Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną 🤰🤰🤰IVF LISTOPAD🍀🍍🤞
Odpowiedz

🤰🤰🤰IVF LISTOPAD🍀🍍🤞

Oceń ten wątek:
  • KateM Autorytet
    Postów: 5968 8105

    Wysłany: 18 listopada 2022, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PaniKaziukowa wrote:
    Powodzenia dziewczyny dzisiaj ☺️

    Ja dziś z jakimś opóźnieniem od rana.
    Mam spadek formy i przeczucie, ze się nie udało u mnie. Nawet z łóżka nie mogłam się rano podnieść no bo po co w sumie jak wszystko traci sens.

    Wyrzuć te czarnowidztwo za okno..
    <3

    Mati W. lubi tę wiadomość

    kirAA, allo-mlr 0, morfo 0%,2%, Fragmentacja DNA - 28%,ŻPN II st
    Kariotyp❗️BT (11;22)
    03.2022 I IVF - Artemida Białystok
    09.03 punkcja ❄️❄️08.04 transfer 1AA ❄️ 10dpt < 1.1 05.05 transfer 3AA ❄️ 6-6,8-11,10-5 cb💔🖤
    06.2022 II IVF długi protokół
    04.07 punkcja❄️❄️❄️❄️ 08.09 transfer 1BB, accofil + acard 14.09 6dpt <0.2 🖤09.10 transfer 4AA accofil+acard 4dpt - 3,7 6dpt-8,2 8dpt - 4.6 💔🖤
    09.11 transfer 4AA 6-3.5,8-17,9-25,10-27,12-18💔🖤
    14.12 transfer 3AB 5 -13,7 - 27.1 💔🖤
    16.01.2023 - Invimed Wrocław - start
    13.02 punkcja
    8❄️ zbadanych 2❄️BT
    19.04 - 7 transfer 4AA
    4dpt 9, 7dpt 45,10dpt 243, 13dpt 810, 15dpt 1872, 17dpt 3401, 27dpt usg + wlew ivig
    21w3 440g chłopaka 🐥
    28w5 1438g chłopaka🐥
    35w3 2700g chłopaka 🐣
    age.png
  • Paula24 Autorytet
    Postów: 5702 6702

    Wysłany: 18 listopada 2022, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Julowa wrote:
    Brałam koło 22.
    Obudziłam się koło 2.30 zlana potem, dalej do 7 już ładny sen.
    Poszłam na morfologię a tam leukocyty 40 tys, przy normie 10.
    Aż zadzwoniła do mnie pani z diagnostyki że dwa razy sprawdzali i żebym się szybko z lekarzem skonsultowała.
    Generalnie od środy mam mega katar i zatoki mnie straszni dziś bolą. Ogólnie rozbita jestem.
    Mi kazano robić morfologię po accofilu conajmniej 24 h później bo wiadomo że kilka godzin po podaniu leukocyty wywala w kosmos. Ja zawsze robiłam morfologię 2 dninpo podaniu leku.

    age.png
    I IVF ❄️❄️❌
    II IVF ❄️❌
    III IVF ❄️✔️❄️❌
    IV IVF ❄️❌❄️ 🙏
    ➖➖➖➖➖➖➖➖
    28.06.2022 FET 4BA
    👶4dpt ⏸️ 11.50mlU
    p. 28.39ng
    👶6dpt 45.19mlU p.30.61ng
    👶7dpt 80.08 mlU
    👶8dpt 128.67mlU
    👶10dpt 424.01mlU p. 24.42 ng
    👶13dpt 2550mlU p.31.41ng
    👶15dpt 7519mlU p.43.67ng
    👶17dpt 15864mlU GS 1.03cm
    👶20dpt GS 1.5cm + pęcherzyk żółtkowy
    👶22dpt GS 1.91cm,YS 0.37cm,CRL 0.22cm
    Mamy ❤️
    👶24dpt CRL 0.33cm FHR 120bpm
    ➖➖➖➖➖➖➖➖
    30.01.2026 FET4BB 😓 biochem
    10.06.2026 FET5AA 😭 biochem
    ➖➖➖➖➖➖➖➖

    Syn 11.09.2012 ❤️
    Syn 10.03.2023 ❤️
  • PaniKaziukowa Autorytet
    Postów: 2041 3815

    Wysłany: 18 listopada 2022, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaśka Furiatka wrote:
    Chyba coś złego z tym pięknym śniegiem przyszło. Ja tez się czuje mega przygnieciona, brzuch mnie z nerwow boli, ściska w środku ze strachu..
    Trzymam kciuki, żeby przeczucie Cie oszukało 🤞

    Uwielbiam zimę i śnieg. Jak wstałam to aż się uśmiechnęłam na widok opruszonego podwórka. U mnie naprawdę zrobiło się biało.
    A jednak myśli czarne i jakoś nie umiem tego zmienić.

