Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną ✨ IVF LUTY 2025 ✨
Odpowiedz

✨ IVF LUTY 2025 ✨

Oceń ten wątek:
  • Alwayssmiling Autorytet
    Postów: 1604 1623

    Wysłany: 26 lutego 2025, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Konstruktorka a twój wynik może już też jest 🤞🤞

    Starania od 2018

    3 iui ❌
    2 ivf ❌

    Ivf:
    14dc 🔬🥚8 szt, 18 mm estradiol 2500
    21dc26.02 transfer pączek 3.1.2 zainstalowany + EG

    7 dpt bhcg 37/8dpt-bhcg 54 /10 dpt - bhcg113 /12dpt - bhcg 235 /14 dpt - ostatnia beta 554 🍀🧚
    21dpt 19.03 USG pecherzykowe 🍀🩷🧚
    28 dpt 26.03 crl 6 mm fhr 123 🩷🤞
    09/04 8w5d🩵 2cm Kropka 🥰
    13/05 nifty ryzyka niskie i 🩷
    18/06 -250 gr dziewczynki 🍀
    30/06 -połówkowe - zdrowe 405g 🩷
    16/07 -rośniemy 571 g 👧
    06/08 - 890 g 💪
    20/08 -1230 g 😍
    03/09 - III prenatalne - rośniemy 1560 g 👸
    01.10 - 2300g szczęścia 🥰
    22.10 -3100g 🏋️‍♀️

    08.11 3840 g 53cm Baby M 👧⭐️

    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lutego 2025, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój progesteron tez już jest! Nie tak spektakularny jak Alwayssmiling ale jest 36:) odetchnęłam z ulgą bo byłam pewna ze jest mniej niż 5

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 lutego 2025, 13:14

    Ladybug, Domi0307, Cavarathiel, Stoktotka26, Adirella, Dariana, Kulka lubią tę wiadomość

  • Alwayssmiling Autorytet
    Postów: 1604 1623

    Wysłany: 26 lutego 2025, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natha wrote:
    Mój progesteron tez już jest! Nie tak spektakularny jak Alwayssmiling ale jest 36:) odetchnęłam z ulgą bo byłam pewna ze jest mniej niż 5
    36 to prawilny elegancki ;) dziecko wykarmi !

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Starania od 2018

    3 iui ❌
    2 ivf ❌

    Ivf:
    14dc 🔬🥚8 szt, 18 mm estradiol 2500
    21dc26.02 transfer pączek 3.1.2 zainstalowany + EG

    7 dpt bhcg 37/8dpt-bhcg 54 /10 dpt - bhcg113 /12dpt - bhcg 235 /14 dpt - ostatnia beta 554 🍀🧚
    21dpt 19.03 USG pecherzykowe 🍀🩷🧚
    28 dpt 26.03 crl 6 mm fhr 123 🩷🤞
    09/04 8w5d🩵 2cm Kropka 🥰
    13/05 nifty ryzyka niskie i 🩷
    18/06 -250 gr dziewczynki 🍀
    30/06 -połówkowe - zdrowe 405g 🩷
    16/07 -rośniemy 571 g 👧
    06/08 - 890 g 💪
    20/08 -1230 g 😍
    03/09 - III prenatalne - rośniemy 1560 g 👸
    01.10 - 2300g szczęścia 🥰
    22.10 -3100g 🏋️‍♀️

    08.11 3840 g 53cm Baby M 👧⭐️

    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lutego 2025, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alwayssmiling wrote:
    36 to prawilny elegancki ;) dziecko wykarmi !
    Wciąz boję się iść na betę lub zrobić test w domu :| 6dpt, może wytrzymam jeszcze trochę …

  • Promyk92 Koleżanka
    Postów: 52 90

    Wysłany: 26 lutego 2025, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My też juz po, wracam z kropko-pączkiem do domu 🥹 niech się ładnie zaczepi 🍀
    Testowanie zaplanowane na 10dpt 8.03 🗓

