Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną 🎄🎄IVF GRUDZIEŃ❄️🎁
Odpowiedz

🎄🎄IVF GRUDZIEŃ❄️🎁

Oceń ten wątek:
  • Malutka_111 Autorytet
    Postów: 1687 2416

    Wysłany: 14 grudnia 2025, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rosołek123 wrote:
    Malutka_111 wrote:
    A ja nadal czekam na wynik proga. Kurde czy jest opcja że dziś nie będzie tego wyniku. Badanie w diagnostyka.[/QUOTE
    Malutka_111, i jak tam? Masz wynik proga ? 🤔
    Nie ma. Już zaczynam lekko panikować. Napisałam maila do kliniki i czekam. Pewnie zaleca pozostawienie dawki i jutro przed transferem zrobią badanie. No nic. Pozostaje mi czekać.
    Też się wzięłam za gruntowne porządki.

    04/2025 Diphereline
    🪴I FET 23.06.25 ❄️4.1.2
    ⏸️ pozytywny 6dpt,7dpt beta 70,3,9dpt beta 164,Progesteron 39,6;TSH 1,75,11dpt beta 413
    25 dpt 18.07.2025 CRL 3 mm ❤️
    31 dpt 24.07.2025 CRL 6,69 mm💔 7 tc,❌
    🪴II FET31.10.25 ❄️4.1.1., progesteron 33,6
    10 dpt beta 0.2 ❌
    🪴III FET 15.12.25 ❄️ 4.1.1. prog 19,7
    2 dpt progesteron 29,3;4 dpt ⏸️cień cienia;7 dpt beta 27,9 dpt beta 90,7;11 dpt beta 347 prog 20
    14 dpt beta 1253 prog 37.10
    18 dpt 💔 nagle poronienie ❌
    ❌mthfr c.1286A> c układ heterozygotyczny nieprawidłowy ✅reszta mutacji trombofilii ok
    ✅ANA/ENA✅tarczyca✅homecysteina 8,65✅d3✅ferrytyna 61✅białko c,s, antytrombina
    Cross 22,2 %
    Nk w endometrium 350/1 mm podwyższone
    CD 138 ✅Kir bx
    🪴IV FET 24.04.26. ❄️4.1.1. (Estrofem, encorton,dexametrasone,smoflipid,Accofil, prograf, besins,utrogestan,prolutex,acard,Neoparin)8 dpt beta 0 ❌
    🪴V FET 07/2026?? 5.1.1. Po PGT-A
    cykl naturalny, menopur 75, ovitrelle immuno ⬆️
  • Ofelia Przyjaciółka
    Postów: 108 163

    Wysłany: 14 grudnia 2025, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    merci wrote:
    Na kiedy planowany?

    Jeszcze niewiadomo, u mnie zawsze trochę wolniej rośnie endometrium i przygotowanie jest nie o wydłużone, wiec z moich obliczeń wynika, ze jak wszystko będzie dobrze to transfer raczej na początku roku, ale więcej szczegółów dowiem się na kolejnej wizycie 22 grudnia gdzie zobaczymy jak endometrium się prezentuje. ;)

    merci lubi tę wiadomość

    👩🏻‍💼32 🧔🏻‍♂️33
    Endometrioza IV stopnia
    Adenomioza
    Starania od 2018
    Oba jajowody usunięte
    I procedura w UK - 4 🥚 1 blastocysta
    II procedura program rządowy - 4 🥚 1 ❄️
    III - 5 🥚 - 2 ❄️
    IV - 6 🥚 6 ❄️
    6 nieudanych transferów.
    Pozostało 4/6 ❄️
  • Ofelia Przyjaciółka
    Postów: 108 163

    Wysłany: 14 grudnia 2025, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    domi_ wrote:
    Jakieś zmienne na ten transfer? Czy ta sama obstawa?
    🤞🤞🤞

    Jak narazie wszystko tak samo, więcej szczegółów jak lekarz chce obstawić ten transfer dowiem się 22grudnia na kolejnej wizycie sprawdzającej endometrium.

    👩🏻‍💼32 🧔🏻‍♂️33
    Endometrioza IV stopnia
    Adenomioza
    Starania od 2018
    Oba jajowody usunięte
    I procedura w UK - 4 🥚 1 blastocysta
    II procedura program rządowy - 4 🥚 1 ❄️
    III - 5 🥚 - 2 ❄️
    IV - 6 🥚 6 ❄️
    6 nieudanych transferów.
    Pozostało 4/6 ❄️
  • Totalnie_pogubiona Autorytet
    Postów: 672 1205

    Wysłany: 14 grudnia 2025, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ile wizyt sprawdzających macie w swoich klinikach przed transferem? 🧐

    To Wy wzięłyście się do pracy i przygotowań…
    A ja w tym roku jestem jak sparaliżowana.
    Na nic nie mam sił ani ochoty.
    A od momentu rozpoczęcia estrofemu dodatkowo wybucham o każdą najmniejszą bzdurę…
    Mało świątecznie 😛😳🎄

    🧘🏻‍♀️89 & ⛹🏻‍♂️ 81

    ✅AMH 3,69
    ❌morfologia plemników 0%

    💌04.2020r.
    ciąża naturalna🧸
    strata-w 9 tygodniu🥺🩶

    🔆 2025r. podejście do I IVF🔆
    📌29.07. start stymulacji
    📌09.08. punkcja
    pobrano 18🥚
    zapłodniono 14🥚
    finalnie mamy 6 ❄️ ❄️ ❄️

