Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną ❄️🎄IVF GRUDZIEŃ 2024🎄❄️
Odpowiedz

❄️🎄IVF GRUDZIEŃ 2024🎄❄️

Oceń ten wątek:
  • Listek Autorytet
    Postów: 311 528

    Wysłany: 7 grudnia 2024, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    7dpt -beta 66
    Pierwszy raz jestem na transferze naturalsika i zadziwia mnie poziom proga ok 150, przy lekach to bylo zawsze ok 20

    Karolidu, kitsune, Maria_Christina, LokaDesigner, Dziewiarka, evcix84, nick nieaktualny, magda87, nick nieaktualny, Karolaaas, sailor89, Asiula86, PoskromionaZłośnica, Yahu, Siuleczka., Kingus 1, Iwkaaa, sylstaa, JuluBe, Tinka8.7, Moonflower, Andzia, Różyczka91, Yenne, Dariana, Furblets, Yasamez91 lubią tę wiadomość

    🧔🏻Czynnik męski/ wnętrostwo/ kryptozoospermia

    👩‍🦰 AMH ok 2, reszta w normie

    *1 procedura pICSI/FAMSI z separacją. pickup- pobrano 10 kumulusow/6 MII/3 zaplodnione/ 0 zarodkow 😭
    ********************************
    **2 procedura pICSI/FAMSI z separacją+ aktywacja oocytow+ embryoGEN.
    08.20 pickup- pobrano 7 kumulusów/6MII/ mamy 4❄️❄️❄️❄️
    *****************************
    10.20 FET 1x ❄️ 5.2.2
    3dpt : 37 mlU (pozostalosc po ovitrel);6dpt: 25 mlU;10 dpt: 166 mlU
    14dpt: 965 mlU
    18dpt: 3593 mlU /20 dpt krwawienie jest pęcherzyk z ciałkiem żółtkowym
    31dpt:❤️🐻

    10.23 FET 1x5.2.2
    6dpt 27mlu
    8tyd brak akcji serca💔

    04.24 FET 5.1.1
    5dpt 16,6 mlu;8dpt beta 171mlU;22dpt 745mlU 😢
    06.24 FET
    7dpt 6,5 😣
    ********************************
    3procedura 11.24 6MII/mamy jeszcze 2❄️
    11.30 transfer
    7dpt 66mlU/10dpt 364mlu/16dpt 3557
  • Muczylando Autorytet
    Postów: 3467 4672

    Wysłany: 7 grudnia 2024, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kakali12 wrote:
    Dziewczyny poroniłam 3 tygodnie temu w 14t3d, chciałam bym zrobic badanie kriotrypu, a lekarz zasugerował że muszę zaczekać 3 miesiące żeby to zrobić. Czy to prawda bo nigdzie niczego nie mogę znaleźć

    Co ten lekarz, przecież to jest badanie genetyczne, niezależne od poronienia. Możesz badać w każdej chwili.

    nick nieaktualny, Cari09 lubią tę wiadomość

    👩94👦87. Starania od 2018, klinika od 2024:
    🍀I:
    🐮07/04 - punkcja, 5❄️
    ❌07/31, 09/04, 10/30, 12/04 IV FET, 2 cb
    2025:
    ❌01/08 - V FET, cb
    🍀II:
    🐮03/13 punkcja, 4❄️
    🐄07/22 - VI FET, 🍼04/11 3740g, 57cm🩵

    ❌KIR: Bx +2DS2
    ❔PAI-1, mthfr - homo
    ❌Tężyczka, niedoczynność tarczycy, przewlekłe zapalenie endometrium
    🆗Kariotypy, cytokiny, immunofenotyp, ana2, asa, AMH ~3
    age.png

    "Odwaga bycia nielubianym to odwaga bycia wolnym."
  • przyszłamama96 Autorytet
    Postów: 976 1717

    Wysłany: 7 grudnia 2024, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    migotka_ wrote:
    Mam betę
    8dpt 158 mIU/ml 🥹

    Rośnij tak dalej 🙏


    Pięknie ❤️✊🏻 co zmieniłaś w stosunku do poprzednich transferów gdzie były CB? Trzymam kciuki za dalszy rozwój

