Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną 🌷🕊🌈🌍 IVF KWIECIEŃ '24 🌷🕊🌈🌍
Odpowiedz

🌷🕊🌈🌍 IVF KWIECIEŃ '24 🌷🕊🌈🌍

Oceń ten wątek:
  • Katline Autorytet
    Postów: 435 616

    Wysłany: 10 kwietnia 2024, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lusiaa22 wrote:
    Część dziewczyny 😘 właśnie wróciłam z kliniki 😘☺️ z USG lekarz jest zachwycony mówił że pięknie rosną jest ich dużo że Gonal ma bardzo dobry wpływ na mnie☺️ w piątek będę miała ostanie USG stymulacji a w poniedziałek punkcja 🥰 od dzisiaj wjechał orgalutran .. i kontynuacja Gonalu .. 2 zastrzyki na dzień ale damy radę 💪 💪 💪 w piątek nie ma mojego lekarza i będę musiała mieć wizytę u jakieś Pani dr K .Węglarz.. nie ukrywam wolałabym iść do chłopa ale cóż hehe... 🙉🙈 W piątek będzie trema .. jak idę do chłopa to mogę latać bez majtek nie krępuje się i do jakiego nie pójdę to czuję się okej a jak mam iść do kobiety to czuję się zawstydzona 🙈🙈😂 wy też tak macie ??? Bo już nw czy ze mną coś nie tak hehe 😅😅

    Ja rekordowo miałam 4 zastrzyki jednego wieczora :D

    Ona, On 31 lat
    Starania od 2019, w klinice od 2021
    3 x nieudane IUI

    Punkcja 07.2023
    I ET 07.2023 - ❄️ hiperka, duży krwiak, 19 tc [*]
    II FET 03.2024 - ❄️ CB
    Beta: 9dpt 16, 11-32, 13-50, 17-134, 25-58, nowy cykl: 2dc-49.9, 10-46, 16-17, 23-2
    III FET 05.2024 - ❄️ beta <0,2
    IV FET 06.2024 - ❄️❄️ CB
    Beta: 6dpt-⏸️, 7-55, 9-78, 12-31, 14-9

    V FET 10.2024 - ❄️ 4BC, CS
    Encorton, Clexane 0,6, Accofil, Glucophage
    12 dpt - 763, 14 dpt - 1851, 19 dpt - 7320 🚀
    26 dpt - CRL 0,69cm + <3
    9+2 - CRL 2,42cm, 177 <3
    10+1 - Nifty - ryzyka niskie 🍀, dziewczynka 💝
    12+6 - prenatalne, OK ✔️ CRL 6,4cm

    preg.png
  • Lusiaa22 Autorytet
    Postów: 2497 3154

    Wysłany: 10 kwietnia 2024, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katline wrote:
    Ja rekordowo miałam 4 zastrzyki jednego wieczora :D
    Ooo jejku kochana 😱 Super że dałaś radę ! Podziwiam ! 😘♥️ 💪

    Katline lubi tę wiadomość

    1 Transfer : ❌ 5AA
    2 Transfer : ❌ 5AB
    3 Transfer : 18dpt 💔 CP
    • Zmiana lekarza na MP ♥️♥️♥️
    4 Transfer : 10dpt - 7,2 💔

    14.07 Transfer kropeczka 5AA + immunoglobuliny 🍍🍟
    5 dpt ⏸️
    6 dpt ⏸️
    7 dpt 46,3 Progesteron 32,27 ng/ml
    9dpt 138,9
    12 dpt 583,45
    14 dpt 1372,6
    21dpt mamy ciałko żółte, zarodek i serduszko 🩷
    09.08 USG - wszystko dobrze 😍🩷
    14.08 USG - rośnie maluszek 😍🩷
    15.09 Prenatalne : wynik PAPP-A - Ok , USG - ok , Dziewczynka 🥹🩷
    10.11 Połówkowe - ok , rośnie nam kruszynka 🩷🩷🩷
    08.01.26 : Maja 🩷 28+2 1200 g 🩷
    03.02.26 : 3 Prenatalne wszystko dobrze 🩷🩷🩷
    05.02.26 : 32+2 2250 g Szczęścia 🩷
    26.02.26 : 35+2 2700 g 🩷

