X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną 🌺 IVF CZERWIEC 2021 🌺
Odpowiedz

🌺 IVF CZERWIEC 2021 🌺

Oceń ten wątek:
  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 2 czerwca 2021, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    🍀CZERWIEC 2021🍀
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

    Wtorek, 1 Czerwiec
    • paulity: usg przed rozpoczęciem stymulacji 🍀Update Dziewczyny mam już rozpisane leki do stymulacji na czerwiec , ale wyszła mi dodatnia chlamydia i lekarz robił badanie pcr bodajże mam nadzieję że wynik wyjdzie ujemny bo jeśli wyjedzie dodatni to musimy to przełożyć 😢
    • Taśka22: podgląd kurnika 🥚🍀Update Ja juz po przeglądzie. Trochę lipa... tylko 2 szt ok (23mm? Albo co popieprzylam). Pozostale to drobniaki. Dostałam końską dawkę menopuru moze jeszcze 1 nadgonimy i cetrotide zeby nie pękłyte duze🎉
    • Lilly_e: transfer 🍀✨ Update Ja wracam z Kropkiem, Blastka 4.1.1 🎉
    • dobuska: beta 🍀Update Beta 183🎉
    • Ewa100: usg 🍀🤰 Update Dziewczyny byłam dziś na usg.. i mamy serduszko ❤ CRL - 3.05,
      FHR - 135🎉
    • Kama1988: usg 🍀🤰 Update Dzisiaj cudowny dzień, Dzień Dziecka a ja pierwszy raz usłyszałam serduszko ❤ mojego maluszka 🎉
    • Koniczynka28: test sanco 🍀🤰Update Po usg maluszek mial CRL 2.91 cm czyli 9w5d - za wczesnie na Sanco (Sanco 7 Czerwca) 🎉
    • Limoncia: test 🍀 Update Test pozytywny 🎉

    Środa, 2 Czerwiec
    • nat87: usg 🍀🤰Update Rośnie nam mały akrobata, nogą twarz zasłaniał 😂 rozwija się prawidłowo, waży około 1170 g. I łożysko dalej brzeżnie przodujące, małe szanse, że się podniesie, więc zostaje cesarka w 37-38 tc🎉
    • niesprawiedliwa: usg 🍀🤰Update My dziś byliśmy na kolejnej wizycie, mały człowiek ma 2,5cm 🎉
    • paulinkaaaa: usg 🍀🤰Update A ja sie chcialam jeszcze pochwalic, ze dzis bylam na USG z moim Mezem i widzielismy 2.2cm czlowieka 🎉
    • Małagośka: usg przed transferem 🍀Update Endo 7.5, wjechał estrofem 3x1 plus acard. Wizyta jeszcze w sobote🎉
    • Kasika88: transfer 🍀✨ Update Kropuś na pokładzie 🎉
    • Negra85: beta 🍀Update Beta 472,9🎉
    • Morwa: beta 🍀Update Beta77,6🎉
    • Limoncia: beta 🍀Update Beta 50,71, prog 31,40 🎉
    • Magdalena😀: beta 🍀Update 2298.94 , progesteron 278.9 mlu/ml w przeliczeniu wyszło mi 80.4 ng/ml🎉
    • Aneta8: beta 🍀Update Beta 139,260🎉
    • jaina_proudmoore: beta 🍀Update beta 98.60 a prog 13.9🎉
    • moyeu: beta 🍀Update Beta 37,23🎉
    • MG: beta 🍀 Update Beta 408,11 🎉

    Czwartek, 3 Czerwiec
    • prosiulek: test🍀Update test negatywny ale jeszcze jest czas ✊
    • Pimka: test 🍀Update test pozytywny 🎉
    • Stokrotka 86: test 🍀Update test pozytywny 🎉
    • Dominisia883: transfer 🍀✨ Update Podano blastusia 5.1.1🎉

    Piątek, 4 Czerwiec
    • Nula8: usg 🍀🤰Update Ja już po USG, mamy zarodek z serduszkiem ❤ 29 dpt 🎉
    • Taśka22: podgląd kurnika 🥚🍀Update Na chwile obecna: 2 jajeczka 22 mm, 1 jajeczko 17 mm, 2 jajeczka około 14 mm. Endometrium 6,9mm 🎉
    • alimak1408: podgląd kurnika 🥚🍀Update Byłam na podglądzie dzisiaj, jajeczka ładnie rosną. Najprawdopodobniej w przyszłym tygodniu punkcja🎉
    • Leoncja: punkcja 🐣🍀Update Brak info po punkcji 🚨
    • moyeu: beta 🍀Update beta spadła -29,59 💔
    • kaniczynka82: beta 🍀Update Beta 6,3, nie urosła 💔
    • Stokrotka 86: beta 🍀 Update Beta 344🎉
    • Karola34: beta 🍀 Update Beta 87,32🎉
    • Limoncia: beta Update Beta 115,59, prog 29,9🎉
    • Morwa: beta 🍀Update Beta 204🎉
    • Aneta8: beta 🍀Update Beta 333,77 🎉
    • dobuska: beta 🍀Update Beta 439,81🎉
    • Kala 1980: beta 🍀Update Beta 879 🎉
    • Giussta: beta 🍀Update Beta 15411 🎉
    • Kejtusia: usg przed transferem 🍀Update Wszystko ok. 11.06 w piątek na 12 mam transfer🎉
    • prosiulek: test🍀Update test pozytywny 🎉
    • Allende: transfer 🍀✨ Update Dziewczyny, dzisiaj zabrałam mrożonkę do domu🎉
    • By_ann: transfer 🍀✨ Update kropuś na pokładzie 🎉

    Sobota, 5 Czerwiec
    • Małagośka: usg przed transferem🍀 UpdateEndo ładne ale mam skierowanie na test Uma, ponieważ mam dużą kurczliwość✊
    • prosiulek: beta 🍀Update Beta 43.7, Progesteron 27.01🎉
    • Pimka: beta 🍀Update Beta 44,05,
      Prog 27🎉
    • MG: beta 🍀Update Beta 763🎉

    Niedziela, 6 Czerwiec
    • Patrycja0301: transfer 🍀✨ Update Blastuś na pokładzie 🎉
    • Wiosanna888: ruszają zastrzyki z Menopuru 💉🍀Update Przesunięta stymulacją ze względu na wysokie TSH 😔
    • Kasia2602: test 🍀Update test pozytywny 🎉
    • Karola34: beta 🍀Update Beta 150🎉
    • mixy2021: beta 🍀Update Beta 0 💔
    • Agnes92: beta 🍀Update Beta 0, progesteron 103 ng/ml ✊

    Poniedziałek, 7 Czerwiec
    • Taśka22: punkcja 🐣🍀Update 2 pęcherzyki pękły same, 3 pobrali. Transfer odroczony na przyszły miesiąc ✊
    • Kate1811: wizyta w klinice 🍀Update Ja po wizycie w klinice. Moje badania ok, ale dr radzi by jeszcze odczekać do września, aby organizm po ciąży i porodzie doszedł do siebie✊
    • prosiulek: beta 🍀Update Beta 120, 8 🎉
    • jaina_proudmoore: beta🍀Update Beta 799🎉
    • Limoncia: beta 🍀Update Beta 385,98🎉
    • Morwa: beta 🍀Update Beta 631 🎉
    • MG: beta 🍀Update Beta 2233,88🎉
    • Kasia2602: beta 🍀Update Beta 25,35 🎉
    • dobuska: beta 🍀Update Beta dzisiaj przekroczyła 1000 i to było moje ostatnie badanie🎉
    • Magdalena 😀: beta 🍀 Update Beta 13668.96🎉
    • Yoselyn82: usg 🍀🤰Update Kochane moje wszystko dobrze z maluszkiem ♥️ Okazało się że to krwiaczek , mam więcej odpoczywać , leżeć , nie dźwigać itp.🎉
    • Andzik01: usg i beta 🍀🤰Update Beta 48569, Jestem wlasnie po wizycie i zobaczyliśmy serduszko ❤ lekarz mówi że wszystko super krwiaka nie mam a bałam się żeby go nie było🎉
    • Kasia1991: usg 🍀🤰Update Moja ciąża podzieliła się na bliźniacza i prawdopodobnie w 6 tygodniu przestała się rozwijać… w środę idę do szpitala 😔 💔
    • Koniczynka28: test sanco 🍀🤰Update Z usg 11 tydzień 4 dni, dzieciaczek ma 4.75 cm. I najcudowniejszy widok na świecie: fikał nóżkami i rączkami!!! Mega mnie to rozczulilo.Krew na Sanco oddana, czekamy na wyniki.🎉
    • kaapo: usg 🍀🤰Update My juz po wizycie, 26dpt i mamy ❤️ za 2 tygodnie kolejna wizyta🎉
    • Dzudi: usg przed transferem 🍀Update Dziś po podglądzie włączam dodatkowo 2x Estrofem dopochwowo na noc. Endometrium nie urosło, nie ma nawet 6mm ✊
    • I am waiting for a miracle: usg przed transferem 🍀Update USG 10dc a ja już mam endo 1cm.Kolejne USG mam w piątek... Bardzo się martwię, że znów mi mój ginekolog ominie okno implantacyjne
    • Robaczek: test 🍀Update test negatywny 😔

    Wtorek, 8 Czerwiec
    • Aguśka: wizyta na samym początku cyklu z stymulacją + badanie estradiolu 🍀Update Estradiol: 8,45 pg/ml. Dr mówił narazie OK - cokolwiek to znaczyło ;) Oczywiście końska dawka Menopuru + Gonapeptyd. Endometrium 3,5 mm 🎉
    • alimak1408: podgląd kurnika 🥚🍀Update naliczyli 15 jajek, zobaczymy ile się nada i zapłodni🎉
    • agaguska: usg przed transferem 🍀Update Wszystko ok. To już pewne, w poniedziałek o 16 zabieram kropusia ze sobą i nie oddaje przez 9 miesięcy🎉
    • mo_Nika: beta 🍀Update Beta <1,2 😔
    • Kala 1980: beta 🍀Update Beta 3787,0🎉
    • Aneta8: beta 🍀 Update Beta 2106,25 🎉
    • Kasia2602: beta 🍀Update Beta 41,09 a progesteron 27🎉
    • Pimka: beta 🍀Update Beta 158,3🎉
    • Karola34: beta 🍀Update Beta 179 😔
    • Kasika88: test 🍀Update test pozytywny 🎉

    Środa, 9 Czerwiec
    • Laura121: usg 🍀🤰Update . Wszystko wygląda w porządku. Jak to lekarka określiła " mały wielki człowiek ma 1,80cm🎉
    • Siskaa: usg prenatalne 🍀Update My już po badaniach, mamy zdrowego maluszka, wszystko książkowo ❤️Ułożył się kiepsko do badań i skrzyżował nóżki ale na oko Pana doktora to jednak chłopak🎉
    • Szatyneczka: usg przed rozpoczęciem stymulacji 🍀i urodziny 🎂Update Kobitki moje cudowne najukochańsze dziękuję wam z całego serducha za życzenia mam nadzieję że wszystkie się spełnią . Ja od jutra zaczynam stymulację🎉
    • eliza88: transfer 🍀✨ Update Brak info 🚨
    • prosiulek: beta 🍀Update Beta 275,5🎉
    • Robaczek: beta 🍀Update Beta <0.1 😔
    • Agnes92: beta 🍀Update Beta 0 😔
    • jaina_proudmoore: beta🍀Update Beta 2285 🎉
    • Limoncia: beta 🍀 Update Beta 785,60🎉
    • Morwa: beta🍀 Update Beta 1694 🎉

    Czwartek, 10 Czerwiec
    • Annn90: usg 🍀🤰 Update Syn pokazał swoje dość pokaźne klejnoty. Waży już 321 g i póki co wszystko wygląda świetnie 🎉
    • Małaczarna: usg 🍀🤰Update Melduję się po wizycie. Wszystko w porzadku, serce bije jak należy❤🎉
    • Stokrotka 86: usg + krew 🍀🤰 Update 17 dpt beta 4326. Widoczny pęcherzyk i początek pęcherzyka żółtkowego. Po cichu liczyłam że będzie też zarodek ale położna uświadomiła mnie że to za wcześnie🎉
    • agusia_246: podgląd kurnika 🥚🍀Update Proszę o wpisanie monitoringu na 17.06 od dzisiaj przez 3 dni bemfola, później 4 dni menopu🎉
    • Niki91: punkcja 🐣🍀 Update dzisiaj miałam punkcje, pobrano 10 komórek z czego 6 zostało zapłodnionych i czekamy jak się będą rozwijać🎉
    • mo_Nika: beta 🍀Update Beta negatywna 💔
    • Kasia2602: beta 🍀Update Beta 125,60🎉
    • Pimka: beta 🍀Update Beta 447,0🎉
    • Kundzia07: wizyta 🍀Update Cholerne PCOS, 17 dc, i nie widać żadnego pecherzyka dominującego, endometrium 4mm. Dostałam pabi-dexametazon, i za parę dni mam włączyć letrozol. Zobaczymy co się wydarzy po paru dniach. Jeśli endo będzie ładne to pomyślimy nad transferem, albo zrobimy receptywność endometrium✊
    • Małagośka: transfer 🍀✨ Update Melduję się już jako trójca✊✊ Dwa Mrozaki Siłaki podane, duże frytki z maka zjedzone (duże bo wiadomo, niech mają siłę) i najdłuższe dni przede mną🎉
    • Dominisia883: test 🍀Update test pozytywny 🎉

    Piątek, 11 Czerwiec
    • Agawa85: usg 🍀🤰Update Hej, ja już po usg i wszystko jest wporządku. Fasolka ma 11 mm i widzieliśmy pierwszy raz serduszko.❤🎉
    • Giussta: usg 🍀🤰Update 31 dpt mamy ❤ Cud 8,54mm🎉
    • Kotowa: usg + krew 🍀Update Jestem już po usg i badaniu krwi, czekam na telefon z kliniki. Na ten moment (9dc) na każdym jajniku masa drobnicy i po jednym dominującym ok. 11mm. Endo 5,3🎉✊
    • Kejtusia: transfer 🍀✨ Update Wracam do domu z moją kropeczką na pokładzie🎉
    • Ana87: transfer 🍀✨ Update transfer jednego zarodka 🎉
    • Lilly_e: beta 🍀Update Beta 44.13, Prog-23ng/ml 🎉
    • Dominisia883: beta 🍀Update Beta 78,30🎉
    • prosiulek: beta🍀Update Beta 13dpt 643.3 🎉
    • MG: beta 🍀Update Beta 7647,73🎉
    • Allende: beta 🍀 Update Beta 60🎉
    • Dzudi: usg przed transferem 🍀Update Transfer 17.06 na 12:30. Endo się zlitowało i urosło. Progesteron niski więc działamy🎉
    • I am waiting for a miracle: usg przed transferem 🍀
    • katrinka2609: usg przed transferem 🍀Update Ja już po podgladzie endo. Niestety tylko 5,5mm ☹️od dziś zwiakszam dawkę estrofemu. We wtorek 15.06 kolejny podgląd i liczę, że już wtedy będzie pięknej grubości ✊
    • alimak1408: punkcja 🐣🍀Update Melduje się po punkcji! 16 jajeczek pobranych!🎉