    👩🏼30 🧔🏻‍♂️33

    01.2023 Eurofertil CZ 6x❄️
    02.2023 I FET bhcg 0
    03.2023 II FET bhcg 0, 1❄️ źle rozmrożona
    07.2023 I histeroskopia dr Janowiec (zapalenie endometrium)
    09.2023 II histeroskopia dr Janowiec (adenomioza -> 6xDipherline)
    12.2023 immunologia, dr Paśnik
    02.2024 III FET CB💔 bhcg max 650 i spadek
    03.2024 IV FET CB💔 bhcg 23 i złe przyrosty
    05.2024 ciąża naturalna, puste jajo💔
    07.2024 V FET 2x❄️ 💔bhcg 220, złe przyrosty

    09.2024 Invimed Warszawa 6x❄️
    09.2024 immunologia, dr Jarosz
    10.2024 polip w USG
    12.2024 histeroskopia
    01.2025 VI FET 6dpt - 38; 7dpt - 84; 9dpt - 256; 10dpt - 370; 12dpt - 926; 14dpt - 2475; 16dpt - 4973; 20dpt mamy ❤️; 29dpt- CRL 1,12cm, FHR 150 ; 7+5 1,62cm; 8+5 2,27cm; 9+5 3,21cm; 10+5 4,13cm
    12+0 prenatalne 5,44cm
    6.10.2025 córka na świecie 🩷

    event.png
  • Alesiamum Autorytet
    Postów: 606 823

    Wysłany: 7 grudnia 2024, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melduje się już po transferze 🍀

    evcix84, Karolaaas, sylstaa, LokaDesigner, Marz91, sailor89, Nadzieja31, nick nieaktualny, przyszłamama96, Cavarathiel, magda87, kitsune, kamila_<3, Yahu, PoskromionaZłośnica, Kingus 1, Siuleczka., Maria_Christina, Karolidu, nick nieaktualny, Anulka1505, Cari09, Iwkaaa, JuluBe, Tinka8.7, Moonflower, jowmat, Andzia, Różyczka91, Dariana, Niepłodna04, Furblets, Yasamez91 lubią tę wiadomość

    👶 02.2016 moje największe szczęście ♥️
    07.2023 - walczymy o rodzeństwo
    🧑 37 🧒39

    22.07.2024 IUI ❌
    17.08.2024 IUI ❌
    09.10.2024 punkcja
    07.12.2024 transfer ❄️ 5.1.1 👎
    24.02.2025 transfer ❄️ 5.1.1 🍀 (prog 19,78 ng/ml)
    6 i 7 dpt ⏸️🍀 8 dpt beta 84; prog 23.6 ng/ml🍀 10 dpt beta 162; prog 22.50 ng/ml🍀12 dpt beta 327.7; prog 21.9 ng/ml🍀14 dpt beta 839🍀16 dpt beta 2104, prog 21.3 ng/ml🍀22 dpt beta 17636, prog 24.9🍀 30 dpt ❤️ 142 bpm, CRL 9 mm🤞prenatalne wszystko ok
    age.png
  • fortunate_bunia Autorytet
    Postów: 744 873

    Wysłany: 7 grudnia 2024, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aisak88 wrote:
    Witam dziewczyny. Podczytywałam Was trochę i jestem całym sercem z Wami. Eh…. ile ja już przerobiłam komplikacji, krwawień, poronień… ale jedno mogę powiedzieć patrząc na moich synów wszystko było tego warte i było po coś. Czekam na mam nadzieję ostatni transfer - termin 16 -17.12 dowiem się dokładnie we wtorek na wizycie

    Kciuki🤞

    👩 38 lat
    PCOS, insulinooporność, otyłość, nadciśnienie, depresja
    👨 41 lat
    celiakia, nasienie ok
    🐕🐕🐕
    Starania od 2009.
    Stymulacje lekami ✖
    Jajowody: prawy drożny, lewy niedrożny
    I IVF 10.2022
    ❄❄❄❄❄❄
    1. Transfer FET ❄️ 12.2022 cykl sztuczny, EG + AH
    poronienie chybione 8 t.c. 💔
    2. Transfer FET ❄️ maj 2023 CSz, EG+AH 💕
    8 dpt - 74, 11 dpt - 455, 13 dpt - 1303, 15 dpt - 3210,
    CC 05.01.2024 (37+6), ♂️ 2610g, 47 cm 💙
    age.png
    3. Transfer FET ❄️ CN 11.08.2025
    6 dpt ⏸️
    8 dpt - 34,1; 10 dpt - 120;
    12 dpt - 274; 15 dpt - 1439
    21 dpt - GS+YS 28 dpt - CRL i ❤️
    17.03.2026 34+2, CC, 1830g, 43 cm, 🩵♂️
    age.png
  • PoskromionaZłośnica Autorytet
    Postów: 618 462

