Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną ❄️🎄IVF GRUDZIEŃ 2024🎄❄️
Odpowiedz

❄️🎄IVF GRUDZIEŃ 2024🎄❄️

Oceń ten wątek:
  • Moniaa88 Autorytet
    Postów: 858 769

    Wysłany: 29 grudnia 2024, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    QUOTE=włosy barwy zboża]Ja właśnie od niego miałam udany transfer, więc mogę powiedzieć, że polecam 😅 trzymam kciuki![/QUOTE]
    Do mnie nie miał szcześliwej ręki, 3 transfery i wszystkie nieudane... 🫠 ale u niego plus taki, że robi szybko i bezboleśnie!

    @Wlosy, te krwiaki mogą Ci się robić też dlatego, że masz jeszcze dodatkowo accard... u mnie przynajmniej z obserwacji tak było. Przy samej heparynie siniaki góra na 1cm, a przy combo acard+hepa to sie robiły smoki i na 5cm.
    Oby tym razem transfer się powiódł 🙂


    Czarna Owieczko, mala m, loka, i rakieto przybijamy sobie piątkę na koniec tego zblazowanego roku... wszystkie moje siostry transferowe poległy ...

    @rakieto wracając do postu sprzed kilku dni... u nas w klinice panel urogenitalny pcr jest obowiązkowy przed jakimikolwiek działaniami, więc to nie to (w tym panelu są badane Chlamydia trachomatis, Mycoplasma genitalium i Ureaplasma spp.) Cross match bede badać, i ruszę bardziej immuno, bo to co robilam wychodzilo w porządku. Ale to po nowym roku już.

    LokaDesigner, włosy barwy zboża, Mała M. lubią tę wiadomość

    👩38👦37👫18lat

    AMH - 0,16 ❌
    FSH 9,9❌

    Własne owulacje, regularne cykle, Kariotypy, gen FMR1, HOMA, Krzywe Igła, KIR bx (brak 1ds), NK ✅
    Niedobór białka S 46%❌
    Czynnik męski❌

    1. InVitro 02.2022 ❌️
    ➡️05.22 naturals - CP 💔 laparo
    2. InVitro 07.2022 ❌️

    dieta i WEGE 🥦🥬🥕
    -17,5 kg

    "Nie jesteś nic jesteś wszystko
    Świat mieści się w twojej źrenicy
    Nie jesteś nic jesteś wszystko"
  • LokaDesigner Autorytet
    Postów: 659 2873

    Wysłany: 29 grudnia 2024, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moniaa88 wrote:
    QUOTE=włosy barwy zboża]Ja właśnie od niego miałam udany transfer, więc mogę powiedzieć, że polecam 😅 trzymam kciuki!

    2025 będzie nasz ... mam nadzieję 😅🤞

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 grudnia 2024, 11:52

    Hannah Hoe, krakowiankq, włosy barwy zboża, Kingus 1, MaDi, Alesiamum, Karolaaas lubią tę wiadomość

    31👱🏼‍♀️ 39🧔

    AMH 2,43 ng/ml

    08.2023 początek starań 🫶
    23.08.2024 IUI ❌️
    17.09.2024 IUI ❌️
    30.09.2024 wizyta kwalifikacyjna do ivf
    07.11.2024 punkcja - pobrane 18🥚zapłodnione 10 🤞, 6 zarodków ❄️❄️❄️❄️❄️❄️ 3 x 5AA, 1x 5BA, 1x4AB, 1x3BC
    13.12.2024 FET 5AA ❌️ cb**
    17.01.2025 FET 5AA 🤰
    5 dpt -> ⏸️
    6 dpt -> beta 33,53 mlU/ml 😱
    25 dpt -> crl 0,44 cm kropeczek z serduszkiem ❤️🥹
    7t + 3 -> crl 1,3 cm ❤️💪
    10t + 2 -> crl 3,64 cm 🥰
    dziewczynka
    30.09 -> 3453 g 53 cm

    age.png
  • Andzia Autorytet
    Postów: 2446 3737

    Wysłany: 29 grudnia 2024, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mentosik wrote:
    Hejka dziewczyny 23 grudnia transfer wczesnej blastocysty 2bb. Dziś 6 dni po biel wizira, chyba nie ma już nadziei. 😭 Ostatnio w październiku miałam 5 dni po transferze 5.1.1 cień ale niestety ciąża zatrzymała się w 7 tygodniu. Myślałam, że grudzień będzie dla mnie łaskawszy..


