X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną 🍉🍀🌺 IVF LIPIEC'24🌺🍀🍉
Odpowiedz

🍉🍀🌺 IVF LIPIEC'24🌺🍀🍉

Oceń ten wątek:
  • Lili@ Autorytet
    Postów: 367 148

    Wysłany: 17 lipca, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malina999 wrote:
    Krótka relacja po dzisiejszej wizycie w klinice:
    Wnioski wyciągnięte. Czas na zmiany. Lecimy teraz z protokołem długim. Jajniki dochodzą do siebie po końskich dawkach hormonów. Od dziś antykoncepcja. Po niej stymulacja, ale już z innymi lekami. Planowana punkcja pod koniec sierpnia. W międzyczasie zrobić kariotypy. Jeśli wyjdą do bani - konieczne badanie zarodków. Jeśli nie będziemy badać - transfer pod koniec września. Tym razem, niezależnie od okoliczności, mrożony.
    Wizyta w klinice 16.08 i wtedy zaczynamy ze stymulacją (o ile nic po drodze się nie wykrzaczy).

    Wiem, że to każdego wybór, ale niezależnie od kariotypu zarodki mogą być chore. Niestety wiek swoje robi. Ja z perspektywy czasu, żałuję, że nie badałam od początku.

  • Lili@ Autorytet
    Postów: 367 148

    Wysłany: 17 lipca, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    grażka94 wrote:
    Cześć dziewczyny, czytam Was już od jakiegoś czasu. Miałam mieć transfer pod koniec lipca ale otrzymałam wyniki wymazów i niestety w posiewie są liczne bakterie Escherichia coli 😕 nie mogę się skontaktować z moim lekarzem i chciałam Was popytać czy któraś też miała taki wynik i jak udało się go wyleczyć? Jak długo to trwało?
    Podłamałam się bardzo bo jestem po porodzie martwego dziecka parę miesięcy temu i ten transfer dawał mi dużą nadzieję, a teraz znowu wszystko pod górkę. 😔


    Transfer się odbędzie, tylko jak będziesz wyleczona;) Proponuję wyrzucić cukier z diety. Ja lecze właśnie inne paskudztwo wiec wspomagam się naturalnie: olej z oregano, kurkuma, czosnek, goździk, bakterie
    Oczywiście poza zaleceniami lekarza. Niestety też nie wiem ile to potrwa.

    grażka94 lubi tę wiadomość

  • Paulcia1988 Przyjaciółka
    Postów: 143 28

    Wysłany: 17 lipca, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny 🙂🙂🙂🙂
    Witam Was wszystkie 🙂

    Widzę, że wiele z Was jest na różnych etapach drogi in vitro.
    Jedne z Was są bardziej doświadczone , drugie tak jak ja nowicjuszki🙂

    Mam kilka pytań odnośnie stymulacji i okresie po🙂 bardzo prosiłabym Was o udzielenie odpowiedzi.
    Zaczynam niebawem swoją pierwszą w życiu stymulację a że jestem osobą nerwową, panikarą wręcz od zawsze to uwierzcie - nie mam lekko 😛

    1. Jak się czułyście w trakcie stymulacji? Czy były jakieś odczuwane bóle brzucha, jakiejś większe dolegliwości? ( Ja zdycham przy zwykłej co miesięcznej owulacji przez kilka dni i boję się czy stymulacja będzie jeszcze gorsza w odczuciu?)
    2. Czy w trakcie trwania stymulowania już mam być na diecie wysokobiałkowej, pić więcej wody i elektrolitów czy mam dopiero wdrażać to w życie po punkcji?
    3. Jak się czułyście po punkcji? Nie boję się bólu brzucha itp ale hiperki,która może się skończyć w szpitalu ( tak , wiem czarne myśli ale niestety osoby takie jak ja już mają tak po prostu).
    4. Czy transfer jest bolesny? Mam problem z badaniami ginekologicznymi wziernikiem, zawsze jestem bardzo spięta.
    Czy transfer jest bardzo odczuwany i czy można ewentualnie wziąć coś na uspokojenie/rozluźnienie?