    Wysłany: 7 grudnia 2024, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jadzia19 wrote:
    Dzięki dziewczyny. Troszkę mnie uspokoiłyście. U mnie rzeczywiście z endometrium są problemy. Estrofem od 2 dc przyjmuje 4x zamiast 3x dziennie plus orzechy, koktajle itp. W tym cyklu pierwszy raz doktor je pochwalił, ale sam na ostatniej wizycie powiedział, że na 6-dniową blastkę trzeba je jeszcze trochę przygotować.
    Ja brałam estrofem 3x2 + lista z pierwszej strony i jakoś dobrnęłam do 9 mm.

    2021 transfer 2 x 3dniowców
    2022 zdrowy synek

    Powrót do gry
    II.2024 FET 6dniowca -> poronienie zatrzymane w 8 tyg.
    VIII.2024 FET 6dniowca - beta 0
    02.12.24 FET 3-dniowca - beta 0
    02.01.25 FET 3-dniowca - 10 dpt - 11, cb
    03.04 ET 5.1.1., - chłopiec

    age.png
  • PoskromionaZłośnica Autorytet
    Postów: 618 462

    Wysłany: 7 grudnia 2024, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Valie05 wrote:
    U mnie beta 10 dpt dzisiaj 0.5 mUI/ml, więc odstawiam leki.
    Proszę o wpis 🗓 11.12 konsultacja w sprawie kolejnego transferu
    Bardzo mi przykro 😞

    2021 transfer 2 x 3dniowców
    2022 zdrowy synek

    Powrót do gry
    II.2024 FET 6dniowca -> poronienie zatrzymane w 8 tyg.
    VIII.2024 FET 6dniowca - beta 0
    02.12.24 FET 3-dniowca - beta 0
    02.01.25 FET 3-dniowca - 10 dpt - 11, cb
    03.04 ET 5.1.1., - chłopiec

    age.png
  • PoskromionaZłośnica Autorytet
    Postów: 618 462

    Wysłany: 7 grudnia 2024, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mauriel wrote:
    Mam nadzieję że Cię to pocieszy. Mi bóle okresowe zaczęły się dzień po transferze, chwilę po nich doszło krwawienie brunatno czerwone i tak jest do dziś. Na bóle biorę nospe i jest lepiej. A wczoraj na USG widziałam już maluszka. Więc to wcale nie musi być zły objaw.
    Ja miałam bóle po wszystkich 3 transferach, w tym udanym, ale teraz martwię się, że za dużo skurczy macicy utrudnia implementacje.
    Przy ostatnim nieudanym transferze miałam mocne bóle jednego dnia, potem już nic i beta zero.
    Dlatego biorę nospę i magnez.

    2021 transfer 2 x 3dniowców
    2022 zdrowy synek

    Powrót do gry
    II.2024 FET 6dniowca -> poronienie zatrzymane w 8 tyg.
    VIII.2024 FET 6dniowca - beta 0
    02.12.24 FET 3-dniowca - beta 0
    02.01.25 FET 3-dniowca - 10 dpt - 11, cb
    03.04 ET 5.1.1., - chłopiec

    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 grudnia 2024, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PoskromionaZłośnica wrote:
    Ja brałam estrofem 3x2 + lista z pierwszej strony i jakoś dobrnęłam do 9 mm.

    Ja w tym cyklu stosowałam dopochwowo bo przy poprzednim transferze zryło mi żołądek totalnie plus codziennie pistacje albo orzechy brazylijskie. Do tego piłam swoją wersję koktajlu tzn sok z ananasa ze sproszkowanym burakiem i witaminą C. 😜 9 mm osiągnęłam chyba około 12 dnia cyklu a transfer będzie w 22 dc.