    Sobota, 12 Czerwiec
    • nowan: transfer 🍀✨ Update Kropeczek na pokladzie- morulka M.1 , 4 doba 🎉
    • Zielone.Slońce: podgląd kurnika 🥚🍀Update Ja już po podglądzie. Dzisiaj (6dc) miałam 12 drobnych pęcherzyków w jednym jajniku i 11 w drugim 🎉
    • Pimka: beta 🍀Update Beta 1075🎉
    • Magdalena 😀: beta 🍀 Update Bhcg 25 dpt 36245.89, progesteron 269.5 nmol/L 🎉
    • Małagośka: 1 weryfikacja hormonów 🍀Update beta - 77 mIU/ml (pozostałość po ovitrelle, pół ampułki), estradiol - 2169 pg/ml, prog - 13.73 ng/ml✊

    Niedziela, 13 Czerwiec
    • Kasika88: test 🍀Update test pozytywny 🎉

    Poniedziałek, 14 Czerwiec
    • Alexis1987: transfer 🍀✨ Update Podano blastusia 4.1.1🎉
    • agaguska: transfer🍀✨ Update Podano blastusia 3AA🎉
    • alimak1408: transfer 🍀✨ Update Ja już po transferze, ufoludek wylądował.. mam nadzieję że zostanie na dłużej✊🎉
    • Zielona87: usg przed transferem 🍀 Update endo w 13dc 10,3 podobno ładne ,dostałam prolutex,besins,duphaston plus utrogestan🎉
    • Megi-x: usg przed transferem 🍀Update Tym razem endo trochę lepsze 0.97cm😊 transfer wyznaczony na 22.06🎉
    • Magdalena 😀: usg 🍀🤰Update Widziałam maleństwo 5,7 mm🥰 cudowny widok. Pani dr pokazala mi serduszko. Wszystko jest w porządku, wycofany mam prolutex, jak ja się cieszę. Za tydzień kolejna wizyta🎉
    • Koniczynka28: usg prenatalne 🍀🤰Update Melduje się po usg prenatalnym. Maluszek ma 5.73 cm. Na usg wszystko ładnie. Czekamy jeszcze na wyniki Sanco do końca tygodnia, ale Pani dr z doświadczenia uspokajała, z będą dobre jak na jej oko🎉
    • Limoncia: usg 🍀🤰Update Ja już po wizycie, wszystko w porządku, jest pęcherzyk z całkiem żółtym🎉
    • By_ann: test 🍀Update test negatywny 😔
    • Aguśka: podgląd kurnika 🥚🍀Update 2 x 9 mm i 2x7mm po prawej stronie; 3x9mm i 3x7mm. Endo 6 mm🎉
    • paulity: podgląd kurnika 🥚🍀Update Dziewczymy kolejny podglad mam w środę i wtedy padnie decyzja o punkcji sobota albo poniedziałek  bodajże mam 6 pęcherzyków ale są malutkie🎉
    • Zielone.Slońce: podgląd kurnika 🥚🍀Update Melduję odbycie podglądu. Estradiol 1332pmol/l. Endometrium trójwarstwowe 6,8mm. Pęcherzyki różnej wielkości. Najmniejsze 8mm, największe 13mm. Tych po 8mm było 6 sztuk. A w sumie wszystkich ok. 14 sztuk🎉
    • Dominisia883: beta 🍀Update Beta 225,63🎉
    • Lilly_e: beta 🍀Update Beta 83 (przyrost 52,3% )
    • Kasia2602: beta🍀Update Beta 608,40🎉
    • Morwa: beta 🍀 Update Beta 8849 🎉

    Wtorek, 15 Czerwiec
    • Atkka: transfer 🍀✨ Update Podano blastusia 5BA🎉
    • kate2friend: usg 🍀🤰Update Juz po wizycie, dzidzia ma 2cm ladnie rosnie, wszystko jest ok :) po 10tc mam schodzic z niektorych lekow :) Dostalam sliczne zdjecie, oczywiscie poplakalam sie na fotelu jak zobaczyłam ze bije serduszko takie emocje ze mnie zeszly🎉
    • Kala 1980: usg 🍀🤰Update Melduję się po wizycie. Beta 29510, i są dwa ❤️❤️🎉
    • Aneta8: usg 🍀🤰Update Mamy 3 mm szczęścia i mrugające serduszko!!! ❤️ Piękna chwila tym bardziej, że mąż był ze mną 🥰 Kochane tak się cieszę!!!! Oby tym razem było wszystko dobrze🎉
    • jaina_proudmoore: usg 🍀🤰Update Mamy zarodek i serduszko już ❤️- 140 uderzeń . Jak schodziłam z fotela to byłam po prostu w szoku. Dr rozpisał leki dalej i badania, ale na razie nie ogarniam co i jak🎉22 dpt - 19634🎉
    • Kotowa: usg przed transferem 🍀Update Jestem już po podglądzie, nie wiem czy któryś z pomiarów był źle zrobiony, czy endo się zapadło. W piątek 5,3, dziś 4,8... pęcherzyki dominujące po 14.Czekam na telefon✊
    • katrinka2609: usg przed transferem 🍀 Update Dziewczyny ja jiz po podgladzie endo 😊 melduję że uroslo do 9,4mm 🎉
    • CzeresniowaMama: usg przed transferem 🍀Update Ja już po wizycie. Enometrium 8 mm.
      Dwa pęcherzyki 12 mm i 14 mm, kolejny monitoring w piątek🎉
    • Szatyneczka: podgląd kurnika 🥚🍀Update Ja po wizycie uff.. Więc tak na jedym i drugim jajniku jest po 5-6 jajek po ok.10-11 mm w sobotę kolejny podgląd🎉
    • Makt: badanie kontrolne (biopsja endometrium) 🍀Update czekamy na wynik od 7 do 10 dni ✊

    Środa, 16 Czerwiec
    • prosiulek: usg 🍀🤰Update Juz po wizycie . Beta 18dpt - 3373. Progesteron- 20.85. Widoczny pęcherzyk ciazowy . Wizyta serduszkowa w czwartek 24.06🎉
    • Patrycja0301: beta 🍀 Update Beta 132.93 🎉
    • MG: beta 🍀Update Beta 23898,78🎉
    • Małagośka: beta 🍀Update Mam wyniki 2 weryfikacji, 6dpt: Beta 11.5 (pół ampułki w dniu transferu), Estradiol 3603, Prog 27.17 🎉✊ czekamy na kolejną weryfikację.
    • Zielone.Slońce: podgląd kurnika 🥚🍀Update Więc tak, strona prawa 2x16mm, 3x15mn, 2x13 =7 . Strona lewa podobnie, również 7. Endometrium 10mm, estradiol 4162 pmol/l🎉
    • paulity: podgląd kurnika 🥚🍀 Update Dziewczyny jest po usg , nawet nie zapytałam ile jest jajek bo z tych nerwów mi wyleciało z głowy . Pamiętam tylko tyle że prawy jajnik trochę słabej idzie od lewego ale ogolnie wszytko dobrze . Miałam mieć punkcje w sobotę albo w poniedziałek . Lekarz powiedział że są małe jeszcze i w poniedziałek punkcja pod znakiem zapytania następny podgląd w piątek🎉
    • Klaudia91: usg przed transferem 🍀Update Ja już po wizycie.Wszystko OK, prosze o zapisanie na TRANSFER 22.06.21r🎉
    • Kejtusia: test🍀Update test pozytywny 🎉

