Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną 🎄🎄IVF GRUDZIEŃ❄️🎁
Odpowiedz

🎄🎄IVF GRUDZIEŃ❄️🎁

Oceń ten wątek:
  • Kakali12 Autorytet
    Postów: 662 733

    Wysłany: 15 grudnia 2025, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LoliM wrote:
    Dziewczyny beta 10 dpt 264 😳🤯🤯
    Pieknie, chyba ten dzien 5.12 był dla nas łaskawy , niech wgryza ją sie dalej i zostaną z nami na zawsze. Ja mam ciut niższa bo 243 🍀🥰😘

    sylstaa, Rosołek123, blaurita, Clausix, LoliM, Mln, Ishildur lubią tę wiadomość

    02.2011- Angelius, PJ
    01.2012- zdrowy syn-2980g👶
    07.2017- cn. 7tc💔
    10.2023- powrót Angelius
    01.2024- laparohistereskopia
    03.2024- IUI❌️
    06.2024-Start IVF, Stymulacja
    27.06- punkcja, pobrano 7 🥚, 5 doba, ❄️❄️❄️ 3AA, 3BB,2AB
    24.08- Transfer 3AA
    9dpt - 208, 12dpt-718 19 dpt-8350
    30 dpt- jest ❤️
    04.11- I prenat, 12t+5d, 😭😭😭, uogólniony obrzęk
    05.11- amniopunkcji,
    08.11- Dziewczynka, Zespół Edwardsa, 😓💔
    14.11 - 14t+3d- brak serduszka 💔👼
    15.11- poronienie chybione, Zuzia
    02.2025- ponowne starania
    03.05. 2025- transfer, beta 0 ❌️
    05.2025 Histeroskopia OK
    24.07 transfer , cb😥
    06.09 -II PROCEDURA 2dc
    20.09 Punkcja 🥚🥚, mamy 5❄️
    25 09. Transfer 4AA 😪
    5 .12 transfer
    15.12 - 10dpt beta 243, 12dpt 741 17dpt -krwawienie ze skrzepami- beta 5521😔 22dpt- już po wszystkim😢
    16.02- transfer, ❌️
    Teraz czas dla siebie, koniec przygody i marzeń, życie toczy się dalej ❤️
  • sylstaa Autorytet
    Postów: 2528 4662

    Wysłany: 15 grudnia 2025, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LoliM wrote:
    Dziewczyny beta 10 dpt 264 😳🤯🤯
    Niech rośnie💕🌈🍀

    LoliM lubi tę wiadomość

    👩🏻‍🦰’92 + 🧔🏻‍♂️’90 | starania od 04.2022
    obniżona rezerwa jajnikowa, adenomioza, KIR AA, allo 0%, cross ~50%, RIF
    teratozoospermia

    03.2023 - 03.2025
    2x IUI, 2x IMSI, 4 transfery zdrowych zarodków, 3x obstawa immunologiczna, nigdy b-hCG+

    05.2025 IMSI, ❄️4AB zdrowy po PGT-A
    IPLE & minihistero❌
    wyciszenie Diphereline x3✅
    12.2025✨ivig + FET✨ 7dpt 52, 9dpt 175, 12dpt 742, 17dpt 4953, 23dpt 22784, 26dpt CRL 0.37cm i💗 8+3 CRL 1.78cm FHR 174, 10+3 FeliaTest zdrowa🩷 I prenatalne 12+3 6cm bobasa, II prenatalne 20+3 345g, III prenatalne 29+0 1274g🥰
    preg.png
  • blaurita Autorytet
    Postów: 312 379

    Wysłany: 15 grudnia 2025, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dom wrote:
    Cześć, melduję, że jutro mój pierwszy transfer, ale nie nastawiam się optymistycznie po tylu latach starań.
    Przez święta mam w planach wypełnić stopkę z moją przygodą, która kończy się invitro, a tak coś czułam że łatwo nie będzie ;) zobaczymy jak się dalej ułoży :)

    Trzymam kciuki 🍀 daj znać po, jak wrażenia:)

    dom lubi tę wiadomość

    ♀ 35
    💉 05.2025 stymulacja Cetrotide, Ovaleap, Gonapeptyl - 16 pęcherzyków
    🩺 punkcja 05.2025
    🫧 16 ➡️ 4 🥚
    ❄️4AA ❄️4AB (5doba)
    usunięcie mięśniaka i endo: 08.25, biopsja✅
    1.transfer: 05.12.25
    (Luteina,Utrogestan, Prolutex, Clexane, Estrofem)
    🍀 8 dpt bHcg 50,94 mIU /ml, prog 71,4 ng/ml
    🍀 10 dpt bHcg 124,00 mIU/ml
    🍀 17 dpt bHcg 2516,00 mIU/ml, prog 29,30 ng/ml
    🍀 22 dpt bHcg 8106 mIU/ml, prog 104 ng/ml, estradiol 224 pg/ml
    🍀 24 dpt USG 💓 2,5 mm 👶🏻
    🍀 40 dpt USG 💓 👶🏻
    🍀 10+3 👶🏻 3,7 cm 💓 153 bpm
    🍀 1 prenatalne 21.02 USG 🆗
    🍀 2 prenatalne 20.04 🆗 chłopak 🩵

