Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną 🍉🍀🌺 IVF LIPIEC'24🌺🍀🍉
Odpowiedz

🍉🍀🌺 IVF LIPIEC'24🌺🍀🍉

Oceń ten wątek:
  • alittle Autorytet
    Postów: 5052 10653

    Wysłany: 12 lipca 2024, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PaniKaziukowa wrote:
    Lekarz we wtorek o 20:30. Mam do niego zaufanie. To on poprzednio znalazł cp, podczas gdy inny lekarz nie umiał i to on mnie operował. 🙏🏻🥹

    Będzie dobrze Kotek ❤️

    PaniKaziukowa lubi tę wiadomość

    Starania od 2019
    👩🏻 90' AMH 7.47 🔴 IO, PCOS, KIR AA, CBA, CD56, PAI-1 homo
    👨🏻 91' 🔴 morfologia 3% HLA-C c1c2
    🟢 Kariotypy
    💔 05.2021 - laparo, cp
    2022 - start w klinice
    💔 3x IUI
    11.2022 punkcja 3 ❄️
    01.2023 nieudana stymulacja, brak jaj
    03.2023 punkcja 5 ❄️
    04.2023 histero, usunięcie polipów, nieudana próba zamknięcia ujścia jajowodu, CD138 leczenie
    06.2023 laparo, wodniak, usunięcie jajowodu,
    💔 12.07.2023 FET 511 CS, atosiban
    💔 03.10.2023 FET 422 CN atosiban, accofil wlew, accofil, intalipid, neoparin, encorton
    💔 06.03.2024 FET 322 CN accofil, intalipid, neoparin, encorton - 17.04 8+5 indukcja poronienia, puste jajo
    💔 12.07.2024 FET 411 CN
    08.2024 histero
    🌈🙏12.10.2024 FET 2x422 CS accofil, intalipid, EG
    7-115; 9-245; 11-441; 13-692; 15-1475; 17-3077; 18-CRL 2.5; 25-CRL 6.1 ❤️
    Nifty OK 💙

    age.png
  • Prosto_do_celu Autorytet
    Postów: 567 519

    Wysłany: 12 lipca 2024, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny,

    Niestety u mnie standardowy scenariusz. Beta z 9 dpt 66. Z 7 dpt 51. :(
    Czy ktoś to rozumie? Lekarze też już rozkładają ręce.

    Starania od 12.2019
    03.2021 naturals 💔 6/8tc
    07-09.2021 1 IMSI ❄️422 beta 0 😔
    11.2021 2 IMSI 7❄️
    12.2021 FET ❄️411 8 tc Puste jajo
    02.2022 FET ❄️❄️ 1 ♥️ i 1 puste jajo
    10.2022 pojawił się nasz Skarb CC
    01.2024 FET ❄️322 CB
    04.2024 FET ❄️322 (ivig+accofil) 17 dpt poronienie samoistne
    07.2024 FET ❄️❄️ (prograf, accofil) 20 dpt poronienie samoistne
    nowa procedura za 3 Msc/suple+dieta
    09.2024 naturalny cud 🤯🥹
    32 dc - beta 926 34 dc - beta 2151 TP 26.05.2025 🥰
    18.10 CRL 2,2 cm FHR 176
    31.10 CRL 3,8 cm FHR 176
    12.11 1 USG 🧬 6,20 cm FHR 176
    15.11 1 USG 🧬 7 cm FHR 174 Veragene OK 🩵
    27.11 IP pessar mały waży 100g 🥰
    26.05 Drugi Skarb na świecie SN
  • Osa 🐝 Autorytet
    Postów: 3748 4230

    Wysłany: 12 lipca 2024, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PaniKaziukowa wrote:
    Lekarz we wtorek o 20:30. Mam do niego zaufanie. To on poprzednio znalazł cp, podczas gdy inny lekarz nie umiał i to on mnie operował. 🙏🏻🥹

    Trafił się Leniuszek 🥹♥️ wierzę trzymam kciuki 🍀

    PaniKaziukowa lubi tę wiadomość

    event.png
    39+1 4000g 56cm ☀️
    👧🏻♡
  • Miracle Autorytet
    Postów: 3408 5312

    Wysłany: 12 lipca 2024, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PaniKaziukowa wrote:
    Tak i faktycznie jeden ominęłam i nie wzięłam, ale jak beta zaczęła rosnąć to szybciutko wróciłam do brania.

