Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną 🍉🍀🌺 IVF LIPIEC'24🌺🍀🍉
Odpowiedz

🍉🍀🌺 IVF LIPIEC'24🌺🍀🍉

Oceń ten wątek:
  • MikiFiki Autorytet
    Postów: 1526 1284

    Wysłany: 14 lipca 2024, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rakieta_P🚀 wrote:
    Przy dusznościach, problemach z oddychaniem kierujemy się już na szpital... Przynajmniej ja miałam takie zalecenia.
    Więc obserwuj sobie, mierz obwód brzucha. Jak się powiększa i te duszności nie ustąpią to nie ma żartów już 🥴

    Tak, wiem. Jednak ja wszystko przeciągam jak zawsze 😃😅
    Ma więc dopiero jak będę się czołgać pewnie pojadę do szpitala 🥲

    Na razie jest z godziny na godzinę coraz lepiej 😇 dziękuję za troskę 🥰

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 lipca 2024, 17:18

    Rakieta_P🚀 lubi tę wiadomość

    👩🏻29👱🏻‍♂️38
    3xIUI ❌
    07.24 IVF ❄️❄️
    14.11.24 FET 3BB 💙

    preg.png
  • izabelka90 Autorytet
    Postów: 10863 16372

    Wysłany: 14 lipca 2024, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarenka wrote:
    A dziękuję, że pytasz. Dziś 10 dzień więc już większość za mną. Do tej pory czuję się dobrze, nic mnie nie boli i nie mam efektów ubocznych poza duża sennością, szalonym pragnieniem i dziwnie wydetym brzuchem. Bardzo pilnuje przyjmowania probiotykow I nie mogę się doczekać końca. Metro mi już przez gardło przejść nie chce, ohydna gorycz 😬
    Sarenko jeszcze chwila i po kuracji 💪💪💪
    Niech małpa się zbiera i czekamy na transfer 🙏🍀

    Sarenka lubi tę wiadomość

  • Frutellka Autorytet
    Postów: 5636 7377

    Wysłany: 14 lipca 2024, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MikiFiki wrote:
    Tak, wiem. Jednak ja wszystko przeciągam jak zawsze 😃😅
    Ma więc dopiero jak będę się czołgać pewnie pojadę do szpitala 🥲

    Na razie jest z godziny na godzinę coraz lepiej 😇 dziękuję za troskę 🥰

    Ja tak samo dr mi powiedziała jak będą duszności i problemy z oddychaniem to na szpital bo jest to poprostu niebezpieczne ⚠️

    “Życie stawia przed Tobą wymagania na miarę sił, które posiadasz. Możliwy jest tylko jeden bohaterski czyn: nie uciec.”

    01.05.2025 r. - Miłoszek, nasz wyczekany ukochany Maluszek!🩵

    ❄️- czeka na Nas na zimowisku;)
  • MikiFiki Autorytet
    Postów: 1526 1284

    Wysłany: 14 lipca 2024, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frutellka wrote:
    Ja tak samo dr mi powiedziała jak będą duszności i problemy z oddychaniem to na szpital bo jest to poprostu niebezpieczne ⚠️

    Wiem, też zostałam na to uczulona. Jak w nocy znowu będzie mi duszno to pojadę, obiecuję 😇

    👩🏻29👱🏻‍♂️38
    3xIUI ❌
    07.24 IVF ❄️❄️
    14.11.24 FET 3BB 💙

    preg.png
  • Frutellka Autorytet
    Postów: 5636 7377

    Wysłany: 14 lipca 2024, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MikiFiki wrote:
    Wiem, też zostałam na to uczulona. Jak w nocy znowu będzie mi duszno to pojadę, obiecuję 😇

    Dokładnie, także pilnuj tego bo to naprawdę może być groźne;) ale jak już jest lżej to powinno być coraz lepiej;)

    “Życie stawia przed Tobą wymagania na miarę sił, które posiadasz. Możliwy jest tylko jeden bohaterski czyn: nie uciec.”

    01.05.2025 r. - Miłoszek, nasz wyczekany ukochany Maluszek!🩵

    ❄️- czeka na Nas na zimowisku;)
  • MikiFiki Autorytet
    Postów: 1526 1284

    Wysłany: 14 lipca 2024, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frutellka wrote:
    Dokładnie, także pilnuj tego bo to naprawdę może być groźne;) ale jak już jest lżej to powinno być coraz lepiej;)

    Chyba leki zaczęły już działać, nawet zastanawiam się nad krótkim spacerem 😊
    Jednak do pracy boję się jeszcze wrócić, bo sama pracuje w szpitalu..

