Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną ❄🤰🎄IVF GRUDZIEŃ ☃️❤❄
Odpowiedz

❄🤰🎄IVF GRUDZIEŃ ☃️❤❄

Oceń ten wątek:
  • Iseko Autorytet
    Postów: 2387 4478

    Wysłany: 13 grudnia 2022, 07:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Serioo?! wrote:
    Kciuki za dzisiejsze dziewczyny! 🍀

    Wysikalam jakiegoś mega bladziocha chyba. Ciekawe czy ja mam "line eyes" czy tu na serio coś widać. Test czułości 10. Odczytany w prawomocnym czasie. 😅
    IMG-20221213-063320.jpg
    To 4dpt? Wydaje mi się, że coś tam mruga✊️✊️✊️

    Serioo?! lubi tę wiadomość

    34 lata | starania od stycznia 2017

    IUI - 3.02.2021 ❌ 3.03.2021 ❌

    💉Szczepienia limfocytami
    12.01.2022 Allo-mlr 54,5%

    06.2022 - start IVF
    21.07 - punkcja - 10🥚dojrzałych, 8 zapłodnionych (ICSI), 3 blastocysty
    26.07 - ET 1🐣 4AA (EmbryoGlue, metypred 16mg, acard 75, estrofem, luteina, duphaston)🤰
    8tc 💔 3.09.2022 🖤

    27.10 - FET 1❄️ 4BB (EmbryoGlue, metypred 16mg, acard 75, estrofem, utrogestan, duphaston, heparyna, wit. PP, zivafert) ❌️😓

    22.11 - Transfer ostatniej ❄️ 4BB (EmbryoGlue, metypred 16mg, acard 75, estrofem, utrogestan, duphaston, heparyna, wit. PP) 🤰
    6dpt - beta 15 mlU
    8dpt - beta 32 mlU
    10dpt - beta 91,19 mlU
    13dpt - beta 358,61 mlU
    17dpt - beta 2064 mlU
    20dpt - beta 7348 mlU, wieczorem krwawienie - krwiak podkosmówkowy. Poronienie.
    6tc💔
    2023-2025 leczenie immuno, trzy kolejne transfery, z czego jeden nieudany i dwa poronienia 😞

    W 2026 ostatnie podejście.
  • Serioo?! Autorytet
    Postów: 1837 4376

    Wysłany: 13 grudnia 2022, 07:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iseko wrote:
    To 4dpt? Wydaje mi się, że coś tam mruga✊️✊️✊️
    Dzisiaj już 5dpt, mały leniuszek może się rozkręca.
    Idę dzisiaj robić progesteron dla Pani doktor i chyba zrobię też bHCG.

    Iseko, Koniczynka_87, dallia, Kluska, Alove, Yoselyn82 lubią tę wiadomość

    👩🏻32l.
    Hashimoto, mutacja PAI-1 homo
    👨🏻31l.
    Niskie parametry nasienia.

    🔸10.11.2022 - punkcja (4 ❄️❄️❄️❄️)
    🔸8.12.2022 cb 💔 16.02.2023 cb 💔 27.04.2023 cb 💔
    🔸FET 9.06.2023 ✨ 6dniowy 4BB (embryoglue, AZH)
    3 i 4dpt ⏸️
    10dpt beta 284 🥳 prog 49.4
    12dpt beta 732 😍 prog 33.3
    14dpt beta 2015 🤩 prog >60
    17dpt GS 7.5mm 🥰 jest pęcherzyk ciążowy i żółtkowy!
    27dpt CRL 7mm 🥰 jest serduszko ❤️
    9+2 CRL 2.69cm, ASP 174 🥰
    13+2 CRL 7.5cm, Pappa niskie ryzyka, wszystko idealnie ❤️
    17+3 waga 197g, mała księżniczka. 🧚‍♀️🥰
    21+3 II prenatalne ok, 400g szczęścia 👣
    25+1 740g małej akrobatki 🤸‍♀️
    29+1 1250g dzieciątka ♥️
    33+2 2050g ❤️
    36+0 2700g ❤️
    38+2 3270g ♥️ czekam na Ciebie 🎂
    40+1 poród sn, 23 lutego nasza gwiazda jest na świecie 🥰🥰🥰 3.5kg, 57cm 🤸‍♀️

    👦🏼2013r.
    👧🏼2016r.
  • Mati W. Autorytet
    Postów: 3352 5255

    Wysłany: 13 grudnia 2022, 07:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iseko ❤❤❤
    Dawaj znać jak sytuacja 🤞🍀🤞

    Iseko lubi tę wiadomość

    42 lat
    kariotyp-ok,AMH-0,48,FSH-16mIU/ml,Kir Bx, NK-17%,cytokiny-ok.