    Czekam na Twoją bete Kochana 😘

    Kaśka Furiatka, Cyg_Anka lubią tę wiadomość

    👩🏻 31 🧔🏻‍♂️ 35 + 🐶

    07.21 cb
    04.22 cp

    1IVF - 09.22 ❄️❄️❄️❄️
    15.11.22 - FET 4.1.1 - ❌
    18.03.23 - FET 4.1.1 - ❌
    01.07.23 - ET 4.1.1 - ❌
    25.06.24 - FET 4.2.2 - pj 7tc - 01.08 💔

    2IVF - 10.24 ❄️ 4.1.2 ❄️ 4.2.2
    29.01.2025 - FET 4.1.2 - Staś 🩵
    Jesteś z nami Skarbie 🩵
    age.png
  • PaniKaziukowa Autorytet
    Postów: 2041 3815

    Wysłany: 18 listopada 2022, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KateM wrote:
    Wyrzuć te czarnowidztwo za okno..
    <3

    Próbuje ❤️

    👩🏻 31 🧔🏻‍♂️ 35 + 🐶

    07.21 cb
    04.22 cp

    1IVF - 09.22 ❄️❄️❄️❄️
    15.11.22 - FET 4.1.1 - ❌
    18.03.23 - FET 4.1.1 - ❌
    01.07.23 - ET 4.1.1 - ❌
    25.06.24 - FET 4.2.2 - pj 7tc - 01.08 💔

    2IVF - 10.24 ❄️ 4.1.2 ❄️ 4.2.2
    29.01.2025 - FET 4.1.2 - Staś 🩵
    Jesteś z nami Skarbie 🩵
    age.png
  • Mati W. Autorytet
    Postów: 3352 5255

    Wysłany: 18 listopada 2022, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysza123 wrote:
    Lierin- Ja sie tak po cichu wpisuje na transfer na jutro 🙏☺️
    Zobaczymy ile z naszych zarodkow dotrwa do mrozenia ✨🙏🙏🙏

    🍀🤞🍀🤞🍀🤞🍀

    42 lat
    kariotyp-ok,AMH-0,48,FSH-16mIU/ml,Kir Bx, NK-17%,cytokiny-ok.

    Reprofit:5.06 ET ( biochem)☹️,13.07 FET - ☹️
    06.12 FET - ❤️🙏❤️
    2dpt - prog. 47.96 ng\ml
    5dpt - prog. 33.10 ng\ml
    7dpt - beta 85.02 mIU/ml, prog. 26.5 ng/ml
    9dpt - beta 225 mIU/ml, prog. 68 ng/ml
    12dpt - beta 1010 mIU/ml, prog. 45 ng/ml
    14dpt - beta 2930 mIU/ml
    22dpt - beta 24855 mIU/ml
    23dpt mamy ❤️
    9+6 - CRL 3.19cm
    15.02 prenatalne ok, będzie synuś 👶🥰
    17+6 - 233g chłopczyka 😍
    20+4 II prenatalne - 460g 😍

    Klinika Bocian
    - 09.2022 - II procedura IVF, 2 zarodki
    FETx 2 😞
    - 06.2022- I procedura IVF , 2 zarodki
    FETx2 😞

    age.png
  • Atika Autorytet
    Postów: 1293 1457

    Wysłany: 18 listopada 2022, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaziukowa najważniejsze to myśleć pozytywnie i nie przyciągać złych emocji bo stres tylko szkodzi.

    Po to moje Q10 w dawce 200 mg to za dużo? Mogę sobie zaszkodzic?

    Biorę też omega3 2x po 3000.

