Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną 🤰🤰🤰IVF LISTOPAD🍀🍍🤞
Odpowiedz

🤰🤰🤰IVF LISTOPAD🍀🍍🤞

Oceń ten wątek:
  • Karenka Autorytet
    Postów: 3054 5432

    Wysłany: 25 listopada 2022, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaśka Furiatka wrote:
    Zaraz wszystko nadrobię, ale póki co, droga do szpitala to jakaś kurwa masakra, ciagle korki, remonty.. Przyjęli mnie szybko, od razu badanie, Pani Doktor zobaczyła krew w macicy i coś co jej zdaniem wyglądało jak cień pęcherzyka ciążowego, a w środku pęcherzyka żółtkowego. Nie pomyliłam? Niestety krew jest w macicy i zapropnowała, żebym jednak została na obserwacji. Zostałam. Miałam przed chwila kolejne badanie, Pan Doktor już pęcherzyka nie widział, krew i skrzepy za to tak.
    Jutro z rana mam betę, wtedy będzie wiadomo..
    Powiem Wam, ze już skrajnie naiwnie trzymam się myśli, ze ten pęcherzyk tam jest, a krwiak był obok. Ze stad taki powolny wzrost Kropka. Brzmi tu już niemal komicznie, ale nie mogę się poddać, na razie nie umiem.. Właśnie leżę z kroplówka z nospy. Bol fizyczny jest znośny. Natomiast serce jest w kawałkach. Mąż musiał do domu pojechać, bo jednego mojego leku nie mają, a ja w pośpiechu zapomniałam. Jeszcze o niego nie martwię. Jest strzępem nerwów. Płakałam dopiero jak wyszedł.
    Acha, ta lekarka po 2 badaniu przez tego lekarza powiedziała, ze jej zdaniem to nie koniec i mam prawo mieć nadzieje, może Kropek się jeszcze pokaże. Nie takie rzeczy widziała..
    Klęka mi już wszystko Dziewczyny..

    Edit: Boze, AniMko, tak strasznie Ci zycze szczęścia ❤️

    Trzymam kciuki jeszcze mocniej ❤ kropusiu walcz cudzie nasz forumkowy, ciocie Cie ladnie proszą ❤ duzo sily kochana, nie daj się tym zlym myślom 🤞🤞🤞🤞❤

    Mati W., Kaśka Furiatka, Cyg_Anka lubią tę wiadomość

    👩‍🦰 45 lat 👦 42 lat
    Staramy się od 03.19r.
    1 IVF:Aromek 3tab+Menopur225 1ET,IMSI,24.01punkcja🤞nie pobrano żadnych🥚
    2 IVF:Puregon150j + Menopur150j26.03tranfer 3dn.8A 😥
    KD:🤬
    3IVF:ruszamy03.23 Elonva150+Menopur75, Orgalutran;od 9dc Menopur300j+Orgalutran; 1.04 Ovi,punkcja 3.04 4🥚moje+5od KD 3❄KD4.1.1,4.2.2,3.2.2
    Transfer 8.04 4.1.1 moje🥚 prog 59,09 14.046dpt⏸ beta 19,6, prog27,90/17.04 9dpt/beta114,0,prog52,50/19.04 11dpt beta268,prog 57,60/21.04 13 dpt beta 608/24.04 16dpt beta 2552/28.04 20dpt beta 9235,prog 64,20
    8.05 7tc mamy ♥️
    22.05 9tc 22mm 150 ud ♥️
    15.06 12+3 prenatalne USG ok,pappa ryz.podwyższ.🥺
    18.07 17tcNifty wszystkie ryzyka niskie🥰
    8.0820tc+1 połówkowe 335g dziewczynki♥️
    26.1031tc+3 USG III trym 1983g
    27.1136tc USG 2700g🥰
    ♥️ur. 21.12.23 CC córeczka 2970 gr, 53 cm
    event.png
  • MaSza Przyjaciółka
    Postów: 114 388

    Wysłany: 25 listopada 2022, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lierin2 wrote:
    Bardzo ładny wynik, super przyrost! 💗😍✊️🤞🤞🍀
    Kropus ruszył! 🤩 Kolejna beta w niedzielę, poniedziałek? :)
    Właśnie w poniedziałek mam wizytę ale nie kazał robić żadnych badań 🤔

