X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną 💚🍦🌞🍒💚 IVF CZERWIEC 2023 💚🍒🌞🍦💚
Odpowiedz

💚🍦🌞🍒💚 IVF CZERWIEC 2023 💚🍒🌞🍦💚

Oceń ten wątek:
  • Natalia 29 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 2 października 2023, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej jestem tu nowa powiedźcie mi beta 633 w 12 dniu po transferze co oznacza?

  • Bunkierka Autorytet
    Postów: 2170 1191

    Wysłany: 3 października 2023, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalia 29 wrote:
    Hej jestem tu nowa powiedźcie mi beta 633 w 12 dniu po transferze co oznacza?

    Że jesteś w ciąży 😉

    preg.png
  • MartaK87 Nowa
    Postów: 2 1

    Wysłany: 12 listopada 2023, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam jestem tu nowa i mam pierwsze podejście do in vitro. Jestem 6 dzien po transferze 3 dniowych dwóch zarodków. Niepokoi mnie częste oddawanie moczu w nocy nawet do 4 razy a muszę dodać ze zazwyczaj przesypiam cała noc czy któraś z was tak miała?

  • izabelka90 Autorytet
    Postów: 7458 11896

    Wysłany: 13 listopada 2023, 05:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MartaK87 wrote:
    Witam jestem tu nowa i mam pierwsze podejście do in vitro. Jestem 6 dzien po transferze 3 dniowych dwóch zarodków. Niepokoi mnie częste oddawanie moczu w nocy nawet do 4 razy a muszę dodać ze zazwyczaj przesypiam cała noc czy któraś z was tak miała?
    Czasem to efekt brania leków np w ulotce cyclogest jest czestomocz. Zapraszam na wątek listopadowy 😊

    preg.png
    👧👦90/88 prawidłowe kariotypy
    👼👼👼💔 08/21 29+1 HRHS 🎀, 01/22 6+1❔,
    05/22 8+3 🎀
    2022 elektrokonizacja szyjki macicy
    2023 dwie histeroskopie, 3 transfery ❄po pgta 💔
    dwie procedury ivf/imsi
    4ty transfer po leczeniu: Tarivid, Metronidazol, Nystatyna vp
    (neoparin, acard, prograf, bryophyllum, accofil)
    16.12.23 FET 4AA ⭐ 5dpt 5,06 6dpt 9,62 11dpt 87,9 13dpt 339🤩 17dpt 2061🚀18dpt 2605 19dpt 2870 GS 8,7mm YS 3,3mm 23dpt 7834 🤩 CRL 0,29 cm + 💓
    27dpt CRL 0,57cm YS 0,4cm
    31dpt CRL 1,07cm
    9+1 CRL 2,52cm YS 0,4 cm
    10+4 4,16 cm
    11+1 4,56 cm
    12+2 I prenatalne 5,59 cm, obraz USG prawidłowy ❤
    13+3 6,7 cm 💙
    14+4 119g
    17+3 209g
    21+2 II prenatalne 486g bejbika + echo serduszka prawidłowe ❤
    Czekamy na Ciebie 💙🌈
    4❄ pgta 😊+🤰
  • MartaK87 Nowa
    Postów: 2 1

    Wysłany: 13 listopada 2023, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuje bardzo za pomoc

    izabelka90 lubi tę wiadomość

  • Raga18 Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 3 grudnia 2023, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny,
    Zrobiłam miesiąc temu badania, wyszło AMH 0,65 a FSH ok 16. Poszliśmy z mężem do kliniki i tam oczywiście że tylko in vitro. Pani powiedziała że z USG to jakbym miała. O,01 AMH, ale ze to się może zmienić w innym cyklu. Załamka była. Oczywiście kazała zrobić badania i już w styczniu byłoby in vitro. Poszłam jest że do swojego gina, zrobił USG i mowi że piękny pęcherzyk 19 mm, ogólnie była ładna owulacja i kazał starać się naturalnie, że in vitro to już ostatecznosc. Dostałam dzisiaj okres więc się nie udalo. I teraz pytanie do Was, czy któraś z Was miała taką sytuację ? Czy mam zaufać lekarzowi i parę miesięcy chodzić na monitoring czy od razu zrobić on vitro? Czy to strata czasu przy tak niskim AMH? Proszę o rady.