    👩🏻29👱🏻‍♂️38
    3xIUI ❌
    07.24 IVF ❄️❄️
    14.11.24 FET 3BB 💙

    preg.png
  • Sarenka Autorytet
    Postów: 2144 3582

    Wysłany: 14 lipca 2024, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    izabelka90 wrote:
    Sarenko jeszcze chwila i po kuracji 💪💪💪
    Niech małpa się zbiera i czekamy na transfer 🙏🍀
    Odliczam dni 🤣🤣🤣 w czwartek już ostatnia dawka 😊
    Tylko tak się zastanawiam. Myślisz, że mogę przyjmować proga już oddczas antybiotykoterapii czy lepiej się wstrzymać i zacząć od piątku??

    izabelka90 lubi tę wiadomość

    1.FET 09/22 9tc poronienie zatrzymane 💔🖤
    2.FET 12/22 cb 💔
    3.FET 06/24 beta 0💔
    4.FET 08/24 🍀🤞🤰🎀


    age.png
  • izabelka90 Autorytet
    Postów: 10863 16372

    Wysłany: 14 lipca 2024, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarenka wrote:
    Odliczam dni 🤣🤣🤣 w czwartek już ostatnia dawka 😊
    Tylko tak się zastanawiam. Myślisz, że mogę przyjmować proga już oddczas antybiotykoterapii czy lepiej się wstrzymać i zacząć od piątku??
    Zleci pięknie 💪
    A który masz dzień cyklu? Bo Ty swoich owulek nie masz i wywołujesz progiem małpę? Dobrze pamiętam.?

    Ale na spokojnie możesz brać, bo ja brałam np w drugiej fazie antybiotyk, czyli z naturalnym progiem z organizmu już 😁

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 lipca 2024, 18:04

  • Pauuulaa Autorytet
    Postów: 5621 4516

    Wysłany: 14 lipca 2024, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rakieta - gratuluje wyniku. Super wiadomosc.

    Dziewczyny , dzięki za jutrzejsze kciuki. Stres mam ogromny. Na szczęście moj maz nad wszystkim panuje. 👍Dzis zorganizował dzień, tak bym troche odetchnela i nie myślała tyle. Zorganizował dziadków do synka, a sami spędziliśmy miła niedziele poza domem. W sumie niedawno wróciliśmy 😁
    Nawet nie wiecie jak odpoczelam psychicznie i fizycznie- prawie cały dzień bez synka 🙈

    Mimiiiś, aga12345, Sarenka, Rakieta_P🚀, Yasamez91 lubią tę wiadomość

    08.2012 26tc💔
    06.2026 10 tc💔
    "Ja się wcale nie żale Panie Jezu, choć czasami trudno unieść to w sobie. Niech się stanie twoja wola Panie, tylko daj mi siłę w tej drodze..."

    👩
    pcos❌amh11,1❌ IO❌HbA1C❌insulina❌
    lewy jajowód niedrożny❌
    kariotyp✅ TSH✅ AntyTPO 10✅ cytologia✅ biopsja szyjki✅ hpv ✅

    👦
    azoospermia❌
    kariotyp❌

    age.png

    1iui 04.2022-09.05⏸️
    Beta hcg:10.05 90.1/12.05 -214
    24.05-5t3 jest zarodek
    07.06 -8t2 ❤️crl16 mm.
    24.06 10t5-crl 36.7 mm tętno170
    04.07 prenatalne-12t1-crl 5.16 cm
    09.08 17t2 175g💙
    29.08- 20t2 połówkowe🆗350g 21t3- 392g/24t6-670g/28t6-1400g/31t2- 1900g/32t3-2100g/35t3-2800g/37t3-3400g

    01.2023-38t6d/3950g/56cm👶

    WRACAMY
    11.24 iui❌
    23🥚➡️MII19➡️9❄️
    1FET-cb
    2FET-cb
    3FET-b-hcg-0
    4FET9+2poronienie zatrzymane🖤💔
  • Sarenka Autorytet
    Postów: 2144 3582

    Wysłany: 14 lipca 2024, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    izabelka90 wrote:
    Zleci pięknie 💪
    A który masz dzień cyklu? Bo Ty swoich owulek nie masz i wywołujesz progiem małpę? Dobrze pamiętam.?