    preg.png
  • Mati W. Autorytet
    Postów: 3352 5255

    Wysłany: 25 listopada 2022, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaśka Furiatka wrote:
    Zaraz wszystko nadrobię, ale póki co, droga do szpitala to jakaś kurwa masakra, ciagle korki, remonty.. Przyjęli mnie szybko, od razu badanie, Pani Doktor zobaczyła krew w macicy i coś co jej zdaniem wyglądało jak cień pęcherzyka ciążowego, a w środku pęcherzyka żółtkowego. Nie pomyliłam? Niestety krew jest w macicy i zapropnowała, żebym jednak została na obserwacji. Zostałam. Miałam przed chwila kolejne badanie, Pan Doktor już pęcherzyka nie widział, krew i skrzepy za to tak.
    Jutro z rana mam betę, wtedy będzie wiadomo..
    Powiem Wam, ze już skrajnie naiwnie trzymam się myśli, ze ten pęcherzyk tam jest, a krwiak był obok. Ze stad taki powolny wzrost Kropka. Brzmi tu już niemal komicznie, ale nie mogę się poddać, na razie nie umiem.. Właśnie leżę z kroplówka z nospy. Bol fizyczny jest znośny. Natomiast serce jest w kawałkach. Mąż musiał do domu pojechać, bo jednego mojego leku nie mają, a ja w pośpiechu zapomniałam. Jeszcze o niego nie martwię. Jest strzępem nerwów. Płakałam dopiero jak wyszedł.
    Acha, ta lekarka po 2 badaniu przez tego lekarza powiedziała, ze jej zdaniem to nie koniec i mam prawo mieć nadzieje, może Kropek się jeszcze pokaże. Nie takie rzeczy widziała..
    Klęka mi już wszystko Dziewczyny..

    Edit: Boze, AniMko, tak strasznie Ci zycze szczęścia ❤️


    Matko kochana, Kasia dużo, dużo siły ❤️ Będę sie modlić za twojego Kropeczka 🙏🙏🙏

    Kaśka Furiatka lubi tę wiadomość

    42 lat
    kariotyp-ok,AMH-0,48,FSH-16mIU/ml,Kir Bx, NK-17%,cytokiny-ok.

    Reprofit:5.06 ET ( biochem)☹️,13.07 FET - ☹️
    06.12 FET - ❤️🙏❤️
    2dpt - prog. 47.96 ng\ml
    5dpt - prog. 33.10 ng\ml
    7dpt - beta 85.02 mIU/ml, prog. 26.5 ng/ml
    9dpt - beta 225 mIU/ml, prog. 68 ng/ml
    12dpt - beta 1010 mIU/ml, prog. 45 ng/ml
    14dpt - beta 2930 mIU/ml
    22dpt - beta 24855 mIU/ml
    23dpt mamy ❤️
    9+6 - CRL 3.19cm
    15.02 prenatalne ok, będzie synuś 👶🥰
    17+6 - 233g chłopczyka 😍
    20+4 II prenatalne - 460g 😍

    Klinika Bocian
    - 09.2022 - II procedura IVF, 2 zarodki
    FETx 2 😞
    - 06.2022- I procedura IVF , 2 zarodki
    FETx2 😞

    age.png
  • Leonia Przyjaciółka
    Postów: 111 170

    Wysłany: 25 listopada 2022, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mam wyniki przed poniedziałkową punkcja, progesteron 0.6 więc git, a estradiol 750 pg/ml więc trochę mało chyba? Na usg dzisiaj było 8-9 pęcherzyków. Nie wiem co sądzić o tych wynikach?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 listopada 2022, 19:11

    38 lat
    AHM 0,96
    dwoje już jest 👶👶
    starania o trzeciego 👶
  • Aisak88 Autorytet
    Postów: 398 1275

    Wysłany: 25 listopada 2022, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaśka Furiatka trzymaj się i bądź dzielna. Strasznie Ci współczuje tej sytuacji 😞 mam nadzieje ze to się wszystko dobrze skończy, przede wszystkim martwię się o Ciebie bo skrzepy w macicy i krew nie brzmia dobrze. Bądź silna i odpoczywaj 😘

    Kaśka Furiatka lubi tę wiadomość

    Walka o trzeci cud

    Czeka 7 ❄️
  • kamisia Autorytet
    Postów: 20618 21922

    Wysłany: 25 listopada 2022, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia, dobrze, że zostałaś. Ja wtedy też zostałam. I stary też jechał do domu po prolutex bo w szpitalu to o tym leku nie słyszeli, tylko ordynator znał ten lek. Mieli tylko luteinę. No ale mój stary miał bliżej, bo tylko 25km.
    Aaa, tam jest taki jeden nieprzyjemny lekarz, mówiła mi o nim siostra ta od bliźniaków, bo leżała tam trzy miesiące na patologii. Buc taki, tylko ją straszył, że zaraz urodzi 🤦🏻‍♀️