    ♂ 41
    0% prawidłowych plemników
    odsetek plemników z fragmentacją DNA 58%
    test HBA 46%
    ilość plemników w 1ml - 13,8mln
    ruch postępowy 13%
    viability (plemniki żywe) 30%
    host 31%
    preg.png
  • Frotka Przyjaciółka
    Postów: 102 124

    Wysłany: 15 grudnia 2025, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malutka_111 wrote:
    I już po. Melduję że misja wykonana. Kropek na pokładzie. Niech gryzie jak Reksio szynkę 🤣
    Powodzenia 🙂🤞

    Pat93 lubi tę wiadomość

    kariotypy ✅
    antytrombina III ✅
    trombofilia ✅
    homocysteina ✅
    antykoagulant toczniowy ✅
    cytokiny ✅
    białko c, białko s ✅
    zespół antyfosfolipidowy ✅
    biopsja endometrium ✅
    HLA-C - wynik obojga C1C1 ✅
    KIR - haplotyp Bx, 4/6 - najważniejsze wykryte ✅

    I stymulacja, 3 zarodki 4BC
    • 3 transfery, beta <0,10 ❌ ❌ ❌

    II stymulacja, 2 zarodki, 4AA i 3AB
    • 2 transfery, beta <0,10 ❌ ❌

    III stymulacja 06.2025 - 2 zarodki, 5AB i 4BC

    Po stymulacji, szczepienia limfocytami partnera.

    cross match - 21,8% —> 12,1% ✅
    allo-MLR - 0% —> 27,8% ✅

    03.12.2025 - transfer 5AB, beta <0,10 ❌
  • Estera95 Autorytet
    Postów: 547 843

    Wysłany: 15 grudnia 2025, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LoliM wrote:
    Dziewczyny beta 10 dpt 264 😳🤯🤯

    Aha, pięknie 😍 widzisz, nawet jesli plamienia się powtórzą (czego Ci oczywiście nie zycze) to nie warto brać je za pewny zly omen. Piękna beta 🫶🏼🫶🏼

    Domi, zaglądasz tu jeszcze czasem? :) czy ja dobrze pamiętam, ze dzis stałaś sie pupo? Jak samopoczucie? Jeśli mam rację, to trzymam kciuki mocno za wgryzanie okruszka 🥰🤞🏽

    LoliM lubi tę wiadomość

    👧🏼31
    AMH: 6,12 (06.2025)

    🧑🏽 33
    Oligoteratozoospermia.

    Hormony:
    ❌️FSH: 22
    ❌️SHBG: 11,6

    Genetyka:
    ✅️ kariotyp
    ✅️ AZF
    ✅️ CFTR
    _____________________
    15.07 - kwalifikacja do IVF

    I IVF:
    1.08 - punkcja -> ❄️ 5.1.1
    4.10 - FET (+EG)

    6dpt ⏸️ 53,9| 10dpt 498,8 | 14dpt 3218| 17dpt 10606 | 18dpt pęcherzyk żółtkowy | 25dpt zarodek 0,55 cm z akcją ❤️
    5.11 - usg serduszkowe, 1,07cm 🫐, tetno 160
    28.11 - NIPT: niskie ryzyka, córka 👧🏼🩷
    10.12 - usg prenatalne ✅️
    5.02 - połówkowe, 330g 🥭✅️
    16.04 - III prenatalne, 1745g 🍍✅️

    10.06 - Anielka, 3490 kg 🥲🥰
  • domi_ Autorytet
    Postów: 1915 4562

    Wysłany: 15 grudnia 2025, 22:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Estera95 wrote:
    Aha, pięknie 😍 widzisz, nawet jesli plamienia się powtórzą (czego Ci oczywiście nie zycze) to nie warto brać je za pewny zly omen. Piękna beta 🫶🏼🫶🏼

    Domi, zaglądasz tu jeszcze czasem? :) czy ja dobrze pamiętam, ze dzis stałaś sie pupo? Jak samopoczucie? Jeśli mam rację, to trzymam kciuki mocno za wgryzanie okruszka 🥰🤞🏽
    Kochana, jak miło, że pytasz. Czytam sobie miesięczny, ale zdecydowanie udzielam się regularnie/częściej na wątku weteranek 🍀
    Taaak! Dzisiaj miałam transfer i poszedł jak transfer u osoby bez endometriozy i bez macicy haczykowatej. Lekarka była w szoku. Dołożyły tu cegiełkę dwie rzeczy: maksymalnie pełny pęcherz (myślałam, że wybuchnę, ale takie miałam zalecenie w moim konkretnym przypadku) i regularna praca osteopatyczna, a na dzień przed transferem praca osteo na więzadłach właśnie przy macicy. Osteopata nawet powiedział, że czuje pod palcami, że dużo ruszyło do przodu i jest ciekawy, czy lekarka zobaczy różnice w trakcie transferu.
    Widziała! Ogromną! 🦄
    To jedyny transfer, gdzie założenie wziernika trwało dłużej niż podanie zarodka.
    Włożenie cewnika, przyłożenie, wyciągnięcie cewnika. Dosłownie minuta bez komplikacji. Dla porównania mój trzeci transfer też na pełnym pęcherzu to była droga przez mękę…
    Zrobiliśmy co mogliśmy, teraz czekam do 23.12 (8dpt)⏳będę robić wtedy morfologię, betę i proga.
    W domu kot nie opuszcza mnie na krok 🐈‍⬛ i wygrzewa okolice blastusia 😅

