X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

IVF a Anglii?

Oceń ten wątek:
  • Stiffi Autorytet
    Postów: 1611 617

    Wysłany: 20 grudnia 2017, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CarPer 10 tc , Wow ale zleciało <3

    P.s. ciasto marchewkowe z Twojego przepisu wyszło przepyyyszne ;) dziękuję ;)

    CarPer lubi tę wiadomość

    f2w3dqk3max66qq4.png

    allo mrl 0%
    KIR BX
    PAI 1 hetero
    MTHFR homo
    7trf 2 ❄❄05.08.19 3BB i 4BB (10dpt 402,000 ;12dpt 1073,000;16dpt 7081,000;18dpt 17835,000)
  • CarPer Autorytet
    Postów: 1491 588

    Wysłany: 20 grudnia 2017, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stiffi mam znowu zaniki pamięci. Miałam Ci podać wlasnie przepis ale zupełnie zapomniałam teraz mi dopiero przypomniałaś.
    A z jakiego przepisu robiłas?

    Tutaj na innym forum moja debata o cieście marchewkowym. Post 11to moj przepis. Koniecznie dodać trzeba ananasa z puszki bo dzieki temu jest mega nawilżone. Moj nik to KarolinaK.

    http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1171501

  • NieJa Autorytet
    Postów: 449 196

    Wysłany: 21 grudnia 2017, 06:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, ale się porobiło. Brałam tabsy antykoncepcyjne i krwawiłam. Odstawiłam i nic, cisza. Jestem przekonana, że powinno być na odwrót? Ale mam zakręcony organizm.

    CarPer, twój TZ to równy gość. Takiego to z latarnią szukać. Nie wiem czy już wyjechaliście ale w każdym razie, bezpiecznej podróży. Oczywiście popieram nic nierobienie ;)

    Nicolusia, w tak pięknym mieście jak Turyn to dopiero muszą być święta ♡

    Alberta, mam nadzieję że skurcze minęły i grzecznie odpoczywasz :)

    Tym dziewczynom, które spędzają święta w Pl również życzę spokojnej podróży, oby było biało <3

    No nic, uciekam do pracy. Miłego dzionka kobitki :D

    Alberta, nicolusia lubią tę wiadomość

    26.12.2013- ciąża naturalna [*] 13 tc
    Lipiec 2015 - Niedoczynność tarczycy (lekka)
    Październik - Laparoskopia + Histeroskopia (niewielkie ogniska endometriozy)
    Luty 2017 - HSG (pełna drożność)
    19.08.2017 - 1sze ICSI (ciąża biochemiczna)
    18.12.2017- Endo scratch
    12.01.2018- Kriotransfer ❄️❄️ :-(
    08.06.2018-histeroskopia + hegarowanie szyjki m
    18.07.2018-Kriotransfer :-(
    13.11.2018- PICSI 8A :-(
    04.09.2020- Kriotransfer :-(
  • nicolusia Przyjaciółka
    Postów: 82 35

    Wysłany: 21 grudnia 2017, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Carper a na kiedy termin;))? Ja 30/6 mialas JuZ midwife spotkanie? Badajcie tsh w ciazy bo lubi skakac

    ,nieplodnosc idiopathic,niedoczynnosc tarczycy,Lipiec 2016 ivf udane w Uk
    corka 2017 marzec ,najszczesliwsi na swiecie
    Ciaza po raz drugi wrzesien 2017 cud naturalny
    22/6-8:36-synus;))
  • nicolusia Przyjaciółka
    Postów: 82 35

    Wysłany: 21 grudnia 2017, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wohh sorki poknocilam, Po 12 tc jest spotkanie z midwife, tu JuZ w 11 tc mialam Ja w domu!...co kraj to inaczej a usg JuZ mialam trzy a to dopoero 13 tc , bylam na nifty wczoraj z usg chlopczyk Ale pewnosc dadza tylko chromosomy z krwi za dwa tyg wynik,))

    Lepicie pieroszki? Ja brak sil tu pozatym inne zeyczaje mamy salatke z osmiornicy( polipo) salmon , lasagne babka pandoro , za rok Polska i uszka barszczyk;)

    ,nieplodnosc idiopathic,niedoczynnosc tarczycy,Lipiec 2016 ivf udane w Uk
    corka 2017 marzec ,najszczesliwsi na swiecie
    Ciaza po raz drugi wrzesien 2017 cud naturalny
    22/6-8:36-synus;))
  • CarPer Autorytet
    Postów: 1491 588

    Wysłany: 22 grudnia 2017, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alberta jak sie czujesz?

    Nicolusia bawcie sie dobrze! Pewne macie jeszcze cieplej niz my.


    Mi udało sie zrobic bigos wczoraj. I wyszłedl całkiem niezły a prz okazji zjadłam prawie pol słoika kapusty kiszonej.

