Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

IVF

Oceń ten wątek:
  • Lunk_a Autorytet
    Postów: 4756 1376

    Wysłany: 4 lipca 2017, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tyszanka :) oby dalej było równie dobrze. Trzymamy wszystkie kciuki :)

    iv09i09katk65tr1.png
  • Tyszanka81 Autorytet
    Postów: 3251 2546

    Wysłany: 4 lipca 2017, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lipcowka86 wrote:
    Tyszanka gratuluję :) kiedy wizyta serduszkowa??
    Za tydzien.

    5 inseminacji/ czerwiec 2014 beta 70,niestety biochemiczna
    I IMSI Transfer 8.01- beta <1,2 :-(
    5.04- II IMSI-podano 2 zarodeczki 8A i 6A ☺
    8t2dz cud przestal trwac :-(
    16.09.2016 criotransfer babla 8B :-(
    2017- 3 szczepienia w Łodzi...allo mlr 62,3% ☺
    12.06.transfer- :-(
  • Tyszanka81 Autorytet
    Postów: 3251 2546

    Wysłany: 4 lipca 2017, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny,mam recepte na utrogestab na 8 opakowan...M bedzie jechal...tylko czy ktos poda mi adres bo jak byl milion razy podawany to bralam lutinus....

    5 inseminacji/ czerwiec 2014 beta 70,niestety biochemiczna
    I IMSI Transfer 8.01- beta <1,2 :-(
    5.04- II IMSI-podano 2 zarodeczki 8A i 6A ☺
    8t2dz cud przestal trwac :-(
    16.09.2016 criotransfer babla 8B :-(
    2017- 3 szczepienia w Łodzi...allo mlr 62,3% ☺
    12.06.transfer- :-(
  • Krakowianka Autorytet
    Postów: 927 1006

    Wysłany: 4 lipca 2017, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tyszanka81 wrote:
    JEST PECHERZYK CIAZOWY DZIEWCZYNY!!

    3 mm
    Ha!!!!! Brawo dla śpioszka :):) ciocia całuje!

    Tyszanka81 lubi tę wiadomość

    5958beaa9c1f8.png
  • Krakowianka Autorytet
    Postów: 927 1006

    Wysłany: 4 lipca 2017, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna1975 wrote:
    Dziewczyny, którego dnia po transferze po raz pierwszy widziałyście lub słyszały serduszko swojego maleństwa ?
    Hej, ja w 25 dpt

    Anna1975 lubi tę wiadomość

    5958beaa9c1f8.png
  • MalaHD Autorytet
    Postów: 3240 2101

    Wysłany: 4 lipca 2017, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bella93 wrote:
    Angie 31
    Wiadomo kto siedzi w brzuszku? :)

    U Angie dziewczyna <3

    Tyszanka trzymam kciuki za serducho!

    Tyszanka81, Bella93 lubią tę wiadomość

    klz9jw4z5xllyqdn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2017, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tyszanka81,

    Adres apteki:
    Lékárna Na Ostravské
    Komorní 1
    73701
    Český Těšín

    http://www.lekarna-almus.cz/kontakt

    Zadzwoń do nich czy mają tyle "towaru"

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 lipca 2017, 17:39

  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14995 18898

    Wysłany: 4 lipca 2017, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tyszanka81 wrote:
    Dziewczyny,mam recepte na utrogestab na 8 opakowan...M bedzie jechal...tylko czy ktos poda mi adres bo jak byl milion razy podawany to bralam lutinus....

    ja korzystalam zawsze z tej apteki, wysylalam e-maila ze chce to i to i mi odkladali :)

    Lékárna Agel
    ul.Hlavní třída 43/34
    Český Těšín

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Bardolka Autorytet
    Postów: 1178 770

    Wysłany: 4 lipca 2017, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tyszanka bardzo bardzo się cieszę, takie historie jak Twoja wyciskają małą łezkę, ale taką z nadzieją, że wszystko jest jeszcze przed nami i że wszystko jest możliwe :*

    Trzymam kciuki gorąco za następną wizytę a potem to już tylko kilka ładnych miesięcy spokoju ;)

    Tyszanka81 lubi tę wiadomość

    Karolinka urodziła się 18.08. 2020. Nasza druga córeczka ☺️☺️

    Hania urodziła się 24.XII.2018 :) jest idealna :)

    Nierówna walka od 6.2014.
    Ureaplasma/Insulinooporność/
    Polipy / histeroskopia 3.2016 /3.2018
    Poronienie 6.2016 12.2017

    Sytuacja ma zawsze rację, bo jest, bo się zdarzyła, czy dobra, czy zła.
  • Tyszanka81 Autorytet
    Postów: 3251 2546

    Wysłany: 4 lipca 2017, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki dziewczyny za cieple slowa...

    A czy ktoras z ww aptek to jest ta kolo jakiegos Kauflandu?