    Edit. A jak u Ciebie sytuacja? Jak nie chcesz tutaj pisać na miesięcznym ze względu na różny etap dziewczyn (każda może mieć inną wrażliwość) to możesz napisać na priv. 😉

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 grudnia 2025, 22:48

    Monixma, evcix84, Clausix, jabk0va, blaurita, Estera95, Malowybitna, Yahu lubią tę wiadomość

    👩,👦34 l.//starania >10 lat
    Endometrioza 4 st, Adeno. '20 i '25 laparo.
    AMH:0,45>0,66
    MTHFR, PAI-1, Leiden, R2❌ Anemia
    Kariotypy✔️ KIR BX: 2DS1,2DS2,2DS5✔️ 2DS3,3DS1❌ On HLA-c:C1,C2
    CD138 ✔️ Cross match 26,7%>24,6%
    Interleukin 6 4,3pg/ml⬆️ ANA1(+)

    I procedura IMSI - 2023, krótki prot.
    📅 11.2023 💉 5 kom.>>❄️❄️3AB, 5BC
    FET I 12.2023 3AB CS, 12 dpt <0,1❌
    FET II 07.2024 5BC CS, EG. 6 dpt <0,2❌

    II procedura ICSI+FC - 2024, długi prot.
    📅10.2024 💉 2 kom. >> ❄️3BB
    FET III 11.2024 CS, EG, AH 9 dpt <0,2❌

    III procedura ICSI+FC - 2025, długi prot. z hormonem wzrostu
    📅31.01 💉 2 kom. >> ❄️❄️3BA, 3BB

    FET IV 19.07.2025, 3BA CS, AH
    Encorton, Clexane, Acard, Accofil, Prograf, Relanium, Prolutex, Besins, Utrogestan, Estrofem
    6dpt 22,7, 9dpt 110, 12dpt 540, 20dpt 1902,9, 23dpt 1818, GS 0,48, 6+0 ciąża zatrzymana ❌
    FET V 15.12.2025, 3BB CS, AH, 8dpt <0,2 ❌

    💊Ryeqo od 01.03. 🏥 07.2026, 3. operacja. DaVinci.
  • Malutka_111 Autorytet
    Postów: 1686 2416

    Wysłany: 16 grudnia 2025, 04:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    🎄❄️ 16 Grudzień ❄️🎄

    41118347d9924.pnghttps://zapodaj.net/plik-UhEMljH1J4

    💎Cytat na dziś:

    „Wspólnota daje siłę – nie jesteś sama.”

    💎 Ciąża na przestrzeni wieków – fakty, mity,zabobony:

    Słowiańskie wierzenia – nie patrz na brzydkie rzeczy (ZABOBON)

    Twierdzono, że „brzydota przenosi się na dziecko”.

    🎄❄️Dziś trzymamy kciuki za: ❄️🎄

    ❄️White1 - wizyta kwalifikacyjna 🩺🧑‍⚕️👨‍⚕️

    Powodzenia 🩷

    Monixma, Adirella, White1, sylstaa, blaurita, Anka84, Claudii, jabk0va, Rozemocjonowana, MałaStokrotka lubią tę wiadomość

    04/2025 Diphereline
    🪴I FET 23.06.25 ❄️4.1.2
    ⏸️ pozytywny 6dpt,7dpt beta 70,3,9dpt beta 164,Progesteron 39,6;TSH 1,75,11dpt beta 413
    25 dpt 18.07.2025 CRL 3 mm ❤️
    31 dpt 24.07.2025 CRL 6,69 mm💔 7 tc,❌
    🪴II FET31.10.25 ❄️4.1.1., progesteron 33,6
    10 dpt beta 0.2 ❌
    🪴III FET 15.12.25 ❄️ 4.1.1. prog 19,7
    2 dpt progesteron 29,3;4 dpt ⏸️cień cienia;7 dpt beta 27,9 dpt beta 90,7;11 dpt beta 347 prog 20
    14 dpt beta 1253 prog 37.10
    18 dpt 💔 nagle poronienie ❌
    ❌mthfr c.1286A> c układ heterozygotyczny nieprawidłowy ✅reszta mutacji trombofilii ok
    ✅ANA/ENA✅tarczyca✅homecysteina 8,65✅d3✅ferrytyna 61✅białko c,s, antytrombina
    Cross 22,2 %
    Nk w endometrium 350/1 mm podwyższone
    CD 138 ✅Kir bx
    🪴IV FET 24.04.26. ❄️4.1.1. (Estrofem, encorton,dexametrasone,smoflipid,Accofil, prograf, besins,utrogestan,prolutex,acard,Neoparin)8 dpt beta 0 ❌
    🪴V FET 07/2026?? 5.1.1. Po PGT-A
    cykl naturalny, menopur 75, ovitrelle immuno ⬆️
  • Estera95 Autorytet
    Postów: 547 843