  • Kessa Autorytet
    Postów: 1958 2360

    Wysłany: 3 grudnia 2023, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Raga18 wrote:
    Hej dziewczyny,
    Zrobiłam miesiąc temu badania, wyszło AMH 0,65 a FSH ok 16. Poszliśmy z mężem do kliniki i tam oczywiście że tylko in vitro. Pani powiedziała że z USG to jakbym miała. O,01 AMH, ale ze to się może zmienić w innym cyklu. Załamka była. Oczywiście kazała zrobić badania i już w styczniu byłoby in vitro. Poszłam jest że do swojego gina, zrobił USG i mowi że piękny pęcherzyk 19 mm, ogólnie była ładna owulacja i kazał starać się naturalnie, że in vitro to już ostatecznosc. Dostałam dzisiaj okres więc się nie udalo. I teraz pytanie do Was, czy któraś z Was miała taką sytuację ? Czy mam zaufać lekarzowi i parę miesięcy chodzić na monitoring czy od razu zrobić on vitro? Czy to strata czasu przy tak niskim AMH? Proszę o rady.
    Hej!
    Zajrzyj na wątek grudniowy, tam codziennie wiele dziewczyn zagląda, może któraś pomoże. :)

    2,5 roku starań natural -> 09.23r. 💉start IVF; czynnik męski. Żadnych leków na stałe.
    10.23r. - zabieramy malucha do domu 🏡🍀🤞 9dpt beta 56.43 -> 10dpt 112.0 -> 12dpt 310.6 -> 16dpt 1436.3 -> 19dpt 4131.7 -> 23dpt mamy zarodek i migoczące ♥️ Na feriach ❄️❄️❄️
    8+1 -> 1,68cm maleństwa 🥰
    13+1 -> prenatalne+pappa OK 💪 7,56 cm małego 🧸
    21+0 -> połówkowe ok,420g 🎀
    25+2 -> 903g małej królewny 🥰
    30+0 -> 1730g pannicy ♥️

    preg.png
  • Moniiiia94 Debiutantka
    Postów: 13 3

    Wysłany: 11 grudnia 2023, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć wam.

    Pisze trochę aby się wyżalić, aby napisać swoją historię

    4 lata starań naturalnie i nic. Brak dwóch kresek.

    W tym roku w czerwcu zdecydowaliśmy się na invitro.
    Pierwsze invitro w invikcie, udane, niestety poroniłam w 7 tc. Mieliśmy z tej procedury tylko jedną blastocyste. Transfer był świeży ale miałam hiperstymulacje.

    Przenieśliśmy się do kliniki bocian, do kolejnej pełnej procedury, tutaj udało nam się mieć 5 blastocyst, które zostały zamrożone.

    Transfer odroczony o miesiąc, miał być na cyklu naturalnym, mimo że mówiłam że nic nie wyjdzie. Mam problem z rosnącymi i pękającymi pecherzykami. Ale w ostateczności i tak był w tym cyklu, wspomagany lekami i zastrzykami.

    Transfer 2 Grudnia, blastocysta 4.1.1.

    Bylam zadowolona że udało się przed świętami, ale też podchodziłam na luzie.

    Zero objawów, zrobiłam 3 sikance, które pokazały tylko jedna kreskę. Myślałam że, może jakieś oszukane i na tym etapie nie pokażą dwóch kresek co było dziwne, bo przy pierwszej procedurze odrazu pokazały.

    Dzisiaj 9dpt, poszłam na betę, moim oczom ukazał się wynik <0,20, szok, niedowierzanie i złość.


