Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną ❄️🎄IVF GRUDZIEŃ 2024🎄❄️
Odpowiedz

❄️🎄IVF GRUDZIEŃ 2024🎄❄️

Oceń ten wątek:
  • Eve83 Ekspertka
    Postów: 247 207

    Wysłany: 10 grudnia 2024, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, w tym wątku widzę, że jest Was najwięcej aktywnych. Przepraszam, ale wbijam się w temat od tak, ale mam pytanie o transfer na cyklu naturalnym.
    Pierwszy raz podchodziłam do transferu na cyklu naturalnym i mam mętlik w głowie. Cykl zupełnie naturalny plus leki od immunologa. W usg 10 dzień cyklu ładny duży pęcherzyk, 11 dnia cyklu kolejne usg dalej jest pęcherzyk i został podany ovitrell, lekarz zaleca przyjmowanie progesteronu. 12 dnia cyklu pęcherzyk pękł. Lekarz wyznacza termin transferu na 15 dzień cyklu. Z czym nie zgadza się inny lekarz. Mówi, że termin transferu powinien być na 16 dzień cyklu (sobota = klinika wtedy nie pracuje lub na 18 dzień cyklu czyli poniedziałek). Lekarz wyznaczenie wcześniejszego terminu tłumaczy, że endometrium nie poczeka na przyjęcie zarodka (blastka z 5 doby). Co o tym myślicie? Jakie jest ogólnie postępowanie lekarzy? Tak czytam o tym i sama nie wiem, dzień owulacji to dzień zero i potem 5 dni jeśli jest blastka z 5 doby czy lekarze robią transfery wcześniej?
    Powodzenia dziewczyny w tej trudnej walce!! 💪🤞♥️♥️

    Woczekiwaniu lubi tę wiadomość

  • krakowiankq Autorytet
    Postów: 2435 4290

    Wysłany: 10 grudnia 2024, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kladom wrote:
    Ja nie dostałam przed pierwszą punkcja żadnego antybiotyku więc to chyba kwestia indywidualna.

    U mnie pierwsza punkcja z antybiotykiem, przy drugiej w innej klinice już bez. Jak zapytałam o antybiotyk to powiedziano mi, że to nie jest konieczne. Pewnie zależy od lekarza.

    Karolidu lubi tę wiadomość

    👱‍♀️88' 👱81' starania od 10.2022
    IVF I: 03.24 14/10🥚5z 0️⃣❄️
    IVF II: 08.24 16/11🥚6z 4️⃣❄️
    10.24 FET I 5.1.1❌
    11.24 FET II 4.1.1❌
    12.24 histeroskopia: cd138✅️ NK⬆️
    03.25 FET III 3.1.1❌ Accofil,Smoflipid,Encorton, heparyna,HCQ-Jarosz
    04.25 FET IV 4.2.3❌
    IVF III 05.25 14/9🥚6z 2️⃣❄️->PGT-A0️⃣
    IVF IV 08.25 16/13🥚11z 7️⃣❄️->3️⃣❄️❄️❄️ PGT-A✅️
    11.25 histeroskopia: polipy, adeno, cd138❌️
    antybiotyki, Zoladex✔️
    02.26 FET V 5.1.1 Prograf, Accofil-Sydor
    7dpt 71 12dpt 684 14dpt 1457 18dpt 3269 32dpt 4807 brak zarodka 8tc❌️
    06.26 FET VI 4.1.2 6.d.7dpt 70 10dpt 299 14dpt 2062 18dpt 3560 21dpt 3270

    usunięta przegroda, AMH 2,2
    ❌️endometrioza III, adenomioza
    KIR Bx tylko 2DS2✔ ♀️C2 ♂️C1/C2
    ✖NK, IL-10, PAI-1, V R2, ferrytyna, PRL
    cross (APC) 52%,(Prokocim) negatywny🧐, allo-MLR 41%
    ♂️m.0%
  • Dariana Autorytet
    Postów: 3846 6007

    Wysłany: 10 grudnia 2024, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Muczylando wrote:
    No, chyba serwery ovufriend zrobiły nam przymusową przerwę od forum. Ja już w panice nie miałam co ze sobą zrobić po południu 😂
    Ja właśnie wtedy miałam chwilę żeby nadrobić forum a tu psikus 🙈 nawet na aplikacji sprawdzałam i nic 🙈 lekka panika była 😅

    🙋‍♀️ 38

    MTHFR-2xhetero
    PAI-homo
    Insulinooporności, hiperinsulinemia
    Hashimoto
    KIR AA
    Adeno
    Cross-match 24,9
    ✅ AMH - 5,2

    🙋🏻‍♂️ 39
    ❌ Teratozoospermia

    Syn 18' (3 l.starań)
    Obecnie: 5,5r.

