Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną 🎄🎄IVF GRUDZIEŃ❄️🎁
Odpowiedz

🎄🎄IVF GRUDZIEŃ❄️🎁

Oceń ten wątek:
  • Malutka_111 Autorytet
    Postów: 1681 2414

    Wysłany: 27 grudnia 2025, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MoniaB wrote:
    Dobra beta!! Fajna!! Mój lekarz mówił że każda dwucyfrowa w 9dpt jest rokująca, a Ty jesteś w 7dpt! 💛
    Monia ja mam proga 20 i podobno taki poziom jest ok. Co prawda czekam na informacje z kliniki czy coś modyfikować ale dziewczyny z wątku dla weteranek lekko mnie uspokoiły że taki poziom jest wystarczający.

    MoniaB lubi tę wiadomość

    04/2025 Diphereline
    🪴I FET 23.06.25 ❄️4.1.2
    ⏸️ pozytywny 6dpt,7dpt beta 70,3,9dpt beta 164,Progesteron 39,6;TSH 1,75,11dpt beta 413
    25 dpt 18.07.2025 CRL 3 mm ❤️
    31 dpt 24.07.2025 CRL 6,69 mm💔 7 tc,❌
    🪴II FET31.10.25 ❄️4.1.1., progesteron 33,6
    10 dpt beta 0.2 ❌
    🪴III FET 15.12.25 ❄️ 4.1.1. prog 19,7
    2 dpt progesteron 29,3;4 dpt ⏸️cień cienia;7 dpt beta 27,9 dpt beta 90,7;11 dpt beta 347 prog 20
    14 dpt beta 1253 prog 37.10
    18 dpt 💔 nagle poronienie ❌
    ❌mthfr c.1286A> c układ heterozygotyczny nieprawidłowy ✅reszta mutacji trombofilii ok
    ✅ANA/ENA✅tarczyca✅homecysteina 8,65✅d3✅ferrytyna 61✅białko c,s, antytrombina
    Cross 22,2 %
    Nk w endometrium 350/1 mm podwyższone
    CD 138 ✅Kir bx
    🪴IV FET 24.04.26. ❄️4.1.1. (Estrofem, encorton,dexametrasone,smoflipid,Accofil, prograf, besins,utrogestan,prolutex,acard,Neoparin)8 dpt beta 0 ❌
    🪴V FET 07/2026?? 5.1.1. Po PGT-A
    cykl naturalny, menopur 75, ovitrelle immuno ⬆️
  • Acmvj Autorytet
    Postów: 1149 2079

    Wysłany: 27 grudnia 2025, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    blaurita wrote:
    Bardzo bym chciała, aby u mnie wystąpił taki optymistyczny scenariusz🍀 dziękuję
    A miałaś przepisane jakies inne leki, typowo pod kątem krwiaka?

    Kobietom, które nie mają żadnych leków dorzucają progesteron. Ja miałam cykl sztuczny, więc tego progesteronu było sporo, więc nie było sensu nic dokładać.

    blaurita lubi tę wiadomość

    👩'94 :
    -AMH 3,5
    -adenomioza
    -3x histeroskopia: leczenie stanu zapalnego endometrium, korekta blizny po cc, usuwanie mikropolipowatości

    2020- początek starań
    2021- początek starań z pomocą medyczną
    2023- nasz Aniołek żył jeden dzień 💔
    2024- powrót do starań z pomocą medyczną 👩‍⚕️
    03.2025- AIH ❌
    04.2025- kwalifikacja do IVF:
    Stymulacja: Rekovelle 12j+ Menopur 75j +Orgalutran-> 2x Zivafert+ 2x Gonapeptyl Daily
    04.2025- Punkcja-> Pobrano 17 🥚-> 9 MII-> Zapłodnieniu poddano 6 komórek, wszystkie udało się zapłodnić - mamy 4 ❄️
    05.2025- 3 histeroskopia-> znowu stan zapalny-> antybiotyki
    16.06.2025, 14.07.2025- Diphereline-> 26.07.2025 start estrofemu
    14.08.2025 FET 5BA
    5DPT BETA : 31->7DPT BETA : 114->9DPT BETA : 232->11DPT BETA: 473
    05.09.2025-> mamy mrugające serduszko ❤️

    preg.png
  • Paula. Autorytet
    Postów: 3091 3863

    Wysłany: 27 grudnia 2025, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I jak dziewczyny jest któraś chętna na prowadzenie styczniowego wątku?
    Tak bardzo nie moge sie doczekać tego stycznia.
    Wszystko tak idealnie sie układa.
    Miesiaczke dostałam prawie na urodziny corki (jak to mówią pierwszy dzien mojej ciazy ) a bete bede badac w okolicach swoich urodzin ❄️ także to byłby prezent najlepszy na świecie ❄️❄️❄️