    Bardzo będę wdzięczna za odpowiedź 🙂
    Serdecznie Was pozdrawiam 🙂 i trzymam kciuki żeby każdej z Was się udało zajść w wymarzoną ciążę

    AMH 2,5
    Brak jednego jajowodu
    Drugi niesprawny

    2021- ciąża pozamaciczna
    2022- poronienie samoistne 5 TC

    Kariotypy ok
    Stan przedcukrzycowy

    Mąż
    Wyniki nasienia słabe
    Podwyższony stres oksydacyjny
    Reszta ok
  • Paulcia1988 Przyjaciółka
    Postów: 143 28

    Wysłany: 17 lipca, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny 🙂🙂🙂🙂
    Witam Was wszystkie 🙂

    Widzę, że wiele z Was jest na różnych etapach drogi in vitro.
    Jedne z Was są bardziej doświadczone , drugie tak jak ja nowicjuszki🙂

    Mam kilka pytań odnośnie stymulacji i okresie po🙂 bardzo prosiłabym Was o udzielenie odpowiedzi.
    Zaczynam niebawem swoją pierwszą w życiu stymulację a że jestem osobą nerwową, panikarą wręcz od zawsze to uwierzcie - nie mam lekko 😛

    1. Jak się czułyście w trakcie stymulacji? Czy były jakieś odczuwane bóle brzucha, jakiejś większe dolegliwości? ( Ja zdycham przy zwykłej co miesięcznej owulacji przez kilka dni i boję się czy stymulacja będzie jeszcze gorsza w odczuciu?)
    2. Czy w trakcie trwania stymulowania już mam być na diecie wysokobiałkowej, pić więcej wody i elektrolitów czy mam dopiero wdrażać to w życie po punkcji?
    3. Jak się czułyście po punkcji? Nie boję się bólu brzucha itp ale hiperki,która może się skończyć w szpitalu ( tak , wiem czarne myśli ale niestety osoby takie jak ja już mają tak po prostu).
    4. Czy transfer jest bolesny? Mam problem z badaniami ginekologicznymi wziernikiem, zawsze jestem bardzo spięta.
    Czy transfer jest bardzo odczuwany i czy można ewentualnie wziąć coś na uspokojenie/rozluźnienie?

    Bardzo będę wdzięczna za odpowiedź 🙂
    Serdecznie Was pozdrawiam 🙂 i trzymam kciuki żeby każdej z Was się udało zajść w wymarzoną ciążę

    AMH 2,5
    Brak jednego jajowodu
    Drugi niesprawny

    2021- ciąża pozamaciczna
    2022- poronienie samoistne 5 TC

    Kariotypy ok
    Stan przedcukrzycowy

    Mąż
    Wyniki nasienia słabe
    Podwyższony stres oksydacyjny
    Reszta ok
  • Natkaaaa Ekspertka
    Postów: 238 598

    Wysłany: 17 lipca, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zapomniałam Wam powiedzieć będzie chłopak ♥️

    Kot30, Kiraaa, ZAJĄCZEK94, Przyjaciółka123, aga12345, Flofliper, Jenny93, Panna_Melodia, kotciołek, Pysiek12, MałaMi90, Hania2010, Linka89, Żabka🐸, kamisia, izabelka90, Sarenka, Dzoana88, Mała3, Lola93, MjakMarta, pinkola, aganieszkam, aewelinaa, Tinka8.7, Yasamez91, Awokado30, Annn90, Syla1990, hope28, Oggi_91, tika32 lubią tę wiadomość

    Ivf 2012, dwa zarodki, poród 25tc
    Ponowne Starania od 2019
    - 2021 4x ivf beta 0
    Od 2023 zmiana kliniki:
    Badania immunologiczne prawidłowe, biopsja endometrium- zapalenie- wyleczone
    - pozostałe wyniki w normie
    - 01.2024 pobranie 20 komórek wszystkie zapłodnione, w 5 dobie zamrożonych 12
    - 22.06.2024 crio transfer blastki 5.1.1 clexane, estrofem, divigel, acardcardio, medargin, prolutex, utrogestan,
    - 5 dpt test negatywny, 6dpt beta 20 prog 70🙏
    8 dpt beta 95 prog 50😍, 10 dpt beta 230,
    12 dpt 550 prog 66,
    14 dpt 1293
    16 dpt 3029
    18 dpt 5098
    19 dpt USG pęcherzyk z ciałkiem żółtym
    20 dpt 9873
    23 dpt 19988
    25 dpt 26483 prog 60 plamienie
    25 dpt USG jest serduszko, będzie 💙
    30.07 8 tc crl 1.8 cm, ♥️
    09.08 9+4tc crl 2.8cm
    22.08 11+3 crl 4,8 cm fhr 172
    12.09 14+3 100g

    maluszku zostań ze mną🙏♥️

    preg.png
  • Luna_94🌛 Autorytet
    Postów: 1386 1979

    Wysłany: 17 lipca, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulcia1988 wrote:
    Hej dziewczyny 🙂🙂🙂🙂
    Witam Was wszystkie 🙂

    Widzę, że wiele z Was jest na różnych etapach drogi in vitro.
    Jedne z Was są bardziej doświadczone , drugie tak jak ja nowicjuszki🙂

