Odpowiedz

IVF GDAŃSK

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
  1 2
Oceń ten wątek:
 • Ciżemka Koleżanka
  Postów: 145 15

  Wysłany: 19 października 2017, 17:37

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Daj znać czy się udało, bo zastanawiam się czy się nie uprą że są własnością Invicty. Nie pamiętam jak to było w umowie napisane, ale myślę że z tym mogą pod górkę robić

  2009-ciąża naturalna- poronienie zatrzymane 9tc
  2016-inseminacja- ciąża ektopowa jajowodowa
  2017-kriotransfer- poronienie zatrzymane 9tc (Agatka)
  2018-kriotransfer -ciąża biochemiczna
 • Myszaka76 Ekspertka
  Postów: 412 63

  Wysłany: 10 listopada 2017, 09:53

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Ciżemka ale podobno zmiana lekarza w klinikach to generalnie norma. Tak robią wcale mnie nie dziwi Twoje oburzenie. Jasne, są wypadki, że nagle lekarz nie może czy coś i ktoś musi go zastąpić, ale słyszałam o wspomnianej przez Ciebie klinice że tam to norma. Dla mnie to niepoważne podejście do swojej pracy, ale tez do drugiego człowieka. Każda z nas potrzebuje również tej empatii i zrozumienia, przy co chwilowej zmianie lekarza nie ma możliwości zachowania odpowiedniego rodzaju intymności. Na Twoim miejscu mimo wszytsko rozważyła bym zmianę kliniki. Dla mnie komfort psychiczny musi być na najwyższym poziomie, mam trochę problem z utrzymaniem bezpieczeństwa na odpowienim poziomie (problemy w dzieciństwie).

  2x1nxuun6jmzurfc.png

  Hashi i PCO - Grudzień 2016
  Invimed pierwsza wizyta - Marzec 2017
  Insulinooporność i słabe wyniki nasienia - Kwiecień 2017


  Łykam euthyrox i metforminę!
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego