Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną 🏵🌸🪻IVF KWIECIEŃ 2025🪻🌸🏵
Odpowiedz

🏵🌸🪻IVF KWIECIEŃ 2025🪻🌸🏵

Oceń ten wątek:
  • sylstaa Autorytet
    Postów: 2528 4661

    Wysłany: 16 kwietnia 2025, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    just_a_girl wrote:
    Kurde, a mi mój nic nie mówił nawet o lekach przeciwbólowych :D
    Ciekawe jak to wyjdzie w takim razie

    To potem razem czekamy Sylstaa na wyniki, ja mam w piątek, a Ty we wtorek jak dobrze pamiętam (?), to różnica jednego dnia roboczego w sumie :)
    Tak tak, we wtorek, będziemy czekać razem☺️ z tym że ja nie robię u nas, tylko w Femimea, w Invi nie było już terminów, są very busy😄

    just_a_girl lubi tę wiadomość

    👩🏻‍🦰’92 + 🧔🏻‍♂️’90 | starania od 04.2022
    obniżona rezerwa jajnikowa, adenomioza, KIR AA, allo 0%, RIF
    teratozoospermia

    03.2023 - 03.2025
    2x IUI, 2x IMSI, 4 transfery zdrowych zarodków, 3x obstawa immunologiczna, nigdy b-hCG+

    05.2025 IMSI, ❄️4AB zdrowy po PGT-A
    IPLE & minihistero❌
    wyciszenie Diphereline x3✅
    12.2025✨ivig + FET✨ 7dpt 52, 9dpt 175, 12dpt 742, 17dpt 4953, 23dpt 22784, 26dpt CRL 0.37cm i💗 8+3 CRL 1.78cm FHR 174, 10+3 FeliaTest zdrowa🩷 I prenatalne 12+3 6cm bobasa, II prenatalne 20+3 345g, III prenatalne 29+0 1274g🥰
    preg.png
  • krakowiankq Autorytet
    Postów: 2428 4287

    Wysłany: 16 kwietnia 2025, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Awokado30 wrote:
    A jakie ma terminy? Bo ja widzę że to tylko zakup a co dalej?

    Wczoraj kupiłam teleporadę i najwcześniejsza wizyta była 22 maja. Wcześniej na pierwszą czekałam 2,5 miesiąca.

    👱‍♀️88' 👱81' starania od 10.2022
    IVF I: 03.24 14/10🥚5z 0️⃣❄️
    IVF II: 08.24 16/11🥚6z 4️⃣❄️
    10.24 FET I 5.1.1❌
    11.24 FET II 4.1.1❌
    12.24 histeroskopia: cd138✅️ NK⬆️
    03.25 FET III 3.1.1❌ Accofil,Smoflipid,Encorton, heparyna,HCQ-Jarosz
    04.25 FET IV 4.2.3❌
    IVF III 05.25 14/9🥚6z 2️⃣❄️->PGT-A0️⃣
    IVF IV 08.25 16/13🥚11z 7️⃣❄️->3️⃣❄️❄️❄️ PGT-A✅️
    11.25 histeroskopia: polipy, adeno, cd138❌️
    antybiotyki, Zoladex✔️
    02.26 FET V 5.1.1 Prograf, Accofil-Sydor
    7dpt 71 12dpt 684 14dpt 1457 18dpt 3269 32dpt 4807 brak zarodka 8tc❌️
    06.26 FET VI 4.1.2 6.d.7dpt 70 10dpt 299 14dpt 2062 18dpt 3560 21dpt 3270 7tc❌️

    usunięta przegroda, AMH 2,2
    ❌️endometrioza III, adenomioza
    KIR Bx tylko 2DS2✔ ♀️C2 ♂️C1/C2
    ✖NK, IL-10, PAI-1, V R2, ferrytyna, PRL
    cross (APC) 52%,(Prokocim) negatywny🧐, allo-MLR 41%
    ♂️m.0%
  • krakowiankq Autorytet
    Postów: 2428 4287

    Wysłany: 16 kwietnia 2025, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Puszkina wrote:
    Endometrium ponad 8 mm, proszę o wpis:
    📅 22.04 transfer 🥹 W końcu zabiorę jednego z moich mrozaczkow do domu, mam miks radości, wzruszenia i obaw o to co będzie.