    Kochana niech się dzieje cud 🙏🍀🙏🍀🙏🍀

    PaniKaziukowa lubi tę wiadomość

    age.png

    age.png

    21.08.21 Liam <3 2800g,48cm miłości
    23.04.25 Emily <3 3600g, 50cm miłości

    28.12.2020-crio transfer 🧚🏻❤️🙏
    4.01.2021- 7dpt Beta HCG 22,70 🙏
    7.01.2021 - 10dpt Beta HCG 95.40🙏
    11.01.2021 - 14dpt Beta HCG 791.40 🙏
    20.01.2021- 23 dpt pierwsze USG Mamy ❤️

    Wracamy po rodzeństwo III IVF 🧚🏻
    19.08.2024- crio transfer 🧚🏻❤️🙏
    27.08.2024- 8dpt Beta HCG 68
    29.08.2024- 10dpt Beta HCG 193,7
    31.08.2024- 12dpt Beta HCG 512,5
    02.09.2024- 14dpt Beta HCG 1586,6
    09.09.2024- 21 dpt pierwsze USG Mamy ❤️

    🧚🏻“Om Hreem Yoginim Yogini Yogeswari Yoga Bhayankari Sakala Sthavara
    Jangamasya Mukha Hridayam Mama Vasam akarsha Akarshaya Namaha!””🧚‍♀️
  • Osa 🐝 Autorytet
    Postów: 3748 4230

    Wysłany: 12 lipca 2024, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alittle wrote:
    Wracam z kropeczkiem 4.1.1 + AH 🥰

    🍀 i niech przyniesie mamusi atrakcji na najbliższe 9 msc. 🩷

    Werka96, alittle lubią tę wiadomość

    event.png
    39+1 4000g 56cm ☀️
    👧🏻♡
  • Kulka413 Autorytet
    Postów: 1359 1322

    Wysłany: 12 lipca 2024, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Prosto_do_celu wrote:
    Hej dziewczyny,

    Niestety u mnie standardowy scenariusz. Beta z 9 dpt 66. Z 7 dpt 51. :(
    Czy ktoś to rozumie? Lekarze też już rozkładają ręce.
    Miałaś może robiona biopsje endometrium? U mnie pierwszy transfer skończył się CB bo okazało się że mam gronkowca w endometrium

    🧍🏻‍♀️'97🧍🏽‍♂️'94
    03.2022➡️INVIMED Poznań
    ➡️06.2023 IUI❌
    ➡️07.2023 IUI❌
    08.2023➡️MedART Poznań
    ➡️10.2023 punkcja➡️18🥚➡️10❄️
    ➡️11.2023 FET PGT-A❄️5.1.1 CB 💔
    ➡️12.2023 biopsja+endometrium scan➡️staphylococcus aureus+enetrococcus faecalis➡️3msc probiotykoterapii

    ➡️05.2024 naturalsik(06.05 3+5) beta 159,14 prog 15,9 (07.05 3+6) beta 232,27 (10.05 4+2) beta 1027,69 prog 47,4 (17.05 5+2) beta 15519,62 prog 22,1 (21.05 5+6) mamy❤️ (12) prenatalne będzie🩷 (17+3) pierwszy kopniak ➡️07.01.2025 CC 3320 i 56cm

    event.png

    ➡️02.2026 FET PGT-A❄️5.1.1 8dpt beta 80,96 prog 33,30 9dpt beta 166,31 13dpt beta 1255,71 prog 40 24dpt mamy ❤️ będzie 🩷

    preg.png

    Zostało 8❄️
  • Prosto_do_celu Autorytet
    Postów: 567 519

    Wysłany: 12 lipca 2024, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kulka413 wrote:
    Miałaś może robiona biopsje endometrium? U mnie pierwszy transfer skończył się CB bo okazało się że mam gronkowca w endometrium
    Tak miałam robiona kilka razy. CD 138 ujemne, przed tym transferem i tak byłam przeleczona metronidazolem i unidoxem na wszelki wypadek.