    To jest tylko test, może wyjść błędnie w każdą stronę. Tylko beta jest wiarygodna. Też miałam transfer 23 i nie robię testów żeby się nie wkurzać :)

    Mentosik, tolalola, włosy barwy zboża lubią tę wiadomość

    Staranie od 2017
    03.2020- cb
    👧:29lat
    endomkit ✅
    Amh 3.2 ✅
    HSG- ❌(po HSG 👌)
    Kir AA 😧
    👦:34lat
    Morfologia 3%
    Koncentracja: 277.58 mln/ml
    Całkowita liczba: 721.72 mln/ml

    Klinika: 07.2024
    sierpień IUI ❌
    Wrzesień: rozpoczynamy iVF (bemfola + orgalutran)
    10.2024: punkcja - 🥚12, ✅ 11, zapłodniono 6
    2 zarodki (5.1.1 oraz 5.2.1)
    25Listopad:transfer(lametta+cyclogest+EG)- ❌
    23 Grudzień: transfer(lametta+cyclogest+EG)- ❌

    Luty: Start 2 procedura
    (Bemfola + orgalutran)
    12.02.punkcja 🤞(+ biopsja)
    🥚16, ✅16, zaplodniono 10, 4 zarodki
    Zapalenie❌- wyleczone 💪
    28 Maj: transfer (lametta+Encorton+acard+accofil+EG+ duphaston+ cyclogest) 🩸8dpt-187.1/10dpt-450.4/ 12dpt-934.9

    🎀👶🎀10.02.2026


    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieję się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi"
  • Rzelka Autorytet
    Postów: 726 568

    Wysłany: 29 grudnia 2024, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bazylia wrote:
    Nie. Tzn. bardzo bym chciała 🙂 ale PESEL już nie taki. Nie chcę być źle zrozumiana bo bardzo się cieszę, że teraz jest dofinansowanie itd czego nie mogłam doświadczyć ale tak gdzieś z drugiej myślę, że to wiąże się z większymi tłumami w klinikach... Trudniej pewnie o tego samego lekarza podczas wizyt. Po ciąży miałam i tak zakaz 2 lata. Także nie wiem czy zaczynać wszystko od nowa. Tym bardziej, że wtedy 1 procedura to tylko 1 zarodek. W drugiej tak samo. Gdzieś mam to z tyłu głowy, że chciałabym ale jeszce nie teraz. Gdybym miała zamrożone zarodki to spróbowałabym na pewno.
    Też myślałam, że będzie się to wiązało z tłumami i na początku tak faktycznie było, latem terminy były odległe i niezbyt dogodne. Byłam trochę zła, bo gdyby nie dofinansowanie to i tak byśmy poszli. Jednak wystarczyło trochę oczekiwać, bo teraz wszystko poszło super ekspresowo. :D

    Bazylia lubi tę wiadomość

    Starania od marca 2022.
    W klinice od lutego 2023
    USG 🆗
    Owulacje obecne 🆗
    Hormony 🆗, poza TSH 4,2 -> Euthyrox 25 -> 1,4 -> 2,18
    HyCoSy - podejrzenie zwężenia prawego jajowodu
    Laparoskopia 🆗
    12 mscy stymulacji Lamettą bez efektu
    Ovitrelle, Duphaston, Utrogestan - bez efektu.
    Grudzień IVF:
    AMH 3,5
    stymulacja od 5dc - Rekovelle, Orgalutran, Gonapeptyl daily, Dostinex.
    11 🥚, 3 zarodki,
    12.12.24, 5 dni po punkcji świeży transfer 5.1.2,
    2 ❄️
    5dpt ⏸️
    6dpt HCG 58,6 🤔
    9dpt 210 😌
    11dpt 409 🥳
    18dpt 8486
    23dpt 2,6mm człowieka z tętnem ♥️
    03.02.25 - 10+2, 36mm, ♥️ 🆗
    I prenatalne 13+2 - 7,6cm, ♂️

    age.png
  • Woczekiwaniu Autorytet
    Postów: 2565 2115

    Wysłany: 29 grudnia 2024, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja. 1 wrote:
    Wyszedl Ci KIR AA i co w takiej sytuacji? Jakos sie to leczy? Jestem zupelnie zielona w Tym

    Jak tylko odebrałam wynik to umówiłam się do immunologa -dr Jarosz. Dr zleciła zrobienie dodatkowych badań w których też coś wyszło nie tak. Na kir AA mam przed i po transferze brać accofil.

