Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną 🏵🌸🪻IVF KWIECIEŃ 2025🪻🌸🏵
Odpowiedz

🏵🌸🪻IVF KWIECIEŃ 2025🪻🌸🏵

Oceń ten wątek:
  • Losowa1992 Koleżanka
    Postów: 46 81

    Wysłany: 6 kwietnia 2025, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Minnie_ wrote:
    Dziewczyny które miały podwójne transfery, jakie miałyście wskazania/powody do transferu dwóch zarodków?

    U mnie decyzja podania dwóch zarodków zapadła po 4 nieudanych transferach. Musiałam dostać zielone światło również od immunologa

    Minnie_ lubi tę wiadomość

  • S.Roszpunka Autorytet
    Postów: 2076 1773

    Wysłany: 6 kwietnia 2025, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DEWG wrote:
    Zmieniając temat - u Was też spadł śnieg? 😱 W tygodniu małolaty chodziły już z gołymi brzuchami a w nocy śnieg prószył i teraz jest biało. :(

    U mnie pada od wczoraj, ale się topi jedno szczęście. Niestety jest bardzo zimno

    DEWG lubi tę wiadomość

  • Rakieta_P🚀 Autorytet
    Postów: 6516 9361

    Wysłany: 6 kwietnia 2025, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Minnie_ wrote:
    Dziewczyny które miały podwójne transfery, jakie miałyście wskazania/powody do transferu dwóch zarodków?
    Wcześniejsze niepowodzenia- zerowe bety.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 kwietnia 2025, 09:51

    Minnie_ lubi tę wiadomość

    87’👩AMH 13,40(20')10,75(22')7,73(24')
    ❌IO/PCOS/KIRAA/PAI/białkoS/MTHFR/CBA/allo/cross/
    adeno/mięśniak
    ✔️kariotyp/IMKtreg/ANA/ASA/ACA/APL/PPb2/PPT/LA/
    białkoC/heliko/MUCh/celiaklie/pasożyty/USG piersi/
    HPV/borelioza/-14kg
    86’🧔
    ❌ HLA C1C2
    ✔️kariotyp/nasienie/ASA

    VITROLIVE SZCZECIN
    03-10/22 HyCoSy/3xIUI

    BOCIAN SZCZECIN
    ICSI 12/22 -14🥚11 MII 6❄️
    01/23❌5AA
    02/23❌5BB
    03/23immuno/IPLE❌hsk✔️
    05/23❌4AA
    06/23💔2x3BB 6tc cb
    09/23💔5CB cb?

    ICSI 07/24 -13🥚13 MII 8❄️
    09/24👼5AA 7tc A♀
    11/24❌5AA
    12/24💔5AA 5tc cb
    01/25minihsk❌CD138/USG 3D/kontrast✔️
    03/25👼4AA 9tc L&T twins 1o1k♂
    06/25👼5AA 6tc

    08/25🥰naturalsik🥰
    02.09 GS+YS! 08.09 6+3 CRL+🩷
    7+3 CRL 1,18cm🧸
    8+4 CRL 1,87cm FHR 176/min
    10+5 FeliaTest 🩷

    40+0 🩷 1.05.2026 NEL 3220g 51cm SN 🩷

    age.png
  • Woczekiwaniu Autorytet
    Postów: 2565 2115

    Wysłany: 6 kwietnia 2025, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Płotka wrote:
    Dziewczyny, mam pytanie do tych, które brały / biorą progesteron też dopochwowo.

    Kiedy przed transferem miałyście ostatnia dawkę?
    Ja mam wziąć wieczorem dzień przed.
    Trochę się martwię, że przez te mazie po tych lekach ciężko się będzie przedrzeć z zarodkiem - ale to mój pierwszy transfer i może pytanie jest niemądre.


    Miałam wziąć ostatnia dawkę proga dopochwowego wieczorem, później przed transferem z tego co pamiętam lekarka tam oczyszczała, włożyła zarodek i mi zaaplikowała proga.

