Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną 🎄🎄IVF GRUDZIEŃ❄️🎁
Odpowiedz

🎄🎄IVF GRUDZIEŃ❄️🎁

Oceń ten wątek:
  • Malutka_111 Autorytet
    Postów: 1687 2416

    Wysłany: 15 grudnia 2025, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paulity wrote:
    Dziewczyny zrobiłam betę 5dpt 5.2 chyba nie bardzo optymistycznie to wygląda
    Kochana beta w tym dniu może dopiero ruszać. Daj kropkowi szansę. A skoro jest powyżej 5 to coś ruszyło. Trzymam mocno kciuki

    paulity lubi tę wiadomość

    04/2025 Diphereline
    🪴I FET 23.06.25 ❄️4.1.2
    ⏸️ pozytywny 6dpt,7dpt beta 70,3,9dpt beta 164,Progesteron 39,6;TSH 1,75,11dpt beta 413
    25 dpt 18.07.2025 CRL 3 mm ❤️
    31 dpt 24.07.2025 CRL 6,69 mm💔 7 tc,❌
    🪴II FET31.10.25 ❄️4.1.1., progesteron 33,6
    10 dpt beta 0.2 ❌
    🪴III FET 15.12.25 ❄️ 4.1.1. prog 19,7
    2 dpt progesteron 29,3;4 dpt ⏸️cień cienia;7 dpt beta 27,9 dpt beta 90,7;11 dpt beta 347 prog 20
    14 dpt beta 1253 prog 37.10
    18 dpt 💔 nagle poronienie ❌
    ❌mthfr c.1286A> c układ heterozygotyczny nieprawidłowy ✅reszta mutacji trombofilii ok
    ✅ANA/ENA✅tarczyca✅homecysteina 8,65✅d3✅ferrytyna 61✅białko c,s, antytrombina
    Cross 22,2 %
    Nk w endometrium 350/1 mm podwyższone
    CD 138 ✅Kir bx
    🪴IV FET 24.04.26. ❄️4.1.1. (Estrofem, encorton,dexametrasone,smoflipid,Accofil, prograf, besins,utrogestan,prolutex,acard,Neoparin)8 dpt beta 0 ❌
    🪴V FET 07/2026?? 5.1.1. Po PGT-A
    cykl naturalny, menopur 75, ovitrelle immuno ⬆️
  • Anka84 Autorytet
    Postów: 1562 1701

    Wysłany: 15 grudnia 2025, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paulity wrote:
    Dziewczyny zrobiłam betę 5dpt 5.2 chyba nie bardzo optymistycznie to wygląda

    Jaki miałaś zarodek? Uważam, że to za wcześnie na dołowanie się :) Coś ruszyło i może dopiero staruje ;)

    👱‍♀️ 42lat
    Wycięcie mięśniaka 8 cm- 11.10.2024r.
    PAI1- hetero, MTHR- hetero
    KIR bx
    👦40lat
    Azoospermia ( pojedyncze plemniki w nasieniu)

    Wrzesień 2021- 1IVF - punkcja- 12 oocytów, 8 komórek dojrzałych, tylko 2 zapłodnione, dwudniowe ❄❄ cl.8b i cl.5c
    Podanie ❄ cl.8b - beta < 0.8
    30.12.2021- kriotransfer ( po rozmrożeniu cl.5c mamy cl.7c) -beta < 0,5
    sierpień 2022 - mamy jeden 3dniowy zarodek 8A- beta <0,5

    Styczeń 2023 - zmiana kliniki INVIMED POZNAŃ
    Marzec 2023 ❄️3AB z 5 doby i ❄️4BB z 6 doby ( dawca)
    25.04.23r. - transfer 2 ❄️❄️ 3AB i 4BB➡️ beta <0,5😭😭😭

    Decyzja o AZ - transfer sierpień 2023- 4BB z 6doby- nieudany😭

    AZ Czechy Reprofit Ostrava
    11.07.24r.-transfer 6AA
    11dpt. Beta <0,5

    AZ Czechy Reprofit OStrava
    11.06.25r. transfer 6BB
    9dpt - beta 10
    12dpt-beta 3,5 cb :(