    Ale na spokojnie możesz brać, bo ja brałam np w drugiej fazie antybiotyk, czyli z naturalnym progiem z organizmu już 😁

    Dokładnie tak. Jak się szykuje pod klinikę to zawsze przyjmuję progesteron bo inaczej się zaczekam 🤨
    Dziś 17dc. Oj leci szybko, dopiero co zaczynałam brać a zaraz kończę 😊😊

    izabelka90, Osa 🐝 lubią tę wiadomość

    1.FET 09/22 9tc poronienie zatrzymane 💔🖤
    2.FET 12/22 cb 💔
    3.FET 06/24 beta 0💔
    4.FET 08/24 🍀🤞🤰🎀


    age.png
  • izabelka90 Autorytet
    Postów: 10863 16372

    Wysłany: 14 lipca 2024, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarenka wrote:
    Dokładnie tak. Jak się szykuje pod klinikę to zawsze przyjmuję progesteron bo inaczej się zaczekam 🤨
    Dziś 17dc. Oj leci szybko, dopiero co zaczynałam brać a zaraz kończę 😊😊
    O Pani no to pewnie, że już proga sobie bierz, co ten cykl wieczność nie będzie trwał 🙈🙏

    Sarenka lubi tę wiadomość

  • Awokado30 Autorytet
    Postów: 1110 1945

    Wysłany: 14 lipca 2024, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Laski pocieszcie mnie bo mam wyrzuty sumienia, zwyczajnie nie umiem siedzieć, leżeć tym bardziej i prowadzę normalny tryb życia a transfer był w piątek, no zwyczajnie zapominam się 😳

    35 l | AMH 3,8

    IUI x3 ❌❌ 💔 (10 tc)

    IVF I (11.2020)
    5❄️ (3✅,2❌)
    FET1 (01.21) ❌
    FET2 (03.21) 🩷 24.11.21
    FET3 (11.23) ❌

    IVF II (11.2023)
    3❄️ PGT-A (2✅,1❌)
    FET4 (03.24) ❌
    FET5 (07.24) ❌

    Diagnostyka:
    ✅ kariotypy, Leiden, II, CD138, EndomeTrio, allo MLR 25%, trombofilia, APS
    ❌ MTHFR, PAI-1

    IVF III (08.2024)
    2❄️ PGT-A (2✅)
    FET6 (01.25) ❌
    FET7 (03.25)
    6dpt ⏸️ | 7dpt 89 → 9dpt 316 → 11dpt 968
    💔 6+4 tc

    IVF IV (12.2025)
    2❄️ PGT-A (2✅)
    FET8 (12.25) ❌

    FET9 (03.26) 🍀
    7dpt 53 → 9dpt 142 → 11dpt 435 → 14dpt 2044
    29 dpt jest ❤️ 120 bpm
    10+1 💔😭👼🏼
  • Lili@ Autorytet
    Postów: 883 373

    Wysłany: 14 lipca 2024, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Awokado30 wrote:
    Laski pocieszcie mnie bo mam wyrzuty sumienia, zwyczajnie nie umiem siedzieć, leżeć tym bardziej i prowadzę normalny tryb życia a transfer był w piątek, no zwyczajnie zapominam się 😳

    Nie myślę, że możesz zaszkodzić;).

  • Natkaaaa Autorytet
    Postów: 363 818

    Wysłany: 14 lipca 2024, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam do Was pytanie. Tak strasznie trudno mi czekać do czwartku do USG aby zobaczyć serduszko . Nie wiem czy Wy też tak macie ? Czy tylko ja jestem tak stuknięta . Nie mam żadnych objawów ciąży nie czuję się jakbym była. Jedyne co mnie uspokoja to robienie bety i widok ze przyrasta . Jutro 23 dpt czy to szaleństwo robienie kolejnej bety waszym zdaniem ? Czy Wy jesteście bardziej cierpliwe niż ja ? Jeśli uważacie że ze mną jest coś nie tak proszę piszcie prosto z mostu ale te starania zryły mi łeb już chyba.

    Ivf 2012, dwa zarodki, cc 25t Starania od 2019,2021 4x ivf beta 0
    2023 zmiana kliniki:
    01.2024 20 komórek, zamrożonych 12
    - 22.06.2024 crio transfer blastki 5.1.1 po pgta,
    - 5 dpt test neg, 6dpt beta 20 prog 70🙏
    8 dpt beta 95 prog 50😍,10 dpt beta 230,12 dpt 550 prog 66, 14 dpt 1293,
    16 dpt 3029,18 dpt 5098
    19 dpt USG pęcherzyk z ciałkiem żółtym
    20 dpt 9873 ,23 dpt 19988
    25 dpt 26483 prog 60 plamienie 25 dpt jest💙
    30.07 8 tc crl 1.8 cm, ♥️
    09.08 9+4tc crl 2.8cm
    22.08 11+3 crl 4,8 cm
    12.09 14+3 100g
    25.09 16tc 160g
    10.10 18tc 275g
    31.10 21tc 460g szyjka 4cm
    14.11 23tc 620g szyjka 4cm
    29.11 25tc 800g szyjka 3.5
    4.12. 26 TC 900g
    19.12 28 TC 1150g
    2.01. 30tc 1350g szyjka 3.2
    9.01 31tc 1700g szyjka 3.1
    16.01 32tc 1900g szyjka 3.0
    30.01 34 TC 2100g szyjka 2
    20.02 37tc
    maluszku zostań ze mną🙏♥️