    Starania od 12.2019
    03.2021 naturals 💔 6/8tc
    07-09.2021 1 IMSI ❄️422 beta 0 😔
    11.2021 2 IMSI 7❄️
    12.2021 FET ❄️411 8 tc Puste jajo
    02.2022 FET ❄️❄️ 1 ♥️ i 1 puste jajo
    10.2022 pojawił się nasz Skarb CC
    01.2024 FET ❄️322 CB
    04.2024 FET ❄️322 (ivig+accofil) 17 dpt poronienie samoistne
    07.2024 FET ❄️❄️ (prograf, accofil) 20 dpt poronienie samoistne
    nowa procedura za 3 Msc/suple+dieta
    09.2024 naturalny cud 🤯🥹
    32 dc - beta 926 34 dc - beta 2151 TP 26.05.2025 🥰
    18.10 CRL 2,2 cm FHR 176
    31.10 CRL 3,8 cm FHR 176
    12.11 1 USG 🧬 6,20 cm FHR 176
    15.11 1 USG 🧬 7 cm FHR 174 Veragene OK 🩵
    27.11 IP pessar mały waży 100g 🥰
    26.05 Drugi Skarb na świecie SN
  • Luna_94🌛 Autorytet
    Postów: 1686 2473

    Wysłany: 12 lipca 2024, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Prosto_do_celu wrote:
    Tak miałam robiona kilka razy. CD 138 ujemne, przed tym transferem i tak byłam przeleczona metronidazolem i unidoxem na wszelki wypadek.
    A zarodki miałaś badane?

    👩🏻 🧔🏻 🐈 🐈‍⬛
    bez antykoncepcji od 2017, poważne starania od 2020, w klinice od 2023 ❤️‍🩹

    11.2023 start IVF • 7x❄️

    28.02 I FET ❄️ 5.1.1 po PGT-A
    4 dpt II • 5 dpt 25,7 • 7 dpt 96,9 • 9 dpt 233

    Mamy Cię już, Maluszku 🩵
    Urodzony (40+0) 15.11.2024 g. 13:26 🩵
    ⚖️ 3860g 📏 56cm

    age.png
  • Prosto_do_celu Autorytet
    Postów: 567 519

    Wysłany: 12 lipca 2024, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luna_94🌛 wrote:
    A zarodki miałaś badane?
    Nie… to możliwe że 6 na 7 było chorych i wszystkie się implantowały?

    Starania od 12.2019
    03.2021 naturals 💔 6/8tc
    07-09.2021 1 IMSI ❄️422 beta 0 😔
    11.2021 2 IMSI 7❄️
    12.2021 FET ❄️411 8 tc Puste jajo
    02.2022 FET ❄️❄️ 1 ♥️ i 1 puste jajo
    10.2022 pojawił się nasz Skarb CC
    01.2024 FET ❄️322 CB
    04.2024 FET ❄️322 (ivig+accofil) 17 dpt poronienie samoistne
    07.2024 FET ❄️❄️ (prograf, accofil) 20 dpt poronienie samoistne
    nowa procedura za 3 Msc/suple+dieta
    09.2024 naturalny cud 🤯🥹
    32 dc - beta 926 34 dc - beta 2151 TP 26.05.2025 🥰
    18.10 CRL 2,2 cm FHR 176
    31.10 CRL 3,8 cm FHR 176
    12.11 1 USG 🧬 6,20 cm FHR 176
    15.11 1 USG 🧬 7 cm FHR 174 Veragene OK 🩵
    27.11 IP pessar mały waży 100g 🥰
    26.05 Drugi Skarb na świecie SN
  • dallia Autorytet
    Postów: 2696 3770

    Wysłany: 12 lipca 2024, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Prosto_do_celu wrote:
    Hej dziewczyny,

    Niestety u mnie standardowy scenariusz. Beta z 9 dpt 66. Z 7 dpt 51. :(
    Czy ktoś to rozumie? Lekarze też już rozkładają ręce.