    Wysłany: 16 grudnia 2025, 07:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    domi_ wrote:
    Kochana, jak miło, że pytasz. Czytam sobie miesięczny, ale zdecydowanie udzielam się regularnie/częściej na wątku weteranek 🍀
    Taaak! Dzisiaj miałam transfer i poszedł jak transfer u osoby bez endometriozy i bez macicy haczykowatej. Lekarka była w szoku. Dołożyły tu cegiełkę dwie rzeczy: maksymalnie pełny pęcherz (myślałam, że wybuchnę, ale takie miałam zalecenie w moim konkretnym przypadku) i regularna praca osteopatyczna, a na dzień przed transferem praca osteo na więzadłach właśnie przy macicy. Osteopata nawet powiedział, że czuje pod palcami, że dużo ruszyło do przodu i jest ciekawy, czy lekarka zobaczy różnice w trakcie transferu.
    Widziała! Ogromną! 🦄
    To jedyny transfer, gdzie założenie wziernika trwało dłużej niż podanie zarodka.
    Włożenie cewnika, przyłożenie, wyciągnięcie cewnika. Dosłownie minuta bez komplikacji. Dla porównania mój trzeci transfer też na pełnym pęcherzu to była droga przez mękę…
    Zrobiliśmy co mogliśmy, teraz czekam do 23.12 (8dpt)⏳będę robić wtedy morfologię, betę i proga.
    W domu kot nie opuszcza mnie na krok 🐈‍⬛ i wygrzewa okolice blastusia 😅

    Edit. A jak u Ciebie sytuacja? Jak nie chcesz tutaj pisać na miesięcznym ze względu na różny etap dziewczyn (każda może mieć inną wrażliwość) to możesz napisać na priv. 😉

    Cudownie! Brzmi bardzo obiecująco, dobra prognoza :) i jaki mądry kot! 🐈

    Wysłałam zaproszenie :)

    My tu trzymany kciuku, za to jak pomagasz i dluzysz wiedzą i doświadczeniem, no i to jak walczysz nalezy Ci sie ten upragniony sukces👶

    Czekamy w takim razie na 23.12 (co za termin! 😅👑) i nie puszczamy kciuków 🤞🏽🤞🏽🤞🏽🤞🏽

    domi_ lubi tę wiadomość

    👧🏼31
    AMH: 6,12 (06.2025)

    🧑🏽 33
    Oligoteratozoospermia.

    Hormony:
    ❌️FSH: 22
    ❌️SHBG: 11,6

    Genetyka:
    ✅️ kariotyp
    ✅️ AZF
    ✅️ CFTR
    _____________________
    15.07 - kwalifikacja do IVF

    I IVF:
    1.08 - punkcja -> ❄️ 5.1.1
    4.10 - FET (+EG)

    6dpt ⏸️ 53,9| 10dpt 498,8 | 14dpt 3218| 17dpt 10606 | 18dpt pęcherzyk żółtkowy | 25dpt zarodek 0,55 cm z akcją ❤️
    5.11 - usg serduszkowe, 1,07cm 🫐, tetno 160
    28.11 - NIPT: niskie ryzyka, córka 👧🏼🩷
    10.12 - usg prenatalne ✅️
    5.02 - połówkowe, 330g 🥭✅️
    16.04 - III prenatalne, 1745g 🍍✅️

    10.06 - Anielka, 3490 kg 🥲🥰
  • Kakali12 Autorytet
    Postów: 662 733

    Wysłany: 16 grudnia 2025, 07:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam problem. Dzis wyszłam do pracy rano wzięłam leki ale do pracy zapomniałam utrogestan który mam w,iasc o 14, mam receptę ale tu w aptece nie ma dostępnego co mam robic

    02.2011- Angelius, PJ
    01.2012- zdrowy syn-2980g👶
    07.2017- cn. 7tc💔
    10.2023- powrót Angelius
    01.2024- laparohistereskopia
    03.2024- IUI❌️
    06.2024-Start IVF, Stymulacja
    27.06- punkcja, pobrano 7 🥚, 5 doba, ❄️❄️❄️ 3AA, 3BB,2AB
    24.08- Transfer 3AA
    9dpt - 208, 12dpt-718 19 dpt-8350
    30 dpt- jest ❤️
    04.11- I prenat, 12t+5d, 😭😭😭, uogólniony obrzęk
    05.11- amniopunkcji,
    08.11- Dziewczynka, Zespół Edwardsa, 😓💔
    14.11 - 14t+3d- brak serduszka 💔👼
    15.11- poronienie chybione, Zuzia
    02.2025- ponowne starania
    03.05. 2025- transfer, beta 0 ❌️
    05.2025 Histeroskopia OK
    24.07 transfer , cb😥
    06.09 -II PROCEDURA 2dc
    20.09 Punkcja 🥚🥚, mamy 5❄️
    25 09. Transfer 4AA 😪
    5 .12 transfer
    15.12 - 10dpt beta 243, 12dpt 741 17dpt -krwawienie ze skrzepami- beta 5521😔 22dpt- już po wszystkim😢
    16.02- transfer, ❌️
    Teraz czas dla siebie, koniec przygody i marzeń, życie toczy się dalej ❤️
  • Malutka_111 Autorytet
    Postów: 1686 2416

    Wysłany: 16 grudnia 2025, 07:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kakali12 wrote:
    Dziewczyny mam problem. Dzis wyszłam do pracy rano wzięłam leki ale do pracy zapomniałam utrogestan który mam w,iasc o 14, mam receptę ale tu w aptece nie ma dostępnego co mam robic
    O której kończysz pracę? Też mi się raz zapomniało leku z domu i wzięłam po 3 godzinach. I nic się nie stało.