    Czwartek, 17 Czerwiec
    • Dzudi: transfer 🍀✨ Update Progesteron 101,40ng/mL💪Melduję się ze Śnieżynką na pokładzie 😍 Wzruszyłam się 🎉✊
    • I am waiting for a miracle: transfer 🍀✨ Update Jestem po VI transferze <3 i pierwszy raz po pojechałam na frytki z Maca, może to było moje brakujące ogniowo do szczęścia 🎉
    • Kaś844: transfer 🍀✨ Update Podano blastusia 🎉
    • Stokrotka 86: usg 🍀🤰Update Jest zarodek i ❤️ normalnie aż mi łezka na fotelu pociekła 🎉
    • Alicja w Krainie Czarów: usg połówkowe 🍀🤰Update Dziewczyny Mlody ma 360 g. Generalnie wszystko ok tylko tak sìę ułożył, że nie mozna było ocenić twarzoczaszki. Dostałam skierowanie na powtórkę za 3 tygodnie. Za tydzien mam połowkowe poza pakietem Medicover, mój Dr ma super sprzęt także dopiero za tydzien będę spokojniejsza, ale tak poza tym to te wszystkie kryteria w porządku🎉
    • Pimka: usg i beta🍀🤰Update Beta 19dpt 7018. Jest pecherzyk z ciałkiem żółtym, za tydzień 24.06 wizyta serduszkowa 🎉
    • MG: usg 🍀🤰Update Jest jedno ❤️ bije, na chwilę obecną jest dobrze tylko trochę jeszcze kosmówka tak nie do końca się przykleiła, ale podobno to tak może być na chwilę obecną. Kolejna wizyta za 3 tygodnie🎉
    • Krysiaa: wizyta w klinice🍀Update Jestem po wizycie. Dostaliśmy zgodę na działanie 🍀 Od soboty gonapeptyl co drugi dzień, zaczynamy!🎉
    • agusia_246: podgląd kurnika 🥚🍀Update Wszystko ok. Proszę o wpisanie punkcji na 21.06 🎉
    • Zielone.Slońce: podgląd kurnika 🥚🍀Update Wszystko ok. Estradiol urósł do 6600pmol/l
      Pęcherzyki w wielkości 19-15mm. Na te piętnastki dostałam dzisiaj menopur 🎉
    • Kotowa: usg przed transferem 🍀Update Melduję się po wizycie. Ostatnio musieli zmierzyć źle endo. Dziś zawrotne 8,2. Największy pęcherzyk 17,5. Czekam na telefon z kliniki 🎉
    • Kasia2602: beta 🍀Update Beta 17dpt 1626 🎉
    • Kejtusia: beta 🍀Update 6dpt - beta 74,44 🎉

    Piątek, 18 Czerwiec
    • Myszka87: usg przed transferem 🍀Update Melduje się po wizycie, endo wynosi 8 mm, transfer 23 czerwca w Dzień Ojca!!!!!! Jestem na maksa podekscytowana🎉
    • CzeresniowaMama: usg przed transferem 🍀Update CzeresniowaMama wrote:
      Dziewczyny wlasnie dostalam wyniki hormonów, wyglada na to, ze mialam owulacje, ale niepokoi mnie estradiol we wtorek 195, dzis 5... U mnie niestety wszystko odwołane, ten estriadol jest dramatycznie niski. Nie mam już siły, odpuszczam 😔
    • Kasia2602: usg 🍀🤰Update Ja juz po wizycie i w domu.Pęcherzyk ciążowy w macicy o wielkości 5mm z zalążkiem ciałka żołtkowego.Jak to dr powiedział pęcherzyk adekwatny do bety no i przyznał,że za wysoka nie jest jak na ten dzień.Pozostaje czekać a kolejna wizyta 6 lipca🎉
    • Yoselyn82: usg połówkowe 🍀🤰UpdateDziewczyny u nas wszystko dobrze
      Maluch ma 370 gram. Serduszko 153 uderzeń , położenie główkowe , łożysko na tylnej ścianie , płyn owodniowy w normie. Wszystkie narządy ładnie rosną . Prawidłowy przepływ łożyskowy.Prawidłowe Męskie narządy płciowe🎉
    • Aguśka: podgląd kurnika 🥚🍀Update Punkcja w czwartek. Podgląd kurnika w w wtorek. 1x16mm, 5x13mm, 1x12 mm, 2x11mm, 5x10mm. Endo 8,5mm✊
    • paulity: podgląd kurnika 🥚🍀Update Dziewczyny jestem po wizycie punkcja we wtorek z transfer prawdopodobnie w piątek 😁
      Mam 12 🥚🎉
    • Dominisia883: beta 🍀Update Beta 15dpt 1443,57🎉
    • Allende: beta 🍀 Update Beta 14dpt 1300,4🎉

    Sobota, 19 Czerwiec
    • Szatyneczka: podgląd kurnika 🥚🍀Update Ja po wizycie jest sporo pęcherzyków zapomniałam zapytać ile 🤦‍♀️ ale mają od 17-20mm. Estriadol 2424 progesteron 0,480🎉
    • Paula24: usg przed transferem 🍀Update mnie następny podgląd we wtorek dziś endo 9mm dr mówi że liczy na więcej🎉
    • Kotowa: usg przed transferem 🍀Update Mnie czeka jeszcze podgląd w poniedziałek. Mam nadzieję, że wtedy zapadnie decyzja o transferze✊🎉
    • Małagośka: beta 🍀Update 9dpt beta 3.7😔
    • Zielone.Slońce: punkcja 🐣🍀Update Melduje, że pobrano mi 15 komórek, wszystkie dojrzałe🎉
    • Zielona87: transfer 🍀✨ Update Melduję się z kropkiem na pokładzie i proszę o trzymanie kciuków ,by został ze mną na dłużej. Teraz rosół i ananas🎉

    Niedziela, 20 Czerwiec
    • nowan: test 🍀 Update pozytywny test🎉

    Poniedziałek, 21 Czerwiec
    • Morwa: usg 🍀🤰Update Mamy to 💪jest serdyszko ❤🎉
    • Dominisia883: usg 🍀🤰Updatezarodek jest pięknie zagnieżdżony w odpowiednim miejscu, jest też pęcherzyk żółtkowy 🎉
    • Kotowa: usg przed transferem 🍀Update Endometrium prawie 9 mm. Transfer 27/06🎉
    • parviflora: usg przed transferem 🍀UpdateHej, melduje się po wizycie🙂
      Endo 10,6 mm i od dzisiaj zaczynam brać proga i metypred. Transfer zaplanowany na sobotę na godz. 13.00 (czyli tak samo jak ostatnio w 17dc) a przed transferem jeszcze wlew z intralipidu. Dzisiaj mam jeszcze aku i jeszcze przed transferem będę mieć. Mam nadzieję, że tym razem Maluszek zostanie na 9 miesięcy🎉
    • Kundzia07: usg przed transferem 🍀Update Estradiol - 18, 6 pg/ml; Progesteron - 24,7 ng/ml; Testosteron - 0.84 ng/ml (czyli 2.912 nmol/l), a normy są (0,08-0,48 ng/ml)✊
    • Kasia 1987: usg przed transferem 🍀Update Jestem po wizycie, endometrium 7,5 mm zaczynam wcinać progesteron i transfer w sobotę🎉
    • katrinka2609: transfer 🍀✨ Update Dziewczyny melduję że juz po transferze. Zabrałam jedna śnieżynkę do domu i mam nadzieję że zostanie ze mną na 9 pięknych miesięcy🎉
    • Agnes92: histeroskopia diagnostyczna 🍀Update Jestem już po histeroskopi. W opisie - Endometrium z licznymi czerwonymi ogniskami w różnych częściach jamy macicy
    • agusia_246: punkcja 🐣🍀UpdateDziewczyny, mamy 4 kumulusy. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, w sobotę transfer🎉
    • Alexis1987: beta 🍀 Update Beta 7dpt 42🎉

