X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

IVF a Anglii?

Oceń ten wątek:
  • Niezapominajka30 Autorytet
    Postów: 262 182

    Wysłany: 26 października 2016, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evcik jak fajnie ze to juz za Toba i tyle ladnych jajeczek mialas. Oby jak najszybciej teraz dali Ci znac, zebys mogla juz odsapnac i czekac spokojnie na transfer. Daj znac jak sie czegos dowiesz. Trzymam kciukii. Jezeli chodzi o hiperke to czy poinformowali Cie na jakie objawy ewentualnie zwrocic uwage? Dbaj o siebie na pewno wszystko bedzie ok i wszystko pojdzie zgodnie z planem .

    Sisi powodzenia dzis na podgladaniu, pieknych jajeczek zycze :).

    Betka jak tam samopoczucie na zastrzykach?

    Ja powoli dochodze do siebie, mam nauczke, musze bardziej uwazac i cieplej sie juz ubierac.



    Milego dnia dziewczyny :).

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 października 2016, 11:07

    Swiezy transfer blastocysty- 30.11- ciaza biochemiczna
    Podanie Eskimoska 1.02, wynik 12.02, nieudany
    Wlewy z intralipidu 07-08. 2017
    Transfer 29.09
    Serduszko 3.11
    haslur2.png
  • Niezapominajka30 Autorytet
    Postów: 262 182

    Wysłany: 26 października 2016, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evcik a co do punkcji to ile trwala? Dali Ci jakies uspokajajace leki po calym zabiegu?

    Swiezy transfer blastocysty- 30.11- ciaza biochemiczna
    Podanie Eskimoska 1.02, wynik 12.02, nieudany
    Wlewy z intralipidu 07-08. 2017
    Transfer 29.09
    Serduszko 3.11
    haslur2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 października 2016, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ach dziewczyny dzwonili do mnie dzis!
    A ja przegapilam, bo sie szykowalam do pracy :/
    Od godziny probuje sie dodzwonic i caly czas poczta. Po czwartym razie zostawilam wiadomosc. I czekam teraz az oddzwonia.
    Co za napiecie ;)

    Niezapominajka dobrze, ze juz chorobsko przechodzi, niestety taki czas teraz ze bardzo latwo cos zlapac.


    Sisi trzymam mocno kciuki!

  • evcikm81 Autorytet
    Postów: 335 316

    Wysłany: 26 października 2016, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilah pilnuj tego tel jak reki super wiesci ten tydz jest jakis zajebisty zaczarowany:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
    Nasze forum jest jakies magiczne. Pamietaj,ze masz dzis drugi dzien @ przypominij im to moze zaczniesz:))))

    Lilah lubi tę wiadomość

    w4sq3e3kcmsv45kr.png
  • betka Autorytet
    Postów: 270 144

    Wysłany: 26 października 2016, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny, zastrzyk poszedl nawet sprawnie, troche sie balam ale nie boli nic.Mam dawke 150, wczoraj troszke jajnik mnie bolal a dzis piersi mam jak jabluszka, ale mam @wiec to moze byc przez nia.
    Evcia bedzie dobrze, musi byc ;*
    Sisi kciuki zacisniete

    gannhqvkbqom0flu.png

    16.12.2016 Serduszko bije :*
  • sisi Autorytet
    Postów: 4095 3857

    Wysłany: 26 października 2016, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny za wszystkie kciuki :* Dam znać jak tylko wrócę do domu. Scan mam na 13 30 ale później jedziemy oglądać auto które jest godzinę drogi w jedną stronę, więc nie martwcie się, że nie piszę odrazu.

    Lilah, tak jak Ewa pisze, pamiętaj dać im znać, że dopiero co dostałaś okres to może nie będą Ci kazać czekać do następnego.