    IUI 24' ❌❌❌

    8.10.24 mensinorm 75 jedn., Rekovelle 7 mcg, od 5dc Orgalutran 0,25mg
    19.10. punkcja - 7🥚, 6 dojrzałych, 3 MII
    2 blastki (2.1.2 i ❄️5.1.2)
    24.10. ET 2.1.2 ❌
    22.11. FET ❄️ 5.1.2 ❌

    27.12.💉Diphereline
    08.01.25 💉Ovaleap 150 💉Menopur 150
    16.01.💉Menopur 300
    22.01. Punkcja: 13🥚, 10 zapłodnionych, 7 MII,
    5 doba ❄️2.1.1 ❄️2.1.2
    6 doba ❄️ 5.1.1 ❄️5.1.2 ❄️4.2.2.
    14.03, 11.04 💉 diphereline
    9.05 FET❄️ 5.1.1
    5dpt II😍
    6dpt 16,10
    8dpt 67,9
    10dpt 130
    12dpt 268
    14dpt 763
    18dpt 3730
    24dpt 15863❤️

    Staś💜
    33+3tc, 2030g, 44cm

    age.png
  • Muczylando Autorytet
    Postów: 3467 4672

    Wysłany: 10 grudnia 2024, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dariana wrote:
    Ja właśnie wtedy miałam chwilę żeby nadrobić forum a tu psikus 🙈 nawet na aplikacji sprawdzałam i nic 🙈 lekka panika była 😅

    Ja nawet napisałam do ovufriend i jak juz forum wróciło to łaskawie odpisali, że już wszystko działa 😂

    👩94👦87. Starania od 2018, klinika od 2024:
    🍀I:
    🐮07/04 - punkcja, 5❄️
    ❌07/31, 09/04, 10/30, 12/04 IV FET, 2 cb
    2025:
    ❌01/08 - V FET, cb
    🍀II:
    🐮03/13 punkcja, 4❄️
    🐄07/22 - VI FET, 🍼04/11 3740g, 57cm🩵

    ❌KIR: Bx +2DS2
    ❔PAI-1, mthfr - homo
    ❌Tężyczka, niedoczynność tarczycy, przewlekłe zapalenie endometrium
    🆗Kariotypy, cytokiny, immunofenotyp, ana2, asa, AMH ~3
    age.png

    "Odwaga bycia nielubianym to odwaga bycia wolnym."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 grudnia 2024, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eve83 wrote:
    Dziewczyny, w tym wątku widzę, że jest Was najwięcej aktywnych. Przepraszam, ale wbijam się w temat od tak, ale mam pytanie o transfer na cyklu naturalnym.
    Pierwszy raz podchodziłam do transferu na cyklu naturalnym i mam mętlik w głowie. Cykl zupełnie naturalny plus leki od immunologa. W usg 10 dzień cyklu ładny duży pęcherzyk, 11 dnia cyklu kolejne usg dalej jest pęcherzyk i został podany ovitrell, lekarz zaleca przyjmowanie progesteronu. 12 dnia cyklu pęcherzyk pękł. Lekarz wyznacza termin transferu na 15 dzień cyklu. Z czym nie zgadza się inny lekarz. Mówi, że termin transferu powinien być na 16 dzień cyklu (sobota = klinika wtedy nie pracuje lub na 18 dzień cyklu czyli poniedziałek). Lekarz wyznaczenie wcześniejszego terminu tłumaczy, że endometrium nie poczeka na przyjęcie zarodka (blastka z 5 doby). Co o tym myślicie? Jakie jest ogólnie postępowanie lekarzy? Tak czytam o tym i sama nie wiem, dzień owulacji to dzień zero i potem 5 dni jeśli jest blastka z 5 doby czy lekarze robią transfery wcześniej?
    Powodzenia dziewczyny w tej trudnej walce!! 💪🤞♥️♥️

    Brzmi jak wygodnictwo kliniki by zrobić transfer w dzień dla nich dogodny. Najważniejsze powinno być dobro pacjenta i powodzenie transferu. U mnie w klinice nawet w niedzielę robią transfery jeżeli cykl tak wypada.