    👩32👨🏼34👧9 (33tc) & 🐈🐈‍⬛
    👼02.2015 (10tc) & 👼06.2016 (6tc)
    Akcja rodzeństwo od 2024
    04.2025r - klinika
    08.2025r - stymulacja IVF ~ zostały 3❄️
    20.08 - ET 4AB; 27.08 - ⏸️;💔
    02.01.2026 - FET 5BB ❄️🩵
    5dpt ⏸️
    7dpt beta 86,4 ❄️
    10dpt beta 342,6 ❄️
    15dpt beta 4464 ❄️ prog 13,60
    20dpt beta 22295,8❄️ prog 13,39
    24dpt beta 52137,4❄️ prog 21,75
    25dpt - nagłe krwawienie, ale jest 💗
    31dpt - CRL 1,15cm 💗
    09.03 - USG prenatalne ✔️
    03.06 - 100% zdrowego 🩵

    🍀pozytywne myśli przyciągają pozytywne skutki 🍀
    preg.png
  • Totalnie_pogubiona Autorytet
    Postów: 666 1200

    Wysłany: 27 grudnia 2025, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MoniaB wrote:
    A ile godz po zażyciu progesteronu robiłaś badanie? To jest poziom 1-3 godz po tabletce czy przed tabletką?

    Badania robione na totalnym spadku.
    Czyli kilkanaście godzin po prolutexie i bensins.
    Biorę oba leki zaraz po pobraniu krwi.

    MoniaB lubi tę wiadomość

    🧘🏻‍♀️89 & ⛹🏻‍♂️ 81

    ✅AMH 3,69
    ❌morfologia plemników 0%

    💌04.2020r.
    ciąża naturalna🧸
    strata-w 9 tygodniu🥺🩶

    🔆 2025r. podejście do I IVF🔆
    📌29.07. start stymulacji
    📌09.08. punkcja
    pobrano 18🥚
    zapłodniono 14🥚
    finalnie mamy 6 ❄️ ❄️ ❄️

    🍀01.10 nasz pierwszy transfer
    ❄️FET 3AA
    β-hCG 6dpt 1,57 😣 8dpt 1,15 🥺❌

    🧬KIR Bx ✅ brak 4 kirów implantacyjnych 😶‍🌫️
    Hla-c ✅

    🩺 17.11. histeroskopia
    cd138, cd56✅
    histopatologia ✅

    🍍20.12.
    Transfer 3.1.2 i 3.2.3❄️ ❄️
    7dpt 15,9 ; 9dpt 57,2 ; 11dpt 155,0 ; 13dpt 420,0 ; 16dpt 2365 ; 20dpt 11 694 + nagłe obfite krwawienie 😔😣
    22dpt 14 500 🥺23dpt zarodek z bijącym sercem 💖
    26dpt ponowny krwotok 🥺
    11+0 Feliatest zdrowy wojownik🩵

    preg.png
  • Malutka_111 Autorytet
    Postów: 1681 2414

    Wysłany: 27 grudnia 2025, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Totalnie_pogubiona wrote:
    Badania robione na totalnym spadku.
    Czyli kilkanaście godzin po prolutexie i bensins.
    Biorę oba leki zaraz po pobraniu krwi.
    To tak jak ja. Też byłam na spadku