    Starania od 11.2018
    🧔‍♂️ 90: nieprawidłowy kariotyp: translokacja 14/21, oligozospermia
    👱‍♀️ 93: AMH: (07.2023)- 2.96, (10.2025)-1.91
    ❌Komórki NK z krwi 21.3%❌KIR AA ❌Cross-match luty 2025:30,1%, maj 2025:36.9%.

    I IVF 12/2023
    🥚10 pobranych, 7 dojrzałych, 6 zapłodnionych, ❄️1 zdrowy
    ➡️I FET 17/06/2024, BetaHCG: 8dpt: 13,50, 10dpt: CB 💔
    II IVF 10/2024 (zmiana kliniki)
    🥚16 pobranych, 12 dojrzałych, 8 zapłodnionych, ❄️❄️❄️
    PGT-SR (zdrowy, trisomia 21, mozaika niskiego stopnia chromosomu 2)
    ➡️II FET 28/01/2025
    Accofil, Smoflipid
    BetaHCG: 8dpt-97.40, 10dpt-174, 13dpt-163, 14dpt-115 💔
    ➡️III FET 28/04/2025
    Immunosupresja,Accofil, Smoflipid
    BetaHCG: 8dpt 15,30, 10dpt: CB 💔
    III IVF 11.2025 🥚15 pobranych, 10 dojrzałych, ❄️❄️❄️
    IV IVF 01.2026 🥚13 pobranych, 7 dojrzałych, ❄️❄️❄️❄️
    (5 zdrowych, 1 mozaika, 1 nieinformatywny)
    ➡️IV FET 08.06.2026
    BetaHCG: 8dpt-31,90, 10dpt-CB 💔
  • krakowiankq Autorytet
    Postów: 2429 4287

    Wysłany: 29 grudnia 2024, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LokaDesigner wrote:
    2025 będzie nasz ... mam nadzieję 😅🤞

    🤞🙂

    👱‍♀️88' 👱81' starania od 10.2022
    IVF I: 03.24 14/10🥚5z 0️⃣❄️
    IVF II: 08.24 16/11🥚6z 4️⃣❄️
    10.24 FET I 5.1.1❌
    11.24 FET II 4.1.1❌
    12.24 histeroskopia: cd138✅️ NK⬆️
    03.25 FET III 3.1.1❌ Accofil,Smoflipid,Encorton, heparyna,HCQ-Jarosz
    04.25 FET IV 4.2.3❌
    IVF III 05.25 14/9🥚6z 2️⃣❄️->PGT-A0️⃣
    IVF IV 08.25 16/13🥚11z 7️⃣❄️->3️⃣❄️❄️❄️ PGT-A✅️
    11.25 histeroskopia: polipy, adeno, cd138❌️
    antybiotyki, Zoladex✔️
    02.26 FET V 5.1.1 Prograf, Accofil-Sydor
    7dpt 71 12dpt 684 14dpt 1457 18dpt 3269 32dpt 4807 brak zarodka 8tc❌️
    06.26 FET VI 4.1.2 6.d.7dpt 70 10dpt 299 14dpt 2062 18dpt 3560 21dpt 3270 7tc❌️

    usunięta przegroda, AMH 2,2
    ❌️endometrioza III, adenomioza
    KIR Bx tylko 2DS2✔ ♀️C2 ♂️C1/C2
    ✖NK, IL-10, PAI-1, V R2, ferrytyna, PRL
    cross (APC) 52%,(Prokocim) negatywny🧐, allo-MLR 41%
    ♂️m.0%
  • włosy barwy zboża Autorytet
    Postów: 1047 1677

    Wysłany: 29 grudnia 2024, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moniaa88 wrote:
    QUOTE=włosy barwy zboża]Ja właśnie od niego miałam udany transfer, więc mogę powiedzieć, że polecam 😅 trzymam kciuki!
    Do mnie nie miał szcześliwej ręki, 3 transfery i wszystkie nieudane... 🫠 ale u niego plus taki, że robi szybko i bezboleśnie!

    @Wlosy, te krwiaki mogą Ci się robić też dlatego, że masz jeszcze dodatkowo accard... u mnie przynajmniej z obserwacji tak było. Przy samej heparynie siniaki góra na 1cm, a przy combo acard+hepa to sie robiły smoki i na 5cm.
    Oby tym razem transfer się powiódł 🙂


    Czarna Owieczko, mala m, loka, i rakieto przybijamy sobie piątkę na koniec tego zblazowanego roku... wszystkie moje siostry transferowe poległy ...