    30.03.26 : CC - MAJA JUZ Z NAMI 🩷 Waży 3500 g mierzy 56 cm 🥰🥰🥰

    Na zimowisku:❄️❄️❄️
    age.png
  • Katline Autorytet
    Postów: 435 616

    Wysłany: 10 kwietnia 2024, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lusiaa22 wrote:
    Ooo jejku kochana 😱 Super że dałaś radę ! Podziwiam ! 😘♥️ 💪

    Wszystkie odwalamy tu kawał ciężkiej pracy okraszonej bólem fizycznym i psychicznym, a wszystko w imię urodzenia dzieciątka ^^

    Lusiaa22, Lilouuu, najra88, Lidziorek, Gajek1225, Calineczka90, Elewina, Hania2010 lubią tę wiadomość

    Ona, On 31 lat
    Starania od 2019, w klinice od 2021
    3 x nieudane IUI

    Punkcja 07.2023
    I ET 07.2023 - ❄️ hiperka, duży krwiak, 19 tc [*]
    II FET 03.2024 - ❄️ CB
    Beta: 9dpt 16, 11-32, 13-50, 17-134, 25-58, nowy cykl: 2dc-49.9, 10-46, 16-17, 23-2
    III FET 05.2024 - ❄️ beta <0,2
    IV FET 06.2024 - ❄️❄️ CB
    Beta: 6dpt-⏸️, 7-55, 9-78, 12-31, 14-9

    V FET 10.2024 - ❄️ 4BC, CS
    Encorton, Clexane 0,6, Accofil, Glucophage
    12 dpt - 763, 14 dpt - 1851, 19 dpt - 7320 🚀
    26 dpt - CRL 0,69cm + <3
    9+2 - CRL 2,42cm, 177 <3
    10+1 - Nifty - ryzyka niskie 🍀, dziewczynka 💝
    12+6 - prenatalne, OK ✔️ CRL 6,4cm

    preg.png
  • Lusiaa22 Autorytet
    Postów: 2497 3154

    Wysłany: 10 kwietnia 2024, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katline wrote:
    Wszystkie odwalamy tu kawał ciężkiej pracy okraszonej bólem fizycznym i psychicznym, a wszystko w imię urodzenia dzieciątka ^^
    Pięknie napisane !! ♥️♥️🥰🥰💪

    Katline lubi tę wiadomość

    1 Transfer : ❌ 5AA
    2 Transfer : ❌ 5AB
    3 Transfer : 18dpt 💔 CP
    • Zmiana lekarza na MP ♥️♥️♥️
    4 Transfer : 10dpt - 7,2 💔

    14.07 Transfer kropeczka 5AA + immunoglobuliny 🍍🍟
    5 dpt ⏸️
    6 dpt ⏸️
    7 dpt 46,3 Progesteron 32,27 ng/ml
    9dpt 138,9
    12 dpt 583,45
    14 dpt 1372,6
    21dpt mamy ciałko żółte, zarodek i serduszko 🩷
    09.08 USG - wszystko dobrze 😍🩷
    14.08 USG - rośnie maluszek 😍🩷
    15.09 Prenatalne : wynik PAPP-A - Ok , USG - ok , Dziewczynka 🥹🩷
    10.11 Połówkowe - ok , rośnie nam kruszynka 🩷🩷🩷
    08.01.26 : Maja 🩷 28+2 1200 g 🩷
    03.02.26 : 3 Prenatalne wszystko dobrze 🩷🩷🩷
    05.02.26 : 32+2 2250 g Szczęścia 🩷
    26.02.26 : 35+2 2700 g 🩷

