Odpowiedz

IVF GDAŃSK

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
  1 2
Oceń ten wątek:
 • Ciżemka Koleżanka
  Postów: 145 15

  Wysłany: 19 października 2017, 17:37

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Daj znać czy się udało, bo zastanawiam się czy się nie uprą że są własnością Invicty. Nie pamiętam jak to było w umowie napisane, ale myślę że z tym mogą pod górkę robić

  2009-ciąża naturalna- poronienie zatrzymane 9tc
  2016-inseminacja- ciąża ektopowa jajowodowa
  2017-kriotransfer- poronienie zatrzymane 9tc (Agatka)
  2018-kriotransfer -ciąża biochemiczna
  2019- transfer 2 zarodków UDANY
  E 👧🏼 i M🧒🏼 na świecie ❤️
  + 1 ❄️ w banku
 • Myszaka76 Ekspertka
  Postów: 412 63

  Wysłany: 10 listopada 2017, 09:53

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Ciżemka ale podobno zmiana lekarza w klinikach to generalnie norma. Tak robią wcale mnie nie dziwi Twoje oburzenie. Jasne, są wypadki, że nagle lekarz nie może czy coś i ktoś musi go zastąpić, ale słyszałam o wspomnianej przez Ciebie klinice że tam to norma. Dla mnie to niepoważne podejście do swojej pracy, ale tez do drugiego człowieka. Każda z nas potrzebuje również tej empatii i zrozumienia, przy co chwilowej zmianie lekarza nie ma możliwości zachowania odpowiedniego rodzaju intymności. Na Twoim miejscu mimo wszytsko rozważyła bym zmianę kliniki. Dla mnie komfort psychiczny musi być na najwyższym poziomie, mam trochę problem z utrzymaniem bezpieczeństwa na odpowienim poziomie (problemy w dzieciństwie).

  2x1nxuun6jmzurfc.png

  Hashi i PCO - Grudzień 2016
  Invimed pierwsza wizyta - Marzec 2017
  Insulinooporność i słabe wyniki nasienia - Kwiecień 2017


  Łykam euthyrox i metforminę!
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego