Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

IVF

Oceń ten wątek:
  • Bella93 Autorytet
    Postów: 10853 8487

    Wysłany: 9 października 2017, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bardziej wątpię w umiejętności wykonującej test niż w sam test :D

    Zoha, gratuluję :)

    zohasamoha lubi tę wiadomość

    Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤

    Matylda 🩷 11.08.2022
    Zoya 🤎 Vincent 🩶 25.08.2025
  • JustBelieve Autorytet
    Postów: 916 386

    Wysłany: 9 października 2017, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niezapominajka w dalszym ciagu trzymam kciuki i pozwolę sobie wyslac Ci zaproszenie na priv ;) sprawdze tez co tam na staraczkach piszecie :)
    Ja juz po wizycie i w środę punkcją, pani doktor mowi zeby lek narazie zostawić sobie „just keep it, just in case” :) jednak bede musiała otworzyc go dzis bo brakło mi jednej igły! Leku mam jeszcze na dwie porcje(bedzie potrzebna tylko jedna na dzis) a igły mi sie skończyły bo było 9 w opakowaniu.

    niezapominajka2017 lubi tę wiadomość

    Synek 1.11.2019 ❤️
    53 cm i 3210g
  • bajka_ Autorytet
    Postów: 368 454

    Wysłany: 9 października 2017, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zohasamoha <3 Gratuluję <3

    zohasamoha lubi tę wiadomość

    bajka_
    28.05 punkcja
    28.06 transfer
    7 dpt beta 107, 9 dpt beta 275, 13dpt 1836 :)
    26.07 pięknie bije serduszko :)

    p19u3e3k86t2qusv.png
  • niezapominajka2017 Autorytet
    Postów: 4487 2375

    Wysłany: 9 października 2017, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jasmina6 wrote:
    Dobry lekarz na dobrym sprzęcie znajdzie pęcherzyk i przy 700, więc umów się na usg na następny wtorek by zobaczyć że pęcherzyk jest w macicy, trzeba to sprawdzić żebyś wykluczyła pozamaciczną!

    Postaram sie :)

    Starania od 08.2015, endometrioza 3/4 st, 2 laparo, 3 hsg, 3 histero
    8.03.2017 IVF :( :( ❄️❄️❄️nie przetrwaly rozmrozenia...
    5.05.2017 ICSI :( 2.06.2017 crio :( 26.06.2017 crio :( :(
    28.07.2017 ICSI :( 26.09.2017 crio [*] 8tc :( :( 14.02.2018 crio [*] 6tc :( :(
    20.04.2018 ICSI :( brak mrozakow
    22.03.2019 IMSI :( 13.07.2019 :(
  • niezapominajka2017 Autorytet
    Postów: 4487 2375

    Wysłany: 9 października 2017, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zohasamoha wrote:
    No i mam! beta w 13 dpt 198,7:) Dziękuję za wszystkie kciuki:))

    Super! Spokojnej ciazy :)

    zohasamoha lubi tę wiadomość

    Starania od 08.2015, endometrioza 3/4 st, 2 laparo, 3 hsg, 3 histero
    8.03.2017 IVF :( :( ❄️❄️❄️nie przetrwaly rozmrozenia...
    5.05.2017 ICSI :( 2.06.2017 crio :( 26.06.2017 crio :( :(
    28.07.2017 ICSI :( 26.09.2017 crio [*] 8tc :( :( 14.02.2018 crio [*] 6tc :( :(
    20.04.2018 ICSI :( brak mrozakow
    22.03.2019 IMSI :( 13.07.2019 :(
  • Cccierpliwa Autorytet
    Postów: 22637 11315

    Wysłany: 9 października 2017, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niezapominajka trzymam kciuki!
    Tak pozno u ciebie usg? Mnie umawiali na pierwsze tydzien po pozytywnej becie i pozniej usg co tydzien (kuzynka w tej samej klinice tak samo miala teraz ma 2 letniego synka a drugi sie wlasnie 2 tyg temu urodzil)

    Zoha gratulacje! <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 października 2017, 13:17

    niezapominajka2017, zohasamoha lubią tę wiadomość

    Vf81p2.pngvqiep2.png

    Instagram
    @invitro.mama

    Rozpakowane mamusie

    https://walkaorodzicielstwo.blogspot.de
    Starania start -> 2013
    [*] 10tc (2015)
    [*]8tc (2018)
    3xIUI :(
    1 ICSI
    ->23.11 punkcja (24-27.11 hiperstymulacja/hospitalizacja)
    ->27.11 transfer 🐣🐣
    ->14dpt beta 1700
    ->21dpt beta 10275
    ->31dpt biją <3 <3
    -> 39dpt bije <3
    -> 18.08.2018 (40+0) córeczka <3