    🍀01.10 nasz pierwszy transfer
    ❄️FET 3AA
    β-hCG 6dpt 1,57 😣 8dpt 1,15 🥺❌

    🧬KIR Bx ✅ brak 4 kirów implantacyjnych 😶‍🌫️
    Hla-c ✅

    🩺 17.11. histeroskopia
    cd138, cd56✅
    histopatologia ✅

    🍍20.12.
    Transfer 3.1.2 i 3.2.3❄️ ❄️
    7dpt 15,9 ; 9dpt 57,2 ; 11dpt 155,0 ; 13dpt 420,0 ; 16dpt 2365 ; 20dpt 11 694 + nagłe obfite krwawienie 😔😣
    22dpt 14 500 🥺23dpt zarodek z bijącym sercem 💖
    26dpt ponowny krwotok 🥺
    11+0 Feliatest zdrowy wojownik🩵

    preg.png
  • Kasiak621 Autorytet
    Postów: 768 402

    Wysłany: 14 grudnia 2025, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Totalnie_pogubiona wrote:
    Ile wizyt sprawdzających macie w swoich klinikach przed transferem? 🧐

    To Wy wzięłyście się do pracy i przygotowań…
    A ja w tym roku jestem jak sparaliżowana.
    Na nic nie mam sił ani ochoty.
    A od momentu rozpoczęcia estrofemu dodatkowo wybucham o każdą najmniejszą bzdurę…
    Mało świątecznie 😛😳🎄
    Ja mialam 2 i transfer ❄️

    Lipiec 2015- Początek starań
    08.2016/10.2016/02.2017 c. biochemiczna
    MTHFR C677T hetero, ANA1/2/3+,
    Genotyp Kir Bx, NK 9%, AMH 5,2
    Szczepienia limfocytami(allo mlr 0%->29,6%->0%
    1/2/3 IUI :(
    1 IVF:( brak zarodków
    2 IVF->Transfer 3 dniowego zarodka 🥲
    3 IVF 2❄️❄️
    8.12.2025 po 4 latach przerwy ❄️3BB
    (Accofil,Acard, Prograf, Neoparin, Prolutex, Utragestan, Papaveryna, Atosiban) I duzooo pozytywnej emocji🤣
    5dpt beta 10,4 progesteron 16....
    7dpt beta 45 progesteron 27
    9dpt beta 122.2 progesteron 66
    11 dpt beta 288.8 progesteron 71.4
    14 dpt beta 1086.7 progesteron 30
    21 dpt beta 20268.9 progesteron 90.9
    31.12 mamy ❤️
    12.02. 1 Prenatalne OK, ryzyka niskie 🥰
    9.04.2026 2 Prenatalne OK
    11.06.2026 3 Prenatalne OK
    Dziewczynka- Zuzanna czekamy 🥰
    Cudzie trwaj ❤️❤️❤️

    preg.png
  • Malutka_111 Autorytet
    Postów: 1687 2416

    Wysłany: 14 grudnia 2025, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Totalnie_pogubiona wrote:
    Ile wizyt sprawdzających macie w swoich klinikach przed transferem? 🧐

    To Wy wzięłyście się do pracy i przygotowań…
    A ja w tym roku jestem jak sparaliżowana.
    Na nic nie mam sił ani ochoty.
    A od momentu rozpoczęcia estrofemu dodatkowo wybucham o każdą najmniejszą bzdurę…
    Mało świątecznie 😛😳🎄
    Robię w ten weekend żeby w przyszły odpoczywać. Choć za dużo nie będzie tego odpoczynku. W tym roku rodzinka zwala mi się na święta. I to prawda z tymi hormonami. Ja wczoraj miałam nerwa na męża. Może dziś mi przejdzie 🤣

    04/2025 Diphereline
    🪴I FET 23.06.25 ❄️4.1.2
    ⏸️ pozytywny 6dpt,7dpt beta 70,3,9dpt beta 164,Progesteron 39,6;TSH 1,75,11dpt beta 413
    25 dpt 18.07.2025 CRL 3 mm ❤️
    31 dpt 24.07.2025 CRL 6,69 mm💔 7 tc,❌
    🪴II FET31.10.25 ❄️4.1.1., progesteron 33,6
    10 dpt beta 0.2 ❌
    🪴III FET 15.12.25 ❄️ 4.1.1. prog 19,7
    2 dpt progesteron 29,3;4 dpt ⏸️cień cienia;7 dpt beta 27,9 dpt beta 90,7;11 dpt beta 347 prog 20
    14 dpt beta 1253 prog 37.10
    18 dpt 💔 nagle poronienie ❌
    ❌mthfr c.1286A> c układ heterozygotyczny nieprawidłowy ✅reszta mutacji trombofilii ok
    ✅ANA/ENA✅tarczyca✅homecysteina 8,65✅d3✅ferrytyna 61✅białko c,s, antytrombina
    Cross 22,2 %
    Nk w endometrium 350/1 mm podwyższone
    CD 138 ✅Kir bx
    🪴IV FET 24.04.26. ❄️4.1.1. (Estrofem, encorton,dexametrasone,smoflipid,Accofil, prograf, besins,utrogestan,prolutex,acard,Neoparin)8 dpt beta 0 ❌
    🪴V FET 07/2026?? 5.1.1. Po PGT-A
    cykl naturalny, menopur 75, ovitrelle immuno ⬆️
  • Rosołek123 Autorytet
    Postów: 552 1097