    Mam kilka pytań odnośnie stymulacji i okresie po🙂 bardzo prosiłabym Was o udzielenie odpowiedzi.
    Zaczynam niebawem swoją pierwszą w życiu stymulację a że jestem osobą nerwową, panikarą wręcz od zawsze to uwierzcie - nie mam lekko 😛

    1. Jak się czułyście w trakcie stymulacji? Czy były jakieś odczuwane bóle brzucha, jakiejś większe dolegliwości? ( Ja zdycham przy zwykłej co miesięcznej owulacji przez kilka dni i boję się czy stymulacja będzie jeszcze gorsza w odczuciu?)
    2. Czy w trakcie trwania stymulowania już mam być na diecie wysokobiałkowej, pić więcej wody i elektrolitów czy mam dopiero wdrażać to w życie po punkcji?
    3. Jak się czułyście po punkcji? Nie boję się bólu brzucha itp ale hiperki,która może się skończyć w szpitalu ( tak , wiem czarne myśli ale niestety osoby takie jak ja już mają tak po prostu).
    4. Czy transfer jest bolesny? Mam problem z badaniami ginekologicznymi wziernikiem, zawsze jestem bardzo spięta.
    Czy transfer jest bardzo odczuwany i czy można ewentualnie wziąć coś na uspokojenie/rozluźnienie?

    Bardzo będę wdzięczna za odpowiedź 🙂
    Serdecznie Was pozdrawiam 🙂 i trzymam kciuki żeby każdej z Was się udało zajść w wymarzoną ciążę
    1. W trakcie symulacji miałam okropne bóle głowy, ale nic poza tym. Okazało się, że leki mnie mocno odwadniały i wystarczyło zwiększyć ilość przyjmowanych płynów do 3-3,5 litra czystej wody - przeszło :)
    2. Ja miałam wdrożyć dietę 2 dni przed punkcją - 1,5g białka/kg masy ciała + płyny izotoniczne/wysokoelektrolitowe 2,5 litra dziennie.
    3. Po punkcji czułam się świetnie. Szybko, bo po jakichś 30 minutach już jechałam do domu. Miałam pobrane 16 komórek. Nie miałam żadnych bóli później - przeszłam dosyć gładko całość.
    4. Transfer jest bezbolesny i trwa chwilkę :) Nie ma się czym stresować. Punkcja jest znacznie "poważniejszym" zabiegiem niż transfer.

    Paulcia1988, Żabka🐸 lubią tę wiadomość

    👩🏻 🧔🏻 🐈 🐈‍⬛
    bez antykoncepcji od 2017, poważne starania od 2020, w klinice od 2023 ❤️‍🩹

    11.2023 start IVF
    7x❄️

    28.02 I FET ❄️ 5.1.1 po PGT-A
    4 dpt II • 5 dpt 25,7 • 7 dpt 96,9 • 9 dpt 233 • 13 dpt 1252 • 16 dpt 4872; GS: 7mm • 20 dpt 11638 • 7+0 GS 3,36 cm; CRL 8,6 mm • 8+5 CRL 2,25 cm, będzie synek 🩵 • 10+4 CRL 3,99 cm, 173 bpm • 12+5 I prenatalne ok, CRL 6,93 cm, 152 bpm • 14+5 14 cm, 120g • 16+5 190g • 18+5 21 cm, 300g • 20+4 II prenatalne ok, 389g • 21+6 510g • 22+5 520g • 25+5 950g, 35 cm • 28+1 IP, 1330g, 137 bpm • 29+3 III prenatalne 1473g • 30+6 1809g • 32+5⏳

    preg.png

    Czekamy na Ciebie, Maluszku 🩵
  • aewelinaa Przyjaciółka
    Postów: 83 112

    Wysłany: 17 lipca, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. W piątek mam punkcję. Dzisiaj robiłam badania progesteronu I estradiolu
    Wyniki estradiol 685,3
    Progesteron 0,5
    Czy wynik estradiolu nie jest za niski aby przystąpić do punkcji?