    PoskromionaZłośnica lubi tę wiadomość

  • Yahu Autorytet
    Postów: 3255 7213

    Wysłany: 7 grudnia 2024, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przypominajka do wpisu ze strony 25 i prośba o wpis w kalendarzu 📆13.12 monitoring + wizyta kwalifikacyjna do II transferu 🤞

    LokaDesigner, Andzia lubią tę wiadomość

    👩🏼34🧔🏻‍♂️36
    AMH 2,6 (11.25)
    ❌ V R2 - hetero / MTHFR-hetero / PAI-1 homo, kryptozoo-
    ✅ kariotyp, genotyp Bx -2DS2, -2DS3 | histero + CD138 (0/10)

    I IVF
    → 09.23 p.krótki → 8🥚→ 7xMII→ PICSI →2❄️
    I FET 2BC → CB ❌
    II FET 2BC

    II IVF
    →06.25. p.długi → 6🥚→ 3xMII→ PICSI
    III ET 2-dn. 5A+4B

    III IVF
    →12.25 p.PPOS GonalF, Menopur, Provera→ 20🥚→ 10xMII → PICSI → 4❄️
    →15.01.26 - IV FET 4BA, CS, prog. 15,2 (Accofil, Prograf→ Encorton)
    β: 5dpt 32,4 | 6dpt 45,90 | 8dpt 56,2 | 9dpt 91,7 | 11dpt 219,0 | 14 dpt 360,2 | 16 dpt 763,0 | 20 dpt 2719,5
    27 dpt CRL 3,9 mm i 💗🥹
    12+4 - I prenatalne niskie ryzyka ♥️
    20+4 - II prenatalne 362 g Okruszka 🩵

    preg.png
  • Hope85 Autorytet
    Postów: 282 887

    Wysłany: 7 grudnia 2024, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Już wiem, że mimo że z 9 komórek rozmrozilo się 9, to prawidłowo zaplodnilo się 6 komórek (stan po 1 dobie).

    We wtorek będzie wiadomo ile faktycznie będzie zarodków.

    Prośba o wpisanie:
    📅sroda 11/12 - transfer

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 grudnia 2024, 17:17

    LokaDesigner, Mała M., Maria_Christina, Moonflower, Tinka8.7, PoskromionaZłośnica, Karolaaas, Andzia, Yahu, kitsune, Dariana, Karolidu lubią tę wiadomość

    '85 👩
    Endometrioza, adenomioza, torbiel jajnika, plus naczyniak, niedoczynność tarczycy, laparo (2013)
    Cross match 12%, Allo MLR 25%, KIR Bx
    AMH 1,7 (2021), 1,18 (01/2026), 0,8 (03/2026)

    Pierwsza era:
    IUI x 3
    0 IVF => (2015) 1 zarodek ❌
    Druga era: 2021-obecnie
    1 IVF => (2021) 6MII/6, 3 zarodki
    1 ET 4/2024 4AA ❌
    2 FET 06/2024 3AA ❌
    07/24 Histero = CD138+ 25/10
    3 FET 10/2024 4BB ❌

    2 IVF => (2022) 8MII/7, 3 zarodki
    4 ET 12/2024 3AA ⏸️
    5dpt 8,7; 9dpt 140; 17 dpt 5422; 22 dpt 16643;
    29 dpt CRL 3 mm, brak serduszka, 9tc 💔
    04/25 Histero (bez cd138) ✅
    5 FET 05/2025 3AA❌
    06-08/25 Zoladex
    6/25 Biopsja - CD138+ 50/10
    7/25 Biopsja - CD138- ✅
    6 FET 11/2025 4BB ❌

    3 IFV 02/26 10/7/2MII/1, 1 x 3AA (5), PGT-A ?
    4 IVF 04/26 8/4/3MII/2, 1 x 3AB (6), PGT-A?
    5 IVF 05/26 8/5/4MII/4, 0
  • LokaDesigner Autorytet
    Postów: 659 2873

    Wysłany: 7 grudnia 2024, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yahu wrote:
    Przypominajka do wpisu ze strony 25 i prośba o wpis w kalendarzu 📆13.12 monitoring + wizyta kwalifikacyjna do II transferu 🤞

    Przepraszam, umknęło mi! Już uzupełnione:)

    Yahu lubi tę wiadomość

    31👱🏼‍♀️ 39🧔

    AMH 2,43 ng/ml

    08.2023 początek starań 🫶
    23.08.2024 IUI ❌️
    17.09.2024 IUI ❌️
    30.09.2024 wizyta kwalifikacyjna do ivf
    07.11.2024 punkcja - pobrane 18🥚zapłodnione 10 🤞, 6 zarodków ❄️❄️❄️❄️❄️❄️ 3 x 5AA, 1x 5BA, 1x4AB, 1x3BC
    13.12.2024 FET 5AA ❌️ cb**
    17.01.2025 FET 5AA 🤰
    5 dpt -> ⏸️
    6 dpt -> beta 33,53 mlU/ml 😱
    25 dpt -> crl 0,44 cm kropeczek z serduszkiem ❤️🥹
    7t + 3 -> crl 1,3 cm ❤️💪
    10t + 2 -> crl 3,64 cm 🥰
    dziewczynka
    30.09 -> 3453 g 53 cm

    age.png
  • MaDi Autorytet
    Postów: 612 375

    Wysłany: 7 grudnia 2024, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :) Ale tu się dzieje ✨️ Ja po monitoringu, wygląda okej i proszę o wpis 📆 12.12 - Transfer .