    Reprofit:5.06 ET ( biochem)☹️,13.07 FET - ☹️
    06.12 FET - ❤️🙏❤️
    2dpt - prog. 47.96 ng\ml
    5dpt - prog. 33.10 ng\ml
    7dpt - beta 85.02 mIU/ml, prog. 26.5 ng/ml
    9dpt - beta 225 mIU/ml, prog. 68 ng/ml
    12dpt - beta 1010 mIU/ml, prog. 45 ng/ml
    14dpt - beta 2930 mIU/ml
    22dpt - beta 24855 mIU/ml
    23dpt mamy ❤️
    9+6 - CRL 3.19cm
    15.02 prenatalne ok, będzie synuś 👶🥰
    17+6 - 233g chłopczyka 😍
    20+4 II prenatalne - 460g 😍

    Klinika Bocian
    - 09.2022 - II procedura IVF, 2 zarodki
    FETx 2 😞
    - 06.2022- I procedura IVF , 2 zarodki
    FETx2 😞

    age.png
  • Iseko Autorytet
    Postów: 2387 4478

    Wysłany: 13 grudnia 2022, 07:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kamisia wrote:
    I kciuki za dziś 🍀 🍀 🍀 🍀



    Iseko, jak sytuacja?
    Wysłałam maila z wczorajszym wypisem do kliniki i poprosiłam dr o kontakt. Krwawienie teraz jakby mniejsze.

    34 lata | starania od stycznia 2017

    IUI - 3.02.2021 ❌ 3.03.2021 ❌

    💉Szczepienia limfocytami
    12.01.2022 Allo-mlr 54,5%

    06.2022 - start IVF
    21.07 - punkcja - 10🥚dojrzałych, 8 zapłodnionych (ICSI), 3 blastocysty
    26.07 - ET 1🐣 4AA (EmbryoGlue, metypred 16mg, acard 75, estrofem, luteina, duphaston)🤰
    8tc 💔 3.09.2022 🖤

    27.10 - FET 1❄️ 4BB (EmbryoGlue, metypred 16mg, acard 75, estrofem, utrogestan, duphaston, heparyna, wit. PP, zivafert) ❌️😓

    22.11 - Transfer ostatniej ❄️ 4BB (EmbryoGlue, metypred 16mg, acard 75, estrofem, utrogestan, duphaston, heparyna, wit. PP) 🤰
    6dpt - beta 15 mlU
    8dpt - beta 32 mlU
    10dpt - beta 91,19 mlU
    13dpt - beta 358,61 mlU
    17dpt - beta 2064 mlU
    20dpt - beta 7348 mlU, wieczorem krwawienie - krwiak podkosmówkowy. Poronienie.
    6tc💔
    2023-2025 leczenie immuno, trzy kolejne transfery, z czego jeden nieudany i dwa poronienia 😞

    W 2026 ostatnie podejście.
  • Aisak88 Autorytet
    Postów: 398 1275

    Wysłany: 13 grudnia 2022, 07:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez przyjmuje heparynę bez wskazań tzn nie miałam żadnych badań w tym kierunku u mnie klinika zaleca każdej pacjentce jedna ampulostrzylawke dziennie od dnia transferu. Nie kwestionuje tego w pierwszej ciąży się powiodło, a robienie tych wszystkich dodatkowych jeszcze badań to zawsze dodatkowy koszt.

    Iseko bierzesz zwolnienie czy masz możliwość odpoczynku w domu bez tego?
    Ja sobie dzis załatwiłam prace zdalna, po tym plamienie tez stwierdziłam ze to sygnał ostrzegawczy i lepiej dmuchać na zimne.
    Miłego zimowego dnia ❄️❄️❄️

    Iseko lubi tę wiadomość

    Walka o trzeci cud

    Czeka 7 ❄️
  • Iseko Autorytet
    Postów: 2387 4478

    Wysłany: 13 grudnia 2022, 07:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aisak88 wrote:
    Ja tez przyjmuje heparynę bez wskazań tzn nie miałam żadnych badań w tym kierunku u mnie klinika zaleca każdej pacjentce jedna ampulostrzylawke dziennie od dnia transferu. Nie kwestionuje tego w pierwszej ciąży się powiodło, a robienie tych wszystkich dodatkowych jeszcze badań to zawsze dodatkowy koszt.

