Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną 🍉🍀🌺 IVF LIPIEC'24🌺🍀🍉
Odpowiedz

🍉🍀🌺 IVF LIPIEC'24🌺🍀🍉

Oceń ten wątek:
  • aganieszkam Autorytet
    Postów: 11344 9591

    Wysłany: 21 lipca 2024, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZAJĄCZEK94 wrote:
    Dziewczyny a mnie piersi w ogóle nie bolą 🙄 To normalne?
    Po 1 transferze bolały, po drugim nie bolały w ogóle. Nie ma reguły 😊

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    02/26 Naturals Beta 1979, 4205
    Cudzie trwaj 😍 Dziewczynka 🩷
    preg.png

    age.png

    Synek 29.04.2025 🩵 (38+1tc)
    26dpt USG jest serduszko
    20dpt-2mm zarodek
    Beta 9dpt-113,92; 11dpt-260,59; 17dpt-2380,97
    24.08.2024- transfer 4BB

    Synek 26.07.2021 💙 (36+4tc)
    21dpt USG- 2,5mm szczęścia
    Beta: 6dpt-46,8; 8dpt-132,3; 10dpt-393,7
    02.12.2020 - Transfer blastki 6cio dniowej 6BA

    Córeczka 13.12.2019 🩷 (40+1tc)
    23dpt jest serduszko
    Beta: 6dpt-47,16; 8dpt-140,50; 10dpt-361,70; 16dpt-6550
    26.03.2019r.-Transfer blastka 4BB
    21.03.2019r.-Punkcja (pICSI)- 3 blastki (3BB, 4BB, 6BA)
    Niedrożne jajowody ❌
  • Ewelina26 Autorytet
    Postów: 2386 1452

    Wysłany: 21 lipca 2024, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KtoToTaka wrote:
    Dziewczyny widziałyście to?

    https://m.youtube.com/watch?v=6pwakBDDoMA

    Myślę że warto zobaczyć, bardzo ciekawe badania na temat testowania zarodków i dlaczego nie warto tego robić. Na pewno do przemyślenia.

    Jeśli się powtarzam to przepraszam, ale wątków i wpisów jest tyle, że nie da się ogarnąć ;)

    Ja najprawdopodobniej w środę punkcja 💪

    No właśnie widziałam jakiś czas temu 🤷‍♀️I teraz stoję przed takim dylematem 🙈.
    W planach było że robimy ivf , około 2-4 zarodki zbadamy i potem immunoglobuliny.
    No ale u mnie prosto nie może być😣
    Mamy tylko jeden zarodek 4AA ,reszta przestała się rozwijać.
    Do tego w laboratorium zamiast od razu pobrać komórkę i wysłać do badań to okazało się że embriolog się rozchorował i nie miał kto tego zrobić 🤬.
    Zamrozili malucha i teraz chcą go rozmrozić, pobrać komórkę i znów zamrozić.

    Nie wiem co mam teraz zrobić 🤔😥boję się że nie wytrzyma podwójnego rozmrażania a z drugiej strony chciała bym wiedzieć czy jest zdrowy za nim zdecyduje się na immunoglobulin.

    Starania od 2018
    💔Aniołek25.11.18
    [*]5/9tc
    💔Aniołek13.11.19
    [*]6/10tc
    💔Ciąża biochemiczna 03.01.21[*]
    💔Aniołek 31.03.21
    [*]4/8tc
    💔Aniołek17.06.21
    [*]6/10tc
    💔 Ciąża biochemiczna [*]23.05.22
    Problemy immunologiczne 🤦‍♀️
    -KIR AA 😔
    -rozjechane cytokiny😏
    -Insulinooporość
    -Niedoczynność tarczycy

    04.09 .24 I procedura *Transfer zarodka 4AA ❌( wlew z accofilu, ivig) 💔 CB

    11.2024 II procedura *Transferu nie będzie 😭zarodek 5AA nieprawidłowy 😩

    02.2025 III procedura * 18 pęcherzyków i tylko 1 komórka 😭brak zarodków .

    10.2025 IV procedura u dr.Paligi
    5 zdrowych zarodków po PGT- A
    ( 6 BA,5 BA,4 BA,4 BB,3 BB )😍.

    *24.11.2025 II kreski ,naturals 🫣
    - 30.12. 8t5d  CRL 2.13 cm🐛❤️158
    -10.01.  10t2d 8t6d  ..💔 aniołek 👼

    ,,Trzeba walczyć bez względu na to ile razy runęło niebo "
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lipca 2024, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patka949494 wrote:
    Gratuluję wszystkim wyników! Niech brzusia rosną zdrowe ❤️❤️❤️
    Awokado ja tam bym szła od razu, ale tak jak dziewczyny podpowiadają może faktycznie te badania? Myślę że to kwestia do przemyślenia z partnerem 😁.

    Mam nadzieję że w poniedziałek dołączę do Was i też będę się cieszyć 😁
    Kciuki ❤️

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lipca 2024, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina26 wrote:
    Dziewczyny czy mogę u Was przycupnąć😉
    Moja droga jest dosyć długa i kręta. Nigdy nie przypuszczałam że odwiedzę wątek in vitro ale stało się 🙈.Jestem już po punkcji .

    Po kilku latach naturalnych starań i 6 poronieniach, mój organizm doszedł do wniosku że ma już dosyć zachodzenia w ciążę 🤪.
    Ciągle szukam przyczyn niepowodzeń, praktycznie wszystko już sprawdzone i nic nie pomaga .
    Teraz w planach ivf i immunoglobuliny.

    Zajączek
    To że piersi Cię nie bolą to jest normalne .Nie wszystkie dziewczyny mają takie objawy .
    Jeszcze jest bardzo wcześnie, tak naprawdę objawy rozpędzaja się około 6tc .

    No właśnie a co do tygodni w ciąży, to przy in vitro jakos inaczej się to chyba liczy? Ściągałam sobie taką aplikacje preglife i tu mi pokazuje, że ja już teoretycznie jestem w 5 tygodniu ciąży (4+0)? Tak obliczyłam też na podstawie kalkulatora z pierwszej strony.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 lipca 2024, 11:14

  • Martit Autorytet
    Postów: 518 816

    Wysłany: 21 lipca 2024, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina26 wrote:
    No właśnie widziałam jakiś czas temu 🤷‍♀️I teraz stoję przed takim dylematem 🙈.
    W planach było że robimy ivf , około 2-4 zarodki zbadamy i potem immunoglobuliny.
    No ale u mnie prosto nie może być😣
    Mamy tylko jeden zarodek 4AA ,reszta przestała się rozwijać.
    Do tego w laboratorium zamiast od razu pobrać komórkę i wysłać do badań to okazało się że embriolog się rozchorował i nie miał kto tego zrobić 🤬.
    Zamrozili malucha i teraz chcą go rozmrozić, pobrać komórkę i znów zamrozić.

    Nie wiem co mam teraz zrobić 🤔😥boję się że nie wytrzyma podwójnego rozmrażania a z drugiej strony chciała bym wiedzieć czy jest zdrowy za nim zdecyduje się na immunoglobulin.
    W Czechach mówili, że absolutnie nie wolno tak robić.

    preg.png
  • PaniKaziukowa Autorytet
    Postów: 2041 3815

    Wysłany: 21 lipca 2024, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Kobietki za dobre słowo i za konkrety. Były mi potrzebne. Wypłakałam się trochę i ciśnienie mi zeszło. Idę do ogródka na kwiatoterapię zająć trochę głowę. 😘

    Kluska, Ewelina26, Hania2010, kamisia, alittle, kotciołek, Jenny93, nick nieaktualny, Panna_Melodia, Różyczka91, RainbowDeer, Beth86, Musk, Yasamez91, Sarenka, Cari09 lubią tę wiadomość

    👩🏻 31 🧔🏻‍♂️ 35 + 🐶

    07.21 cb
    04.22 cp

    1IVF - 09.22 ❄️❄️❄️❄️
    15.11.22 - FET 4.1.1 - ❌
    18.03.23 - FET 4.1.1 - ❌
    01.07.23 - ET 4.1.1 - ❌
    25.06.24 - FET 4.2.2 - pj 7tc - 01.08 💔

    2IVF - 10.24 ❄️ 4.1.2 ❄️ 4.2.2
    29.01.2025 - FET 4.1.2 - Staś 🩵
    Jesteś z nami Skarbie 🩵
    age.png
  • Kluska Autorytet
    Postów: 4498 7426

    Wysłany: 21 lipca 2024, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KtoToTaka wrote:
    Dziewczyny widziałyście to?

    https://m.youtube.com/watch?v=6pwakBDDoMA

    Myślę że warto zobaczyć, bardzo ciekawe badania na temat testowania zarodków i dlaczego nie warto tego robić. Na pewno do przemyślenia.

