X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

IVF a Anglii?

Oceń ten wątek:
  • Meli92 Autorytet
    Postów: 424 315

    Wysłany: 15 listopada 2017, 22:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NieJa wrote:
    10mm to na prawdę nieźle ;)
    Ile jeszcze scanów Cię czeka?

    w piątek mam następny skan i wtedy mi powiedzą kiedy punkcja.

    carper ile mm były Twoje jajka przed punkcja ?

    f2w39jcgync8jov1.png
  • evcikm81 Autorytet
    Postów: 335 316

    Wysłany: 15 listopada 2017, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Carper super wieści ty jeszcze z naszych czasów, w końcu się doczekalas,super gratulacje

    CarPer lubi tę wiadomość

    w4sq3e3kcmsv45kr.png
  • CarPer Autorytet
    Postów: 1491 588

    Wysłany: 16 listopada 2017, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meli92 wrote:
    w piątek mam następny skan i wtedy mi powiedzą kiedy punkcja.

    carper ile mm były Twoje jajka przed punkcja ?

    Meli ja miałam ostatni skan w poniedziałek i jedyne trzy były optymalnych rozmiarów czyli miedzy 17-20 mm reszta była maluteńka poniżej 16 mm. Dostałam na poniedziałek wieczor trigger czyli Ovitrelle i w srode na punkcji pobrali 12 komórek. Powiedzieli ze z tego tylko trzy były niedojrzałe.

    Ja mysle ze ten trigger to jeszcze wspomaga bardzo szybki rozrost tych komórek.

    Kciuki za Ciebie teraz i za Niezapominajke bo wspominała na innym wątku ze podchodzi przed nowym rokiem ❤️❤️❤️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 listopada 2017, 09:55

  • CarPer Autorytet
    Postów: 1491 588

    Wysłany: 16 listopada 2017, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    evcikm81 wrote:
    Carper super wieści ty jeszcze z naszych czasów, w końcu się doczekalas,super gratulacje

    Bardzo Ci Dziekuje Ewcik!!! Jak maluszek?
    Bardzo miło ze zajrzałeś! Pamietam dokładnie kiedy Tobie sie udało ❤️. Jakos rok temu prawda?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 listopada 2017, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CarPer mocno Ci kibicuje chociaz z ukrycia, bardzo sie ciesze z dobrych wiesci!! I mocno trzymam kciuki dalej, rosnijcie zdrowo &&&

    Kciuki za Was wszystkie dziewczyny &&&

    CarPer lubi tę wiadomość

  • CarPer Autorytet
    Postów: 1491 588

    Wysłany: 16 listopada 2017, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilah i Ty jestes ❤️ Bardzo Ci Dziekuje. Mimo ze teraz jeszczez wszystko moze sie zdarzyć to chce wierzyć ze bedzie ok.

    A Ty na kiedy masz termin??? Chłopiec? Dziewczynka??? Jaksie czujesz?

    Lilah lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 listopada 2017, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A masz juz wyznaczony pierwszy skan? Trzeba wierzyc ze bedzie wszystko dobrze. Dbaj teraz o Was.

    U mnie dziewczynka a czuje sie super, tylko kondycja porownywalna chyba z 90 letnia staruszka ;) ale nie narzekam. Termin na same swieta :)

    CarPer, Meli92 lubią tę wiadomość

  • CarPer Autorytet
    Postów: 1491 588

    Wysłany: 16 listopada 2017, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A rany ale emocje. Dostaniecie Dziewczynkę od Świetego Mikołaja ❤️. Gratulacje!!!!

    Dzis dzwoniłam do kliniki bo ogólnie miałam jutro Ale jutro w pracy i nie chce zeby ktos podsłuchał...
    Maja do mnie zadzwonić z terminem skanu za około 3 tygodnie. Jak mnie kobieta w recepcji zapytała o rezultat to sie popłakałam. Jestem ogólnie bardzo bardzo szczesliwa az tak ze płaczliwa rowniez.

    Dzis zrobiłam kolejne dwa sikance i krecha juz znacznie bardziej widoczna.

