X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

IVF a Anglii?

Oceń ten wątek:
  • Niezapominajka30 Autorytet
    Postów: 262 182

    Wysłany: 28 listopada 2016, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Alison
    wydaje mi sie ze nie ma roznic miedzy Londynem a innymi miastami, to wlasnie okregi maja swoje kryteria ktore trzeba spelnic, to jest wlasnie to CcG w zaleznosci gdzie jestes zarejestrowana do gp. Pisalas ze badalas sie w Polsce, dobrze byloby sie wybrac do GP zeby skierowal Cie do kliniki leczenia nieplodnosci, pewnie bedziesz mogla wybrac sposrod kilku, pewnie beda chcieli Wam porobic aktualne badania. Mialas robiona droznosc jajowodow czy histeroskopie? Nie wiem jak oni podchodza do badan z Polski, wiec wybierz sie do GP i zapytaj, moze Gp od razu skieruje Was na IVF ale moze tez byc tak jak w moim przypadku ze po ok 2 latach staran skierowali nas do kliniki nieplodnosci na diagnostyke. GP nie powinien odmowic poniewaz oni powinni skierowac na badania juz po roku staran. Warto zaczac dzialac tutaj, w klinice spojrza na to co juz masz, co jeszcze trzeba zbadac i wtedy pewnie zdecyduja.

    Sisi rzeczywiscie jak taki test pokaze troche jasniejsza kreske to mozna sie zaczac niepotrzebnie martwic, lez teraz i odpoczywaj, moze krotsze spacery chociaz przez te pierwsze tygodnie robcie, mysle ze te testy nie sa tak czule zeby za kazdym razem wychodzil ciemny, dbaj o siebie i nie martw sie za mocno

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 listopada 2016, 17:04

    alison84 lubi tę wiadomość

    Swiezy transfer blastocysty- 30.11- ciaza biochemiczna
    Podanie Eskimoska 1.02, wynik 12.02, nieudany
    Wlewy z intralipidu 07-08. 2017
    Transfer 29.09
    Serduszko 3.11
    haslur2.png
  • alison84 Debiutantka
    Postów: 14 9

    Wysłany: 28 listopada 2016, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki Niezapominajka za wiadomosc. W Polsce mialam badanie droznosci i tez oba drozne. Czyli zaczynam od wizyty w GP...troche przeraza mnie to czekanie na wszystko w UK, ale zobaczymy co dalej...

    Alison84
  • evcikm81 Autorytet
    Postów: 335 316

    Wysłany: 28 listopada 2016, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Alison koniecznie powiedz,ze starasz sie ponad 3 lata bo jesli nic u was nie ma to beda wam kazali czekac jeszcze pol roku. Jak juz ruszy to idzie szybko.Powodzenia.

    SisiAnn wyslalam Ci w koncu ten numer na aku

    alison84 lubi tę wiadomość

    w4sq3e3kcmsv45kr.png
  • SissiAnn Ekspertka
    Postów: 171 117

    Wysłany: 29 listopada 2016, 00:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Alison
    Tak jak koleżanki wspomniały najpierw GP. W mojej klinice nawet na badania z Polski czy z tutejsze polskiej kliniki nie spojrzeli. Nawet Badanie drożności mi powtórzyli xx. W Twojej okolicy może być inaczej , tak jak Niezapominajka wspomniała każda okolica ma swoje zasady i kryteria.

    Niezapominajka powodzenia w Środę !!!!!!

    Evcik podziekowania xx Uściski dla maluszka:)

    Niezapominajka30 lubi tę wiadomość

    [link=https://www.suwaczek.pl/][image noborder]https://www.suwaczek.pl/cache/9a805
    07.02.2018 przewidywana data rozwiazania
    26.06.2017 bija ❤️❤️❤️ serduszka
    19.05.2017 ICSI ❤️
    Planowane skladanie jajek Maj2017
    Marzec2017 przerwana stymulacja brak reakcji organizmu na Suprecur
    April 08 25tc (*)
  • sisi Autorytet
    Postów: 4095 3857

    Wysłany: 29 listopada 2016, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, jak się czujecie?