    Zaraz wyruszamy w drogę. Bedzie pewnie okropny ruch, najbardziej mi szkoda piesiow bo w klatkach bede musieli cała noc dać radę. A mnie nei bedzie przy nich zeby czuli sie bezpiecznie. No ale sa oboje zeby sie wspierać wiec musza przeżyć jedna noc. Zobaczcie jakie piekne łapy dostałam od koleżanki co wyprowadza moje psy kiedy pracuje to ich łapy. Na odwrocie sa ich imiona. Piekny prezent. Az sie wzruszyłam :)

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/645688ae8a40.jpg

    No i jeszcze chciałam Wam życzyć pięknych świat z bliskimi, odpoczynku i radości. I powrotu do walki z pełna zaciętością po Nowym roku dla tych ktore maja to przed sobą. A dla tych którym sie udało aby wsyztsko szło w dobrym kierunku.
    Naprawde zycze Wam ciazy z całego serca!!! Beda tutaj tak długo az każdej z Was sie uda!

    Alberta, NewAgeMissK, NieJa lubią tę wiadomość

  • Alberta Autorytet
    Postów: 670 244

    Wysłany: 22 grudnia 2017, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CarPer piękny post i życzenia. A koleżanka miała super pomysł na prezent. Stópki i dłonie Twojego Maleństwa dołącza za 7.5 miesiąca. Dziękuję, że pytasz. Ciągnie mnie jajnik a poprzednie 3 próby nie więc po cichu liczę na sukces. Śniło mi się świeże mięso w senniku zwiastuje radość. Betę zrobię w 2 święto w poznańskim szpitalu. Rozumiem że na promie wymagają klatek a Tz to Francuz? :) Bezpieczniej drogi. Zdrowych i spokojnych świąt dla Was wszystkich.

    Endometrioza, 3 laparo usuniety jajnik, 2 histero polipy, PAI homo, Mthfr oba hetero, VR2 hetero
    4 IVF, 4 transfery bez sukcesu
  • CarPer Autorytet
    Postów: 1491 588

    Wysłany: 23 grudnia 2017, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O nie tylko nie mięso :D.
    Alberta to musi być dobry znak ciągniecie w jajniku. Czekamy z niecierpliwością i jesteśmy z Toba myślami. Piekny prezent na święta musi być ❤️.


    My już w Europie. Piesie przetrwały chociaż chyba cała noc nie zmrużyli oka bo przysypiają na stojąco. Byli w swoich klatkach i w aucie wiec chyba nie było zle. Ja tez co pół godziny się budziłam bo się bałam ze się boja ze ich zostawiliśmy. Ale rano byli bardzo szczęśliwi kiedy nas zobaczyli, teraz jak zobaczą teściów to będzie euforia :). Tak Alberta Tz to Francuz.
    Jeszcze raz Kochane wypoczywającie i cieszcie się chwilami z najbliższymi!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 grudnia 2017, 10:15

  • wannahaveababy Autorytet
    Postów: 617 141

    Wysłany: 23 grudnia 2017, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alberta sikanca nie robisz tylko betę? Czekamy na wynik z zacisnietymi kciukami &&& Obyś miała piękny prezent.
    Dla was wszystkich dziewczyny cudownych świąt :*

    Alberta, NieJa lubią tę wiadomość

  • nicolusia Przyjaciółka
    Postów: 82 35

    Wysłany: 23 grudnia 2017, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tutaj 3 stopnie teraz i brakuje sniegu, carper terminu jeszxze nie wiesz Tak od siebie? Sliczny prezent, moja psiulka mi wyszyla imiona I daty tez sie wzruszylam wtedy
    My dzus I jutro w kuchni praca , na szczescie mam sily

    Wesolych swiat dziewczynki

    NieJa lubi tę wiadomość

    ,nieplodnosc idiopathic,niedoczynnosc tarczycy,Lipiec 2016 ivf udane w Uk
    corka 2017 marzec ,najszczesliwsi na swiecie
    Ciaza po raz drugi wrzesien 2017 cud naturalny
    22/6-8:36-synus;))
  • NewAgeMissK Ekspertka
    Postów: 425 85

    Wysłany: 23 grudnia 2017, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystkiego najlepszego na swieta dla kazdej z Was kochane. Oby wszystkim nam sie udalo!!! A tym ktore juuz szczesliwie sa double zycze spokojnej ciazy i zdrowych maluszkow!!!

    NieJa lubi tę wiadomość

  • Alberta Autorytet
    Postów: 670 244

    Wysłany: 23 grudnia 2017, 23:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miałam sen erotyczny jak często przed okresem także zestresowałam się, że jednak czwarta porażka. Kusi sikaniec, ale Wigili nie chcę sobie psuć. Zrobię w poniedziałek a wtorek beta.
    Życzę Wam spokojnych, miłych świąt.

    NieJa lubi tę wiadomość

    Endometrioza, 3 laparo usuniety jajnik, 2 histero polipy, PAI homo, Mthfr oba hetero, VR2 hetero
    4 IVF, 4 transfery bez sukcesu
  • NieJa Autorytet
    Postów: 449 196

    Wysłany: 24 grudnia 2017, 03:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alberta to hormony! Właśnie przed samym okresem jest burza hormonalna stąd pewnie ten sen.
    3maj się dzielnie. Poczekaj przynajmniej do 8dp... Na pewno się uda i będziesz witać Nowy Rok patrząc inaczej w przyszłość.