    🔸 86' 🔸10 lat starań🔸 Brak lewego jajnika, brak jajowodów 🔸insulinooporność 🔸PAI-1 4G hetero🔸
    07.2019 - I procedura ICSI - 23.07 - pobrano 7 komórek - jeden zarodek 8B2 - beta 10dpt <1,1 ☹️
    09/10.2019 - II procedura ICSI (zwiększona dawka metforminy + koenzym Q10 + Elonva na start stymulacji) - pobrano 7 komórek - mamy ❄️❄️❄️❄️(5.1.2, 4.1.1, 4.1.2, wczesna blastka)
    12.11.19 - FET blastki 5.1.2 - prog 3,7 ☹️- beta 8dpt <1,1 ☹️
    07.01.2020 - FET blastki 4.1.1 - prog 22,20 ➡️ 6dpt beta - 35,1 / prog - 6,3 ➡️8dpt beta - 87,4 / prog -24,2➡️10dpt beta- 173 / prog -8,0➡️14dpt beta- 880 / prog -30 .......... 27dpt jest <3
    🔹mamy jeszcze ❄️❄️

    Kubuś <3 38tc - 11.09.2020 - 5:30 - 4600g - 59cm 😊
  • Aisak88 Autorytet
    Postów: 398 1275

    Wysłany: 25 listopada 2022, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Leonia wrote:
    mam wyniki przed poniedziałkową punkcja, progesteron 0.6 więc git, a estradiol 750 więc trochę mało chyba? Na usg dzisiaj było 8-9 pęcherzyków. Nie wiem co sądzić o tych wynikach?
    Estradiol zaskakująco niski, a co Twój lekarz mówił? Ja przed punkcją miałam 2096

    Nela3 lubi tę wiadomość

    Walka o trzeci cud

    Czeka 7 ❄️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 listopada 2022, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aisak88 wrote:
    Estradiol zaskakująco niski, a co Twój lekarz mówił? Ja przed punkcją miałam 2096

    A może macie w innych jednostkach?

  • Leonia Przyjaciółka
    Postów: 111 170

    Wysłany: 25 listopada 2022, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aisak88 wrote:
    Estradiol zaskakująco niski, a co Twój lekarz mówił? Ja przed punkcją miałam 2096
    rano miałam wizytę, krew pobrałam zaraz po niej i przed chwilą dostałam wynik.
    Kolejna wizyta to w poniedziałek punkcja.

    38 lat
    AHM 0,96
    dwoje już jest 👶👶
    starania o trzeciego 👶
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 listopada 2022, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaśka, trzymam kciuki mega mocno🙏🙏

    Kaśka Furiatka lubi tę wiadomość

  • Mati W. Autorytet
    Postów: 3352 5255

    Wysłany: 25 listopada 2022, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Leonia wrote:
    mam wyniki przed poniedziałkową punkcja, progesteron 0.6 więc git, a estradiol 750 więc trochę mało chyba? Na usg dzisiaj było 8-9 pęcherzyków. Nie wiem co sądzić o tych wynikach?

    Przy takim estradiolu na pewno nie masz dojrzałych 8-9 pęcherzykow. Lekarz nie mówił ci jakiej wielkości są pęcherzyki ?
    Poziom estradiolu wskazuje na większą ilość malutkich pęcherzyków albo 2-3 dojrzałe. Ja miałam estradiol 944 i były 4 dojrzałe pęcherzyki.

    Krakowska, Salome, Nela3 lubią tę wiadomość

    42 lat
    kariotyp-ok,AMH-0,48,FSH-16mIU/ml,Kir Bx, NK-17%,cytokiny-ok.

    Reprofit:5.06 ET ( biochem)☹️,13.07 FET - ☹️
    06.12 FET - ❤️🙏❤️
    2dpt - prog. 47.96 ng\ml
    5dpt - prog. 33.10 ng\ml
    7dpt - beta 85.02 mIU/ml, prog. 26.5 ng/ml
    9dpt - beta 225 mIU/ml, prog. 68 ng/ml
    12dpt - beta 1010 mIU/ml, prog. 45 ng/ml
    14dpt - beta 2930 mIU/ml
    22dpt - beta 24855 mIU/ml
    23dpt mamy ❤️
    9+6 - CRL 3.19cm
    15.02 prenatalne ok, będzie synuś 👶🥰
    17+6 - 233g chłopczyka 😍
    20+4 II prenatalne - 460g 😍