    Ona: AMH 0,13 po suplementacji i HW 0,36 IO
    stan przedcukrzycowy
    On: Problem męski - słaba morfologia
    I klasa 2022r. 1% (wcześniej 0%) 2023r. 0%
    II klasa 2022r. 5% 2023r. 15%
    Koncentracja plemników 42,6 mln/ml
    Ruch postępowy 2022r. 55% 2023 66%
    Ruch całkowity 2022r. 60% 2023 70%
    Brak ruchu 2022r. 40% 2023r. 30%
    DFI: 2021r. 41% 2022r. 26% 2023r. 30%
    Stymulacja XI.22 - 4 komórki - 3 dojrzałe
    1 zapłodniona zatrzymana w 4 dobie.
    Stymulacja III 23 - 1 ładna komórka , niestety za szybki przyrost i pękła :-(
    Suplementacja: q10, DHEA, Miovelia Pro, Miovelia NAC, L-carnityna
    leki Glucophage 3x500
    XII starania naturalne
    X 23 histeroskopia - antybiotykoterapia
    Bakterie w nasieniu - antybiotykoterapia.
    Przerwa, w międzyczasie starania bez nadziei.
    Naturals :-)
    28 XI 2024 narodziny synka
    preg.png
  • Lierin2 Autorytet
    Postów: 1421 3538

    Wysłany: 18 listopada 2022, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny oczy mi się zamykają (i slabo mi się zrobiło jak po schodach dzisiaj wchodziłam i nie wiem czy to dobry czy zły znak czy po prostu leki) więc potem nadrobię ale chciałam tylko powiedzieć, że się udało z panią dr widzieć i dołożyła mi drugi prolutex popołudniu na proga (żeby nie było takich skoków i spadkow).
    Na estradiol estrofem 2x dowcipnie, 2xdoustnie (co druga tabletke) + dodatkowo 2x dziennie spray z estrogenem lenzetto.
    A cukry monitorować, wiadomo slodkiego nie jest i dostalam też jakiś łagodny lek miovelia.

    Także myślę, że się ładnie zaopiekowali. :) Ale zaraz zacznę świecić o tych leków, poza tym cykam sie trochę bo tam wszędzie w ulotkach sporo informacji o ciężkich chorobach, które się mogą wydarzyć ale myślę, że to jak się bierze te lekinprzez ileś lat w hormonalnej terapii zastępczej, a nie tak jak u nas 6 czy 12 tygodni. Ale myślę, że dla świętego spokoju po wszytskim (mam nadziejeze juz w ciazy) zrobię wszytskie badania na wszelki wypadek I Was też namawiam. :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 listopada 2022, 12:23

    ONA i ON - 37 & 36 l.
    ✅️ OK u obojga: Kariotypy, hormony, owu, AMH -1,56->0,7-> 1,2
    ❌ Zdiagnozowane problemy:
    Ona - PAI - 1 - hetero, MTHFR - hetero
    On - IO - leczona, Oligospermia - (3 mln -> 10 mln) MSOME 0% -> 1%

    🍀Starania od 4.2021
    09.22- Invitro - 6 jajek -> 3 komórki -> ❄️4AA zdrowy
    🔥I runda ICSI:
    17. 11.22 - Transfer (Embryoglue, Atobisan, Accofil, Encorton, Accard, Heparyna, Prolutex, Besins, Estrofem)
    4dpt - ⏸️ beta, 32 dpt serduszko. -> 9 tc 💔

    🩺Zmiana kliniki na Angelius + przygotowania (wyleczenie H.Pylori, SIBO, Hemochromatoza - mąż, suple + dieta)
    🔥II runda ICSI:
    3.25- Invitro - 7 jajek -> 4 komórki -> ❄️ ❄️ ❄️ 2x3AA i 1x2AA - zdrowe

    7.25- Transfer 3AA (Embryoglue, Atobisan, Accofil, Prograf, Heparyna, Progesteron, Scopolan, Spasmolina, Letrox)
    12 dpt CB (beta 250)->💔

    Immuno:
    👉 Cytokiny lekko rozjechane 👉 Allo MLR - 20.5% (bez ciazy), 0% po poronieniu 👉 KIR BX - brak niektorych kirow DS. ✅️Reszta ok.
  • Ignis Znajoma
    Postów: 21 46

    Wysłany: 18 listopada 2022, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dostałam właśnie informację że z 27 pęcherzyków udało się zapłodnić 2, zarodki ładnie rosną ponoć i czekamy do poniedziałku czy dotrwają do 5doby by było co mrozić.
    Bo ja teraz walczę z hiperka 🤕

    starania od 2015
    07.2021 - pierwsza wizyta w klinice
    09.2022 - pierwsza IUI (tylko 1mln plemników)

