Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną 🏵🌸🪻IVF KWIECIEŃ 2025🪻🌸🏵
Odpowiedz

🏵🌸🪻IVF KWIECIEŃ 2025🪻🌸🏵

Oceń ten wątek:
  • Awokado30 Autorytet
    Postów: 1110 1945

    Wysłany: 16 kwietnia 2025, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przychodzę z przykrą wiadomością 💔 nasz zarodek przestał się rozwijać w 6+4 tygodniu ciąży.
    Czekam na poronienie.
    Decyzja należy do mnie czy w domu czy w szpitalu :( bardzo się boję ale chyba wolę zostać w domu niż być sama w szpitalu.

    35 l | AMH 3,8

    IUI x3 ❌❌ 💔 (10 tc)

    IVF I (11.2020)
    5❄️ (3✅,2❌)
    FET1 (01.21) ❌
    FET2 (03.21) 🩷 24.11.21
    FET3 (11.23) ❌

    IVF II (11.2023)
    3❄️ PGT-A (2✅,1❌)
    FET4 (03.24) ❌
    FET5 (07.24) ❌

    Diagnostyka:
    ✅ kariotypy, Leiden, II, CD138, EndomeTrio, allo MLR 25%, trombofilia, APS
    ❌ MTHFR, PAI-1

    IVF III (08.2024)
    2❄️ PGT-A (2✅)
    FET6 (01.25) ❌
    FET7 (03.25)
    6dpt ⏸️ | 7dpt 89 → 9dpt 316 → 11dpt 968
    💔 6+4 tc

    IVF IV (12.2025)
    2❄️ PGT-A (2✅)
    FET8 (12.25) ❌

    FET9 (03.26) 🍀
    7dpt 53 → 9dpt 142 → 11dpt 435 → 14dpt 2044
    29 dpt jest ❤️ 120 bpm
    10+1 💔😭👼🏼
  • Yenne Autorytet
    Postów: 1385 1250

    Wysłany: 16 kwietnia 2025, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Awokado30 wrote:
    Przychodzę z przykrą wiadomością 💔 nasz zarodek przestał się rozwijać w 6+4 tygodniu ciąży.
    Czekam na poronienie.
    Decyzja należy do mnie czy w domu czy w szpitalu :( bardzo się boję ale chyba wolę zostać w domu niż być sama w szpitalu.

    O matko... bardzo mi przykro :( przytulam <3

    Starania od 2022 :)
    2024 - 3x IUI :(

    09.2024 - I procedura IVF

    03.04.2025 - II procedura IVF
    06.04.2025 - start stymulacji --> Ovaleap 1x150/dz --> Ovaleap 1x1 + Cetrotide 1x1
    14.04.2025 - punkcja 🥚; zapłodniono 9🥚 --> 5 --> 4 ❄️ (5.1.1|2x 4.11|3.1.1)
    maj 2025 - FET x1 ❄️ 5.1.1 + EG 🎉
    21.01.2026 - 3420g, 53cm 🩵

    age.png
  • sylstaa Autorytet
    Postów: 2528 4662

    Wysłany: 16 kwietnia 2025, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Awokado30 wrote:
    Przychodzę z przykrą wiadomością 💔 nasz zarodek przestał się rozwijać w 6+4 tygodniu ciąży.
    Czekam na poronienie.
    Decyzja należy do mnie czy w domu czy w szpitalu :( bardzo się boję ale chyba wolę zostać w domu niż być sama w szpitalu.
    Przykro mi😢 trzymaj się🫂

    👩🏻‍🦰’92 + 🧔🏻‍♂️’90 | starania od 04.2022
    obniżona rezerwa jajnikowa, adenomioza, KIR AA, allo 0%, cross ~50%, RIF
    teratozoospermia

    03.2023 - 03.2025
    2x IUI, 2x IMSI, 4 transfery zdrowych zarodków, 3x obstawa immunologiczna, nigdy b-hCG+

    05.2025 IMSI, ❄️4AB zdrowy po PGT-A
    IPLE & minihistero❌
    wyciszenie Diphereline x3✅
    12.2025✨ivig + FET✨ 7dpt 52, 9dpt 175, 12dpt 742, 17dpt 4953, 23dpt 22784, 26dpt CRL 0.37cm i💗 8+3 CRL 1.78cm FHR 174, 10+3 FeliaTest zdrowa🩷 I prenatalne 12+3 6cm bobasa, II prenatalne 20+3 345g, III prenatalne 29+0 1274g🥰
    preg.png
  • Czarna Autorytet
    Postów: 261 490