  • Panna_Melodia Autorytet
    Postów: 617 801

    Wysłany: 17 lipca, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulcia1988 wrote:
    Hej dziewczyny 🙂🙂🙂🙂
    Witam Was wszystkie 🙂

    Widzę, że wiele z Was jest na różnych etapach drogi in vitro.
    Jedne z Was są bardziej doświadczone , drugie tak jak ja nowicjuszki🙂

    Mam kilka pytań odnośnie stymulacji i okresie po🙂 bardzo prosiłabym Was o udzielenie odpowiedzi.
    Zaczynam niebawem swoją pierwszą w życiu stymulację a że jestem osobą nerwową, panikarą wręcz od zawsze to uwierzcie - nie mam lekko 😛

    1. Jak się czułyście w trakcie stymulacji? Czy były jakieś odczuwane bóle brzucha, jakiejś większe dolegliwości? ( Ja zdycham przy zwykłej co miesięcznej owulacji przez kilka dni i boję się czy stymulacja będzie jeszcze gorsza w odczuciu?)
    2. Czy w trakcie trwania stymulowania już mam być na diecie wysokobiałkowej, pić więcej wody i elektrolitów czy mam dopiero wdrażać to w życie po punkcji?
    3. Jak się czułyście po punkcji? Nie boję się bólu brzucha itp ale hiperki,która może się skończyć w szpitalu ( tak , wiem czarne myśli ale niestety osoby takie jak ja już mają tak po prostu).
    4. Czy transfer jest bolesny? Mam problem z badaniami ginekologicznymi wziernikiem, zawsze jestem bardzo spięta.
    Czy transfer jest bardzo odczuwany i czy można ewentualnie wziąć coś na uspokojenie/rozluźnienie?

    Bardzo będę wdzięczna za odpowiedź 🙂
    Serdecznie Was pozdrawiam 🙂 i trzymam kciuki żeby każdej z Was się udało zajść w wymarzoną ciążę
    1. Pod koniec stymulacji już dość mocno czułam brzuch, ale u mnie były mocno powiększone jajniki i dużo komórek. Stąd dwa dni przed transferem byłam już na L4.
    2. Ja byłam na diecie wysokobiałkowej i elektrolitach po punkcji, o ile moją dietę można nazwać dietą, bo prawdę mówiąc niewiele byłam w stanie jeść. Wszystko w środku miałam tak uciśnięte, że przyjmowanie pokarmów było utrudnione, a dwa, że zwracałam.
    3. Po punkcji była tragedia... przez półtora tygodnia.
    4. Transfer w porównaniu do punkcji to dla mnie pikuś. Ja też jestem zawsze mocno spięta i nawet najmniejszy wziernik boli. Przy pierwszym transferze trudno mi było wyluzować, więc powiedzmy, że było średnio miło, przy drugim dużo lepiej i zero dyskomfortu.

    Paulcia1988 lubi tę wiadomość

    👱‍♀️ 88'
    PCOS i IO na pokładzie
    Mutacje - brak
    Zespół Antyfosfolipidowy - brak
    Toczeń - brak
    KIR Bx
    SonoHSG ❌ dwa razy wynik wątpliwy
    👱‍♂️ 86'
    Szczęściarz mógłby być dawcą 👀

    INVIMED KATOWICE dr C. 🍀 🍀 🍀
    ❄️ 4AA, ❄️ 4AA, ❄️ 4AA, ❄️ 4BB, ❄️3AA
    11.06 FET I ❄️ 4BB ❌

    12.07 FET II ❄️ 4AA
    18.07 betaHCG 33,3mIU/ml (6dpt)
    20.07 betaHCG 80,9mIU/ml (8dpt)
    22.07 betaHCG 208,8mIU/ml (10dpt)
    24.07 betaHCG 567,2mIU/ml (12dpt)
    26.07 betaHCG 1471,7mIU/ml (14dpt)
    29.07 betaHCG 5053,9mIU/ml (17dpt)
    30.07 szpital | betaHCG 7089mIU/ml (18dpt)
    31.07 szpital | pęcherzyk ciążowy 1,5cm (19dpt)
    01.08 szpital | betaHCG 11806mIU/ml (20dpt)
    07.08 betaHCG 42657,9mIU/ml (26dpt)
    20.08 ❤️ CRL 1,89cm
    05.09 ❤️ CRL 3,5cm
    18.09 ❤️ CRL 7,2cm

    Czekamy na rozwój sytuacji 🍀🥹
    preg.png
  • Anoli88 Autorytet
    Postów: 256 418

    Wysłany: 17 lipca, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulcia1988 wrote:
    Hej dziewczyny 🙂🙂🙂🙂
    Witam Was wszystkie 🙂

    Widzę, że wiele z Was jest na różnych etapach drogi in vitro.
    Jedne z Was są bardziej doświadczone , drugie tak jak ja nowicjuszki🙂

    Mam kilka pytań odnośnie stymulacji i okresie po🙂 bardzo prosiłabym Was o udzielenie odpowiedzi.
    Zaczynam niebawem swoją pierwszą w życiu stymulację a że jestem osobą nerwową, panikarą wręcz od zawsze to uwierzcie - nie mam lekko 😛