    Płotka lubi tę wiadomość

    Starania od 11.2018
    🧔‍♂️ 90: nieprawidłowy kariotyp: translokacja 14/21, oligozospermia
    👱‍♀️ 93: AMH: (07.2023)- 2.96, (10.2025)-1.91
    ❌Komórki NK z krwi 21.3%❌KIR AA ❌Cross-match luty 2025:30,1%, maj 2025:36.9%.

    I IVF 12/2023
    🥚10 pobranych, 7 dojrzałych, 6 zapłodnionych, ❄️1 zdrowy
    ➡️I FET 17/06/2024, BetaHCG: 8dpt: 13,50, 10dpt: CB 💔
    II IVF 10/2024 (zmiana kliniki)
    🥚16 pobranych, 12 dojrzałych, 8 zapłodnionych, ❄️❄️❄️
    PGT-SR (zdrowy, trisomia 21, mozaika niskiego stopnia chromosomu 2)
    ➡️II FET 28/01/2025
    Accofil, Smoflipid
    BetaHCG: 8dpt-97.40, 10dpt-174, 13dpt-163, 14dpt-115 💔
    ➡️III FET 28/04/2025
    Immunosupresja,Accofil, Smoflipid
    BetaHCG: 8dpt 15,30, 10dpt: CB 💔
    III IVF 11.2025 🥚15 pobranych, 10 dojrzałych, ❄️❄️❄️
    IV IVF 01.2026 🥚13 pobranych, 7 dojrzałych, ❄️❄️❄️❄️
    (5 zdrowych, 1 mozaika, 1 nieinformatywny)
    ➡️IV FET 08.06.2026
    BetaHCG: 8dpt-31,90, 10dpt-CB 💔
  • S.Roszpunka Autorytet
    Postów: 2076 1773

    Wysłany: 6 kwietnia 2025, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień doberek w niedzielę!
    Czy któraś z Was brala Cetroreliks?

    Pięknego dnia (pomimo kiepskiej pogody), dobrej herbatki badz kawusi ❤️

  • Madzik_ Autorytet
    Postów: 764 1414

    Wysłany: 6 kwietnia 2025, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozpoczynam 4dpt.

    Odczuwam bóle w krzyżu jak na okres i brzuch taki odczuwalny, lekko nadęty.

    👨‍🦱 36l.

    👩34l.

    W klinice Gyncentrum od Listopada 2020r.
    Podchodzimy do In vitro.
    1 Transfer 08.11.2021r. 😭
    2 Transfer 09.05.2022r. 😭
    3 transfer ❌️
    4 transfer ❌️
    5 transfer❌️
    😭😭😭😭😭
    2 punkcja
    3 punkcja Eurofertil Czechy
    6 transfer❌
    7 transfer 02.04
    5dpt beta 11 prog 14,20
    6dpt beta 44,70 prog 30
    9dpt beta 89,60 prog 39,28
    12dpt beta 312 peog 17
    14dpt beta 797,30 prog 17
    20dpt zarodek w macicy (CRL 0,15cm) czekamy na Twoje serduszko 🥰
    26dpt mamy serduszko 🥹🥹 CRL 0,55cm
    27dpt krwiewienie, sor, serduszko biję
    30dpt CRL 0,93 cm
    preg.png
    age.png
  • karo0olka Autorytet
    Postów: 867 1405

    Wysłany: 6 kwietnia 2025, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Awokado30 wrote:
    To była taka solidna łyżka stołowa którą chlusnęła w momencie jak wstałam z łóżka. Nie wiem czy to normalne na tym etapie 😫🥺 to nie tak że ja się podcierałam papierem i zobaczyłam tylko naprawdę wyleciało.

    Wiem że łatwo się mówi ale postaraj się nie stresować… pojedź na sor dla świętego spokoju niech zrobią Ci usg ❤️

    III transfer ET 3 dniowy 8A synuś ❤️
    4.11.2024 wracamy po rodzeństwo z
    6.12.2024 Punkcja -> 4🥚 2 dojrzałe - 1 ❄️ 4BB
    3.01.2025 KET 4BB - beta 10dpt <0.2
    2.03.2025 Początek IV procedury 😍
    12.03.2025 Punkcja 2xMII 🥚🥚
    V transfer ET 3-dniowy 8A + EG❤️
    5dpt ⏸️ 6dpt Beta 7.7, 9dpt Beta 73, 11dpt Beta 228, 14dpt 753 🥹🥹
    23dpt- 2.5mm szczęścia i ❤️
    Badania prenatalne zdrowa dziewczynka 🩷
    19.11.2025 Iga 🩷