    Wysłany: 16 kwietnia 2025, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krew oddana czekamy czy są ładne przyrosty . Dziś 9dpt

    Clausix, Morwa, Mary27, Pat87, Wilga27 lubią tę wiadomość

  • margaretta__ Przyjaciółka
    Postów: 64 243

    Wysłany: 16 kwietnia 2025, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Awokado30 wrote:
    Przychodzę z przykrą wiadomością 💔 nasz zarodek przestał się rozwijać w 6+4 tygodniu ciąży.
    Czekam na poronienie.
    Decyzja należy do mnie czy w domu czy w szpitalu :( bardzo się boję ale chyba wolę zostać w domu niż być sama w szpitalu.

    Bardzo mi przykro, przytulam🫂 🫂

    87💁‍♀️amh 4,25, 1 jajowód usunięty
    81💁‍♂️słaba morfologia

    2024
    I IVF 2 zarodki 3BB i 3CC podane razem - puste jajo płodowe, poronienie farmakologiczne💔
    II IVF
    Punkcja, 24 komórki, 11 zarodków❄️
    Transfer 1, zarodek 5.11, trisomia 21, poronienie💔
    2025
    Badanie PGTa pozostałych zarodków - 6 zdrowych zarodków
    Transfer 2 - 18.02 💔
    Marzec - biopsja - brak stanu zapalnego
    Transfer 3 - 15.04 💔
    Transfer 4 - 20.05 🍀
    9dpt - 183, 11dpt - 407 14dpt 1760
    28dpt jest ❤️ jak dzwon!
    11+6 prenatalne Ok, panorama niskie ryzyka
    preg.png
  • Stokrotka23 Autorytet
    Postów: 796 466

    Wysłany: 16 kwietnia 2025, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Awokado30 wrote:
    Przychodzę z przykrą wiadomością 💔 nasz zarodek przestał się rozwijać w 6+4 tygodniu ciąży.
    Czekam na poronienie.
    Decyzja należy do mnie czy w domu czy w szpitalu :( bardzo się boję ale chyba wolę zostać w domu niż być sama w szpitalu.

    Przytulam ogromnie 🫶 ogromnie mi przykro jak czytam takie wiadomości, bo ogrom stresu który towarzyszy sprowadzeniu małego człowieka na świat podczas naszej walki jest nie do ogarnięcia. Bądź silna i dobra dla siebie, zrobiłaś wszystko co mogłaś.

    Ona: AMH 11.2020 0,37, 02.2021 FSH 28
    niedoczynność tarczycy - Euthyrox
    11.2020 Kriobank
    11.20 I procedura transfer 2-dniowych 2 fasolek, 10dpt :(
    02.21 II procedura - 4 pęcherzyki puste.
    03.21 III procedura nieudana.
    05.21 - histeroskopia. Cd138 12,8/10mm2, cd56 8000/10mm tarivid + metronidazol 10 dni
    07.21-biopsja kontrolna - cd138 1/10mm. Wynik poprawny według 2 immunologów + kliniki.
    Kir AA

    transfer 2.04, beta 6dpt - 13.8, 8dpt - 56.54, 10dpt - 91.9
  • Naadzieja Autorytet
    Postów: 690 490

    Wysłany: 16 kwietnia 2025, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Awokado30 wrote:
    Przychodzę z przykrą wiadomością 💔 nasz zarodek przestał się rozwijać w 6+4 tygodniu ciąży.
    Czekam na poronienie.
    Decyzja należy do mnie czy w domu czy w szpitalu :( bardzo się boję ale chyba wolę zostać w domu niż być sama w szpitalu.
    Bardzo mi przykro 💔

    Ja poszłam do szpitala, dostałam tabletki, które nic nie dały i miałam łyżeczkowanie. Wszystko zależy od tego co czujesz, jeżeli wolisz zostać w domu to zostań. Ja chciałam jak najszybciej to przeżyć i zostawić to za sobą. Nawet nie myślałam o zostaniu w domu ale każdy ma inaczej. Trzymaj się.