    Nie chce dawac nadziei ale przy dwoch podanych zarodkach mogly 2 ruszyc i jeden odpadl dlatego beta troche zmalała. Mysle ze warto powtórzyć bo wartosci sa ladne.

    Linka89, Anoli88 lubią tę wiadomość

    age.png

    age.png

    starania od marca 2020🙏
    leczenie w klinice - luty 2022

    👩 31 HSG - niedrożny lewy jajowód ❌AMH 1.91
    Kariotypy, cba, cytokiny ok Kir bx
    👦 36 wszystko ok

    Zostala 4.1.1 ❄

    2.05.23 - FET 🥰--> 01.2024 Buba 3430g 52 cm 🩷

    11.06.25 - FET 🥰--> 02.2026 Bubus 3690g 53cm💙
  • Awokado30 Autorytet
    Postów: 1110 1945

    Wysłany: 12 lipca 2024, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamy kropusia na pokładzie ⭐️👨‍👩‍👦🥹
    Nasz zarodek 6.2.2 , przebadany genetycznie PGT-A 🍀

    Katline, Luna_94🌛, Yasamez91, Werka96, Miracle, alittle, PaniKaziukowa, KarolinaKika, izabelka90, Angi90 , Elza1234, aga12345, Sarst, KarolaY, Osa 🐝, Kot30, Jenny93, Linka89, kotciołek, Annn90, Mała3, MrsMuggels, Lola93, Hania2010, RainbowDeer, Kate@@, pinkola, Dzoana88, Oggi_91, Anoli88, Sarenka, Lidziorek, Pauuulaa, Lili@, Tinka8.7, Pysiek12, Panna_Melodia, hope28 lubią tę wiadomość

    35 l | AMH 3,8

    IUI x3 ❌❌ 💔 (10 tc)

    IVF I (11.2020)
    5❄️ (3✅,2❌)
    FET1 (01.21) ❌
    FET2 (03.21) 🩷 24.11.21
    FET3 (11.23) ❌

    IVF II (11.2023)
    3❄️ PGT-A (2✅,1❌)
    FET4 (03.24) ❌
    FET5 (07.24) ❌

    Diagnostyka:
    ✅ kariotypy, Leiden, II, CD138, EndomeTrio, allo MLR 25%, trombofilia, APS
    ❌ MTHFR, PAI-1

    IVF III (08.2024)
    2❄️ PGT-A (2✅)
    FET6 (01.25) ❌
    FET7 (03.25)
    6dpt ⏸️ | 7dpt 89 → 9dpt 316 → 11dpt 968
    💔 6+4 tc

    IVF IV (12.2025)
    2❄️ PGT-A (2✅)
    FET8 (12.25) ❌

    FET9 (03.26) 🍀
    7dpt 53 → 9dpt 142 → 11dpt 435 → 14dpt 2044
    29 dpt jest ❤️ 120 bpm
    10+1 💔😭👼🏼
  • aganieszkam Autorytet
    Postów: 11345 9592

    Wysłany: 12 lipca 2024, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PaniKaziukowa wrote:
    Lekarz we wtorek o 20:30. Mam do niego zaufanie. To on poprzednio znalazł cp, podczas gdy inny lekarz nie umiał i to on mnie operował. 🙏🏻🥹
    Trzymam kciuki, żeby to był kolejny forumowy cud 🍀

    Mam wrażenie, że dziewczyny po accofilu mają niskie bety, ale to tylko moje rozważania 🤔

    PaniKaziukowa lubi tę wiadomość

    02/26 Naturals Beta 1979, 4205
    Cudzie trwaj 😍 Dziewczynka 🩷
    preg.png

    age.png

    Synek 29.04.2025 🩵 (38+1tc)
    26dpt USG jest serduszko
    20dpt-2mm zarodek
    Beta 9dpt-113,92; 11dpt-260,59; 17dpt-2380,97
    24.08.2024- transfer 4BB