    04/2025 Diphereline
    🪴I FET 23.06.25 ❄️4.1.2
    ⏸️ pozytywny 6dpt,7dpt beta 70,3,9dpt beta 164,Progesteron 39,6;TSH 1,75,11dpt beta 413
    25 dpt 18.07.2025 CRL 3 mm ❤️
    31 dpt 24.07.2025 CRL 6,69 mm💔 7 tc,❌
    🪴II FET31.10.25 ❄️4.1.1., progesteron 33,6
    10 dpt beta 0.2 ❌
    🪴III FET 15.12.25 ❄️ 4.1.1. prog 19,7
    2 dpt progesteron 29,3;4 dpt ⏸️cień cienia;7 dpt beta 27,9 dpt beta 90,7;11 dpt beta 347 prog 20
    14 dpt beta 1253 prog 37.10
    18 dpt 💔 nagle poronienie ❌
    ❌mthfr c.1286A> c układ heterozygotyczny nieprawidłowy ✅reszta mutacji trombofilii ok
    ✅ANA/ENA✅tarczyca✅homecysteina 8,65✅d3✅ferrytyna 61✅białko c,s, antytrombina
    Cross 22,2 %
    Nk w endometrium 350/1 mm podwyższone
    CD 138 ✅Kir bx
    🪴IV FET 24.04.26. ❄️4.1.1. (Estrofem, encorton,dexametrasone,smoflipid,Accofil, prograf, besins,utrogestan,prolutex,acard,Neoparin)8 dpt beta 0 ❌
    🪴V FET 07/2026?? 5.1.1. Po PGT-A
    cykl naturalny, menopur 75, ovitrelle immuno ⬆️
  • Malutka_111 Autorytet
    Postów: 1681 2414

    Wysłany: 27 grudnia 2025, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    UWAGA UWAGA!! Niedługo będę się żegnać z wątkiem grudniowym jako prowadząca. I poszukiwana kolejna chętna na przejęcie kolejnego wątku miesięcznego. Dziewczyny nie wstydźcie się. Robota miła i przyjemna🤪 To kto chętny??? Głupio żeby nie było prowadzącej/prowadzacych.

    Paula. lubi tę wiadomość

    04/2025 Diphereline
    🪴I FET 23.06.25 ❄️4.1.2
    ⏸️ pozytywny 6dpt,7dpt beta 70,3,9dpt beta 164,Progesteron 39,6;TSH 1,75,11dpt beta 413
    25 dpt 18.07.2025 CRL 3 mm ❤️
    31 dpt 24.07.2025 CRL 6,69 mm💔 7 tc,❌
    🪴II FET31.10.25 ❄️4.1.1., progesteron 33,6
    10 dpt beta 0.2 ❌
    🪴III FET 15.12.25 ❄️ 4.1.1. prog 19,7
    2 dpt progesteron 29,3;4 dpt ⏸️cień cienia;7 dpt beta 27,9 dpt beta 90,7;11 dpt beta 347 prog 20
    14 dpt beta 1253 prog 37.10
    18 dpt 💔 nagle poronienie ❌
    ❌mthfr c.1286A> c układ heterozygotyczny nieprawidłowy ✅reszta mutacji trombofilii ok
    ✅ANA/ENA✅tarczyca✅homecysteina 8,65✅d3✅ferrytyna 61✅białko c,s, antytrombina
    Cross 22,2 %
    Nk w endometrium 350/1 mm podwyższone
    CD 138 ✅Kir bx
    🪴IV FET 24.04.26. ❄️4.1.1. (Estrofem, encorton,dexametrasone,smoflipid,Accofil, prograf, besins,utrogestan,prolutex,acard,Neoparin)8 dpt beta 0 ❌
    🪴V FET 07/2026?? 5.1.1. Po PGT-A
    cykl naturalny, menopur 75, ovitrelle immuno ⬆️
  • Loraa Autorytet
    Postów: 2553 3457

    Wysłany: 27 grudnia 2025, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MoniaB wrote:
    U mnie było tak, że miesiączka miała wypaść na kilka dni przed wizytą z ustaleniem stymulacji. Lekarz mówił, że to nie jest problem o ile od 2 dc będę brała estrofem 3x 1. Estrofem blokuje owulację i szykuje endometrium. Tak byliśmy umówieni. Ale mi się nie przydało, bo dostałam jednak okres dzień po wizycie, miesiączka poczekała :)) Jeśli masz mieć transfer na cyklu sztucznym to ja bym brała od 2dc estrofem. Jak nie będziesz brała to organizm może zacząć się szykować do owulacji i ciężej będzie o transfer na cyklu sztucznym.