    👩89 👨85

    2020 - 👧nat.1 cykl starań
    2023 - bliźniaki, nat.1 cykl starań, 10 tc💔

    05-10.2024 - 5 cykli clo
    08.2024 - HSG
    10.2024 - IUI X

    IVF 1
    11.24 stymulacja💉(gonapeptyl 100, ovaleap 150, menopur 75)
    12.24 - punkcja: 8 dojrzałych, 7 zapłodnionych -> 5 blastek ❄️❄️❄️❄️❄️
    01.25 - 2AA ❌
    02.25 - 2AA ❌
    05.25 - 2AA ❌
    06.25 - 3AA i 1AA, 8dpt 26,22, 10dpt 35,59, 13dpt 89,68, 15dpt 237,75, 17dpt 586,65, 20dpt 1721,51, fhr 91, 9 tc💔

    IVF 2
    17.10.2025 - stymulacja💉
    14.11 - punkcja: 14 dojrzałych, 12 zapłodnionych -> 6 blastek (3x4AA,3AA,2AA,1AA) ❄️❄️❄️❄️❄️❄️

    ✅ AMH 3,71 -> 4,55, 2x histeroskopia, minihistero & IPLE, cd138, cd56, ANA, MUCHA, Pasożyty, homocysteina, witaminy, 2x immunosupresja, 2x antybiotykoterapia, 3 miesiące ah

    05.26 korekta niszy Uczkin

    🆘 nisza po CC, KIR genotyp bx, PAI -1

    cross match 25,7 ->52,3% ->35,3%->20,2%

    Najciemniej jest tuż przed wschodem słońca..
  • Stokrotka23 Autorytet
    Postów: 796 466

    Wysłany: 16 kwietnia 2025, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzik_ wrote:
    Bylam właśnie siku. Przy podcieraniu zobaczyłam nitkę krwi takiej ciemnej.😭😭😭😭😭
    Może coś się tylko opróżnia z macicy starego po prostu ? Wiem że się niepokoisz ale to może być, zwłaszcza że to ciemna nitka.

    Ona: AMH 11.2020 0,37, 02.2021 FSH 28
    niedoczynność tarczycy - Euthyrox
    11.2020 Kriobank
    11.20 I procedura transfer 2-dniowych 2 fasolek, 10dpt :(
    02.21 II procedura - 4 pęcherzyki puste.
    03.21 III procedura nieudana.
    05.21 - histeroskopia. Cd138 12,8/10mm2, cd56 8000/10mm tarivid + metronidazol 10 dni
    07.21-biopsja kontrolna - cd138 1/10mm. Wynik poprawny według 2 immunologów + kliniki.
    Kir AA

    transfer 2.04, beta 6dpt - 13.8, 8dpt - 56.54, 10dpt - 91.9
  • Clausix Autorytet
    Postów: 7043 5844

    Wysłany: 16 kwietnia 2025, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czarna wrote:
    Krew oddana czekamy czy są ładne przyrosty . Dziś 9dpt

    Ja też już spuściłam krew i przestępuję z nogi na nogę :P 🤞

    BangBang, Pcos-ka, Czarna , Pat87, Wilga27 lubią tę wiadomość

    34 lata, starania od 10.2019
    03.2020 - 💔6 tc 02.2021 - 💔 cp 03.2023 - 💔9 tc
    02.2025 - start IVF - 10🪩➡️ 8🥚➡️ 5❄️(5.1.1, 5.1.1., 6.2.2., 6.2.3., 4.2.2.)
    07.04.2025 - FET 5.1.1 ❄️ 💔9 tc
    12.11.2025 - FET 5.1.1 ❄️ 💔7 tc
    30.04.2026 - FET 6.2.2 ❄️ ❌
    01.06.2026 - FET 4.2.2❄️bhcg 7dpt 54,1 9dpt 120,4 14 dpt 1043 17dpt 3210,7 🤞

    "Na końcu wszystko będzie dobrze. Jeśli nie jest dobrze, to znaczy, że to jeszcze nie koniec."

    preg.png
  • Milagro ❤️‍🩹 Autorytet
    Postów: 1407 1992

    Wysłany: 16 kwietnia 2025, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Awokado30 wrote:
    Przychodzę z przykrą wiadomością 💔 nasz zarodek przestał się rozwijać w 6+4 tygodniu ciąży.
    Czekam na poronienie.
    Decyzja należy do mnie czy w domu czy w szpitalu :( bardzo się boję ale chyba wolę zostać w domu niż być sama w szpitalu.
    Bardzo mi przykro 🫂
    Możesz poczekać w domu, a do szpitala pojechać jakby się coś bardzo niepokojącego wydarzyło.