    Wysłany: 14 grudnia 2025, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Totalnie_pogubiona wrote:
    Ile wizyt sprawdzających macie w swoich klinikach przed transferem? 🧐

    To Wy wzięłyście się do pracy i przygotowań…
    A ja w tym roku jestem jak sparaliżowana.
    Na nic nie mam sił ani ochoty.
    A od momentu rozpoczęcia estrofemu dodatkowo wybucham o każdą najmniejszą bzdurę…
    Mało świątecznie 😛😳🎄

    A no to mi też przez leki udziela sie " świąteczny nastrój " 🙈 ale ostrzegłam kogo trzeba i są wyrozumiali na moje spojrzenia i komentarze nerwowe 😂 kochana, to nieuniknione 😁

    2025 styczeń- wizyta kwalifikacyjna do invitro
    07.2025 - stymulacja (gonal f, menopur, orgalutran)
    31.07.2025 - punkcja: 8❄️
    05.08 transfer❄️4aa
    8 dpt beta 29.8, 13-57.4, prog. 12,905 ng/ml,14 dpt-72.5, 17-216, prog 22.5,21-884,24 dpt- 2153,prog 32.34,28 dpt beta 4460 ciąża zatrzymana❌️
    3.11.2025 transfer ❄️4aa
    7dpt - 12,9. 9 dpt-11,3 prog 87 nmol/l ❌️
    05.12 transfer❄️ 4ab prog. 24,68 ng, 6dpt beta 38,4, 7 dpt godz. 17 beta 98,2. Tsh 1,63, 10 dpt Hcg 323,6. Prog 32,78, 12 dpt hcg 668, prog 21,7, 14 dpt hcg 1338
    17 dpt hcg 4085, 24 dpt beta 24 024, prog 21,95. 0,25 mm ❤️,34 dpt beta 82 919, 36 dpt beta 83 290.
    8+1 CRL 2,01 cm.❤️,10+1 CRL 3,8 cm. 164 ❤️, 10+2 SANCO zdrowy chłopak 🩵, 12+3 prenatalne 6,4 cm, 163 ❤️, 20+2 410gram szczęścia 😍, 29+2 1518 g 🩵
    preg.png
  • blaurita Autorytet
    Postów: 312 379

    Wysłany: 14 grudnia 2025, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, a jak często należy powtarzać beta HCG?
    Chat gpt mówi, żeby zrobić w 4-5 tyg dopiero, ale to chyba za późno? Wystarczy raz w tygodniu robić? No i w 5tym tyg ginekolog i USG?

    ♀ 35
    💉 05.2025 stymulacja Cetrotide, Ovaleap, Gonapeptyl - 16 pęcherzyków
    🩺 punkcja 05.2025
    🫧 16 ➡️ 4 🥚
    ❄️4AA ❄️4AB (5doba)
    usunięcie mięśniaka i endo: 08.25, biopsja✅
    1.transfer: 05.12.25
    (Luteina,Utrogestan, Prolutex, Clexane, Estrofem)
    🍀 8 dpt bHcg 50,94 mIU /ml, prog 71,4 ng/ml
    🍀 10 dpt bHcg 124,00 mIU/ml
    🍀 17 dpt bHcg 2516,00 mIU/ml, prog 29,30 ng/ml
    🍀 22 dpt bHcg 8106 mIU/ml, prog 104 ng/ml, estradiol 224 pg/ml
    🍀 24 dpt USG 💓 2,5 mm 👶🏻
    🍀 40 dpt USG 💓 👶🏻
    🍀 10+3 👶🏻 3,7 cm 💓 153 bpm
    🍀 1 prenatalne 21.02 USG 🆗
    🍀 2 prenatalne 20.04 🆗 chłopak 🩵

    ♂ 41
    0% prawidłowych plemników
    odsetek plemników z fragmentacją DNA 58%
    test HBA 46%
    ilość plemników w 1ml - 13,8mln
    ruch postępowy 13%
    viability (plemniki żywe) 30%
    host 31%
    preg.png
  • just_a_girl Autorytet
    Postów: 1567 3325

    Wysłany: 14 grudnia 2025, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, powodzenia na resztę grudnia i spokojnej końcówki roku. Ja wylogowuje się z ovu na czas urlopu, więc wracam tu już w styczniu 🙂

    Dzięki Malutka_111 za grudzień 😇

    sylstaa, blaurita, merci, Woczekiwaniu, Marz91, Fler, Ewelcia1605, Locus, Adirella lubią tę wiadomość

    👩🏻'95; AMH = 1,6 (08.2025)
    hiperprolaktynemia (Dostinex) ✅adenomioza ❌
    👨🏻'95; morfologia 0% / 4% / 1% ❌ MSOME 0% ❌

    starania od 04.2023
    03.2025 IVF nr 1
    14.03 punkcja: 8🥚, 2❄️: 3AB, 6BB
    19.03 I transfer ❄️3AB ❌
    18.04 biopsja endometrium:
    CD138 ❌, CD56 ✅, antybiotyk 2 tyg
    25.07 II transfer ❄️6BB ❌