    Alwayssmiling, sylstaa, Cavarathiel, Thoruviel, Domi0307, nick nieaktualny, krakowiankq, nick nieaktualny, Puszkina, Annn90, Stoktotka26, Ketsi, nick nieaktualny, linka, Adirella, Dariana, Kulka , Karolidu lubią tę wiadomość

    🙋‍♀️ 32 AMH 1.77 (2024)
    HSG maj 2024 - oba jajowody niedrożne z podejrzeniem wodniaków
    Styczeń 2025 - laparoskopia, obustronne usuniecie jajowodów

    🙋‍♂️ 36 Seminogram w normie

    Starania od wrzesień 2022
    09.2024 kwalifikacja do IVF 🍀
    10.2024 stymulacja Menopur + Orgalutran
    25.10.2024 Punkcja -> 9 oocytów, 8 zarodków -> mamy 1 ❄️ 4.3.3.
    26.02 transfer / FET 4.3.3 UTM + AH prog. 16,80 ng/ml, prog 5dpt 13,80
    Estrofem 3x1, od 14 dc Duphaston 3x1, Cyclogest 2x1
    beta 10dpt 1,2 👎

    II IVF 04.2025
    Puregon + orgalutran
    25.04 punkcja - 16 oocytów -> ❄️ 5.2.2 ❄️ 4.3.3 ❄️ 4.2.2
    18.06 FET 5.2.2 / estrofem 3x1, cyclogest 3x1, prolutex 1x1
    prog 18.20 + Besins 2x1
    28.06 Beta <0.2 😓
  • Alwayssmiling Autorytet
    Postów: 1604 1623

    Wysłany: 26 lutego 2025, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Promyk92 wrote:
    My też juz po, wracam z kropko-pączkiem do domu 🥹 niech się ładnie zaczepi 🍀
    Testowanie zaplanowane na 10dpt 8.03 🗓

    Niech pączki nam rosną jak na drożdżach ;)

    Ja planuje testować 7dpt nie wytrzymam dłużej 🙈

    Więc proszę wpis na betę 05.03 🗓️choć to już w marcowym

    Uroczyście oświadczam że sikać nie zamierzam - nie mam w domu nawet pół testu wolę odrazu czarno na białym - przepraszam szanowną komisję ds cieni ;(

    Domi0307, Promyk92 lubią tę wiadomość

    Starania od 2018

    3 iui ❌
    2 ivf ❌

    Ivf:
    14dc 🔬🥚8 szt, 18 mm estradiol 2500
    21dc26.02 transfer pączek 3.1.2 zainstalowany + EG

    7 dpt bhcg 37/8dpt-bhcg 54 /10 dpt - bhcg113 /12dpt - bhcg 235 /14 dpt - ostatnia beta 554 🍀🧚
    21dpt 19.03 USG pecherzykowe 🍀🩷🧚
    28 dpt 26.03 crl 6 mm fhr 123 🩷🤞
    09/04 8w5d🩵 2cm Kropka 🥰
    13/05 nifty ryzyka niskie i 🩷
    18/06 -250 gr dziewczynki 🍀
    30/06 -połówkowe - zdrowe 405g 🩷
    16/07 -rośniemy 571 g 👧
    06/08 - 890 g 💪
    20/08 -1230 g 😍
    03/09 - III prenatalne - rośniemy 1560 g 👸
    01.10 - 2300g szczęścia 🥰
    22.10 -3100g 🏋️‍♀️

    08.11 3840 g 53cm Baby M 👧⭐️

    age.png
  • Milagro ❤️‍🩹 Autorytet
    Postów: 1425 2017

    Wysłany: 26 lutego 2025, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ketsi wrote:
    Jak używacie air frayera to wypróbujcie;) nie są tak tłuste , no minus że nie rosną tak jak na oleju ;)
    To może przy następnej zachciance spróbujemy. Mąż mi też mówił że tak można, ale jakoś opornie podeszłam do tematu 😅