    Woczekiwaniu, Eve83, Karolaaas lubią tę wiadomość

  • Dariana Autorytet
    Postów: 3846 6007

    Wysłany: 10 grudnia 2024, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WiktoriaP wrote:
    7dpt - 84,60 !!
    Zostań ze mną 🙏🏻☘️

    W środę beta dla kliniki, potem teleporada z lekarzem prowadzącym, jak myślicie kiedy wypadnie wizyta ?
    Kciuki za przyrosty 🤞🏻🤞🏻🤞🏻

    Hannah Hoe lubi tę wiadomość

    🙋‍♀️ 38

    MTHFR-2xhetero
    PAI-homo
    Insulinooporności, hiperinsulinemia
    Hashimoto
    KIR AA
    Adeno
    Cross-match 24,9
    ✅ AMH - 5,2

    🙋🏻‍♂️ 39
    ❌ Teratozoospermia

    Syn 18' (3 l.starań)
    Obecnie: 5,5r.

    IUI 24' ❌❌❌

    8.10.24 mensinorm 75 jedn., Rekovelle 7 mcg, od 5dc Orgalutran 0,25mg
    19.10. punkcja - 7🥚, 6 dojrzałych, 3 MII
    2 blastki (2.1.2 i ❄️5.1.2)
    24.10. ET 2.1.2 ❌
    22.11. FET ❄️ 5.1.2 ❌

    27.12.💉Diphereline
    08.01.25 💉Ovaleap 150 💉Menopur 150
    16.01.💉Menopur 300
    22.01. Punkcja: 13🥚, 10 zapłodnionych, 7 MII,
    5 doba ❄️2.1.1 ❄️2.1.2
    6 doba ❄️ 5.1.1 ❄️5.1.2 ❄️4.2.2.
    14.03, 11.04 💉 diphereline
    9.05 FET❄️ 5.1.1
    5dpt II😍
    6dpt 16,10
    8dpt 67,9
    10dpt 130
    12dpt 268
    14dpt 763
    18dpt 3730
    24dpt 15863❤️

    Staś💜
    33+3tc, 2030g, 44cm

    age.png
  • Yasamez91 Ekspertka
    Postów: 170 597

    Wysłany: 10 grudnia 2024, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolaaas wrote:
    No trzymaj kciukasy przydadza sie 😊 robię zza krzaka, a w pt. oficjalna dla kliniki. Dobrze, że zbadałaś sobie proga i dolożyłaś co trzeba, tak ja na naturalnym, a Ty sztuczny stad u Ciebie wiecej tych lekow, nawet sie nad tym nie zastanawialam🤪. A jeśli mogę spytać się o to poronienie? Ile dni po transferze?

    Wiadomo że najpierw sie robi po krzakach xD podziwiam dziewczyny, ktore wytrzymuja i robia dopiero w dzień, w ktorym maja zalecenia 😁

    To juz byl 9tc, ale od początku wartości bety były bardzo niskie i cały czas plamilam. Trensfer mialam na poczatku czerwca a serduszko przestalo bic pod koniec lipca... Robiliśmy badania genetyczne i wszystki bylo ok dlatego tak sie czepiam tego proga teraz między innymi.

    Starania od 11.2020
    Od 04.2022 Invimed
    Ona: lat 33, niedoczynność tarczycy, insulinooporność, PCOS, stłuszczenie wątroby+naczyniaki (metformax sr 2x 1000, euthyrox 50)
    08.2023 laparoskopia ginekologiczna z kauteryzacją i chromoskopia (jajowody drożne)
    AMH 1.2024 - 53.61 pmol/l (ok 7.5 ng/ml)
    Kariotyp ✅
    MTHFR ❌ PAI✅ V leiden✅V R2❌
    On: lat 32
    03.2024 morfologia 1% + za wysoki stres oksydacyjny
    Kariotyp ✅
    '22 i '24 stymulacja z Lametta, Bemfola i ovitrelle❌
    05.2024 ruszamy z procedurą /rekovelle+cetrotide
    13.05.2024 punkcja, pobrano 22, 19 dojrzałych, mamy 7 ❄️
    10.06.2024 transfer ❄️4AB
    9 tc poronienie zatrzymane 💔 Julia 👼
    4.11.2024 transfer ❄️4AB ❌
    5.12.2024 transfer ❄️❄️ x 4BB
    7dpt beta 50, prog 8.2
    9dpt beta 136, prog 25
    11 dpt beta 388, prog 10.6
    15dpt beta 1835, prog 11.8
    27.12 CRL 0.19 cm ♥️
    30.12 CRL 0.38 cm ♥️
    Trzymaj się kropeczku!🤞
  • Woczekiwaniu Autorytet
    Postów: 2566 2115