    👩‍🦰84'
    2007 naturals 11 tc 💔
    2023 1IUI 6 tc💔 / 2-4IUI 👎
    IVF:
    I IVF 12/23 ❄️❄️❄️❄️ -> PGT-A ❄️❄️
    03/24 FET 5.1.1👎
    2x Ryeqo
    08/24 FET 5.2.2 cb 💔
    II IVF 10/24 ❄️
    3x diphereline
    04/25 FET 3.1.2 cb 💔
    III IVF 06/25 ❄️ 5.2.2 ->PGTA ❌️
    IV IVF 02/26 AZ FET 3.1.2 👎
    V IVF 05/26 AZ FET 4.2.2 (intralipid, encorton) 🍀
    β: 6dpt 36; 9dpt 209; 13dpt 1287; 15dpt 2214; 18dpt 5843 GS+YS; 25dpt CRL 5,7mm ❤️;
    7+1 SOR krwawienie- crl 9,5mm❤️ - krwiak 🥺
    7+5 crl 13.4mm
    8+5 crl 2,18 cm 🥰

    ✖️Adenomioza, MTHFR i PAI hetero, KIR AA, brak tarczycy, NK19%, CD4+/CD8+, rozjechane cytokiny, CrossMatch 20%, Allo Mlr 0 ❌️

    ✔️CD138, CD56, kariotyp, MUCH, Helicobacter, CA125, celiakia, gastroskopia, antytrombina III, białko S, białko C, pasożyty, ANA, Ferrytyna, Homocysteina, B12, D3, immunoglobulina IgA

    "Czasem od rozpaczy do pogodzenia się z losem trzeba pokonać bardzo długą drogę."
  • BangBang Autorytet
    Postów: 336 733

    Wysłany: 16 kwietnia 2025, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Awokado30 wrote:
    Przychodzę z przykrą wiadomością 💔 nasz zarodek przestał się rozwijać w 6+4 tygodniu ciąży.
    Czekam na poronienie.
    Decyzja należy do mnie czy w domu czy w szpitalu :( bardzo się boję ale chyba wolę zostać w domu niż być sama w szpitalu.

    Awokado30 tulę mocno i jest mi przykro, takie wiadomości dobijają najmocniej 😔po pierwszych schodach kiedy wydaje się że słońce wkońcu dla nas zaswieci nadchodzi burza nie wiadomo skąd.
    Bardzo mi przykro. Sama od razu przypominam sobie jak kruchę są nasze nadzieje..

    13.12.2024 punkcja = 8 ❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️
    7.01.2025 I transfer ❄️
    12.01.2025 na teście ⏸️
    15.01.2025 🔬🩸
    8dpt - B-HCG 48,1 PROG 28,9
    10dpt - B-HCG 55,4 PROG 31
    13dpt - B-HCG 8,8
    23.06.2025 II transfer ❄️
    01.07.2025 🔬🩸
    8dpt - B-HCG 68,8 PROG 22,9
    10dpt - B-HCG 186 PROG 26
    12dpt - B-HCG 525,4 PROG 30,45
    14dpt - B-HCG 1392,8 PROG 25,86
    28dpt - CRL 0,47cm i 🩷 Baby Girl Zuza
    38dpt - CRL 1,50cm
    10tc - CRL 3,38cm
    event.png
  • Czarna Autorytet
    Postów: 261 490

    Wysłany: 16 kwietnia 2025, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Awokado30 wrote:
    Przychodzę z przykrą wiadomością 💔 nasz zarodek przestał się rozwijać w 6+4 tygodniu ciąży.
    Czekam na poronienie.
    Decyzja należy do mnie czy w domu czy w szpitalu :( bardzo się boję ale chyba wolę zostać w domu niż być sama w szpitalu.

    Bardzo mi przykro 🥲

  • Morwa Autorytet
    Postów: 17070 27160

    Wysłany: 16 kwietnia 2025, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    woman-sapper.gif

    Krew oddana. Moja beta jest pewnie tak niska, że mogłaby się tarzać wraz z saperem. Ale jak trzeba to trzeba, inaczej nie odstawię tych leków, których mam już po dziurki w nosie. Zegar ruszył.... wynik zapewne wieczorem albo jutro rano 🤦‍♀️