    5 inseminacji/ czerwiec 2014 beta 70,niestety biochemiczna
    I IMSI Transfer 8.01- beta <1,2 :-(
    5.04- II IMSI-podano 2 zarodeczki 8A i 6A ☺
    8t2dz cud przestal trwac :-(
    16.09.2016 criotransfer babla 8B :-(
    2017- 3 szczepienia w Łodzi...allo mlr 62,3% ☺
    12.06.transfer- :-(
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14995 18898

    Wysłany: 4 lipca 2017, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tyszanka moje ciche gratulacje :)

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14995 18898

    Wysłany: 4 lipca 2017, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tyszanka81 wrote:
    Dzieki dziewczyny za cieple slowa...

    A czy ktoras z ww aptek to jest ta kolo jakiegos Kauflandu?


    moja apteka jest kolo duzego sklepu tylko nie zwrocilam uwagi czy to kaufland jest :)

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2017, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tyszanka, ta apteka co ci podałam jest jakies 900 m od Kauflandu, wiec nie wiem czy to o nią ci chodziło

  • Tyszanka81 Autorytet
    Postów: 3251 2546

    Wysłany: 4 lipca 2017, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn82 wrote:
    ja korzystalam zawsze z tej apteki, wysylalam e-maila ze chce to i to i mi odkladali :)

    Lékárna Agel
    ul.Hlavní třída 43/34
    Český Těšín
    Yoselin a to jest we Frydku Mystku ta apteka?

    5 inseminacji/ czerwiec 2014 beta 70,niestety biochemiczna
    I IMSI Transfer 8.01- beta <1,2 :-(
    5.04- II IMSI-podano 2 zarodeczki 8A i 6A ☺
    8t2dz cud przestal trwac :-(
    16.09.2016 criotransfer babla 8B :-(
    2017- 3 szczepienia w Łodzi...allo mlr 62,3% ☺
    12.06.transfer- :-(
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2017, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tu był adres apteki w Polsce, wiec wyedytowałam sobie posta... coby nie wprowadzać w błąd ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 lipca 2017, 20:16

  • Tyszanka81 Autorytet
    Postów: 3251 2546

    Wysłany: 4 lipca 2017, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki dzieki dzieki za wszystkie adresy ! Maz juz dziala na mapie!

    5 inseminacji/ czerwiec 2014 beta 70,niestety biochemiczna
    I IMSI Transfer 8.01- beta <1,2 :-(
    5.04- II IMSI-podano 2 zarodeczki 8A i 6A ☺
    8t2dz cud przestal trwac :-(
    16.09.2016 criotransfer babla 8B :-(
    2017- 3 szczepienia w Łodzi...allo mlr 62,3% ☺
    12.06.transfer- :-(
  • Tyszanka81 Autorytet
    Postów: 3251 2546

    Wysłany: 4 lipca 2017, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja ze Ślaska jestem wiec 50-70 km.

    5 inseminacji/ czerwiec 2014 beta 70,niestety biochemiczna
    I IMSI Transfer 8.01- beta <1,2 :-(
    5.04- II IMSI-podano 2 zarodeczki 8A i 6A ☺
    8t2dz cud przestal trwac :-(
    16.09.2016 criotransfer babla 8B :-(
    2017- 3 szczepienia w Łodzi...allo mlr 62,3% ☺
    12.06.transfer- :-(
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14995 18898

    Wysłany: 4 lipca 2017, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tyszanka81 wrote:
    Yoselin a to jest we Frydku Mystku ta apteka?

    a jasniej :D ja wysiadalam kolo sklepu i szlam przez most i za mostem byla ta apteka :) po stronie czeskiej

    nick nieaktualny, Tyszanka81 lubią tę wiadomość

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14995 18898

    Wysłany: 4 lipca 2017, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tyszanka81 wrote:
    Ja ze Ślaska jestem wiec 50-70 km.

    ja tez ze slaska, do apteki jest ok godziny drogi :)

    Tyszanka81 lubi tę wiadomość

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Lunk_a Autorytet
    Postów: 4756 1376

    Wysłany: 4 lipca 2017, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tyszanka a lekarz co Ci Co zalecił ? Mam na myśli tryb życia. Możesz pracować czy musisz leżeć ? Z ciekawości pytam jakie są zalecenia.

    iv09i09katk65tr1.png
‹‹ 4861 4862 4863 4864 4865 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sen w ciąży i po porodzie – jak regulowane podparcie ciała wpływa na kręgosłup i miednicę?

Oczekiwanie na przyjście na świat nowego członka rodziny to moment pełen emocji, który wiąże się z ogromnymi zmianami zachodzącymi w anatomii przyszłej mamy. Rosnący brzuszek stopniowo przesuwa środek ciężkości ciała, co bardzo często skutkuje uciążliwym dyskomfortem towarzyszącym kobiecie nawet podczas nocnego odpoczynku. Znalezienie wygodnej pozycji staje się prawdziwym wyzwaniem, zwłaszcza kiedy tradycyjne poduszki i akcesoria przestają przynosić upragnioną ulgę zmęczonym plecom. Prawidłowa regeneracja jest warunkiem zachowania sił witalnych, dlatego warto zrozumieć, jak powierzchnia, na której śpisz, realnie oddziałuje na twoje zmieniające się ciało.

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