    Jeśli się powtarzam to przepraszam, ale wątków i wpisów jest tyle, że nie da się ogarnąć ;)

    Ja najprawdopodobniej w środę punkcja 💪
    Akurat wypowiedzi lekarzy z kliniki która badań zarodków nie oferuje mnie nie przekonują. Owszem badanie zarodków ma wady, nie daje gwarancji, sprawdza tylko aneuploidie i nie zawsze ma podstawy ale mówienie, że nie warto jest nieprawdą.

    izabelka90, alittle, Luna_94🌛, Sarenka lubią tę wiadomość

    age.png
    age.png

    Artvimed Kraków

    06.25 transfer 5BB, 6dpt 38.4, 10dpt 200, 12dpt 376, 14dpt 880, 30dpt zarodek z ❤️🍀

    02.25 histeroskopia

    11.24 transfer ❄️, biochem

    11.22 zabraliśmy ❄️ do 🏡, 07.23 Z jest na świecie ❤️♀️

    10.22 mamy 4 zdrowe ❄️
    09.22 mamy 5 ❄️ z pierwszego IVF

    👱‍♀️87, 🧔 86

    ♀️Niepłodność jajowodowa: oba niedrożne

    💊KIR BX (brakuje 2DS2, 2DS3, 2DS4 norm)
    💊Układ hetero w czynnik Leiden, R2 i MTHFR
    💊Wysokie NK maciczne
    💊 Zapalenie endometrium

    ♂️Delikatnie obniżona morfologia ale fragmentacja, stres oksydacyjny i inne testy super.
  • izabelka90 Autorytet
    Postów: 10863 16372

    Wysłany: 21 lipca 2024, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZAJĄCZEK94 wrote:
    No właśnie a co do tygodni w ciąży, to przy in vitro jakos inaczej się to chyba liczy? Ściągałam sobie taką aplikacje preglife i tu mi pokazuje, że ja już teoretycznie jestem w 4 tygodniu ciąży?
    Zajączku wylicz sobie tutaj termin porodu według daty transferu https://marianmalinowski.pl/kalkulator-porodu/ i wrzuc wtedy w preglife termin porodu.

    No i ciąża trwa od dnia ostatniej miesiączki dlatego wydaje się sporo, dowiadujesz się o ciazy a jej 4 tygodnie już minęły 🙈

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 lipca 2024, 11:18

    nick nieaktualny, Nadzieja25 lubią tę wiadomość

  • Calineczka90 Autorytet
    Postów: 1404 1681

    Wysłany: 21 lipca 2024, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina26 wrote:
    No właśnie widziałam jakiś czas temu 🤷‍♀️I teraz stoję przed takim dylematem 🙈.
    W planach było że robimy ivf , około 2-4 zarodki zbadamy i potem immunoglobuliny.
    No ale u mnie prosto nie może być😣
    Mamy tylko jeden zarodek 4AA ,reszta przestała się rozwijać.
    Do tego w laboratorium zamiast od razu pobrać komórkę i wysłać do badań to okazało się że embriolog się rozchorował i nie miał kto tego zrobić 🤬.
    Zamrozili malucha i teraz chcą go rozmrozić, pobrać komórkę i znów zamrozić.

    Nie wiem co mam teraz zrobić 🤔😥boję się że nie wytrzyma podwójnego rozmrażania a z drugiej strony chciała bym wiedzieć czy jest zdrowy za nim zdecyduje się na immunoglobulin.