    A wam życzę dobrego dnia i oczywiście trzymam kciuki 🍀✊️😘✊️🍀

    Sisi30 lubi tę wiadomość

    preg.png
  • Domi0307 Autorytet
    Postów: 505 662

    Wysłany: 16 kwietnia 2025, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Awokado30 wrote:
    Przychodzę z przykrą wiadomością 💔 nasz zarodek przestał się rozwijać w 6+4 tygodniu ciąży.
    Czekam na poronienie.
    Decyzja należy do mnie czy w domu czy w szpitalu :( bardzo się boję ale chyba wolę zostać w domu niż być sama w szpitalu.
    Bardzo mi przykro... przytulam, trzymaj się! 🫂

    ♀️ 35
    - RZS, ANA 1:160
    - hormony, AMH, wit. D, wit. B12, kwas foliowy, homocysteina, KIR, cytokiny, subpopulacja limfocytów, cross-match, kariotyp ✅️
    ♂️ 30
    - morfologia - 2% ❌️
    - fragmentacja DNA, AZF, kariotyp ✅️

    Starania od 2023, klinika od 2025
    02.01.25 - wizyta kwalifikacyjna
    20.01.25 - I procedura - protokół długi
    14.02.25 - punkcja (1❄️)
    19.02.25 - I ET (4.2.1) - 8dpt-10, 10dpt-8, 13dpt-1 ❌️
    27.03.25 - histeroskopia + biopsja
    CD56 ✅️ CD138 ❌️ (stan zapalny, antybiotykoterapia, bez konieczności biopsji kontrolnej)
    06.05.25 - II procedura - protokół krótki
    17.05.25 - punkcja (2❄️❄️)
    17.06.25 - II FET (4.1.1) ❌️
    17.07.25 - III FET (4.3.2) - 8dpt-105, 11dpt-401, 13dpt-1393, 26dpt-49561, CRL-0,45cm i ❤️, 33dpt - mamy ❤️❤️😮🥹 1k2o ♂️
    ❤️ M&M już z nami ❤️
  • BangBang Autorytet
    Postów: 336 733

    Wysłany: 16 kwietnia 2025, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To wszystko jest tak nie sprawiedliwe...
    Czasem zastanawiam się co takiego złego zrobiłyśmy w tym życiu że musimy to przechodzić..

    Naadzieja, Mary27 lubią tę wiadomość

    13.12.2024 punkcja = 8 ❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️
    7.01.2025 I transfer ❄️
    12.01.2025 na teście ⏸️
    15.01.2025 🔬🩸
    8dpt - B-HCG 48,1 PROG 28,9
    10dpt - B-HCG 55,4 PROG 31
    13dpt - B-HCG 8,8
    23.06.2025 II transfer ❄️
    01.07.2025 🔬🩸
    8dpt - B-HCG 68,8 PROG 22,9
    10dpt - B-HCG 186 PROG 26
    12dpt - B-HCG 525,4 PROG 30,45
    14dpt - B-HCG 1392,8 PROG 25,86
    28dpt - CRL 0,47cm i 🩷 Baby Girl Zuza
    38dpt - CRL 1,50cm
    10tc - CRL 3,38cm
    event.png
  • Rakieta_P🚀 Autorytet
    Postów: 6516 9361

    Wysłany: 16 kwietnia 2025, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meggy@ wrote:
    Hej dziewczyny! Wlansie dostałam krwawienia w związku z porobieniem pustego jaja płodowego 💔 boję się bardzo, mam nadzieję że uda mi się samej dobrze oczyścić i nie będzie konieczności przeprowadzenia zabiegu… dziewczyny z doświadczeniem takiej sytuacji, powiedzcie czy macie jakieś rady co robić? Chodzi o to, że siostra i znajoma gdy były w takiej sytuacji opowiadały że dużo spacerowały dzięki czemu same się oczyściły, a na przykład dziewczyny które leżały cały czas w łóżku niestety miały ten zabieg. Co najlepiej robić, jak funkcjonować, co wy robiłyście lub jakie rady miałyście od lekarz i innych typu spacery?
    Bardzo mi przykro… 💔💔💔


    W przypadku poronienia bez leków może trwać to dość długo-tu ważne abyś nie bagatelizowała objawów i jeśli coś będzie nie tak to IP.
    W przypadku szpitala - tak jak było u mnie, lekarz zalecił- było to poronienie farmakologiczne. Więc wszystko poszło bardzo sprawnie- co trzy h leki i po drugiej i trzeciej dawce było już po wszystkim. Był ze mną mąż. Byłam ciagle pod kontrolą pielęgniarek, więc dawało to spokój ducha że w razie czego są i informowały, że dane objawy są ok na tym etapie. Następnego dnia rano USG więc też szybka kontrola czy ładnie się oczyściło i do domu. Potem już lekko plamiłam tylko.
    Ważne kwestia żeby nie godzić się na łyżeczkowanie w szpitalu-jako ostateczność to brać pod uwagę.