    09.2025 IVF nr 2 (IMSI+FC)
    22.09 punkcja: 12🥚, 5❄️: 2x4AB, 2x4BB, 5BB
    po PGT-A: zdrowe 2x4AB, 4BB, 5BB, niska mozaika 4BB
    07.11 minihisteroskopia dr Janowiec
    diphereline x3, antybiotyki 4tyg, probiotyki
    03.03.2026 III transfer ❄️4AB (+Accofil)
    6dpt 9,5 | 8dpt 25 | 10dpt 77 | 14dpt 967 | 22dpt 9988
    27.03 I USG (24dpt) CRL 5,6mm i ❤️
    14.05 I prenatalne OK, CRL 7,3cm ♂️♂️♂️🩵🩵🩵

    preg.png
  • Malutka_111 Autorytet
    Postów: 1687 2416

    Wysłany: 14 grudnia 2025, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    just_a_girl wrote:
    Dziewczyny, powodzenia na resztę grudnia i spokojnej końcówki roku. Ja wylogowuje się z ovu na czas urlopu, więc wracam tu już w styczniu 🙂

    Dzięki Malutka_111 za grudzień 😇
    Odpoczywaj. Miłego urlopowania. I do nowego roku

    just_a_girl lubi tę wiadomość

    04/2025 Diphereline
    🪴I FET 23.06.25 ❄️4.1.2
    ⏸️ pozytywny 6dpt,7dpt beta 70,3,9dpt beta 164,Progesteron 39,6;TSH 1,75,11dpt beta 413
    25 dpt 18.07.2025 CRL 3 mm ❤️
    31 dpt 24.07.2025 CRL 6,69 mm💔 7 tc,❌
    🪴II FET31.10.25 ❄️4.1.1., progesteron 33,6
    10 dpt beta 0.2 ❌
    🪴III FET 15.12.25 ❄️ 4.1.1. prog 19,7
    2 dpt progesteron 29,3;4 dpt ⏸️cień cienia;7 dpt beta 27,9 dpt beta 90,7;11 dpt beta 347 prog 20
    14 dpt beta 1253 prog 37.10
    18 dpt 💔 nagle poronienie ❌
    ❌mthfr c.1286A> c układ heterozygotyczny nieprawidłowy ✅reszta mutacji trombofilii ok
    ✅ANA/ENA✅tarczyca✅homecysteina 8,65✅d3✅ferrytyna 61✅białko c,s, antytrombina
    Cross 22,2 %
    Nk w endometrium 350/1 mm podwyższone
    CD 138 ✅Kir bx
    🪴IV FET 24.04.26. ❄️4.1.1. (Estrofem, encorton,dexametrasone,smoflipid,Accofil, prograf, besins,utrogestan,prolutex,acard,Neoparin)8 dpt beta 0 ❌
    🪴V FET 07/2026?? 5.1.1. Po PGT-A
    cykl naturalny, menopur 75, ovitrelle immuno ⬆️
  • merci Autorytet
    Postów: 1282 2290

    Wysłany: 14 grudnia 2025, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    just_a_girl wrote:
    Dziewczyny, powodzenia na resztę grudnia i spokojnej końcówki roku. Ja wylogowuje się z ovu na czas urlopu, więc wracam tu już w styczniu 🙂

    Dzięki Malutka_111 za grudzień 😇

    Udanego urlopu, naładujcie baterie 😉
    My już też zaczęliśmy planować jakiś urlop, bo oboje styrani 😮‍💨

    just_a_girl, Mln lubią tę wiadomość

    👩 '96
    PCOS, AMH 09.2024 10,8 -> 02.2026 6,9
    profile ANA + ‼️cross 19,8% allo 30%
    kariotypy ✅ mutacja MTHFR homozygotyczna
    kir Bx obecny tylko 2DS1
    histeroskopia ✅ CD138 5/10❔antybiotyki
    🧑 '96
    astenoteratozoospermia

    starania od 09.2023
    2024/2025 cykle stymulowane ❌3 x IUI ❌
    09.2025 I IVF - 4 ❄️❄️❄️❄️
    I-III FET - beta <0,1
    20.04. IV FET ✨🤞🏻🍀(+metypred, accofil)
    8dpt - 155 10dpt - 364 12dpt- 825 16dpt- 4039
    21dpt- 19 104🥹 24dpt (6+1)CRL 0,46cm i 💓
    8+0 CRL 1,67cm FHR 160bpm 11+4 5,2cm
    felia test 🩵
    preg.png
  • Malowybitna Autorytet
    Postów: 758 1352

    Wysłany: 14 grudnia 2025, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    blaurita wrote:
    Dziewczyny, a jak często należy powtarzać beta HCG?
    Chat gpt mówi, żeby zrobić w 4-5 tyg dopiero, ale to chyba za późno? Wystarczy raz w tygodniu robić? No i w 5tym tyg ginekolog i USG?

    To zalezy od Ciebie. Niektóre dziewczyny robią tylko betę dla kliniki + jedna powtórka dwa dni później. Jednak większość z nas robi co dwa dni aż urośnie do 1000 :) później juz nie ma sensu bo przyrosty nie sa takie stałe.