    @rakieto wracając do postu sprzed kilku dni... u nas w klinice panel urogenitalny pcr jest obowiązkowy przed jakimikolwiek działaniami, więc to nie to (w tym panelu są badane Chlamydia trachomatis, Mycoplasma genitalium i Ureaplasma spp.) Cross match bede badać, i ruszę bardziej immuno, bo to co robilam wychodzilo w porządku. Ale to po nowym roku już.[/QUOTE]
    Być może, pierwszy raz mam takie połączenie. A wygląda to tak:

    https://zapodaj.net/plik-3qR2j2tLdZ

    Znalazłam lioton 1000, stwierdziłam, że heparyna skoro ja biorę w zastrzyku, to w maści mi nie zaszkodzi, a spróbuję to zniwelować. Dzisiaj już nie jest takie twarde.

    🧑 37 lat 🧔 37 lat
    Starania od: ~sierpień 2021
    2023: 3 x IUI ❌
    2023 lipiec: I stymulacja IVF ✔️ 3 ❄️
    2023 wrzesień: biopsja - przewlekły stan zapalny endometrium - Sumarycznie biopsja 5x
    2024 marzec: transfer ❌
    2024 wrzesień: transfer ✔️
    2024 listopad: 8tc 💔
    2024 grudzień: transfer ❌
    2025 luty: II stymulacja IVF - brak zarodków
    2025 sierpień III stymulacja do IVF - 1 x AB po PGTA
    11.10 transfer ♥️
    19.10 II 😍
    21.10 beta 201,9U/l
    23.10 beta 625,8U/l
    31.10 USG ok
    07.11 USG ♥️
    19.11 8+2 CRL 1,78 FHR 171 😍
    03.12 10+4 CRL 3,63 FHR 168
    16.12 prenatalne CRL 6,2 FHR 168 ryzyka niskie ♥️
    Zdrowa dziewczynka 🩷

    preg.png
  • fortunate_bunia Autorytet
    Postów: 744 873

    Wysłany: 29 grudnia 2024, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bazylia wrote:
    Nie. Tzn. bardzo bym chciała 🙂 ale PESEL już nie taki. Nie chcę być źle zrozumiana bo bardzo się cieszę, że teraz jest dofinansowanie itd czego nie mogłam doświadczyć ale tak gdzieś z drugiej myślę, że to wiąże się z większymi tłumami w klinikach... Trudniej pewnie o tego samego lekarza podczas wizyt. Po ciąży miałam i tak zakaz 2 lata. Także nie wiem czy zaczynać wszystko od nowa. Tym bardziej, że wtedy 1 procedura to tylko 1 zarodek. W drugiej tak samo. Gdzieś mam to z tyłu głowy, że chciałabym ale jeszce nie teraz. Gdybym miała zamrożone zarodki to spróbowałabym na pewno.

    Gdybyś tylko się zdecydowała, to kciuki zaciśnięte. Wszystko w zgodzie ze sobą. 😊
    Zdrówka dla Ciebie i synka! 🎈

    Bazylia lubi tę wiadomość

    👩 38 lat
    PCOS, insulinooporność, otyłość, nadciśnienie, depresja
    👨 41 lat
    celiakia, nasienie ok
    🐕🐕🐕
    Starania od 2009.
    Stymulacje lekami ✖
    Jajowody: prawy drożny, lewy niedrożny
    I IVF 10.2022
    ❄❄❄❄❄❄
    1. Transfer FET ❄️ 12.2022 cykl sztuczny, EG + AH
    poronienie chybione 8 t.c. 💔
    2. Transfer FET ❄️ maj 2023 CSz, EG+AH 💕
    8 dpt - 74, 11 dpt - 455, 13 dpt - 1303, 15 dpt - 3210,
    CC 05.01.2024 (37+6), ♂️ 2610g, 47 cm 💙
    age.png
    3. Transfer FET ❄️ CN 11.08.2025
    6 dpt ⏸️
    8 dpt - 34,1; 10 dpt - 120;
    12 dpt - 274; 15 dpt - 1439
    21 dpt - GS+YS 28 dpt - CRL i ❤️
    17.03.2026 34+2, CC, 1830g, 43 cm, 🩵♂️
    age.png
  • MILI35 Ekspertka
    Postów: 179 427

    Wysłany: 29 grudnia 2024, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. Czy któraś z Was miała plamienia ? 🥹🥹🥹 strasznie się stresuje dziś mój 6 tydzień a od wczoraj brązowe upławy czasem więcej czasem nic 🥹🥹🥹 strasznie się boję. W poniedziałek miałam USG i cytologię i zaczęłam zwalać na to ale czy tak późno by dopiero zeszło ? 🥹🥹
    Strasznie mnie dziś boli głowa brzuch tylko troszkę.
    Jutro rano mam do gina na szczęście ale nie wiem co będzie.