    Z mojej perspektywy był to najlepszy z możliwych wyborów- czekanie na poronienie, „chodzenie” z tym to takie męczenie się psychiczne, że bym chyba nie dała rady. U mnie dr, że prosto z USG mam jechać na szpital i tak zrobiliśmy, mąż dowiózł mi rzeczy.

    Meggy@, Naadzieja lubią tę wiadomość

    87’👩AMH 13,40(20')10,75(22')7,73(24')
    ❌IO/PCOS/KIRAA/PAI/białkoS/MTHFR/CBA/allo/cross/
    adeno/mięśniak
    ✔️kariotyp/IMKtreg/ANA/ASA/ACA/APL/PPb2/PPT/LA/
    białkoC/heliko/MUCh/celiaklie/pasożyty/USG piersi/
    HPV/borelioza/-14kg
    86’🧔
    ❌ HLA C1C2
    ✔️kariotyp/nasienie/ASA

    VITROLIVE SZCZECIN
    03-10/22 HyCoSy/3xIUI

    BOCIAN SZCZECIN
    ICSI 12/22 -14🥚11 MII 6❄️
    01/23❌5AA
    02/23❌5BB
    03/23immuno/IPLE❌hsk✔️
    05/23❌4AA
    06/23💔2x3BB 6tc cb
    09/23💔5CB cb?

    ICSI 07/24 -13🥚13 MII 8❄️
    09/24👼5AA 7tc A♀
    11/24❌5AA
    12/24💔5AA 5tc cb
    01/25minihsk❌CD138/USG 3D/kontrast✔️
    03/25👼4AA 9tc L&T twins 1o1k♂
    06/25👼5AA 6tc

    08/25🥰naturalsik🥰
    02.09 GS+YS! 08.09 6+3 CRL+🩷
    7+3 CRL 1,18cm🧸
    8+4 CRL 1,87cm FHR 176/min
    10+5 FeliaTest 🩷

    40+0 🩷 1.05.2026 NEL 3220g 51cm SN 🩷

    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 kwietnia 2025, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Awokado30 wrote:
    Przychodzę z przykrą wiadomością 💔 nasz zarodek przestał się rozwijać w 6+4 tygodniu ciąży.
    Czekam na poronienie.
    Decyzja należy do mnie czy w domu czy w szpitalu :( bardzo się boję ale chyba wolę zostać w domu niż być sama w szpitalu.

    Bardzo mi przykro :(

  • Rakieta_P🚀 Autorytet
    Postów: 6516 9361

    Wysłany: 16 kwietnia 2025, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Clausix wrote:
    Ja miałam prog przed transferem 9,45 a teraz mam 11,15 i betę pozytywną wczoraj. Nie pamiętam czy masz sztuczny cykl czy naturalny, ale 19 to dramatu nie ma wg mnie
    Twoj próg jest skrajnie niski. Pozytywną betą bym nie rozgrzeszała, że jest to ok bo beta nie jest ujemna. Teraz tymbardziej powinno się dołożyć proga, żeby ta ciąża się utrzymała. Po jego jest poziom może doprowadzić do straty.

    Woczekiwaniu lubi tę wiadomość

    87’👩AMH 13,40(20')10,75(22')7,73(24')
    ❌IO/PCOS/KIRAA/PAI/białkoS/MTHFR/CBA/allo/cross/
    adeno/mięśniak
    ✔️kariotyp/IMKtreg/ANA/ASA/ACA/APL/PPb2/PPT/LA/
    białkoC/heliko/MUCh/celiaklie/pasożyty/USG piersi/
    HPV/borelioza/-14kg
    86’🧔
    ❌ HLA C1C2
    ✔️kariotyp/nasienie/ASA

    VITROLIVE SZCZECIN
    03-10/22 HyCoSy/3xIUI

    BOCIAN SZCZECIN
    ICSI 12/22 -14🥚11 MII 6❄️
    01/23❌5AA
    02/23❌5BB
    03/23immuno/IPLE❌hsk✔️
    05/23❌4AA
    06/23💔2x3BB 6tc cb
    09/23💔5CB cb?