    Klinika Bocian
    - 09.2022 - II procedura IVF, 2 zarodki
    FETx 2 😞
    - 06.2022- I procedura IVF , 2 zarodki
    FETx2 😞

    age.png
  • Leonia Przyjaciółka
    Postów: 111 170

    Wysłany: 25 listopada 2022, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mati W. wrote:
    Przy takim estradiolu na pewno nie masz dojrzałych 8-9 pęcherzykow. Lekarz nie mówił ci jakiej wielkości są pęcherzyki ?
    Poziom estradiolu wskazuje na większą ilość malutkich pęcherzyków albo 2-3 dojrzałe. Ja miałam estradiol 944 i były 4 dojrzałe pęcherzyki.
    rano było 18mm
    estradiol 750,00 pg/ml

    38 lat
    AHM 0,96
    dwoje już jest 👶👶
    starania o trzeciego 👶
  • Leonia Przyjaciółka
    Postów: 111 170

    Wysłany: 25 listopada 2022, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W jakich jednostkach miałyście ten estradiol? Ja mam 750,00 pg/ml

    38 lat
    AHM 0,96
    dwoje już jest 👶👶
    starania o trzeciego 👶
  • Bazylia Autorytet
    Postów: 1125 1598

    Wysłany: 25 listopada 2022, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaśka Furiatka wrote:
    Zaraz wszystko nadrobię, ale póki co, droga do szpitala to jakaś kurwa masakra, ciagle korki, remonty.. Przyjęli mnie szybko, od razu badanie, Pani Doktor zobaczyła krew w macicy i coś co jej zdaniem wyglądało jak cień pęcherzyka ciążowego, a w środku pęcherzyka żółtkowego. Nie pomyliłam? Niestety krew jest w macicy i zapropnowała, żebym jednak została na obserwacji. Zostałam. Miałam przed chwila kolejne badanie, Pan Doktor już pęcherzyka nie widział, krew i skrzepy za to tak.
    Jutro z rana mam betę, wtedy będzie wiadomo..
    Powiem Wam, ze już skrajnie naiwnie trzymam się myśli, ze ten pęcherzyk tam jest, a krwiak był obok. Ze stad taki powolny wzrost Kropka. Brzmi tu już niemal komicznie, ale nie mogę się poddać, na razie nie umiem.. Właśnie leżę z kroplówka z nospy. Bol fizyczny jest znośny. Natomiast serce jest w kawałkach. Mąż musiał do domu pojechać, bo jednego mojego leku nie mają, a ja w pośpiechu zapomniałam. Jeszcze o niego nie martwię. Jest strzępem nerwów. Płakałam dopiero jak wyszedł.
    Acha, ta lekarka po 2 badaniu przez tego lekarza powiedziała, ze jej zdaniem to nie koniec i mam prawo mieć nadzieje, może Kropek się jeszcze pokaże. Nie takie rzeczy widziała..
    Klęka mi już wszystko Dziewczyny..

    Edit: Boze, AniMko, tak strasznie Ci zycze szczęścia ❤️

    😔 Wiem co czujesz. Sama dwa tygodnie leżałam z krwawieniem w szpitalu. Trzymaj się dzielnie ❤️ Mam nadzieję, że Twój kropek jest waleczny i nie da się tym krwawieniom 💪 Ważne jest też umiejscowienie krwiaka. Przykro mi, że nie może to być taki radosny czas.

    Kaśka Furiatka lubi tę wiadomość

    age.png

    1 transfer... 😞💔
    2 transfer:
    9 dpt: 163,4 mlU
    11 dpt: 450,3 mlU
    13 dpt: 1920 mlU
    ♥️
  • Nadzieja871 Autorytet
    Postów: 2612 2876

    Wysłany: 25 listopada 2022, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia ❤ nadzieja umiera ostatnia! 🤞🙏🍀

    Kaśka Furiatka lubi tę wiadomość

  • Mati W. Autorytet
    Postów: 3352 5255

    Wysłany: 25 listopada 2022, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Leonia wrote:
    W jakich jednostkach miałyście ten estradiol? Ja mam 750,00 pg/ml

    Takie same jednostki

    42 lat
    kariotyp-ok,AMH-0,48,FSH-16mIU/ml,Kir Bx, NK-17%,cytokiny-ok.