    Valetta - z tego co widzę zostaniemy transferowymi siostrami, oby ten miesiąc zmienił się dla Ciebie z bardzo przykrego na miesiąc nadziei i radości! 🤍

    Super! Oby ten transfer przyniósł w Majówkę cudowne wieści 🤞💚🌱

    Puszkina, sylstaa lubią tę wiadomość

    👱‍♀️88' 👱81' starania od 10.2022
    IVF I: 03.24 14/10🥚5z 0️⃣❄️
    IVF II: 08.24 16/11🥚6z 4️⃣❄️
    10.24 FET I 5.1.1❌
    11.24 FET II 4.1.1❌
    12.24 histeroskopia: cd138✅️ NK⬆️
    03.25 FET III 3.1.1❌ Accofil,Smoflipid,Encorton, heparyna,HCQ-Jarosz
    04.25 FET IV 4.2.3❌
    IVF III 05.25 14/9🥚6z 2️⃣❄️->PGT-A0️⃣
    IVF IV 08.25 16/13🥚11z 7️⃣❄️->3️⃣❄️❄️❄️ PGT-A✅️
    11.25 histeroskopia: polipy, adeno, cd138❌️
    antybiotyki, Zoladex✔️
    02.26 FET V 5.1.1 Prograf, Accofil-Sydor
    7dpt 71 12dpt 684 14dpt 1457 18dpt 3269 32dpt 4807 brak zarodka 8tc❌️
    06.26 FET VI 4.1.2 6.d.7dpt 70 10dpt 299 14dpt 2062 18dpt 3560 21dpt 3270 7tc❌️

    usunięta przegroda, AMH 2,2
    ❌️endometrioza III, adenomioza
    KIR Bx tylko 2DS2✔ ♀️C2 ♂️C1/C2
    ✖NK, IL-10, PAI-1, V R2, ferrytyna, PRL
    cross (APC) 52%,(Prokocim) negatywny🧐, allo-MLR 41%
    ♂️m.0%
  • Madzik_ Autorytet
    Postów: 764 1414

    Wysłany: 16 kwietnia 2025, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czeka mnie pierwsze USG

    Będzie to 20 dpt u mojej ginekolog (22.04)
    I 23 dpt w klinice w Czechach (25.04)


    Będzie to moje powrwsze USG w życiu takie potwierdzające czy jest ciaza.
    To na tym USG nie usłyszymy jeszcze serduszka prawda ?

    Valletta lubi tę wiadomość

    👨‍🦱 36l.

    👩34l.

    W klinice Gyncentrum od Listopada 2020r.
    Podchodzimy do In vitro.
    1 Transfer 08.11.2021r. 😭
    2 Transfer 09.05.2022r. 😭
    3 transfer ❌️
    4 transfer ❌️
    5 transfer❌️
    😭😭😭😭😭
    2 punkcja
    3 punkcja Eurofertil Czechy
    6 transfer❌
    7 transfer 02.04
    5dpt beta 11 prog 14,20
    6dpt beta 44,70 prog 30
    9dpt beta 89,60 prog 39,28
    12dpt beta 312 peog 17
    14dpt beta 797,30 prog 17
    20dpt zarodek w macicy (CRL 0,15cm) czekamy na Twoje serduszko 🥰
    26dpt mamy serduszko 🥹🥹 CRL 0,55cm
    27dpt krwiewienie, sor, serduszko biję
    30dpt CRL 0,93 cm
    preg.png
    age.png
  • Sisi30 Ekspertka
    Postów: 190 253

    Wysłany: 16 kwietnia 2025, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam wyniki bety 38,7 w 9dpt. Coś słabo. Albo spadła bo od niedzieli boli mnie brzuch