    U mnie każdy cykl szykowania do transferu i rozpisanej stymulacji rozpoczynał się od estrofem 3x 1 przez pierwszy czas. Twój lekarz też stosuje estrofem, więc może nie zaszkodzi zacząć samej go brać.
    Ja brałam estrofem, ale jak dostałam okres, to odstawiłam.
    Nie wiem, czy się coś uda. Ja w 6 dc mam zazwyczaj pęcherzyki już 14 mm

    10.2024

    ➡️Endometrioza, adenomioza, Hashimoto, AMH (0,14), Stan zapalny endometrium, IO, Allo Mlr 0%

    💉
    I ICSI 05.2025 - 0 ❄️
    II ICSI 08.2025 - 1 ❄️ 4AA -> PGT-A - 1 ❄️
    III ICSI 01.2026 - 2 ❄️ 4AA (niebadane)

    I FET - beta < 0,1
    II FET - 🍀🙏

    A ch*j z tym wszystkim!
  • DEWG Autorytet
    Postów: 1096 1098

    Wysłany: 27 grudnia 2025, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylstaa wrote:
    Piękna, niech rośnie dalej😍

    Ja też dzisiaj byłam, 17dpt 4953🚀
    Ogromne gratulacje! Weszłam sprawdzić co u Ciebie, a tu taka niespodzianka! 🥰 Trzymam kciuki, aby ciąża przebiegała prawidłowo. Jeszcze raz gratuluję. 🤩😍🥰

    sylstaa lubi tę wiadomość

    💃35 👨‍🏫38 lat 🛏️ 5 rok starań

    Niedoczynność tarczycy, insulinooporność, endometrioza, adenomioza
    I IVF 04.2025 - 1 zarodek, 0 ❄️
    II IVF 06.2025 - 2 zarodki, 0 ❄️
  • sylstaa Autorytet
    Postów: 2526 4661

    Wysłany: 27 grudnia 2025, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DEWG wrote:
    Ogromne gratulacje! Weszłam sprawdzić co u Ciebie, a tu taka niespodzianka! 🥰 Trzymam kciuki, aby ciąża przebiegała prawidłowo. Jeszcze raz gratuluję. 🤩😍🥰
    Dziękuję🙏 liczę na to, że Twój sen się ziści, tylko zmieniłyśmy się kolejnością🥰✊

    DEWG, Yahu lubią tę wiadomość

    👩🏻‍🦰’92 + 🧔🏻‍♂️’90 | starania od 04.2022
    obniżona rezerwa jajnikowa, adenomioza, KIR AA, RIF
    teratozoospermia

    03.2023 - 03.2025
    2x IUI, 2x IMSI, 4 transfery zdrowych zarodków, 3x obstawa immunologiczna, nigdy b-hCG+

    05.2025 IMSI, ❄️4AB zdrowy po PGT-A
    IPLE & minihistero❌
    wyciszenie Diphereline x3✅
    12.2025✨ivig + FET✨ 7dpt 52, 9dpt 175, 12dpt 742, 17dpt 4953, 23dpt 22784, 26dpt CRL 0.37cm i💗 8+3 CRL 1.78cm FHR 174, 10+3 FeliaTest zdrowa🩷 I prenatalne 12+3 6cm bobasa, II prenatalne 20+3 345g, III prenatalne 29+0 1274g🥰
    preg.png
  • merci Autorytet
    Postów: 1276 2271

    Wysłany: 27 grudnia 2025, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malutka_111 wrote:
    UWAGA UWAGA!! Niedługo będę się żegnać z wątkiem grudniowym jako prowadząca. I poszukiwana kolejna chętna na przejęcie kolejnego wątku miesięcznego. Dziewczyny nie wstydźcie się. Robota miła i przyjemna🤪 To kto chętny??? Głupio żeby nie było prowadzącej/prowadzacych.

    Ja bym najchętniej kalendarza pilnowała ale jeśli nie znajdzie się „głównodowodząca” to mogę spróbować

    Paula., Malutka_111, blaurita, Rozemocjonowana lubią tę wiadomość

    👩 '96
    PCOS, AMH 09.2024 10,8 -> 02.2026 6,9
    profile ANA + ‼️cross 19,8% allo 30%
    kariotypy ✅ mutacja MTHFR homozygotyczna
    kir Bx obecny tylko 2DS1
    histeroskopia ✅ CD138 5/10❔antybiotyki
    🧑 '96
    astenoteratozoospermia

    starania od 09.2023
    2024/2025 cykle stymulowane ❌3 x IUI ❌
    09.2025 I IVF - 4 ❄️❄️❄️❄️
    I-III FET - beta <0,1
    20.04. IV FET ✨🤞🏻🍀(+metypred, accofil)
    8dpt - 155 10dpt - 364 12dpt- 825 16dpt- 4039
    21dpt- 19 104🥹 24dpt (6+1)CRL 0,46cm i 💓
    8+0 CRL 1,67cm FHR 160bpm
    preg.png
  • Paula. Autorytet
    Postów: 3091 3863

    Wysłany: 27 grudnia 2025, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    merci wrote:
    Ja bym najchętniej kalendarza pilnowała ale jeśli nie znajdzie się „głównodowodząca” to mogę spróbować
    Co znaczy glownodowadzaca ? I na czym polega podział obowiązków jak dwie dziewczyny prowadza ?