    Betka jakieś objawy?
    Evcik gratuluję okończonego 7 tygodnia :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 listopada 2016, 10:06

    20/07/2017 Helenka 3620 i 58cm
    19/11/2019 Majeczka 3560 i 55cm
    19/02/2021 Anielka 2860
  • evcikm81 Autorytet
    Postów: 335 316

    Wysłany: 29 listopada 2016, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam mroznie grrr. Akurat bajk naprawiony a za oknem tak zimno.

    Dzieki Sisi tak jutro zaczy nam 8 tydz.
    Jeszcze tylko 3 dni do skanu:)

    My z Sisi caly czas szukamy jakis objawow a tu nic,moze jeszce bedziemy nazekac od nadmiaru.

    Milego dziewczyny

    w4sq3e3kcmsv45kr.png
  • betka Autorytet
    Postów: 270 144

    Wysłany: 29 listopada 2016, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki moje objawy to zmeczenie,strasznie bolace piersi i tez czekam na nudnosci; ) Moze lagodnie przejdziemy te ciaze.

    gannhqvkbqom0flu.png

    16.12.2016 Serduszko bije :*
  • Niezapominajka30 Autorytet
    Postów: 262 182

    Wysłany: 29 listopada 2016, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rzeczywiscie dzis zimno bardzo, Evcik juz tylko 3 dni, ale super, wreszcie zobaczysz swojego maluszka :) :)
    Sisi a Ty jak sie dzis czujesz, odpoczywasz jeszcze?

    Ja juz jutro mam transfer, mam nadzieje ze bedzie czekal na mnie jakis ladny zarodek, troche sie denerwuje i mysle jak to bedzie, czy Wam pozwolili chwile polezec po transferze? biale gatki juz gotowe, mysle jak to bedzie dziwne wiedziec ze kropek jedt juz w srodku.

    SisiAnn dziekuje za kciuki i prosze o wiecej :).

    Milego dnia

    Swiezy transfer blastocysty- 30.11- ciaza biochemiczna
    Podanie Eskimoska 1.02, wynik 12.02, nieudany
    Wlewy z intralipidu 07-08. 2017
    Transfer 29.09
    Serduszko 3.11
    haslur2.png
  • sisi Autorytet
    Postów: 4095 3857

    Wysłany: 29 listopada 2016, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wczorajsze mini plamienie było jednorazowe ale i tak cały dzień leżałam i się oszczędzałam. Dzisiaj tak pięknie świeci słońce, że nie usiedzę w domu. Czekam, aż mąż obudzi się po nocce i idziemy na spacer, tym razem krótszy. Jedyne objawy to nadal wrażliwe piersi i senność.

    Przeżywam scan Evcik jakbym sama miała na niego iść, aż mam motyle w brzuchu. Właśnie Ewa dostałaś list z zaleceniami przed USG? Ja mam tam wyraźnie napisane, że mam mieć pusty pęcherz.

    Niezapominajka bedziesz miała najlepszego z najlepszych, a reszta pójdzie na zimowisko poczekać na swoją kolej. Ja nic nie leżałam po, odrazu mogłam wstać i iść siusiu, tylko o tym mogłam myśleć ;) Ale nie martw się zarodek i tak wędruje po macicy szukając najlepszego miejsca do wgryzienia ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 listopada 2016, 12:28

    Niezapominajka30 lubi tę wiadomość

    20/07/2017 Helenka 3620 i 58cm
    19/11/2019 Majeczka 3560 i 55cm
    19/02/2021 Anielka 2860
  • betka Autorytet
    Postów: 270 144