    18.12.2025r. - transfer Reprofit Ostrava 5AB z AZ- beta 0 :(
    30.04.2026-transfer PL wczesna blastocysta - beta 0
  • paulity Autorytet
    Postów: 1144 772

    Wysłany: 15 grudnia 2025, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anka84 wrote:
    Jaki miałaś zarodek? Uważam, że to za wcześnie na dołowanie się :) Coś ruszyło i może dopiero staruje ;)
    4AB :) czyli powtórzyć za 2dni? Test mi wyszedł cień cienia kreski

  • Anka84 Autorytet
    Postów: 1562 1701

    Wysłany: 15 grudnia 2025, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paulity wrote:
    4AB :) czyli powtórzyć za 2dni? Test mi wyszedł cień cienia kreski

    Koniecznie powtórzyć. Ja uważam, że jest dobrze :)

    paulity lubi tę wiadomość

    👱‍♀️ 42lat
    Wycięcie mięśniaka 8 cm- 11.10.2024r.
    PAI1- hetero, MTHR- hetero
    KIR bx
    👦40lat
    Azoospermia ( pojedyncze plemniki w nasieniu)

    Wrzesień 2021- 1IVF - punkcja- 12 oocytów, 8 komórek dojrzałych, tylko 2 zapłodnione, dwudniowe ❄❄ cl.8b i cl.5c
    Podanie ❄ cl.8b - beta < 0.8
    30.12.2021- kriotransfer ( po rozmrożeniu cl.5c mamy cl.7c) -beta < 0,5
    sierpień 2022 - mamy jeden 3dniowy zarodek 8A- beta <0,5

    Styczeń 2023 - zmiana kliniki INVIMED POZNAŃ
    Marzec 2023 ❄️3AB z 5 doby i ❄️4BB z 6 doby ( dawca)
    25.04.23r. - transfer 2 ❄️❄️ 3AB i 4BB➡️ beta <0,5😭😭😭

    Decyzja o AZ - transfer sierpień 2023- 4BB z 6doby- nieudany😭

    AZ Czechy Reprofit Ostrava
    11.07.24r.-transfer 6AA
    11dpt. Beta <0,5

    AZ Czechy Reprofit OStrava
    11.06.25r. transfer 6BB
    9dpt - beta 10
    12dpt-beta 3,5 cb :(

    18.12.2025r. - transfer Reprofit Ostrava 5AB z AZ- beta 0 :(
    30.04.2026-transfer PL wczesna blastocysta - beta 0
  • Malutka_111 Autorytet
    Postów: 1687 2416

    Wysłany: 15 grudnia 2025, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paulity wrote:
    4AB :) czyli powtórzyć za 2dni? Test mi wyszedł cień cienia kreski
    Powtórzyć

    paulity lubi tę wiadomość

    04/2025 Diphereline
    🪴I FET 23.06.25 ❄️4.1.2
    ⏸️ pozytywny 6dpt,7dpt beta 70,3,9dpt beta 164,Progesteron 39,6;TSH 1,75,11dpt beta 413
    25 dpt 18.07.2025 CRL 3 mm ❤️
    31 dpt 24.07.2025 CRL 6,69 mm💔 7 tc,❌
    🪴II FET31.10.25 ❄️4.1.1., progesteron 33,6
    10 dpt beta 0.2 ❌
    🪴III FET 15.12.25 ❄️ 4.1.1. prog 19,7
    2 dpt progesteron 29,3;4 dpt ⏸️cień cienia;7 dpt beta 27,9 dpt beta 90,7;11 dpt beta 347 prog 20
    14 dpt beta 1253 prog 37.10
    18 dpt 💔 nagle poronienie ❌
    ❌mthfr c.1286A> c układ heterozygotyczny nieprawidłowy ✅reszta mutacji trombofilii ok
    ✅ANA/ENA✅tarczyca✅homecysteina 8,65✅d3✅ferrytyna 61✅białko c,s, antytrombina
    Cross 22,2 %
    Nk w endometrium 350/1 mm podwyższone
    CD 138 ✅Kir bx
    🪴IV FET 24.04.26. ❄️4.1.1. (Estrofem, encorton,dexametrasone,smoflipid,Accofil, prograf, besins,utrogestan,prolutex,acard,Neoparin)8 dpt beta 0 ❌
    🪴V FET 07/2026?? 5.1.1. Po PGT-A
    cykl naturalny, menopur 75, ovitrelle immuno ⬆️
  • paulity Autorytet
    Postów: 1144 772