    Synek 26.07.2021 💙 (36+4tc)
    21dpt USG- 2,5mm szczęścia
    Beta: 6dpt-46,8; 8dpt-132,3; 10dpt-393,7
    02.12.2020 - Transfer blastki 6cio dniowej 6BA

    Córeczka 13.12.2019 🩷 (40+1tc)
    23dpt jest serduszko
    Beta: 6dpt-47,16; 8dpt-140,50; 10dpt-361,70; 16dpt-6550
    26.03.2019r.-Transfer blastka 4BB
    21.03.2019r.-Punkcja (pICSI)- 3 blastki (3BB, 4BB, 6BA)
    Niedrożne jajowody ❌
  • Prosto_do_celu Autorytet
    Postów: 567 519

    Wysłany: 12 lipca 2024, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dallia wrote:
    Nie chce dawac nadziei ale przy dwoch podanych zarodkach mogly 2 ruszyc i jeden odpadl dlatego beta troche zmalała. Mysle ze warto powtórzyć bo wartosci sa ladne.
    Tak, leki utrzymam i w pon powtórzę betę aczkolwiek te szczęśliwe przypadki to niestety nie ja. Myślę że w pon będzie już spadek:(

    Starania od 12.2019
    03.2021 naturals 💔 6/8tc
    07-09.2021 1 IMSI ❄️422 beta 0 😔
    11.2021 2 IMSI 7❄️
    12.2021 FET ❄️411 8 tc Puste jajo
    02.2022 FET ❄️❄️ 1 ♥️ i 1 puste jajo
    10.2022 pojawił się nasz Skarb CC
    01.2024 FET ❄️322 CB
    04.2024 FET ❄️322 (ivig+accofil) 17 dpt poronienie samoistne
    07.2024 FET ❄️❄️ (prograf, accofil) 20 dpt poronienie samoistne
    nowa procedura za 3 Msc/suple+dieta
    09.2024 naturalny cud 🤯🥹
    32 dc - beta 926 34 dc - beta 2151 TP 26.05.2025 🥰
    18.10 CRL 2,2 cm FHR 176
    31.10 CRL 3,8 cm FHR 176
    12.11 1 USG 🧬 6,20 cm FHR 176
    15.11 1 USG 🧬 7 cm FHR 174 Veragene OK 🩵
    27.11 IP pessar mały waży 100g 🥰
    26.05 Drugi Skarb na świecie SN
  • Luna_94🌛 Autorytet
    Postów: 1686 2473

    Wysłany: 12 lipca 2024, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Prosto_do_celu wrote:
    Nie… to możliwe że 6 na 7 było chorych i wszystkie się implantowały?
    Nie mam aż takiej wiedzy, ale z tego, co poczytałam w internecie, to może prowadzić do poronień.

    „Standardowe badanie obejmuje wszystkie 24 chromosomy (22 chromosomy oraz 2 chromosomy płci – X i Y) i prowadzone jest pod kątem aneuploidii (zaburzeń liczby chromosomów), które w większości prowadzą do poronień lub obumarcia zarodka.”

    Ale jeszcze bym tego nie skreślała, nie zauważyłam, że były podane dwa. Myślę, że dallia może mieć rację z tą spadającą betą przy dwóch zarodkach ✊🏻

    Prosto_do_celu, dallia lubią tę wiadomość

    👩🏻 🧔🏻 🐈 🐈‍⬛
    bez antykoncepcji od 2017, poważne starania od 2020, w klinice od 2023 ❤️‍🩹

    11.2023 start IVF • 7x❄️

    28.02 I FET ❄️ 5.1.1 po PGT-A
    4 dpt II • 5 dpt 25,7 • 7 dpt 96,9 • 9 dpt 233

    Mamy Cię już, Maluszku 🩵
    Urodzony (40+0) 15.11.2024 g. 13:26 🩵
    ⚖️ 3860g 📏 56cm

    age.png
  • Werka96 Autorytet
    Postów: 645 1962

    Wysłany: 12 lipca 2024, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny... ja zwariuję..
    Tak jak zaleciła lekarz, przyjmowałam nadal leki.. dziś powtórzyłam tak jak prosiła badania.. ale jakoś niespecjalnie czekałam na wyniki, bo po ostatnich wiedziałam, że nic z tego..