    28.12.2023r. Michałek 8:53 3840g/56cm
    Apgar 10/10 🩵

    age.png
  • Karolidu Autorytet
    Postów: 403 769

    Wysłany: 6 kwietnia 2025, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Minnie_ wrote:
    Dziewczyny które miały podwójne transfery, jakie miałyście wskazania/powody do transferu dwóch zarodków?

    Wcześniej odrmazany zarodek i ponownie zamrożony , trochę płynu w macicy - podano dwa zęby zwiększyć szanse ciąży .

    Minnie_ lubi tę wiadomość

    🙎‍♀️31 lat
    pcos , zachwiana gospodarka hormonalna na poziomie przysadki , AMH 6,34
    👨32 lat
    Oligoasthenospermia, teratozoospermia 2%
    👧🏼 z ivf 2022
    🐕‍🦺🦮 adopciaki

    Starania 2018
    Marzec 2019 poronienie w 5tc
    2019-2021 starania na Clostylbegyt , Lametta Ovitrelle

    05.2021 pierwsza wizyta IVF
    10.2021 punkcja - duża hiperka - 1 ❄️ 4BB
    23.12.2021r transfer
    2022r 👧🏼 ❤️💪

    09.2024 r 2#IVF
    11.12.2024 punkcja - 13 pobranych - 10 dojrzałych - 2 ❄️❄️ 4BB i 3BB
    2-4.01.2025r - transfer odroczony , płyn w macicy
    3.02 transfer - odroczony , brak przejścia do macicy
    14.02- histeroskopia
    31.03 transfer dwoch mrozakow 🤞🤞🤞
    7 dpt beta <0,20 ; 9 dpt <0,20 😭
    30.05 punkcja - 27 pęcherzyków - 19 zapłodnionych - 9 ❄️
    18.07 FET ❄️ 4AA 🤞beta 6 dpt- 1,27; 8 dpt - 2,77 ; 10 dpt - 6,92 ; 12 dpt- 23, 7; 14 dpt- 70,1 ; 18 dpt - 86 👎
  • DEWG Autorytet
    Postów: 1096 1098

    Wysłany: 6 kwietnia 2025, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa31 wrote:
    Każdy przechodzi inaczej , ja ogólnie przez całą stymulację jadlam lekkie rzeczy itp wczoraj byłam na rodzinnej imprezie i wiadomo inne jedzenie i już dziś czuję się pełna i wzdęta bardzo.

    Zobaczysz jak będzie jeśli ból ci się nasili to weź paracetamol zeby sobie ulżyć . Jakie zastrzyki masz ?

    U mnie też padał , zimno tak że masakra …
    A w piątek moja córka właśnie na krótki rękawek latała …a dziś kurtka zimowa
    Gonal-f i monopur, a od środy mam dodać jeszcze orgalutran. W czwartek kontrolne USG. :)

    Nie lubię takich nagłych zmian pogody. :(

    💃35 👨‍🏫38 lat 🛏️ 5 rok starań

    Niedoczynność tarczycy, insulinooporność, endometrioza, adenomioza
    I IVF 04.2025 - 1 zarodek, 0 ❄️
    II IVF 06.2025 - 2 zarodki, 0 ❄️
  • Karolaaas Autorytet
    Postów: 1235 2163

    Wysłany: 6 kwietnia 2025, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuje dziewczyny że tu jesteście ♥️ za słowa otuchy i ogrom wsparcia. Dziś obudziłam się i jest już trochę mniej emocji, ciut chłodniejsza głowa, nadal jest mi przykro ale ciągle analizuje i wiem, że mogłam bardziej przypilnować ten progesteron i go wcześniej zbadać a nie ufać lekarzowi😏.
    Co mogłabym jeszcze zbadać, podchodząc do kolejnej procedury, może coś podpowiecie?
    Napisałam właśnie maila z wynikami do dr.Jarosz czekam na informację.
    Woczekwaniu dziękuje za wskazówkę, na pewno rozważę badanie cross match.