    👩32👨🏼34👧9 (33tc) & 🐈🐈‍⬛
    👼02.2015 (10tc) & 👼06.2016 (6tc)
    Akcja rodzeństwo od 2024
    04.2025r - klinika
    08.2025r - stymulacja IVF ~ zostały 3❄️
    20.08 - ET 4AB; 27.08 - ⏸️;💔
    02.01.2026 - FET 5BB ❄️🩵
    5dpt ⏸️
    7dpt beta 86,4 ❄️
    10dpt beta 342,6 ❄️
    15dpt beta 4464 ❄️ prog 13,60
    20dpt beta 22295,8❄️ prog 13,39
    24dpt beta 52137,4❄️ prog 21,75
    25dpt - nagłe krwawienie, ale jest 💗
    31dpt - CRL 1,15cm 💗
    09.03 - USG prenatalne ✔️
    03.06 - 100% zdrowego 🩵

    🍀pozytywne myśli przyciągają pozytywne skutki 🍀
    preg.png
  • merci Autorytet
    Postów: 1276 2271

    Wysłany: 27 grudnia 2025, 22:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula. wrote:
    Co znaczy glownodowadzaca ? I na czym polega podział obowiązków jak dwie dziewczyny prowadza ?

    Bywało tak że dwie dziewczyny prowadziły, jedną główna co codzienne posty wstawiała i wątek zakładała włącznie z powitalnymi postami itp a czasem druga była od przeglądania i spisywania dat do kalendarza

    Malutka_111 lubi tę wiadomość

    👩 '96
    PCOS, AMH 09.2024 10,8 -> 02.2026 6,9
    profile ANA + ‼️cross 19,8% allo 30%
    kariotypy ✅ mutacja MTHFR homozygotyczna
    kir Bx obecny tylko 2DS1
    histeroskopia ✅ CD138 5/10❔antybiotyki
    🧑 '96
    astenoteratozoospermia

    starania od 09.2023
    2024/2025 cykle stymulowane ❌3 x IUI ❌
    09.2025 I IVF - 4 ❄️❄️❄️❄️
    I-III FET - beta <0,1
    20.04. IV FET ✨🤞🏻🍀(+metypred, accofil)
    8dpt - 155 10dpt - 364 12dpt- 825 16dpt- 4039
    21dpt- 19 104🥹 24dpt (6+1)CRL 0,46cm i 💓
    8+0 CRL 1,67cm FHR 160bpm
    preg.png
  • Paula. Autorytet
    Postów: 3091 3863

    Wysłany: 27 grudnia 2025, 22:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    merci wrote:
    Bywało tak że dwie dziewczyny prowadziły, jedną główna co codzienne posty wstawiała i wątek zakładała włącznie z powitalnymi postami itp a czasem druga była od przeglądania i spisywania dat do kalendarza
    Aaa rozumiem 😊

    👩32👨🏼34👧9 (33tc) & 🐈🐈‍⬛
    👼02.2015 (10tc) & 👼06.2016 (6tc)
    Akcja rodzeństwo od 2024
    04.2025r - klinika
    08.2025r - stymulacja IVF ~ zostały 3❄️
    20.08 - ET 4AB; 27.08 - ⏸️;💔
    02.01.2026 - FET 5BB ❄️🩵
    5dpt ⏸️
    7dpt beta 86,4 ❄️
    10dpt beta 342,6 ❄️
    15dpt beta 4464 ❄️ prog 13,60
    20dpt beta 22295,8❄️ prog 13,39
    24dpt beta 52137,4❄️ prog 21,75
    25dpt - nagłe krwawienie, ale jest 💗
    31dpt - CRL 1,15cm 💗
    09.03 - USG prenatalne ✔️
    03.06 - 100% zdrowego 🩵

    🍀pozytywne myśli przyciągają pozytywne skutki 🍀
    preg.png
  • MoniaB Autorytet
    Postów: 747 1189

    Wysłany: 27 grudnia 2025, 22:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Totalnie_pogubiona wrote:
    Badania robione na totalnym spadku.
    Czyli kilkanaście godzin po prolutexie i bensins.
    Biorę oba leki zaraz po pobraniu krwi.