    -> 25.08.2020 termin w klinice leczenia niepłodności
    -> 25.08 start Cyclo Progynova
    -> 14.09 💉
    -> 25.09 Punkcja
    -> 29.09 Transfer 🐣
    -> 14dpt beta 1700
    -> 23dpt <3
    -> 16.06.2021 (39+5) synek <3


    ⬇️ moja lista wyprawkowa ⬇️
    http://walkaorodzicielstwo.blogspot.com/2018/11/lista-wyprawkowa.html?m=1
  • niezapominajka2017 Autorytet
    Postów: 4487 2375

    Wysłany: 9 października 2017, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cierpliwa jeszcze do konca nie wiem, ale tak pamietam u znajomej bylo.
    Transfer, 14 dni pozniej beta i po kolejnych 14 dniach usg i potem juz do normalnego gina odsylaja.

    Starania od 08.2015, endometrioza 3/4 st, 2 laparo, 3 hsg, 3 histero
    8.03.2017 IVF :( :( ❄️❄️❄️nie przetrwaly rozmrozenia...
    5.05.2017 ICSI :( 2.06.2017 crio :( 26.06.2017 crio :( :(
    28.07.2017 ICSI :( 26.09.2017 crio [*] 8tc :( :( 14.02.2018 crio [*] 6tc :( :(
    20.04.2018 ICSI :( brak mrozakow
    22.03.2019 IMSI :( 13.07.2019 :(
  • lipcowka86 Autorytet
    Postów: 3005 2041

    Wysłany: 9 października 2017, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niezapominajka musisz uzbroić się w cierpliwość, ja trzymam kciuki za szczęśliwe zakończenie :)

    Zoha gratuluję serdecznie :) :)

    niezapominajka2017, zohasamoha lubią tę wiadomość

    qdkk6iye60nsfj4p.png
  • Natka-matka wariatka :) Autorytet
    Postów: 4342 2128

    Wysłany: 9 października 2017, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niezapominajka
    Trzymam kciuki &&

    Zoha
    Gratulacje!!

    zohasamoha, niezapominajka2017 lubią tę wiadomość

    Amelka 25.08.2016 :*, 1 ivf zakończone sukcesem
    5v79kzu.png

    Endometrioza, niedoczynność tarczycy, hashimoto, 7 IUI :( czynnik męski
  • Cccierpliwa Autorytet
    Postów: 22637 11315

    Wysłany: 9 października 2017, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To u kuzynki bylo tak ze od bety co tydzien usg i dopiero po drugin serduszkowym oddali juz do normalnego gina...
    No ale tutaj to czesto widac ze co klinika to zupelnie cos innego...

    Vf81p2.pngvqiep2.png

    Instagram
    @invitro.mama

    Rozpakowane mamusie

    https://walkaorodzicielstwo.blogspot.de
    Starania start -> 2013
    [*] 10tc (2015)
    [*]8tc (2018)
    3xIUI :(
    1 ICSI
    ->23.11 punkcja (24-27.11 hiperstymulacja/hospitalizacja)
    ->27.11 transfer 🐣🐣
    ->14dpt beta 1700
    ->21dpt beta 10275
    ->31dpt biją <3 <3
    -> 39dpt bije <3
    -> 18.08.2018 (40+0) córeczka <3

    -> 25.08.2020 termin w klinice leczenia niepłodności
    -> 25.08 start Cyclo Progynova
    -> 14.09 💉
    -> 25.09 Punkcja
    -> 29.09 Transfer 🐣
    -> 14dpt beta 1700
    -> 23dpt <3
    -> 16.06.2021 (39+5) synek <3


    ⬇️ moja lista wyprawkowa ⬇️
    http://walkaorodzicielstwo.blogspot.com/2018/11/lista-wyprawkowa.html?m=1
  • Smutna32 Autorytet
    Postów: 368 410

    Wysłany: 9 października 2017, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niezapominajka trzymasz mnie w takim napięciu że cały czas myślę o Tobie. Mam przeczucie ze wszystko będzie dobrze!!!!!!! Zoha gratki wielkie!!!!!