    Dziś
    Estradiol-2347
    Prg-69,1
    Beta- 5,5

    2 dni temu
    Estradiol -170
    Prg- 66,4
    Beta- 0,7

    Luna_94🌛, kotciołek, aga12345 lubią tę wiadomość

    1 procedura - 2 próby 💔
    2 procedura - 14 pobranych komórek, 7 zapłodnionych ❄️

    III Transfer 27.03.24
    Cb💔💔💔
    IV Transfer 04.07
    Puste jajo🖤
    20.08 poronienie samoistne
    30.09 histeroskopia, łyżeczkowanie..
    V transfer 31.10🤞🥹🍀
    2x 4.2.2

    6dpt- 39mlU/ml8dpt- 119mlU/ml9dpt- 204mlU/ml12dpt- 834,0 mIU/ml15dpt- 3127 mIU/ml18dpt- 8440mlU/ml
    25dpt- GS 1,55cm, CRL 3,2mm ♡+ serduszko
    29dpt- CRL 8,5mm, FHR 138🥹❤️
    13.01.25
    Prenatalne ok ❤️ wszystkie ryzyka niskie,
    7,49cm szczęścia 🩷
    17+2 pierwsze kopniaki ♡
    22tc 526g szczęścia ♡

    05.07.25, 38tc, 3415g,55cm ❤️
  • Yasamez91 Ekspertka
    Postów: 170 597

    Wysłany: 12 lipca 2024, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hania2010 wrote:
    Właśnie zastanawiałam się gdzie zniklas i jak sytuacja u ciebie wygląda b wysłałam zaproszenie jakbyś mogła przyjmij mam pytanko do ciebie 🍀

    Zaproszenie przyjęte 😊 musialam sie troche naszukac 😅 aplikacja w moim telefonie jest lekko upośledzona i musze wchodzic przez strone internetowa! Bez sensu!

    W każdym razie melduję!! Mamy serduszko 😭 CRL 0.66 cm i wedlug usg 6+4 a z miesiaczki 7+0, ale lekarz powiedział ze ok. caly czas trudno mi w to uwierzyć 😭 trzeba wierzyć w swoje kropeczki leniuszki dziewczyny!!

    Miracle, Luna_94🌛, Katline, Musk, Prosto_do_celu, izabelka90, Angi90 , Elza1234, Limonka26, Osa 🐝, Kot30, Jenny93, kotciołek, PaniKaziukowa, aganieszkam, aga12345, Mała3, Lola93, RainbowDeer, pinkola, Oggi_91, Kate@@, Sarenka, Lidziorek, Pauuulaa, Tinka8.7, Pysiek12, Panna_Melodia, hope28 lubią tę wiadomość

    Starania od 11.2020
    Od 04.2022 Invimed
    Ona: lat 33, niedoczynność tarczycy, insulinooporność, PCOS, stłuszczenie wątroby+naczyniaki (metformax sr 2x 1000, euthyrox 50)
    08.2023 laparoskopia ginekologiczna z kauteryzacją i chromoskopia (jajowody drożne)
    AMH 1.2024 - 53.61 pmol/l (ok 7.5 ng/ml)
    Kariotyp ✅
    MTHFR ❌ PAI✅ V leiden✅V R2❌
    On: lat 32
    03.2024 morfologia 1% + za wysoki stres oksydacyjny
    Kariotyp ✅
    '22 i '24 stymulacja z Lametta, Bemfola i ovitrelle❌
    05.2024 ruszamy z procedurą /rekovelle+cetrotide
    13.05.2024 punkcja, pobrano 22, 19 dojrzałych, mamy 7 ❄️
    10.06.2024 transfer ❄️4AB
    9 tc poronienie zatrzymane 💔 Julia 👼
    4.11.2024 transfer ❄️4AB ❌
    5.12.2024 transfer ❄️❄️ x 4BB
    7dpt beta 50, prog 8.2
    9dpt beta 136, prog 25
    11 dpt beta 388, prog 10.6
    15dpt beta 1835, prog 11.8
    27.12 CRL 0.19 cm ♥️
    30.12 CRL 0.38 cm ♥️
    Trzymaj się kropeczku!🤞
  • Luna_94🌛 Autorytet
    Postów: 1686 2473

