🍉🍀🌺 IVF LIPIEC'24🌺🍀🍉
-
WIADOMOŚĆ
-
Dziękuję za podpowiedzi 🙂 a świeży transfer miałaś przy jakim wyniku estriadolu?Jenny93 wrote:Nie tyle nabiału, co białka. Mi kazali pić najlepiej 3 l wody i właśnie dieta bogatobiałkowa. Nie miałam hiperki i miałam świeży transfer
ale naprawdę pilnowałam i diety, i tego ile wody wypijam.Starania od 2020
👱♀️ 32
🙋♂️ 36
3 IUI ❌
1 IVF VII'24 1x ❄️ 2BB ❌️
2 IVF IX'24 1x 3BC ❌️
3 IVF długi protokół XII'24, 3❄️ ❌️❌️❌️
4 IVF długi protokół XII'25, 5❄️
Wdrożone leczenie immuno ⬆️
1.04. Transfer 4AA ✅️🍀
Beta hcg:
8 dpt 113;
10 dpt 315;
12 dpt 539;
15 dpt 1689;
7w5d ❤️
11w6d USG prenatalne zdrowa dzidzia👶

-
Kate@@ wrote:Kiedyś tu czytałam Izabelkę zdaje się, która mówiła, że pęcherzyk nie musi pęknąć, może się zlutenizować, i nie jest to przeszkodą to transferu. Tylko nie wytworzy swojego proga więc stąd decyzja lekarza by dorzucić farmakologicznie. Ten Twój progesteron z dzisiejszego wyniku to osiąg natury czy dokładaliście coś z prowadzącym? Jeśli tylko Twój to ciałko żółte musiało go wyprodukować… Daj nam znać po wizycie koniecznie! Kciuki!
izabelka90 wrote:Dokładnie i są dziewczyny które w ten sposób miały udane transfery, może dlatego oni nie mogą się dopatrzyć co z tą owulacja bo on sie inaczej zapada 🤔 sama nie wiem jak to wtedy na USG wygląda. Ale pewnie dlatego doktorek dał proga w odpowiednim dniu i od tego dnia wyliczył transfer, jakby nie patrzeć mimo, że pęcherzyk nie pękł to endo dojrzewa od odpowiedniego dnia bo próg jest dostarczany.
Prog od poniedziałku sobota transfer ✊💚
Odpowiem zbiorczo 😅
Teraz to ja jestem oazą spokoju!
Fajny gin mi się trafił ale to pewnie dlatego, że już za niego zapłaciłam. Nie to co Ci pakieciarze za 5zł.
Też mi tam merdał ale chociaż on jeden zauważył, że no nie udało się dziadowi pęknąć. Płynu w zatoce nie było, więc ta laska w poniedziałek to chyba widziała jeszcze kieliszki które wybombiła w weekend, a nie mój płyn.
Mówił że taki pęcherzyk który nie pękł też wytwarza proga i właśnie ja swojego badałam przed wzięciem kolejnej dawki więc jest pięknie i chociaż to się zgadza!
I potwierdzil to co pisalyście teraz Wy i mój ukochany Doktor który odpisywał na moje sms w ciągu 10 minut, a się kocopołów moich musiał naczytać 😅
Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 lipca 2024, 19:05
izabelka90, alittle, Lidziorek, Przyjaciółka123, Jenny93, Sarenka, Luna_94🌛, Yasamez91, Kate@@, aga12345, Oggi_91, Annn90, hope28 lubią tę wiadomość
-
No i cudownie 💚💚💚 teraz czekaj Kochana na przyjęcie kropeczka 🥰Nadzieja25 wrote:Odpowiem zbiorczo 😅
Teraz to ja jestem oazą spokoju!
Fajny gin mi się trafił ale to pewnie dlatego, że już za niego zapłaciłam. Nie to co Ci pakieciarze za 5zł.
Też mi tam merdał ale chociaż on jeden zauważył, że no nie udało się dziadowi pęknąć. Płynu w zatoce nie było, więc ta laska w poniedziałek to chyba widziała jeszcze kieliszki które wybombiła w weekend, a nie mój płyn.
Mówił że taki pęcherzyk który nie pękł też wytwarza proga i właśnie ja swojego badałam przed wzięciem kolejnej dawki więc jest pięknie i chociaż to się zgadza!
I potwierdzil to co pisaliście teraz Wy i mój ukochany Doktor który odpisywał na moje sms w ciągu 10 minut, a się kocopołów moich musiał naczytać 😅 -
Jeszczeniemama wrote:Pytanie do dziewczyn korzystających z dofinansowania rządowego..
Ile zapaciłyście za leki do stymulacji?
Pierwsza dawka rekovell i menopur + orgalutra 2 szt 280zl
Kolejne dawki orgalutran 2 szt + rekovelle mniejsze dawki w penie -200zł
Na koniec ovitrale na pęknięcie pęcherzyków w klinice 170zł ( to nie jest refundowane) -
950 złJeszczeniemama wrote:Pytanie do dziewczyn korzystających z dofinansowania rządowego..
Ile zapaciłyście za leki do stymulacji?
Mensinorm, bemfola, ganirelix+ ovitrelle i zivafertWiadomość wyedytowana przez autora: 11 lipca 2024, 19:09
87’👩AMH 13,40(20')10,75(22')7,73(24')
❌IO/PCOS/KIRAA/PAI/białkoS/MTHFR/CBA/allo/cross/
adeno/mięśniak
✔️kariotyp/IMKtreg/ANA/ASA/ACA/APL/PPb2/PPT/LA/
białkoC/heliko/MUCh/celiaklie/pasożyty/USG piersi/
HPV/borelioza/-14kg
86’🧔
❌ HLA C1C2
✔️kariotyp/nasienie/ASA
VITROLIVE SZCZECIN
03-10/22 HyCoSy/3xIUI
BOCIAN SZCZECIN
ICSI 12/22 -14🥚11 MII 6❄️
01/23❌5AA
02/23❌5BB
03/23immuno/IPLE❌hsk✔️
05/23❌4AA
06/23💔2x3BB 6tc cb
09/23💔5CB cb?
ICSI 07/24 -13🥚13 MII 8❄️
09/24👼5AA 7tc A♀
11/24❌5AA
12/24💔5AA 5tc cb
01/25minihsk❌CD138/USG 3D/kontrast✔️
03/25👼4AA 9tc L&T twins 1o1k♂
06/25👼5AA 6tc
08/25🥰naturalsik🥰
02.09 GS+YS! 08.09 6+3 CRL+🩷
7+3 CRL 1,18cm🧸
8+4 CRL 1,87cm FHR 176/min
10+5 FeliaTest 🩷
40+0 🩷 1.05.2026 NEL 3220g 51cm SN 🩷