    1. Jak się czułyście w trakcie stymulacji? Czy były jakieś odczuwane bóle brzucha, jakiejś większe dolegliwości? ( Ja zdycham przy zwykłej co miesięcznej owulacji przez kilka dni i boję się czy stymulacja będzie jeszcze gorsza w odczuciu?)
    2. Czy w trakcie trwania stymulowania już mam być na diecie wysokobiałkowej, pić więcej wody i elektrolitów czy mam dopiero wdrażać to w życie po punkcji?
    3. Jak się czułyście po punkcji? Nie boję się bólu brzucha itp ale hiperki,która może się skończyć w szpitalu ( tak , wiem czarne myśli ale niestety osoby takie jak ja już mają tak po prostu).
    4. Czy transfer jest bolesny? Mam problem z badaniami ginekologicznymi wziernikiem, zawsze jestem bardzo spięta.
    Czy transfer jest bardzo odczuwany i czy można ewentualnie wziąć coś na uspokojenie/rozluźnienie?

    Bardzo będę wdzięczna za odpowiedź 🙂
    Serdecznie Was pozdrawiam 🙂 i trzymam kciuki żeby każdej z Was się udało zajść w wymarzoną ciążę
    Hej,
    Ad. 1) Nie obawiaj się czasu stymulacji☺️ moje naturalne owulację zazwyczaj są mocno odczuwalne i czasem dwa dni mocnego bólu jajnika. Natomiast w czasie stymulacji nic takiego nie czułam, do owulacji było wszystko okay i czułam się naprawdę dobrze😊
    Ad. 3) Przy umiarkowanej hiperce wszystko dało się znieść. Trzeba na siebie przy objawach uważać, obserwować (mierzyłam obwód brzucha z dnia na dzień czy nie jest gorzej) i w razie potrzeby kontakt z kliniką lub lekarzem. Zostaniesz odpowiednio przed poinformowana o możliwych objawach. Mi też pomagało pisanie tu na forum jak coś mnie bardziej niepokoiło. Dziewczyny są bardzo pomocne i dużo wiedzą 🥰

    Paulcia1988 lubi tę wiadomość

    Rocznik 88.
    Starania od grudnia 2021.
    Kariotyp 🆗
    AMH 12.2022 4.71
    AMH 04.2024 2.07
    PAI 1 homozygotyczna (4G/4G)
    HSG marzec 2023 - niedrożny lewy jajowód (wodniak).
    1 IUI czerwiec 2023, nieudana.
    2 IUI sierpień 2023, nieudana.
    Endometrioza, usunięcie jej ognisk, usunięcie lewego jajowodu (laparoskopia) wrzesień 2023.
    Vibin - antykoncepcja od 28.09.2023 do 28.11.2023 (zalecenie lekarza).

    12.06.2024 rozpoczęcie stymulacji 💉
    21.06.2024 punkcja, pobrano 10 kumulusów, 6 komórek. Uzyskaliśmy 4 ❄️❄️❄️❄️
    Leki: acard, estrofem, luteina.
    17.07 transfer ❄️BL.4.1.1 (AH, EmbryoGlue) - nieudany, beta 6dpt nie ruszyła.
    14.08 transfer ❄️BL. 3.2.2 (AH, EmbryoGlue)🤞
    7dpt Beta-HCG 49 mlU/ml PGR 43,80 ng/ml
    9dpt Beta-HCG 131 mlU/ml PRG 45,7 ng/ml
    12dpt Beta-HCG 814 mlU/ml
    14dpt Beta-HCG 1994 mlU/ml
  • Mmagda Przyjaciółka
    Postów: 65 59

    Wysłany: 17 lipca, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aewelinaa wrote:
    Hej dziewczyny. W piątek mam punkcję. Dzisiaj robiłam badania progesteronu I estradiolu
    Wyniki estradiol 685,3
    Progesteron 0,5
    Czy wynik estradiolu nie jest za niski aby przystąpić do punkcji?
    Na jedną dojrzała komórkę przypada ok 300 więc estradiol niski.A ile masz pęcherzyków?

  • aewelinaa Przyjaciółka
    Postów: 83 112

    Wysłany: 17 lipca, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mmagda wrote:
    Na jedną dojrzała komórkę przypada ok 300 więc estradiol niski.A ile masz pęcherzyków?

    Pęcherzyków jest 8, martwię się że nie uzyskamy ani jednego zarodka 😔 w ogóle nie wiem czy jest sens podchodzić do punkcji przy takim wyniku estradiolu 😔

  • Kate@@ Autorytet
    Postów: 1049 1353

    Wysłany: 17 lipca, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haniu, poproszę o wpis:
    📆 29/07 - transfer

    Robimy ten transfer rzutem na taśmę po wakacjach 🫣😆, cykl sztuczny, dziś endo 10mm, progesteron 0,05, wyjeżdżamy jutro, wracamy na transfer!