    Woczekiwaniu, Agawa85, Puszkina, Naadzieja, sylstaa, BloomingFern lubią tę wiadomość

    86’👩 niedoczynność, brak lewego jajowodu, endometrioza III/IV +adenomioza
    09.2020 8t puste jajo💔
    01.2021 7t cp💔laparo
    04.2022 laparo zrosty
    🩺VLeiden+protrombina✔️LA✔️DQ2, DQ8✔️ANA3✔️białko C i S✔️
    KIR BX ❌ 2DS2, 2DS3
    crossmatch negatywny✔️subpopulacja✔️cytokiny ✔️NK 5% ✔️kariotypy ✔️
    I procedura IVF 2024
    5AA❄️5AB❄️=cb
    II procedura IVF 2025
    4BA❄️5BB❄️=cb

    15.10 minihistero+udrożnienie jajowodu✅
    🆘 operacja endo 3/4 st?

    ♻️ zmiana kliniki
    🔜 start stymulacji - duo stim
    🆕 Amh 0,35

    „Każdego dnia rób coś, co przybliży cię do lepszego jutra” 🌸
  • Mimiiiś Autorytet
    Postów: 697 737

    Wysłany: 6 kwietnia 2025, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej czy którejś z Was zalega Prolutex? Pilnie odkupie.

    Starania od 2020r.
    W skrócie:
    ❌ Endometrioza zaawansowana
    2021r. Usunięta torbiel
    2024r. Powrót torbieli z zdwojoną siłą 🥺 lewy jajnik wygasa całkowicie.
    ❌ Kir Bx (brak 4 z 5)
    ❌ Czynnik V Leiden, PAI-1, MTHFR C677T, MTHFR A1298C hetero
    ❌ P/c antykardiolipinowe IgM wątpliwe

    3x IUI ❌❌❌

    Następnie:
    In vitro.
    I Procedura
    1. CB.
    2. Beta 0.
    3. CB.

    II procedura
    10.2024

    🌷4 FET 23.03.2025 - 5.1.1

    6dpt - 30,90 mlU/ml
    8dpt - 81,20 mlU/ml
    11dpt - 297 mlU/ml
    15dpt - 1744 mlU/ml
    19dpt - GS 1,94cm

    Potwierdzone ♥️

    04.07.2025 210g dziewczynki 🩷🩷

    23.07.2025 połówkowe - 360g 🥰

    preg.png
  • Muczylando Autorytet
    Postów: 3465 4671

    Wysłany: 6 kwietnia 2025, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Płotka wrote:
    Dziewczyny, mam pytanie do tych, które brały / biorą progesteron też dopochwowo.

    Kiedy przed transferem miałyście ostatnia dawkę?
    Ja mam wziąć wieczorem dzień przed.
    Trochę się martwię, że przez te mazie po tych lekach ciężko się będzie przedrzeć z zarodkiem - ale to mój pierwszy transfer i może pytanie jest niemądre.
    Transfery mam o 14-15 więc biorę rano normalnie koło tej 8-9. Cyclogest. Lekarz sobie oczyszcza jeśli coś zostaje. Kolejną dawkę biorę po transferze.

    👩94👦87. Starania od 2018, klinika od 2024:
    🍀I:
    🐮07/04 - punkcja, 5❄️
    ❌07/31, 09/04, 10/30, 12/04 IV FET, 2 cb
    2025:
    ❌01/08 - V FET, cb
    🍀II:
    🐮03/13 punkcja, 4❄️
    🐄07/22 - VI FET, 🍼04/11 3740g, 57cm🩵

    ❌KIR: Bx +2DS2
    ❔PAI-1, mthfr - homo
    ❌Tężyczka, niedoczynność tarczycy, przewlekłe zapalenie endometrium
    🆗Kariotypy, cytokiny, immunofenotyp, ana2, asa, AMH ~3
    age.png

    "Odwaga bycia nielubianym to odwaga bycia wolnym."
  • Muczylando Autorytet
    Postów: 3465 4671

    Wysłany: 6 kwietnia 2025, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KsiezniczkaKonsuela wrote:
    Czy mozna podejsc do transferu mrozonego zarodka od razu przy pierwszej owulacji po nieudanym transferze swiezaka? Czy jest jakiś okres, który trzeba odczekać?
    Tak, jeśli nie ma przeciwwskazań to można. Ja tak szłam cykl za cyklem i w 6 miesięcy miałam 5 transferów.