    Iseko bierzesz zwolnienie czy masz możliwość odpoczynku w domu bez tego?
    Ja sobie dzis załatwiłam prace zdalna, po tym plamienie tez stwierdziłam ze to sygnał ostrzegawczy i lepiej dmuchać na zimne.
    Miłego zimowego dnia ❄️❄️❄️
    Ja pracuję zdalnie, zapytam dr jak oddzwoni czy te kilka godzin dziennie w pozycji siedzącej przy kompie nie zaszkodzą, bo mam na tyle luzu, że mogę popracować chwilę, zrobić godzinkę przerwy itd. - jak powie ze lepiej nie, to wezmę l4.

    Aisak88 lubi tę wiadomość

    34 lata | starania od stycznia 2017

    IUI - 3.02.2021 ❌ 3.03.2021 ❌

    💉Szczepienia limfocytami
    12.01.2022 Allo-mlr 54,5%

    06.2022 - start IVF
    21.07 - punkcja - 10🥚dojrzałych, 8 zapłodnionych (ICSI), 3 blastocysty
    26.07 - ET 1🐣 4AA (EmbryoGlue, metypred 16mg, acard 75, estrofem, luteina, duphaston)🤰
    8tc 💔 3.09.2022 🖤

    27.10 - FET 1❄️ 4BB (EmbryoGlue, metypred 16mg, acard 75, estrofem, utrogestan, duphaston, heparyna, wit. PP, zivafert) ❌️😓

    22.11 - Transfer ostatniej ❄️ 4BB (EmbryoGlue, metypred 16mg, acard 75, estrofem, utrogestan, duphaston, heparyna, wit. PP) 🤰
    6dpt - beta 15 mlU
    8dpt - beta 32 mlU
    10dpt - beta 91,19 mlU
    13dpt - beta 358,61 mlU
    17dpt - beta 2064 mlU
    20dpt - beta 7348 mlU, wieczorem krwawienie - krwiak podkosmówkowy. Poronienie.
    6tc💔
    2023-2025 leczenie immuno, trzy kolejne transfery, z czego jeden nieudany i dwa poronienia 😞

    W 2026 ostatnie podejście.
  • Koniczynka_87 Autorytet
    Postów: 1758 2556

    Wysłany: 13 grudnia 2022, 08:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Serioo?! wrote:
    Dzisiaj już 5dpt, mały leniuszek może się rozkręca.
    Idę dzisiaj robić progesteron dla Pani doktor i chyba zrobię też bHCG.

    Jaki to test? Możesz trochę przyciemnić obraz, bo wydaje mi się takie za jasne to zdjęcie.

    Trzymam kciuki ✊️🍀

    Serioo?! lubi tę wiadomość

    7 lat ⏳️
    Szczepienia limfocytami
    Allo MLR 44% 10.2022
    KIR BX
    Endo&Adeno ❌️
    AMH 03.2025: 3,16 ✅️
    Dr J mini-histero ➡️ antybiotykoterapia 🔜 wyciszenie

    Invimed Poznań ICSI
    I procedura ❌️
    4 blastki🥚
    6-⏱️: 4AA, 3BB + 5-⏱️: 4BA, 4BB
    4xFET❄️ 2022-2025❌️

    II + III + IV procedura
    8 blastek 🥚➡️ PGT-A
  • ABK Autorytet
    Postów: 6412 4536

    Wysłany: 13 grudnia 2022, 08:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kciukersy za dzis 😀

    ........ lubi tę wiadomość

    Ona: 36l
    Amh: 4,26
    Tsh: 2,33 (0,270-4,200) 0.8 do zbicia (letrox 125, strumektomia 12.2018)
    Fsh: 4,19
    Lh:6,67
    Prl: 15.85
    Jajowody drozne (hsg maj 2022)
    Monitoring owulacji okey
    Miesiniak (w niczym nie przeszkadza)

    On: 39l
    Testosteron: 4,33
    Fsh: 2,68
    Lh: 3,74
    Slabe parametry nasienia
    Koncentracja 15,57 mln/ml > 16mln/ml
    Numer plemnika 70 M/Proba > 70M/Proba
    Ruch postepowy 18% > 32%
    Ruchome 40.71% > 40%
    Morfologia 4.95% > 4%
    Żywotność 60,81% > 60