    zohasamoha, niezapominajka2017, innamorata88 lubią tę wiadomość

    Hasimoto, niedrożność jajowodów,
    23.06.2017 - punkcja- dzień taty :)
    28.06.2017 - Transfer
    7dpt - beta 74, 9 dpt - beta 253, 14 dpt - beta 1749,
    16 dpt - beta 3500, 19 dpt - beta 11000, 21 dpt- beta 19000
    21.07 Jest serduszko ❤
    08.03 Jest z Nami nasz cud <3
  • niezapominajka2017 Autorytet
    Postów: 4487 2375

    Wysłany: 9 października 2017, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cccierpliwa wrote:
    To u kuzynki bylo tak ze od bety co tydzien usg i dopiero po drugin serduszkowym oddali juz do normalnego gina...
    No ale tutaj to czesto widac ze co klinika to zupelnie cos innego...

    Dokladnie tak jest...

    Starania od 08.2015, endometrioza 3/4 st, 2 laparo, 3 hsg, 3 histero
    8.03.2017 IVF :( :( ❄️❄️❄️nie przetrwaly rozmrozenia...
    5.05.2017 ICSI :( 2.06.2017 crio :( 26.06.2017 crio :( :(
    28.07.2017 ICSI :( 26.09.2017 crio [*] 8tc :( :( 14.02.2018 crio [*] 6tc :( :(
    20.04.2018 ICSI :( brak mrozakow
    22.03.2019 IMSI :( 13.07.2019 :(
  • zohasamoha Autorytet
    Postów: 916 739

    Wysłany: 9 października 2017, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jasmina6 wrote:
    Zoha w środę powtórka?
    Jamina, czekam na wieści z kliniki, ale pewnie tak... chyba nie wytrzymam dłużej czekać;)

    Czynnik męski - mała ruchliwość, morfologia 3%
    piu3vfxmpkmz0k5w.png
    26.09 transfer 2 zarodków 8A
    8 dpt beta 19,37, 10dpt 51,88 13 dpt 198,7 17dpt 833,9
  • niezapominajka2017 Autorytet
    Postów: 4487 2375

    Wysłany: 9 października 2017, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zoha a to Twoja trzecia beta? Masz super wartosci i przyrosty, serio chcesz dalej robic?
    Ja juz zostawiam, tylko tyle co klinika powie to zrobie bo to idzie oszalec od tego czekania, a i zyly musza odpoczac...

    Starania od 08.2015, endometrioza 3/4 st, 2 laparo, 3 hsg, 3 histero
    8.03.2017 IVF :( :( ❄️❄️❄️nie przetrwaly rozmrozenia...
    5.05.2017 ICSI :( 2.06.2017 crio :( 26.06.2017 crio :( :(
    28.07.2017 ICSI :( 26.09.2017 crio [*] 8tc :( :( 14.02.2018 crio [*] 6tc :( :(
    20.04.2018 ICSI :( brak mrozakow
    22.03.2019 IMSI :( 13.07.2019 :(
  • Justine Autorytet
    Postów: 2587 3241

    Wysłany: 9 października 2017, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niezapominajka2017 wrote:
    Justine, wiem i dziekuje za to co napisalas.
    Szczerze mowiac nie cieszylam sie ani jednego dnia z tej ciazy, caly czas jestem w takim zawieszeniu...
    Coz nie pozostaje mi nic innego jak czekac na usg i zobaczymy czy jakas mala fasolka bedzie widoczna.

    Jak to sie skonczylo u Ciebie? Biochemiczna czy pozamaciczna?

    U mnie "na szczęście" dwa razy biochemiczna.

    Problem: endometrioza 1st, Hashimoto, słabe nasienie.
    3 procedury, leczenie immunologiczne, 6 transferów, 2 straty.
    Mała Królewna jest już z nami <3
    Droga do naszego szczęścia: https://szczesliwenieszczescia.blogspot.com/
  • Krakowianka Autorytet
    Postów: 927 1006

    Wysłany: 9 października 2017, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niezapomnianej kciukasy nieustanne &&&&

    Zohasamoha gratulacje!