    Wysłany: 10 grudnia 2024, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eve83 wrote:
    Dziewczyny, w tym wątku widzę, że jest Was najwięcej aktywnych. Przepraszam, ale wbijam się w temat od tak, ale mam pytanie o transfer na cyklu naturalnym.
    Pierwszy raz podchodziłam do transferu na cyklu naturalnym i mam mętlik w głowie. Cykl zupełnie naturalny plus leki od immunologa. W usg 10 dzień cyklu ładny duży pęcherzyk, 11 dnia cyklu kolejne usg dalej jest pęcherzyk i został podany ovitrell, lekarz zaleca przyjmowanie progesteronu. 12 dnia cyklu pęcherzyk pękł. Lekarz wyznacza termin transferu na 15 dzień cyklu. Z czym nie zgadza się inny lekarz. Mówi, że termin transferu powinien być na 16 dzień cyklu (sobota = klinika wtedy nie pracuje lub na 18 dzień cyklu czyli poniedziałek). Lekarz wyznaczenie wcześniejszego terminu tłumaczy, że endometrium nie poczeka na przyjęcie zarodka (blastka z 5 doby). Co o tym myślicie? Jakie jest ogólnie postępowanie lekarzy? Tak czytam o tym i sama nie wiem, dzień owulacji to dzień zero i potem 5 dni jeśli jest blastka z 5 doby czy lekarze robią transfery wcześniej?
    Powodzenia dziewczyny w tej trudnej walce!! 💪🤞♥️♥️


    U mnie transfer blastki wyglądał tak: 12 dc rano byłam na USG, pęcherzyk 19.2mm, o 12:00 przyjęłam ovitrelle, 13dc wieczorem na USG pęcherzyk jeszcze był, kolejne USG 14dc rano pęcherzyka już nie było. Od tego dnia wieczorem miałam wziąć progesteron dopochwowy, a w 19dc miałam transfer czyli od pęknięcia pęcherzyka minęło 5 dni.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 grudnia 2024, 21:26

    Eve83 lubi tę wiadomość

    Starania od 11.2018
    🧔‍♂️ 90: nieprawidłowy kariotyp: translokacja 14/21, oligozospermia
    👱‍♀️ 93: AMH: (07.2023)- 2.96, (10.2025)-1.91
    ❌Komórki NK z krwi 21.3%❌KIR AA ❌Cross-match luty 2025:30,1%, maj 2025:36.9%.

    I IVF 12/2023
    🥚10 pobranych, 7 dojrzałych, 6 zapłodnionych, ❄️1 zdrowy
    ➡️I FET 17/06/2024, BetaHCG: 8dpt: 13,50, 10dpt: CB 💔
    II IVF 10/2024 (zmiana kliniki)
    🥚16 pobranych, 12 dojrzałych, 8 zapłodnionych, ❄️❄️❄️
    PGT-SR (zdrowy, trisomia 21, mozaika niskiego stopnia chromosomu 2)
    ➡️II FET 28/01/2025
    Accofil, Smoflipid
    BetaHCG: 8dpt-97.40, 10dpt-174, 13dpt-163, 14dpt-115 💔
    ➡️III FET 28/04/2025
    Immunosupresja,Accofil, Smoflipid
    BetaHCG: 8dpt 15,30, 10dpt: CB 💔
    III IVF 11.2025 🥚15 pobranych, 10 dojrzałych, ❄️❄️❄️
    IV IVF 01.2026 🥚13 pobranych, 7 dojrzałych, ❄️❄️❄️❄️
    (5 zdrowych, 1 mozaika, 1 nieinformatywny)
    ➡️IV FET 08.06.2026
    BetaHCG: 8dpt-31,90, 10dpt-CB 💔
  • Eve83 Ekspertka
    Postów: 247 207

    Wysłany: 10 grudnia 2024, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jadzia19 wrote:
    Brzmi jak wygodnictwo kliniki by zrobić transfer w dzień dla nich dogodny. Najważniejsze powinno być dobro pacjenta i powodzenie transferu. U mnie w klinice nawet w niedzielę robią transfery jeżeli cykl tak wypada.