    W mojej klinice też praktykują zamrożenie a później rozmrożenie zarodka w celu pobrania materiału do badań genetycznych. Ubłagałam swoją embriolog, żeby od razu zrobić biopsję jeszcze przed mrożeniem. Transfer z immunoglobulinami jest bardzo drogi i lepiej mieć przebadany zarodek niż później zachodzić w głowę czy ivig to nie jest jednak lek dla nas czy to może jednak zarodek był chory 😢

    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lipca 2024, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    izabelka90 wrote:
    Zajączku wylicz sobie tutaj termin porodu według daty transferu https://marianmalinowski.pl/kalkulator-porodu/ i wrzuc wtedy w preglife termin porodu.
    Tak zrobiłam, wyliczyło mi 30.03.2025 r. 🙄

    izabelka90, Hania2010, nick nieaktualny, Różyczka91, Sarenka, Żabka🐸 lubią tę wiadomość

  • Ewlona Autorytet
    Postów: 548 577

    Wysłany: 21 lipca 2024, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heja, od którego dnia cyklu zacząć robić testy owulacyjne ? Wyleciało mi z głowy a coś mi świta dzień 9 ale tutaj jest większa wiedza niż moja sklerotyczna głowa

    age.png
  • Linka89 Autorytet
    Postów: 798 1261

    Wysłany: 21 lipca 2024, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewlona wrote:
    Heja, od którego dnia cyklu zacząć robić testy owulacyjne ? Wyleciało mi z głowy a coś mi świta dzień 9 ale tutaj jest większa wiedza niż moja sklerotyczna głowa
    Ja robiłam od 9 dnia, rani i wieczorem :)

    Ewlona lubi tę wiadomość

    Start 2017
    2018 clo - puste jajo [*] x2
    06.2020 - IUI :(
    08.2020 - IUI :(
    01.2021 - start IVF
    23.01.21 transfer 4.1.1
    7 dpt beta 52,4
    9 dpt beta 97,7
    12 dpt beta 330
    14 dpt beta 978
    18 dpt beta 3823
    25 dpt jest ❤️ 3,5 mm!
    7t3d 1,3 cm ❤️
    9t6d 3 cm ❤️
    12t6d 7 cm ❤️
    20t0d 350g ❤️♀️

    02.24 transfer 4.1.2 ❌️ 😞
    07.24 transfer 3.1.1 ❌️ 😞
    04.25 3.2.2 -> encorton, intralipid, neoparin, prolutex, accofil ❌️😞
    05.2025 -> j.w. ❌️ 😞
    07.25 -> nowa procedura (7 MII, 2 zarodki)
    ET 2.2.2 ❌️ 😞
    Diphereline 💉💉💉
    10.25 transfer 3.2.2❌️😞
    11.25 ->Diphereline 💉& nowa procedura🍀 długi protokół (5 MII, 1 zarodek 😞)
    12.25 ET 1.2.2 ❌️😞
    02.26 nowa procedura, AO, PICSI, 6MII (❄️5.2.2)
    04.26 Minihistero, leczenie stanu zapalnego

    ______________________
    Endometrioza, adenomioza
    KIR bx, brak 3/5 DS
    PAI, MTHFR - hetero
    NK⬆️
    Cross - 13% - ok
    Kariotypy - ok
    Nasienie - ok
  • Ewelina26 Autorytet
    Postów: 2386 1452

    Wysłany: 21 lipca 2024, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martit wrote:
    W Czechach mówili, że absolutnie nie wolno tak robić.

    Wkurzyłam się strasznie na tą klinikę 🤬jak mogli nie mieć kogoś na zastępstwo 🤷‍♀️.


    A mówili dlaczego tego nie robić?