    👩‍🦰84'
    2007 naturals 11 tc 💔
    2023 1IUI 6 tc💔 / 2-4IUI 👎
    IVF:
    I IVF 12/23 ❄️❄️❄️❄️ -> PGT-A ❄️❄️
    03/24 FET 5.1.1👎
    2x Ryeqo
    08/24 FET 5.2.2 cb 💔
    II IVF 10/24 ❄️
    3x diphereline
    04/25 FET 3.1.2 cb 💔
    III IVF 06/25 ❄️ 5.2.2 ->PGTA ❌️
    IV IVF 02/26 AZ FET 3.1.2 👎
    V IVF 05/26 AZ FET 4.2.2 (intralipid, encorton) 🍀
    β: 6dpt 36; 9dpt 209; 13dpt 1287; 15dpt 2214; 18dpt 5843 GS+YS; 25dpt CRL 5,7mm ❤️;
    7+1 SOR krwawienie- crl 9,5mm❤️ - krwiak 🥺
    7+5 crl 13.4mm
    8+5 crl 2,18 cm 🥰

    ✖️Adenomioza, MTHFR i PAI hetero, KIR AA, brak tarczycy, NK19%, CD4+/CD8+, rozjechane cytokiny, CrossMatch 20%, Allo Mlr 0 ❌️

    ✔️CD138, CD56, kariotyp, MUCH, Helicobacter, CA125, celiakia, gastroskopia, antytrombina III, białko S, białko C, pasożyty, ANA, Ferrytyna, Homocysteina, B12, D3, immunoglobulina IgA

    "Czasem od rozpaczy do pogodzenia się z losem trzeba pokonać bardzo długą drogę."
  • Konstruktorka93 Autorytet
    Postów: 858 841

    Wysłany: 26 lutego 2025, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alwayssmiling wrote:
    Konstruktorka a twój wynik może już też jest 🤞🤞
    Dokładnie teraz przyszedł.
    Progesteron 26
    Beta: 33,8 !

    Więc przyrost 430%.
    Chyba nie najgorzej? Ok wartość nie zabija ale przyrost chyba wporządku?

    paula654, Thoruviel, sylstaa, Domi0307, Alwayssmiling, Taśka22, Muczylando, MagdaGazelka, nick nieaktualny, Valletta, margaretta__, Cari09, SercePełneMarzeń, Alesiamum, krakowiankq, Alma, nick nieaktualny, Puszkina, Annn90, Stoktotka26, Ketsi, Milagro ❤️‍🩹, Dzoana88, Anulek84, PannaMigotka_88, Czarna_owieczka, linka, Adirella, Kulka , Ladybug, Dariana, Karolidu lubią tę wiadomość

    Starania od 2018
    💃93
    🤵91

    2018-2020: 3x CB❌❌❌
    2021: 3x IUI ❌❌❌
    2023: In vitro Klinika UNICA Brno, Czechy:
    ° 3x ❄️❄️❄️ z komórek dawczyni (5AA,4AA,1CM)
    °11/24: transfer ❄️ 5AA beta 0 ❌
    --> KIR Bx (brak 4 kirów implantacyjnych)🆘
    --> Trombofilia 3/5 mutacji pozytywne 🆘
    --> Allo mlr 3% 🆘, cross match 2%
    18/02/2025 ❄️4AA. 6dpt beta 6,7. 8dpt beta 33.8. 10dpt beta 111.9, 13dpt beta 399.80, 15dpt 810,20 17dpt 1545 20dpt 4214 22dpt 6464 27dpt 15553,50 30dpt mamy serducho ❤️ 8t2d aniołek 😢
    16/09/2025❄️1CM ( po rozmrozeniu 3BB) 8dpt ❌
    Styczeń 2026 zmiana kliniki Novum
    21.03 transfer 4AB świeży 5❄️ czeka
    7dpt beta 72.2, 9dpt 151.1, 11dpt 319.5, 13dpt 661.3, 17dpt 2945,8 21dpt 9091.2 27dpt 27268.4
    Felia zdrowa 🩷🩷🩷
    Cudzie trwaj 🤞❤️
  • paula654 Znajoma
    Postów: 30 56

    Wysłany: 26 lutego 2025, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Konstruktorka93 wrote:
    Dokładnie teraz przyszedł.
    Progesteron 26
    Beta: 33,8 !