    Jadzia, niestety nie każda klinika działa tak jak Twoja. Jestem mega wkurwiona i mam w planie zrezygnować z piątkowego transferu. Już nieważne osocze na lepsze endo przed, stratching, leki od immunologa...i inne cuda. Kolejny miesiąc w plecy. A wcześniej czekałam na wynik IPLE i tak można wymieniać.

  • MjakMarta Autorytet
    Postów: 386 674

    Wysłany: 10 grudnia 2024, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Woczekiwaniu wrote:
    Wiesz jak długo jest ważna recepta na accofil? 30 dni?
    Tak ja dostałam receptę na 30 dni

    Woczekiwaniu lubi tę wiadomość

    Starania od 2020
    👱‍♀️ 32
    🙋‍♂️ 36

    3 IUI ❌

    1 IVF VII'24 1x ❄️ 2BB ❌️

    2 IVF IX'24 1x 3BC ❌️

    3 IVF długi protokół XII'24, 3❄️ ❌️❌️❌️

    4 IVF długi protokół XII'25, 5❄️
    Wdrożone leczenie immuno ⬆️
    1.04. Transfer 4AA ✅️🍀
    Beta hcg:
    8 dpt 113;
    10 dpt 315;
    12 dpt 539;
    15 dpt 1689;
    7w5d ❤️
    11w6d USG prenatalne zdrowa dzidzia👶
    preg.png
  • Eve83 Ekspertka
    Postów: 247 207

    Wysłany: 10 grudnia 2024, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Woczekiwaniu wrote:
    U mnie transfer blastki wyglądał tak: 12 dc rano byłam na USG, pęcherzyk 19.2mm, o 12:00 przyjęłam ovitrelle, 13dc wieczorem na USG pęcherzyk jeszcze był, kolejne USG 14dc rano pęcherzyka już nie było. Od tego dnia wieczorem miałam wziąć progesteron dopochwowy, a w 19dc miałam transfer czyli od pęknięcia pęcherzyka i wzięcia progesteronu minęło 5 dni.


    Dziękuję za dokładne opisanie♥️ czyli jest tak jak myślałam i nie zgrywa się to z podejściem lekarza. Najlepiej zróbmy transfer, a jeśli nie wyjdzie to trudno zwalimy na statystykę albo marną jakość przebadanej blastki.

  • Mała M. Przyjaciółka
    Postów: 78 243

    Wysłany: 10 grudnia 2024, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, podsumowanie mojej dzisiejszej wizyty:
    📅 17 grudnia transfer ❄️4BA
    📅 27 grudnia beta dla kliniki
    Jak wytrzymam bez wcześniejszego sprawdzenia to sama sobie pomnik postawię w ogródku 🙈 Jestem przerażona ilością leków jakie mam ogarnąć, no ale muszę dać radę.

    Yasamez91, Karolaaas, Iwkaaa, LokaDesigner, Yenne, kitsune, Tinka8.7, Yahu lubią tę wiadomość

    🙋🏼‍♀️
    40 lat
    Insulinooporność, tężyczka

    🙋
    40 lat
    Insulinooporność
    Słabe nasienie

    💕
    Starania od maja 2021
    07.2024 kwalifikacja do programu
    08.2024 stymulacja Menopur, Ganirelix
    09.2024 punkcja
    USG - polip do usunięcia przed transferem
    10🥚3❄️ 1×4BA 2x4BB 6 doba
    10.2024 histeroskopia 🆗️
    17.12.2024 transfer ❄️4BA (encorton, acard, estrofem, cyclogest, progesteron besins)
    27.12.2024 beta 10 dpt 12, progesteron 38,8
    30.12.2024 beta 1,1 😢
    27.02.2025 transfer ❄️4BB, (encorton, acard, estrofem, cyclogest, progesteron besins)
    10.03.2025 beta < 0,2 mIU/ml 😢
    05.05.2025 transfer ostatniej ❄️4BB (encorton, acard, estrofem, cyclogest, progesteron besins, clexane)
    15.05. 2025 beta 27,2
    17.05.2025 beta 28,8 cb 😢
    16.07.2025 start nowej procedury - długi protokół
    06.08.2025 stymulacja menopur, gonal, gonapeptyl
    19.08.2025 punkcja, PGT-A
    8🥚2❄️
    30.10.2025 transfer 4AB, euploidalny
    10.11.2025 beta HCG 445 mlU/ml ❤️
  • domi_ Autorytet
    Postów: 1919 4572

    Wysłany: 10 grudnia 2024, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunkaaway wrote:
    Dziękuję! Właśnie jedna z dziewczyn też o tym pisała,że robią na cito. Lekarz upatruje problem w genetyce...zalecił konsultację z prof Jezela Stanek
    A tak z czystej ciekawości. Jeśli lekarz obstawia problem genetyczny to jakie badania polecił Wam zrobić? Czy to dopiero prof Stanek będzie ewentualnie zlecać badania?