    30.03.26 : CC - MAJA JUZ Z NAMI 🩷 Waży 3500 g mierzy 56 cm 🥰🥰🥰

    Na zimowisku:❄️❄️❄️
    age.png
  • Lilouuu Ekspertka
    Postów: 132 121

    Wysłany: 10 kwietnia 2024, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lusiaa22 wrote:
    Część dziewczyny 😘 właśnie wróciłam z kliniki 😘☺️ z USG lekarz jest zachwycony mówił że pięknie rosną jest ich dużo że Gonal ma bardzo dobry wpływ na mnie☺️ w piątek będę miała ostanie USG stymulacji a w poniedziałek punkcja 🥰 od dzisiaj wjechał orgalutran .. i kontynuacja Gonalu .. 2 zastrzyki na dzień ale damy radę 💪 💪 💪 w piątek nie ma mojego lekarza i będę musiała mieć wizytę u jakieś Pani dr K .Węglarz.. nie ukrywam wolałabym iść do chłopa ale cóż hehe... 🙉🙈 W piątek będzie trema .. jak idę do chłopa to mogę latać bez majtek nie krępuje się i do jakiego nie pójdę to czuję się okej a jak mam iść do kobiety to czuję się zawstydzona 🙈🙈😂 wy też tak macie ??? Bo już nw czy ze mną coś nie tak hehe 😅😅
    Dokładnie tak samo mam 😅😅 raz w życiu byłam u kobiety, nie dość, że się wstydziłam to jeszcze zbadała mnie jak krowę 😅

    ona:28 lat, niedoczynność tarczycy ( euthyrox 75), ANA 1 dodatnie, AMH: 2,46 (02.2023) AMH:2.9 (02.2024),
    HYFOSY- wszystko drożne
    laparohisteroskopia (10.2023)- usunięty mały zrosty, reszta ok
    on: 35 lat azoospermia, badania hormonalne wszystkie ok, genetyka ok, w biopsji plemniki

    3x IUI nieudane
    stymulacja: orgalutran, mensinorm 150, decapeptyl,zivafert
    15.03.2024- Punkcja- pobrano 9 ocytów- 6 dojrzałych, 3 zdegenerowane, 3 prawidłowe, 2 zapłodnione (blastki 3AA,3BB) (estrofem, lutinus, heparyna)
    20.3.2024 transfer świeży 3AA- nieudany...
  • Lilouuu Ekspertka
    Postów: 132 121

    Wysłany: 10 kwietnia 2024, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam i glukozę:
    Na czczo 84
    Po 1h 98
    Po 2h 67

    Insulina 7.7
    Po 1h 78.30
    Po 2h 54.2
    Plus skaczące tsh 1.9 z 1.0 w lutym⚠️

    ona:28 lat, niedoczynność tarczycy ( euthyrox 75), ANA 1 dodatnie, AMH: 2,46 (02.2023) AMH:2.9 (02.2024),
    HYFOSY- wszystko drożne
    laparohisteroskopia (10.2023)- usunięty mały zrosty, reszta ok
    on: 35 lat azoospermia, badania hormonalne wszystkie ok, genetyka ok, w biopsji plemniki

    3x IUI nieudane
    stymulacja: orgalutran, mensinorm 150, decapeptyl,zivafert
    15.03.2024- Punkcja- pobrano 9 ocytów- 6 dojrzałych, 3 zdegenerowane, 3 prawidłowe, 2 zapłodnione (blastki 3AA,3BB) (estrofem, lutinus, heparyna)
    20.3.2024 transfer świeży 3AA- nieudany...
  • Lilouuu Ekspertka
    Postów: 132 121

    Wysłany: 10 kwietnia 2024, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarenka wrote:
    Wygląda na hiperinsulinemie. Stanowczo za wysoko po obciążeniu
    Właśnie też przeczytałam o tym, może to klucz do tego, że transfer się nie udał.😒😒

    ona:28 lat, niedoczynność tarczycy ( euthyrox 75), ANA 1 dodatnie, AMH: 2,46 (02.2023) AMH:2.9 (02.2024),
    HYFOSY- wszystko drożne
    laparohisteroskopia (10.2023)- usunięty mały zrosty, reszta ok
    on: 35 lat azoospermia, badania hormonalne wszystkie ok, genetyka ok, w biopsji plemniki

    3x IUI nieudane
    stymulacja: orgalutran, mensinorm 150, decapeptyl,zivafert
    15.03.2024- Punkcja- pobrano 9 ocytów- 6 dojrzałych, 3 zdegenerowane, 3 prawidłowe, 2 zapłodnione (blastki 3AA,3BB) (estrofem, lutinus, heparyna)
    20.3.2024 transfer świeży 3AA- nieudany...
  • izabelka90 Autorytet
    Postów: 10863 16372