    Więc przyrost 430%.
    Chyba nie najgorzej? Ok wartość nie zabija ale przyrost chyba wporządku?
    Piękny przyrost 💚

    Konstruktorka93 lubi tę wiadomość

  • Domi0307 Autorytet
    Postów: 505 662

    Wysłany: 26 lutego 2025, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Konstruktorka93 wrote:
    Dokładnie teraz przyszedł.
    Progesteron 26
    Beta: 33,8 !

    Więc przyrost 430%.
    Chyba nie najgorzej? Ok wartość nie zabija ale przyrost chyba wporządku?
    No piękny przyrost! I ten prog też super!
    A tak w ogóle, w jakim labie robisz badania, że masz wyniki tak szybciutko?

    Konstruktorka93 lubi tę wiadomość

    ♀️ 35
    - RZS, ANA 1:160
    - hormony, AMH, wit. D, wit. B12, kwas foliowy, homocysteina, KIR, cytokiny, subpopulacja limfocytów, cross-match, kariotyp ✅️
    ♂️ 30
    - morfologia - 2% ❌️
    - fragmentacja DNA, AZF, kariotyp ✅️

    Starania od 2023, klinika od 2025
    02.01.25 - wizyta kwalifikacyjna
    20.01.25 - I procedura - protokół długi
    14.02.25 - punkcja (1❄️)
    19.02.25 - I ET (4.2.1) - 8dpt-10, 10dpt-8, 13dpt-1 ❌️
    27.03.25 - histeroskopia + biopsja
    CD56 ✅️ CD138 ❌️ (stan zapalny, antybiotykoterapia, bez konieczności biopsji kontrolnej)
    06.05.25 - II procedura - protokół krótki
    17.05.25 - punkcja (2❄️❄️)
    17.06.25 - II FET (4.1.1) ❌️
    17.07.25 - III FET (4.3.2) - 8dpt-105, 11dpt-401, 13dpt-1393, 26dpt-49561, CRL-0,45cm i ❤️, 33dpt - mamy ❤️❤️😮🥹 1k2o ♂️
    ❤️ M&M już z nami ❤️
  • Alwayssmiling Autorytet
    Postów: 1604 1623

    Wysłany: 26 lutego 2025, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Konstruktorka93 wrote:
    Dokładnie teraz przyszedł.
    Progesteron 26
    Beta: 33,8 !

    Więc przyrost 430%.
    Chyba nie najgorzej? Ok wartość nie zabija ale przyrost chyba wporządku?
    No to teraz jazda dalej ;) ruszyła z kopytka ;)

    Konstruktorka93 lubi tę wiadomość

    Starania od 2018

    3 iui ❌
    2 ivf ❌

    Ivf:
    14dc 🔬🥚8 szt, 18 mm estradiol 2500
    21dc26.02 transfer pączek 3.1.2 zainstalowany + EG

    7 dpt bhcg 37/8dpt-bhcg 54 /10 dpt - bhcg113 /12dpt - bhcg 235 /14 dpt - ostatnia beta 554 🍀🧚
    21dpt 19.03 USG pecherzykowe 🍀🩷🧚
    28 dpt 26.03 crl 6 mm fhr 123 🩷🤞
    09/04 8w5d🩵 2cm Kropka 🥰
    13/05 nifty ryzyka niskie i 🩷
    18/06 -250 gr dziewczynki 🍀
    30/06 -połówkowe - zdrowe 405g 🩷
    16/07 -rośniemy 571 g 👧
    06/08 - 890 g 💪
    20/08 -1230 g 😍
    03/09 - III prenatalne - rośniemy 1560 g 👸
    01.10 - 2300g szczęścia 🥰
    22.10 -3100g 🏋️‍♀️