    👩,👦34 l.//starania >10 lat
    Endometrioza 4 st, Adeno. '20 i '25 laparo.
    AMH:0,45>0,66
    MTHFR, PAI-1, Leiden, R2❌ Anemia
    Kariotypy✔️ KIR BX: 2DS1,2DS2,2DS5✔️ 2DS3,3DS1❌ On HLA-c:C1,C2
    CD138 ✔️ Cross match 26,7%>24,6%
    Interleukin 6 4,3pg/ml⬆️ ANA1(+)

    I procedura IMSI - 2023, krótki prot.
    📅 11.2023 💉 5 kom.>>❄️❄️3AB, 5BC
    FET I 12.2023 3AB CS, 12 dpt <0,1❌
    FET II 07.2024 5BC CS, EG. 6 dpt <0,2❌

    II procedura ICSI+FC - 2024, długi prot.
    📅10.2024 💉 2 kom. >> ❄️3BB
    FET III 11.2024 CS, EG, AH 9 dpt <0,2❌

    III procedura ICSI+FC - 2025, długi prot. z hormonem wzrostu
    📅31.01 💉 2 kom. >> ❄️❄️3BA, 3BB

    FET IV 19.07.2025, 3BA CS, AH
    Encorton, Clexane, Acard, Accofil, Prograf, Relanium, Prolutex, Besins, Utrogestan, Estrofem
    6dpt 22,7, 9dpt 110, 12dpt 540, 20dpt 1902,9, 23dpt 1818, GS 0,48, 6+0 ciąża zatrzymana ❌
    FET V 15.12.2025, 3BB CS, AH, 8dpt <0,2 ❌

    💊Ryeqo od 01.03. 🏥 07.2026, 3. operacja. DaVinci.
  • MILI35 Ekspertka
    Postów: 179 427

    Wysłany: 10 grudnia 2024, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi nie działa w apce nic. Nie mogę ustawić pierwszego dnia miesiączki ani nic a mam wykupione premium. Pisałam do nich już kilka dni temu e-mail ale cisza. Może macie jakiś kontakt do nich

    Ona 36 on 35

    2018 rok ciąża naturalna ale niestety w 13tyg serduszko przestaje bic 🥲

    Endometrioza w niewielkim stopniu usunięta 2022 styczeń

    Od tamtej pory 6x iui

    2x IVF nieudane 2023

    5 grudnia 2024 transfer 5 dniowej blastki ♥️ czekamy na cud

    6dpt ⏸️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 grudnia 2024, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eve83 wrote:
    Jadzia, niestety nie każda klinika działa tak jak Twoja. Jestem mega wkurwiona i mam w planie zrezygnować z piątkowego transferu. Już nieważne osocze na lepsze endo przed, stratching, leki od immunologa...i inne cuda. Kolejny miesiąc w plecy. A wcześniej czekałam na wynik IPLE i tak można wymieniać.

    Rozumiem Twoją złość 🫂

  • rozalaa Autorytet
    Postów: 2341 6582

    Wysłany: 10 grudnia 2024, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alittle wrote:
    Swoją drogą byłam dzisiaj u profesorka, mega duża wiedza.
    Powiedział mi coś ciekawego - puste jajo płodowe to wina plemnika. Embriolodzy wybierają ładne wizualnie i ruchliwe, a materiał genetyczny leży 🤔
    O proszę, ciekawe. Może dlatego zalecają robić te dodatkowe selekcje i argumentują to mniejszym odsetkiem poronień 🤔 widziałam kiedyś też puste jajo u dziewczyny z przebadanym zarodkiem AA 🤔 myślę za prawda leży gdzieś po środku, bo immunologia też bywa obwiniana o puste jajo. A! I widziałam też gdzieś wypowiedź jakiegoś zagranicznego doktorka który twierdzi, że termin puste jajo nie powinien istnieć, że zarodek rozwija się tylko ze nieproporcjonalnie i nieprawidłowo i nie idzie go uchwycić przez to na usg 🤷‍♀️