    04/2025 Diphereline
    🪴I FET 23.06.25 ❄️4.1.2
    ⏸️ pozytywny 6dpt,7dpt beta 70,3,9dpt beta 164,Progesteron 39,6;TSH 1,75,11dpt beta 413
    25 dpt 18.07.2025 CRL 3 mm ❤️
    31 dpt 24.07.2025 CRL 6,69 mm💔 7 tc,❌
    🪴II FET31.10.25 ❄️4.1.1., progesteron 33,6
    10 dpt beta 0.2 ❌
    🪴III FET 15.12.25 ❄️ 4.1.1. prog 19,7
    2 dpt progesteron 29,3;4 dpt ⏸️cień cienia;7 dpt beta 27,9 dpt beta 90,7;11 dpt beta 347 prog 20
    14 dpt beta 1253 prog 37.10
    18 dpt 💔 nagle poronienie ❌
    ❌mthfr c.1286A> c układ heterozygotyczny nieprawidłowy ✅reszta mutacji trombofilii ok
    ✅ANA/ENA✅tarczyca✅homecysteina 8,65✅d3✅ferrytyna 61✅białko c,s, antytrombina
    Cross 22,2 %
    Nk w endometrium 350/1 mm podwyższone
    CD 138 ✅Kir bx
    🪴IV FET 24.04.26. ❄️4.1.1. (Estrofem, encorton,dexametrasone,smoflipid,Accofil, prograf, besins,utrogestan,prolutex,acard,Neoparin)8 dpt beta 0 ❌
    🪴V FET 07/2026?? 5.1.1. Po PGT-A
    cykl naturalny, menopur 75, ovitrelle immuno ⬆️
  • Mary27 Autorytet
    Postów: 438 647

    Wysłany: 16 grudnia 2025, 07:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kakali12 wrote:
    Dziewczyny mam problem. Dzis wyszłam do pracy rano wzięłam leki ale do pracy zapomniałam utrogestan który mam w,iasc o 14, mam receptę ale tu w aptece nie ma dostępnego co mam robic
    Wiem, że Glovo dostarcza z apteki DOZ. Może jakoś można zamówić kuriera albo taksówka może z domu coś przywieźć, ale musi ktoś być w domu, żeby oddać lek

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 grudnia 2025, 07:20

    💃'91
    Insulinoodporność, bardzo niskie AMH
    Starania od 2020
    Cross match 12,7%🥳
    KIR AA => mąż C1C1, dawczyni ? ❌
    cytokiny, immunofenotyp ✅
    allo MLR 0% ❌
    Mutacje PAI-1 homo, MTFHR hetero ❌
    Trombofilia, V Leiden nie wykryto✅
    Białko S, białko C, antykoagulant tocznia, zespól antyfosfolipidowy, homocysteina, fibrynogen, antytrombina✅
    IFV z KD
    7.04.2025. I ET 4AA
    8dpt-137, 10dpt-350, 12dpt - 831, 15dpt - 3250
    25 dpt - CRL 7,5mm i serduszko
    7+4 tc 💔👼♂️, genetycznie zdrowy
    24.01.2026 FET 4BA 6dpt-26, 8dpt-39,5; 10dpt -32❌ biochem
  • White1 Autorytet
    Postów: 2032 4679

    Wysłany: 16 grudnia 2025, 07:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dom wrote:
    Cześć, melduję, że jutro mój pierwszy transfer, ale nie nastawiam się optymistycznie po tylu latach starań.
    Przez święta mam w planach wypełnić stopkę z moją przygodą, która kończy się invitro, a tak coś czułam że łatwo nie będzie ;) zobaczymy jak się dalej ułoży :)
    Trzymam kciuki za dzisiaj 🤞🩷

    dom lubi tę wiadomość

    👧26 🧑27 🐈‍⬛ 🐈‍⬛ ⏳️05.24

    🚨 PCOS | IO | MTHFR homo | PAI-1 homo
    ✅️ AMH 6, drożność, nasienie

    01-11.25 11 cykli Lametta + Zivafert/Ovitrelle
    01.26 IVF 18 🥚 -> 6 MII -> 1 ❄️ 5BB
    02.26 FET cykl sztuczny | EmbryoGlue

    7dpt 37.7 ▫️ 10dpt 146 ▫️ 12dpt 350 ▫️ 15dpt 1184 ▫️ 19dpt 4000 ▫️ 23dpt bijące 💕
    08.06 333g 🩵🧸

    preg.png
  • Totalnie_pogubiona Autorytet
    Postów: 670 1204

    Wysłany: 16 grudnia 2025, 07:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MoniaB, gdzie zniknęłaś? 😉
    Transfer planowany bez zmian?🎄
    Pamiętam , że Twój lekarz porządnie obstawiał Cię lekami.
    Tym razem jaki koktail dostałaś ? 😉
    Mi wymieniono cyclogest na Crinone i mdłości mam chyba gorzej niż w ciąży…

    🧘🏻‍♀️89 & ⛹🏻‍♂️ 81

    ✅AMH 3,69
    ❌morfologia plemników 0%

    💌04.2020r.
    ciąża naturalna🧸
    strata-w 9 tygodniu🥺🩶

    🔆 2025r. podejście do I IVF🔆
    📌29.07. start stymulacji
    📌09.08. punkcja
    pobrano 18🥚
    zapłodniono 14🥚
    finalnie mamy 6 ❄️ ❄️ ❄️