    Przyjaciółka123, Różyczka91, alittle, Linka89, RainbowDeer, izabelka90, Hania2010, aga12345, Mała3, Lola93, Musk, Lilithgirl, pinkola, rozalaa, Yasamez91, Annn90, hope28, Oggi_91 lubią tę wiadomość

    👩🏻
    35 lat, PCOS; AMH 6.82; niedoczynność tarczycy; kariotyp ok; mutacje MTHFR hetero, V R2 hetero, PAI-1 homo, Kir genotyp Bx
    🧑🏻
    39 lat, MSOME 0% plemników pierwszej klasy, 1% plemników drugiej klasy; ruchliwość i ilość poniżej normy; kariotyp ok

    2021 - rozpoczęcie starań
    11/23 - histeroskopia (stan zapalny endometrium)
    2/24 - punkcja (27 🥚 pobrano -> 21 🥚 zapłodniono -> powstało 8 ❄️ -> embrace dla połowy); hiperstymulacja

    ❄️2 zdrowe 6AB & 5AB
    ❄️4 nieprzebadane, 1 nieinformatywny

    15.04.2024 - transfer ❄️ 6AB (atosiban, acard, neoparin, metypred) - beta 0 💔
    29.07.2024 - transfer ❄️ 4AB (acard, neoparin, encorton, embryo glue) 6 dpt cień cienia; 7 dpt beta 6,64; 9 dpt beta 1,40 - cb 💔
    28.08.2024 - transfer ❄️ 5AB (acard, neoparin, encorton, intralipid, accofil, relanium, UTM):
    6 dpt beta 42,2; progesteron 56,1
    8 dpt beta 99,1 (+124%)
    10 dpt beta 269 (+171%)
    12 dpt beta 869 (+223%)
    14 dpt beta 2352 (+171%) ⏳
  • Jenny93 Autorytet
    Postów: 2959 2909

    Wysłany: 17 lipca, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aewelinaa wrote:
    Pęcherzyków jest 8, martwię się że nie uzyskamy ani jednego zarodka 😔 w ogóle nie wiem czy jest sens podchodzić do punkcji przy takim wyniku estradiolu 😔


    Oczywiście, że jest sens, bo do piątku jeszcze trochę podskoczy, a poza tym Wilczka jest przykładem, że nie ilość, a jakość się liczy. Kciuki 🍀✊🏼

    Hania2010 lubi tę wiadomość

    preg.png
  • Misiak Przyjaciółka
    Postów: 112 135

    Wysłany: 17 lipca, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem po punkcji. Czuję się dobrze. Co prawda przespałam całe popołudnie, ale to bardziej że niewyspania, bo musiałam wstać o 3. Trochę jestem niezadowolona, bo udało się pozyskać tylko 7 komórek 🙁 ale jak już nie raz pisaliście liczy się jakość. Więc trzymam kciuki ✊, żeby pozyskać coś jeden zarodek.

    Panna_Melodia, Przyjaciółka123, alittle, Luna_94🌛, Żabka🐸, Sarenka, aga12345 lubią tę wiadomość

    👩35
    👨36
    🐕
    1 IVF
    październik 2022 - ET - beta 0
    październik 2023 - FET
    12.02.2024 - 21 tc (*) 👼

    17.07 punkcja
    22.07 ET 4.1.1
    27.07 (5dpt) - beta 17,7
    2.08 (11 dpt) - 137,4
    9.07 (18 dpt) beta 1383 pęcherzyk ciążowy
    16.07 (25 dpt) beta 9051, jest ❤️
    Zostań z nami 🍀🌈🦋
    preg.png
  • Misiak Przyjaciółka
    Postów: 112 135

    Wysłany: 17 lipca, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulcia1988 wrote:
    Hej dziewczyny 🙂🙂🙂🙂
    Witam Was wszystkie 🙂

    Widzę, że wiele z Was jest na różnych etapach drogi in vitro.
    Jedne z Was są bardziej doświadczone , drugie tak jak ja nowicjuszki🙂

    Mam kilka pytań odnośnie stymulacji i okresie po🙂 bardzo prosiłabym Was o udzielenie odpowiedzi.
    Zaczynam niebawem swoją pierwszą w życiu stymulację a że jestem osobą nerwową, panikarą wręcz od zawsze to uwierzcie - nie mam lekko 😛