    Woczekiwaniu lubi tę wiadomość

    starania o pierwsze👶 od 2022r
    👩 30 | 🧔 31 |
    IVF #1 – 07.2024 → 2❄️
    FET 19.08 – 💔 ciąża bezzarodkowa
    IVF #2 – 12.2024 → 8❄️
    FET 3.02.25❄️5bb 👎
    FET 3.03.25❄️4bc + ❄️4bb 👎
    FET 21.07.25❄️2x4cc 👎
    FET 18.08.25❄️4bc + ❄️3bb 👎
    FET 30.04.26 ❄️4bb -> 7dpt II
    nieprawidłowe przyrosty HCG - 💔 ciąża bezzarodkowa
  • Lunkaaway Autorytet
    Postów: 937 4138

    Wysłany: 10 grudnia 2024, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    domi_ wrote:
    A tak z czystej ciekawości. Jeśli lekarz obstawia problem genetyczny to jakie badania polecił Wam zrobić? Czy to dopiero prof Stanek będzie ewentualnie zlecać badania?
    Kazał na razie zrobić kariotypy i zobaczyć co wyjdzie..z tym badaniem do niej i ona dalej najwyżej coś zleci. Powiedział, że jestem wyjątkiem by przez dwie procedury nie było zarodkow...

    01.2012 13tc💔
    🙍‍♀️'84 🙍‍♂️'77
    2018 - usunięcie guza lewego jajnika
    09.2024 I IVF / 9🥚→4xMII→ 1❄️(5 doba)✔️
    6.11.2024- I transfer 4BB ❌ beta HCG< 3,2
    11.2024 II IVF / 7🥚→4xMII→ brak zarodków❌
    📆 10.01.2025 histeroskopia i usunięcie polipa
    📆 31.01.2025 zmiana kliniki. Start III Procedury.
    Długi protokół - 💉💉Gonapeptyl/ Omnitrope 2,5 j./GonalF330 + 150 Menopur/450 Menopur
    03.2025 III IVF / 17🥚→14xMII→ 6❄️(5 doba)✔️
    03.2025- II transfer 8A/ 🍀17.03.2025 10dpt Bhcg 25, 12 dpt 43, 14 dpt 35 cb💔
    🍀12.05.2025 III FET 4.2.2
    29.07.2025 14tc💔/Franuś/ Zespół Edwardsa
    02.2026 IV IVF ⏳4MII/VII ET 1 ❄️/10 dpt 149/12 dpt 400/14 dpt 906
    9+0 test Panorama/ zdrowa dziewczynka
    13+6 I Prenatalne
    19+ 6 II Prenatalne
    preg.png
  • Naadzieja Autorytet
    Postów: 690 490

    Wysłany: 10 grudnia 2024, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jestem po wizycie i po badaniach przed punkcją. W prawym jajniku mam 10 pęcherzyków, w lewym 8, czyli łącznie 18.

    Punkcja zaplanowana na czwartek 12.12 na godzinę 13:00 📅 dzisiaj o 1 w nocy przyjmuje ovitrell.

    Niestety estradiol wystrzelony w kosmos 7860 pg/ml, progesteron 1,2. Czy któraś miała tak wysoką wartość estradiolu ?

    Czeka mnie hiperstymulacja? Na co mam się szykować? To już pewne, że transfer odroczony?

    Uratujcie moją noc, bo zwariuję z nerwów

    Karolidu, LokaDesigner, Yenne, kitsune lubią tę wiadomość

    👩89 👨85

    2020 - 👧nat.1 cykl starań
    2023 - bliźniaki, nat.1 cykl starań, 10 tc💔

    05-10.2024 - 5 cykli clo
    08.2024 - HSG
    10.2024 - IUI X

    IVF 1
    11.24 stymulacja💉(gonapeptyl 100, ovaleap 150, menopur 75)
    12.24 - punkcja: 8 dojrzałych, 7 zapłodnionych -> 5 blastek ❄️❄️❄️❄️❄️
    01.25 - 2AA ❌
    02.25 - 2AA ❌
    05.25 - 2AA ❌
    06.25 - 3AA i 1AA, 8dpt 26,22, 10dpt 35,59, 13dpt 89,68, 15dpt 237,75, 17dpt 586,65, 20dpt 1721,51, fhr 91, 9 tc💔