    Kariotypy oboje ok

    12.2022 gonal 150, menopur 75->100, orgalutran, gonapedryl+ovi.
    11pobranych -> 7 do zaplodnienia
    05.01 transfer 5 dniowy swiezaczek 3.2.1.🤞

    Na feriach zostały ❄❄ 5.2.1 i 4.3.1. Z 6 doby

    8dpt 60.8
    11 dpt 126
    13 dpt 330
    18 dpt 1796

    07.25 FET 5.2.1. ❌

    02.2026 FET 4.3.1.
    7dpt 29.7
    9dpt 93.4
    11dpt 185.8
    14dpt 997.5
    04.2026 aspiracja prozniowa
    age.png
  • Kasio Autorytet
    Postów: 1707 1838

    Wysłany: 13 grudnia 2022, 08:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karenka wrote:
    Walczymy dalej 🥰
    Wtorek zapowiada różne ekscytujace wydarzenia, wiec trzynany kciuki i czekamy na każde info❤✊🎄
    Iseko leż kochana, odpoczywaj i dr z kliniki powie co i jak... czekamy na info ✊✊✊✊❤

    13.12.
    💕 ......... - prenatalne 🍍🎄🤰❤
    ❄ PaniM - beta 🤞❤🍍❄
    ❤Kaśka Furiatka - wizyta 🤞🧐❤🎄

    Udanego wtorku 🤞❄

    Powodzenia Dziewczyny! 🤞🏻

    Iseko, jak sytuacja? Jestem myślami z Tobą i trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze!

    Seriooo, coś tam przebija 🍀 nie chcę Cię zniechęcać ale to też może nic nie znaczyć 😔 trzymam jednak kciuki żeby to kropek już dawał o sobie znać! 😘

    Iseko, Serioo?!, ........ lubią tę wiadomość

    age.png
  • Nieciążowa Autorytet
    Postów: 549 945

    Wysłany: 13 grudnia 2022, 08:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rosie13 wrote:
    Wtorkowe dzień dobry 😊 Ja kolejny raz z zagwozdką - jeśli dziś wypadłaby owulacja to czy ewentualny transfer byłby w niedzielę czy poniedziałek? Lekarz planuje na jutro kontrolę i włączenie leków jeśli wszystko będzie ok i zupełnie nie wiem jak to liczyć 🤯

    Ja liczę zawsze 19/20/21 dc. Teraz mi wychodziło sobota albo poniedziałek. Ale jestem na zoladexie ( hamuje owulacje) I jego dzialanie jest do piątku dlatego mimo ze lekarz chcial na poniedziałek to nie miał wyjścia i musiał mi transfer dac na sobotę. Wiesz wszystko tez zalezy od endo moim zdaniem.

    Iseko jestem całym sercem z Tobą. Daj znac co i jak po rozmowie z lekarzem. Moze lepiej sama weź l4. Lepiej leżeć i odpoczywać mimo, że wiem że masz zdalna pracę.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 grudnia 2022, 08:36

    Iseko lubi tę wiadomość

    Za jej uśmiechem stoi historia, której nigdy nie zrozumiesz...

    Została ❄️ Śnieżynka

    29.03.2022r.
    Punkcja:
    ▪︎ 27 pobranych jajeczek
    ▪︎ 5 Śnieżynek
    ▪︎ 6 oocytów

    27.05.2022r. Transfer 5dniowej blastki AA ❤️ + Embroglue + wlew atosiban
    02.06.2022r. 6dpt < 2.30 💔 8dpt < 2.30 10dpt < 2.30

    14.10.2022r. Transfer 5dniowej blastki AB ❤️ + Embroglue + wlew atosiban + wlew Accofil + ½ Accofilu co 3 dzień
    20.10.2022r. 6dpt beta 3.40/ 7dpt beta 8.60/ 8dpt 15/ 10dpt 20,4/ 11dpt 16 💔🖤

    17.12.2022r. Transfer 5dniowej blastki AB ❤️ + Embroglue + wlew atosiban + wlew Accofil + ½ Accofilu co 3 dzień
    23.12 2022r. 6dpt beta <2.30 💔🖤

    11.03.2023r. Transfer 5dniowej blastki BB ❤️ + Embroglue + AH + wlew atosiban + zastrzyk Accofil + ½ Accofilu co 3 dzień
    💔🖤

    Ciężko jest czekać na coś, co może się nigdy nie przydarzyć. Ale jeszcze ciężej jest z tego zrezygnować, kiedy wiesz, że to jedyna rzecz, której pragniesz.
  • dallia Autorytet
    Postów: 2697 3770

    Wysłany: 13 grudnia 2022, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Serioo?! wrote:
    Dzisiaj już 5dpt, mały leniuszek może się rozkręca.
    Idę dzisiaj robić progesteron dla Pani doktor i chyba zrobię też bHCG.

    Trzymam kciuki mocno 🤩 u mnie raczej lipa dzisiaj 5dpt bielutko a wczoraj beta 0 jutro jeszcze raz ide zrobic ale myslami raczej juz przy kolejnej procedurze swoje juz wypłakałam wczoraj 🙁 mam nadzieje ze Tobie sie uda i bedzie dzisiaj pozytywna beta🤩

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 grudnia 2022, 08:38

    Serioo?! lubi tę wiadomość

    age.png

    age.png

    starania od marca 2020🙏
    leczenie w klinice - luty 2022

    👩 31 HSG - niedrożny lewy jajowód ❌AMH 1.91
    Kariotypy, cba, cytokiny ok Kir bx
    👦 36 wszystko ok

    Zostala 4.1.1 ❄

    2.05.23 - FET 🥰--> 01.2024 Buba 3430g 52 cm 🩷

    11.06.25 - FET 🥰--> 02.2026 Bubus 3690g 53cm💙
  • Iseko Autorytet
    Postów: 2387 4478

    Wysłany: 13 grudnia 2022, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dr wystawiła mi l4 do końca roku, mam leżeć. Kazała odwołać sobotnią wizytę żeby nie ryzykować tak długiej jazdy. Radzi też odwołać wyjazd do Łodzi na doszczepianie limfocytami - miałam jechać 18-19.12...

    34 lata | starania od stycznia 2017

    IUI - 3.02.2021 ❌ 3.03.2021 ❌

    💉Szczepienia limfocytami
    12.01.2022 Allo-mlr 54,5%

    06.2022 - start IVF
    21.07 - punkcja - 10🥚dojrzałych, 8 zapłodnionych (ICSI), 3 blastocysty
    26.07 - ET 1🐣 4AA (EmbryoGlue, metypred 16mg, acard 75, estrofem, luteina, duphaston)🤰
    8tc 💔 3.09.2022 🖤

    27.10 - FET 1❄️ 4BB (EmbryoGlue, metypred 16mg, acard 75, estrofem, utrogestan, duphaston, heparyna, wit. PP, zivafert) ❌️😓

    22.11 - Transfer ostatniej ❄️ 4BB (EmbryoGlue, metypred 16mg, acard 75, estrofem, utrogestan, duphaston, heparyna, wit. PP) 🤰
    6dpt - beta 15 mlU
    8dpt - beta 32 mlU
    10dpt - beta 91,19 mlU
    13dpt - beta 358,61 mlU
    17dpt - beta 2064 mlU
    20dpt - beta 7348 mlU, wieczorem krwawienie - krwiak podkosmówkowy. Poronienie.
    6tc💔
    2023-2025 leczenie immuno, trzy kolejne transfery, z czego jeden nieudany i dwa poronienia 😞

    W 2026 ostatnie podejście.
  • kamisia Autorytet
    Postów: 20620 21922

    Wysłany: 13 grudnia 2022, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iseko wrote:
    Dr wystawiła mi l4 do końca roku, mam leżeć. Kazała odwołać sobotnią wizytę żeby nie ryzykować tak długiej jazdy. Radzi też odwołać wyjazd do Łodzi na doszczepianie limfocytami - miałam jechać 18-19.12...

    I ogólnie dobra decyzja. Tylko te doszczepianie jest chyba ważne. Może mogłabyś zrobić usg w piątek gdzieś bliżej. Żeby sprawdzić jak sytuacja. Wy tam do Łodzi na dwa dni jedziecie?