    Bella93, Meli92, Lilah, NieJa lubią tę wiadomość

  • evcikm81 Autorytet
    Postów: 335 316

    Wysłany: 16 listopada 2017, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Caper tak dokładnie rok temu,a dziś moja Sonia ma skończone 4 miesiace,jest wspaniala.A teraz jedziemy z mala pogłaskać brzuch Niezapominajki:)
    Testy ciemnieja idzie w dobrym kierunku.
    Dbaj o grodzka teraz już wszystko będzie dobrze.
    Trzymam kciuki za wszystkich jak już mówiłam to jest szczęśliwe forum i wczesniej czy później każdemu się udaje

    Lilah, CarPer lubią tę wiadomość

    w4sq3e3kcmsv45kr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 listopada 2017, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CarPer ja na testach przetrwalam te 3 tygodnie do pierwszego skanu, a ciemniejaca kreska potrafila mnie troszke uspokoic :)

    Rok temu tuz przed swietami robilam test i ryczalam po nieudanym ivf a teraz szykuje sie do porodu :)

  • CarPer Autorytet
    Postów: 1491 588

    Wysłany: 16 listopada 2017, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evcik wycaluj malutka i udanego spotkania Wam zycze!!!

    Lilah a Ty tez nie robiłas bety???
    Wiecie jak mi pielęgniarka z kliniki popsuła cały zapał.
    Zadzwoniła z kliniki ze testowałam za wcześnie bo miałam w sobote. Wiec mowie jej ze mam przed oczyma papier ktory dostałam i jest wyraznie napisane 17/11 czyli jutro a jutro nie moge dzwonić bo bede w pracy. Powiedziała ze zdecydowanie za wcześnie. Wiec jej pytam czy wynik sie moze jakos zmienic do jutra czy do soboty??? A ona do mnie ze NIE WIE i kazała mi ponownie zadzwonić do recepcji w poniedziałek...

    No co za babsztyl całkiem ochłodziła moje emocje. Czy wynik moze sie zmienic??? Przecież nie wyszłedlby fałszywie pozytywny 15 dni od punkcji... ovitrelle miałam podany 20 dni temu, zreszta sprawdzałam przed transferem testem i lini prawie wcale nie było widać.
    Przecież sam progesteron mi ciazy nie zrobi.

  • NieJa Autorytet
    Postów: 449 196

    Wysłany: 16 listopada 2017, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W końcu wieczorem przylazła wredota. Jutrzejszy scan odwołany. Od jutra zaczynam brać anty. Scratching prawdopodobnie 16dc według pielęgniarki. Protokół dostanę pocztą. Jak wszystko pójdzie dobrze to w przyszłym miesiącu Crio :)
    Mój m w pracy i nawet nie mogłam się podzielić newsem. A rozsadza mnie od środka nadzieja i szczęście. Musiałam komuś powiedzieć...

    CarPer lubi tę wiadomość

    26.12.2013- ciąża naturalna [*] 13 tc
    Lipiec 2015 - Niedoczynność tarczycy (lekka)
    Październik - Laparoskopia + Histeroskopia (niewielkie ogniska endometriozy)
    Luty 2017 - HSG (pełna drożność)
    19.08.2017 - 1sze ICSI (ciąża biochemiczna)
    18.12.2017- Endo scratch
    12.01.2018- Kriotransfer ❄️❄️ :-(
    08.06.2018-histeroskopia + hegarowanie szyjki m
    18.07.2018-Kriotransfer :-(
    13.11.2018- PICSI 8A :-(
    04.09.2020- Kriotransfer :-(
  • NieJa Autorytet
    Postów: 449 196

    Wysłany: 16 listopada 2017, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Carper to jakiś żołnierz nie pielęgniarka.
    Przecież sama widzisz że kreska z kolejnego testu robi się coraz ciemniejsza :)
    Wszystko będzie dobrze!

    26.12.2013- ciąża naturalna [*] 13 tc
    Lipiec 2015 - Niedoczynność tarczycy (lekka)
    Październik - Laparoskopia + Histeroskopia (niewielkie ogniska endometriozy)
    Luty 2017 - HSG (pełna drożność)
    19.08.2017 - 1sze ICSI (ciąża biochemiczna)
    18.12.2017- Endo scratch
    12.01.2018- Kriotransfer ❄️❄️ :-(
    08.06.2018-histeroskopia + hegarowanie szyjki m
    18.07.2018-Kriotransfer :-(
    13.11.2018- PICSI 8A :-(
    04.09.2020- Kriotransfer :-(
  • CarPer Autorytet
    Postów: 1491 588

    Wysłany: 16 listopada 2017, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NieJa super!!!! Nareszcie jest @ teraz juz wszystko brzeg Toba. Dostaniesz piekny prezent na Swieta albo Nowy Rok.