    Luteina podjęzykowa to jest dla mnie dramat 🤦‍♀️ Czy to można wymienić na coś innego?

    Karolaaas, PoskromionaZłośnica, Malowybitna, Andzia, kitsune lubią tę wiadomość

    Starania od 2020
    Diagnoza: wodniak jajowodu
    ♀️ KIR AA
    ♂️ HLA-C - C2

    Gameta Gdynia od 2024
    08.2024-> laparoskopia,
    obustronne usunięcie jajowodów 😢

    10.2024 -> IVF
    26.10: Stymulacja: gonal, mensinorm,
    orgalutran
    6.11-> Punkcja, 4 🥚
    11.11 🇵🇱 -> ET 4.1.1 ⛔️
    12.12 ✨️-> FET 4.1.2
    8dpt ⏸️ beta 78.11 ->11dpt beta 265.60 -> 16dpt beta 2 259
    02.01 usg GS 1.34 YS 0.79 CRL 0.2 🍀
    6+5 -> accofil
    7+6-> CRL 1.59, ❤️ 145 🍀
    38+3-> 👶🎀🎉
    age.png
  • Maria_Christina Autorytet
    Postów: 324 491

    Wysłany: 7 grudnia 2024, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MaDi wrote:
    Hej :) Ale tu się dzieje ✨️ Ja po monitoringu, wygląda okej i proszę o wpis 📆 12.12 - Transfer .

    Luteina podjęzykowa to jest dla mnie dramat 🤦‍♀️ Czy to można wymienić na coś innego?

    A czemu dramat? Też to mam 3 x dziennie i spoko. Dla mnie dramat to ta Fraxiparyna zastrzyki.

    Starania od lutego 2024.
    39 lat, AMH 2, 84
    czynnik męski oligospermia
    Kariotypy ✅

    03.2024 stymulacja Menopur + Ganirelix
    03.2024 punkcja, 8 🥚, zapłodniło się 6 🥚.
    Przetrwały 2 ❄️❄️4BC i 5BC. Nieprzebadane.

    Polip w macicy po stymulacji, wizyty u kilku lekarzy.
    Lekarz prowadzący radzi robić transfer na polip...
    06.2024 Histeroskopia w Novum z usunięciem polipa.
    Biopsja endometrium - brak stanu zapalnego.

    07.2024 transfer 2 zarodów, nieudany, brak implantacji.

    07.2024 zmiana lekarza, nowa stymulacja.
    Rekovelle + Oraglutran.
    31.07.2024 Punkcja. Pobrano 18 🥚, dojrzałych 18 🥚. Lekarz kazał zapłodnić wszystkie, zapłodniło się 11 🥚.
    Przetrwało 6 ❄️❄️❄️❄️❄️❄️ 4AB, 4AC, 4BB,4BB,4BB, 4CB.
    Badanie PGT: 1 zdrowa ❄️ 4AB.
    1 nieprzebadana ❄️4AC (nie dało się przebadać).

    Transfer 6.09 - nieudany.
    Lekarz sugeruje zbadać immunologię.

    27.09. - pierwsza wizyta u immunologa.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 grudnia 2024, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bym mogła sobie zastrzyki robić nawet 3 razy dziennie byle tych leków tyle nie łykać bo potem mój żołądek cierpi 🫣

    Muczylando, kitsune, MaDi lubią tę wiadomość

  • Moonflower Debiutantka
    Postów: 14 208

    Wysłany: 7 grudnia 2024, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LokaDesigner wrote:
    Przepraszam, umknęło mi! Już uzupełnione:)
    Ja też poproszę o dodanie mojego zagubionego wpisu - 📅12.12 beta dla kliniki 10 dpt.
    Nie wiem na której stronie był, nieistotne :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 grudnia 2024, 19:22