    Wtorek, 22 Czerwiec
    • Magdalena 😀: usg 🍀🤰Update Maleństwo rośnie, serduszko biję ❤️ 🎉.
    • Nula8: usg 🍀🤰Update Już po USG. Maleństwo pięknie rośnie i macha rączkami 🤭😍 🎉
    • mo_Nika: usg przed transferem 🍀Update Brak info 🚨
    • Paula24: usg przed transferem 🍀Update Ja już po USG . Endo 12mm od jutra zajadam progresteron. Transfer w poniedziałek popołudniu. Dodatkowo będę miała atosiban że względu na skurcze po transferze ostatnim🎉
    • Megi-x: transfer 🍀✨ Update Melduje się z kropkiem na podkładzie 🥰 Teraz odpoczywamy🎉
    • Klaudia91: transfer 🍀✨ Update Meldujemy się z kropeczkami 3AA i 1BB. Modlę się by tym razem walczyły dzielnie i zostały ze mną 🎉
    • Zielone.Slońce: transfer 🍀✨ Update U mnie transfer odroczony z racji powiększonych jajników i widocznego płynu. Transfer będzie za miesiąc✊🎉
    • paulity: punkcja 🐣🍀Update Pobrano 8 oocytów 🎉
    • Szatyneczka: punkcja 🐣🍀Update Pobrano 27 oocytów 🎉
    • Aguśka: podgląd kurnika 🥚🍀Update 3x24mm, 1x20mm, 1x19mm, 2x18mm, 2x17mm, 1x16mm, 3x14mm. Punkcje potwierdzam w czwartek🎉
    • nowan: beta 🍀Update Beta 115🎉
    • Kejtusia: beta🍀Update Beta 700,50🎉
    • Ana87: test i beta🍀 Update test pozytywny 🎉 Beta 79,2🎉
    • agaguska: test 🍀Update test negatywny 😔

    Środa, 23 Czerwiec
    • agaguska: beta 🍀Update beta <2.3💔
    • Limoncia: usg 🍀🤰Update Ja melduję się po wizycie, mamy ❤️ Wszystko na ten moment ok 🎉
    • Kama1988: usg 🍀🤰Update maluszek fikał jak szalony, machał cudnie rączkami i nóżkami. Mamy już 4.20cm, wszystko pięknie 🎉
    • kate2friend: usg 🍀🤰 Update Ja po usg, dzidzius ma juz 3,2cm i wychodzi 10t1d. Jaka ulga, jak tylko zobaczylam ze bije serduszko to taka ulga na sercu uf. Machal do mnie dzisiaj rączką 🥰 🎉
    • Andzik01: usg 🍀🤰 Update dzidzia rośnie ma już 8t4d serducho bije, wszystko wporzadku 🎉
    • Myszka87: transfer 🍀✨ Update Update!Jestem już z maluszkiem w domu. Proszę trzymajcie kciuki, żeby chciał ze mną zostać na okrąglutkie 9 miesięcy. Frytki i rosołek był 🎉

    Czwartek, 24 Czerwiec
    • monkey: usg połówkowe 🍀🤰Update Mały jeszcze nie ma pol kilo, na razie 382g, ale poza tym zdrowy, ruchliwy i wciąż 5 dni do przodu. Poza tym wiercipięta ogromny i chętny do odsłaniania się i potwierdzania, ze jest chłopcem🎉
    • prosiulek: usg 🍀🤰Update Mamy serduszko 26dpt ❤️🎉
    • Pimka: usg 🍀🤰Update Dziewczyny jest serduszko❤🎉
    • Aguśka: punkcja 🐣🍀Update Żadna z 12 komórek nie była prawidłowa. Jedną dojrzala była nieprawidlowej budowy 😔
    • nowan: beta🍀 Update Beta 12dpt 289.3🎉
    • Ewgienia: beta🍀Update Beta negatywna 😔

    Piątek, 25 Czerwiec
    • Estrella: transfer 🍀✨ Update Podano blastusia 3.2.2🎉
    • Kala 1980: usg 🍀🤰 Update Byłam dzisiaj na wizycie. Jedno ma 12,3 mm a drugie 9,4. Trzymajcie kciuki tak, jak ja za was trzymam ✊🎉
    • gosia89: usg prenatalne🍀🤰 Update Ja dziś miałam prenatalne i poznałam płeć, będzie chłopiec🎉
    • alimak1408: beta 🍀Update Beta <0,2😔
    • Ana87: beta 🍀Update Beta z 14 dpt 513🎉
    • Atkka: beta 🍀 Update dzisiaj 10 dpt beta 160🎉
    • Alexis1987: beta 🍀Update Beta 11dpt 262🎉

    Sobota, 26 Czerwiec
    • agusia_246: transfer 🍀✨ Update Dziewczyny, wracamy do domu. Jescze raz dziękuję wszystkim ,a kciuki i miłe słowa! Mamy podany zarodek 4.1.1🎉
    • parviflora: transfer 🍀✨ Update Melduje się z Kropeczkiem na pokładzie 😊 Frytki z Maka już wjechały później jeszcze ananasik i Mąż już rosołek gotuje 🎉
    • Kasia 1987: transfer 🍀✨ Update Podano blastusia 4BC🎉
    • justys01: transfer 🍀✨ Update Ja już po☺️ Trzymajcie kciuki aby kropek został ze mną na dłużej🎉
    • I am waiting for a miracle: beta 🍀Update Beta 9dpt 413🎉
    • Stokrotka 86: usg 🍀🤰Update Dziewczyny, już po usg. Kropek żyje i ma się dobrze 🙂 serduszko bije miarowo, wszystko tam w środku ok. Szyjka też cała więc w sumie nie wiadomo skąd było to plamienie🎉
    • Karola34: usg przed transferem 🍀 Update Dziewczyny ja po podglądzie endo. Transfer w piątek 02.07. Cieszę się i boję to mój ostatni zarodeczek🎉

    Niedziela, 27 Czerwiec
    • Kotowa: transfer 🍀✨ Update Podano blastusia 6ba🎉

    Poniedziałek, 28 Czerwiec
    • Annn90: usg połówkowe 🍀🤰Update Kochane - my już po połówkowych. Nosze pod sercem pół kilo słodkości. Mamy małego wstydziocha i nie bardzo chciał buźkę pokazać ale lekarz powiedział, ze na chwile obecną wszystko jest dobrze🎉
    • Agawa85: usg🍀🤰Update Odmeldowuje się po usg. U kropusia wszystko w porządku. Serduszko bije jak dzwon🥰🎉
    • magg85: transfer 🍀✨ Update Podano blastusia 4AA 🎉
    • Paula24: transfer 🍀✨ Update Ja już z kropusiem pod sercem ❤️ odpoczywamy🎉
    • Gusiaczek: transfer 🍀✨ Update My już też wróciliśmy i też odpoczywamy w ciepłych kapcioszkach🎉
    • karioka84: transfer 🍀✨ Update my juz wracamy, oczywiście po drodze maczek. Blastka jest świetnej klasy tyle doktor nam oznajmiła 🎉
    • Promyczek93: transfer 🍀✨ Update pierwszy crio transfer blastki 4BB 🎉
    • Zielona@: transfer 🍀✨ Update Podali jedna blastkę, miałam też Embrioglue, blastusia z piątej doby, została nam jeszcze jedna z 6 doby. Ta po rozmrożeniu ładnie się rozprezyla jak to powiedziała pani embriolog i nie trzeba było robić AH🎉
    • kasiek2620: usg przed transferem 🍀Update U  mnie troszkę się poprzestawiało bo Czesi mają święto i transfer w środę 7.07. Endo dziś 10mm. Wlew z Accofilu też sobie przełożyłam na piątek,akupunktura na poniedziałek🎉
    • Zielona87: beta 🍀Update Beta 9dpt 18✊🎉
    • I am waiting for a miracle: beta 🍀Update Beta 11dpt 1197🎉
    • nowan: beta 🍀Update Beta 16dpt 1653🎉
    • Dzudi: beta 🍀 Update Beta < 1.20 💔
    • Kaś844: beta 🍀 Update Beta 11dpt 488.3🎉