    Starania od 2018
    💔Aniołek25.11.18
    [*]5/9tc
    💔Aniołek13.11.19
    [*]6/10tc
    💔Ciąża biochemiczna 03.01.21[*]
    💔Aniołek 31.03.21
    [*]4/8tc
    💔Aniołek17.06.21
    [*]6/10tc
    💔 Ciąża biochemiczna [*]23.05.22
    Problemy immunologiczne 🤦‍♀️
    -KIR AA 😔
    -rozjechane cytokiny😏
    -Insulinooporość
    -Niedoczynność tarczycy

    04.09 .24 I procedura *Transfer zarodka 4AA ❌( wlew z accofilu, ivig) 💔 CB

    11.2024 II procedura *Transferu nie będzie 😭zarodek 5AA nieprawidłowy 😩

    02.2025 III procedura * 18 pęcherzyków i tylko 1 komórka 😭brak zarodków .

    10.2025 IV procedura u dr.Paligi
    5 zdrowych zarodków po PGT- A
    ( 6 BA,5 BA,4 BA,4 BB,3 BB )😍.

    *24.11.2025 II kreski ,naturals 🫣
    - 30.12. 8t5d  CRL 2.13 cm🐛❤️158
    -10.01.  10t2d 8t6d  ..💔 aniołek 👼

    ,,Trzeba walczyć bez względu na to ile razy runęło niebo "
  • KtoToTaka Znajoma
    Postów: 26 35

    Wysłany: 21 lipca 2024, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina26 wrote:
    No właśnie widziałam jakiś czas temu 🤷‍♀️I teraz stoję przed takim dylematem 🙈.
    W planach było że robimy ivf , około 2-4 zarodki zbadamy i potem immunoglobuliny.
    No ale u mnie prosto nie może być😣
    Mamy tylko jeden zarodek 4AA ,reszta przestała się rozwijać.
    Do tego w laboratorium zamiast od razu pobrać komórkę i wysłać do badań to okazało się że embriolog się rozchorował i nie miał kto tego zrobić 🤬.
    Zamrozili malucha i teraz chcą go rozmrozić, pobrać komórkę i znów zamrozić.

    Nie wiem co mam teraz zrobić 🤔😥boję się że nie wytrzyma podwójnego rozmrażania a z drugiej strony chciała bym wiedzieć czy jest zdrowy za nim zdecyduje się na immunoglobulin.

    Faktycznie dylemat 🥴 ale biorąc pod uwagę ten wykład, to że jest jeden zarodek oraz to że trzebaby było dwukrotnie mrozić, to ja bym się chyba nie decydowała 🤷‍♀️ ale no wiadomo decyzja trudna

    * 37 lat
    * Endometrioza
    * jajowody drożne 🍀
    * amh - niskie
    * 12.07.2024 - pierwsza procedura in vitro
  • izabelka90 Autorytet
    Postów: 10863 16372

    Wysłany: 21 lipca 2024, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZAJĄCZEK94 wrote:
    Tak zrobiłam, wyliczyło mi 30.03.2025 r. 🙄
    I prawidłowo ❤️
    Na wielkanoc mały kic kic będzie z Wami 🥹💓🐰

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 lipca 2024, 11:24

    nick nieaktualny, Kluska lubią tę wiadomość

  • Nadzieja25 Autorytet
    Postów: 2246 4816

    Wysłany: 21 lipca 2024, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZAJĄCZEK94 wrote:
    Tak zrobiłam, wyliczyło mi 30.03.2025 r. 🙄
    W urodziny mojego Męża 😁
    Ja mam termin na dzień po Tobie 31.03 😅
    A co do bólu piersi też mnie nie bolą 😁

    nick nieaktualny, izabelka90, Kluska, Sarenka lubią tę wiadomość

    KrakOvi
    Punkcja 20 x 🥚
    5x ❄️
    I FET 02.12.2023
    7dpt 4.9
    9dpt 14.6
    11 dpt 2.8 💔

    II FET 13.07.2024
    5dpt 10 (II)
    7dpt 65
    9dpt 130
    11dpt 233
    13dpt 490
    15dpt 1291
    20dpt 10976
    23dpt 💙

    Zostały 3x ❄️
    age.png
  • alittle Autorytet
    Postów: 5052 10653

    Wysłany: 21 lipca 2024, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PaniKaziukowa wrote:
    Dzięki Kobietki za dobre słowo i za konkrety. Były mi potrzebne. Wypłakałam się trochę i ciśnienie mi zeszło. Idę do ogródka na kwiatoterapię zająć trochę głowę. 😘

    Daj mi tipy co zrobić, żeby moja biedrowa mięta i bazylia parapetowa przeżyły więcej niż 5 dni 😭