    👩 - 28
    Tsh ✅ Ft4 ✅ Ft3 ✅Fsh ✅ AntyTpo✅
    Prolaktyna 3dc ✅
    Glukoza ✅ Cytologia ✅

    🧔 - 30
    Badanie nasienia :
    📌morfologia 0% ❌
    📌ilość - 118mln ✅
    📌ruchliwość (a+b) - 7,3 % ❌
    📌 fragmentacja - ✅

    Dieta, trochę ruchu i dużo suplementów. Wyniki z kilku badań bez zmian.
  • Anka84 Autorytet
    Postów: 1562 1701

    Wysłany: 18 listopada 2022, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tycha2201 wrote:
    Cześć dziewczyny.
    Wracam na forum po ponad roku. Walczymy dalej, ale jest to już nasze ostatnie podejście. Aktualnie czekam na @, będzie na początku grudnia i działamy 😊 Jestem dobrej myśli. Zmiana kliniki i trochę inne podejście. Dodatkowe badania, dodatkowe procedury, jeszcze lżej w portfelu 🤪

    Witaj :) Gdzie teraz uderzyliście?

    👱‍♀️ 42lat
    Wycięcie mięśniaka 8 cm- 11.10.2024r.
    PAI1- hetero, MTHR- hetero
    KIR bx
    👦40lat
    Azoospermia ( pojedyncze plemniki w nasieniu)

    Wrzesień 2021- 1IVF - punkcja- 12 oocytów, 8 komórek dojrzałych, tylko 2 zapłodnione, dwudniowe ❄❄ cl.8b i cl.5c
    Podanie ❄ cl.8b - beta < 0.8
    30.12.2021- kriotransfer ( po rozmrożeniu cl.5c mamy cl.7c) -beta < 0,5
    sierpień 2022 - mamy jeden 3dniowy zarodek 8A- beta <0,5

    Styczeń 2023 - zmiana kliniki INVIMED POZNAŃ
    Marzec 2023 ❄️3AB z 5 doby i ❄️4BB z 6 doby ( dawca)
    25.04.23r. - transfer 2 ❄️❄️ 3AB i 4BB➡️ beta <0,5😭😭😭

    Decyzja o AZ - transfer sierpień 2023- 4BB z 6doby- nieudany😭

    AZ Czechy Reprofit Ostrava
    11.07.24r.-transfer 6AA
    11dpt. Beta <0,5

    AZ Czechy Reprofit OStrava
    11.06.25r. transfer 6BB
    9dpt - beta 10
    12dpt-beta 3,5 cb :(

    18.12.2025r. - transfer Reprofit Ostrava 5AB z AZ- beta 0 :(
    30.04.2026-transfer PL wczesna blastocysta - beta 0
  • ABK Autorytet
    Postów: 6412 4536

    Wysłany: 18 listopada 2022, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Atika wrote:
    Kaziukowa najważniejsze to myśleć pozytywnie i nie przyciągać złych emocji bo stres tylko szkodzi.

    Po to moje Q10 w dawce 200 mg to za dużo? Mogę sobie zaszkodzic?

    Biorę też omega3 2x po 3000.

    Ja biore na razie 2x100mg, ale dziewczyny braly i po 4x100mg
    Moze ja za malo wybiore ze mam te torbiele, juz sobie endometrioze dobieram do glowy, ale to juz poczekam do wizyty.
    Na razie dzis zakaznik, trzymacie kciuki 😉

    Ona: 36l
    Amh: 4,26
    Tsh: 2,33 (0,270-4,200) 0.8 do zbicia (letrox 125, strumektomia 12.2018)
    Fsh: 4,19
    Lh:6,67
    Prl: 15.85
    Jajowody drozne (hsg maj 2022)
    Monitoring owulacji okey
    Miesiniak (w niczym nie przeszkadza)

    On: 39l
    Testosteron: 4,33
    Fsh: 2,68
    Lh: 3,74
    Slabe parametry nasienia
    Koncentracja 15,57 mln/ml > 16mln/ml
    Numer plemnika 70 M/Proba > 70M/Proba
    Ruch postepowy 18% > 32%
    Ruchome 40.71% > 40%
    Morfologia 4.95% > 4%
    Żywotność 60,81% > 60