    Dziewczyny chyba przypałętała mi się lekka infekcja, od dłuższego czasu czuję, że lekko piecze mnie cewka moczowa :( Na początku myślałam, że to jakieś podrażnienie bo nie mam upławów, ani nie śmierdzi, nie boli mnie pęcherz, ani jak siusiam tylko takie lekkie pieczenie non stop ale trwa to już za długo. Posmarowałam wczoraj maścią na infekcje bakteryjne, ale chyba za bardzo nie pomogło, a może trzeba trochę czasu.
    Macie jakieś szybkie sposoby na takie dolegliwości?
    Dodam jeszcze, że jak byłam w Polscę miesiąc temu to miałam robiony posiew z moczu- nic nie wyszło, posiew z pochwy i cytologie i wyszła mała infekcja bakteryjna ale nic na nią nie dostałam.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 października 2016, 13:17

    20/07/2017 Helenka 3620 i 58cm
    19/11/2019 Majeczka 3560 i 55cm
    19/02/2021 Anielka 2860
  • Niezapominajka30 Autorytet
    Postów: 262 182

    Wysłany: 26 października 2016, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sisi takie infekcje sa czeste przy leczeniu hormonalnym, sporo o tym czytalam i ponoc zmienia sie ph i latwo o drobne zapalenia. Zapytaj sie moze przy okazji skanu czy mozesz brac globulki czy suplementy jak lacibiosfemina czy angielski odpowiednik balance active, doraznie by zmniejszyc pieczenie polecam vagisil, uratowal mnie podczas stymulacji clomidem gdzie mnie tez zaczelo piec a jednak nie mozna przy naturalnych staraniach stosowac rzeczy ktore zmieniaja ph w pochwie bo utrudnia to zaplodnienie.

    Swiezy transfer blastocysty- 30.11- ciaza biochemiczna
    Podanie Eskimoska 1.02, wynik 12.02, nieudany
    Wlewy z intralipidu 07-08. 2017
    Transfer 29.09
    Serduszko 3.11
    haslur2.png
  • evcikm81 Autorytet
    Postów: 335 316

    Wysłany: 26 października 2016, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sisi to normalne mnie tez pieklo i swedzialo przez 3 dni i samo przeszlo jedyne co to od ponad tyg nie uzywam nic ineggo do mycia ciala i dolu oprucz jelenia w plynie.

    Dziewczynyyyyyy 13 bylo ok 10 sie zaplodnilo jestem tak szcesliwa,za az spadlam ze schodow jak bieglam powiedziec mojemu M,jestem ok:)))))
    W niedziele transfer o 10.20 co za dzieni yupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

    sisi lubi tę wiadomość

    w4sq3e3kcmsv45kr.png
  • Niezapominajka30 Autorytet
    Postów: 262 182

    Wysłany: 26 października 2016, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaaa wspaniale wiadomosci :))), gratuluje tak pieknego wyniku, teraz odpoczywaj i sie relaksuj, no i ostroznie na schodach.

    Swiezy transfer blastocysty- 30.11- ciaza biochemiczna
    Podanie Eskimoska 1.02, wynik 12.02, nieudany
    Wlewy z intralipidu 07-08. 2017
    Transfer 29.09
    Serduszko 3.11
    haslur2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 października 2016, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To i ja doloze dobre wiesci, rozmawialam z klinika i jako ze wstrzelili sie z tym telefonem w 2 dzien cyklu (sisi mialas racje!!!) to zaczynam antyki od dzisiaj :)

    Za dwa tygodnie wizyta i nauka zastrzykow a za cztery moj baseline scan :) :)
    Ja tu sie nastawilam na styczen a tu w grudniu moze juz bede po wszystkim.

    Ewa pieknie :)


    U was tez taka ladna pogoda dzisiaj?


    sisi lubi tę wiadomość

  • evcikm81 Autorytet
    Postów: 335 316

    Wysłany: 26 października 2016, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nawet jak by padalo to i tak pieknie jest:) ladna ladna:)
    To niezapominajka w sobote sie dowie i wy dwie bedziecie startowac razem:) Bedzie tych dzieci przed swietami:)))))))))))))))

    w4sq3e3kcmsv45kr.png
  • Niezapominajka30 Autorytet
    Postów: 262 182

    Wysłany: 26 października 2016, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wow Lilah super, dla Ciebie tez dobry tydzien, bardzo sie ciesze.