    Wysłany: 12 lipca 2024, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Werka96 wrote:
    Dziewczyny... ja zwariuję..
    Tak jak zaleciła lekarz, przyjmowałam nadal leki.. dziś powtórzyłam tak jak prosiła badania.. ale jakoś niespecjalnie czekałam na wyniki, bo po ostatnich wiedziałam, że nic z tego..

    Dziś
    Estradiol-2347
    Prg-69,1
    Beta- 5,5

    2 dni temu
    Estradiol -170
    Prg- 66,4
    Beta- 0,7
    Coś się tu ewidentnie dzieje. Powyżej 5 uznaje się za ciążę 🙂 Teraz przyrost za dwa dni najważniejszy. Nie odstawiaj leków oczywiście 🥰

    👩🏻 🧔🏻 🐈 🐈‍⬛
    bez antykoncepcji od 2017, poważne starania od 2020, w klinice od 2023 ❤️‍🩹

    11.2023 start IVF • 7x❄️

    28.02 I FET ❄️ 5.1.1 po PGT-A
    4 dpt II • 5 dpt 25,7 • 7 dpt 96,9 • 9 dpt 233

    Mamy Cię już, Maluszku 🩵
    Urodzony (40+0) 15.11.2024 g. 13:26 🩵
    ⚖️ 3860g 📏 56cm

    age.png
  • Luna_94🌛 Autorytet
    Postów: 1686 2473

    Wysłany: 12 lipca 2024, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yasamez91 wrote:
    Zaproszenie przyjęte 😊 musialam sie troche naszukac 😅 aplikacja w moim telefonie jest lekko upośledzona i musze wchodzic przez strone internetowa! Bez sensu!

    W każdym razie melduję!! Mamy serduszko 😭 CRL 0.66 cm i wedlug usg 6+4 a z miesiaczki 7+0, ale lekarz powiedział ze ok. caly czas trudno mi w to uwierzyć 😭 trzeba wierzyć w swoje kropeczki leniuszki dziewczyny!!
    Kolejny mały cud nam rośnie na forum! 🩷

    Yasamez91, kotciołek, Hania2010 lubią tę wiadomość

    👩🏻 🧔🏻 🐈 🐈‍⬛
    bez antykoncepcji od 2017, poważne starania od 2020, w klinice od 2023 ❤️‍🩹

    11.2023 start IVF • 7x❄️

    28.02 I FET ❄️ 5.1.1 po PGT-A
    4 dpt II • 5 dpt 25,7 • 7 dpt 96,9 • 9 dpt 233

    Mamy Cię już, Maluszku 🩵
    Urodzony (40+0) 15.11.2024 g. 13:26 🩵
    ⚖️ 3860g 📏 56cm

    age.png
  • alittle Autorytet
    Postów: 5052 10653

    Wysłany: 12 lipca 2024, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Awokado30 wrote:
    Mamy kropusia na pokładzie ⭐️👨‍👩‍👦🥹
    Nasz zarodek 6.2.2 , przebadany genetycznie PGT-A 🍀