-
U mnie równo 520 złJeszczeniemama wrote:Pytanie do dziewczyn korzystających z dofinansowania rządowego..
Ile zapaciłyście za leki do stymulacji?Starania od 2020
👱♀️ 32
🙋♂️ 36
3 IUI ❌
1 IVF VII'24 1x ❄️ 2BB ❌️
2 IVF IX'24 1x 3BC ❌️
3 IVF długi protokół XII'24, 3❄️ ❌️❌️❌️
4 IVF długi protokół XII'25, 5❄️
Wdrożone leczenie immuno ⬆️
1.04. Transfer 4AA ✅️🍀
Beta hcg:
8 dpt 113;
10 dpt 315;
12 dpt 539;
15 dpt 1689;
7w5d ❤️
11w6d USG prenatalne zdrowa dzidzia👶

-
Nadzieja25 wrote:Odpowiem zbiorczo 😅
Teraz to ja jestem oazą spokoju!
Fajny gin mi się trafił ale to pewnie dlatego, że już za niego zapłaciłam. Nie to co Ci pakieciarze za 5zł.
Też mi tam merdał ale chociaż on jeden zauważył, że no nie udało się dziadowi pęknąć. Płynu w zatoce nie było, więc ta laska w poniedziałek to chyba widziała jeszcze kieliszki które wybombiła w weekend, a nie mój płyn.
Mówił że taki pęcherzyk który nie pękł też wytwarza proga i właśnie ja swojego badałam przed wzięciem kolejnej dawki więc jest pięknie i chociaż to się zgadza!
I potwierdzil to co pisalyście teraz Wy i mój ukochany Doktor który odpisywał na moje sms w ciągu 10 minut, a się kocopołów moich musiał naczytać 😅
Typ z LX mógł mieć mikrofalę zamiast sprzętu do USG 😆🥴
izabelka90, Lidziorek, Przyjaciółka123, Sarenka, Angi90 , Kate@@, pinkola, hope28 lubią tę wiadomość
Starania od 2019
👩🏻 90' AMH 7.47 🔴 IO, PCOS, KIR AA, CBA, CD56, PAI-1 homo
👨🏻 91' 🔴 morfologia 3% HLA-C c1c2
🟢 Kariotypy
💔 05.2021 - laparo, cp
2022 - start w klinice
💔 3x IUI
11.2022 punkcja 3 ❄️
01.2023 nieudana stymulacja, brak jaj
03.2023 punkcja 5 ❄️
04.2023 histero, usunięcie polipów, nieudana próba zamknięcia ujścia jajowodu, CD138 leczenie
06.2023 laparo, wodniak, usunięcie jajowodu,
💔 12.07.2023 FET 511 CS, atosiban
💔 03.10.2023 FET 422 CN atosiban, accofil wlew, accofil, intalipid, neoparin, encorton
💔 06.03.2024 FET 322 CN accofil, intalipid, neoparin, encorton - 17.04 8+5 indukcja poronienia, puste jajo
💔 12.07.2024 FET 411 CN
08.2024 histero
🌈🙏12.10.2024 FET 2x422 CS accofil, intalipid, EG
7-115; 9-245; 11-441; 13-692; 15-1475; 17-3077; 18-CRL 2.5; 25-CRL 6.1 ❤️
Nifty OK 💙