    preg.png
  • Kluska Autorytet
    Postów: 4498 7426

    Wysłany: 14 lipca 2024, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Awokado30 wrote:
    Laski pocieszcie mnie bo mam wyrzuty sumienia, zwyczajnie nie umiem siedzieć, leżeć tym bardziej i prowadzę normalny tryb życia a transfer był w piątek, no zwyczajnie zapominam się 😳
    Ale przecież można żyć normalnie. Tzn odpuścić saunę, bieganie maratonów czy trójbój siłowy ale takie normalne życie w niczym nie przeszkadza. Właściwie to nawet lepiej bo krążenie lepsze.

    izabelka90, ........ lubią tę wiadomość

    age.png
    age.png

    Artvimed Kraków

    06.25 transfer 5BB, 6dpt 38.4, 10dpt 200, 12dpt 376, 14dpt 880, 30dpt zarodek z ❤️🍀

    02.25 histeroskopia

    11.24 transfer ❄️, biochem

    11.22 zabraliśmy ❄️ do 🏡, 07.23 Z jest na świecie ❤️♀️

    10.22 mamy 4 zdrowe ❄️
    09.22 mamy 5 ❄️ z pierwszego IVF

    👱‍♀️87, 🧔 86

    ♀️Niepłodność jajowodowa: oba niedrożne

    💊KIR BX (brakuje 2DS2, 2DS3, 2DS4 norm)
    💊Układ hetero w czynnik Leiden, R2 i MTHFR
    💊Wysokie NK maciczne
    💊 Zapalenie endometrium

    ♂️Delikatnie obniżona morfologia ale fragmentacja, stres oksydacyjny i inne testy super.
  • Lili@ Autorytet
    Postów: 883 373

    Wysłany: 14 lipca 2024, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny,
    mam pytanie, miałam kontrolnie posiew z pochwy i wyszła mi bakteria pseudomonas aueruginosa nieliczne kolonie ++.
    Miałam nadzieję w sierpniu na transfer, a tu znowu coś;(. Czy któraś miała i leczyła? Jakimi antybiotykami i jak dlugo? Z góry dziękuję za pomoc.

  • Kluska Autorytet
    Postów: 4498 7426

    Wysłany: 14 lipca 2024, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natkaaaa wrote:
    Dziewczyny mam do Was pytanie. Tak strasznie trudno mi czekać do czwartku do USG aby zobaczyć serduszko . Nie wiem czy Wy też tak macie ? Czy tylko ja jestem tak stuknięta . Nie mam żadnych objawów ciąży nie czuję się jakbym była. Jedyne co mnie uspokoja to robienie bety i widok ze przyrasta . Jutro 23 dpt czy to szaleństwo robienie kolejnej bety waszym zdaniem ? Czy Wy jesteście bardziej cierpliwe niż ja ? Jeśli uważacie że ze mną jest coś nie tak proszę piszcie prosto z mostu ale te starania zryły mi łeb już chyba.
    Moim zdaniem bez sensu robić betę bo na tym etapie przyrost może być mniejszy i dostaniesz zawału. Natomiast chyba każda ledwo żyje do tej wizyty serduszkowej ale na swoim przykładzie powiem że warto poczekać. Ja byłam wcześniej bo chciałam być pewna że jest pęcherzyk w macicy zanim wyjadę z miasta na święta i po tej wizycie to dopiero mi się na mózg rzuciło, ledwo żyłam w oczekiwaniu. Ja nie mialam żadnych objawów poza zatwardzeniem od branego progesteronu.