    Kasiek789 lubi tę wiadomość

    Starania od 2019
    👩🏻 90' AMH 7.47 🔴 IO, PCOS, KIR AA, CBA, CD56, PAI-1 homo
    👨🏻 91' 🔴 morfologia 3% HLA-C c1c2
    🟢 Kariotypy
    💔 05.2021 - laparo, cp
    2022 - start w klinice
    💔 3x IUI
    11.2022 punkcja 3 ❄️
    01.2023 nieudana stymulacja, brak jaj
    03.2023 punkcja 5 ❄️
    04.2023 histero, usunięcie polipów, nieudana próba zamknięcia ujścia jajowodu, CD138 leczenie
    06.2023 laparo, wodniak, usunięcie jajowodu,
    💔 12.07.2023 FET 511 CS, atosiban
    💔 03.10.2023 FET 422 CN atosiban, accofil wlew, accofil, intalipid, neoparin, encorton
    💔 06.03.2024 FET 322 CN accofil, intalipid, neoparin, encorton - 17.04 8+5 indukcja poronienia, puste jajo
    💔 12.07.2024 FET 411 CN
    08.2024 histero
    🌈🙏12.10.2024 FET 2x422 CS accofil, intalipid, EG
    7-115; 9-245; 11-441; 13-692; 15-1475; 17-3077; 18-CRL 2.5; 25-CRL 6.1 ❤️
    Nifty OK 💙

    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lipca 2024, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja25 wrote:
    W urodziny mojego Męża 😁
    Ja mam termin na dzień po Tobie 31.03 😅
    A co do bólu piersi też mnie nie bolą 😁

    Idziesz jutro na betę? 😁

  • KtoToTaka Znajoma
    Postów: 26 35

    Wysłany: 21 lipca 2024, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kluska wrote:
    Akurat wypowiedzi lekarzy z kliniki która badań zarodków nie oferuje mnie nie przekonują. Owszem badanie zarodków ma wady, nie daje gwarancji, sprawdza tylko aneuploidie i nie zawsze ma podstawy ale mówienie, że nie warto jest nieprawdą.


    Całkiem możliwe 🤷‍♀️ ja jestem świeżakiem w temacie, dużo na razie czytam i oglądam (za dużo 😅) więc chętnie poznam też opinie innych na ten temat

    * 37 lat
    * Endometrioza
    * jajowody drożne 🍀
    * amh - niskie
    * 12.07.2024 - pierwsza procedura in vitro
  • Nadzieja25 Autorytet
    Postów: 2246 4816

    Wysłany: 21 lipca 2024, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZAJĄCZEK94 wrote:
    Idziesz jutro na betę? 😁
    Jasne! O 6:30 😁 jak będzie kolejka to zastanawiam się czy to jest ten moment kiedy moge powiedzieć że jestem w ciąży i skorzystać z pierwszeństwa?

    Przyjaciółka123, Musk, Polcja lubią tę wiadomość

    KrakOvi
    Punkcja 20 x 🥚
    5x ❄️
    I FET 02.12.2023
    7dpt 4.9
    9dpt 14.6
    11 dpt 2.8 💔

    II FET 13.07.2024
    5dpt 10 (II)
    7dpt 65
    9dpt 130
    11dpt 233
    13dpt 490
    15dpt 1291
    20dpt 10976
    23dpt 💙

    Zostały 3x ❄️
    age.png
‹‹ 244 245 246 247 248 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suplementacja w ciąży a wytyczne ekspertów. Dlaczego skład Prenasolu to odpowiedź na potrzeby przyszłej mamy?

Ciąża to czas, w którym zapotrzebowanie na konkretne składniki odżywcze gwałtownie rośnie. Przyszła mama musi dostarczyć je nie tylko sobie, ale przede wszystkim rozwijającemu się maluchowi. Niestety, współczesna dieta często nie wystarcza, by pokryć te zwiększone potrzeby. Właśnie dlatego Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położników (PTGiP) przygotowało konkretne rekomendacje dotyczące dodatkowego wsparcia organizmu. Na co warto zwrócić uwagę, wybierając odpowiedni preparat? Czy każda kobieta w ciąży potrzebuje suplementów?

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