    Wtorek, 29 Czerwiec
    • Stokrotka 86: usg 🍀🤰Update Dziewczyny, już po wizycie u gin. Założono mi kartę ciążowa i dostałam stos skierowań i zaleceń. Dr zrobił mi też usg- jak narazie jest ok- maluch rośnie🎉
    • Limoncia: usg 🍀🤰Update Ja już też po wizycie 🙂 Nasz kropek ma już 1,5 cm i ❤️ ładnie bije🎉
    • By_ann: wizyta kontrolna 🍀Update Brak info. Ostatnie info 16 Czerwca 🚨
    • Agnieszka0011: transfer🍀✨ Update kropek na pokładzie 🎉
    • Joasik: transfer 🍀✨ Update Podano blastkę 5AA🎉
    • Kas82: usg przed transferem 🍀Update Pęcherzyki za dużo nie urosły, wszystko wskazywało na to że się zatrzymały, ale po badaniu krwi powiedzieli, że wyglada na to ze one jescze rosną . Mam jutro znowu iść na podglad i zrobić znowu badanie krwi . Mam nadzieje ze choć trochę urosły ✊🎉
    • Alexis1987: beta 🍀 Update Beta 15dpt 1078🎉

    Środa, 30 Czerwiec
    • niesprawiedliwa: usg prenatalne 🍀🤰 Update Chciałam się pochwalić że jesteśmy po prenatalnych. Usg i pappa wyszły super, wszystkie ryzyka niskie 🥰 maluch według usg 5 dni do przodu. Rośnie mały uparciuch bo nie chciał nam pokazać co ma między nóżkami🎉
    • vona: usg 🍀🤰 Update Melduje się po wizycie, młoda rośnie i wszytsko jest ok. Byłam tak zestresowana że nic mi w głowie nie zostało 🤷‍♀️. Mogę pomału schodzić z lutinusa. Mam już termin polowkowych🎉
    • jaina_proudmoore: usg 🍀🤰 Update Ja już po kontrolnym Usg. Kropek ma się dobrze, ma 18 mm niczym dorodna borówka🎉
    • Laura121: usg 🍀🤰Update Ja już po USG. Wszystko w porządku, serce ładnie bije, dzidzia ruchliwa. 11t2d i ma 4,53cm ❤️🎉
    • Kejtusia: usg 🍀🤰Update Cześć dziewczyny, dzisiaj 20dpt i jestem po wizycie, na której ukazał się pęcherzyk ciążowy z ciałkiem żółtym (czy jakoś tak)☺️ wszystko idzie w dobrym kierunku - słowa mojej doktor🎉
    • Kas82: usg przed transferem 🍀Update jajeczka urosły z 13 na 15 mm🎉
    • Kaś844: beta🍀 Update Beta 13dpt - 984,2🎉
    • Myszka87: beta 🍀Update 7 dpt beta <0.100😔
    • Zielona87: beta 🍀 Update Beta spadła 3,9 💔
    • Megi-x: test 🍀Update Test pozytywny 🎉

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 lipca 2021, 23:35

    Yoselyn82, Limoncia, kate2friend, jaina_proudmoore, Kalamea, Wiosanna888 lubią tę wiadomość

  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 2 czerwca 2021, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa wrote:
    Ja w najgorszym wypadku będę czekać do piątku na wyniki 🤣 Krew już zdana 😁

    Mooocne kciuki za betę. Mam nadzieję że jednak zlituja się i będzie dzisiaj. 🥰

    Morwa lubi tę wiadomość

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 czerwca 2021, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamisia - napisałam Ci wiadomość 😃

  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 2 czerwca 2021, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    vona wrote:
    Pytanie 😁
    Dziewczyny dziś od lekarza dostałam Acard 150 mg (ryzyko porodu przedwczesnego 😭). W jakich dawkach Wy bierzecie acard, bo wiem ze część z Was ma do czynienia z tym lekiem. Będę wdzięczna z info 🤗
    Ja biorę 150 :)

  • niesprawiedliwa Autorytet
    Postów: 2026 3814

    Wysłany: 2 czerwca 2021, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się z Wami w czerwcu i ja 🌸

    Lubię czerwiec, to fajny miesiąc 🌸 mocne kciuki żeby był owocny w udane punkcje, transfery, tluste bety i piękne widoki na usg 🤞🏻

    My dziś byliśmy na kolejnej wizycie, mały człowiek ma 2,5cm 🥰

    jaina_proudmoore, Myszka87, Koniczynka28, Aneta8, Giussta, Aguśka, Yoselyn82, Agawa85, Kasia2602, Kate1811, Małagośka, moyeu, kate2friend, Kama1988, vona, Krysiaa, MałaMi90, kamisia, Turkusowa82, Magdalena 😀, I am waiting for a miracle, Morwa, MANIA, Kalamea, monkey, nat87, Hekate, Asienka33, paulinkaaaa, Wiosanna888, Nula8, _otus_, AGAaa, Ewelka02, Linka89 lubią tę wiadomość

    Naturals 2xCP, 2xCB

    1IVF - 4 blastki
    2xFET bhcg: 0
    kwiecien 21’ FET + encorton, zarzio, fraxiparine, acard, AH, embrioglue
    5dpt ⏸ bhcg 20,59
    18dpt pęcherzyk ciążowy
    24dpt zarodek i tętno
    38 tc 🧸🎀

    Czeka 1❄️
  • jaina_proudmoore Autorytet
    Postów: 4196 7887

    Wysłany: 2 czerwca 2021, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jezu tyle czekania. Już płakałam prawie. Dziś 9 dpt - beta 98.60 a prog 13.9. Dziewczyny czy to ok? 🧐🙂

    niesprawiedliwa, Negra85, kaniczynka82, alimak1408, Koniczynka28, MG, Aneta8, Kate1811, Karola34, MANIA, Giussta, Yoselyn82, Stokrotka 86, Kundzia07, Agawa85, Kasia2602, Laura121, moyeu, kate2friend, Pimka, Kama1988, vona, Krysiaa, MałaMi90, I am waiting for a miracle, Morwa, Kalamea, monkey, mo_Nika, nat87, Makt, Andzik01, Hekate, aganieszkam, kasiek2620, Asienka33, paulinkaaaa, Wiosanna888, _otus_, Annn90, AGAaa, Ewelka02 lubią tę wiadomość

    zDmVp2.png
  • Negra85 Autorytet
    Postów: 377 1442

    Wysłany: 2 czerwca 2021, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, beta z dzisiaj 472,9, 110% więcej niż dwa dni temu. Boooziuu 😭
    Od wczoraj się martwiłam, jakoś tak na raz przestałam czuć piersi, w podbrzuszu też nic się "nie kręciło", myślałam, że to już koniec tej wspaniałej przygody. A dzisiaj takie szczęście, wczoraj miałam drugą rocznicę ślubu, mąż w pracy, ale dzisiaj obiecaliśmy odbić sobie dobrą kolacją na mieście 🤩

    Z serii: czy brać l4 czy nie 🤔 Dzisiaj się dowiedziałam od osób trzecich w firmie, że szef ma kogoś na moje stanowisko, jestem kierownikiem średniego działu. Mówił, że szuka kogoś z twardą ręką (on lubi jak ktoś jest raczej Ssmanem niż kierownikiem), a ja jestem za dobra dla ludzi 😕 Osoba na moje stanowisko jest znana z tego, że wyzywa ludzi od głupich i tępych, na co mojego pozwolenia nie będzie nigdy. Nie wiem teraz czy czeka mnie degradacja czy zwolnienie, pewnie to pierwsze, bo ludzi w firmie brak.
    Dlatego pewnie pójdę na L4, nie chcę się dodatkowo stresować.

    jaina_proudmoore, alimak1408, niesprawiedliwa, Koniczynka28, MG, Aneta8, Kate1811, Giussta, Yoselyn82, Stokrotka 86, Agawa85, Kasia2602, Laura121, moyeu, kate2friend, Kama1988, Ewkamewka, vona, Krysiaa, Magdalena 😀, I am waiting for a miracle, Morwa, Kalamea, monkey, mo_Nika, nat87, Andzik01, Hekate, aganieszkam, kasiek2620, Asienka33, paulinkaaaa, Wiosanna888, _otus_, AGAaa, Ewelka02 lubią tę wiadomość

