X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

IVF a Anglii?

Oceń ten wątek:
  • brenya77 Autorytet
    Postów: 981 505

    Wysłany: 22 marca 2017, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W UK kupowałam metylowany kwas foliowy na Amazonie.
    Mi myo-inositol wydłuża fazę lutealna, bo normalnie mam krotka. Tak czy siak mam wrażenie ze rzeczywiście reguluje cykl.

    5 x ICSI + 7 x FET = 19 zarodkow, 2 x poronienie @10tyg & @8tyg (T22), 1 x cb
    1 x naturalna cb
    Szczęśliwy finał - Emilia 19/7/2019
  • sisi Autorytet
    Postów: 4095 3857

    Wysłany: 22 marca 2017, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koenzym Q10 na komórki bardzo polecam i kwasy omega3 chyba najlepsze są z oleju lnianego. Pamiętajcie, że te suplementy to minimum trzeba z 2 czy 3 miesiące brać żeby była różnica!

    20/07/2017 Helenka 3620 i 58cm
    19/11/2019 Majeczka 3560 i 55cm
    19/02/2021 Anielka 2860
  • brenya77 Autorytet
    Postów: 981 505

    Wysłany: 23 marca 2017, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sisi wrote:
    Koenzym Q10 na komórki bardzo polecam i kwasy omega3 chyba najlepsze są z oleju lnianego. Pamiętajcie, że te suplementy to minimum trzeba z 2 czy 3 miesiące brać żeby była różnica!


    Juz zakupilam Q10 i L-arginine.

    sisi lubi tę wiadomość

    5 x ICSI + 7 x FET = 19 zarodkow, 2 x poronienie @10tyg & @8tyg (T22), 1 x cb
    1 x naturalna cb
    Szczęśliwy finał - Emilia 19/7/2019
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 marca 2017, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny

    Betka gratuluje synka, to mamy pierwszego chlopaka, super!!

    Sisi sliczna ta Twoja Helenka.

    Brenya przykro mi, ze sie nie udalo, trzymam kciuki za owocna wizyte w kwietniu.

    Ja troche zamilklam, ale musialam odpoczac od forum. Jestem juz po punkcji i czekam na transfer.

    SissiAnn, stiffi trzymam teraz kciuki za Wasze podejscia &&&


    Pusiak powodzenia na wizycie w piatek &&&

    co do witamin to ja bralam wit D, kasy omega i zestaw witamin dla babek w ciazy Baby & Me

    brenya77, sisi lubią tę wiadomość

  • CarPer Autorytet
    Postów: 1491 588

    Wysłany: 28 marca 2017, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A wiesz Lilah ze od niedzieli ciagle wchodze na watek w oczekiwaniu na Twoje wieści :). Caly czas myslalam o Tobie.

    Mocno trzymam kciuki!!! Kiedy transfer? Jak ogolnie Twoje samopoczucie?

    Lilah lubi tę wiadomość

  • Pusiak Autorytet
    Postów: 339 115

    Wysłany: 28 marca 2017, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilah wrote:
    Hej dziewczyny

    Betka gratuluje synka, to mamy pierwszego chlopaka, super!!

    Sisi sliczna ta Twoja Helenka.

    Brenya przykro mi, ze sie nie udalo, trzymam kciuki za owocna wizyte w kwietniu.

    Ja troche zamilklam, ale musialam odpoczac od forum. Jestem juz po punkcji i czekam na transfer.

    SissiAnn, stiffi trzymam teraz kciuki za Wasze podejscia &&&


    Pusiak powodzenia na wizycie w piatek &&&

    co do witamin to ja bralam wit D, kasy omega i zestaw witamin dla babek w ciazy Baby & Me

    Dzieki kochana! Ja trzymam kciuki za Ciebie !! <3 Ile wychodzowałaś sobie jajeczek? Wiesz juz ile sie zaplodnilo i kiedy transfer??? Dan nam tu zany kochana !! Kciuki trzymama baaardzo mocno <3

    Lilah lubi tę wiadomość

    22/09/17 - 8dpt beta HCG 77, 11dpt 273, 13dpt 711 ;) 15dpt 1760:)
    21/09/2017 - dwie kreski ;)
    14/09/2017 - transfer kropka B++
    9/9/2017 - egg collection
    27.08 - Merional 75ui + fostimon 75ui
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 marca 2017, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje kochane :* kciuki bardzo potrzebne

    Ja tez jestem myslami z Wami i kazdej zycze z calego serca udanego pierwszego podejscia.