    Karolidu lubi tę wiadomość

    👱‍♀️31 🧔30 oligozospermia, operacja zylakow ✅️
    AMH 3,8 hormony ok ✅️
    Punkcja 18.09.2024 r. ICSI
    23.09.2024 r. ET CB 😭
    zmiana kliniki
    6.03.25 -poczatek stymulacji
    15.03 punkcja , 🥚-24, 14❄️?
    FET 7.04 5BA. 4dpt Bhcg 0,8. 9dpt-38,7. 10dpt 31,5
    KIR Bx, ✅️2DS2,2DS4 (del.22bp)
    ❌️2DS1, 2DS3, 2DS4 norm, 2DS5, 3DS1
    FET maj ❌️ FET czerwiec ❌️ FET sierpień ❌️ FET wrzesień ✅️
  • Słońce Przyjaciółka
    Postów: 113 238

    Wysłany: 16 kwietnia 2025, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Thoruviel wrote:
    Przykro mi Słońce, mam nadzieję, że się trzymacie 🫂

    Masz jeszcze jakieś zarodki?
    Tylko jednego mrozaczka mam. Dzisiaj ciężki dzień i znów czekanie do piątku tylko po to by potwierdzili, że nic z tego nie wyszło. :( pozostaje mi czekać na kolejny transfer.
    Najgorsze jest to, że dzięki lekom mam wszystkie objawy ciąży. Więc mój organizm i psychika nie potrafi przyjąć do wiadomości, że jest inaczej a potem dostaje taki wynik i dostaje kubeł zimnej wody na twarz. Bo totalnie nie spodziewałam się takiego wyniku.
    No więc dzisiaj jest ten dzień kiedy mam mega doła, ale wiem, że trzeba będzie się pozbierać i próbować dalej.

  • Clausix Autorytet
    Postów: 7042 5841

    Wysłany: 16 kwietnia 2025, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już nie mam siły serio... Prof Jerzak mi zaleciła Prograf od owulacji 1x1, w razie ciąży 2x1, a Dr z kliniki mi napisała, że to jest lek przeciwwskazany w ciąży i ona mi go nie wypisze. I nie wiem teraz czy ja mam go brać, czy ja mam go nie brać, czy co ja w ogóle mam zrobić. Termin do Prof na 23 kwietnia dopiero.

    34 lata, starania od 10.2019
    03.2020 - 💔6 tc 02.2021 - 💔 cp 03.2023 - 💔9 tc
    02.2025 - start IVF - 10🪩➡️ 8🥚➡️ 5❄️(5.1.1, 5.1.1., 6.2.2., 6.2.3., 4.2.2.)
    07.04.2025 - FET 5.1.1 ❄️ 💔9 tc
    12.11.2025 - FET 5.1.1 ❄️ 💔7 tc
    30.04.2026 - FET 6.2.2 ❄️ ❌
    01.06.2026 - FET 4.2.2❄️bhcg 7dpt 54,1 9dpt 120,4 14 dpt 1043 17dpt 3210,7 🤞

    "Na końcu wszystko będzie dobrze. Jeśli nie jest dobrze, to znaczy, że to jeszcze nie koniec."

    preg.png
  • Nadziejka92 Autorytet
    Postów: 419 487

    Wysłany: 16 kwietnia 2025, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po jakim czasie od odstawienia leków przychodziła wam miesiączka po nieudanym transferze? Ostatni progesteron wzięłam w piątek rano i jeszcze nie mam. Zawsze max 3,5 dnia i wszystko było okej.

    👩🏼🧔🏻‍♂️ 92. Starania od 2018r.
    Amh 12.25 0.907
    Niedoczynność tarczycy, hashimoto.
    Kir AA, PAI-I homozygota 4g/4g, Ana1 1:80 typ ziarnisty

    2023-2025:
    4xIUI ❌ 1xFET CB, 2-6 FET ❌

    01.2026 stymulacja, czekają ❄️❄️❄️❄️
    Cross match 28,3% ➡️Immunosupresja
    30.04 VII FET 4AA 🍀
    Accofil+encorton+neoparin, cykl sztuczny
    11dpt 321
    13 dpt 823
    6t2d zarodek z 💓
    8t2d crl 17,2mm fhr 172 + krwiak
    preg.png
  • Mary27 Autorytet
    Postów: 438 647