    Kariotypy oboje ok

    12.2022 gonal 150, menopur 75->100, orgalutran, gonapedryl+ovi.
    11pobranych -> 7 do zaplodnienia
    05.01 transfer 5 dniowy swiezaczek 3.2.1.🤞

    Na feriach zostały ❄❄ 5.2.1 i 4.3.1. Z 6 doby

    8dpt 60.8
    11 dpt 126
    13 dpt 330
    18 dpt 1796

    07.25 FET 5.2.1. ❌

    02.2026 FET 4.3.1.
    7dpt 29.7
    9dpt 93.4
    11dpt 185.8
    14dpt 997.5
    04.2026 aspiracja prozniowa
    age.png
  • Cyg_Anka Autorytet
    Postów: 1008 1909

    Wysłany: 18 listopada 2022, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, endo około 8,6!

    Ale mówię Wam jaki lekarz... Nie zdziwiłabym się, gdyby siedział na forum i śledził wpisy, jakby co to pozdrawiam doktora 😄

    Gdybym nie widziała na ekranie ile ma endo, to by nie powiedział, nie wiem co z jajnikami, ale stwierdził, że ogólnie jest ładnie. Estradiol może być 200pg, może być 2000pg, to nie ma znaczenia liczy się obraz USG.
    Więcej nie będę pisać, bo serio trochę podpada, a byłoby co opowiadać...

    Generalnie 25.11 transferooooooos 🥳🥳🥳

    ABK, Nadzieja871, Anka84, Bazylia, Lierin2, nick nieaktualny, Juka2018_1, Mati W., kamisia, KateM, Kaśka Furiatka, PaniKaziukowa, Zielona87, Karenka, Marrie9, GrazaGrazyna, Skopcia, Baby.baby86, Yoselyn82, Angel24, Rakieta_P🚀, Sarenka, Dżuli lubią tę wiadomość

    preg.png

    1 FET 11.02.22 (4AA) - ciąża bezzarodkowa 💔
    2 FET 12.07.22 (3AA) - 10dpt beta <0,2 😔
    3 FET 25.11.22 (3AA) - 10dpt beta <0,2 😔
    4 FET 03.04.23 (3AA) - 🎊😍

    ❄️❄️ x 3AA
  • Cyg_Anka Autorytet
    Postów: 1008 1909

    Wysłany: 18 listopada 2022, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ignis wrote:
    Dostałam właśnie informację że z 27 pęcherzyków udało się zapłodnić 2, zarodki ładnie rosną ponoć i czekamy do poniedziałku czy dotrwają do 5doby by było co mrozić.
    Bo ja teraz walczę z hiperka 🤕

    Mocne kciuki za zarodeczki i żebyś jak najszybciej wróciła do pełni sił ❤

    preg.png

    1 FET 11.02.22 (4AA) - ciąża bezzarodkowa 💔
    2 FET 12.07.22 (3AA) - 10dpt beta <0,2 😔
    3 FET 25.11.22 (3AA) - 10dpt beta <0,2 😔
    4 FET 03.04.23 (3AA) - 🎊😍

    ❄️❄️ x 3AA
  • Nadzieja871 Autorytet
    Postów: 2612 2876

    Wysłany: 18 listopada 2022, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cyg_Anka wrote:
    Dziewczyny, endo około 8,6!

    Ale mówię Wam jaki lekarz... Nie zdziwiłabym się, gdyby siedział na forum i śledził wpisy, jakby co to pozdrawiam doktora 😄

    Gdybym nie widziała na ekranie ile ma endo, to by nie powiedział, nie wiem co z jajnikami, ale stwierdził, że ogólnie jest ładnie. Estradiol może być 200pg, może być 2000pg, to nie ma znaczenia liczy się obraz USG.
    Więcej nie będę pisać, bo serio trochę podpada, a byłoby co opowiadać...

    Generalnie 25.11 transferooooooos 🥳🥳🥳

    ejj no weź opowiedz :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 listopada 2022, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 grudnia 2022, 19:07

    Cyg_Anka, Aisak88 lubią tę wiadomość

  • Mati W. Autorytet
    Postów: 3352 5255

    Wysłany: 18 listopada 2022, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lierin2 wrote:
    Dziewczyny oczy mi się zamykają (i slabo mi się zrobiło jak po schodach dzisiaj wchodziłam i nie wiem czy to dobry czy zły znak czy po prostu leki) więc potem nadrobię ale chciałam tylko powiedzieć, że się udało z panią dr widzieć i dołożyła mi drugi prolutex popołudniu na proga (żeby nie było takich skoków i spadkow).
    Na estradiol estrofem 2x dowcipnie, 2xdoustnie (co druga tabletke) + dodatkowo 2x dziennie spray z estrogenem lenzetto.
    A cukry monitorować, wiadomo slodkiego nie jest i dostalam też jakiś łagodny lek miovelia.