    Wysłany: 10 kwietnia 2024, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lusiaa22 wrote:
    Część dziewczyny 😘 właśnie wróciłam z kliniki 😘☺️ z USG lekarz jest zachwycony mówił że pięknie rosną jest ich dużo że Gonal ma bardzo dobry wpływ na mnie☺️ w piątek będę miała ostanie USG stymulacji a w poniedziałek punkcja 🥰 od dzisiaj wjechał orgalutran .. i kontynuacja Gonalu .. 2 zastrzyki na dzień ale damy radę 💪 💪 💪 w piątek nie ma mojego lekarza i będę musiała mieć wizytę u jakieś Pani dr K .Węglarz.. nie ukrywam wolałabym iść do chłopa ale cóż hehe... 🙉🙈 W piątek będzie trema .. jak idę do chłopa to mogę latać bez majtek nie krępuje się i do jakiego nie pójdę to czuję się okej a jak mam iść do kobiety to czuję się zawstydzona 🙈🙈😂 wy też tak macie ??? Bo już nw czy ze mną coś nie tak hehe 😅😅
    Ja tak samo zdecydowanie wolę facetów 😅 i właśnie bardziej krępujące jest dla mnie świecenie piposzka przed kobietą 🤭chociaż doktor prowadząca ciążę mam kobietę.

    Lusiaa22 lubi tę wiadomość

  • Lusiaa22 Autorytet
    Postów: 2497 3154

    Wysłany: 10 kwietnia 2024, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilouuu wrote:
    Dokładnie tak samo mam 😅😅 raz w życiu byłam u kobiety, nie dość, że się wstydziłam to jeszcze zbadała mnie jak krowę 😅
    To chociaż nie jestem sama hehe 😂😅😘 przy tej rejestracji to wyglądałam jak typowa desperatka 🙈🙉 jak mi na rejestracji powiedziały że w piątek będę u Kobiety ..to prawie zawału tam dostałam i błagałam że chce do chłopa 😂 a one mnie zaczęły uspokajać że kobiety to są dobre też specjalistki i że nie mam czym się przejmować a ja i tak z tyłu głowy miałam to że się wstydzę rozebrać 🙈 Niby kobieta kobiecie powinna mieć łatwiej pokazać wszystko ale w moim wypadku to pojawia się jakiś lek nie mam pojęcia nawet czemu 😅🤗 chyba mam złe doświadczenia 😓 i doszłam do wniosku że chłop to chłop jak mam świecić dupa i resztą to wolę przy nim 😂😂🙈

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 kwietnia 2024, 18:40

    izabelka90 lubi tę wiadomość

    1 Transfer : ❌ 5AA
    2 Transfer : ❌ 5AB
    3 Transfer : 18dpt 💔 CP
    • Zmiana lekarza na MP ♥️♥️♥️
    4 Transfer : 10dpt - 7,2 💔

    14.07 Transfer kropeczka 5AA + immunoglobuliny 🍍🍟
    5 dpt ⏸️
    6 dpt ⏸️
    7 dpt 46,3 Progesteron 32,27 ng/ml
    9dpt 138,9
    12 dpt 583,45
    14 dpt 1372,6
    21dpt mamy ciałko żółte, zarodek i serduszko 🩷
    09.08 USG - wszystko dobrze 😍🩷
    14.08 USG - rośnie maluszek 😍🩷
    15.09 Prenatalne : wynik PAPP-A - Ok , USG - ok , Dziewczynka 🥹🩷
    10.11 Połówkowe - ok , rośnie nam kruszynka 🩷🩷🩷
    08.01.26 : Maja 🩷 28+2 1200 g 🩷
    03.02.26 : 3 Prenatalne wszystko dobrze 🩷🩷🩷
    05.02.26 : 32+2 2250 g Szczęścia 🩷
    26.02.26 : 35+2 2700 g 🩷

    30.03.26 : CC - MAJA JUZ Z NAMI 🩷 Waży 3500 g mierzy 56 cm 🥰🥰🥰

    Na zimowisku:❄️❄️❄️
    age.png
  • Gajek1225 Przyjaciółka
    Postów: 80 40

    Wysłany: 10 kwietnia 2024, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj 4dpt był cień cienia na teście.. Beta negatywna. Jutro zrobię test z rana, jak będę znowu coś widzieć to zrobię betę. Jak test będzie negatywny to odpuszczę betę..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 kwietnia 2024, 18:45

  • Karolka89 Przyjaciółka
    Postów: 110 171

    Wysłany: 10 kwietnia 2024, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej wszystkim staraczkom :)
    Trzymam kciuki !!! <3

    Ja 25.04 dopiero idę na rozmowę z dr odnośnie IVF . Całego procesu jaki mnie czeka ... może któraś opowie jak to było z Wami od samego początku.... ( bo szczerze mówiąc nie wiem jak to jest )

    Dostaliśmy dofinansowanie z UM w przeciągu 3 dni od wysłania przez klinikę wniosku i zaczynamy działać.