    Wysłany: 16 kwietnia 2025, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzik_ wrote:
    Dziewczyny czeka mnie pierwsze USG

    Będzie to 20 dpt u mojej ginekolog (22.04)
    I 23 dpt w klinice w Czechach (25.04)


    Będzie to moje powrwsze USG w życiu takie potwierdzające czy jest ciaza.
    To na tym USG nie usłyszymy jeszcze serduszka prawda ?
    Chyba widziałam na innym wątku, że serduszko ma być w 26-27dpt.
    Tak się cieszę, że z twoimi wynikami bety jest wszytko idealnie. ☺️ Bo w nominacji "matka, która najwięcej zestresowała dzielnego kropka" ty by miałaś pierwszeństwo 😎

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 kwietnia 2025, 19:07

    Madzik_ lubi tę wiadomość

    💃'91
    Insulinoodporność, bardzo niskie AMH
    Starania od 2020
    Cross match 12,7%🥳
    KIR AA => mąż C1C1, dawczyni ? ❌
    cytokiny, immunofenotyp ✅
    allo MLR 0% ❌
    Mutacje PAI-1 homo, MTFHR hetero ❌
    Trombofilia, V Leiden nie wykryto✅
    Białko S, białko C, antykoagulant tocznia, zespól antyfosfolipidowy, homocysteina, fibrynogen, antytrombina✅
    IFV z KD
    7.04.2025. I ET 4AA
    8dpt-137, 10dpt-350, 12dpt - 831, 15dpt - 3250
    25 dpt - CRL 7,5mm i serduszko
    7+4 tc 💔👼♂️, genetycznie zdrowy
    24.01.2026 FET 4BA 6dpt-26, 8dpt-39,5; 10dpt -32❌ biochem
  • sylstaa Autorytet
    Postów: 2528 4661

    Wysłany: 16 kwietnia 2025, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadziejka92 wrote:
    Po jakim czasie od odstawienia leków przychodziła wam miesiączka po nieudanym transferze? Ostatni progesteron wzięłam w piątek rano i jeszcze nie mam. Zawsze max 3,5 dnia i wszystko było okej.
    U mnie 3-5 dni

    👩🏻‍🦰’92 + 🧔🏻‍♂️’90 | starania od 04.2022
    obniżona rezerwa jajnikowa, adenomioza, KIR AA, allo 0%, RIF
    teratozoospermia

    03.2023 - 03.2025
    2x IUI, 2x IMSI, 4 transfery zdrowych zarodków, 3x obstawa immunologiczna, nigdy b-hCG+

    05.2025 IMSI, ❄️4AB zdrowy po PGT-A
    IPLE & minihistero❌
    wyciszenie Diphereline x3✅
    12.2025✨ivig + FET✨ 7dpt 52, 9dpt 175, 12dpt 742, 17dpt 4953, 23dpt 22784, 26dpt CRL 0.37cm i💗 8+3 CRL 1.78cm FHR 174, 10+3 FeliaTest zdrowa🩷 I prenatalne 12+3 6cm bobasa, II prenatalne 20+3 345g, III prenatalne 29+0 1274g🥰
    preg.png
  • sylstaa Autorytet
    Postów: 2528 4661

    Wysłany: 16 kwietnia 2025, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Clausix wrote:
    Ja już nie mam siły serio... Prof Jerzak mi zaleciła Prograf od owulacji 1x1, w razie ciąży 2x1, a Dr z kliniki mi napisała, że to jest lek przeciwwskazany w ciąży i ona mi go nie wypisze. I nie wiem teraz czy ja mam go brać, czy ja mam go nie brać, czy co ja w ogóle mam zrobić. Termin do Prof na 23 kwietnia dopiero.
    Mam bliską osobę, która MUSI brać ten lek, brała całą ciążę i wszystko ok.

    Zazwyczaj przy braku innych powodów odstawiać się w 1 trymestrze.