    3jgxvfxm0fdw7nq2.png

    Wspólne starania: styczeń 2020
    IVF: start 4 kwietnia 2021
    punkcja: 16 kwietnia - pobrano 8 oocytów 👍
    21.04.21 - 5 mrozaczków (4.1.1, 4.1.1, 4.2.2, 4.2.3, 5.2.2) ❄️❄️❄️❄️❄️

    19.05 - FET - blaska 4.1.1. zostań z nami Kropeczku 🙏🏻
    24.05 - 5dpt: beta - 7,25 ; prog - 8,87 🙏🏻
    26.05 - 7dpt: beta - 32,34 ; prog - 9,82 ✊
    28.05 - 9dpt: beta - 71,41, prog - 10,66
    31.05 - 12dpt: beta - 224,9, prog - 9,83
    02.06 - 14 dpt: beta 472,6, prog - 11,7
    13.06 - Wielki człowiek ma 5,1 mm i ❤️
    28.07 - prenatalne + nifty - zdrowy synek 💙
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 czerwca 2021, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola34 wrote:
    Hej. Ja dziś kupowałam luteinę i jest na refundację. Ta dopochwowa bo za 60 tabletek zapłaciłam 1.70 zl
    Ja płaciłam 100 zł za 60 tabletek. Maz mi kupował i tylko cos babka sie pytala czy żona jest w ciąży... juz nie dociekalam o co chodzi od czego to zalezy. Albo lekarz wystawił receptę bez refundacji? Nie znam się niestety a kupował mi w maju.

  • vona Autorytet
    Postów: 729 888

    Wysłany: 2 czerwca 2021, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jaina_proudmoore wrote:
    Nie ma jeszcze wyników . Zaraz tu zdechnę 😭😭

    Mocne kciuki za wysoka betę 🍀🤗🥰✊
    Oj wiem jak się dłuży jak człowiek czeka 😜

    jaina_proudmoore lubi tę wiadomość

    ❤❤❤❤❤❤❤❤
    Beta 02.04 - 134 Wielki Piątek+ 2 kreski na teście
    Beta 06.04 - 522
    Beta 12.04 - 3766
    17.04 Pierwsze USG ❤
    02.06 USG prenatalne + Nifty zdrowa dziewczynka 🥰
    xh3kp2.png
  • vona Autorytet
    Postów: 729 888

    Wysłany: 2 czerwca 2021, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I am waiting for a miracle wrote:
    Gratuluję z całego serca cudownych wiadomości <3

    Anetko masz piękną betę <3

    Dołączam się do gratulacji 🤗🥰

    Aneta8 lubi tę wiadomość

    ❤❤❤❤❤❤❤❤
    Beta 02.04 - 134 Wielki Piątek+ 2 kreski na teście
    Beta 06.04 - 522
    Beta 12.04 - 3766
    17.04 Pierwsze USG ❤
    02.06 USG prenatalne + Nifty zdrowa dziewczynka 🥰
    xh3kp2.png
  • vona Autorytet
    Postów: 729 888

    Wysłany: 2 czerwca 2021, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa wrote:
    Ja w najgorszym wypadku będę czekać do piątku na wyniki 🤣 Krew już zdana 😁

    Może się zlituje i będzie dziś. Na bank będzie dobrze. Takie krechy więc beta musi być ładna.

    Edit no i nagroda z prowadzenie maja 😁

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 czerwca 2021, 15:56

    jaina_proudmoore, Morwa lubią tę wiadomość

    ❤❤❤❤❤❤❤❤
    Beta 02.04 - 134 Wielki Piątek+ 2 kreski na teście
    Beta 06.04 - 522
    Beta 12.04 - 3766
    17.04 Pierwsze USG ❤
    02.06 USG prenatalne + Nifty zdrowa dziewczynka 🥰
    xh3kp2.png
  • vona Autorytet
    Postów: 729 888

    Wysłany: 2 czerwca 2021, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Negra85 wrote:
    Dziewczyny, beta z dzisiaj 472,9, 110% więcej niż dwa dni temu. Boooziuu 😭
    Od wczoraj się martwiłam, jakoś tak na raz przestałam czuć piersi, w podbrzuszu też nic się "nie kręciło", myślałam, że to już koniec tej wspaniałej przygody. A dzisiaj takie szczęście, wczoraj miałam drugą rocznicę ślubu, mąż w pracy, ale dzisiaj obiecaliśmy odbić sobie dobrą kolacją na mieście 🤩

    Z serii: czy brać l4 czy nie 🤔 Dzisiaj się dowiedziałam od osób trzecich w firmie, że szef ma kogoś na moje stanowisko, jestem kierownikiem średniego działu. Mówił, że szuka kogoś z twardą ręką (on lubi jak ktoś jest raczej Ssmanem niż kierownikiem), a ja jestem za dobra dla ludzi 😕 Osoba na moje stanowisko jest znana z tego, że wyzywa ludzi od głupich i tępych, na co mojego pozwolenia nie będzie nigdy. Nie wiem teraz czy czeka mnie degradacja czy zwolnienie, pewnie to pierwsze, bo ludzi w firmie brak.
    Dlatego pewnie pójdę na L4, nie chcę się dodatkowo stresować.


    Cudownie. 😍
    Jak czujesz że czas na l4 to pewnie.

    Negra85 lubi tę wiadomość

    ❤❤❤❤❤❤❤❤
    Beta 02.04 - 134 Wielki Piątek+ 2 kreski na teście
    Beta 06.04 - 522
    Beta 12.04 - 3766
    17.04 Pierwsze USG ❤
    02.06 USG prenatalne + Nifty zdrowa dziewczynka 🥰
    xh3kp2.png
  • vona Autorytet
    Postów: 729 888

    Wysłany: 2 czerwca 2021, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję za info o acardzie 😘😘
    Jak zwykle jesteście niezastapione, dzięki jeszcze raz.

    jaina_proudmoore, Yoselyn82, Morwa lubią tę wiadomość

    ❤❤❤❤❤❤❤❤
    Beta 02.04 - 134 Wielki Piątek+ 2 kreski na teście
    Beta 06.04 - 522
    Beta 12.04 - 3766
    17.04 Pierwsze USG ❤
    02.06 USG prenatalne + Nifty zdrowa dziewczynka 🥰
    xh3kp2.png
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 2 czerwca 2021, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niesprawiedliwa wrote:
    Witam się z Wami w czerwcu i ja 🌸

    Lubię czerwiec, to fajny miesiąc 🌸 mocne kciuki żeby był owocny w udane punkcje, transfery, tluste bety i piękne widoki na usg 🤞🏻

    My dziś byliśmy na kolejnej wizycie, mały człowiek ma 2,5cm 🥰

    Pięknie maluszek rośnie ♥️

    niesprawiedliwa lubi tę wiadomość

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 2 czerwca 2021, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Negra85 wrote:
    Dziewczyny, beta z dzisiaj 472,9, 110% więcej niż dwa dni temu. Boooziuu 😭
    Od wczoraj się martwiłam, jakoś tak na raz przestałam czuć piersi, w podbrzuszu też nic się "nie kręciło", myślałam, że to już koniec tej wspaniałej przygody. A dzisiaj takie szczęście, wczoraj miałam drugą rocznicę ślubu, mąż w pracy, ale dzisiaj obiecaliśmy odbić sobie dobrą kolacją na mieście 🤩

    Z serii: czy brać l4 czy nie 🤔 Dzisiaj się dowiedziałam od osób trzecich w firmie, że szef ma kogoś na moje stanowisko, jestem kierownikiem średniego działu. Mówił, że szuka kogoś z twardą ręką (on lubi jak ktoś jest raczej Ssmanem niż kierownikiem), a ja jestem za dobra dla ludzi 😕 Osoba na moje stanowisko jest znana z tego, że wyzywa ludzi od głupich i tępych, na co mojego pozwolenia nie będzie nigdy. Nie wiem teraz czy czeka mnie degradacja czy zwolnienie, pewnie to pierwsze, bo ludzi w firmie brak.
    Dlatego pewnie pójdę na L4, nie chcę się dodatkowo stresować.