    Trzymajcie się :)

    Przyjaciółka123, Lusiaa22, Gajek1225, TęczowaJa, Hania2010, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    👩🏽 Ja 35 lat
    Pierwsza niespodziewana ciąża 06.2021r. zakończona - nie pojawiło się💔, wyłyżeczkowanie 16.07.21r.
    Od Tego momentu starania .
    05.05.2023r. podjęcie decyzji o klinice niepłodności. GAMETA BYDGOSZCZ
    % endometriozy.
    07.2023r. - Histeroskopia , biopsja : zapalenie endometrium.
    AMH -2,47/ Monitoring ✔️ cykle 30-31

    👦Mąż 37lat
    zdrów jak 🐟
    Plemniczki żywe-pracusie ✔️

    ( Start IVF/ICSI kwiecień 2024
    Zaczynamy :
    - 2x dziennie ( rano wieczorem )Estrofem)

    02.05.2024r. Niespodziewane dwie kreski✔️✔️
    04.05.2024r Beta HCG 218mIU/ml
    06.05.2024r. Beta HCG 748 mIU/ml
    08.05.2024r.Beta HCG 2011 mlu/ml
    🩺 22.05.2024r. 6t4d MAMY <3
    preg.png
    22.12.2024r Urodziła się Nasza córka Klementynka <3
  • Lilouuu Ekspertka
    Postów: 132 121

    Wysłany: 10 kwietnia 2024, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lusiaa22 wrote:
    To chociaż nie jestem sama hehe 😂😅😘 przy tej rejestracji to wyglądałam jak typowa desperatka 🙈🙉 jak mi na rejestracji powiedziały że w piątek będę u Kobiety ..to prawie zawału tam dostałam i błagałam że chce do chłopa 😂 a one mnie zaczęły uspokajać że kobiety to są dobre też specjalistki i że nie mam czym się przejmować a ja i tak z tyłu głowy miałam to że się wstydzę rozebrać 🙈 Niby kobieta kobiecie powinna mieć łatwiej pokazać wszystko ale w moim wypadku to pojawia się jakiś lek nie mam pojęcia nawet czemu 😅🤗 chyba mam złe doświadczenia 😓 i doszłam do wniosku że chłop to chłop jak mam świecić dupa i resztą to wolę przy nim 😂😂🙈
    Dokładnie Cię rozumiem, bo to jest tak, że my dupskami świecimy na codzień naszym facetom no to tak jakoś z obcym mężczyzną czujemy się bardziej komfortowo niż z kobietą, bo z chłopami jesteśmy oswojone 😂😂widzę, że też z angeliusa jesteś ☺️ ale tam akurat jest taka świetna pani doktor do której mimo wszystko warto iść, może do tej akurat idziesz 😀😀

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 kwietnia 2024, 18:44

    Lusiaa22 lubi tę wiadomość

    ona:28 lat, niedoczynność tarczycy ( euthyrox 75), ANA 1 dodatnie, AMH: 2,46 (02.2023) AMH:2.9 (02.2024),
    HYFOSY- wszystko drożne
    laparohisteroskopia (10.2023)- usunięty mały zrosty, reszta ok
    on: 35 lat azoospermia, badania hormonalne wszystkie ok, genetyka ok, w biopsji plemniki

    3x IUI nieudane
    stymulacja: orgalutran, mensinorm 150, decapeptyl,zivafert
    15.03.2024- Punkcja- pobrano 9 ocytów- 6 dojrzałych, 3 zdegenerowane, 3 prawidłowe, 2 zapłodnione (blastki 3AA,3BB) (estrofem, lutinus, heparyna)
    20.3.2024 transfer świeży 3AA- nieudany...
  • Katline Autorytet
    Postów: 435 616

    Wysłany: 10 kwietnia 2024, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolka89 wrote:
    Hej wszystkim staraczkom :)
    Trzymam kciuki !!! <3

    Ja 25.04 dopiero idę na rozmowę z dr odnośnie IVF . Całego procesu jaki mnie czeka ... może któraś opowie jak to było z Wami od samego początku.... ( bo szczerze mówiąc nie wiem jak to jest )

    Dostaliśmy dofinansowanie z UM w przeciągu 3 dni od wysłania przez klinikę wniosku i zaczynamy działać.