    1. Jak się czułyście w trakcie stymulacji? Czy były jakieś odczuwane bóle brzucha, jakiejś większe dolegliwości? ( Ja zdycham przy zwykłej co miesięcznej owulacji przez kilka dni i boję się czy stymulacja będzie jeszcze gorsza w odczuciu?)
    2. Czy w trakcie trwania stymulowania już mam być na diecie wysokobiałkowej, pić więcej wody i elektrolitów czy mam dopiero wdrażać to w życie po punkcji?
    3. Jak się czułyście po punkcji? Nie boję się bólu brzucha itp ale hiperki,która może się skończyć w szpitalu ( tak , wiem czarne myśli ale niestety osoby takie jak ja już mają tak po prostu).
    4. Czy transfer jest bolesny? Mam problem z badaniami ginekologicznymi wziernikiem, zawsze jestem bardzo spięta.
    Czy transfer jest bardzo odczuwany i czy można ewentualnie wziąć coś na uspokojenie/rozluźnienie?

    Bardzo będę wdzięczna za odpowiedź 🙂
    Serdecznie Was pozdrawiam 🙂 i trzymam kciuki żeby każdej z Was się udało zajść w wymarzoną ciążę
    Ad.1 Nie miałam żadnych dolegliwości podczas stymulacji, oprócz dyskomfortu z robienia zastrzyków w brzuch, co do miłych rzeczy nie należy 🙂 pod koniec miałam tylko wrażenie, że mój brzuch jest trochę bardziej "wzdęty".
    Ad.2 dietę wysokobiałkowa miałam zlecona dopiero po punkcji
    Ad. 3 jestem właśnie po punkcji i czuję się dobrze. Lekko bolał mnie brzuch od razu po zabiegu.
    Ad. 4 sam transfer nie jest bolesny.

    Paulcia1988 lubi tę wiadomość

    👩35
    👨36
    🐕
    1 IVF
    październik 2022 - ET - beta 0
    październik 2023 - FET
    12.02.2024 - 21 tc (*) 👼

    17.07 punkcja
    22.07 ET 4.1.1
    27.07 (5dpt) - beta 17,7
    2.08 (11 dpt) - 137,4
    9.07 (18 dpt) beta 1383 pęcherzyk ciążowy
    16.07 (25 dpt) beta 9051, jest ❤️
    Zostań z nami 🍀🌈🦋
    preg.png
  • Anoli88 Autorytet
    Postów: 256 418

    Wysłany: 17 lipca, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem już u siebie po transferze 😃
    Wyniki z dziś na szczęście dobre. 😅
    Dziękuję za Wasze kciuki i niech dalej będą trzymane mocne🤞by kropkowi odpowiadał domek, w którym się znalazł i by ze mną został!!! Frytki w McDonald's zaliczone w drodze powrotnej🍟
    We wtorek będę badać betę.
    Hania2010 prośba o wpisanie 📅
    23.07 beta 6 dpt

    Panna_Melodia, alittle, Luna_94🌛, MikiFiki, Przyjaciółka123, Natkaaaa, Jenny93, RainbowDeer, kamisia, kotciołek, Osa 🐝, Miwka, Hania2010, Mała3, Lola93, MjakMarta, Sarenka, aganieszkam, aga12345, Tinka8.7, Yasamez91, Annn90, Syla1990, hope28, Oggi_91 lubią tę wiadomość

    Rocznik 88.
    Starania od grudnia 2021.
    Kariotyp 🆗
    AMH 12.2022 4.71
    AMH 04.2024 2.07
    PAI 1 homozygotyczna (4G/4G)
    HSG marzec 2023 - niedrożny lewy jajowód (wodniak).
    1 IUI czerwiec 2023, nieudana.
    2 IUI sierpień 2023, nieudana.
    Endometrioza, usunięcie jej ognisk, usunięcie lewego jajowodu (laparoskopia) wrzesień 2023.
    Vibin - antykoncepcja od 28.09.2023 do 28.11.2023 (zalecenie lekarza).

    12.06.2024 rozpoczęcie stymulacji 💉
    21.06.2024 punkcja, pobrano 10 kumulusów, 6 komórek. Uzyskaliśmy 4 ❄️❄️❄️❄️
    Leki: acard, estrofem, luteina.
    17.07 transfer ❄️BL.4.1.1 (AH, EmbryoGlue) - nieudany, beta 6dpt nie ruszyła.
    14.08 transfer ❄️BL. 3.2.2 (AH, EmbryoGlue)🤞
    7dpt Beta-HCG 49 mlU/ml PGR 43,80 ng/ml
    9dpt Beta-HCG 131 mlU/ml PRG 45,7 ng/ml
    12dpt Beta-HCG 814 mlU/ml
    14dpt Beta-HCG 1994 mlU/ml
  • aewelinaa Przyjaciółka
    Postów: 83 112