    Może mam za niski progesteron? Poziom był 20. W 5tyg ciąży. Lekarka jeszcze nie widziała wyników i dała mi luteinę pod język ale tylko 100mg nie wiem czy to nie za mało

    Ona 36 on 35

    2018 rok ciąża naturalna ale niestety w 13tyg serduszko przestaje bic 🥲

    Endometrioza w niewielkim stopniu usunięta 2022 styczeń

    Od tamtej pory 6x iui

    2x IVF nieudane 2023

    5 grudnia 2024 transfer 5 dniowej blastki ♥️ czekamy na cud

    6dpt ⏸️
  • Siuleczka. Autorytet
    Postów: 530 897

    Wysłany: 29 grudnia 2024, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MILI35 wrote:
    Hej dziewczyny. Czy któraś z Was miała plamienia ? 🥹🥹🥹 strasznie się stresuje dziś mój 6 tydzień a od wczoraj brązowe upławy czasem więcej czasem nic 🥹🥹🥹 strasznie się boję. W poniedziałek miałam USG i cytologię i zaczęłam zwalać na to ale czy tak późno by dopiero zeszło ? 🥹🥹
    Strasznie mnie dziś boli głowa brzuch tylko troszkę.
    Jutro rano mam do gina na szczęście ale nie wiem co będzie.

    Może mam za niski progesteron? Poziom był 20. W 5tyg ciąży. Lekarka jeszcze nie widziała wyników i dała mi luteinę pod język ale tylko 100mg nie wiem czy to nie za mało

    Ja mialam plamienia. Po usg to bylo wrecz grube krwawienie. Badałam progesteron i byl ok. Lekaraka dolozyla duphaston 3x1 i kazala odstawic neoparin, unikac stresu. Sytuacja sie unormowala dosc szybko.
    Dobrze ze masz usg jutro, lekarz zobaczy co i jak a i Ty będziesz spokojniejsza 😊

    Ona: 35l AMH: 2,34 On: 33l
    Starania od 06.2022
    09.2022: 💔 zatrzymanie 8-9tc, koniecznosc zaindukowania farmakologicznego poronienia
    05.2023: I wizyta w Gyncentrum
    Jajowody drożne, kariotyp prawidłowy, cykle regularne
    11.2023: operacyjne usunięcie żylaków powrózka nasiennego u męża - poprawa parametrow, morfologia 3%
    04, 05. 2024: 2x cykl monitorowany stymulowany
    06, 07. 2024: 2x IUI
    08. 2024: stymulacja Gonal F 225j/d + Orgalutran 12/6/1 ❄️blastka AB
    10.2024: biopsja endometrium: 61% cd(nk)56 bright, 39% cd(nk)56 dim; Endobiome 99,86% Lactobacillus spp; brak stanu zapalnego; genotyp Bx brak kirow: 2DS1, 3DS1, 2DS5
    23.11 I transfer-cykl sztuczny (smoflipid, encorton, accofil)
    7dpt beta-hcg 53,90 mIU/ml
    10dpt beta-hcg 172,92 mIU/ml
    12dpt beta-hcg 464,9 mIU/ml
    16dpt beta-hcg 3370,00 mIU/ml
    18dpt beta-hcg 7414,4 mIU/ml

    preg.png
  • MILI35 Ekspertka
    Postów: 179 427

    Wysłany: 29 grudnia 2024, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja 18dpt robiłam betę 7316 a progesteron 20. Wzięłam dziś rano dodatkowo luteinę 50mg ale nic to nie daje. Kurczę muszę czekać do jutra. Jezus czy nic nie może się dziad normalnie ? 🥹 ciągle stress