    👩🏻‍🦰’92 + 🧔🏻‍♂️’90 | starania od 04.2022
    obniżona rezerwa jajnikowa, adenomioza, KIR AA, allo 0%, RIF
    teratozoospermia

    03.2023 - 03.2025
    2x IUI, 2x IMSI, 4 transfery zdrowych zarodków, 3x obstawa immunologiczna, nigdy b-hCG+

    05.2025 IMSI, ❄️4AB zdrowy po PGT-A
    IPLE & minihistero❌
    wyciszenie Diphereline x3✅
    12.2025✨ivig + FET✨ 7dpt 52, 9dpt 175, 12dpt 742, 17dpt 4953, 23dpt 22784, 26dpt CRL 0.37cm i💗 8+3 CRL 1.78cm FHR 174, 10+3 FeliaTest zdrowa🩷 I prenatalne 12+3 6cm bobasa, II prenatalne 20+3 345g, III prenatalne 29+0 1274g🥰
    preg.png
  • Muczylando Autorytet
    Postów: 3465 4671

    Wysłany: 16 kwietnia 2025, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Puszkina wrote:
    Endometrium ponad 8 mm, proszę o wpis:
    📅 22.04 transfer 🥹 W końcu zabiorę jednego z moich mrozaczkow do domu, mam miks radości, wzruszenia i obaw o to co będzie.

    Valetta - z tego co widzę zostaniemy transferowymi siostrami, oby ten miesiąc zmienił się dla Ciebie z bardzo przykrego na miesiąc nadziei i radości! 🤍

    No w końcu się doczekałaś 🥳
    Trzymam kciuki ✊

    Puszkina lubi tę wiadomość

    👩94👦87. Starania od 2018, klinika od 2024:
    🍀I:
    🐮07/04 - punkcja, 5❄️
    ❌07/31, 09/04, 10/30, 12/04 IV FET, 2 cb
    2025:
    ❌01/08 - V FET, cb
    🍀II:
    🐮03/13 punkcja, 4❄️
    🐄07/22 - VI FET, 🍼04/11 3740g, 57cm🩵

    ❌KIR: Bx +2DS2
    ❔PAI-1, mthfr - homo
    ❌Tężyczka, niedoczynność tarczycy, przewlekłe zapalenie endometrium
    🆗Kariotypy, cytokiny, immunofenotyp, ana2, asa, AMH ~3
    age.png

    "Odwaga bycia nielubianym to odwaga bycia wolnym."
  • domi_ Autorytet
    Postów: 1915 4561

    Wysłany: 16 kwietnia 2025, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadziejka92 wrote:
    Po jakim czasie od odstawienia leków przychodziła wam miesiączka po nieudanym transferze? Ostatni progesteron wzięłam w piątek rano i jeszcze nie mam. Zawsze max 3,5 dnia i wszystko było okej.
    U mnie to zawsze było 3-4 dni, ale moja lekarka twierdzi, że może byc też trochę dłużej ;)

    👩,👦34 l.//starania >10 lat
    Endometrioza 4 st, Adeno. '20 i '25 laparo.
    AMH:0,45>0,66
    MTHFR, PAI-1, Leiden, R2❌ Anemia
    Kariotypy✔️ KIR BX: 2DS1,2DS2,2DS5✔️ 2DS3,3DS1❌ On HLA-c:C1,C2
    CD138 ✔️ Cross match 26,7%>24,6%
    Interleukin 6 4,3pg/ml⬆️ ANA1(+)

    I procedura IMSI - 2023, krótki prot.
    📅 11.2023 💉 5 kom.>>❄️❄️3AB, 5BC
    FET I 12.2023 3AB CS, 12 dpt <0,1❌
    FET II 07.2024 5BC CS, EG. 6 dpt <0,2❌

    II procedura ICSI+FC - 2024, długi prot.
    📅10.2024 💉 2 kom. >> ❄️3BB
    FET III 11.2024 CS, EG, AH 9 dpt <0,2❌

    III procedura ICSI+FC - 2025, długi prot. z hormonem wzrostu
    📅31.01 💉 2 kom. >> ❄️❄️3BA, 3BB