    Także myślę, że się ładnie zaopiekowali. :) Ale zaraz zacznę świecić o tych leków, poza tym cykam sie trochę bo tam wszędzie w ulotkach sporo informacji o ciężkich chorobach, które się mogą wydarzyć ale myślę, że to jak się bierze te lekinprzez ileś lat w hormonalnej terapii zastępczej, a nie tak jak u nas 6 czy 12 tygodni. Ale myślę, że dla świętego spokoju po wszytskim (mam nadziejeze juz w ciazy) zrobię wszytskie badania na wszelki wypadek I Was też namawiam. :)

    Kochana nie czytaj o tych wszystkich skutkach ubocznych leków bo później człowiek ma wrażenie, że dopadły go wszystkie skutki uboczne.
    Trzymam za was mocne kciuki, żeby sie udało 🤞🍀❤

    KateM, Kaśka Furiatka, Lierin2 lubią tę wiadomość

    42 lat
    kariotyp-ok,AMH-0,48,FSH-16mIU/ml,Kir Bx, NK-17%,cytokiny-ok.

    Reprofit:5.06 ET ( biochem)☹️,13.07 FET - ☹️
    06.12 FET - ❤️🙏❤️
    2dpt - prog. 47.96 ng\ml
    5dpt - prog. 33.10 ng\ml
    7dpt - beta 85.02 mIU/ml, prog. 26.5 ng/ml
    9dpt - beta 225 mIU/ml, prog. 68 ng/ml
    12dpt - beta 1010 mIU/ml, prog. 45 ng/ml
    14dpt - beta 2930 mIU/ml
    22dpt - beta 24855 mIU/ml
    23dpt mamy ❤️
    9+6 - CRL 3.19cm
    15.02 prenatalne ok, będzie synuś 👶🥰
    17+6 - 233g chłopczyka 😍
    20+4 II prenatalne - 460g 😍

    Klinika Bocian
    - 09.2022 - II procedura IVF, 2 zarodki
    FETx 2 😞
    - 06.2022- I procedura IVF , 2 zarodki
    FETx2 😞

    age.png
  • Bazylia Autorytet
    Postów: 1125 1598

    Wysłany: 18 listopada 2022, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mati W. wrote:
    Kochana nie czytaj o tych wszystkich skutkach ubocznych leków bo później człowiek ma wrażenie, że dopadły go wszystkie skutki uboczne.
    Trzymam za was mocne kciuki, żeby sie udało 🤞🍀❤


    Dokładnie 🙂 to tak jak z czytaniem objawów różnych chorób 🙈 po takiej lekturce można swój własny pogrzeb planować.

    Cyg_Anka, ABK, Mati W., Lierin2 lubią tę wiadomość

    age.png

    1 transfer... 😞💔
    2 transfer:
    9 dpt: 163,4 mlU
    11 dpt: 450,3 mlU
    13 dpt: 1920 mlU
    ♥️
  • Mati W. Autorytet
    Postów: 3352 5255

    Wysłany: 18 listopada 2022, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cyg_Anka wrote:
    Dziewczyny, endo około 8,6!

    Ale mówię Wam jaki lekarz... Nie zdziwiłabym się, gdyby siedział na forum i śledził wpisy, jakby co to pozdrawiam doktora 😄

    Gdybym nie widziała na ekranie ile ma endo, to by nie powiedział, nie wiem co z jajnikami, ale stwierdził, że ogólnie jest ładnie. Estradiol może być 200pg, może być 2000pg, to nie ma znaczenia liczy się obraz USG.
    Więcej nie będę pisać, bo serio trochę podpada, a byłoby co opowiadać...

    Generalnie 25.11 transferooooooos 🥳🥳🥳

    Pięknie, Pięknie, Pięknie wiedziałam że będzie transfer w listopadzie ❤❤❤🤞🍀

    Cyg_Anka, Kaśka Furiatka, Baby.baby86 lubią tę wiadomość

    42 lat
    kariotyp-ok,AMH-0,48,FSH-16mIU/ml,Kir Bx, NK-17%,cytokiny-ok.