    Rosołek, czuje sie dobrze (mała zaczyna harcować w brzuchu), oby tak do końca 🤞🏼 dziekuje, ze pytasz. Dalej trzymam kciuki za przyrosty Twojej bety 🥰

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 grudnia 2025, 10:57

    Woczekiwaniu, merci, Rosołek123, blaurita, Fler lubią tę wiadomość

    starania od 2022
    🙍‍♀️'92
    AMH - 7,48
    ❌PCOS w obrazie usg
    ❌MTHTR A1298 homo
    ❌PAI hetero
    ✅homocysteina - 7
    ✅ASA, ANA1, ANA3, APS
    ✅KIR 4/5 brak 2DS5
    ✅HLA-C oboje C1
    ✅kariotyp
    ✅cd138
    🙍‍♂️'90
    ❌Koncentracja 2,1 mln/ml
    ✅Morfologia 4%
    ❌FSH - 15,64
    ✅kariotyp, CFTR, usg jąder

    I IVF (menopur 150, orgalutran)
    11.2024 - punkcja: 19 pobranych, 12 dojrzałych, 8 zapłodnionych, ❄️❄️❄️❄️

    12.12.24 FET I (CS) (estrofem, cyclogest, duphaston, clexane), 9w6d poronienie zatrzymane (8+2) 💔.

    4.8.25 🌈 FET II (CN) 6 dpt ⏸️, 7 dpt beta 55, 9 dpt beta 130, 12dpt beta 685 15 dpt beta 2389 23 dpt GS 1,55 cm, CRL 0,24 cm i ❤️, 7+4 CRL 1,49 cm, 9+1 CRL 2,65 cm, 11+4 5,2 cm, 12+5 prenatalne ✅,
    15+5 nifty: zdrowa dziewczynka 🩷🩷🩷

    age.png
  • Rosołek123 Autorytet
    Postów: 552 1097

    Wysłany: 14 grudnia 2025, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    blaurita wrote:
    Dziewczyny, a jak często należy powtarzać beta HCG?
    Chat gpt mówi, żeby zrobić w 4-5 tyg dopiero, ale to chyba za późno? Wystarczy raz w tygodniu robić? No i w 5tym tyg ginekolog i USG?

    Nie ma chyba jakiejś reguły. Choć najlepiej zrobić dwie bety pod rząd czyli co dwa dni.
    Osoby, ktore nie mają najmniejszych problemów z zajściem w ciążę pewnie wykonują jedno hcg a pozniej na usg. A po usg od razu cieszą się z ciąży.

    My staraczki mamy inaczej niestety.
    Ja bede powtarzała bete co 2 dni, przynajmniej na początku, żeby wiedzieć czy przyrosty są ok. Jak nie masz takiej potrzeby- mozesz i raz w tygodniu robić. Choć moj lekarz zaleca zrobić dwie bety hcg w odstępach 2 dni.

    blaurita lubi tę wiadomość

    2025 styczeń- wizyta kwalifikacyjna do invitro
    07.2025 - stymulacja (gonal f, menopur, orgalutran)
    31.07.2025 - punkcja: 8❄️
    05.08 transfer❄️4aa
    8 dpt beta 29.8, 13-57.4, prog. 12,905 ng/ml,14 dpt-72.5, 17-216, prog 22.5,21-884,24 dpt- 2153,prog 32.34,28 dpt beta 4460 ciąża zatrzymana❌️
    3.11.2025 transfer ❄️4aa
    7dpt - 12,9. 9 dpt-11,3 prog 87 nmol/l ❌️
    05.12 transfer❄️ 4ab prog. 24,68 ng, 6dpt beta 38,4, 7 dpt godz. 17 beta 98,2. Tsh 1,63, 10 dpt Hcg 323,6. Prog 32,78, 12 dpt hcg 668, prog 21,7, 14 dpt hcg 1338
    17 dpt hcg 4085, 24 dpt beta 24 024, prog 21,95. 0,25 mm ❤️,34 dpt beta 82 919, 36 dpt beta 83 290.
    8+1 CRL 2,01 cm.❤️,10+1 CRL 3,8 cm. 164 ❤️, 10+2 SANCO zdrowy chłopak 🩵, 12+3 prenatalne 6,4 cm, 163 ❤️, 20+2 410gram szczęścia 😍, 29+2 1518 g 🩵
    preg.png
  • Rosołek123 Autorytet
    Postów: 552 1097

    Wysłany: 14 grudnia 2025, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malowybitna wrote:
    To zalezy od Ciebie. Niektóre dziewczyny robią tylko betę dla kliniki + jedna powtórka dwa dni później. Jednak większość z nas robi co dwa dni aż urośnie do 1000 :) później juz nie ma sensu bo przyrosty nie sa takie stałe.

    Rosołek, czuje sie dobrze (mała zaczyna harcować w brzuchu), oby tak do końca 🤞🏼 dziekuje, ze pytasz. Dalej trzymam kciuki za przyrosty Twojej bety 🥰

    Malowybitna, cudowne informacje 😍 trzymam kciuki i za Twoją łobuziarę, choć na pewno bedzie wszystko dobrze ✊️🤗