    Wysłany: 29 listopada 2016, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niezapominajka nie martw sie, transfer trwa chwile, wazne zeby pecherz byl pelen. Ja tez myslalam ze po tranferze sobie poleze troche, ale kazali mi wstawac, dostalam test ciazowy i zdjecie zarodka i bylo po wszystkim. W szpitalu zjadlam pierwsza dawke ananasa i wypilam goraca czekolade na droge, a w domku rosolek i lozeczko. Trzymam mocno kciuki

    Niezapominajka30 lubi tę wiadomość

    gannhqvkbqom0flu.png

    16.12.2016 Serduszko bije :*
  • betka Autorytet
    Postów: 270 144

    Wysłany: 29 listopada 2016, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sisi a ty kiedy masz swoj scan? Super ze plaminie ustalo, nie szalej na tych spacerach.

    gannhqvkbqom0flu.png

    16.12.2016 Serduszko bije :*
  • Niezapominajka30 Autorytet
    Postów: 262 182

    Wysłany: 29 listopada 2016, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sisi bardzo sie ciesze ze czujesz sie lepiej, uwazaj na siebie i oszczedzaj sie.
    Sisi i Betka dziekuje za slowa wsparcia i cenne rady, teraz wiem czego sie spodziewac, mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze :D, Betka przypomnialas mi ze planowalam sobie tez ugotowac zupke na rozgrzanie wiec sie za to biore :), Ah nie moge sie doczekac jutra :D.

    betka lubi tę wiadomość

    Swiezy transfer blastocysty- 30.11- ciaza biochemiczna
    Podanie Eskimoska 1.02, wynik 12.02, nieudany
    Wlewy z intralipidu 07-08. 2017
    Transfer 29.09
    Serduszko 3.11
    haslur2.png
  • sisi Autorytet
    Postów: 4095 3857

    Wysłany: 29 listopada 2016, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój scan w piątek za tydzień, 9 grudnia.
    Też miałam rosołek po transferze :) A po punkcji pojechaliśmy do mc donalda, nie mogłam się pohamować, tyle czasu byłam na zdrowej diecie ze wzgledu na jaja, że po punkcji marzyłam o czymś bardzo niezdrowym i tłustym ;)

    Niezapominajka30 lubi tę wiadomość

    20/07/2017 Helenka 3620 i 58cm
    19/11/2019 Majeczka 3560 i 55cm
    19/02/2021 Anielka 2860
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 listopada 2016, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny,

    Zimno sie zrobilo, pamietajcie o czapkach i cieplych skarpetkach ;)
    Sisi ciesze sie, ze plamienie ustalo, spacerki jak najbardziej, tylko cieplo sie ubieraj!

    Az mi sie nie chce wierzyc ze Niezapominajka szykuje sie na transfer jutro a Evcik za kilka dni skan z maluszkiem.
    Kiedy to zlecialo :)

    Betka jak dajesz rade w pracy z tym zmeczeniem?


    Ja szczerze to nie czuje nic i sie zastanawiam czy te jajka w ogole rosna. Podgladamy w piatek.
    Kiepsko u mnie tylko z apetytem :/
    Chyba nawet to tak do konca do mnie nie dociera, ze to sie dzieje naprawde.


    Witaj alison, moja rowiesniczko!
    Tak jak dziewczyny mowia pierwszy krok to GP, ale dla pewnosci powiedz ze 3 lata sie staracie.

    Niezapominajka powodzenia jutro, kciuki za szczesliwy transfer &&&




    Niezapominajka30, sisi lubią tę wiadomość

  • betka Autorytet
    Postów: 270 144

    Wysłany: 29 listopada 2016, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sisi to mamy tydzien po tygodniu, kazdy piatek bedzie teraz ekscytujacy:)Ja ide 16 grudnia

    Lilah dzis wolne mam i odpoczywam, w pracy ciezko, ale wszyscy pomagaja mi niesamowicie,wiec stwierdzilam ze jednak dobrze zrobilam ze powiedzialam o ciazy od pierwszego dnia po urlopie, zastanawiam sie jak ja przepracuje jeszcze te pare miesiecy, najchetniej w marcu juz bym poszla na macierzynski:)

    Niezapominajka30, sisi lubią tę wiadomość

    gannhqvkbqom0flu.png

    16.12.2016 Serduszko bije :*
  • Niezapominajka30 Autorytet
    Postów: 262 182

    Wysłany: 29 listopada 2016, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sisi do 9 tez juz nie tak dlugo zostalo, niech Ci czas szybko leci :).