    🔸 86' 🔸10 lat starań🔸 Brak lewego jajnika, brak jajowodów 🔸insulinooporność 🔸PAI-1 4G hetero🔸
    07.2019 - I procedura ICSI - 23.07 - pobrano 7 komórek - jeden zarodek 8B2 - beta 10dpt <1,1 ☹️
    09/10.2019 - II procedura ICSI (zwiększona dawka metforminy + koenzym Q10 + Elonva na start stymulacji) - pobrano 7 komórek - mamy ❄️❄️❄️❄️(5.1.2, 4.1.1, 4.1.2, wczesna blastka)
    12.11.19 - FET blastki 5.1.2 - prog 3,7 ☹️- beta 8dpt <1,1 ☹️
    07.01.2020 - FET blastki 4.1.1 - prog 22,20 ➡️ 6dpt beta - 35,1 / prog - 6,3 ➡️8dpt beta - 87,4 / prog -24,2➡️10dpt beta- 173 / prog -8,0➡️14dpt beta- 880 / prog -30 .......... 27dpt jest <3
    🔹mamy jeszcze ❄️❄️

    Kubuś <3 38tc - 11.09.2020 - 5:30 - 4600g - 59cm 😊
  • Iseko Autorytet
    Postów: 2387 4478

    Wysłany: 13 grudnia 2022, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kamisia wrote:
    I ogólnie dobra decyzja. Tylko te doszczepianie jest chyba ważne. Może mogłabyś zrobić usg w piątek gdzieś bliżej. Żeby sprawdzić jak sytuacja. Wy tam do Łodzi na dwa dni jedziecie?
    Tak, bo ja mieszkam na Pomorzu, więc jedziemy zawsze dzień wcześniej, nocujemy i po szczepieniach wracamy. Ogólnie dr powiedziała, że w żadnym innym kraju się tych szczepien nie robi, że nie ma żadnych prac potwierdzających skuteczność i że wg niej szczepienia tu nie miały żadnego znaczenia tylko pozostałe leki.
    Usg mogę zrobić w czwartek albo wtorek, bo mój gin tylko w te dni przyjmuje w mieście 30km od mojego miejsca zamieszkania.

    34 lata | starania od stycznia 2017

    IUI - 3.02.2021 ❌ 3.03.2021 ❌

    💉Szczepienia limfocytami
    12.01.2022 Allo-mlr 54,5%

    06.2022 - start IVF
    21.07 - punkcja - 10🥚dojrzałych, 8 zapłodnionych (ICSI), 3 blastocysty
    26.07 - ET 1🐣 4AA (EmbryoGlue, metypred 16mg, acard 75, estrofem, luteina, duphaston)🤰
    8tc 💔 3.09.2022 🖤

    27.10 - FET 1❄️ 4BB (EmbryoGlue, metypred 16mg, acard 75, estrofem, utrogestan, duphaston, heparyna, wit. PP, zivafert) ❌️😓

    22.11 - Transfer ostatniej ❄️ 4BB (EmbryoGlue, metypred 16mg, acard 75, estrofem, utrogestan, duphaston, heparyna, wit. PP) 🤰
    6dpt - beta 15 mlU
    8dpt - beta 32 mlU
    10dpt - beta 91,19 mlU
    13dpt - beta 358,61 mlU
    17dpt - beta 2064 mlU
    20dpt - beta 7348 mlU, wieczorem krwawienie - krwiak podkosmówkowy. Poronienie.
    6tc💔
    2023-2025 leczenie immuno, trzy kolejne transfery, z czego jeden nieudany i dwa poronienia 😞

    W 2026 ostatnie podejście.
  • Koniczynka_87 Autorytet
    Postów: 1758 2556

    Wysłany: 13 grudnia 2022, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iseko wrote:
    Dr wystawiła mi l4 do końca roku, mam leżeć. Kazała odwołać sobotnią wizytę żeby nie ryzykować tak długiej jazdy. Radzi też odwołać wyjazd do Łodzi na doszczepianie limfocytami - miałam jechać 18-19.12...

    Może skonsultuj z docentem czy można trochę przesunąć, bo myślę, że samo doszczepienie jest istotne. Ile km masz do Łodzi?