    Czekam teraz na tel w czwartek i dowiem sie kiedy transfer. Jak narazie wszystko wyglada bardzo podobnie: 7 jajek wyjeli, 6 bylo dojrzalych, 4 sie zaplodnily. Dokladnie tak samo bylo przy pierwszym podejsciu.

    Dzis jeszcze lenistwo, seriale i kanapa ;) Jutro powinnam byc juz na chodzie :)

    CarPer Ty bierzesz jeszcze to CLO?

    Pusiak mam nadzieje, ze dowiesz sie juz czegos konkretnego w piatek!

    Pusiak, sisi, brenya77 lubią tę wiadomość

  • Pusiak Autorytet
    Postów: 339 115

    Wysłany: 28 marca 2017, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilah wrote:
    Dziekuje kochane :* kciuki bardzo potrzebne

    Ja tez jestem myslami z Wami i kazdej zycze z calego serca udanego pierwszego podejscia.

    Czekam teraz na tel w czwartek i dowiem sie kiedy transfer. Jak narazie wszystko wyglada bardzo podobnie: 7 jajek wyjeli, 6 bylo dojrzalych, 4 sie zaplodnily. Dokladnie tak samo bylo przy pierwszym podejsciu.

    Dzis jeszcze lenistwo, seriale i kanapa ;) Jutro powinnam byc juz na chodzie :)

    CarPer Ty bierzesz jeszcze to CLO?

    Pusiak mam nadzieje, ze dowiesz sie juz czegos konkretnego w piatek!

    No to bye do czwartku ! A miałaś ICSI? Czy normalnie?

    Ja też mam nadzieje, że coś uda mi się załatwić... zobaczymy... Ide do nowej GP bo moja na macierzynskim wiec kompletnie nie wiem czego sie spodziewac...

    22/09/17 - 8dpt beta HCG 77, 11dpt 273, 13dpt 711 ;) 15dpt 1760:)
    21/09/2017 - dwie kreski ;)
    14/09/2017 - transfer kropka B++
    9/9/2017 - egg collection
    27.08 - Merional 75ui + fostimon 75ui
  • CarPer Autorytet
    Postów: 1491 588

    Wysłany: 28 marca 2017, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilah wrote:
    Dziekuje kochane :* kciuki bardzo potrzebne

    Ja tez jestem myslami z Wami i kazdej zycze z calego serca udanego pierwszego podejscia.

    Czekam teraz na tel w czwartek i dowiem sie kiedy transfer. Jak narazie wszystko wyglada bardzo podobnie: 7 jajek wyjeli, 6 bylo dojrzalych, 4 sie zaplodnily. Dokladnie tak samo bylo przy pierwszym podejsciu.

    Dzis jeszcze lenistwo, seriale i kanapa ;) Jutro powinnam byc juz na chodzie :)

    CarPer Ty bierzesz jeszcze to CLO?

    Pusiak mam nadzieje, ze dowiesz sie juz czegos konkretnego w piatek!


    A Ty nie miałas zadnych mrozaczkow z pierwszego transferu? Odpoczywaj i leniuchuj ile sie da.

    Ja mam jeszcze ostatni cykl na CLO ale chyba juz nie bede sie truła tym.

  • sisi Autorytet
    Postów: 4095 3857

    Wysłany: 28 marca 2017, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilah ogromne kciuki za czworaczki &&&& Cieszę się, że się w końcu odezwałaś bo też o Tobię myślę :)

    Lilah lubi tę wiadomość

    20/07/2017 Helenka 3620 i 58cm
    19/11/2019 Majeczka 3560 i 55cm
    19/02/2021 Anielka 2860
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 marca 2017, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sisi wrote:
    Lilah ogromne kciuki za czworaczki &&&& Cieszę się, że się w końcu odezwałaś bo też o Tobię myślę :)

    Dziekuje :*

    CarPer nie mialam mrozaczkow mimo ze wszystkie maluszki dotrwaly do piatej doby. Byly za slabe na mrozenie.
    A sa jakies postepy w Twoich cyklach od CLO? Wiem, ze Tobie czekanie tez sie dluzy, ale jak juz sie wiosna zaczela to szybko zleci, zobaczysz. Cieple dni jakos szybciej mijaja ;)

    Pusiak mialam ICSI. To przycisnij ta GP albo wez na litosc ;)

  • Pusiak Autorytet
    Postów: 339 115

    Wysłany: 29 marca 2017, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilah wrote:
    Dziekuje :*

    CarPer nie mialam mrozaczkow mimo ze wszystkie maluszki dotrwaly do piatej doby. Byly za slabe na mrozenie.
    A sa jakies postepy w Twoich cyklach od CLO? Wiem, ze Tobie czekanie tez sie dluzy, ale jak juz sie wiosna zaczela to szybko zleci, zobaczysz. Cieple dni jakos szybciej mijaja ;)

    Pusiak mialam ICSI. To przycisnij ta GP albo wez na litosc ;)
    Lilah taki mam zamiar :D Cos tam posciemniam albo cos :D Moze nie bedzie ogarnieta i nie zapozna sie wczesniej z moja karta medyczna :D ale poki co czekamy na jutrzejsze wiesci <3

    22/09/17 - 8dpt beta HCG 77, 11dpt 273, 13dpt 711 ;) 15dpt 1760:)
    21/09/2017 - dwie kreski ;)
    14/09/2017 - transfer kropka B++
    9/9/2017 - egg collection
    27.08 - Merional 75ui + fostimon 75ui
  • CarPer Autorytet
    Postów: 1491 588

    Wysłany: 29 marca 2017, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilah wrote:
    Dziekuje :*

    CarPer nie mialam mrozaczkow mimo ze wszystkie maluszki dotrwaly do piatej doby. Byly za slabe na mrozenie.
    A sa jakies postepy w Twoich cyklach od CLO? Wiem, ze Tobie czekanie tez sie dluzy, ale jak juz sie wiosna zaczela to szybko zleci, zobaczysz. Cieple dni jakos szybciej mijaja ;)

    Pusiak mialam ICSI. To przycisnij ta GP albo wez na litosc ;)


    To trzymam kciuki zeby te teraz były silniejsze!

    CLO mi przepisała bo podobno nie podobał jej sie wynik mojego progesteronu bo było jeydńie 9 (miałam mierzone jedynie raz). Na CLO wyszedł mi 22 kolejny 35 i kolejny 56 wiec doszły do wniosku ze owu występuje i nie podwyższyły mi dawki jak to było zaplanowane gdyby wyniki były poniżej 30. Ale szczerze mowiac to ja nie widze zadnej różnicy mam jedynie chwilami napady gorąca. I to jeden ze skutków ubocznych. Tak mysle ze wiosna czas zleci szybciej. Tz juz w kalendarzu ma zarezerwowany czas bo z jego praca to rożnie bywa. Wiec juz mu miesiace temu kazałam zablokować cały dzien.

    Bedziesz dzwoniła dowiadywać sie jak z zarodkami??? Masz jakies wieści?

  • Pusiak Autorytet
    Postów: 339 115

    Wysłany: 30 marca 2017, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilah czekamy na wiesci !!Kciuki zacisniete !! <3

    Lilah lubi tę wiadomość

    22/09/17 - 8dpt beta HCG 77, 11dpt 273, 13dpt 711 ;) 15dpt 1760:)
    21/09/2017 - dwie kreski ;)
    14/09/2017 - transfer kropka B++
    9/9/2017 - egg collection
    27.08 - Merional 75ui + fostimon 75ui
  • evcikm81 Autorytet
    Postów: 335 316

    Wysłany: 30 marca 2017, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilah dziś transfer kcikuki zacisniete:)

    Lilah lubi tę wiadomość

    w4sq3e3kcmsv45kr.png
  • sisi Autorytet
    Postów: 4095 3857

    Wysłany: 30 marca 2017, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilah kciuki, koniecznie daj znać po :)

    Lilah lubi tę wiadomość

    20/07/2017 Helenka 3620 i 58cm
    19/11/2019 Majeczka 3560 i 55cm
    19/02/2021 Anielka 2860
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 marca 2017, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mozna puscic bo transfer bedzie w sobote ;)

    Ja sie nastawilam na dzisiaj ale chca potrzymac zarodki do piatej doby.

    Mam przemyslec temat podania dwoch i niby decyzje podjelismy, ale sama nie wiem do konca? Jak Wy myslicie dziewczyny?