    🍀01.10 nasz pierwszy transfer
    ❄️FET 3AA
    β-hCG 6dpt 1,57 😣 8dpt 1,15 🥺❌

    🧬KIR Bx ✅ brak 4 kirów implantacyjnych 😶‍🌫️
    Hla-c ✅

    🩺 17.11. histeroskopia
    cd138, cd56✅
    histopatologia ✅

    🍍20.12.
    Transfer 3.1.2 i 3.2.3❄️ ❄️
    7dpt 15,9 ; 9dpt 57,2 ; 11dpt 155,0 ; 13dpt 420,0 ; 16dpt 2365 ; 20dpt 11 694 + nagłe obfite krwawienie 😔😣
    22dpt 14 500 🥺23dpt zarodek z bijącym sercem 💖
    26dpt ponowny krwotok 🥺
    11+0 Feliatest zdrowy wojownik🩵

    preg.png
  • paulity Autorytet
    Postów: 1144 772

    Wysłany: 16 grudnia 2025, 07:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kakali12 wrote:
    Dziewczyny mam problem. Dzis wyszłam do pracy rano wzięłam leki ale do pracy zapomniałam utrogestan który mam w,iasc o 14, mam receptę ale tu w aptece nie ma dostępnego co mam robic
    A o której będziesz w domu bo mój lekarz mówił że jak się spóźnię godzinę to się nic nie stanie leki mają dłuższe działanie :)

  • Monixma Autorytet
    Postów: 1110 2910

    Wysłany: 16 grudnia 2025, 08:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, słyszałyście coś o wlewach dozylnych na poprawę morfologii i innych parametrów nasienia?
    Moja koleżanka zakwalifikowala się do ivf w gyncentrum w Katowicach i lekarz prowadzący powiedział, że za nim rozpoczną procedurę to on zaleca dla partnera te wlewy na poprawę morfologii. Zastanawiamy się czy to działa czy to nie po prostu jakieś naciąganie 🤔🤔 i czy skutek tego jest jakiś fenomenalnie lepszy niż tabsy, bo na pewno jest to duzo droższe

    👱🏼‍♀️ 29
    Prolaktyna✅Ferrytyna✅ wit. D3 ✅ Tarczyca ✅ homocysteina✅
    MTHFR 677C- hetero ❌️PAI-1 4G/5G hetero ❌ P/c p. plemnikom✅ APS✅ Kariotyp ✅ ANA1 ✅
    🙍‍♂️32
    Niedoczynność tarczycy
    Ciężka oligozoospermia
    Kariotyp ✅Region Azf ✅

    I Procedura krótka, ICSI
    05.05.2025- start stymulacji
    16.05.2025 - punkcja 💉 - 18🥚 - 9MII - ❄️❄️(5.1.1 i 4.1.1)
    21.05.2025 - ET ❄️ 5.1.1 - 12dpt - 16,1; 14dpt-10,4❌
    28.07.2025 - FET 🥹 6dpt ⏸️ 7dpt - 89,6🍀9dpt-277 🍀11dpt-576🍀 14dpt -1 559 🍀 17dpt -4 987🍀 21dpt -13 929🍀 22dpt -GS 13mm; YS 3 mm 🍀 23dpt - CRL 0,28cm i❤️ 🥹 32dpt-0,82cm 🥹 8+6-1,92 cm ❤️10+3 - 3,59cm❤️ 11+5 - 4,97🍀
    Sanco ✅ Olga 🩷14+5 111 g🩷 18+5 292g 🩷21+1 390g🩷24+5 740g🩷 27+5 1117g🩷30+1 1502g 🩷33+5 2243
    age.png
  • Kakali12 Autorytet
    Postów: 662 733

    Wysłany: 16 grudnia 2025, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malutka_111 wrote:
    O której kończysz pracę? Też mi się raz zapomniało leku z domu i wzięłam po 3 godzinach. I nic się nie stało.
    O 19 a w domu bede o1940

    02.2011- Angelius, PJ
    01.2012- zdrowy syn-2980g👶
    07.2017- cn. 7tc💔
    10.2023- powrót Angelius
    01.2024- laparohistereskopia
    03.2024- IUI❌️
    06.2024-Start IVF, Stymulacja
    27.06- punkcja, pobrano 7 🥚, 5 doba, ❄️❄️❄️ 3AA, 3BB,2AB
    24.08- Transfer 3AA
    9dpt - 208, 12dpt-718 19 dpt-8350
    30 dpt- jest ❤️
    04.11- I prenat, 12t+5d, 😭😭😭, uogólniony obrzęk
    05.11- amniopunkcji,
    08.11- Dziewczynka, Zespół Edwardsa, 😓💔
    14.11 - 14t+3d- brak serduszka 💔👼
    15.11- poronienie chybione, Zuzia
    02.2025- ponowne starania
    03.05. 2025- transfer, beta 0 ❌️
    05.2025 Histeroskopia OK
    24.07 transfer , cb😥
    06.09 -II PROCEDURA 2dc
    20.09 Punkcja 🥚🥚, mamy 5❄️
    25 09. Transfer 4AA 😪
    5 .12 transfer
    15.12 - 10dpt beta 243, 12dpt 741 17dpt -krwawienie ze skrzepami- beta 5521😔 22dpt- już po wszystkim😢
    16.02- transfer, ❌️
    Teraz czas dla siebie, koniec przygody i marzeń, życie toczy się dalej ❤️
  • blaurita Autorytet
    Postów: 312 379

