X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną IVF a endometrioza
Odpowiedz

IVF a endometrioza

Oceń ten wątek:
  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 24 sierpnia 2017, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gwiazdeczka88 wrote:
    Ja dziewczyny mam 29 lat i jestem po dwóch laparo w 2015 r i dwóch ivf w 2016. Mialam IV stopień Endo. Pierwsze ivf w Krakowie ultradługi protokół. Amh 1.98, 8 pęcherzyków, 4 komórki jajowe zsolodnily się 3, dwa zarodki, transfer w 5 dobie z moruli nieudany. Drugi zarodek nie do mrożenia.
    Druga procedura w Invimed Wrocław długi protokol z fostimonem. 18 pęcherzyków 10 komorek, 5 dojrzałych 5 się zaplodnilo, w 3 dobie transfer dwóch zarodków. Nieudany. Żaden z pozostałych zarodków nie nadawal się do mrożenia. Teraz przeniosłam się do Novum do dr L. W styczniu miałam kolkę nerkowa i okazało się że mam w drugiej nerce poszerzony kielich nerki. Czekam na uro -TK. W między czasie na prawym jajniku urosła torbiel Endo, drugi jajnik czysty. Drugie ivf było we wrześniu 2016. Od tego czasu nie biorę ani visanne ani nic innego. Pije zioła na jajniki od dr. L. DHEA i koenzym i AMH ostatnio wynosi 9.00. chyba jakiś błąd. Czekam na powtórkę. Leczę się homeopatycznie i kompletnie nic mnie miesiączki już nie bolą. A wcześniej konałam. Nie wiem czy homeopatia mi pomogła na bóle ale jest o niebo lepiej jakbym nigdy nie chorowała. Dziewczyny a wy jak z zarodkami w procedurach. Też wam umierają ? Mąż ma 0%praeidloeych plemników ale zrobili IMSI i historia z pierwszej procedury się powtórzyła więc nie pomogło. Teraz robiliśmy defragmentację wyszła 22% wiec w normie. Dr L. Mówi że to komórki są słabej jakości ...
    hej,
    ja jestem po jednym podejsciu w Parens. lewy jajnik mi nie funkcjonuje po usunieciu torbieli endometrialnej. krotki protokol, uroslo 3 pecherzyki nierownej wielkosci. 2 dojrzale i 2 sie zaplodnily. ale żaden z nich nie dotrwal do 3 dnia, wiec brak transferu...
    Takze u mnie tez słabe jajka...

    teraz przenioslam sie do novum, do Lewego. po leczeniu przewleklego stanu zapalnego endoemtrium, w koncu jest czysto i w nastepnym cyklu zaczynam antykoncepcje i dlugi protokol.
    Mam nadzieje, ze Lewy da nam zdrowa ciaze.

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
‹‹ 6 7 8 9 10
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