    To super jak na spadku. Ja w dniu transferu miałam badanie krwi 1,5 godz po lekach (progesteron besins i luteinie pod język) i miałam 50-60. A nie wiem ile mam na spadku.

    38💃💛🏃41

    od 2023 - starania
    od 07.2024 - 9 x cykl stymulowany, 2 x IUI, HyCoSy - drożne

    08.2025 - start IVF 👣, badanie kariotypów - poprawne
    10.2025 - stymulacja i punkcja (26 🥚 pobranych, 14 dojrzałych, 11 zapłodnionych, 5 ❄️❄️❄️❄️❄️)

    🍒 11.2025 - transfer 🥺 ❄️ 3AA ✨, beta <0,1
    🍒 12.2025 - transfer nr 2, beta 9dpt: 66,45 🥺💛, 11dpt: 158 13dpt: 368, 20dpt: 6179, krwotok 6tc z wypadnięciem zarodka 💔! ❄️ 2AA
    🍒 02.2026 - transfer nr 3 ❄️ 2AB ✨, beta 1
    🍒 03.2026 - transfer nr 4 ❄️+❄️ 4BB i 4BC; 8dpt 33, 10dpt 47, 13dpt 75 ❤️‍🩹 14dpt odstawienie leków 🥲 23dpt 2570 🤯, 24 dpt usg 2 pęcherzyki 😮, 27dpt 5414, 34 dpt USG - brak serduszka 8tc 💔, 36 dpt 12900, poronienie zatrzymane

    🔜 immunologia i II procedura
    _____
    AMH - 5,64 🥚 Ładne owulacje i endometrium 🍳 Celiaklia 🌾 Wymazy czyste 💯 TSH - 1,6🔅 Nasienie średnie 😔 Trombofilia: PAI-1 homo, MTHFR hetero
  • Andzia Autorytet
    Postów: 2446 3737

    Wysłany: 28 grudnia 2025, 00:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    merci wrote:
    Bywało tak że dwie dziewczyny prowadziły, jedną główna co codzienne posty wstawiała i wątek zakładała włącznie z powitalnymi postami itp a czasem druga była od przeglądania i spisywania dat do kalendarza

    Zawsze postami można sie podzielić 😊 ja tak robiłam z Nowa31 że tydzień posty wstawiała ona a tydzień ja a dat pilnowaliśmy razem 😉

    Staranie od 2017
    03.2020- cb
    👧:29lat
    endomkit ✅
    Amh 3.2 ✅
    HSG- ❌(po HSG 👌)
    Kir AA 😧
    👦:34lat
    Morfologia 3%
    Koncentracja: 277.58 mln/ml
    Całkowita liczba: 721.72 mln/ml

    Klinika: 07.2024
    sierpień IUI ❌
    Wrzesień: rozpoczynamy iVF (bemfola + orgalutran)
    10.2024: punkcja - 🥚12, ✅ 11, zapłodniono 6
    2 zarodki (5.1.1 oraz 5.2.1)
    25Listopad:transfer(lametta+cyclogest+EG)- ❌
    23 Grudzień: transfer(lametta+cyclogest+EG)- ❌

    Luty: Start 2 procedura
    (Bemfola + orgalutran)
    12.02.punkcja 🤞(+ biopsja)
    🥚16, ✅16, zaplodniono 10, 4 zarodki
    Zapalenie❌- wyleczone 💪
    28 Maj: transfer (lametta+Encorton+acard+accofil+EG+ duphaston+ cyclogest) 🩸8dpt-187.1/10dpt-450.4/ 12dpt-934.9

    🎀👶🎀10.02.2026


    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieję się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi"
  • Malutka_111 Autorytet
    Postów: 1681 2414

    Wysłany: 28 grudnia 2025, 05:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    🎄❄️ 28 Grudzień ❄️🎄

    efe414a27a3ce.pnghttps://zapodaj.net/plik-bnL3LfAuR7


    💎Cytat na dziś:

    „Przyszłość może zaskoczyć Cię piękniej, niż oczekujesz.”

    💎 Ciąża na przestrzeni wieków – fakty, mity,zabobony:

    Dawne Włochy – bransoletki przeciw „złym oczom” (ZABOBON)

    Noszone, by chronić ciężarne i płody.