    Juka2018_1 lubi tę wiadomość

    7 lat ⏳️
    Szczepienia limfocytami
    Allo MLR 44% 10.2022
    KIR BX
    Endo&Adeno ❌️
    AMH 03.2025: 3,16 ✅️
    Dr J mini-histero ➡️ antybiotykoterapia 🔜 wyciszenie

    Invimed Poznań ICSI
    I procedura ❌️
    4 blastki🥚
    6-⏱️: 4AA, 3BB + 5-⏱️: 4BA, 4BB
    4xFET❄️ 2022-2025❌️

    II + III + IV procedura
    8 blastek 🥚➡️ PGT-A
  • Koniczynka_87 Autorytet
    Postów: 1758 2556

    Wysłany: 13 grudnia 2022, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iseko wrote:
    Tak, bo ja mieszkam na Pomorzu, więc jedziemy zawsze dzień wcześniej, nocujemy i po szczepieniach wracamy. Ogólnie dr powiedziała, że w żadnym innym kraju się tych szczepien nie robi, że nie ma żadnych prac potwierdzających skuteczność i że wg niej szczepienia tu nie miały żadnego znaczenia tylko pozostałe leki.
    Usg mogę zrobić w czwartek albo wtorek, bo mój gin tylko w te dni przyjmuje w mieście 30km od mojego miejsca zamieszkania.

    Niestety są przeciwnicy immunologii i pewnie Twoja Pani dr jest jedną z nich. Widzę w stopce, że allo badałaś na początku roku, więc też niewiadomo z jakim % się udało się zajść w ciążę. Ja bym skonsultowała, ale myślę, że docent będzie kazał przyjechać. Możliwe tylko, że później.

    7 lat ⏳️
    Szczepienia limfocytami
    Allo MLR 44% 10.2022
    KIR BX
    Endo&Adeno ❌️
    AMH 03.2025: 3,16 ✅️
    Dr J mini-histero ➡️ antybiotykoterapia 🔜 wyciszenie

    Invimed Poznań ICSI
    I procedura ❌️
    4 blastki🥚
    6-⏱️: 4AA, 3BB + 5-⏱️: 4BA, 4BB
    4xFET❄️ 2022-2025❌️

    II + III + IV procedura
    8 blastek 🥚➡️ PGT-A
  • Iseko Autorytet
    Postów: 2387 4478

    Wysłany: 13 grudnia 2022, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koniczynka_87 wrote:
    Może skonsultuj z docentem czy można trochę przesunąć, bo myślę, że samo doszczepienie jest istotne. Ile km masz do Łodzi?
    550km

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 grudnia 2022, 09:33

    34 lata | starania od stycznia 2017

    IUI - 3.02.2021 ❌ 3.03.2021 ❌

    💉Szczepienia limfocytami
    12.01.2022 Allo-mlr 54,5%

    06.2022 - start IVF
    21.07 - punkcja - 10🥚dojrzałych, 8 zapłodnionych (ICSI), 3 blastocysty
    26.07 - ET 1🐣 4AA (EmbryoGlue, metypred 16mg, acard 75, estrofem, luteina, duphaston)🤰
    8tc 💔 3.09.2022 🖤

    27.10 - FET 1❄️ 4BB (EmbryoGlue, metypred 16mg, acard 75, estrofem, utrogestan, duphaston, heparyna, wit. PP, zivafert) ❌️😓

    22.11 - Transfer ostatniej ❄️ 4BB (EmbryoGlue, metypred 16mg, acard 75, estrofem, utrogestan, duphaston, heparyna, wit. PP) 🤰
    6dpt - beta 15 mlU
    8dpt - beta 32 mlU
    10dpt - beta 91,19 mlU
    13dpt - beta 358,61 mlU
    17dpt - beta 2064 mlU
    20dpt - beta 7348 mlU, wieczorem krwawienie - krwiak podkosmówkowy. Poronienie.
    6tc💔
    2023-2025 leczenie immuno, trzy kolejne transfery, z czego jeden nieudany i dwa poronienia 😞

    W 2026 ostatnie podejście.
  • kamisia Autorytet
    Postów: 20620 21922

    Wysłany: 13 grudnia 2022, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iseko wrote:
    Tak, bo ja mieszkam na Pomorzu, więc jedziemy zawsze dzień wcześniej, nocujemy i po szczepieniach wracamy. Ogólnie dr powiedziała, że w żadnym innym kraju się tych szczepien nie robi, że nie ma żadnych prac potwierdzających skuteczność i że wg niej szczepienia tu nie miały żadnego znaczenia tylko pozostałe leki.
    Usg mogę zrobić w czwartek albo wtorek, bo mój gin tylko w te dni przyjmuje w mieście 30km od mojego miejsca zamieszkania.