    Ona 36 on 35

    2018 rok ciąża naturalna ale niestety w 13tyg serduszko przestaje bic 🥲

    Endometrioza w niewielkim stopniu usunięta 2022 styczeń

    Od tamtej pory 6x iui

    2x IVF nieudane 2023

    5 grudnia 2024 transfer 5 dniowej blastki ♥️ czekamy na cud

    6dpt ⏸️
  • Karolidu Autorytet
    Postów: 403 769

    Wysłany: 29 grudnia 2024, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bazylia wrote:
    Nie. Tzn. bardzo bym chciała 🙂 ale PESEL już nie taki. Nie chcę być źle zrozumiana bo bardzo się cieszę, że teraz jest dofinansowanie itd czego nie mogłam doświadczyć ale tak gdzieś z drugiej myślę, że to wiąże się z większymi tłumami w klinikach... Trudniej pewnie o tego samego lekarza podczas wizyt. Po ciąży miałam i tak zakaz 2 lata. Także nie wiem czy zaczynać wszystko od nowa. Tym bardziej, że wtedy 1 procedura to tylko 1 zarodek. W drugiej tak samo. Gdzieś mam to z tyłu głowy, że chciałabym ale jeszce nie teraz. Gdybym miała zamrożone zarodki to spróbowałabym na pewno.
    Byłam w tej samej sytuacji , że mówiłam że nie chce już . Mam córkę , ale w moemencie jak skończyła 2 latka nagle zaczęłam pragnąć rodzeństwa dla niej . I mimo że nie mieliśmy żadnego już więcej zarodka , zgłosiłam się do programu . Nie ma żadnych tłumów ( a też się i to bałam ). Teraz mamy dwa zarodki i mam nadzieję , że się uda🤞

    fortunate_bunia, Bazylia lubią tę wiadomość

    🙎‍♀️31 lat
    pcos , zachwiana gospodarka hormonalna na poziomie przysadki , AMH 6,34
    👨32 lat
    Oligoasthenospermia, teratozoospermia 2%
    👧🏼 z ivf 2022
    🐕‍🦺🦮 adopciaki

    Starania 2018
    Marzec 2019 poronienie w 5tc
    2019-2021 starania na Clostylbegyt , Lametta Ovitrelle

    05.2021 pierwsza wizyta IVF
    10.2021 punkcja - duża hiperka - 1 ❄️ 4BB
    23.12.2021r transfer
    2022r 👧🏼 ❤️💪

    09.2024 r 2#IVF
    11.12.2024 punkcja - 13 pobranych - 10 dojrzałych - 2 ❄️❄️ 4BB i 3BB
    2-4.01.2025r - transfer odroczony , płyn w macicy
    3.02 transfer - odroczony , brak przejścia do macicy
    14.02- histeroskopia
    31.03 transfer dwoch mrozakow 🤞🤞🤞
    7 dpt beta <0,20 ; 9 dpt <0,20 😭
    30.05 punkcja - 27 pęcherzyków - 19 zapłodnionych - 9 ❄️
    18.07 FET ❄️ 4AA 🤞beta 6 dpt- 1,27; 8 dpt - 2,77 ; 10 dpt - 6,92 ; 12 dpt- 23, 7; 14 dpt- 70,1 ; 18 dpt - 86 👎
  • MILI35 Ekspertka
    Postów: 179 427

    Wysłany: 29 grudnia 2024, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siuleczka. wrote:
    Ja mialam plamienia. Po usg to bylo wrecz grube krwawienie. Badałam progesteron i byl ok. Lekaraka dolozyla duphaston 3x1 i kazala odstawic neoparin, unikac stresu. Sytuacja sie unormowala dosc szybko.
    Dobrze ze masz usg jutro, lekarz zobaczy co i jak a i Ty będziesz spokojniejsza 😊


    Kochana jeśli się zgodzisz to wysłałam Ci zaproszenie 😀

    Ona 36 on 35

    2018 rok ciąża naturalna ale niestety w 13tyg serduszko przestaje bic 🥲

    Endometrioza w niewielkim stopniu usunięta 2022 styczeń

    Od tamtej pory 6x iui

    2x IVF nieudane 2023

    5 grudnia 2024 transfer 5 dniowej blastki ♥️ czekamy na cud

    6dpt ⏸️
  • Muczylando Autorytet
    Postów: 3467 4672

    Wysłany: 29 grudnia 2024, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    włosy barwy zboża wrote:
    Być może, pierwszy raz mam takie połączenie. A wygląda to tak:

    https://zapodaj.net/plik-3qR2j2tLdZ

    Znalazłam lioton 1000, stwierdziłam, że heparyna skoro ja biorę w zastrzyku, to w maści mi nie zaszkodzi, a spróbuję to zniwelować. Dzisiaj już nie jest takie twarde.

    Mojemu mężowi też takie się robiły po każdym zastrzyku, po 2 tyg miał cały brzuch fioletowy :) u mnie też robią się siniaki ale mniejsze, zależy jak się trafi. Ja nie smaruję niczym, no ale długo to schodzi generalnie.
    Raz źle trafiłam prolutexem i krew mi aż wybiła na kilka cm, to wtedy miałam największy siniak.