    zohasamoha, niezapominajka2017 lubią tę wiadomość

    5958beaa9c1f8.png
  • zohasamoha Autorytet
    Postów: 916 739

    Wysłany: 9 października 2017, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niezapominajka2017 wrote:
    Zoha a to Twoja trzecia beta? Masz super wartosci i przyrosty, serio chcesz dalej robic?
    Ja juz zostawiam, tylko tyle co klinika powie to zrobie bo to idzie oszalec od tego czekania, a i zyly musza odpoczac...
    co prawda, to prawda z tymi żyłami;) zobaczę, co mi odpiszą z kliniki:) Póki co, zaczynają mi bardzo doskwierać objawy wysokiego proga;) Megawzdęty brzuch i wrażenie, jakby mi się ograny wewnętrzne nie mieściły w jamie brzusznej (wygladam, jak w 5 miesiącu ciąży:/). Więc żyłami się tak nie przejmuję;)

    Czynnik męski - mała ruchliwość, morfologia 3%
    piu3vfxmpkmz0k5w.png
    26.09 transfer 2 zarodków 8A
    8 dpt beta 19,37, 10dpt 51,88 13 dpt 198,7 17dpt 833,9
  • niezapominajka2017 Autorytet
    Postów: 4487 2375

    Wysłany: 9 października 2017, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zoha a jakiego masz proga?
    Mimo tak wysokiego dalej bedziesz suplementowac?
    Mialas na cyklu naturalnym transfer?

    Starania od 08.2015, endometrioza 3/4 st, 2 laparo, 3 hsg, 3 histero
    8.03.2017 IVF :( :( ❄️❄️❄️nie przetrwaly rozmrozenia...
    5.05.2017 ICSI :( 2.06.2017 crio :( 26.06.2017 crio :( :(
    28.07.2017 ICSI :( 26.09.2017 crio [*] 8tc :( :( 14.02.2018 crio [*] 6tc :( :(
    20.04.2018 ICSI :( brak mrozakow
    22.03.2019 IMSI :( 13.07.2019 :(
  • Bella93 Autorytet
    Postów: 10853 8487

    Wysłany: 9 października 2017, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zohasamoha wrote:
    co prawda, to prawda z tymi żyłami;) zobaczę, co mi odpiszą z kliniki:) Póki co, zaczynają mi bardzo doskwierać objawy wysokiego proga;) Megawzdęty brzuch i wrażenie, jakby mi się ograny wewnętrzne nie mieściły w jamie brzusznej (wygladam, jak w 5 miesiącu ciąży:/). Więc żyłami się tak nie przejmuję;)
    Jedz kiszonki: kapuste, ogorki, jogurty, kefiry. Pobudza florę bakteryjna jelit i powinno Ci ulzyc :)

    zohasamoha lubi tę wiadomość

    Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤

    Matylda 🩷 11.08.2022
    Zoya 🤎 Vincent 🩶 25.08.2025
  • zohasamoha Autorytet
    Postów: 916 739

    Wysłany: 9 października 2017, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niezapominajka2017 wrote:
    Zoha a jakiego masz proga?
    Mimo tak wysokiego dalej bedziesz suplementowac?
    Mialas na cyklu naturalnym transfer?
    Niezapominajka, teraz już nie każą mi badać proga, ale w 8dpt miałam 538 nmmol/l. Nie każą badać, ja nie badam, bo to wszystko kosztuje:/ Miałam świeży transfer dwóch 3-dniowych zarodków. Biorę luteinę 3x 2 tabl 100 mg. Kazali brać ciągle, więc biorę. Mam nadzieję, że nie pęknę;P

    Czynnik męski - mała ruchliwość, morfologia 3%
    piu3vfxmpkmz0k5w.png
    26.09 transfer 2 zarodków 8A
    8 dpt beta 19,37, 10dpt 51,88 13 dpt 198,7 17dpt 833,9
‹‹ 5000 5001 5002 5003 5004 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Globulki dopochwowe z mio-inozytolem – naturalne wsparcie w dniach płodnych

Szukasz prostego sposobu, aby naturalnie wspomóc Wasze starania o dziecko? Czy wiedziałaś, że odpowiednie wsparcie środowiska wewnątrz pochwy może ułatwić zadanie plemnikom partnera? Specjalne globulki z mio-inozytolem mogą poprawiać jakość śluzu i chronić komórki przed niekorzystnymi czynnikami. Dzięki temu plemniki mogą poruszać się szybciej i sprawniej w drodze do celu, co może zwiększać szansę na zapłodnienie. To łagodne rozwiązanie, które może stać się Waszym cichym sprzymierzeńcem w najważniejszych dniach cyklu.

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