    ICSI 07/24 -13🥚13 MII 8❄️
    09/24👼5AA 7tc A♀
    11/24❌5AA
    12/24💔5AA 5tc cb
    01/25minihsk❌CD138/USG 3D/kontrast✔️
    03/25👼4AA 9tc L&T twins 1o1k♂
    06/25👼5AA 6tc

    08/25🥰naturalsik🥰
    02.09 GS+YS! 08.09 6+3 CRL+🩷
    7+3 CRL 1,18cm🧸
    8+4 CRL 1,87cm FHR 176/min
    10+5 FeliaTest 🩷

    40+0 🩷 1.05.2026 NEL 3220g 51cm SN 🩷

    age.png
  • Słońce Przyjaciółka
    Postów: 113 238

    Wysłany: 16 kwietnia 2025, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, cóż nie udało mi się. Powiedzieć, że jestem załamana to jak nie powiedzieć nic.

    Prog. 19.50
    Beta 3.4

  • Rakieta_P🚀 Autorytet
    Postów: 6516 9361

    Wysłany: 16 kwietnia 2025, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Awokado30 wrote:
    Przychodzę z przykrą wiadomością 💔 nasz zarodek przestał się rozwijać w 6+4 tygodniu ciąży.
    Czekam na poronienie.
    Decyzja należy do mnie czy w domu czy w szpitalu :( bardzo się boję ale chyba wolę zostać w domu niż być sama w szpitalu.
    Bardzo mi przykro… 💔

    Czy idziesz w jakieś obstawie leków immuno? Bo jednak to nie pierwsza strata, a teraz dodatkowo zarodek po PGTa.

    87’👩AMH 13,40(20')10,75(22')7,73(24')
    ❌IO/PCOS/KIRAA/PAI/białkoS/MTHFR/CBA/allo/cross/
    adeno/mięśniak
    ✔️kariotyp/IMKtreg/ANA/ASA/ACA/APL/PPb2/PPT/LA/
    białkoC/heliko/MUCh/celiaklie/pasożyty/USG piersi/
    HPV/borelioza/-14kg
    86’🧔
    ❌ HLA C1C2
    ✔️kariotyp/nasienie/ASA

    VITROLIVE SZCZECIN
    03-10/22 HyCoSy/3xIUI

    BOCIAN SZCZECIN
    ICSI 12/22 -14🥚11 MII 6❄️
    01/23❌5AA
    02/23❌5BB
    03/23immuno/IPLE❌hsk✔️
    05/23❌4AA
    06/23💔2x3BB 6tc cb
    09/23💔5CB cb?

    ICSI 07/24 -13🥚13 MII 8❄️
    09/24👼5AA 7tc A♀
    11/24❌5AA
    12/24💔5AA 5tc cb
    01/25minihsk❌CD138/USG 3D/kontrast✔️
    03/25👼4AA 9tc L&T twins 1o1k♂
    06/25👼5AA 6tc

    08/25🥰naturalsik🥰
    02.09 GS+YS! 08.09 6+3 CRL+🩷
    7+3 CRL 1,18cm🧸
    8+4 CRL 1,87cm FHR 176/min
    10+5 FeliaTest 🩷

    40+0 🩷 1.05.2026 NEL 3220g 51cm SN 🩷

    age.png
‹‹ 155 156 157 158 159 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Rana po cc – jak o nią dbać na każdym etapie jej gojenia?

Rana po cesarskim cięciu to nie tylko ślad na skórze, lecz także miejsce, które przez wiele tygodni wymaga uważnej pielęgnacji. Od pierwszych dni po operacji aż do momentu, gdy blizna blednie i mięknie, zmienia się zarówno jej wygląd, jak i potrzeby. Sprawdź, co jest typowym etapem gojenia, jak dbać o ranę w domu, czego unikać, a także kiedy zmiany w okolicy blizny wymagają konsultacji z lekarzem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Gdzie rodzić - wybór szpitala do porodu

Poród to wyjątkowa chwila. Wraz ze zbliżającym się terminem porodu, wiele kobiet zastanawia się gdzie rodzić. Warto poświęcić trochę czasu na wybór szpitala, w którym chciałabyś aby przyszło na świat Twoje dziecko. Przeczytaj jak się do tego dobrze przygotować, czym się kierować przy wyborze szpitala i jakie informacje zebrać na temat wybranej placówki.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