    IVF 2
    17.10.2025 - stymulacja💉
    14.11 - punkcja: 14 dojrzałych, 12 zapłodnionych -> 6 blastek (3x4AA,3AA,2AA,1AA) ❄️❄️❄️❄️❄️❄️

    ✅ AMH 3,71 -> 4,55, 2x histeroskopia, minihistero & IPLE, cd138, cd56, ANA, MUCHA, Pasożyty, homocysteina, witaminy, 2x immunosupresja, 2x antybiotykoterapia, 3 miesiące ah

    05.26 korekta niszy Uczkin

    🆘 nisza po CC, KIR genotyp bx, PAI -1

    cross match 25,7 ->52,3% ->35,3%->20,2%

    Najciemniej jest tuż przed wschodem słońca..
  • Ketsi Autorytet
    Postów: 803 853

    Wysłany: 10 grudnia 2024, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nuparu wrote:
    Dziewczyny czy któraś pomoże mi zrozumieć wyniki KIR które dzisiaj dostałam? Podane w stopce? Jestem przed konsultacją z dr Jarosz, ale mam wizytę dopiero za miesiąc
    Masz jeden kir, czy to jest najważniejszy ciężko stwierdzić. Wiele dziewczyn mimo że ma BX, to jednak przy tylu brakach jest to traktowane jak AA, zalecony accofil.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 grudnia 2024, 22:15

    IUI ❌❌❌❌❌
    INV #1
    Pick up 08.24 ( menopur 150)
    FET #1 09.24 CS❌ (cyclogest 3x2, prolutex 2x1, luteina 3x1, encorton 10)

    Immunosupresja 12.24➡️ equoral, encorton

    FET #2 01.25 CN ❌, 3 x 1 cyclogest

    INV #2
    Pick-up 05/25
    22 cumulusy, 12MII, 9 zapłodnionych, 1❄️

    Kariotypy✅
    Kir ✅
    Cross match 20,4%
    NK 8,8%
    Homocysteina 4,6
  • Ketsi Autorytet
    Postów: 803 853

    Wysłany: 10 grudnia 2024, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alittle wrote:
    Ja też się staram nie rozkminiać a co dzisiaj zrobiłam? Poszłam na dodatkowe USG, bo byłam pewna, że coś jest nie tak, objawów praktycznie brak. Centralnie powiedziałam dr, że chcę sprawdzić, czy płód żyje 🫣 maluch sobie w najlepsze fikołki robił, a matce odpier*ala... Tyle z tego "nie rozkminiaj" u mnie 😅
    Cudownie się to czyta !! W sensie o maluchu, bo o Naszej spaczonej psychice już gorzej 🙄

    IUI ❌❌❌❌❌
    INV #1
    Pick up 08.24 ( menopur 150)
    FET #1 09.24 CS❌ (cyclogest 3x2, prolutex 2x1, luteina 3x1, encorton 10)

    Immunosupresja 12.24➡️ equoral, encorton

    FET #2 01.25 CN ❌, 3 x 1 cyclogest

    INV #2
    Pick-up 05/25
    22 cumulusy, 12MII, 9 zapłodnionych, 1❄️

    Kariotypy✅
    Kir ✅
    Cross match 20,4%
    NK 8,8%
    Homocysteina 4,6
‹‹ 91 92 93 94 95 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

USG, test PAPP-A. Nieprawidłowe wyniki badań w ciąży – co dalej?

W badaniu USG lekarz wykrył jakieś nieprawidłowości? A może wyniki testu PAPP-A są niezadowalające? Co dalej? Jakie kroki podjąć? Czy w takiej sytuacji nieinwazyjny test genetyczny może okazać się pomocny? Jakich informacji może dostarczyć test NIPT?

CZYTAJ WIĘCEJ

Planujesz ciążę? Sprawdź, jaką rolę w organizmie odgrywa koenzym Q10

Przygotowania do ciąży to ogromne wyzwanie dla organizmu – na poziomie komórkowym zachodzą procesy wymagające dużych nakładów energii. Coraz więcej badań pokazuje, że koenzym Q10 może wspierać jakość komórek jajowych i plemników, dostarczając mitochondriom potrzebnego paliwa. Choć nie zastąpi kwasu foliowego ani terapii hormonalnej, może stać się cennym uzupełnieniem w staraniach o dziecko.

CZYTAJ WIĘCEJ