    Malowybitna lubi tę wiadomość

    2025 styczeń- wizyta kwalifikacyjna do invitro
    07.2025 - stymulacja (gonal f, menopur, orgalutran)
    31.07.2025 - punkcja: 8❄️
    05.08 transfer❄️4aa
    8 dpt beta 29.8, 13-57.4, prog. 12,905 ng/ml,14 dpt-72.5, 17-216, prog 22.5,21-884,24 dpt- 2153,prog 32.34,28 dpt beta 4460 ciąża zatrzymana❌️
    3.11.2025 transfer ❄️4aa
    7dpt - 12,9. 9 dpt-11,3 prog 87 nmol/l ❌️
    05.12 transfer❄️ 4ab prog. 24,68 ng, 6dpt beta 38,4, 7 dpt godz. 17 beta 98,2. Tsh 1,63, 10 dpt Hcg 323,6. Prog 32,78, 12 dpt hcg 668, prog 21,7, 14 dpt hcg 1338
    17 dpt hcg 4085, 24 dpt beta 24 024, prog 21,95. 0,25 mm ❤️,34 dpt beta 82 919, 36 dpt beta 83 290.
    8+1 CRL 2,01 cm.❤️,10+1 CRL 3,8 cm. 164 ❤️, 10+2 SANCO zdrowy chłopak 🩵, 12+3 prenatalne 6,4 cm, 163 ❤️, 20+2 410gram szczęścia 😍, 29+2 1518 g 🩵
    preg.png
  • Woczekiwaniu Autorytet
    Postów: 2565 2115

    Wysłany: 14 grudnia 2025, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    blaurita wrote:
    Dziewczyny, a jak często należy powtarzać beta HCG?
    Chat gpt mówi, żeby zrobić w 4-5 tyg dopiero, ale to chyba za późno? Wystarczy raz w tygodniu robić? No i w 5tym tyg ginekolog i USG?


    A lekarz prowadzący nie mówił ile dpt masz mieć pierwsze USG? U mnie w klinice o ile dobrze pamiętam są wytyczne, że pierwsze USG jest robione dwa tygodnie po potwierdzeniu pozytywnej bety, a betę dla lekarza zalecają robić w 10-12 dpt czyli pierwsze USG jest robione około 24-26 dpt.

    Jeśli chodzi o badanie bety to różnie bywa. Jedni wykonują tylko dwa, trzy sprawdzenia co 48h, inni badają betę co 48h aż przekroczy 1000, a jeszcze inni z większym bagażem doświadczeń badają betę dłużej..
    Dla siebie na pewno bezpiecznie zrobić kilka oznaczeń, aby sprawdzić czy beta przyrastał prawidłowo.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 grudnia 2025, 13:31

    domi_, blaurita lubią tę wiadomość

    Starania od 11.2018
    🧔‍♂️ 90: nieprawidłowy kariotyp: translokacja 14/21, oligozospermia
    👱‍♀️ 93: AMH: (07.2023)- 2.96, (10.2025)-1.91
    ❌Komórki NK z krwi 21.3%❌KIR AA ❌Cross-match luty 2025:30,1%, maj 2025:36.9%.

    I IVF 12/2023
    🥚10 pobranych, 7 dojrzałych, 6 zapłodnionych, ❄️1 zdrowy
    ➡️I FET 17/06/2024, BetaHCG: 8dpt: 13,50, 10dpt: CB 💔
    II IVF 10/2024 (zmiana kliniki)
    🥚16 pobranych, 12 dojrzałych, 8 zapłodnionych, ❄️❄️❄️
    PGT-SR (zdrowy, trisomia 21, mozaika niskiego stopnia chromosomu 2)
    ➡️II FET 28/01/2025
    Accofil, Smoflipid
    BetaHCG: 8dpt-97.40, 10dpt-174, 13dpt-163, 14dpt-115 💔
    ➡️III FET 28/04/2025
    Immunosupresja,Accofil, Smoflipid
    BetaHCG: 8dpt 15,30, 10dpt: CB 💔
    III IVF 11.2025 🥚15 pobranych, 10 dojrzałych, ❄️❄️❄️
    IV IVF 01.2026 🥚13 pobranych, 7 dojrzałych, ❄️❄️❄️❄️
    (5 zdrowych, 1 mozaika, 1 nieinformatywny)
    ➡️IV FET 08.06.2026
    BetaHCG: 8dpt-31,90, 10dpt-CB 💔
  • blaurita Autorytet
    Postów: 312 379

    Wysłany: 14 grudnia 2025, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Malowybitna @Woczekiwaniu dzięki za odpowiedzi:)

    Nic mój lekarz prowadzący nie mówił, napisałam mu smsa z wynikiem bety tak jak chciał - 8 dpt, i jedynie odpisał, że leki bez zmian, a jak się skończą to zamówić teleporadę :/ Zapisałam się przezornie na wizytę stacjonarną i jutro idę. To może jutro też zrobię tą betę.

    ♀ 35
    💉 05.2025 stymulacja Cetrotide, Ovaleap, Gonapeptyl - 16 pęcherzyków
    🩺 punkcja 05.2025
    🫧 16 ➡️ 4 🥚
    ❄️4AA ❄️4AB (5doba)
    usunięcie mięśniaka i endo: 08.25, biopsja✅
    1.transfer: 05.12.25
    (Luteina,Utrogestan, Prolutex, Clexane, Estrofem)
    🍀 8 dpt bHcg 50,94 mIU /ml, prog 71,4 ng/ml
    🍀 10 dpt bHcg 124,00 mIU/ml
    🍀 17 dpt bHcg 2516,00 mIU/ml, prog 29,30 ng/ml
    🍀 22 dpt bHcg 8106 mIU/ml, prog 104 ng/ml, estradiol 224 pg/ml
    🍀 24 dpt USG 💓 2,5 mm 👶🏻
    🍀 40 dpt USG 💓 👶🏻
    🍀 10+3 👶🏻 3,7 cm 💓 153 bpm
    🍀 1 prenatalne 21.02 USG 🆗
    🍀 2 prenatalne 20.04 🆗 chłopak 🩵