    Wysłany: 16 grudnia 2025, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monixma wrote:
    Dziewczyny, słyszałyście coś o wlewach dozylnych na poprawę morfologii i innych parametrów nasienia?
    Moja koleżanka zakwalifikowala się do ivf w gyncentrum w Katowicach i lekarz prowadzący powiedział, że za nim rozpoczną procedurę to on zaleca dla partnera te wlewy na poprawę morfologii. Zastanawiamy się czy to działa czy to nie po prostu jakieś naciąganie 🤔🤔 i czy skutek tego jest jakiś fenomenalnie lepszy niż tabsy, bo na pewno jest to duzo droższe

    Nigdy nie słyszeliśmy z partnerem o wlewach, nikt nie proponował, a parametry nasienia takie jak widać w mojej stopce niestety … Może to jakaś nowość, faktycznie skuteczna?

    ♀ 35
    💉 05.2025 stymulacja Cetrotide, Ovaleap, Gonapeptyl - 16 pęcherzyków
    🩺 punkcja 05.2025
    🫧 16 ➡️ 4 🥚
    ❄️4AA ❄️4AB (5doba)
    usunięcie mięśniaka i endo: 08.25, biopsja✅
    1.transfer: 05.12.25
    (Luteina,Utrogestan, Prolutex, Clexane, Estrofem)
    🍀 8 dpt bHcg 50,94 mIU /ml, prog 71,4 ng/ml
    🍀 10 dpt bHcg 124,00 mIU/ml
    🍀 17 dpt bHcg 2516,00 mIU/ml, prog 29,30 ng/ml
    🍀 22 dpt bHcg 8106 mIU/ml, prog 104 ng/ml, estradiol 224 pg/ml
    🍀 24 dpt USG 💓 2,5 mm 👶🏻
    🍀 40 dpt USG 💓 👶🏻
    🍀 10+3 👶🏻 3,7 cm 💓 153 bpm
    🍀 1 prenatalne 21.02 USG 🆗
    🍀 2 prenatalne 20.04 🆗 chłopak 🩵

    ♂ 41
    0% prawidłowych plemników
    odsetek plemników z fragmentacją DNA 58%
    test HBA 46%
    ilość plemników w 1ml - 13,8mln
    ruch postępowy 13%
    viability (plemniki żywe) 30%
    host 31%
    preg.png
  • blaurita Autorytet
    Postów: 312 379

    Wysłany: 16 grudnia 2025, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja z takim pytaniem technicznym.
    💊💊
    Jakie przyjmujecie suplementy lub kompleksy witaminowe, po udanym transferze?

    Ja biorę bez zmian sprzed transferu, każdy preparat osobno (żelazo, omega 3, wit D, koenzym, folian, cytrynian magnezu) .. jest to lekko uciążliwe, może macie do polecenia sprawdzone kompleksowe preparaty dla nas?

    Przeanalizowalam treści na stronie Pan Tabletka, ale żaden preparat mi nie podchodzi ze względu na m.in zawartość zwykłego kwasu foliowego (nie folianu).

    ♀ 35
    💉 05.2025 stymulacja Cetrotide, Ovaleap, Gonapeptyl - 16 pęcherzyków
    🩺 punkcja 05.2025
    🫧 16 ➡️ 4 🥚
    ❄️4AA ❄️4AB (5doba)
    usunięcie mięśniaka i endo: 08.25, biopsja✅
    1.transfer: 05.12.25
    (Luteina,Utrogestan, Prolutex, Clexane, Estrofem)
    🍀 8 dpt bHcg 50,94 mIU /ml, prog 71,4 ng/ml
    🍀 10 dpt bHcg 124,00 mIU/ml
    🍀 17 dpt bHcg 2516,00 mIU/ml, prog 29,30 ng/ml
    🍀 22 dpt bHcg 8106 mIU/ml, prog 104 ng/ml, estradiol 224 pg/ml
    🍀 24 dpt USG 💓 2,5 mm 👶🏻
    🍀 40 dpt USG 💓 👶🏻
    🍀 10+3 👶🏻 3,7 cm 💓 153 bpm
    🍀 1 prenatalne 21.02 USG 🆗
    🍀 2 prenatalne 20.04 🆗 chłopak 🩵

    ♂ 41
    0% prawidłowych plemników
    odsetek plemników z fragmentacją DNA 58%
    test HBA 46%
    ilość plemników w 1ml - 13,8mln
    ruch postępowy 13%
    viability (plemniki żywe) 30%
    host 31%
    preg.png
  • domi_ Autorytet
    Postów: 1915 4562

    Wysłany: 16 grudnia 2025, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    blaurita wrote:
    Dziewczyny ja z takim pytaniem technicznym.
    💊💊
    Jakie przyjmujecie suplementy lub kompleksy witaminowe, po udanym transferze?

    Ja biorę bez zmian sprzed transferu, każdy preparat osobno (żelazo, omega 3, wit D, koenzym, folian, cytrynian magnezu) .. jest to lekko uciążliwe, może macie do polecenia sprawdzone kompleksowe preparaty dla nas?