    Wysłany: 15 grudnia 2025, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję dziewczyny 🥰 będę informować

    Anka84 lubi tę wiadomość

  • Zielone.Słońce Autorytet
    Postów: 2598 4345

    Wysłany: 15 grudnia 2025, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania84, ściągnęłam Cię myślami, bo ostatnio myślałam o Tobie tylko nie wiedziałam gdzie Cię szukać. Miło Cię widzieć, choć szkoda, że nadal walczycie. Trzymam kciuki.

    Paulity, 5dpt betę miałam 9,3 więc niewiele więcej a jestem mamą bliźniąt. Za wcześnie na osądy, wg mnie jest dobrze. 😊 Trzymam kciuki.

    Anka84, Malutka_111, Estera95 lubią tę wiadomość

    4,5 roku starań
    Endometrioza II/III st, adenomioza, PCOS
    🔹06.21 1 ICSI - ❄️❄️❄️❄️ 1cb ❌
    🔹02.2023 2 ICSI - ❄️❄️❄️❄️❄️❄️
    _____________________________
    🔹31.03.23 FET 4.2.1 cykl n.
    4dpt ⏸️, 5dpt -9,3 👣,6dpt - 24,7👣, 8dpt - 101,4👣, 11dpt - 390,3👣, 12dpt 530👣, 13dpt 770👣, 17dpt 3566🍀🙏
    🔹27.04 27dpt. Szok! Mamy dwa serduszka. 0,64cm♥️ 0,63cm♥️
    🔸 28.05-4.06 3 krwotoki
    🔹 14+4tc - 103g 👶 i 104g 👶
    SANCO zdrowe chłopaki 💙💙
    🔹19+2 - 261g i 309g 👶👶
    🔹 27+2 - 1113g🐸 i 1122g🐸
    🔹29+2 - 1318g🦔 i 1365g 🦔
    🔹34+2 - 2460g🌞 i 2363g🌞

    Witaj świecie! ✋
    PROM 34+5/6
    10.11.23 Leoś 2490g 💙, Filipuś 2120g💙

    age.png
  • Ememm Autorytet
    Postów: 325 146

    Wysłany: 15 grudnia 2025, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paulity wrote:
    4AB :) czyli powtórzyć za 2dni? Test mi wyszedł cień cienia kreski
    O nieźle, że wyszedł! Wrzucaj fotkę, daj pocieszyć oczy 🤣 Wyszedł od razu czy po kilkunastu minutach? Bo zauważyłam że w tych niższych betach to testy wychodzą pozytywne ale często po czasie

    34 lata

    Azoospermia- udana biopsja mTese

    2019-ICSI 🧡
    2025- II ICSI - walka o drugie 🧡
    2026- III ICSI
  • Rozemocjonowana Przyjaciółka
    Postów: 116 281

    Wysłany: 15 grudnia 2025, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Claudii wrote:
    Właśnie też miałam podobną rozminę ostatnio co zrobić na święta, bo teoretycznie jeszcze nie zaczęłam stymulacji, ale praktycznie jestem już w programie i zamierzam to zrobić. I chyba wolę nie iść do spowiedzi i wyspowiadać się dopiero jak będzie po wszystkim, chociaż jak mam być szczera to nie uważam tego za grzech. Nie robimy nic złego. Ludzie robią straszne rzeczy - zabijają, gwałcą, kradną, a my chcemy być tylko rodzicami i nikomu nie robimy krzywdy. Trochę mi z tym źle, bo mimo wszystko czuję się trochę gorsza, chociaż wiem, że nie powinnam. Z tego co wiem to rozgrzeszenie normalnie można dostać - znajomi się spowiadali po procedurze u dwóch różnych księży i żaden nic nie skomentował. Dziecko ochrzcili, nawet nie wspomnieli, że z IVF 😊

    Ja tak sobie myślę, że w ivf "naśladujemy" procesy które naturalnie zachodzą. I że to nie jest grzech, ponieważ bez woli Boga nie powstanie nowe istnienie. Jest w końcu wszechmocny i obdarowuje życiem.
    Gdyby to była tylko medycyna to czy nie powinno być w tym więcej pewności i mniej niewiadomych?

    👩 30 lat (AMH 3,68, hormony w normie)
    👨 30 lat (FSH 26, pojedyncze plemniki; AZF ✔️; kariotyp ✔️; CFTR ✔️ )

    💑 od 11.2024
    🌸 IVF #1
    21.10.2025 – kwalifikacja do programu
    24.10.2025 - start stymulacji
    06.11.2025 - punkcja 🥚17 - 11 MII - 7 zapłodnionych -❄️ 3
    03.12.2025 - transfer 🍍cykl sztuczny
    10 dpt beta 243
    12 dpt beta 526
    22.12.25 5tc+3 USG GS,YS
    07.01.26 7tc+5 USG ♥️ CRL 1,21
    28.01.26 10tc+5 USG ♥️ CRL 3,12
    12.02.26 12tc+6 USG CRL 6,6
    07.04.26 20tc+4 380g dziewczynki
    preg.png
  • MałaStokrotka Autorytet
    Postów: 1055 1223

    Wysłany: 15 grudnia 2025, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny, troszkę mnie nie było. W pracy ciężko ostatnio, dużo nadgodzin, zmęczenie a tu święta za pasem. 🙈 przecież dopiero co był listopad 🙈

    Obiecałam sobie, ze znajdę czas zeby Was nadgonić i wtedy się odezwę. Wyszło mi to ironicznie mówiąc, wręcz idealnie 😶 tak więc chciałam Wam póki co tylko napisać, ze bardzo mocno za Was trzymam kciuki🤞i codziennie wysyłam ciepłe i dobre myśli ❤️

    Marz91, blaurita lubią tę wiadomość

    👧🏼 91 🧔‍♂️ 89 🐈 18

    2019 koniec nie-starań
    2021 starania ze wsparciem gin
    2022 cb 💔
    2025 klinika + kwalifikacja do ivf

    I PICSI - 10.2025 - Menopur & Cetrotide & Pabi - Dexamethason ➡️ 23.10 pick up ➡️ 15🥚 ➡️ 💔😭
    II Ivf - 01.2026 ⛔️

    Ban na ivf na co najmniej 3 miesiące 😭 ➡️ zdrowie najważniejsze ❤️
  • Rozemocjonowana Przyjaciółka
    Postów: 116 281

    Wysłany: 15 grudnia 2025, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kakali12 wrote:
    Super piekna informacja
    Ja mam miec 23

    Prezenty pod choinkę 😁

    👩 30 lat (AMH 3,68, hormony w normie)
    👨 30 lat (FSH 26, pojedyncze plemniki; AZF ✔️; kariotyp ✔️; CFTR ✔️ )

    💑 od 11.2024
    🌸 IVF #1
    21.10.2025 – kwalifikacja do programu
    24.10.2025 - start stymulacji
    06.11.2025 - punkcja 🥚17 - 11 MII - 7 zapłodnionych -❄️ 3
    03.12.2025 - transfer 🍍cykl sztuczny
    10 dpt beta 243
    12 dpt beta 526
    22.12.25 5tc+3 USG GS,YS
    07.01.26 7tc+5 USG ♥️ CRL 1,21
    28.01.26 10tc+5 USG ♥️ CRL 3,12
    12.02.26 12tc+6 USG CRL 6,6
    07.04.26 20tc+4 380g dziewczynki
    preg.png
  • Anka84 Autorytet
    Postów: 1562 1701

    Wysłany: 15 grudnia 2025, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zielone.Słońce wrote:
    Ania84, ściągnęłam Cię myślami, bo ostatnio myślałam o Tobie tylko nie wiedziałam gdzie Cię szukać. Miło Cię widzieć, choć szkoda, że nadal walczycie. Trzymam kciuki.

    Paulity, 5dpt betę miałam 9,3 więc niewiele więcej a jestem mamą bliźniąt. Za wcześnie na osądy, wg mnie jest dobrze. 😊 Trzymam kciuki.

    Dziękuję Kochana, dobrze że jeszcze ktoś o mnie myśli ;) Niestety cały czas walczymy, ale już co raz bliżej końca. W czwartek kolejny 8 już transfer i chyba będzie trzeba powiedzieć dość. Jesteśmy zakwalifikowani też z MZ do AZ w Polsce, ale tutaj można czekać...

    👱‍♀️ 42lat
    Wycięcie mięśniaka 8 cm- 11.10.2024r.
    PAI1- hetero, MTHR- hetero
    KIR bx
    👦40lat
    Azoospermia ( pojedyncze plemniki w nasieniu)

    Wrzesień 2021- 1IVF - punkcja- 12 oocytów, 8 komórek dojrzałych, tylko 2 zapłodnione, dwudniowe ❄❄ cl.8b i cl.5c
    Podanie ❄ cl.8b - beta < 0.8
    30.12.2021- kriotransfer ( po rozmrożeniu cl.5c mamy cl.7c) -beta < 0,5
    sierpień 2022 - mamy jeden 3dniowy zarodek 8A- beta <0,5

    Styczeń 2023 - zmiana kliniki INVIMED POZNAŃ
    Marzec 2023 ❄️3AB z 5 doby i ❄️4BB z 6 doby ( dawca)
    25.04.23r. - transfer 2 ❄️❄️ 3AB i 4BB➡️ beta <0,5😭😭😭

    Decyzja o AZ - transfer sierpień 2023- 4BB z 6doby- nieudany😭

    AZ Czechy Reprofit Ostrava
    11.07.24r.-transfer 6AA
    11dpt. Beta <0,5

    AZ Czechy Reprofit OStrava
    11.06.25r. transfer 6BB
    9dpt - beta 10
    12dpt-beta 3,5 cb :(

    18.12.2025r. - transfer Reprofit Ostrava 5AB z AZ- beta 0 :(
    30.04.2026-transfer PL wczesna blastocysta - beta 0
  • Ishildur Autorytet
    Postów: 320 422

    Wysłany: 15 grudnia 2025, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kosciół potępia produktowość, niszczenie zarodków i nienaturalność poczęcia. Trzeba to wszystko rozpatrzyć przez własny pryzmat. Dla mnie to nie jest zakup dsiecka, nie niszczę też żadnych zdrowych zarodków, bo Ministerstwo o to zadbało. Nienaturalność poczęcia i robienie krzywdy sobie toną leków - tutaj wiele z nas się zgodzi, że jakby moglo, to wolałoby inaczej. Można się z tego wyspowiadać, w końcu każda z nas liczy, że kolejnym razem się uda i wcale nie ma zamiaru trwać w grzechu.

    👩🏻37 👦🏻38
    06.2024 💔 poronienie 6+4
    ✔️kariotypy, morfologia krwi
    ja: amh 2,47-2,76, IBS
    💊colon C, prenatal, NAC, magnez, sanprobi
    ✔️protrombina, V Leiden, ANA3, białko C i S
    ❌F5 R2 hetero, MTHFR homo, PAI-1 hetero
    on: 💊profertil
    ✔️fragmentacja, HBA, ilość
    🔻ruchliwość, budowa

    I procedura ICSI
    09.2025: krótki💉gonal, ovitrelle
    punkcja: 6 🟡4🥚2❄️5AB, 5AB
    pgt-a: 1❌, 1🤔
    29.11.2025 transfer 5AB❄️ mozaika30%
    10dpt beta 7,8, 12dpt beta 6,2, 14dpt beta 1,💔5+3

    II procedura IMSI
    01.2026: krótki💉rekovelle, menopur, ganirelix, gonapeptyl +ona:💊NAC, resveratrol, Q10
    punkcja: 9🟡6🥚1❄️5AB
    pgt-a: 1❌ ferrytyna:18

    III procedura PICSI
    +on💊: resveratrol, Q10, vit. C, tran
    03.2026 💉gonal, menopur, ganirelix, gonapeptyl
    punkcja: 9🟡5🥚5❄️4AB, 4BB, 4BB, 4BC, 4BC
    pgt-a: 2✔️3❌ ferrytyna:51
    03.06.2026 transfer ❄️4AB
    8dpt beta 63, 10 dpt beta 183, 12 dpt beta 614, 17dpt beta 5247🍀
  • paulity Autorytet
    Postów: 1144 772

    Wysłany: 15 grudnia 2025, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ememm wrote:
    O nieźle, że wyszedł! Wrzucaj fotkę, daj pocieszyć oczy 🤣 Wyszedł od razu czy po kilkunastu minutach? Bo zauważyłam że w tych niższych betach to testy wychodzą pozytywne ale często po czasie
    Właśnie aparat mi nie może wyłapać tej kreski ale masz rację wyszła po chwili odrazu jej nie było widać :D

  • LoliM Autorytet
    Postów: 507 721

    Wysłany: 15 grudnia 2025, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny beta 10 dpt 264 😳🤯🤯

    Woczekiwaniu, Anka84, paulity, Rozemocjonowana, Ewelcia1605, Mln, Clausix, letnia, Karolaaas, Adirella, Totalnie_pogubiona, domi_, Claudii, merci, Muczylando, Linka89, krakowiankq, blaurita, jabk0va, Andzia, Rosołek123, sylstaa, Pat93, Frotka, Lidziorek, Malowybitna, Fler lubią tę wiadomość

    ♂ ✖️oligozoospermia ciężka ⭢ suplementacja ⭢ poprawa
    fragmentacja 30 % ⭢ 12%
    ♀✖️KIR Bx: ➕2DS2; ➖2DS1, 2DS3, 2DS5, 3DS1
    ☑️ AMH 2,38 (2023r.) ⭢ 1,54 (2025r.) /jajowody drożne / ANA 2, ANA3 / homocysteina 3,8 /białko S i C / gen V i gen II / cytokiny (ALAB), Allo 27,6%
    05.24 r. IVF I mamy: 6❄️
    ✖️02.09.24 transfer pgta 5.1.1 beta 0
    11.24 Cross match 38.3% ⭢ immunosupresja equroal + encorton
    ✖️02.01.25 transfer pgta 4.1.1 cb
    ✖️ 05.02.25 transfer pgta 5.1.1 cb
    🆘 03.25 cross match 52%
    09.25r. IVF II mamy: 3❄️
    🆘10.25 cross match 25,9%, obniżone białko C - 57% , cytokiny (APC ŁÓDŹ)
    05.12.25 transfer ❄️ 4.1.1 ( equoral, encorton, accofil, prograf, clexane)
    6dpt II beta 26; 7dpt beta 41.40; 10 dpt beta 264; 13 dpt 968; 33 dpt 1.04 cm ♥️ 148 bpm
    preg.png
  • Anka84 Autorytet
    Postów: 1562 1701

    Wysłany: 15 grudnia 2025, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LoliM wrote:
    Dziewczyny beta 10 dpt 264 😳🤯🤯

    Pięknie :)

    LoliM lubi tę wiadomość

    👱‍♀️ 42lat
    Wycięcie mięśniaka 8 cm- 11.10.2024r.
    PAI1- hetero, MTHR- hetero
    KIR bx
    👦40lat
    Azoospermia ( pojedyncze plemniki w nasieniu)

    Wrzesień 2021- 1IVF - punkcja- 12 oocytów, 8 komórek dojrzałych, tylko 2 zapłodnione, dwudniowe ❄❄ cl.8b i cl.5c
    Podanie ❄ cl.8b - beta < 0.8
    30.12.2021- kriotransfer ( po rozmrożeniu cl.5c mamy cl.7c) -beta < 0,5
    sierpień 2022 - mamy jeden 3dniowy zarodek 8A- beta <0,5

    Styczeń 2023 - zmiana kliniki INVIMED POZNAŃ
    Marzec 2023 ❄️3AB z 5 doby i ❄️4BB z 6 doby ( dawca)
    25.04.23r. - transfer 2 ❄️❄️ 3AB i 4BB➡️ beta <0,5😭😭😭

    Decyzja o AZ - transfer sierpień 2023- 4BB z 6doby- nieudany😭

    AZ Czechy Reprofit Ostrava
    11.07.24r.-transfer 6AA
    11dpt. Beta <0,5

    AZ Czechy Reprofit OStrava
    11.06.25r. transfer 6BB
    9dpt - beta 10
    12dpt-beta 3,5 cb :(

    18.12.2025r. - transfer Reprofit Ostrava 5AB z AZ- beta 0 :(
    30.04.2026-transfer PL wczesna blastocysta - beta 0
  • Woczekiwaniu Autorytet
    Postów: 2565 2115

    Wysłany: 15 grudnia 2025, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LoliM wrote:
    Dziewczyny beta 10 dpt 264 😳🤯🤯


    Teraz niech tylko szybuje w górę. 🍀🤞

    LoliM lubi tę wiadomość

    Starania od 11.2018
    🧔‍♂️ 90: nieprawidłowy kariotyp: translokacja 14/21, oligozospermia
    👱‍♀️ 93: AMH: (07.2023)- 2.96, (10.2025)-1.91
    ❌Komórki NK z krwi 21.3%❌KIR AA ❌Cross-match luty 2025:30,1%, maj 2025:36.9%.

    I IVF 12/2023
    🥚10 pobranych, 7 dojrzałych, 6 zapłodnionych, ❄️1 zdrowy
    ➡️I FET 17/06/2024, BetaHCG: 8dpt: 13,50, 10dpt: CB 💔
    II IVF 10/2024 (zmiana kliniki)
    🥚16 pobranych, 12 dojrzałych, 8 zapłodnionych, ❄️❄️❄️
    PGT-SR (zdrowy, trisomia 21, mozaika niskiego stopnia chromosomu 2)
    ➡️II FET 28/01/2025
    Accofil, Smoflipid
    BetaHCG: 8dpt-97.40, 10dpt-174, 13dpt-163, 14dpt-115 💔
    ➡️III FET 28/04/2025
    Immunosupresja,Accofil, Smoflipid
    BetaHCG: 8dpt 15,30, 10dpt: CB 💔
    III IVF 11.2025 🥚15 pobranych, 10 dojrzałych, ❄️❄️❄️
    IV IVF 01.2026 🥚13 pobranych, 7 dojrzałych, ❄️❄️❄️❄️
    (5 zdrowych, 1 mozaika, 1 nieinformatywny)
    ➡️IV FET 08.06.2026
    BetaHCG: 8dpt-31,90, 10dpt-CB 💔
  • dom Koleżanka
    Postów: 54 32

    Wysłany: 15 grudnia 2025, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, melduję, że jutro mój pierwszy transfer, ale nie nastawiam się optymistycznie po tylu latach starań.
    Przez święta mam w planach wypełnić stopkę z moją przygodą, która kończy się invitro, a tak coś czułam że łatwo nie będzie ;) zobaczymy jak się dalej ułoży :)

    Clausix, Anka84, blaurita, Rozemocjonowana, Ishildur lubią tę wiadomość

    📌09.2009 - ciąża i poronienie zakończone łyżeczkowaniem
    📌11.2020 - starania
    📌11.2022 - laparoskopia - endometrioza I/II st.
    📌06.2024 - histeroskopia - stan zapalny 9/mm2 - Metronidazol+ Tarivid 14 dni
    📌11.2024 - histeroskopia - stan zapalny 3/mm2 - Unidox 10 dni (doleczenie)
    📌01.2025 IUI - nieudane
    📌04.2025 IUI - nieudane
    📌06.2025 IUI - nieudane
    📌09.2025 - start stymulacja IVF
    📌12.2025 - transfer 4BB - beta negatywna
    📌01.2026 - transfer 4BB - beta negatywna
    📌04.2026 - histeroskopia - obraz stanu zapalnego - 12/mm2
    📌04.2026 - rozpoznanie Helicobacter Pyroli
    📌05.2026 - leczenie Pylera 10 dni
    📌15.06.2026 - histeroskopia obraz ok
  • Malutka_111 Autorytet
    Postów: 1687 2416