    ♂ 41
    0% prawidłowych plemników
    odsetek plemników z fragmentacją DNA 58%
    test HBA 46%
    ilość plemników w 1ml - 13,8mln
    ruch postępowy 13%
    viability (plemniki żywe) 30%
    host 31%
    preg.png
  • domi_ Autorytet
    Postów: 1915 4562

    Wysłany: 14 grudnia 2025, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    blaurita wrote:
    @Malowybitna @Woczekiwaniu dzięki za odpowiedzi:)

    Nic mój lekarz prowadzący nie mówił, napisałam mu smsa z wynikiem bety tak jak chciał - 8 dpt, i jedynie odpisał, że leki bez zmian, a jak się skończą to zamówić teleporadę :/ Zapisałam się przezornie na wizytę stacjonarną i jutro idę. To może jutro też zrobię tą betę.
    Miej tylko na uwadze, że jeśli beta jest niższa niż 1000 to na usg nie będzie jeszcze nic widać.
    W mojej klinice betę robi się tyle razy ile lekarz uważa za potrzebne, ale z kolei USG po udanym transferze są dwie. Lekarz raczej tak je rozkłada, żeby drugie USG było już tym serduszkowym, aby można było dostać kartę ciąży i kontynuować prowadzenie ciąży poza kliniką.

    blaurita, Woczekiwaniu lubią tę wiadomość

    👩,👦34 l.//starania >10 lat
    Endometrioza 4 st, Adeno. '20 i '25 laparo.
    AMH:0,45>0,66
    MTHFR, PAI-1, Leiden, R2❌ Anemia
    Kariotypy✔️ KIR BX: 2DS1,2DS2,2DS5✔️ 2DS3,3DS1❌ On HLA-c:C1,C2
    CD138 ✔️ Cross match 26,7%>24,6%
    Interleukin 6 4,3pg/ml⬆️ ANA1(+)

    I procedura IMSI - 2023, krótki prot.
    📅 11.2023 💉 5 kom.>>❄️❄️3AB, 5BC
    FET I 12.2023 3AB CS, 12 dpt <0,1❌
    FET II 07.2024 5BC CS, EG. 6 dpt <0,2❌

    II procedura ICSI+FC - 2024, długi prot.
    📅10.2024 💉 2 kom. >> ❄️3BB
    FET III 11.2024 CS, EG, AH 9 dpt <0,2❌

    III procedura ICSI+FC - 2025, długi prot. z hormonem wzrostu
    📅31.01 💉 2 kom. >> ❄️❄️3BA, 3BB

    FET IV 19.07.2025, 3BA CS, AH
    Encorton, Clexane, Acard, Accofil, Prograf, Relanium, Prolutex, Besins, Utrogestan, Estrofem
    6dpt 22,7, 9dpt 110, 12dpt 540, 20dpt 1902,9, 23dpt 1818, GS 0,48, 6+0 ciąża zatrzymana ❌
    FET V 15.12.2025, 3BB CS, AH, 8dpt <0,2 ❌

    💊Ryeqo od 01.03. 🏥 07.2026, 3. operacja. DaVinci.
  • blaurita Autorytet
    Postów: 312 379

    Wysłany: 14 grudnia 2025, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    domi_ wrote:
    Miej tylko na uwadze, że jeśli beta jest niższa niż 1000 to na usg nie będzie jeszcze nic widać.
    W mojej klinice betę robi się tyle razy ile lekarz uważa za potrzebne, ale z kolei USG po udanym transferze są dwie. Lekarz raczej tak je rozkłada, żeby drugie USG było już tym serduszkowym, aby można było dostać kartę ciąży i kontynuować prowadzenie ciąży poza kliniką.


    domi_ dzięki za odpowiedź, pójdę jutro na tą wizytę m.in po zwolnienie i po receptę na leki oraz celem doinformowania się, jak to ma dalej wyglądać.. bo odniosłam wrażenie, że pozytywna beta= ciąża i dziękuję, do widzenia 🙈

    domi_ lubi tę wiadomość

    ♀ 35
    💉 05.2025 stymulacja Cetrotide, Ovaleap, Gonapeptyl - 16 pęcherzyków
    🩺 punkcja 05.2025
    🫧 16 ➡️ 4 🥚
    ❄️4AA ❄️4AB (5doba)
    usunięcie mięśniaka i endo: 08.25, biopsja✅
    1.transfer: 05.12.25
    (Luteina,Utrogestan, Prolutex, Clexane, Estrofem)
    🍀 8 dpt bHcg 50,94 mIU /ml, prog 71,4 ng/ml
    🍀 10 dpt bHcg 124,00 mIU/ml
    🍀 17 dpt bHcg 2516,00 mIU/ml, prog 29,30 ng/ml
    🍀 22 dpt bHcg 8106 mIU/ml, prog 104 ng/ml, estradiol 224 pg/ml
    🍀 24 dpt USG 💓 2,5 mm 👶🏻
    🍀 40 dpt USG 💓 👶🏻
    🍀 10+3 👶🏻 3,7 cm 💓 153 bpm
    🍀 1 prenatalne 21.02 USG 🆗
    🍀 2 prenatalne 20.04 🆗 chłopak 🩵