    👩94👦87. Starania od 2018, klinika od 2024:
    🍀I:
    🐮07/04 - punkcja, 5❄️
    ❌07/31, 09/04, 10/30, 12/04 IV FET, 2 cb
    2025:
    ❌01/08 - V FET, cb
    🍀II:
    🐮03/13 punkcja, 4❄️
    🐄07/22 - VI FET, 🍼04/11 3740g, 57cm🩵

    ❌KIR: Bx +2DS2
    ❔PAI-1, mthfr - homo
    ❌Tężyczka, niedoczynność tarczycy, przewlekłe zapalenie endometrium
    🆗Kariotypy, cytokiny, immunofenotyp, ana2, asa, AMH ~3
    age.png

    "Odwaga bycia nielubianym to odwaga bycia wolnym."
  • Justyna1501. Autorytet
    Postów: 782 424

    Wysłany: 29 grudnia 2024, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, dziewczyny jestem po punkcji, po immunosupresji, a przed transferem
    Czekam na okres, gdy go dostanę mam zgłosić się do kliniki. Czy mogłybyście mi powiedzieć jak wyglada przygotowanie do transferu ?

  • Andzia Autorytet
    Postów: 2446 3737

    Wysłany: 29 grudnia 2024, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justyna1501. wrote:
    Hej, dziewczyny jestem po punkcji, po immunosupresji, a przed transferem
    Czekam na okres, gdy go dostanę mam zgłosić się do kliniki. Czy mogłybyście mi powiedzieć jak wyglada przygotowanie do transferu ?

    Najlepiej umówić się na 2dc na wizytę. Ja umówiłam się na 3dc i tego dnia musiałam zacząć już brać lamette więc żeby to było na spokojnie to polecam 2dc :) dostaniesz rozpiskę jakie leki kiedy zazywac i kiedy następna wizyta :)

    Staranie od 2017
    03.2020- cb
    👧:29lat
    endomkit ✅
    Amh 3.2 ✅
    HSG- ❌(po HSG 👌)
    Kir AA 😧
    👦:34lat
    Morfologia 3%
    Koncentracja: 277.58 mln/ml
    Całkowita liczba: 721.72 mln/ml

    Klinika: 07.2024
    sierpień IUI ❌
    Wrzesień: rozpoczynamy iVF (bemfola + orgalutran)
    10.2024: punkcja - 🥚12, ✅ 11, zapłodniono 6
    2 zarodki (5.1.1 oraz 5.2.1)
    25Listopad:transfer(lametta+cyclogest+EG)- ❌
    23 Grudzień: transfer(lametta+cyclogest+EG)- ❌

    Luty: Start 2 procedura
    (Bemfola + orgalutran)
    12.02.punkcja 🤞(+ biopsja)
    🥚16, ✅16, zaplodniono 10, 4 zarodki
    Zapalenie❌- wyleczone 💪
    28 Maj: transfer (lametta+Encorton+acard+accofil+EG+ duphaston+ cyclogest) 🩸8dpt-187.1/10dpt-450.4/ 12dpt-934.9

    🎀👶🎀10.02.2026


    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieję się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi"
  • Muczylando Autorytet
    Postów: 3467 4672

    Wysłany: 29 grudnia 2024, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justyna1501. wrote:
    Hej, dziewczyny jestem po punkcji, po immunosupresji, a przed transferem
    Czekam na okres, gdy go dostanę mam zgłosić się do kliniki. Czy mogłybyście mi powiedzieć jak wyglada przygotowanie do transferu ?

    Jak nie masz "instrukcji" od swojego lekarza to najlepiej na 1-2, max 3dc. Przygotowanie do transferu ustalacie z lekarzem. Ja mam cykle sztuczne więc od 2dc zaczynam brać estrofem, a wizytę mam dopiero koło 12dc i umawiamy transfer. Po nieudanym transferze dzwonię do lekarza jaka beta i że odstawiam leki, wyliczam na kiedy wypadnie następny transfer, on sobie zapisuje, sam też liczy i potem ewentualnie korekta dnia transferu, ale zazwyczaj wypada tak jak zaplanujemy jeszcze przed miesiączką.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 grudnia 2024, 15:54

    👩94👦87. Starania od 2018, klinika od 2024:
    🍀I:
    🐮07/04 - punkcja, 5❄️
    ❌07/31, 09/04, 10/30, 12/04 IV FET, 2 cb
    2025:
    ❌01/08 - V FET, cb
    🍀II:
    🐮03/13 punkcja, 4❄️
    🐄07/22 - VI FET, 🍼04/11 3740g, 57cm🩵

    ❌KIR: Bx +2DS2
    ❔PAI-1, mthfr - homo
    ❌Tężyczka, niedoczynność tarczycy, przewlekłe zapalenie endometrium
    🆗Kariotypy, cytokiny, immunofenotyp, ana2, asa, AMH ~3
    age.png