-
Dziewczyny widzę, że Wy dostajecie także ovitrelle? Mi narazie nic o tym nie mówili, kiedy ją przyjmujecie? W dzień punkcji? U mnie punkcja w sobotę, narazie wypisano mi tylko decapeptyl i antybiotyk sumamedRakieta_P🚀 wrote:950 zł
Mensinorm, bemfola, ganirelix+ ovitrelle i zivafertStarania od 2020
👱♀️ 32
🙋♂️ 36
3 IUI ❌
1 IVF VII'24 1x ❄️ 2BB ❌️
2 IVF IX'24 1x 3BC ❌️
3 IVF długi protokół XII'24, 3❄️ ❌️❌️❌️
4 IVF długi protokół XII'25, 5❄️
Wdrożone leczenie immuno ⬆️
1.04. Transfer 4AA ✅️🍀
Beta hcg:
8 dpt 113;
10 dpt 315;
12 dpt 539;
15 dpt 1689;
7w5d ❤️
11w6d USG prenatalne zdrowa dzidzia👶

-
MjakMarta wrote:Dziewczyny widzę, że Wy dostajecie także ovitrelle? Mi narazie nic o tym nie mówili, kiedy ją przyjmujecie? W dzień punkcji? U mnie punkcja w sobotę, narazie wypisano mi tylko decapeptyl i antybiotyk sumamed
Ja 35h przed punkcja miałam -
Decappeptyl zamiast ovitrella masz, zapewne dziś podajesz?MjakMarta wrote:Dziewczyny widzę, że Wy dostajecie także ovitrelle? Mi narazie nic o tym nie mówili, kiedy ją przyjmujecie? W dzień punkcji? U mnie punkcja w sobotę, narazie wypisano mi tylko decapeptyl i antybiotyk sumamed
-
Tak dziś, jasne czyli to lek o podobnym działaniu, przy iui miałam ovitrelleizabelka90 wrote:Decappeptyl zamiast ovitrella masz, zapewne dziś podajesz?Starania od 2020
👱♀️ 32
🙋♂️ 36
3 IUI ❌
1 IVF VII'24 1x ❄️ 2BB ❌️
2 IVF IX'24 1x 3BC ❌️
3 IVF długi protokół XII'24, 3❄️ ❌️❌️❌️
4 IVF długi protokół XII'25, 5❄️
Wdrożone leczenie immuno ⬆️
1.04. Transfer 4AA ✅️🍀
Beta hcg:
8 dpt 113;
10 dpt 315;
12 dpt 539;
15 dpt 1689;
7w5d ❤️
11w6d USG prenatalne zdrowa dzidzia👶

-
Ma za zadanie zakończyć stymulację - pęcherzyki dojrzeją, a nie pękną oraz zmniejszyć ryzyko hiperstymulacji, ponieważ nie zawiera HCG jak Ovi, po 36h od zastrzyku punkcja 🍀MjakMarta wrote:Tak dziś, jasne czyli to lek o podobnym działaniu, przy iui miałam ovitrelle
Calineczka90 lubi tę wiadomość
👩🏻🧔🏻🩷🩷
Niedrożność jajowodów/Czynnik męski
IVF '24🍀
💉Bemfola 300+Orgalutran+Decapeptyl
🪄21🥚=>12 MII=>ICSI=>11=>❄️❄️❄️
🔹FET 31/07 💉 bHCG 10 dpt <2,3 mlU/ml ❌
🔹FET 02/09🍀4CC🍀
☀️38t5d Córka 💝2025
'26
Nie będziesz sama❄️
zabieram Cię do domu 🍀
⏳ przygotowania pod FET
"Rób wszystko z jedną myślą w głowie:
Zasłużyłam na szczęście!"🦖