    08.11 3840 g 53cm Baby M 👧⭐️

    age.png
  • Konstruktorka93 Autorytet
    Postów: 858 841

    Wysłany: 26 lutego 2025, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domi0307 wrote:
    No piękny przyrost! I ten prog też super!
    A tak w ogóle, w jakim labie robisz badania, że masz wyniki tak szybciutko?
    Ja robię w śląskich labolatoriach.
    Oby kropek rósł dalej i zdrowo!

    Domi0307 lubi tę wiadomość

    Starania od 2018
    💃93
    🤵91

    2018-2020: 3x CB❌❌❌
    2021: 3x IUI ❌❌❌
    2023: In vitro Klinika UNICA Brno, Czechy:
    ° 3x ❄️❄️❄️ z komórek dawczyni (5AA,4AA,1CM)
    °11/24: transfer ❄️ 5AA beta 0 ❌
    --> KIR Bx (brak 4 kirów implantacyjnych)🆘
    --> Trombofilia 3/5 mutacji pozytywne 🆘
    --> Allo mlr 3% 🆘, cross match 2%
    18/02/2025 ❄️4AA. 6dpt beta 6,7. 8dpt beta 33.8. 10dpt beta 111.9, 13dpt beta 399.80, 15dpt 810,20 17dpt 1545 20dpt 4214 22dpt 6464 27dpt 15553,50 30dpt mamy serducho ❤️ 8t2d aniołek 😢
    16/09/2025❄️1CM ( po rozmrozeniu 3BB) 8dpt ❌
    Styczeń 2026 zmiana kliniki Novum
    21.03 transfer 4AB świeży 5❄️ czeka
    7dpt beta 72.2, 9dpt 151.1, 11dpt 319.5, 13dpt 661.3, 17dpt 2945,8 21dpt 9091.2 27dpt 27268.4
    Felia zdrowa 🩷🩷🩷
    Cudzie trwaj 🤞❤️
  • Domi0307 Autorytet
    Postów: 505 662

    Wysłany: 26 lutego 2025, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Konstruktorka93 wrote:
    Ja robię w śląskich labolatoriach.
    Oby kropek rósł dalej i zdrowo!
    Trzymam za to mocno kciuki! 🤞

    A pozostałe dziewczyny, gdzie wy robicie badania? Gdzie w miarę szybko? Mnie ostatnio tak diagnostyka wkurzyła, testowali ewidentnie moją cierpliwość, wrzucili mi wyniki przed 21...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 lutego 2025, 13:48

    ♀️ 35
    - RZS, ANA 1:160
    - hormony, AMH, wit. D, wit. B12, kwas foliowy, homocysteina, KIR, cytokiny, subpopulacja limfocytów, cross-match, kariotyp ✅️
    ♂️ 30
    - morfologia - 2% ❌️
    - fragmentacja DNA, AZF, kariotyp ✅️

    Starania od 2023, klinika od 2025
    02.01.25 - wizyta kwalifikacyjna
    20.01.25 - I procedura - protokół długi
    14.02.25 - punkcja (1❄️)
    19.02.25 - I ET (4.2.1) - 8dpt-10, 10dpt-8, 13dpt-1 ❌️
    27.03.25 - histeroskopia + biopsja
    CD56 ✅️ CD138 ❌️ (stan zapalny, antybiotykoterapia, bez konieczności biopsji kontrolnej)
    06.05.25 - II procedura - protokół krótki
    17.05.25 - punkcja (2❄️❄️)
    17.06.25 - II FET (4.1.1) ❌️
    17.07.25 - III FET (4.3.2) - 8dpt-105, 11dpt-401, 13dpt-1393, 26dpt-49561, CRL-0,45cm i ❤️, 33dpt - mamy ❤️❤️😮🥹 1k2o ♂️
    ❤️ M&M już z nami ❤️
  • Muczylando Autorytet
    Postów: 3468 4678