    Niech się trzyma Mamusi ❤️

    Starania od 2019
    👩🏻 90' AMH 7.47 🔴 IO, PCOS, KIR AA, CBA, CD56, PAI-1 homo
    👨🏻 91' 🔴 morfologia 3% HLA-C c1c2
    🟢 Kariotypy
    💔 05.2021 - laparo, cp
    2022 - start w klinice
    💔 3x IUI
    11.2022 punkcja 3 ❄️
    01.2023 nieudana stymulacja, brak jaj
    03.2023 punkcja 5 ❄️
    04.2023 histero, usunięcie polipów, nieudana próba zamknięcia ujścia jajowodu, CD138 leczenie
    06.2023 laparo, wodniak, usunięcie jajowodu,
    💔 12.07.2023 FET 511 CS, atosiban
    💔 03.10.2023 FET 422 CN atosiban, accofil wlew, accofil, intalipid, neoparin, encorton
    💔 06.03.2024 FET 322 CN accofil, intalipid, neoparin, encorton - 17.04 8+5 indukcja poronienia, puste jajo
    💔 12.07.2024 FET 411 CN
    08.2024 histero
    🌈🙏12.10.2024 FET 2x422 CS accofil, intalipid, EG
    7-115; 9-245; 11-441; 13-692; 15-1475; 17-3077; 18-CRL 2.5; 25-CRL 6.1 ❤️
    Nifty OK 💙

    age.png
  • Miracle Autorytet
    Postów: 3408 5312

    Wysłany: 12 lipca 2024, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yasamez91 wrote:
    Zaproszenie przyjęte 😊 musialam sie troche naszukac 😅 aplikacja w moim telefonie jest lekko upośledzona i musze wchodzic przez strone internetowa! Bez sensu!

    W każdym razie melduję!! Mamy serduszko 😭 CRL 0.66 cm i wedlug usg 6+4 a z miesiaczki 7+0, ale lekarz powiedział ze ok. caly czas trudno mi w to uwierzyć 😭 trzeba wierzyć w swoje kropeczki leniuszki dziewczyny!!

    O jaaaa gratulacje 😍

    Yasamez91 lubi tę wiadomość

    age.png

    age.png

    21.08.21 Liam <3 2800g,48cm miłości
    23.04.25 Emily <3 3600g, 50cm miłości

    28.12.2020-crio transfer 🧚🏻❤️🙏
    4.01.2021- 7dpt Beta HCG 22,70 🙏
    7.01.2021 - 10dpt Beta HCG 95.40🙏
    11.01.2021 - 14dpt Beta HCG 791.40 🙏
    20.01.2021- 23 dpt pierwsze USG Mamy ❤️

    Wracamy po rodzeństwo III IVF 🧚🏻
    19.08.2024- crio transfer 🧚🏻❤️🙏
    27.08.2024- 8dpt Beta HCG 68
    29.08.2024- 10dpt Beta HCG 193,7
    31.08.2024- 12dpt Beta HCG 512,5
    02.09.2024- 14dpt Beta HCG 1586,6
    09.09.2024- 21 dpt pierwsze USG Mamy ❤️

    🧚🏻“Om Hreem Yoginim Yogini Yogeswari Yoga Bhayankari Sakala Sthavara
    Jangamasya Mukha Hridayam Mama Vasam akarsha Akarshaya Namaha!””🧚‍♀️
‹‹ 139 140 141 142 143 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak od strony psychicznej przygotować się do porodu?

Poród to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu każdej kobiety. Większość jednak skupia się na przygotowaniach od strony fizycznej... A co z psychiką? Czy do porodu można się przygotować od strony mentalnej? Jak zadbać o odpowiednie nastawienie? Jakie są techniki przygotowania do porodu? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Alergiczny katar u maluchów: domowe wsparcie i sygnały alarmowe.

Rozpoznanie, czy katar u dziecka to alergia, czy infekcja, bywa trudne, a poprawne odróżnienie objawów jest kluczowe dla skutecznego leczenia. Ten artykuł to kompleksowy przewodnik dla rodziców, pomagający zrozumieć specyfikę kataru alergicznego u dziecka, jego symptomy, domowe sposoby łagodzenia oraz kiedy konieczna jest wizyta u lekarza. Dowiedz się, jak zapobiegać powikłaniom i skutecznie wspierać malucha w walce z dolegliwościami.

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