    Tez bym bardzo chciala zaczac niedlugo, bo swieta to taki specyficzny czas, ze byloby swietnie chociaz juz sie zaczac wtedy kluc.
    U mnie piekne sloneczko i wogule bardzo pozytywny dzis dzien :).

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 października 2016, 15:57

    Lilah lubi tę wiadomość

    Swiezy transfer blastocysty- 30.11- ciaza biochemiczna
    Podanie Eskimoska 1.02, wynik 12.02, nieudany
    Wlewy z intralipidu 07-08. 2017
    Transfer 29.09
    Serduszko 3.11
    haslur2.png
  • betka Autorytet
    Postów: 270 144

    Wysłany: 26 października 2016, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilah pieknie wszystko sie ulozylo,same dobre wiesci na tym forum oby tak dalej.
    Niezapominajka Ty bedziesz nastepna,w Nowy Rok wejdziemy wszystkie z ciazami:)

    Lilah lubi tę wiadomość

    gannhqvkbqom0flu.png

    16.12.2016 Serduszko bije :*
  • sisi Autorytet
    Postów: 4095 3857

    Wysłany: 26 października 2016, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka :) Widzę, że same dobre wiadomości dzisiaj :)

    U mnie szału nie ma, po 6 zastrzykach wyhodowałam 7 komórek. Na lewym jajniku 11mm, 10mm i dwie poniżej 10, na prawym jajniku 11mm i dwie poniżej 10mm. Nie narzekam bo modliłam się o chociaż 5, a mam 7 :) Za dwa dni kolejny podgląd, lekarz mówił, że mogą jeszcze jakieś dojść. Podejrzewam, że punkcja będzie jednak w środe 2 listopada. Dziękuję za trzymanie kciuków- bardzo pomogły :*

    Co do pieczenia to pobrali mi próbkę moczu, pani pielęgniarka zamoczyła paseczek i powiedziała, że jest jakaś mała infekcja, ale siuśki były prawie jak woda bo dużo piłam i siusiałam przed scanem. Wyśle je na dalsze badania i myślę, że w piątek się dowiem. Kazała kupić coś bez recepty na zapalenie pęcherza i dużo pić. Jutro podejdę do polskiego sklepu i może dostanę to szare mydło w płynie które Ewcia mi dzisiaj poleciła.

    Lilah super, że już zaczynasz, pachnie mi tutaj krótkim protokołem, więc buserelin Cię ominie- szczęściara :D

    Evcik z Tobą dzisiaj już kilka razy rozmawiałam przez telefon ale jeszcze raz gratuluję dziesięcioro dzieciaczków :P Uważaj żebyś sobie czegoś nie zwichnęła przed transferem!

    Buziaki :*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 października 2016, 18:50

    Lilah lubi tę wiadomość

    20/07/2017 Helenka 3620 i 58cm
    19/11/2019 Majeczka 3560 i 55cm
    19/02/2021 Anielka 2860
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 października 2016, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sisi wazne ze beda ladne, dojrzale i dokladnie takich rozmiarow jak trzeba te Twoje jajeczka :)

    Evcik tez tak uwaza ze to krotki protokol. Ale na ostatniej wizycie powiedzieli mi, ze bede jadla buserelin i menopur.
    W kazdym razie na 3 tygodnie antyki, pozniej po tygodniu skan i wlasciwa stymulacja. Tak to zrozumialam, ale mam dostac wszystko w liscie, zeby mi sie nie pomieszalo.

    Dzieki, ze cieszycie sie ze mna, to bardzo fajne moc powiedziec komus, kto naprawde rozumie...