    Reprofit:5.06 ET ( biochem)☹️,13.07 FET - ☹️
    06.12 FET - ❤️🙏❤️
    2dpt - prog. 47.96 ng\ml
    5dpt - prog. 33.10 ng\ml
    7dpt - beta 85.02 mIU/ml, prog. 26.5 ng/ml
    9dpt - beta 225 mIU/ml, prog. 68 ng/ml
    12dpt - beta 1010 mIU/ml, prog. 45 ng/ml
    14dpt - beta 2930 mIU/ml
    22dpt - beta 24855 mIU/ml
    23dpt mamy ❤️
    9+6 - CRL 3.19cm
    15.02 prenatalne ok, będzie synuś 👶🥰
    17+6 - 233g chłopczyka 😍
    20+4 II prenatalne - 460g 😍

    Klinika Bocian
    - 09.2022 - II procedura IVF, 2 zarodki
    FETx 2 😞
    - 06.2022- I procedura IVF , 2 zarodki
    FETx2 😞

    age.png
  • Mati W. Autorytet
    Postów: 3352 5255

    Wysłany: 18 listopada 2022, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nimue wrote:
    Ja też ostatni :( i też we wtorek i nawet godzina podobna, bo 11:50😅
    Mocna ekipa na wtorek, oby testowanie wszystkim nam przyniosło pozytywne wyniki🙏🙏🙏

    Chyba nas jest z 5 albo 6 na transfer na wtorek 💪🍀🤞💪 Ekipa codziennie się powiększa 😃

    nick nieaktualny, Cyg_Anka, Kaśka Furiatka, Lierin2, Juka2018_1, Aisak88, Baby.baby86, Rakieta_P🚀 lubią tę wiadomość

    42 lat
    kariotyp-ok,AMH-0,48,FSH-16mIU/ml,Kir Bx, NK-17%,cytokiny-ok.

    Reprofit:5.06 ET ( biochem)☹️,13.07 FET - ☹️
    06.12 FET - ❤️🙏❤️
    2dpt - prog. 47.96 ng\ml
    5dpt - prog. 33.10 ng\ml
    7dpt - beta 85.02 mIU/ml, prog. 26.5 ng/ml
    9dpt - beta 225 mIU/ml, prog. 68 ng/ml
    12dpt - beta 1010 mIU/ml, prog. 45 ng/ml
    14dpt - beta 2930 mIU/ml
    22dpt - beta 24855 mIU/ml
    23dpt mamy ❤️
    9+6 - CRL 3.19cm
    15.02 prenatalne ok, będzie synuś 👶🥰
    17+6 - 233g chłopczyka 😍
    20+4 II prenatalne - 460g 😍

    Klinika Bocian
    - 09.2022 - II procedura IVF, 2 zarodki
    FETx 2 😞
    - 06.2022- I procedura IVF , 2 zarodki
    FETx2 😞

    age.png
  • KateM Autorytet
    Postów: 5968 8105

    Wysłany: 18 listopada 2022, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cyg_Anka wrote:
    Dziewczyny, endo około 8,6!

    Ale mówię Wam jaki lekarz... Nie zdziwiłabym się, gdyby siedział na forum i śledził wpisy, jakby co to pozdrawiam doktora 😄

    Gdybym nie widziała na ekranie ile ma endo, to by nie powiedział, nie wiem co z jajnikami, ale stwierdził, że ogólnie jest ładnie. Estradiol może być 200pg, może być 2000pg, to nie ma znaczenia liczy się obraz USG.
    Więcej nie będę pisać, bo serio trochę podpada, a byłoby co opowiadać...

    Generalnie 25.11 transferooooooos 🥳🥳🥳





    o tak!!!!!!!!!!!!!!
    będzie czad!! piękny dzień 25.11 :D
    pozdrawiam doktorka, jesli nas czyta :D:D