    Cieszę się że zostały nam 4 ❄️, ale z drugiej strony jestem wykończona psychicznie i fizycznie. Powoli dochodzi do mnie że najprawdopodobniej nigdy nie zostanę mamą. Powoli chce już z tym skonczyc.

    Podjęłam psychoterapię po poronieniu, i od tamtej pory już 3 miesiąc jestem na zwolnieniu, ale powoli żałuję że tyle czasu przesiedziałam w domu.

    Życzę wam dziewczyny dużo siły i wytrwałości.

    Ja niestety tak silna nie jestem.

  • dallia Autorytet
    Postów: 1293 2137

    Wysłany: 11 grudnia 2023, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moniiiia94 wrote:
    Cześć wam.

    Pisze trochę aby się wyżalić, aby napisać swoją historię

    4 lata starań naturalnie i nic. Brak dwóch kresek.

    W tym roku w czerwcu zdecydowaliśmy się na invitro.
    Pierwsze invitro w invikcie, udane, niestety poroniłam w 7 tc. Mieliśmy z tej procedury tylko jedną blastocyste. Transfer był świeży ale miałam hiperstymulacje.

    Przenieśliśmy się do kliniki bocian, do kolejnej pełnej procedury, tutaj udało nam się mieć 5 blastocyst, które zostały zamrożone.

    Transfer odroczony o miesiąc, miał być na cyklu naturalnym, mimo że mówiłam że nic nie wyjdzie. Mam problem z rosnącymi i pękającymi pecherzykami. Ale w ostateczności i tak był w tym cyklu, wspomagany lekami i zastrzykami.

    Transfer 2 Grudnia, blastocysta 4.1.1.

    Bylam zadowolona że udało się przed świętami, ale też podchodziłam na luzie.

    Zero objawów, zrobiłam 3 sikance, które pokazały tylko jedna kreskę. Myślałam że, może jakieś oszukane i na tym etapie nie pokażą dwóch kresek co było dziwne, bo przy pierwszej procedurze odrazu pokazały.

    Dzisiaj 9dpt, poszłam na betę, moim oczom ukazał się wynik <0,20, szok, niedowierzanie i złość.


    Cieszę się że zostały nam 4 ❄️, ale z drugiej strony jestem wykończona psychicznie i fizycznie. Powoli dochodzi do mnie że najprawdopodobniej nigdy nie zostanę mamą. Powoli chce już z tym skonczyc.

    Podjęłam psychoterapię po poronieniu, i od tamtej pory już 3 miesiąc jestem na zwolnieniu, ale powoli żałuję że tyle czasu przesiedziałam w domu.

    Życzę wam dziewczyny dużo siły i wytrwałości.

    Ja niestety tak silna nie jestem.


    Hej bardzo mi przykro ze sie nie udalo. Wejdz na watek grudniowy tam jest duzo dziewczyn i duzo wsparcia. Kazda w sobie ma tą sile i kazda z nas ma ciezka historie za sobą 🥰

    age.png

    starania od marca 2020🙏
    leczenie w klinice - luty 2022

    👩 29 HSG - niedrożny lewy jajowód ❌AMH 1.91 😔
    Kariotypy, cba, cytokiny ok Kir bx
    👦 34 wszystko ok

    Druga procedura pierwszy transfer
    Zostaly 2 × 4.1.1❄❄
    2.05 - FET 🥰🙏 --> 17.01.2024 Buba 3430g 52 cm <3
  • Kasia xx Ekspertka
    Postów: 198 150

    Wysłany: 6 marca, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny 26.02 miałam transfer, dziś byłam na becie wynik 400
    Jest to dobry wynik?

  • Kasia xx Ekspertka
    Postów: 198 150

    Wysłany: 6 marca, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalia 29 wrote:
    Hej jestem tu nowa powiedźcie mi beta 633 w 12 dniu po transferze co oznacza?
    Mamy podobna sytuacja, miałaś jeden czy dwa zarodki podane

‹‹ 234 235 236 237 238
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