    Przeanalizowalam treści na stronie Pan Tabletka, ale żaden preparat mi nie podchodzi ze względu na m.in zawartość zwykłego kwasu foliowego (nie folianu).
    Ja wszystko biorę oddzielnie. Inaczej mi dawki składników nie podchodzą. Był też czas, że brałam Puerie uno, ale dokładałam wtedy i tak niektórych supli. Ja muszę mieć więcej folianu, więcej witaminy D itp.

    blaurita lubi tę wiadomość

    👩,👦34 l.//starania >10 lat
    Endometrioza 4 st, Adeno. '20 i '25 laparo.
    AMH:0,45>0,66
    MTHFR, PAI-1, Leiden, R2❌ Anemia
    Kariotypy✔️ KIR BX: 2DS1,2DS2,2DS5✔️ 2DS3,3DS1❌ On HLA-c:C1,C2
    CD138 ✔️ Cross match 26,7%>24,6%
    Interleukin 6 4,3pg/ml⬆️ ANA1(+)

    I procedura IMSI - 2023, krótki prot.
    📅 11.2023 💉 5 kom.>>❄️❄️3AB, 5BC
    FET I 12.2023 3AB CS, 12 dpt <0,1❌
    FET II 07.2024 5BC CS, EG. 6 dpt <0,2❌

    II procedura ICSI+FC - 2024, długi prot.
    📅10.2024 💉 2 kom. >> ❄️3BB
    FET III 11.2024 CS, EG, AH 9 dpt <0,2❌

    III procedura ICSI+FC - 2025, długi prot. z hormonem wzrostu
    📅31.01 💉 2 kom. >> ❄️❄️3BA, 3BB

    FET IV 19.07.2025, 3BA CS, AH
    Encorton, Clexane, Acard, Accofil, Prograf, Relanium, Prolutex, Besins, Utrogestan, Estrofem
    6dpt 22,7, 9dpt 110, 12dpt 540, 20dpt 1902,9, 23dpt 1818, GS 0,48, 6+0 ciąża zatrzymana ❌
    FET V 15.12.2025, 3BB CS, AH, 8dpt <0,2 ❌

    💊Ryeqo od 01.03. 🏥 07.2026, 3. operacja. DaVinci.
  • Yahu Autorytet
    Postów: 3254 7211

    Wysłany: 16 grudnia 2025, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monixma wrote:
    Dziewczyny, słyszałyście coś o wlewach dozylnych na poprawę morfologii i innych parametrów nasienia?
    Moja koleżanka zakwalifikowala się do ivf w gyncentrum w Katowicach i lekarz prowadzący powiedział, że za nim rozpoczną procedurę to on zaleca dla partnera te wlewy na poprawę morfologii. Zastanawiamy się czy to działa czy to nie po prostu jakieś naciąganie 🤔🤔 i czy skutek tego jest jakiś fenomenalnie lepszy niż tabsy, bo na pewno jest to duzo droższe

    Bardzo mnie zaciekawiłaś, bo nigdy nie słyszałam o takich wlewach, a przemknęliśmy już przez kilku andrologów… jeśli dowiesz się co to dokładnie za substancja to daj proszę znać

    👩🏼34🧔🏻‍♂️36
    AMH 2,6 (11.25)
    ❌ V R2 - hetero / MTHFR-hetero / PAI-1 homo, kryptozoo-
    ✅ kariotyp, genotyp Bx -2DS2, -2DS3 | histero + CD138 (0/10)

    I IVF
    → 09.23 p.krótki → 8🥚→ 7xMII→ PICSI →2❄️
    I FET 2BC → CB ❌
    II FET 2BC

    II IVF
    →06.25. p.długi → 6🥚→ 3xMII→ PICSI
    III ET 2-dn. 5A+4B

    III IVF
    →12.25 p.PPOS GonalF, Menopur, Provera→ 20🥚→ 10xMII → PICSI → 4❄️
    →15.01.26 - IV FET 4BA, CS, prog. 15,2 (Accofil, Prograf→ Encorton)
    β: 5dpt 32,4 | 6dpt 45,90 | 8dpt 56,2 | 9dpt 91,7 | 11dpt 219,0 | 14 dpt 360,2 | 16 dpt 763,0 | 20 dpt 2719,5
    27 dpt CRL 3,9 mm i 💗🥹
    12+4 - I prenatalne niskie ryzyka ♥️
    20+4 - II prenatalne 362 g Okruszka 🩵

    preg.png
‹‹ 70 71 72 73 74 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak zadbać o spokój i relaks w czasie ciąży. Praktyczne porady dla przyszłych mam.

Bycie matką to jedno z najważniejszych i najwspanialszych przeżyć, jakie doświadcza każda kobieta, która rodzi dziecko. Przyjemne i sielskie chwile spędzone z pociechą poprzedza czas nie zawsze spokojnego oczekiwania na poród. W czasie ciąży często jesteśmy tak samo szczęśliwe, jak i zestresowane, a to sprawia, że warto pomyśleć o sobie w kontekście relaksu i odpoczynku. W jaki sposób uprzyjemnić sobie czas oczekiwania na dziecko? Czy ciążowe dolegliwości można jakoś zminimalizować i poddać się domowemu SPA? Oczywiście, że tak. Za chwilę podpowiemy Ci, jak to zrobić skutecznie i bez wielkich przygotowań!

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