    Endo ekstra! <33

    Cyg_Anka, Kaśka Furiatka, Lierin2, nick nieaktualny, Baby.baby86 lubią tę wiadomość

    kirAA, allo-mlr 0, morfo 0%,2%, Fragmentacja DNA - 28%,ŻPN II st
    Kariotyp❗️BT (11;22)
    03.2022 I IVF - Artemida Białystok
    09.03 punkcja ❄️❄️08.04 transfer 1AA ❄️ 10dpt < 1.1 05.05 transfer 3AA ❄️ 6-6,8-11,10-5 cb💔🖤
    06.2022 II IVF długi protokół
    04.07 punkcja❄️❄️❄️❄️ 08.09 transfer 1BB, accofil + acard 14.09 6dpt <0.2 🖤09.10 transfer 4AA accofil+acard 4dpt - 3,7 6dpt-8,2 8dpt - 4.6 💔🖤
    09.11 transfer 4AA 6-3.5,8-17,9-25,10-27,12-18💔🖤
    14.12 transfer 3AB 5 -13,7 - 27.1 💔🖤
    16.01.2023 - Invimed Wrocław - start
    13.02 punkcja
    8❄️ zbadanych 2❄️BT
    19.04 - 7 transfer 4AA
    4dpt 9, 7dpt 45,10dpt 243, 13dpt 810, 15dpt 1872, 17dpt 3401, 27dpt usg + wlew ivig
    21w3 440g chłopaka 🐥
    28w5 1438g chłopaka🐥
    35w3 2700g chłopaka 🐣
    age.png
  • Kaśka Furiatka Autorytet
    Postów: 2630 10168

    Wysłany: 18 listopada 2022, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cyg_Anka wrote:
    Dziewczyny, endo około 8,6!

    Ale mówię Wam jaki lekarz... Nie zdziwiłabym się, gdyby siedział na forum i śledził wpisy, jakby co to pozdrawiam doktora 😄

    Gdybym nie widziała na ekranie ile ma endo, to by nie powiedział, nie wiem co z jajnikami, ale stwierdził, że ogólnie jest ładnie. Estradiol może być 200pg, może być 2000pg, to nie ma znaczenia liczy się obraz USG.
    Więcej nie będę pisać, bo serio trochę podpada, a byłoby co opowiadać...

    Generalnie 25.11 transferooooooos 🥳🥳🥳

    W moje imieninki, niech będą dla Ciebie szczęśliwe Serce 🤞🍀❤️

    Edit: a Pana Panie Doktorze bardzo serdecznie pozdrawiam!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 listopada 2022, 12:57

    Mati W., Cyg_Anka, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    age.png
    Obustr. niedrożność, PCOS
    AMH 5,55 (10.22); FSH 8,42.
    FV R2_4070A>G - hetero
    MTHFR 677C>T - hetero
    PAI-1 4G - homo
    ☀️ I proc:
    03.22 - 11 komórek, ❄️❄️❄️❄️
    🍀22.03 - 10dpt beta 3,52🍀18.04 ❄️ 7 dpt beta <1,10 🍀16.05 ❄️ 9dpt beta <0,1🩸19.08 scratching, histero z cd138;🍀19.09 ❄️ 5dpt 0,20; 7dpt-19,01; 9dpt-71,72; 11dpt-120,90; 14dpt-199,60; 18dpt-15,38 CB🍀naturals 13.11-70,58, 14.11-107,30, 16.11-261, 18.11-592,50, 21.11-1089 CP
    ☀️ II proc:
    11.01.23 - 14 komórek, ❄️❄️❄️
    🍀16.01 Świeżaczka (3bb)
    23.01(7dpt)112,3; 25.01(9dpt) 250,6
    27.01(11dpt)560,9; 30.01(14dpt)3324; 31.01 (15dpt)GS 5mm; 14.02 (29dpt) jest ❤️
    28.03 (12+4) - pren - ok
    23.05 (20+4) - połówk - ok
    25.07 (29+4) - pren - ok - 1649g
    28.09.23 (38+6) 🎂 Nasz Skarb jest z nami ❤️ 3740g, 56cm, 10pkt! ❤️
‹‹ 172 173 174 175 176 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Siatki centylowe wzrostu chłopców i dziewczynek - czym są i jak je czytać?

Siatki centylowe to narzędzie, które pomaga monitorować rozwój fizyczny dzieci, takich jak wzrost, waga czy obwód głowy. Są one ważnym wskaźnikiem zdrowia, umożliwiającym ocenę, czy dziecko rozwija się w normie dla swojego wieku i płci. Dzięki siatkom centylowym rodzice i specjaliści mogą wcześnie wykryć potencjalne problemy zdrowotne lub rozwojowe. W artykule wyjaśniamy, jak czytać siatki centylowe i na co zwracać uwagę podczas interpretacji wyników.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