    Lilah na pewno jajka rosna, na razie jeszcze dosc wczesnie, staraj sie jesc sporo bialka, jesli nie masz apetytu to bialko w proszku lub te protein bar bez kofeiny, ja to jadlam, one maja zredukowana ilosc cukru. Trzymam kciuki niech jaka ladnie rosna :).

    Dziekuje za wszystkie kciuki. Napiszcie mi prosze jeszcze tylko czy maz moze byc obecny podczas transferu :).

    Lilah, sisi lubią tę wiadomość

    Swiezy transfer blastocysty- 30.11- ciaza biochemiczna
    Podanie Eskimoska 1.02, wynik 12.02, nieudany
    Wlewy z intralipidu 07-08. 2017
    Transfer 29.09
    Serduszko 3.11
    haslur2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 listopada 2016, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Betka super, ze wsparcie w pracy jest, wlasciwie to powinno byc normalne, ale roznie z tym bywa...Ja tez nie zaluje, ze o wszystkim powiedzialam od razu, mam swiety spokoj :)

    Mam taki protein powder i staram sie codziennie robic smoothie z tym, albo chociaz dodac do soku jak juz nie dam rady ze smoothie. Oprocz tego jem maslo orzechowe, dwa jajka dziennie, chociaz juz nie moge patrzec na nie ;)
    Wczoraj byl kurczak na obiad a dzis fasolka.

    Martwie sie troche, ze jem za malo, ale po prostu nie moge w siebie wmusic wiecej :(

  • betka Autorytet
    Postów: 270 144

    Wysłany: 29 listopada 2016, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niezapominajka maz ma byc z Toba, przed transferem bedziecie musieli oboje podpisac ze daja wam jeden zarodek, podczas zabiegu maz bedzie siedzial obok Ciebie, co jest fajne bo to wazny moment dla obojga.

    Lilah jajka rosna, pod koniec bedziesz czula, ja dopiero po paru dniach cos czulam, jedz ile mozesz, ciezko zmuszac sie do jedzenia.

    gannhqvkbqom0flu.png

    16.12.2016 Serduszko bije :*
  • Niezapominajka30 Autorytet
    Postów: 262 182

    Wysłany: 29 listopada 2016, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super dziekuje za informacje Betka :*

    Lilah teraz na zastrzykach mozesz miec zmieniony apetyt, staraj sie jesc po prostu zdrowo, ja czytalam ze licza sie ostatnie 3 miesiace jezeli chodzi o budulec jajeczek, wiec warto jesc zdrowo i wiecej bialka ale to co najwazniejsze to i tak jakeczka dostana :). Pozdrawiam

    Swiezy transfer blastocysty- 30.11- ciaza biochemiczna
    Podanie Eskimoska 1.02, wynik 12.02, nieudany
    Wlewy z intralipidu 07-08. 2017
    Transfer 29.09
    Serduszko 3.11
    haslur2.png
  • evcikm81 Autorytet
    Postów: 335 316

    Wysłany: 29 listopada 2016, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niezapomnialas kciuki za jutro o ktorej transfer,Lilah za tydz o tej pozE moze juz ty bedziesz gotowa.Oby do pt troszke brzuch kuje,ale moze cos tam juz sie rozviaga a co najlepsze z 2 stron,moze Facundo z jednej a rodzenstwo z drugiej

    betka, sisi lubią tę wiadomość

    w4sq3e3kcmsv45kr.png
‹‹ 41 42 43 44 45 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