    FET IV 19.07.2025, 3BA CS, AH
    Encorton, Clexane, Acard, Accofil, Prograf, Relanium, Prolutex, Besins, Utrogestan, Estrofem
    6dpt 22,7, 9dpt 110, 12dpt 540, 20dpt 1902,9, 23dpt 1818, GS 0,48, 6+0 ciąża zatrzymana ❌
    FET V 15.12.2025, 3BB CS, AH, 8dpt <0,2 ❌

    💊Ryeqo od 01.03. 🏥 07.2026, 3. operacja. DaVinci.
  • Czarna Autorytet
    Postów: 261 490

    Wysłany: 16 kwietnia 2025, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olga_90 wrote:
    Cześć dziewczyny 👋
    Jestem również po kwietniowym transferze — 07.04.

    To mój czwarty transfer i wygląda na to, że niestety znowu się nie udało 🥺. Miałam wiele leków od ginekologa i immunologa (dr Sydor), w tym immunoglobuliny, ale nie zadziałało — implantacja się nie odbyła. Beta spada, jeszcze zrobię test w piątek, ale chyba nic z tego 😟.

    Moja lekarka rozkłada ręce, mówi, że w swojej 11-letniej praktyce to bardzo rzadki przypadek że tak nie dochodzi do implantacji. Lekarkę wybieraliśmy bardzo skrupulatnie — naszym zdaniem to najlepsza specjalistka w Warszawie.

    Czy możecie polecić ze swojego doświadczenia lekarzy z Warszawy lub ogólnie z Polski, którzy zajmują się trudnymi przypadkami niepłodności? U mnie występuje czynnik immunologiczny oraz opóźnione okno implantacyjne, a może jeszcze coś.... jeśli to nie działa, bo reszta parametrów u mnie jest dość dobra.

    Będę bardzo wdzięczna za wszelkie rekomendacje 💛💛💛💛💛


    Osobiście nie chodziłam ale może doktor Paśnik. Facet mega ogarnięty sama się najpierw nad nim zastanawiam ale finalnie trądzikami do innego lekarza przed straniamini pierwszą ciążę. Teraz natomiast chodzę do dr Kanfel i też mogę z czystym sumieniem polecić kiki że jestem ciężkim przypadkiem to ponownie udało mi sie chociaż jeszcze nie wiadomo jak to się dalej rozwinie .

    Olga_90 lubi tę wiadomość

  • Estel Przyjaciółka
    Postów: 64 181

    Wysłany: 16 kwietnia 2025, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Clausix wrote:
    Ja już nie mam siły serio... Prof Jerzak mi zaleciła Prograf od owulacji 1x1, w razie ciąży 2x1, a Dr z kliniki mi napisała, że to jest lek przeciwwskazany w ciąży i ona mi go nie wypisze. I nie wiem teraz czy ja mam go brać, czy ja mam go nie brać, czy co ja w ogóle mam zrobić. Termin do Prof na 23 kwietnia dopiero.

    Przy transferze zastosowanie tego leku jest off-label - niezgodnie z rejestracją, więc nie dziwię się, że nie chce go wypisać lekarz, który nie zalecił jego stosowania. Ten lek stosuje się w ciąży u osób np. po przeszczepie - bez niego będzie odrzucenie przeszczepu, więc potencjalną korzyść dla matki jest znacznie większą niż ryzyko dla płodu. A na skuteczność zastosowania immunosupresji przy IVF nie ma dowodów naukowych, więc to immunolog musi wziąć za wypisanie odpowiedzialność, jeżeli w jego ocenie może to zwiększyć szanse.