    Wysłany: 17 lipca, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jenny93 wrote:
    Oczywiście, że jest sens, bo do piątku jeszcze trochę podskoczy, a poza tym Wilczka jest przykładem, że nie ilość, a jakość się liczy. Kciuki 🍀✊🏼

    Bardzo dziękuję za słowa otuchy 😘❤️❤️❤️Chciałabym i ja być takim przykładem 🤗

    Zdrówka 🍀

    Jenny93 lubi tę wiadomość

  • Mmagda Przyjaciółka
    Postów: 65 59

    Wysłany: 17 lipca, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aewelinaa wrote:
    Pęcherzyków jest 8, martwię się że nie uzyskamy ani jednego zarodka 😔 w ogóle nie wiem czy jest sens podchodzić do punkcji przy takim wyniku estradiolu 😔
    Jasne że podchodzić czasem wystarczy jedna dobra komórka.Jestem po 3 procedurach i estradiol przed punkcja w 1 procedurze 1000 i było 12 komórek a w 3 procedurze uwaga 16700 i 16 komórek więc nie ma reguły.Powodzenia.

  • Żabka🐸 Ekspertka
    Postów: 183 349

    Wysłany: 17 lipca, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luna_94🌛 wrote:
    1. W trakcie symulacji miałam okropne bóle głowy, ale nic poza tym. Okazało się, że leki mnie mocno odwadniały i wystarczyło zwiększyć ilość przyjmowanych płynów do 3-3,5 litra czystej wody - przeszło :)


    Oo to przy okazji i ja się dowiedziałam skąd u mnie bóle głowy 🤦🏼‍♀️ od niedzieli zaczęłam stymulację a od poniedziałku ból głowy nie daje mi żyć wieczorami 🤦🏼‍♀️
    Muszę zacząć pić zdecydowanie więcej wody 😊

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 lipca, 19:44

    Paulcia1988 lubi tę wiadomość

    👩31
    06.2024- AMH 5.56
    PCOS, niedoczynność tarczycy, Hashimoto, hiperprolaktynemia
    🧑37
    Obniżone parametry nasienia
    🟢Kariotyp
    🟢AZF
    🟢CFTR

    Starania od 2018

    14.07.2024 rozpoczęcie IVF
    25.07 9°° punkcja, 22 kumulusy, 15 dojrzałych 🥚🥚, 6 zapłodnionych, 9 zamrożonych
    25.07 23°° SOR, krwotok po punkcji, operacja na CITO...

    Mamy ❄️❄️❄️🥹🥰

    09.2024 transfer?? 🥹🥹
  • alittle Autorytet
    Postów: 3232 6323

    Wysłany: 17 lipca, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żabka🐸 wrote:
    Oo to przy okazji i ja się dowiedziałam skąd u mnie bóle głowy 🤦🏼‍♀️ od niedzieli zaczęłam stymulację a od poniedziałku ból głowy nie daje mi żyć wieczorami 🤦🏼‍♀️
    Muszę zacząć pić zdecydowanie więcej wody 😊

    Jaja też lepiej rosną od większej ilości wody.

    Żabka🐸 lubi tę wiadomość

    Starania od 2019
    👩🏻 90' AMH 7.47 🔴 IO, PCOS, KIR AA, cytokiny, CD56, PAI-1 homo, usunięty jajowód
    👨🏻 91' 🔴 morfologia 3% HLA-C c1c2
    🟢 Kariotypy
    05.2021 - laparoskopia, cp
    2022 - start w klinice
    💔 3x IUI
    11.2022 punkcja 3 ❄️
    01.2023 nieudana stymulacja, brak jaj
    03.2023 punkcja 5 ❄️
    04.2023 histeroskopia, usunięcie polipów, nieudana próba zamknięcia ujścia jajowodu, CD138 leczenie
    06.2023 laparoskopia, wodniak, usunięcie jajowodu,
    💔 12.07.2023 FET 511 CS, atosiban - beta 10dpt < 5mlU/ml
    💔 03.10.2023 FET 422 CN atosiban, accofil wlew, accofil, intalipid, neoparin, encorton, magne b6 forte - beta 8dpt 0,68 mIU/ml
    💔 06.03.2024 FET 322 CN accofil, intalipid, neoparin, encorton, magne b6 forte - 17.04 8+5 indukcja poronienia, puste jajo
    💔 12.07.2024 FET 411 CN nospa, magne b6 forte - beta 10dpt < 5mlU/ml
    08.2024 histeroskopia
    🙏 2024 FET

    Zostały 4 ❄️
‹‹ 195 196 197 198 199 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