    Trzymajcie się :)

    Tutaj można bardzo dużo opowiadać, przez wszystko przeprowadzi Was lekarz :) w dużym skrócie: od początku cyklu będziesz na lekach, w tym różnych zastrzykach, które większość (tak myślę) robi sobie sama. Więc na to musisz być gotowa :) lekarz będzie doglądał jak rosną pęcherzyki i w odpowiednim momencie zdecyduje o punkcji, podczas której pobiorą Twoje komórki jajowe (pod narkoza - jakieś 3h spędzisz w klinice), a Twój partner odda nasienie. Zaplodnią komórki i będą obserwować do 5 (czasami do 6) dni jak się rozwijają. I albo transferuja od razu na świeżo, albo odroczycie do kolejnego cyklu :)

    Kobiety różnie reaguja na stymulację. Możesz się czuć okropnie, a możesz też się czuć całkowicie normalnie i nie ma w tym nic dziwnego, więc nie panikuj za wczasu :)

    To, o czym mi nie mówili, a dowiedziałam się z forum, można zarodki przebadać genetycznie. Trochę to jednak kosztuje, więc nie każdy się decyduje

    nick nieaktualny, Karolka89 lubią tę wiadomość

    Ona, On 31 lat
    Starania od 2019, w klinice od 2021
    3 x nieudane IUI

    Punkcja 07.2023
    I ET 07.2023 - ❄️ hiperka, duży krwiak, 19 tc [*]
    II FET 03.2024 - ❄️ CB
    Beta: 9dpt 16, 11-32, 13-50, 17-134, 25-58, nowy cykl: 2dc-49.9, 10-46, 16-17, 23-2
    III FET 05.2024 - ❄️ beta <0,2
    IV FET 06.2024 - ❄️❄️ CB
    Beta: 6dpt-⏸️, 7-55, 9-78, 12-31, 14-9

    V FET 10.2024 - ❄️ 4BC, CS
    Encorton, Clexane 0,6, Accofil, Glucophage
    12 dpt - 763, 14 dpt - 1851, 19 dpt - 7320 🚀
    26 dpt - CRL 0,69cm + <3
    9+2 - CRL 2,42cm, 177 <3
    10+1 - Nifty - ryzyka niskie 🍀, dziewczynka 💝
    12+6 - prenatalne, OK ✔️ CRL 6,4cm

    preg.png
  • Mela Autorytet
    Postów: 480 564

    Wysłany: 10 kwietnia 2024, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też wolę Facetów, jakoś mam przekonanie w głowie, że babka nie będzie tak delikatna. Raz byłam u babeczki i na szczęście się miło rozczarowałam, była mega delikatna i wszystko dokładnie tłumaczyła, co robi i przepraszała, że gdzieś bardziej musi głowicę od usg przesunąć 😁 wiec trochę mi odczarowała 😁

    izabelka90, Lusiaa22 lubią tę wiadomość

    ♀️ 37
    ♂️ 38

    AMH 1,02 (03.2023 r.) -> 1,89 (08.2023 r.) -> 1,07 (09.2023 r.) -> 1,37 (01.2024 r.) -> 1,05 (09.2024) -> 0,91 (04.2025) -> 1,13 (08.2025) -> 1,25 (04.2026)
    Homocysteina 16,3 -> 12,2 -> 10,7 -> 10,5 -> 9,2 (01.2024 r.) -> 8,2 (03.2024 r.) -> 10, 2 (09.2024) -> 10,7 (04.2026) -> 8,78 (08.2025)
    Kariotypy OK
    Teratozoospermia
    HSG - niedrożny lewy jajowód, prawy szczelinowato-zwężający
    Mutacje genu MTHFR: 665C>T (hetero), 1286A>C (hetero)
    PAI-1 4g/4g (homo)
    Czynnik V Leiden hetero
    PPJ (ANA1) dodatni
    PPJ (ANA2) dodatni
    PPJ (ANA3): centromer B (+++), AMA-M2 (+), reszta ujemne -> zdiagnozowana twardzina ograniczona
    24.11.2023 - punkcja, 6 komórek, 1 dojrzała, hodowla zakończona po 1. dniu ❌️ (stymulacja Menopur 300 j. + Ganirelix)
    12.04.2024 - punkcja, 3 komórki, 1 dojrzała, hodowla zakończona po 1. dniu (Gonal F 300j + Menopur 75j + Orgalutran)
  • izabelka90 Autorytet
    Postów: 10863 16372