    Reprofit:5.06 ET ( biochem)☹️,13.07 FET - ☹️
    06.12 FET - ❤️🙏❤️
    2dpt - prog. 47.96 ng\ml
    5dpt - prog. 33.10 ng\ml
    7dpt - beta 85.02 mIU/ml, prog. 26.5 ng/ml
    9dpt - beta 225 mIU/ml, prog. 68 ng/ml
    12dpt - beta 1010 mIU/ml, prog. 45 ng/ml
    14dpt - beta 2930 mIU/ml
    22dpt - beta 24855 mIU/ml
    23dpt mamy ❤️
    9+6 - CRL 3.19cm
    15.02 prenatalne ok, będzie synuś 👶🥰
    17+6 - 233g chłopczyka 😍
    20+4 II prenatalne - 460g 😍

    Klinika Bocian
    - 09.2022 - II procedura IVF, 2 zarodki
    FETx 2 😞
    - 06.2022- I procedura IVF , 2 zarodki
    FETx2 😞

    age.png
  • Mati W. Autorytet
    Postów: 3352 5255

    Wysłany: 25 listopada 2022, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Leonia wrote:
    rano było 18mm
    estradiol 750,00 pg/ml

    Ile pęcherzyków miało 18mm, mówił lekarz?

    42 lat
    kariotyp-ok,AMH-0,48,FSH-16mIU/ml,Kir Bx, NK-17%,cytokiny-ok.

    Reprofit:5.06 ET ( biochem)☹️,13.07 FET - ☹️
    06.12 FET - ❤️🙏❤️
    2dpt - prog. 47.96 ng\ml
    5dpt - prog. 33.10 ng\ml
    7dpt - beta 85.02 mIU/ml, prog. 26.5 ng/ml
    9dpt - beta 225 mIU/ml, prog. 68 ng/ml
    12dpt - beta 1010 mIU/ml, prog. 45 ng/ml
    14dpt - beta 2930 mIU/ml
    22dpt - beta 24855 mIU/ml
    23dpt mamy ❤️
    9+6 - CRL 3.19cm
    15.02 prenatalne ok, będzie synuś 👶🥰
    17+6 - 233g chłopczyka 😍
    20+4 II prenatalne - 460g 😍

    Klinika Bocian
    - 09.2022 - II procedura IVF, 2 zarodki
    FETx 2 😞
    - 06.2022- I procedura IVF , 2 zarodki
    FETx2 😞

    age.png
  • monester Autorytet
    Postów: 7267 6492

    Wysłany: 25 listopada 2022, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mati W. wrote:
    Przy takim estradiolu na pewno nie masz dojrzałych 8-9 pęcherzykow. Lekarz nie mówił ci jakiej wielkości są pęcherzyki ?
    Poziom estradiolu wskazuje na większą ilość malutkich pęcherzyków albo 2-3 dojrzałe. Ja miałam estradiol 944 i były 4 dojrzałe pęcherzyki.
    Ja miałam przy wartości niecałe 700 - 5 komórek ale tylko jedna dojrzała MII jedna zdegeberowana a reszta MI - nie nadawały się. Innym razem 1250 i z tego 3 dojrzałe jedna gv. Więc zgadzam się z Mati, że trochę niski aczkolwiek no mieliśmy na wątku niskiego amh dojrzałe przy wartości 100... I nawet ciąża jest. W której jesteś klinice Leonia ?

  • Aisak88 Autorytet
    Postów: 398 1275

    Wysłany: 25 listopada 2022, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Leonia wrote:
    W jakich jednostkach miałyście ten estradiol? Ja mam 750,00 pg/ml
    Tak samo pg/ml ale u mnie było 18 pęcherzyków

    Walka o trzeci cud

    Czeka 7 ❄️
  • Leonia Przyjaciółka
    Postów: 111 170

    Wysłany: 25 listopada 2022, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mati W. wrote:
    Ile pęcherzyków miało 18mm, mówił lekarz?
    8 mniej więcej takich i 1 który może nadgoni.


    znalazłam takie info
    Stężenie estradiolu bowiem może być zaburzone, np. stosowaniem antagonistów podczas stymulacji w protokole z ich użyciem. Nie należy wtedy kierować się ich stężeniem ani tym bardziej „leczyć” niskiego poziomu estradiolu, a kierować się liczbą i wielkością rosnących pęcherzyków.


    Ehh okaże się w poniedziałek po punkcji

    Skopcia lubi tę wiadomość

    38 lat
    AHM 0,96
    dwoje już jest 👶👶
    starania o trzeciego 👶
‹‹ 277 278 279 280 281 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta w ciąży - 10 najważniejszych zasad dla ciężarnej

O zdrowym odżywaniu i diecie w ciąży zostało napisane i powiedziane wiele. Zbyt duża ilość informacji potrafi przytłoczyć każdego. Przestrzeganie wszystkich tych zasad wydaje się wręcz niemożliwe. Jak zatem odróżnić rzeczy ważne od tych mniej istotnych? Zapytaliśmy znaną dietetyczkę Sylwię Leszczyńską co jest naprawdę ważne w diecie kobiet w ciąży. Przeczytaj co robić, aby zapewnić zdrowie sobie i swojemu dziecku! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