    "Odwaga bycia nielubianym to odwaga bycia wolnym."
  • Siuleczka. Autorytet
    Postów: 530 897

    Wysłany: 29 grudnia 2024, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MILI35 wrote:
    Kochana jeśli się zgodzisz to wysłałam Ci zaproszenie 😀

    Zaproszenie oczywiście przyjete 😊

    MILI35 lubi tę wiadomość

    Ona: 35l AMH: 2,34 On: 33l
    Starania od 06.2022
    09.2022: 💔 zatrzymanie 8-9tc, koniecznosc zaindukowania farmakologicznego poronienia
    05.2023: I wizyta w Gyncentrum
    Jajowody drożne, kariotyp prawidłowy, cykle regularne
    11.2023: operacyjne usunięcie żylaków powrózka nasiennego u męża - poprawa parametrow, morfologia 3%
    04, 05. 2024: 2x cykl monitorowany stymulowany
    06, 07. 2024: 2x IUI
    08. 2024: stymulacja Gonal F 225j/d + Orgalutran 12/6/1 ❄️blastka AB
    10.2024: biopsja endometrium: 61% cd(nk)56 bright, 39% cd(nk)56 dim; Endobiome 99,86% Lactobacillus spp; brak stanu zapalnego; genotyp Bx brak kirow: 2DS1, 3DS1, 2DS5
    23.11 I transfer-cykl sztuczny (smoflipid, encorton, accofil)
    7dpt beta-hcg 53,90 mIU/ml
    10dpt beta-hcg 172,92 mIU/ml
    12dpt beta-hcg 464,9 mIU/ml
    16dpt beta-hcg 3370,00 mIU/ml
    18dpt beta-hcg 7414,4 mIU/ml

    preg.png
  • Justyna1501. Autorytet
    Postów: 782 424

    Wysłany: 29 grudnia 2024, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny za iformacje, a czy zarodek z 5 doby o oznaczeniu 3AB i 3BA mają szansę, w sensie czy są to dobre zarodki ?

  • włosy barwy zboża Autorytet
    Postów: 1047 1677

    Wysłany: 29 grudnia 2024, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justyna1501. wrote:
    Hej, dziewczyny jestem po punkcji, po immunosupresji, a przed transferem
    Czekam na okres, gdy go dostanę mam zgłosić się do kliniki. Czy mogłybyście mi powiedzieć jak wyglada przygotowanie do transferu ?
    Ja na cyklu naturalnym umawiam się na wizytę w 11dc, wtedy dopiero dostaje rozpiskę leków. Zależy to też od owulacji wszystko.

    🧑 37 lat 🧔 37 lat
    Starania od: ~sierpień 2021
    2023: 3 x IUI ❌
    2023 lipiec: I stymulacja IVF ✔️ 3 ❄️
    2023 wrzesień: biopsja - przewlekły stan zapalny endometrium - Sumarycznie biopsja 5x
    2024 marzec: transfer ❌
    2024 wrzesień: transfer ✔️
    2024 listopad: 8tc 💔
    2024 grudzień: transfer ❌
    2025 luty: II stymulacja IVF - brak zarodków
    2025 sierpień III stymulacja do IVF - 1 x AB po PGTA
    11.10 transfer ♥️
    19.10 II 😍
    21.10 beta 201,9U/l
    23.10 beta 625,8U/l
    31.10 USG ok
    07.11 USG ♥️
    19.11 8+2 CRL 1,78 FHR 171 😍
    03.12 10+4 CRL 3,63 FHR 168
    16.12 prenatalne CRL 6,2 FHR 168 ryzyka niskie ♥️
    Zdrowa dziewczynka 🩷

    preg.png
‹‹ 205 206 207 208 209 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak interpretować wynik testu ciążowego i co robić dalej?

Testy ciążowe są jednymi z najczęściej stosowanych narzędzi diagnostycznych w warunkach domowych. Choć ich obsługa wydaje się prosta, interpretacja wyniku może wzbudzać wiele pytań - zwłaszcza gdy rezultat jest niejednoznaczny, pojawia się wcześniej niż zaleca producent lub gdy towarzyszą mu objawy wymagające szerszej oceny medycznej. Zrozumienie działania testów wykrywających gonadotropinę kosmówkową (hCG), a także świadomość ograniczeń tych metod pozwala trafniej ocenić sytuację i podjąć odpowiednie kroki.

CZYTAJ WIĘCEJ