    Clausix lubi tę wiadomość

    🚹
    35 lat
    Oligozoospermia
    Morfologia 2%
    Kariotyp ok

    🚺
    35 lat
    Wszystko ok

    02.2023 ciąża spontaniczna
    03.2023 poronienie zatrzymane, indukcja farmakologiczna

    08.2024 start I IVF
    12 zapłodnionych komórek, 8 zarodków, 1 blastocysta -> PGTa
    ❄️ - zdrowy, XX
    14.10 - transfer zarodka 5.1.1
    22.10 - beta 3.42 8 dpt
    24.10 - beta <2.3 10 dpt ⛔️

    02.2025 start II IVF
    9 zapłodnionych komórek, 4 zarodki, 2 blastocysty -> PGTa
    ❄️ - zdrowy XY, ❄️ - nieudane PGTa
    16.04 - transfer zarodka 4.1.1
    7 dpt - beta 31.47
    9 dpt - beta 28.42 ⛔️
  • Lili@ Autorytet
    Postów: 883 373

    Wysłany: 16 kwietnia 2025, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylstaa wrote:
    Mam bliską osobę, która MUSI brać ten lek, brała całą ciążę i wszystko ok.

    Zazwyczaj przy braku innych powodów odstawiać się w 1 trymestrze.

    Z tego co pamiętam to prograf jest często zalecany przy problemach z immuno. Też mam przypisany od transferu.

  • Morwa Autorytet
    Postów: 17070 27160

    Wysłany: 16 kwietnia 2025, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    krakowiankq wrote:
    To ile Dziewczyn z 7.04 ma pozytywne bety? 2, 3?
    Na chwile obecna już 5 , a na liście miałam nas 8 z 7 kwietnia ;)
    Edit: z Olga_90 było nas 9;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 kwietnia 2025, 19:49

    Wilga27 lubi tę wiadomość

    preg.png
  • Clausix Autorytet
    Postów: 7042 5841

    Wysłany: 16 kwietnia 2025, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lili@ wrote:
    Z tego co pamiętam to prograf jest często zalecany przy problemach z immuno. Też mam przypisany od transferu.

    No właśnie sporo osób go bierze, ja miałam kilka tabletek i brałam od transferu, ale dziś wzięłam ostatnią, a tu zonk, klinika mi nie wystawi recepty mimo, że mają dokumentację od Prof. J. No i z jednej strony ja rozumiem, że to nie jest lek zarejestrowany do takich celów i że nie ma wg nich wystarczającej liczby badań, z drugiej strony Letrozol też nie jest lekiem na stymulacje owulacji, a jednak go przepisują.

    34 lata, starania od 10.2019
    03.2020 - 💔6 tc 02.2021 - 💔 cp 03.2023 - 💔9 tc
    02.2025 - start IVF - 10🪩➡️ 8🥚➡️ 5❄️(5.1.1, 5.1.1., 6.2.2., 6.2.3., 4.2.2.)
    07.04.2025 - FET 5.1.1 ❄️ 💔9 tc
    12.11.2025 - FET 5.1.1 ❄️ 💔7 tc
    30.04.2026 - FET 6.2.2 ❄️ ❌
    01.06.2026 - FET 4.2.2❄️bhcg 7dpt 54,1 9dpt 120,4 14 dpt 1043 17dpt 3210,7 🤞

    "Na końcu wszystko będzie dobrze. Jeśli nie jest dobrze, to znaczy, że to jeszcze nie koniec."

    preg.png
  • Ccarolinaa Autorytet
    Postów: 2749 3350

    Wysłany: 16 kwietnia 2025, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Awokado30 wrote:
    Tak, każdy zarodek podajemy przebadany genetycznie
    To bardzo mi przykro ;( czyli to nie wina zarodków , przynajmniej tyle wiesz i możesz szukać przyczyny gdzie indziej 🥹zazwyczaj zwalają na zarodki więc chociaż tyle wiesz 🫂