-
Cześć dziewczyny, dołączam do Was w tym miesiącu, od poniedziałku przez trzy dni orgalutran, od dzisiaj menopur i ovaleap i w poniedziałek monitoring w klinice. W życiu mi się tak ręce nie trzęsły jak przy tych zastrzykach 😅 Też czułyście się tak zmęczone przy stymulacji? Ja dopiero na początku a w pracy ciężko usiedzieć, zasypiam na siedząco a praca średnio na to pozwala...
Proszę przy okazji wpisanie monitoringu stymulacji na 15.07 🗓️
Angi90 lubi tę wiadomość
♀️92 amh=4.3
Kariotyp ✅ Drożność ✅
KIR haplotyp Bx (brak 4/5); Cross-Match 29 % - 36%
HLA-C: C1C2 Subpopulacja limfocytów ✅ Ocena cytokin ✅ V-Leiden, krzepliwość, trombofilia ✅ Ferrytyna, morfologia ✅
♂️86 operacja ŻPN 11.25
4.2024 - 1 IUI ❌ 5.2024 - 2 IUI ❌
07.24 - punkcja, mamy 16 🥚zapłodnione 6, jeden zarodek 27.07.24 - transfer❌
Zapładniamy pozostałe oocyty. Dwie ❄️
28.08.24 II transfer bl 3.1.3; ❌
18.02.25 III transfer bl 3.2.3 ❌
Duże zapalenie endometrium, antybiotyki 26 dni - kontrola wynik 0❤️
02.05.25 start stymulacji II; 11🥚, trzy ❄️
14.06.25 transfer bl.2.2.2 ❌
16.07.25 transfer bo. 4.2.3(accofil, clexane, acard,prograf, progesterone besins, utrogestan, prolutex,encorton) ❌
10.10.25 USG endo Zaczyk
01.12.25 transfer 3.2.3 -
MjakMarta wrote:Dziewczyny widzę, że Wy dostajecie także ovitrelle? Mi narazie nic o tym nie mówili, kiedy ją przyjmujecie? W dzień punkcji? U mnie punkcja w sobotę, narazie wypisano mi tylko decapeptyl i antybiotyk sumamed
Ovitrale powinno być podana na 36h przed punkcję .
-
MjakMarta wrote:Dziękuję za podpowiedzi 🙂 a świeży transfer miałaś przy jakim wyniku estriadolu?
W dniu transferu 1169 pg/ml, dwa dni przed punkcją miałam 1236. W dniu punkcji mi nie badali.
Później 6 dpt:1665, 9dpt: 1869, 12 dpt: 2495, 15 dpt: 2205, 20 dpt: 2781
Ogólnie pęcherzyków miałam pobrane 14. 10 było dojrzałych.Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 lipca 2024, 19:51
MjakMarta lubi tę wiadomość
-
Jak bardzo powinnam się oszczędzać po transferze?
Jutro pod wieczór przyjeżdżają rodzice Lubego a w domu rozpierducha 🥴Starania od 2019
👩🏻 90' AMH 7.47 🔴 IO, PCOS, KIR AA, CBA, CD56, PAI-1 homo
👨🏻 91' 🔴 morfologia 3% HLA-C c1c2
🟢 Kariotypy
💔 05.2021 - laparo, cp
2022 - start w klinice
💔 3x IUI
11.2022 punkcja 3 ❄️
01.2023 nieudana stymulacja, brak jaj
03.2023 punkcja 5 ❄️
04.2023 histero, usunięcie polipów, nieudana próba zamknięcia ujścia jajowodu, CD138 leczenie
06.2023 laparo, wodniak, usunięcie jajowodu,
💔 12.07.2023 FET 511 CS, atosiban
💔 03.10.2023 FET 422 CN atosiban, accofil wlew, accofil, intalipid, neoparin, encorton
💔 06.03.2024 FET 322 CN accofil, intalipid, neoparin, encorton - 17.04 8+5 indukcja poronienia, puste jajo
💔 12.07.2024 FET 411 CN
08.2024 histero
🌈🙏12.10.2024 FET 2x422 CS accofil, intalipid, EG
7-115; 9-245; 11-441; 13-692; 15-1475; 17-3077; 18-CRL 2.5; 25-CRL 6.1 ❤️
Nifty OK 💙

-
Bardzo - sprzątaj teraz😂🙈alittle wrote:Jak bardzo powinnam się oszczędzać po transferze?
Jutro pod wieczór przyjeżdżają rodzice Lubego a w domu rozpierducha 🥴👩🏻🧔🏻🩷🩷
Niedrożność jajowodów/Czynnik męski
IVF '24🍀
💉Bemfola 300+Orgalutran+Decapeptyl
🪄21🥚=>12 MII=>ICSI=>11=>❄️❄️❄️
🔹FET 31/07 💉 bHCG 10 dpt <2,3 mlU/ml ❌
🔹FET 02/09🍀4CC🍀
☀️38t5d Córka 💝2025
'26
Nie będziesz sama❄️
zabieram Cię do domu 🍀
⏳ przygotowania pod FET
"Rób wszystko z jedną myślą w głowie:
Zasłużyłam na szczęście!"🦖

-
alittle wrote:Jak bardzo powinnam się oszczędzać po transferze?
Jutro pod wieczór przyjeżdżają rodzice Lubego a w domu rozpierducha 🥴
To niech Luby sprząta 😁
Sarenka, Luna_94🌛, Anoli88 lubią tę wiadomość