    👩94👦87. Starania od 2018, klinika od 2024:
    🍀I:
    🐮07/04 - punkcja, 5❄️
    ❌07/31, 09/04, 10/30, 12/04 IV FET, 2 cb
    2025:
    ❌01/08 - V FET, cb
    🍀II:
    🐮03/13 punkcja, 4❄️
    🐄07/22 - VI FET, 🍼04/11 3740g, 57cm🩵

    ❌KIR: Bx +2DS2
    ❔PAI-1, mthfr - homo
    ❌Tężyczka, niedoczynność tarczycy, przewlekłe zapalenie endometrium
    🆗Kariotypy, cytokiny, immunofenotyp, ana2, asa, AMH ~3
    age.png

    "Odwaga bycia nielubianym to odwaga bycia wolnym."
  • Muczylando Autorytet
    Postów: 3465 4671

    Wysłany: 6 kwietnia 2025, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DEWG wrote:
    Pytanie z serii dziwnych - ile cm w obwodzie przyszło Wam w trakcie stymulacji? Szybko to schodzi?
    Macie jakieś sposoby na bóle głowy przez stymulację?
    Nie mierzyłam ale jak na mój wzrost 150 to sporo mi przybyło. Balon taki i opuchnięcie. Schodziło po okresach.
    Na bóle głowy - zależy jakiego pochodzenia i gdzie umiejscowione ale moje migrenowe które czuję na oku, zatokach, czole i karku to smaruje maścią rozgrzewającą lub amolem. Maść działa dłużej. Piecze do bólu, ale wolę ból pieczenia niż migreny.
    Inne leki niż tryptany nie działają a tryptanów nie biorę przy transferach i przy stymulacjach. No i woda, dużo wody wmuszam w siebie i czasem ból przejdzie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 kwietnia 2025, 11:14

    DEWG, Hania2010 lubią tę wiadomość

    👩94👦87. Starania od 2018, klinika od 2024:
    🍀I:
    🐮07/04 - punkcja, 5❄️
    ❌07/31, 09/04, 10/30, 12/04 IV FET, 2 cb
    2025:
    ❌01/08 - V FET, cb
    🍀II:
    🐮03/13 punkcja, 4❄️
    🐄07/22 - VI FET, 🍼04/11 3740g, 57cm🩵

    ❌KIR: Bx +2DS2
    ❔PAI-1, mthfr - homo
    ❌Tężyczka, niedoczynność tarczycy, przewlekłe zapalenie endometrium
    🆗Kariotypy, cytokiny, immunofenotyp, ana2, asa, AMH ~3
    age.png

    "Odwaga bycia nielubianym to odwaga bycia wolnym."
  • Owca Debiutantka
    Postów: 6 4

    Wysłany: 6 kwietnia 2025, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny
    Jestem po pierwszym niestety nieudanym transferze na cyklu naturalnym. 14 kwietnia mam wizytę w 11 dniu cyklu w celu zaplanowania kolejnego transferu (ponownie w cyklu naturalnym). Obawiam się jednak że do niego nie dojdzie, owulacja wypada mi na 16 kwietnia, mam jeszcze 2 zarodki 5-dniowe więc dzień transferu wypadłby na święta wielkanocne :( wiecie może, czy lekarz jest w stanie jakoś ,,sterowac” tym dniem podania zarodka ? Lub czy jest jakaś tolerancja podania tego zarodka, np powinien zostać podany w poniedziałek ale lekarz poda go we wtorek.
    Z góry dziękuję za odpowiedz ♥️

    👩🏼32
    AMH 3,6
    Lewy jajowód niedrożny
    Prawy jajowód drożny
    Wirusowe ✅
    Kariotypy ✅

    👨🏼34
    Morfologia 1% ➡️ poprawiona dieta i suplementacja na 4%
    Wirusowe ✅
    Kariotypy ✅

    02/04 Punkcja ➡️ Pobranych 13 komórek, dojrzałych 6, do stadium blastocysty dotrwały 3 ❄️❄️❄️
    03/04 I transfer FET ➡️ beta 0 ❌
    04/04 II transfer FET❓
  • Stokrotka23 Autorytet
    Postów: 796 466

    Wysłany: 6 kwietnia 2025, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzik_ wrote:
    Rozpoczynam 4dpt.