    Wysłany: 10 kwietnia 2024, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://nasz-bocian.pl/artykul/program-finansowania-vitro-w-polsce-wszystko-co-musisz-wiedziec

    Rakieta_P🚀, Przyjaciółka123, Lusiaa22, Hania2010, Różyczka91, Jenny93, hope28, Lidziorek, nick nieaktualny, Kate@@ lubią tę wiadomość

  • Rakieta_P🚀 Autorytet
    Postów: 6516 9361

    Wysłany: 10 kwietnia 2024, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    izabelka90 wrote:
    https://nasz-bocian.pl/artykul/program-finansowania-vitro-w-polsce-wszystko-co-musisz-wiedziec
    🔥🔥🔥
    I pięknie. Są dodatki 🤩

    Aktywacja oocytów przy PCOS hmmm ktoś kojarzy jak ta metoda się dotychczas nazywała bo jej nie miałam...🤔
    Selekcja plemników metodą mikroprzepływów IMSI? Fertilechip? 🤔

    Edit. Doczytałam Fertilechip 👏

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 kwietnia 2024, 20:15

    izabelka90 lubi tę wiadomość

    87’👩AMH 13,40(20')10,75(22')7,73(24')
    ❌IO/PCOS/KIRAA/PAI/białkoS/MTHFR/CBA/allo/cross/
    adeno/mięśniak
    ✔️kariotyp/IMKtreg/ANA/ASA/ACA/APL/PPb2/PPT/LA/
    białkoC/heliko/MUCh/celiaklie/pasożyty/USG piersi/
    HPV/borelioza/-14kg
    86’🧔
    ❌ HLA C1C2
    ✔️kariotyp/nasienie/ASA

    VITROLIVE SZCZECIN
    03-10/22 HyCoSy/3xIUI

    BOCIAN SZCZECIN
    ICSI 12/22 -14🥚11 MII 6❄️
    01/23❌5AA
    02/23❌5BB
    03/23immuno/IPLE❌hsk✔️
    05/23❌4AA
    06/23💔2x3BB 6tc cb
    09/23💔5CB cb?

    ICSI 07/24 -13🥚13 MII 8❄️
    09/24👼5AA 7tc A♀
    11/24❌5AA
    12/24💔5AA 5tc cb
    01/25minihsk❌CD138/USG 3D/kontrast✔️
    03/25👼4AA 9tc L&T twins 1o1k♂
    06/25👼5AA 6tc

    08/25🥰naturalsik🥰
    02.09 GS+YS! 08.09 6+3 CRL+🩷
    7+3 CRL 1,18cm🧸
    8+4 CRL 1,87cm FHR 176/min
    10+5 FeliaTest 🩷

    40+0 🩷 1.05.2026 NEL 3220g 51cm SN 🩷

    age.png
  • TęczowaJa Autorytet
    Postów: 269 761

    Wysłany: 10 kwietnia 2024, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hope poproszę o wpisanie mnie 📅 na 17.04 na USG 🩷

    hope28, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    84'👩‍❤️‍💋‍👨 77' 🐶🐶+🐱🐱
    Starania od '20
    Teratozoospermia, oligospermia ciężka, morfologia 1%
    Kariotypy✅
    HSG✅
    TSH 0,99
    AMH 05.23 -1,83, 11.23-3,39
    I IVF 💉start X'23
    12 oocytów, IMSI
    3 zarodki: 5.1.2, 5.2.1, 3.3.3,

    1 transfer 8.11.23 - ET,
    5.1.2- 💔8 tydzień, 21.12.23👼♀️
    2 transfer 14.03.24 - FET,
    5.2.1, cykl natural
    9 dpt - 289,9
    11 dpt - 574,5
    13 dpt - 1453,0
    14 dpt - 2261,25
    20 dpt - 9760
    21 dpt - GS 1,16 cm
    27 dpt CRL 0,44 cm💞FHR(+)
    7+2 - CRL 0,94 cm-170
    8+4 - CRL 1,67cm-177
    10+2- CRL 3,46 cm
    11+6 - CRL 5,65 cm
    Nifty- ok 🩵
    17+3 200g 🍫🍫
    30.07 1 ruchy
    23+3 720g
    27+3 1400g
    30+2 1700g
    34+3 2830g
    36+3 3600g
    38+3 3900g
    ❄️ 3.3.3