    NieJa lubi tę wiadomość

  • Bella93 Autorytet
    Postów: 10542 7267

    Wysłany: 16 listopada 2017, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NieJa wrote:
    W końcu wieczorem przylazła wredota. Jutrzejszy scan odwołany. Od jutra zaczynam brać anty. Scratching prawdopodobnie 16dc według pielęgniarki. Protokół dostanę pocztą. Jak wszystko pójdzie dobrze to w przyszłym miesiącu Crio :)
    Mój m w pracy i nawet nie mogłam się podzielić newsem. A rozsadza mnie od środka nadzieja i szczęście. Musiałam komuś powiedzieć...
    Jak dzisiaj dostalas @ to crio moze Ci wypasc na poczatku stycznia ;) Fajnie ze ruszasz.

    NieJa lubi tę wiadomość

    Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤
    Matylda 🩷11.08.2022
  • NieJa Autorytet
    Postów: 449 196

    Wysłany: 16 listopada 2017, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecie co,nie mogłam sobie miejsca w domu znaleźć z tego wszystkiego umyłam okna w całym domu. Wcześniej była akcja kurze małe duże. Za chwilę biorę psiurę na spacer :)

    Dzięki dziewczyny za sparcie :*

    26.12.2013- ciąża naturalna [*] 13 tc
    Lipiec 2015 - Niedoczynność tarczycy (lekka)
    Październik - Laparoskopia + Histeroskopia (niewielkie ogniska endometriozy)
    Luty 2017 - HSG (pełna drożność)
    19.08.2017 - 1sze ICSI (ciąża biochemiczna)
    18.12.2017- Endo scratch
    12.01.2018- Kriotransfer ❄️❄️ :-(
    08.06.2018-histeroskopia + hegarowanie szyjki m
    18.07.2018-Kriotransfer :-(
    13.11.2018- PICSI 8A :-(
    04.09.2020- Kriotransfer :-(
  • Alberta Autorytet
    Postów: 670 244

    Wysłany: 16 listopada 2017, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a Utrogestan 100 czy 200 mg Wam zapisali. Ten pierwszy jest doustny a drugi dowcipny. A może ten doustny dowcipnie?

    Endometrioza, 3 laparo usuniety jajnik, 2 histero polipy, PAI homo, Mthfr oba hetero, VR2 hetero
    4 IVF, 4 transfery bez sukcesu
  • Alberta Autorytet
    Postów: 670 244

    Wysłany: 16 listopada 2017, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CarPer w ogóle się pielęgniarką nie przejmuj, nie zna się. Kwas foliowy i witaminy dla ciężarnych łykaj.

    CarPer lubi tę wiadomość

    Endometrioza, 3 laparo usuniety jajnik, 2 histero polipy, PAI homo, Mthfr oba hetero, VR2 hetero
    4 IVF, 4 transfery bez sukcesu
  • CarPer Autorytet
    Postów: 1491 588

    Wysłany: 16 listopada 2017, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NieJa wpadnij do mnie tez umyc :D. Ja jestem całkiem wypompowana z sił. Całymi dniami mogłabym leżeć a w pracy to juz w ogole. Tz każe mi isc do GP po zwolnienie.
    Ten progesteron mnie wykończy.

    NieJa lubi tę wiadomość

  • CarPer Autorytet
    Postów: 1491 588

    Wysłany: 16 listopada 2017, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alberta wrote:
    CarPer w ogóle się pielęgniarką nie przejmuj, nie zna się. Kwas foliowy i witaminy dla ciężarnych łykaj.

    Dzieki Alberta! Troche mnie zdenerwowała ale co tam. Moze miała gorszy dzien.

    Ja mam Cyclogest tez dowcipnie ale przyjmuje jako czopek bo wtedy nic nie wypływa. Tak jest mi znacznie wygodniej. Boje sie ze jak mi wypłynie to nic nie zostanie. I mam tez progenove w tabletkach.

‹‹ 207 208 209 210 211 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