    Odczuwam bóle w krzyżu jak na okres i brzuch taki odczuwalny, lekko nadęty.
    Kiedy robisz test ?😍 jestem transferowa siostra :) ja nie mam prawie wcale żadnych objawów. Bierzesz no spe lub magnez ?

    Madzik_ lubi tę wiadomość

    Ona: AMH 11.2020 0,37, 02.2021 FSH 28
    niedoczynność tarczycy - Euthyrox
    11.2020 Kriobank
    11.20 I procedura transfer 2-dniowych 2 fasolek, 10dpt :(
    02.21 II procedura - 4 pęcherzyki puste.
    03.21 III procedura nieudana.
    05.21 - histeroskopia. Cd138 12,8/10mm2, cd56 8000/10mm tarivid + metronidazol 10 dni
    07.21-biopsja kontrolna - cd138 1/10mm. Wynik poprawny według 2 immunologów + kliniki.
    Kir AA

    transfer 2.04, beta 6dpt - 13.8, 8dpt - 56.54, 10dpt - 91.9
  • DEWG Autorytet
    Postów: 1096 1098

    Wysłany: 6 kwietnia 2025, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Muczylando wrote:
    Nie mierzyłam ale jak na mój wzrost 150 to sporo mi przybyło. Balon taki i opuchnięcie. Schodziło po okresach.
    Na bóle głowy - zależy jakiego pochodzenia i gdzie umiejscowione ale moje migrenowe które czuję na oku, zatokach, czole i karku to smaruje maścią rozgrzewającą lub amolem. Maść działa dłużej. Piecze do bólu, ale wolę ból pieczenia niż migreny.
    Inne leki niż tryptany nie działają a tryptanów nie biorę przy transferach i przy stymulacjach. No i woda, dużo wody wmuszam w siebie i czasem ból przejdzie.
    Właśnie w szczególności kark i oko... Jaką dokładnie maść stosujesz?

    💃35 👨‍🏫38 lat 🛏️ 5 rok starań

    Niedoczynność tarczycy, insulinooporność, endometrioza, adenomioza
    I IVF 04.2025 - 1 zarodek, 0 ❄️
    II IVF 06.2025 - 2 zarodki, 0 ❄️
  • Werka96 Autorytet
    Postów: 645 1962

    Wysłany: 6 kwietnia 2025, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Minnie_ wrote:
    Dziewczyny które miały podwójne transfery, jakie miałyście wskazania/powody do transferu dwóch zarodków?
    4 nieudane transfery, sami poprosiliśmy naszą Panią K. o transfer świeży dwóch zarodków, chciała zaproponować to samo, więc dobrze się złożyło ❤️

    Minnie_ lubi tę wiadomość

    1 procedura - 2 próby 💔
    2 procedura - 14 pobranych komórek, 7 zapłodnionych ❄️

    III Transfer 27.03.24
    Cb💔💔💔
    IV Transfer 04.07
    Puste jajo🖤
    20.08 poronienie samoistne
    30.09 histeroskopia, łyżeczkowanie..
    V transfer 31.10🤞🥹🍀
    2x 4.2.2

    6dpt- 39mlU/ml8dpt- 119mlU/ml9dpt- 204mlU/ml12dpt- 834,0 mIU/ml15dpt- 3127 mIU/ml18dpt- 8440mlU/ml
    25dpt- GS 1,55cm, CRL 3,2mm ♡+ serduszko
    29dpt- CRL 8,5mm, FHR 138🥹❤️
    13.01.25
    Prenatalne ok ❤️ wszystkie ryzyka niskie,
    7,49cm szczęścia 🩷
    17+2 pierwsze kopniaki ♡
    22tc 526g szczęścia ♡

    05.07.25, 38tc, 3415g,55cm ❤️
  • kasiaem Przyjaciółka
    Postów: 104 151

    Wysłany: 6 kwietnia 2025, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzik_ wrote:
    Rozpoczynam 4dpt.