    👩🏻 35 🧔🏻 37
    👶2018
    Starania o drugie👶
    od: 04.23
    ❌️MTHFR_1298A- hetero
    ❌️PAI-1 4G hetero
    ❌️AMH- 0,711 > 0,758
    ✅️MUCHA- negatywna
    ✅️Białko wolne s 78,2%
    ✅️PPJ ANA 1 ujemne
    ✅️Komórki NK 9%
    ✅️Zespół antyfosfolipidowy-ujemny
    ✅️Trombofilia wrodzona-ujemne
    ✅️Kariotyp-prawidłowy XX XY
    ✅️Histeroskopia-CD-138-brak stanu zapalnego
    08.23 poronienie puste jajo płodowe💔
    07.24Aniołek 9+1(zatrzymany 6+3)💔
    IN VITRO GAMETA
    Punkcja7pobrano- 5 dojrzałych- mamy :
    3.1.1❄️4.2.2❄️ zdrowe okruszki po PGT-A <3
    FET I 27.06 4.2.2 10dpt beta 8,88cb💔
    FET II 30.07.25 3.1.1 7dpt ⏸️ 10dpt -330🍀 12dpt- 678 🍀14dpt- 1506🍀26dpt- 27360🍀27dpt- 0,39cm kruszynki z <3 9.09- 1,92cm bobo <3
    8.10- prenatalne 6,5 cm kruszynki <3
    25.11 228 gram słodkości <3
    Niskie ryzyka, panorama -zdrowa dziewczynka <3
    preg.png
  • Estel Przyjaciółka
    Postów: 64 181

    Wysłany: 16 kwietnia 2025, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Clausix wrote:
    No właśnie sporo osób go bierze, ja miałam kilka tabletek i brałam od transferu, ale dziś wzięłam ostatnią, a tu zonk, klinika mi nie wystawi recepty mimo, że mają dokumentację od Prof. J. No i z jednej strony ja rozumiem, że to nie jest lek zarejestrowany do takich celów i że nie ma wg nich wystarczającej liczby badań, z drugiej strony Letrozol też nie jest lekiem na stymulacje owulacji, a jednak go przepisują.

    Tylko właśnie ginekolodzy są ekspertami w dziedzinie stymulacji i mają podstawy stosować leki off-label ze swojej dziedziny, a immunolodzy ze swojej. Jak masz na papierze zalecenia immuno to można spróbować z receptomatem.

    🚹
    35 lat
    Oligozoospermia
    Morfologia 2%
    Kariotyp ok

    🚺
    35 lat
    Wszystko ok

    02.2023 ciąża spontaniczna
    03.2023 poronienie zatrzymane, indukcja farmakologiczna

    08.2024 start I IVF
    12 zapłodnionych komórek, 8 zarodków, 1 blastocysta -> PGTa
    ❄️ - zdrowy, XX
    14.10 - transfer zarodka 5.1.1
    22.10 - beta 3.42 8 dpt
    24.10 - beta <2.3 10 dpt ⛔️

    02.2025 start II IVF
    9 zapłodnionych komórek, 4 zarodki, 2 blastocysty -> PGTa
    ❄️ - zdrowy XY, ❄️ - nieudane PGTa
    16.04 - transfer zarodka 4.1.1
    7 dpt - beta 31.47
    9 dpt - beta 28.42 ⛔️
‹‹ 162 163 164 165 166 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak rozszerzać dietę dziecka? Poradnik krok po kroku

Kiedy zacząć rozszerzanie diety dziecka? Eksperci zalecają start około 6. miesiąca życia, kiedy niemowlę jest gotowe na odkrywanie nowych smaków, a mleko matki pozostaje kluczowym elementem jadłospisu. Jak rozpoznać gotowość malucha i które metody wprowadzania pokarmów wybrać? Dowiedz się, jak stopniowo uzupełniać dietę dziecka, unikając potencjalnych zagrożeń i wspierając zdrowy rozwój poprzez bezpieczne i zróżnicowane posiłki!

CZYTAJ WIĘCEJ

Perimenopauza - czym jest, jak na nas wpływa i jak sobie możemy z nią poradzić!

Czym jest perimenopauza i czym różni się od menopauzy? Czy jeśli masz 40 lat to ten temat może dotyczyć również Ciebie? W jaki sposób perimenopauza się zaczyna? Jakie są typowe i nietypowe objawy spadku i burzy hormonów przed menopauzą? Czy można temu zapobiec, jak sobie radzić z objawami i jak dbać o zdrowie, gdy spada estrogen? Wraz z ekspertami stworzyliśmy dla Ciebie artykuł, z którego dowiesz się wszystkiego, czego potrzebujesz o swoim zdrowiu hormonalnym w okresie perimenopauzy.

CZYTAJ WIĘCEJ