    Nie chce ryzykowac ciazy blizniaczej,a z drugiej strony szanse sa troche lepsze przy dwoch.
    Dwojka maluchow to moje marzenie i wiem,ze dalabym rade ale boje sie troche samej ciazy, komplikacji.

  • Niezapominajka30 Autorytet
    Postów: 262 182

    Wysłany: 30 marca 2017, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilah super wiadomosci, trzymam kciuki za sobote.
    Co do podania dwoch to na mojej wizycie w Polsce w Invikcie lekarka zalecila podanie dwoch zarodkow, z powodu 2 poprzednich niepowodzen. Ja juz wstepnie podjelam decyzje o podaniu dwoch mrozakow, szansa na ciaze przy podaniu 2 wzrasta o 10%, a o ile pamietam szansa na ciaze blizniacza byla 20-30%. Ja podjelam taka decyzje poniewazjeden zarodeczek jest silny i kadny adrugi nieco slabszy, identycznej punktacji jak ten podany za drugim razem. Dodatkowo to moj ostatni refundowany transfer a nie chcialabym kontynuowac leczeniaprywatnego w tej klinice.
    Lilah jak sie wahasz czy chcialabys podac 2 to mozepoczekaj i zobacz czy beda jakies mrozaczki, wtedy moglabyspodac 1, a jesliby nie bylo to zdecydowac sie na 2.

    Swiezy transfer blastocysty- 30.11- ciaza biochemiczna
    Podanie Eskimoska 1.02, wynik 12.02, nieudany
    Wlewy z intralipidu 07-08. 2017
    Transfer 29.09
    Serduszko 3.11
    haslur2.png
  • Pusiak Autorytet
    Postów: 339 115

    Wysłany: 30 marca 2017, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilah wrote:
    Mozna puscic bo transfer bedzie w sobote ;)

    Ja sie nastawilam na dzisiaj ale chca potrzymac zarodki do piatej doby.

    Mam przemyslec temat podania dwoch i niby decyzje podjelismy, ale sama nie wiem do konca? Jak Wy myslicie dziewczyny?

    Nie chce ryzykowac ciazy blizniaczej,a z drugiej strony szanse sa troche lepsze przy dwoch.
    Dwojka maluchow to moje marzenie i wiem,ze dalabym rade ale boje sie troche samej ciazy, komplikacji.

    Kochana zrobisz jak serce Ci podpowiada ! My np. jak rozmawialismy z moim M to bedziemy probowac z jednym i jesli sie uda za pierwszym razem, to po 2latach odmrozimy mrozaczki i już wezmiemy 2. No chyba że się nie uda za pierwszym razem to wtedy 2 wezmiemy. A dlaczego chca czekac az do 5 doby? w której miałaś ostatnim razem podawane?

    22/09/17 - 8dpt beta HCG 77, 11dpt 273, 13dpt 711 ;) 15dpt 1760:)
    21/09/2017 - dwie kreski ;)
    14/09/2017 - transfer kropka B++
    9/9/2017 - egg collection
    27.08 - Merional 75ui + fostimon 75ui
  • Niezapominajka30 Autorytet
    Postów: 262 182

    Wysłany: 30 marca 2017, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jezeli o mnie chodzi to na wizycie dostakam bardzo duzo badan do wykonania, glownie dotyczacych immunologi i krzepliwosci. Na wyniki bede jeszcze czekac ok 3 tygodni. Lekarka powiedziala ze zdecydujemy czy podac jakiekolwiek leki rozrzedzajace, po otrzymaniu wynikow. Ze nie zaleca sie brania aspiryny na wlasna reke, poniewaz to moze zaszkodzic. Przy endometrioze w Polsce z marszu zaleca sie podanie sterydu, dadatkowo zazwyczaj potrzebne jest wyciszenie pdzez kilka miesiecy tabletkami anty. To tyle u mnie, pozdrawiam

    Pusiak, Lilah, sisi lubią tę wiadomość

    Swiezy transfer blastocysty- 30.11- ciaza biochemiczna
    Podanie Eskimoska 1.02, wynik 12.02, nieudany
    Wlewy z intralipidu 07-08. 2017
    Transfer 29.09
    Serduszko 3.11
    haslur2.png
‹‹ 75 76 77 78 79 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