    Wysłany: 15 grudnia 2025, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LoliM wrote:
    Dziewczyny beta 10 dpt 264 😳🤯🤯
    Super. Rośnijcie zdrowo

    LoliM lubi tę wiadomość

    04/2025 Diphereline
    🪴I FET 23.06.25 ❄️4.1.2
    ⏸️ pozytywny 6dpt,7dpt beta 70,3,9dpt beta 164,Progesteron 39,6;TSH 1,75,11dpt beta 413
    25 dpt 18.07.2025 CRL 3 mm ❤️
    31 dpt 24.07.2025 CRL 6,69 mm💔 7 tc,❌
    🪴II FET31.10.25 ❄️4.1.1., progesteron 33,6
    10 dpt beta 0.2 ❌
    🪴III FET 15.12.25 ❄️ 4.1.1. prog 19,7
    2 dpt progesteron 29,3;4 dpt ⏸️cień cienia;7 dpt beta 27,9 dpt beta 90,7;11 dpt beta 347 prog 20
    14 dpt beta 1253 prog 37.10
    18 dpt 💔 nagle poronienie ❌
    ❌mthfr c.1286A> c układ heterozygotyczny nieprawidłowy ✅reszta mutacji trombofilii ok
    ✅ANA/ENA✅tarczyca✅homecysteina 8,65✅d3✅ferrytyna 61✅białko c,s, antytrombina
    Cross 22,2 %
    Nk w endometrium 350/1 mm podwyższone
    CD 138 ✅Kir bx
    🪴IV FET 24.04.26. ❄️4.1.1. (Estrofem, encorton,dexametrasone,smoflipid,Accofil, prograf, besins,utrogestan,prolutex,acard,Neoparin)8 dpt beta 0 ❌
    🪴V FET 07/2026?? 5.1.1. Po PGT-A
    cykl naturalny, menopur 75, ovitrelle immuno ⬆️
  • Rosołek123 Autorytet
    Postów: 551 1097

    Wysłany: 15 grudnia 2025, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LoliM wrote:
    Dziewczyny beta 10 dpt 264 😳🤯🤯

    LoliM, pieknie 🙂 oby tak dalej 🫶🫶✊️✊️

    LoliM lubi tę wiadomość

    2025 styczeń- wizyta kwalifikacyjna do invitro
    07.2025 - stymulacja (gonal f, menopur, orgalutran)
    31.07.2025 - punkcja: 8❄️
    05.08 transfer❄️4aa
    8 dpt beta 29.8, 13-57.4, prog. 12,905 ng/ml,14 dpt-72.5, 17-216, prog 22.5,21-884,24 dpt- 2153,prog 32.34,28 dpt beta 4460 ciąża zatrzymana❌️
    3.11.2025 transfer ❄️4aa
    7dpt - 12,9. 9 dpt-11,3 prog 87 nmol/l ❌️
    05.12 transfer❄️ 4ab prog. 24,68 ng, 6dpt beta 38,4, 7 dpt godz. 17 beta 98,2. Tsh 1,63, 10 dpt Hcg 323,6. Prog 32,78, 12 dpt hcg 668, prog 21,7, 14 dpt hcg 1338
    17 dpt hcg 4085, 24 dpt beta 24 024, prog 21,95. 0,25 mm ❤️,34 dpt beta 82 919, 36 dpt beta 83 290.
    8+1 CRL 2,01 cm.❤️,10+1 CRL 3,8 cm. 164 ❤️, 10+2 SANCO zdrowy chłopak 🩵, 12+3 prenatalne 6,4 cm, 163 ❤️, 20+2 410gram szczęścia 😍, 29+2 1518 g 🩵
    preg.png
‹‹ 69 70 71 72 73 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