    ♂ 41
    0% prawidłowych plemników
    odsetek plemników z fragmentacją DNA 58%
    test HBA 46%
    ilość plemników w 1ml - 13,8mln
    ruch postępowy 13%
    viability (plemniki żywe) 30%
    host 31%
    preg.png
  • Malutka_111 Autorytet
    Postów: 1687 2416

    Wysłany: 14 grudnia 2025, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja betę badałam w 7 9 i 11 dpt. Potem już sobie odpuściłam i czekałam na USG.
    Ale teraz mam gruba rozkmine. Transfer 15.12. Wypadałoby może betę zrobić w 7 dpt czyli 22.12 a co potem🤣święta wszystko pozamykane. Kiedy powtórzyć żeby sprawdzić przyrosty. Nie będę lecieć do labu w wigilię ( ponoć jeden czynny)bo mam masę roboty od rana. I jak tu przeżyć okres świąteczny 🤣zostaną mi chyba tylko sikance

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 grudnia 2025, 17:52

    04/2025 Diphereline
    🪴I FET 23.06.25 ❄️4.1.2
    ⏸️ pozytywny 6dpt,7dpt beta 70,3,9dpt beta 164,Progesteron 39,6;TSH 1,75,11dpt beta 413
    25 dpt 18.07.2025 CRL 3 mm ❤️
    31 dpt 24.07.2025 CRL 6,69 mm💔 7 tc,❌
    🪴II FET31.10.25 ❄️4.1.1., progesteron 33,6
    10 dpt beta 0.2 ❌
    🪴III FET 15.12.25 ❄️ 4.1.1. prog 19,7
    2 dpt progesteron 29,3;4 dpt ⏸️cień cienia;7 dpt beta 27,9 dpt beta 90,7;11 dpt beta 347 prog 20
    14 dpt beta 1253 prog 37.10
    18 dpt 💔 nagle poronienie ❌
    ❌mthfr c.1286A> c układ heterozygotyczny nieprawidłowy ✅reszta mutacji trombofilii ok
    ✅ANA/ENA✅tarczyca✅homecysteina 8,65✅d3✅ferrytyna 61✅białko c,s, antytrombina
    Cross 22,2 %
    Nk w endometrium 350/1 mm podwyższone
    CD 138 ✅Kir bx
    🪴IV FET 24.04.26. ❄️4.1.1. (Estrofem, encorton,dexametrasone,smoflipid,Accofil, prograf, besins,utrogestan,prolutex,acard,Neoparin)8 dpt beta 0 ❌
    🪴V FET 07/2026?? 5.1.1. Po PGT-A
    cykl naturalny, menopur 75, ovitrelle immuno ⬆️
  • Rosołek123 Autorytet
    Postów: 552 1097

    Wysłany: 14 grudnia 2025, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzis i ja w południe różowe planienie a teraz jak byłam w toalecie to sporo brązowej krwi na papierze. Nie wiem tez co o tym mysleć. Rano pojadę na bete i peogesteron. Zobaczymy.

    2025 styczeń- wizyta kwalifikacyjna do invitro
    07.2025 - stymulacja (gonal f, menopur, orgalutran)
    31.07.2025 - punkcja: 8❄️
    05.08 transfer❄️4aa
    8 dpt beta 29.8, 13-57.4, prog. 12,905 ng/ml,14 dpt-72.5, 17-216, prog 22.5,21-884,24 dpt- 2153,prog 32.34,28 dpt beta 4460 ciąża zatrzymana❌️
    3.11.2025 transfer ❄️4aa
    7dpt - 12,9. 9 dpt-11,3 prog 87 nmol/l ❌️
    05.12 transfer❄️ 4ab prog. 24,68 ng, 6dpt beta 38,4, 7 dpt godz. 17 beta 98,2. Tsh 1,63, 10 dpt Hcg 323,6. Prog 32,78, 12 dpt hcg 668, prog 21,7, 14 dpt hcg 1338
    17 dpt hcg 4085, 24 dpt beta 24 024, prog 21,95. 0,25 mm ❤️,34 dpt beta 82 919, 36 dpt beta 83 290.
    8+1 CRL 2,01 cm.❤️,10+1 CRL 3,8 cm. 164 ❤️, 10+2 SANCO zdrowy chłopak 🩵, 12+3 prenatalne 6,4 cm, 163 ❤️, 20+2 410gram szczęścia 😍, 29+2 1518 g 🩵
    preg.png
‹‹ 64 65 66 67 68 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jakie witaminy warto suplementować w ciąży?

Ciąża to okres, w którym organizm kobiety potrzebuje zwiększonej ilości składników odżywczych. Właściwa suplementacja witamin wspiera rozwój dziecka i chroni zdrowie przyszłej mamy. Zanim jednak sięgniemy po jakiekolwiek preparaty, konieczna jest konsultacja z lekarzem prowadzącym ciążę, który dobierze suplementację dostosowaną do indywidualnych potrzeb.

CZYTAJ WIĘCEJ

7 porad, jak ubrać dziecko na zimowy spacer

Niekiedy zimowa aura za oknem może zniechęcać do spacerów... Tymczasem jest to świetny sposób na budowanie odporności, dotlenienie organizmu i zapewnienie aktywności fizycznej dla dziecka. Jak zatem przygotować się na zimowy spacer? Sprawdź 7 porad, jak ubrać dziecko!

CZYTAJ WIĘCEJ