    Natkaaaa lubi tę wiadomość

    age.png
    age.png

    Artvimed Kraków

    06.25 transfer 5BB, 6dpt 38.4, 10dpt 200, 12dpt 376, 14dpt 880, 30dpt zarodek z ❤️🍀

    02.25 histeroskopia

    11.24 transfer ❄️, biochem

    11.22 zabraliśmy ❄️ do 🏡, 07.23 Z jest na świecie ❤️♀️

    10.22 mamy 4 zdrowe ❄️
    09.22 mamy 5 ❄️ z pierwszego IVF

    👱‍♀️87, 🧔 86

    ♀️Niepłodność jajowodowa: oba niedrożne

    💊KIR BX (brakuje 2DS2, 2DS3, 2DS4 norm)
    💊Układ hetero w czynnik Leiden, R2 i MTHFR
    💊Wysokie NK maciczne
    💊 Zapalenie endometrium

    ♂️Delikatnie obniżona morfologia ale fragmentacja, stres oksydacyjny i inne testy super.
  • aganieszkam Autorytet
    Postów: 11346 9592

    Wysłany: 14 lipca 2024, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Awokado30 wrote:
    Laski pocieszcie mnie bo mam wyrzuty sumienia, zwyczajnie nie umiem siedzieć, leżeć tym bardziej i prowadzę normalny tryb życia a transfer był w piątek, no zwyczajnie zapominam się 😳
    Ja prowadziłam normalny tryb życia 😊

    02/26 Naturals Beta 1979, 4205
    Cudzie trwaj 😍 Dziewczynka 🩷
    preg.png

    age.png

    Synek 29.04.2025 🩵 (38+1tc)
    26dpt USG jest serduszko
    20dpt-2mm zarodek
    Beta 9dpt-113,92; 11dpt-260,59; 17dpt-2380,97
    24.08.2024- transfer 4BB

    Synek 26.07.2021 💙 (36+4tc)
    21dpt USG- 2,5mm szczęścia
    Beta: 6dpt-46,8; 8dpt-132,3; 10dpt-393,7
    02.12.2020 - Transfer blastki 6cio dniowej 6BA

    Córeczka 13.12.2019 🩷 (40+1tc)
    23dpt jest serduszko
    Beta: 6dpt-47,16; 8dpt-140,50; 10dpt-361,70; 16dpt-6550
    26.03.2019r.-Transfer blastka 4BB
    21.03.2019r.-Punkcja (pICSI)- 3 blastki (3BB, 4BB, 6BA)
    Niedrożne jajowody ❌
  • Sarenka Autorytet
    Postów: 2144 3582

    Wysłany: 14 lipca 2024, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    izabelka90 wrote:
    O Pani no to pewnie, że już proga sobie bierz, co ten cykl wieczność nie będzie trwał 🙈🙏
    Przekonałaś mnie 🤣🤣

    izabelka90 lubi tę wiadomość

    1.FET 09/22 9tc poronienie zatrzymane 💔🖤
    2.FET 12/22 cb 💔
    3.FET 06/24 beta 0💔
    4.FET 08/24 🍀🤞🤰🎀


    age.png
  • izabelka90 Autorytet
    Postów: 10863 16372

    Wysłany: 14 lipca 2024, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natkaaaa wrote:
    Dziewczyny mam do Was pytanie. Tak strasznie trudno mi czekać do czwartku do USG aby zobaczyć serduszko . Nie wiem czy Wy też tak macie ? Czy tylko ja jestem tak stuknięta . Nie mam żadnych objawów ciąży nie czuję się jakbym była. Jedyne co mnie uspokoja to robienie bety i widok ze przyrasta . Jutro 23 dpt czy to szaleństwo robienie kolejnej bety waszym zdaniem ? Czy Wy jesteście bardziej cierpliwe niż ja ? Jeśli uważacie że ze mną jest coś nie tak proszę piszcie prosto z mostu ale te starania zryły mi łeb już chyba.
    Nie rób już bety, bo jeszcze bardziej może Ci to "namieszać"w głowie jak przyrost nie będzie kosmiczny, co jest normalne przy takich wartościach już. 19 dpt był prawidłowy obraz na USG odpowiadający wiekowi ciazowemu. Czekaj teraz na termin wyznaczony przez lekarza 🙏

    Natkaaaa, aganieszkam lubią tę wiadomość

‹‹ 155 156 157 158 159 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Czego nie jeść  w ciąży - 7 produktów zabronionych

Ciąża to okres wzrostu apetytu i wielu zachcianek kulinarnych. Czy oznacza to zatem, że możesz pozwolić sobie na wszystko i jeść do woli? Niestety nie. Zapoznaj się czego nie jeść w ciąży, aby zachować bezpieczeństwo dla rozwijającego się płodu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kiedy ginekolog może zaproponować pessaroterapię i jak przebiega wdrożenie?

Obniżenie macicy, nietrzymanie moczu, ryzyko przedwczesnego porodu – to tylko niektóre z problemów, z którymi zmaga się wiele kobiet. Dla tych, które chcą uniknąć operacji, a jednocześnie poprawić jakość życia, rozwiązaniem może być pessaroterapia. Dowiedz się więcej, czym jest ta metoda i komu jest polecana. 

CZYTAJ WIĘCEJ