    2.12.2024- Oliwier🩵

    "I już się spadać nie boję
    Chociaż może mnie znów zaboleć
    I wiem, że jestem bezpieczna
    Miękka, ciepła, lekka."
  • _momo Znajoma
    Postów: 23 53

    Wysłany: 10 kwietnia 2024, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do rozbierania się u lekarza to mi to już totalnie obojętne, kto i z której strony mnie ogląda :D

    Wracam właśnie z wizyty, bardzo proszę o wpisanie mnie na transfer 17.04 :)

    Różyczka91, Elewina, Jenny93, Elza1234, alittle, hope28, nick nieaktualny, Lusiaa22, Oggi_91 lubią tę wiadomość

    Oboje 35 lat
    Mąż - wszystko ok.
    Ja: niedoczynność tarczycy, Hashimoto, PCOS, mutacja MTHFR 665C>T hetero, polimorfizm 4G/5G w PAI1 hetero. Jajowody drożne.
    Cztery procedury za mną,
    w jednej udało się uzyskać blastocystę, niedojrzewające komórki jajowe.
  • izabelka90 Autorytet
    Postów: 10863 16372

    Wysłany: 10 kwietnia 2024, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rakieta_P🚀 wrote:
    🔥🔥🔥
    I pięknie. Są dodatki 🤩

    Aktywacja oocytów przy PCOS hmmm ktoś kojarzy jak ta metoda się dotychczas nazywała bo jej nie miałam...🤔
    Selekcja plemników metodą mikroprzepływów IMSI? Fertilechip? 🤔

    Edit. Doczytałam Fertilechip 👏
    Tam są dwie opcje wpisane, aktywacja occytow w przypadku małej ilości zaplodnień w przeszłości i dojrzewanie occytow, to jest jakaś osobna procedura, nie w każdej klinice jest, kiedyś czytałam o tym, komórki jajowe dojrzewają w labie, są pobrane niedojrzałe. IVM

  • Awokado30 Autorytet
    Postów: 1109 1945

    Wysłany: 10 kwietnia 2024, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja dopytam jeszcze o refundację.

    Moja klinika nigdy nie brała udziału w dofinansowaniach tych które było z środków Miasta. Czy to będzie tak, że dalej jeśli klinika gdzieś się nie zgłosi, ja będę normalnie płacić za wszystkie transfery, procedury itd?

    35 l | AMH 3,8

    IUI x3 ❌❌ 💔 (10 tc)

    IVF I (11.2020)
    5❄️ (3✅,2❌)
    FET1 (01.21) ❌
    FET2 (03.21) 🩷 24.11.21
    FET3 (11.23) ❌

    IVF II (11.2023)
    3❄️ PGT-A (2✅,1❌)
    FET4 (03.24) ❌
    FET5 (07.24) ❌

    Diagnostyka:
    ✅ kariotypy, Leiden, II, CD138, EndomeTrio, allo MLR 25%, trombofilia, APS
    ❌ MTHFR, PAI-1

    IVF III (08.2024)
    2❄️ PGT-A (2✅)
    FET6 (01.25) ❌
    FET7 (03.25)
    6dpt ⏸️ | 7dpt 89 → 9dpt 316 → 11dpt 968
    💔 6+4 tc

    IVF IV (12.2025)
    2❄️ PGT-A (2✅)
    FET8 (12.25) ❌

    FET9 (03.26) 🍀
    7dpt 53 → 9dpt 142 → 11dpt 435 → 14dpt 2044
    29 dpt jest ❤️ 120 bpm
    10+1 💔😭👼🏼
‹‹ 77 78 79 80 81 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Gdzie rodzić - wybór szpitala do porodu

Poród to wyjątkowa chwila. Wraz ze zbliżającym się terminem porodu, wiele kobiet zastanawia się gdzie rodzić. Warto poświęcić trochę czasu na wybór szpitala, w którym chciałabyś aby przyszło na świat Twoje dziecko. Przeczytaj jak się do tego dobrze przygotować, czym się kierować przy wyborze szpitala i jakie informacje zebrać na temat wybranej placówki.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