    Tydzien pelen wrazen az do niedzieli sie zapowiada :)


    Dobrej nocki babeczki!


    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 października 2016, 20:53

  • evcikm81 Autorytet
    Postów: 335 316

    Wysłany: 27 października 2016, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynki
    Jak tam ja dzis do pracy ide a nie chce mi sie okropnie:(
    Po tym progesterosnie chyba bedzie wielki problem z WC,znacie jakies dobre sposoby picie ponad 3l wody nie pomaga.
    Milego

    w4sq3e3kcmsv45kr.png
  • sisi Autorytet
    Postów: 4095 3857

    Wysłany: 27 października 2016, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na mnie niezwykle dobrze działają śliwki suszone, ale po opracjach próbowałam wszystkiego i po 4 dniach byłam tak zdesperowana, że mąż kupił mi czopki glicerynowe i po 15 minutach było po sprawie ;)
    Miłego dnia w pracy, szybko zleci. Spodziewasz się jeszcze jakiś telefonów w sprawie zarodków?

    Lilah może zaczniesz buserelin razem z menopurem, on będzie blokował tylko owulację, nie będziesz musiała się nim wyciszać jak ja i Ewa.

    20/07/2017 Helenka 3620 i 58cm
    19/11/2019 Majeczka 3560 i 55cm
    19/02/2021 Anielka 2860
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 października 2016, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba tak sisi, ale pewnie dowiem sie dokladnie co i jak na spotkaniu z pielegniarka.
    Dzis dostalam rozpiske, mam czarno na bialym ze to sie juz zaczyna...
    Planowana punkcja 7 grudnia. Akurat wtedy mialam miec poprawke tego oblanego egzaminu, no ale odpuszczam sobie.

    I musze zalatwic zastepstwo w pracy na poczatek grudnia, bo to goracy okres i chyba nie ogarne.

    Kto tam sie podglada jutro, rozumiem ze sisi,a Ty betka tez?

    Evcik mi zawsze pomagaja krople zoladkowe.

    Ja sie dzisiaj lenie w domu :) Tzn robie porzadki w ciuchach.



  • Niezapominajka30 Autorytet
    Postów: 262 182

    Wysłany: 27 października 2016, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sisi 7 jajeczek to fajny wynik, wazne zeby byly ladne,no i rzeczywiscie jeszcze sie moga pojawic jakies dodatkowe w miedzy czasie. 2 listopada to juz calkiem niedlugo, trzymam za Ciebie kciuki !!!!

    Lilah super wiadomosci, dzieje sie duzo :)) to super uczucie tak zobaczyc ze juz wszystko ustalone, niech czas teraz Tobie szybko leci :).

    No i ja nastepna hehe, w sobote juz sie cos dowiem wiecej, mysle ze mi dadza wyciszenie z powodu endometriozy. czy buserelin bierze sie zawsze od 21 dnia cyklu? Ja na wizycie bede miec 17 dzien.

    Lilah lubi tę wiadomość

    Swiezy transfer blastocysty- 30.11- ciaza biochemiczna
    Podanie Eskimoska 1.02, wynik 12.02, nieudany
    Wlewy z intralipidu 07-08. 2017
    Transfer 29.09
    Serduszko 3.11
    haslur2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 października 2016, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niezapominajka30 wrote:

    No i ja nastepna hehe, w sobote juz sie cos dowiem wiecej, mysle ze mi dadza wyciszenie z powodu endometriozy. czy buserelin bierze sie zawsze od 21 dnia cyklu? Ja na wizycie bede miec 17 dzien.


    No ja bardzo licze na to, ze mi dotrzymasz towarzystwa w tym kluciu sie :)

    A z tym buserelinem to zalezy chyba od protokolu, niekoniecznie musi byc 21dc, ale niech mnie ktos poprawi jesli sie myle.

    O ktorej wizyta w sobote?
    Bede mocno trzymac kciuki i czekac na dobre wiesci :)

‹‹ 18 19 20 21 22 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