    Odczuwam bóle w krzyżu jak na okres i brzuch taki odczuwalny, lekko nadęty.

    U mnie znów cisza... Ale za to mam nieziemskiego wkur## 🙉 czuję jak hormony buzują i totalnie rozwalają mi system nerwowy, raz płaczę, raz się wkurzam, a do śmiechu mi niestety nie jest... Mam oczywiście przeczucie że pewnie beta będzie 0..

    Madzik_ lubi tę wiadomość

    💃Rocznik '85
    🕺Rocznik '81
    Kariotypy ok ✅
    Nasienie ok
    Kir Bx
    Amh 0.34


    Punkcja 5 luty 2025 --> pobrano 5 jajeczek, z czego mamy dwa zarodki 4AB❄️❄️
    Pierwszy transfer --> 2 Kwiecień 🌷
    Fet +Eg ❌
    Drugie podejście --> 14.06.2025 🌸 nieudane beta 0

    21.03. trzeci transfer 🐣
    7dpt beta 18.13
    9dpt 33.83
    11dpt 37.10
    Estrofem/ lenzetto
    Besins/ cyclogest
    Acard/ Neoparin
    Accofil
  • Madzik_ Autorytet
    Postów: 764 1414

    Wysłany: 6 kwietnia 2025, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stokrotka23 wrote:
    Kiedy robisz test ?😍 jestem transferowa siostra :) ja nie mam prawie wcale żadnych objawów. Bierzesz no spe lub magnez ?
    Magnez b6 forte 3x1 i relanium 1 wieczorem

    A beta zrobię jutro albo we wtorek bo gdzieś tam pisałam, że przy accofilu musze morfologie zrobi. To tak przy okazji beta

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 kwietnia 2025, 11:56

    👨‍🦱 36l.

    👩34l.

    W klinice Gyncentrum od Listopada 2020r.
    Podchodzimy do In vitro.
    1 Transfer 08.11.2021r. 😭
    2 Transfer 09.05.2022r. 😭
    3 transfer ❌️
    4 transfer ❌️
    5 transfer❌️
    😭😭😭😭😭
    2 punkcja
    3 punkcja Eurofertil Czechy
    6 transfer❌
    7 transfer 02.04
    5dpt beta 11 prog 14,20
    6dpt beta 44,70 prog 30
    9dpt beta 89,60 prog 39,28
    12dpt beta 312 peog 17
    14dpt beta 797,30 prog 17
    20dpt zarodek w macicy (CRL 0,15cm) czekamy na Twoje serduszko 🥰
    26dpt mamy serduszko 🥹🥹 CRL 0,55cm
    27dpt krwiewienie, sor, serduszko biję
    30dpt CRL 0,93 cm
    preg.png
    age.png
‹‹ 66 67 68 69 70 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Karmienie piersią - wszystko o diecie, która zapewni zdrowie Twojemu dziecku

Podawanie mleka matki to najlepszy, naturalny sposób karmienia niemowląt. Zapewnia on dziecku prawidłowy rozwój, zdrowie i umacnia więź emocjonalną z matką. Należy także pamiętać, że znaczenie ma długość okresu karmienia piersią. Najlepiej, jeśli do ukończenia szóstego miesiąca życia dieta malca składa się wyłącznie z mleka mamy.

CZYTAJ WIĘCEJ

Odparzenia u niemowlaka - jak sobie z nimi radzić?

Odparzenia to częsta dolegliwość u niemowląt. Mogą pojawić się na pupie, szyi, fałdkach, pod pachami czy w pachwinach. Nie są oznaką zaniedbania – zdarzają się niemal u każdego dziecka, a ich pojawienie się nie świadczy o braku higieny. Skóra malucha jest cienka i wrażliwa, dlatego potrzebuje delikatnej pielęgnacji oraz bezpiecznych, wysokiej jakości kosmetyków, które ją ochronią i będą wspierały regenerację.

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