    🎄❄️Dziś trzymamy kciuki za: ❄️🎄

    Dziś lenistwo

    Powodzenia 🩷

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 grudnia 2025, 05:39

    Monixma, sylstaa, Totalnie_pogubiona, Adirella, Paula., blaurita, Rozemocjonowana lubią tę wiadomość

    04/2025 Diphereline
    🪴I FET 23.06.25 ❄️4.1.2
    ⏸️ pozytywny 6dpt,7dpt beta 70,3,9dpt beta 164,Progesteron 39,6;TSH 1,75,11dpt beta 413
    25 dpt 18.07.2025 CRL 3 mm ❤️
    31 dpt 24.07.2025 CRL 6,69 mm💔 7 tc,❌
    🪴II FET31.10.25 ❄️4.1.1., progesteron 33,6
    10 dpt beta 0.2 ❌
    🪴III FET 15.12.25 ❄️ 4.1.1. prog 19,7
    2 dpt progesteron 29,3;4 dpt ⏸️cień cienia;7 dpt beta 27,9 dpt beta 90,7;11 dpt beta 347 prog 20
    14 dpt beta 1253 prog 37.10
    18 dpt 💔 nagle poronienie ❌
    ❌mthfr c.1286A> c układ heterozygotyczny nieprawidłowy ✅reszta mutacji trombofilii ok
    ✅ANA/ENA✅tarczyca✅homecysteina 8,65✅d3✅ferrytyna 61✅białko c,s, antytrombina
    Cross 22,2 %
    Nk w endometrium 350/1 mm podwyższone
    CD 138 ✅Kir bx
    🪴IV FET 24.04.26. ❄️4.1.1. (Estrofem, encorton,dexametrasone,smoflipid,Accofil, prograf, besins,utrogestan,prolutex,acard,Neoparin)8 dpt beta 0 ❌
    🪴V FET 07/2026?? 5.1.1. Po PGT-A
    cykl naturalny, menopur 75, ovitrelle immuno ⬆️
  • Malutka_111 Autorytet
    Postów: 1681 2414

    Wysłany: 28 grudnia 2025, 05:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ogromnie się cieszę że mamy zainteresowanie w prowadzeniu styczniowego wątku. Dacie radę dziewczyny

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 grudnia 2025, 05:44

    Totalnie_pogubiona lubi tę wiadomość

    04/2025 Diphereline
    🪴I FET 23.06.25 ❄️4.1.2
    ⏸️ pozytywny 6dpt,7dpt beta 70,3,9dpt beta 164,Progesteron 39,6;TSH 1,75,11dpt beta 413
    25 dpt 18.07.2025 CRL 3 mm ❤️
    31 dpt 24.07.2025 CRL 6,69 mm💔 7 tc,❌
    🪴II FET31.10.25 ❄️4.1.1., progesteron 33,6
    10 dpt beta 0.2 ❌
    🪴III FET 15.12.25 ❄️ 4.1.1. prog 19,7
    2 dpt progesteron 29,3;4 dpt ⏸️cień cienia;7 dpt beta 27,9 dpt beta 90,7;11 dpt beta 347 prog 20
    14 dpt beta 1253 prog 37.10
    18 dpt 💔 nagle poronienie ❌
    ❌mthfr c.1286A> c układ heterozygotyczny nieprawidłowy ✅reszta mutacji trombofilii ok
    ✅ANA/ENA✅tarczyca✅homecysteina 8,65✅d3✅ferrytyna 61✅białko c,s, antytrombina
    Cross 22,2 %
    Nk w endometrium 350/1 mm podwyższone
    CD 138 ✅Kir bx
    🪴IV FET 24.04.26. ❄️4.1.1. (Estrofem, encorton,dexametrasone,smoflipid,Accofil, prograf, besins,utrogestan,prolutex,acard,Neoparin)8 dpt beta 0 ❌
    🪴V FET 07/2026?? 5.1.1. Po PGT-A
    cykl naturalny, menopur 75, ovitrelle immuno ⬆️
  • Plapart Ekspertka
    Postów: 220 109

    Wysłany: 28 grudnia 2025, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a macie może listę jakie badania są potrzebne do procedury invitro ?