    CarPer, szkoda mi Waszych psiurek. Najważniejsze że były razem i zniosły dobrze podróż. Jeśli przejeżdżaliście przez Devonport to właśnie tam mieszkam :)

    Również pragnę Wam życzyć spełnienia marzeń. Spokojnych i radosnych świąt w rodzinnym gronie. Oby Nowy Rok przyniósł same dobre wieści i wszystkim staraczkom się poszczęściło.
    Oraz wszystkim zaserduszkowanym szczęśliwego rozwiązania po 9 miesiącach <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 grudnia 2017, 03:12

    nicolusia, Alberta lubią tę wiadomość

    26.12.2013- ciąża naturalna [*] 13 tc
    Lipiec 2015 - Niedoczynność tarczycy (lekka)
    Październik - Laparoskopia + Histeroskopia (niewielkie ogniska endometriozy)
    Luty 2017 - HSG (pełna drożność)
    19.08.2017 - 1sze ICSI (ciąża biochemiczna)
    18.12.2017- Endo scratch
    12.01.2018- Kriotransfer ❄️❄️ :-(
    08.06.2018-histeroskopia + hegarowanie szyjki m
    18.07.2018-Kriotransfer :-(
    13.11.2018- PICSI 8A :-(
    04.09.2020- Kriotransfer :-(
  • Meli92 Autorytet
    Postów: 424 315

    Wysłany: 24 grudnia 2017, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystkiego Najlepszego na święta! spełnienia wszystkich marzeń:*

    f2w39jcgync8jov1.png
  • Meli92 Autorytet
    Postów: 424 315

    Wysłany: 25 grudnia 2017, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alberta i jak zrobiłaś sikańca?

    f2w39jcgync8jov1.png
  • Alberta Autorytet
    Postów: 670 244

    Wysłany: 25 grudnia 2017, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, jedna kreska. To 6dpt i wiem, że źle to wygląda, ale beta jest wiarygodna więc dopóki jej nie zrobię jest szansa. Jutro pojadę na dyżur do szpitala w Poznaniu. Dam znać.

    Endometrioza, 3 laparo usuniety jajnik, 2 histero polipy, PAI homo, Mthfr oba hetero, VR2 hetero
    4 IVF, 4 transfery bez sukcesu
  • NieJa Autorytet
    Postów: 449 196

    Wysłany: 25 grudnia 2017, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alberta wrote:
    Tak, jedna kreska. To 6dpt i wiem, że źle to wygląda, ale beta jest wiarygodna więc dopóki jej nie zrobię jest szansa. Jutro pojadę na dyżur do szpitala w Poznaniu. Dam znać.

    Kochana, jeszcze nic nie jest przesądzone.
    Trochę wcześnie ten test siknięty. Mógł jeszcze nie wyjść.
    3mam kciuki za wysoką betę <3
    Czekam na wiadomość !

    Alberta lubi tę wiadomość

    26.12.2013- ciąża naturalna [*] 13 tc
    Lipiec 2015 - Niedoczynność tarczycy (lekka)
    Październik - Laparoskopia + Histeroskopia (niewielkie ogniska endometriozy)
    Luty 2017 - HSG (pełna drożność)
    19.08.2017 - 1sze ICSI (ciąża biochemiczna)
    18.12.2017- Endo scratch
    12.01.2018- Kriotransfer ❄️❄️ :-(
    08.06.2018-histeroskopia + hegarowanie szyjki m
    18.07.2018-Kriotransfer :-(
    13.11.2018- PICSI 8A :-(
    04.09.2020- Kriotransfer :-(
  • CarPer Autorytet
    Postów: 1491 588

    Wysłany: 25 grudnia 2017, 22:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alberta wcześnie zrobiłaś! Mógł jeszcze nie wyjść. Ja robiłam 7dpt 6 dniowych i wyszła naprawdę jaśniutkie kreska na tym kreskowym. Gdybym elektronicznego nie zrobiła w tym samym czasie który pokazał „pregnant”to bym sama wątpiła czy ja ja aby dobrze widzę.

    Jestem z Tobą myślami jutro. Trzymam kciuki! Bądź dzielna!

  • Alberta Autorytet
    Postów: 670 244

    Wysłany: 26 grudnia 2017, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję dam znać, jestem kłębkiem nerwów. Jadę do szpitala i wynik będzie od godziny do trzech. Nie miałam sikacza w domu a czynna apteka daleko.

    Endometrioza, 3 laparo usuniety jajnik, 2 histero polipy, PAI homo, Mthfr oba hetero, VR2 hetero
    4 IVF, 4 transfery bez sukcesu
  • wannahaveababy Autorytet
    Postów: 617 141

    Wysłany: 26 grudnia 2017, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alberta &&& i czekamy.. bardzo mocno życzę Ci pozytywnej bety

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 grudnia 2017, 12:03

‹‹ 230 231 232 233 234 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