    Zbyt dużo razy widziałam tu jak szczepienia pomagały wreszcie utrzymać ciążę, żeby przyznać rację Twojej pani doktor. Mojej znajomej po kilku biochemach, naturalnych i z ivf, po pierwszych szczepieniach od razu zaszła w ciążę naturalnie, a szykowali się do kolejnej procedury, w ciąży doszczepianie i mają synka. Na święta skończy dwa latka. W lipcu tego roku miała biochem. Więc nikt mi nie powie, że wtedy szczepienia nie pomogły.
    No to faktycznie daleko macie, inaczej niż na dwa dni się nie da.

    Iseko, Koniczynka_87, Juka2018_1 lubią tę wiadomość

    🔸 86' 🔸10 lat starań🔸 Brak lewego jajnika, brak jajowodów 🔸insulinooporność 🔸PAI-1 4G hetero🔸
    07.2019 - I procedura ICSI - 23.07 - pobrano 7 komórek - jeden zarodek 8B2 - beta 10dpt <1,1 ☹️
    09/10.2019 - II procedura ICSI (zwiększona dawka metforminy + koenzym Q10 + Elonva na start stymulacji) - pobrano 7 komórek - mamy ❄️❄️❄️❄️(5.1.2, 4.1.1, 4.1.2, wczesna blastka)
    12.11.19 - FET blastki 5.1.2 - prog 3,7 ☹️- beta 8dpt <1,1 ☹️
    07.01.2020 - FET blastki 4.1.1 - prog 22,20 ➡️ 6dpt beta - 35,1 / prog - 6,3 ➡️8dpt beta - 87,4 / prog -24,2➡️10dpt beta- 173 / prog -8,0➡️14dpt beta- 880 / prog -30 .......... 27dpt jest <3
    🔹mamy jeszcze ❄️❄️

    Kubuś <3 38tc - 11.09.2020 - 5:30 - 4600g - 59cm 😊
  • Kluska Autorytet
    Postów: 4498 7426

    Wysłany: 13 grudnia 2022, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Serioo?! wrote:
    Dzisiaj już 5dpt, mały leniuszek może się rozkręca.
    Idę dzisiaj robić progesteron dla Pani doktor i chyba zrobię też bHCG.
    Tak zrób tą betę bo z fotki to zależy jak spojrzę. Raz mi się wydaje że widzę a drugim razem nie. 🤞 żeby jednak coś tam było.

    Serioo?! lubi tę wiadomość

    age.png
    age.png

    Artvimed Kraków

    06.25 transfer 5BB, 6dpt 38.4, 10dpt 200, 12dpt 376, 14dpt 880, 30dpt zarodek z ❤️🍀

    02.25 histeroskopia

    11.24 transfer ❄️, biochem

    11.22 zabraliśmy ❄️ do 🏡, 07.23 Z jest na świecie ❤️♀️

    10.22 mamy 4 zdrowe ❄️
    09.22 mamy 5 ❄️ z pierwszego IVF

    👱‍♀️87, 🧔 86

    ♀️Niepłodność jajowodowa: oba niedrożne

    💊KIR BX (brakuje 2DS2, 2DS3, 2DS4 norm)
    💊Układ hetero w czynnik Leiden, R2 i MTHFR
    💊Wysokie NK maciczne
    💊 Zapalenie endometrium

    ♂️Delikatnie obniżona morfologia ale fragmentacja, stres oksydacyjny i inne testy super.
  • Alove Autorytet
    Postów: 474 408

    Wysłany: 13 grudnia 2022, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bazylia wrote:
    Też miałam krwiaka i krwawienie. Ordynator zapytał po co biorę Neoparin czy mam jakieś medyczne wskazania. Mówiłam, że po prostu takie zalecenie po transferze. Powiedział, że to nie jest medyczne wskazanie i zaproponował żebyśmy zaryzykowali i na parę dni odstawili lek. Dostałam też na kilka dni cyklonaminę (hamuje krawienia). Po paru dniach wróciłam do zastrzyków. Spędziłam prawie dwa tygodnie w szpitalu. Potem leżałam jeszcze w domu miesiąc.
    Może warto zapytać lekarza o accard i heparynę żeby odstawić. (Chyba, że masz z badań zalecone ale nie pamiętam 🤔)

    Trzymam kciuki żeby krwiak się ładnie wchłonął ❤️✊🍀
    Tak Iseko tez mi przy krwawienie kazali brac neoparin co 2 dni albo co 3 dni. A jak wszystko przejdzie to już normalnie.
    Oby to nie było nic groźnego. Odpoczywaj

    Iseko lubi tę wiadomość

‹‹ 149 150 151 152 153 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