    👩 96 | 🧔92

    Starania od 12.2023
    05.2024 👼 💔 Aniołek, ciąża zatrzymana 10+1dc

    08.2025 pierwsza wizyta w klinice niepłodności
    09.2025 HSG (oba jajowody drożne ) ✅

    AMH - 06.2025 - 1,52
    AMH - 01.2026 - 0,88 😢

    11.2025 - IUI ❌
    12.2025 - IUI ❌

    01.2026 -kwalifikacja IVF
    28.02.2026 - Punkcja ❄️1x 2AA
    05.03.2026 - transfer ❌

    28.04.2026 - Punkcja , ❄️❄️❄️ 1x 4AA, 2x 3AA
  • Monixma Autorytet
    Postów: 1110 2910

    Wysłany: 28 grudnia 2025, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plapart wrote:
    Dziewczyny a macie może listę jakie badania są potrzebne do procedury invitro ?

    Wszystko chyba zależy jaka jest u Was przyczyna niepłodności. U nas wystarczyło badanie nasienia i wskazanie od androloga o oligospermi, a całą resztę badań tj. cytologia, amh, hormony i te wszystkie hiv, różyczka itp miałam już zrobione w ramach programu z MZ.

    👱🏼‍♀️ 29
    Prolaktyna✅Ferrytyna✅ wit. D3 ✅ Tarczyca ✅ homocysteina✅
    MTHFR 677C- hetero ❌️PAI-1 4G/5G hetero ❌ P/c p. plemnikom✅ APS✅ Kariotyp ✅ ANA1 ✅
    🙍‍♂️32
    Niedoczynność tarczycy
    Ciężka oligozoospermia
    Kariotyp ✅Region Azf ✅

    I Procedura krótka, ICSI
    05.05.2025- start stymulacji
    16.05.2025 - punkcja 💉 - 18🥚 - 9MII - ❄️❄️(5.1.1 i 4.1.1)
    21.05.2025 - ET ❄️ 5.1.1 - 12dpt - 16,1; 14dpt-10,4❌
    28.07.2025 - FET 🥹 6dpt ⏸️ 7dpt - 89,6🍀9dpt-277 🍀11dpt-576🍀 14dpt -1 559 🍀 17dpt -4 987🍀 21dpt -13 929🍀 22dpt -GS 13mm; YS 3 mm 🍀 23dpt - CRL 0,28cm i❤️ 🥹 32dpt-0,82cm 🥹 8+6-1,92 cm ❤️10+3 - 3,59cm❤️ 11+5 - 4,97🍀
    Sanco ✅ Olga 🩷14+5 111 g🩷 18+5 292g 🩷21+1 390g🩷24+5 740g🩷 27+5 1117g🩷30+1 1502g 🩷33+5 2243
    age.png
  • Nowa31 Autorytet
    Postów: 1414 4016

    Wysłany: 28 grudnia 2025, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Andzia wrote:
    Zawsze postami można sie podzielić 😊 ja tak robiłam z Nowa31 że tydzień posty wstawiała ona a tydzień ja a dat pilnowaliśmy razem 😉

    Tak! Taki układ był serio super !😘😘😘

    💁‍♀️33
    Amh - 3,01
    Kariotyp - 🆗
    👨‍💼33
    Morfologia nasienia 2%
    Kariotyp 🆗

    2014 - 👧 naturalnie

    I IVF - 08.04.2025 - punkcja 28 komórek - 16 🥚 - 15❄️- 1❄️💔💔

    II IVF 🙏🙏
    01.08.2025 - punkcja 💉 27 komórek - 22 - mamy 6 ❄️❄️❄️❄️❄️❄️

    1.10.2025 - 9dpt 74mlU/ml 🙏 11dpt - 159 mln/ml 🥹🥹 13dpt - 348 mln/ml - 15dpt - 916 mln/ml ❤️❤️
    24.10.2025 - mamy serduszko ❤️
    Chwilo trwaj ❤️
    💙💙Czekamy na Ciebie Synku 💙

    05.06.2026 🥹 Witamy na świecie synku! 😍
    age.png
‹‹ 101 102 103 104 105 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kluczowe składniki dla przyszłej Mamy, czyli co warto suplementować w ciąży

Ciąża to odmienny i wyjątkowy stan, który jest jednocześnie dużym wyzwaniem dla organizmu kobiety. To czas, kiedy zmienia się zapotrzebowanie na składniki odżywcze. Które z nich są szczególnie istotne dla przyszłej mamy i dla rozwijającego się dziecka? Co warto suplementować w ciąży, aby zadbać o zdrowie i rozwój maluszka? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