    Maluszek walczy. ♥️ Niech dalej pięknie rośnie 👍myślę że isc na L4 .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 czerwca 2021, 16:09

    Negra85 lubi tę wiadomość

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Agawa85 Autorytet
    Postów: 624 1757

    Wysłany: 2 czerwca 2021, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jaina_proudmoore wrote:
    Jezu tyle czekania. Już płakałam prawie. Dziś 9 dpt - beta 98.60 a prog 13.9. Dziewczyny czy to ok? 🧐🙂

    Beta bardzo ładna , gratuluję😊 ale ten próg mógłby być wyższy , chyba że to przed zastrzykiem.

    jaina_proudmoore lubi tę wiadomość

    oqoXp2.png


    12.05 transfer zarodeczka 4.2.2 AH + embroglue🙏
    6dp beta 78 mIU/ml🙏🙏
    8dp beta 240 mIU/ml🙏🙏
    10dp beta 640 mIU/ml
    13dp beta 2527 mIU/ml 🙏
    29.05 pierwsze usg🙏
    Mamy pęcherzyk ciążowy🙏
    11.06 mamy ❤ i 11 mm
    28.06 kropuś ma 3,1 cm😍

    Transfer w maju✊✊
    5 mrozaczków
    Punkcja 10.04✊✊
    IVF
    KIR Bx
    NK 25%😔
    PAI-4G/5G układ homozygotyczny 😔
  • Agawa85 Autorytet
    Postów: 624 1757

    Wysłany: 2 czerwca 2021, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Negra85 wrote:
    Dziewczyny, beta z dzisiaj 472,9, 110% więcej niż dwa dni temu. Boooziuu 😭
    Od wczoraj się martwiłam, jakoś tak na raz przestałam czuć piersi, w podbrzuszu też nic się "nie kręciło", myślałam, że to już koniec tej wspaniałej przygody. A dzisiaj takie szczęście, wczoraj miałam drugą rocznicę ślubu, mąż w pracy, ale dzisiaj obiecaliśmy odbić sobie dobrą kolacją na mieście 🤩

    Z serii: czy brać l4 czy nie 🤔 Dzisiaj się dowiedziałam od osób trzecich w firmie, że szef ma kogoś na moje stanowisko, jestem kierownikiem średniego działu. Mówił, że szuka kogoś z twardą ręką (on lubi jak ktoś jest raczej Ssmanem niż kierownikiem), a ja jestem za dobra dla ludzi 😕 Osoba na moje stanowisko jest znana z tego, że wyzywa ludzi od głupich i tępych, na co mojego pozwolenia nie będzie nigdy. Nie wiem teraz czy czeka mnie degradacja czy zwolnienie, pewnie to pierwsze, bo ludzi w firmie brak.
    Dlatego pewnie pójdę na L4, nie chcę się dodatkowo stresować.

    Gratulacje😊 a z l4 to słuchaj siebie jak czujesz , że już to twój czas to idź😊 ja czekam do wizyty serduszkowej, ale tylko dlatego że mam własnie bardzo w porządku szefa i nie chciałam mu tak nagle z tym l4 wyskoczyć. Uprzedziłam go już więc ja mam czyste sumienie, ale jak masz taką sytuację to nawet bym się nie zastanawiała.

    Negra85 lubi tę wiadomość

    oqoXp2.png


    12.05 transfer zarodeczka 4.2.2 AH + embroglue🙏
    6dp beta 78 mIU/ml🙏🙏
    8dp beta 240 mIU/ml🙏🙏
    10dp beta 640 mIU/ml
    13dp beta 2527 mIU/ml 🙏
    29.05 pierwsze usg🙏
    Mamy pęcherzyk ciążowy🙏
    11.06 mamy ❤ i 11 mm
    28.06 kropuś ma 3,1 cm😍

    Transfer w maju✊✊
    5 mrozaczków
    Punkcja 10.04✊✊
    IVF
    KIR Bx
    NK 25%😔
    PAI-4G/5G układ homozygotyczny 😔
  • Negra85 Autorytet
    Postów: 377 1442

    Wysłany: 2 czerwca 2021, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agawa85 wrote:
    Gratulacje😊 a z l4 to słuchaj siebie jak czujesz , że już to twój czas to idź😊 ja czekam do wizyty serduszkowej, ale tylko dlatego że mam własnie bardzo w porządku szefa i nie chciałam mu tak nagle z tym l4 wyskoczyć. Uprzedziłam go już więc ja mam czyste sumienie, ale jak masz taką sytuację to nawet bym się nie zastanawiała.
    Ja pewnie też poczekam do wizyty serduszkowej, ale w piątek powiem szefowi, że jestem w ciąży. Jednak chcę być fair i uprzedzić 😊

    jaina_proudmoore lubi tę wiadomość

    3jgxvfxm0fdw7nq2.png

    Wspólne starania: styczeń 2020
    IVF: start 4 kwietnia 2021
    punkcja: 16 kwietnia - pobrano 8 oocytów 👍
    21.04.21 - 5 mrozaczków (4.1.1, 4.1.1, 4.2.2, 4.2.3, 5.2.2) ❄️❄️❄️❄️❄️

    19.05 - FET - blaska 4.1.1. zostań z nami Kropeczku 🙏🏻
    24.05 - 5dpt: beta - 7,25 ; prog - 8,87 🙏🏻
    26.05 - 7dpt: beta - 32,34 ; prog - 9,82 ✊
    28.05 - 9dpt: beta - 71,41, prog - 10,66
    31.05 - 12dpt: beta - 224,9, prog - 9,83
    02.06 - 14 dpt: beta 472,6, prog - 11,7
    13.06 - Wielki człowiek ma 5,1 mm i ❤️
    28.07 - prenatalne + nifty - zdrowy synek 💙
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 czerwca 2021, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vona a skąd ten wniosek na tym etapie?:)

  • Kotowa Autorytet
    Postów: 2992 3627

    Wysłany: 2 czerwca 2021, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry,
    Zaczął się czerwiec, więc może i ja w końcu przycupnę. Czekam na @ i wtedy zdecydujemy czy robimy crio, czy jeszcze czekamy.

    Kasia wpisz mnie proszę na listę
    Kotowa – Erasme/Bruksela – 34 – 4IVF- 5fet

    Powodzenia 😊

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 czerwca 2021, 16:36

    Negra85, jaina_proudmoore, kamisia, Aneta8, I am waiting for a miracle, Morwa, Kalamea, Myszka87, Yoselyn82, Annn90 lubią tę wiadomość

    Małgosia 24tc +15.08.2015💔
    09.2016 - 1 ICSI PGD: 22 oocyty->18 zarodków->0 po PGD
    02.2017 - 2 ICSI PGD: 20 oocytów->14 zarodków->1 po PGD-> cb 😔
    10.2017 - 3 ICSI PGD: 19 oocytów->12 zarodków->2 po PGD
    02.2018 - crio 1 blastki 😔
    06.2018 - crio 1 blastki 😔
    05.2019 - 4 ICSI PGD: 20 oocytów->16 zarodków->2 po PGD
    12.2019 - cb😔
    09.2020 - "niespodzianka!"
    Jasiek 15tc +23.11.2020💔
    03.2021 - crio 1 blastki 😔
    06.2021 - crio 1 blastki 😔
    02.2022 - 5 ICSI PGD: 14 oocytów->2 blastki->1❄po PGD
    09/2022 - crio blastki, 5dpt - 16, 7dpt - 40, 9dpt - 113, 11dpt - 382, 19dpt - 6563,
    4/10 - usg, crl 9,1mm, ❤ 135/min
    Alicja ❤️ 26/05/23, 3600g, 50cm
‹‹ 4 5 6 7 8 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