    Tinka8.7, LokaDesigner, Andzia, kitsune lubią tę wiadomość

    08.2023 💔

    6x cykl stymulowany - Aromek, Ovitrelle
    3x IUI ❌️

    9.2024 punkcja 1 ❄️ 3.1.1

    12.2024 transfer FET
    10 dpt beta 395 mIU/ml
    25 dpt jest serduszko ❤️

    preg.png
  • Trini87 Autorytet
    Postów: 1002 451

    Wysłany: 7 grudnia 2024, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 czerwca 2025, 11:09

  • Iwkaaa Autorytet
    Postów: 2008 2061

    Wysłany: 7 grudnia 2024, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka dziewczynki

    U mnie wczoraj przyszedł @ nastawiłam się że będzie tragiczny i taki jest... Dobrze że to weekend to mogę sobie bezkarnie chodzić w dresach.
    Przy sobocie ogarnęłam trochę chatę no i brałam razem z córcią choinkę 🎄🎄🎄 także u nas już stoi. W grudniu jednak odpuszczam wszystkie wizyty, umówię się po nowym roku na podgląd.

    A mam takie pytanie jeżeli chodzi o badnie kariotypow, bo zaglądałam w dokumenty że miałam robione kariotypy razem z mężem przed 1 procedurą ivf w 2018 roku, czy te kariotypy mają jakieś oznaczenia, rodzaje lub coś takiego żebym mogła zobaczyć czy to jest coś co mogło by nam się przydać w dalszej diagnostyce.

    IVF - IMSI 03.2018 - 1 zarodek :(
    2 IVF - IMSI - 08.2018 - 1 zarodek ❤️ 👱‍♀️

    2024-powrót do gry
    09.2024 1 procedura z programu - 3 transfery, 1cb
    07.2025 - 2 procedura z programu, 1 ET, 2❄️❄️, 7dpt-50,9dpt-112,11dpt-212, 21 dpt ❤️
    age.png
  • PoskromionaZłośnica Autorytet
    Postów: 618 462

    Wysłany: 7 grudnia 2024, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jadzia19 wrote:
    Ja bym mogła sobie zastrzyki robić nawet 3 razy dziennie byle tych leków tyle nie łykać bo potem mój żołądek cierpi 🫣
    Ja na razie nie vierpie, ale zastanawiam się czy nie brać czegoś osłonowo. Coś polecacie?

    2021 transfer 2 x 3dniowców
    2022 zdrowy synek

    Powrót do gry
    II.2024 FET 6dniowca -> poronienie zatrzymane w 8 tyg.
    VIII.2024 FET 6dniowca - beta 0
    02.12.24 FET 3-dniowca - beta 0
    02.01.25 FET 3-dniowca - 10 dpt - 11, cb
    03.04 ET 5.1.1., - chłopiec

    age.png
  • Malowybitna Autorytet
    Postów: 759 1352

    Wysłany: 7 grudnia 2024, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PoskromionaZłośnica wrote:
    Ja na razie nie vierpie, ale zastanawiam się czy nie brać czegoś osłonowo. Coś polecacie?

    Ja biorę sanprobi ibs i jest spoko

    Moonflower, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    starania od 2022
    🙍‍♀️'92
    AMH - 7,48
    ❌PCOS w obrazie usg
    ❌MTHTR A1298 homo
    ❌PAI hetero
    ✅homocysteina - 7
    ✅ASA, ANA1, ANA3, APS
    ✅KIR 4/5 brak 2DS5
    ✅HLA-C oboje C1
    ✅kariotyp
    ✅cd138
    🙍‍♂️'90
    ❌Koncentracja 2,1 mln/ml
    ✅Morfologia 4%
    ❌FSH - 15,64
    ✅kariotyp, CFTR, usg jąder

    I IVF (menopur 150, orgalutran)
    11.2024 - punkcja: 19 pobranych, 12 dojrzałych, 8 zapłodnionych, ❄️❄️❄️❄️

    12.12.24 FET I (CS) (estrofem, cyclogest, duphaston, clexane), 9w6d poronienie zatrzymane (8+2) 💔.

    4.8.25 🌈 FET II (CN) 6 dpt ⏸️, 7 dpt beta 55, 9 dpt beta 130, 12dpt beta 685 15 dpt beta 2389 23 dpt GS 1,55 cm, CRL 0,24 cm i ❤️, 7+4 CRL 1,49 cm, 9+1 CRL 2,65 cm, 11+4 5,2 cm, 12+5 prenatalne ✅,
    15+5 nifty: zdrowa dziewczynka 🩷🩷🩷

    age.png
‹‹ 68 69 70 71 72 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