    Wysłany: 26 lutego 2025, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Konstruktorka93 wrote:
    Ja robię w śląskich labolatoriach.
    Oby kropek rósł dalej i zdrowo!
    U mnie w sla wyniki zazwyczaj ok 16, fajny punkt masz :)

    👩94👦87. Starania od 2018, klinika od 2024:
    🍀I:
    🐮07/04 - punkcja, 5❄️
    ❌07/31, 09/04, 10/30, 12/04 IV FET, 2 cb
    2025:
    ❌01/08 - V FET, cb
    🍀II:
    🐮03/13 punkcja, 4❄️
    🐄07/22 - VI FET, 🍼04/11 3740g, 57cm🩵

    ❌KIR: Bx +2DS2
    ❔PAI-1, mthfr - homo
    ❌Tężyczka, niedoczynność tarczycy, przewlekłe zapalenie endometrium
    🆗Kariotypy, cytokiny, immunofenotyp, ana2, asa, AMH ~3
    age.png

    "Odwaga bycia nielubianym to odwaga bycia wolnym."
  • paula654 Znajoma
    Postów: 30 56

    Wysłany: 26 lutego 2025, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domi0307 wrote:
    Trzymam za to mocno kciuki! 🤞

    A pozostałe dziewczyny, gdzie wy robicie badania? Gdzie w miarę szybko? Mnie ostatnio tak diagnostyka wkurzyła, testowali ewidentnie moją cierpliwość, wrzucili mi wyniki przed 21...

    To chyba zależy od miasta. Ja zawsze robię w Diagnostyce i wyniki mam 13-15

  • Muczylando Autorytet
    Postów: 3468 4678

    Wysłany: 26 lutego 2025, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domi0307 wrote:
    Trzymam za to mocno kciuki! 🤞

    A pozostałe dziewczyny, gdzie wy robicie badania? Gdzie w miarę szybko? Mnie ostatnio tak diagnostyka wkurzyła, testowali ewidentnie moją cierpliwość, wrzucili mi wyniki przed 21...

    Ja robię w labie przy przychodni ale co z tego jak wyniki wrzucają i tak kolo 14-15, mimo że badania są na miejscu i widzę, że wykonane już koło 9-10 😁
    Alab, diag te mam wysyłkowe więc nie miałam nigdy szybciej wyników niż 16 od nich. Zależy właśnie od punktu / miejscowości i polityki ich :)

    👩94👦87. Starania od 2018, klinika od 2024:
    🍀I:
    🐮07/04 - punkcja, 5❄️
    ❌07/31, 09/04, 10/30, 12/04 IV FET, 2 cb
    2025:
    ❌01/08 - V FET, cb
    🍀II:
    🐮03/13 punkcja, 4❄️
    🐄07/22 - VI FET, 🍼04/11 3740g, 57cm🩵

    ❌KIR: Bx +2DS2
    ❔PAI-1, mthfr - homo
    ❌Tężyczka, niedoczynność tarczycy, przewlekłe zapalenie endometrium
    🆗Kariotypy, cytokiny, immunofenotyp, ana2, asa, AMH ~3
    age.png

    "Odwaga bycia nielubianym to odwaga bycia wolnym."
  • Konstruktorka93 Autorytet
    Postów: 858 841

    Wysłany: 26 lutego 2025, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paula654 wrote:
    To chyba zależy od miasta. Ja zawsze robię w Diagnostyce i wyniki mam 13-15
    Też mi się wydaje że zależy od miasta. Jak robiłam np w Katowicach to nawet wynik po 3 h. A u Mnie w mieście ( trochę taka wioseczka) to jak rano oddam to wyniki 13-15 są zawsze.

    Starania od 2018
    💃93
    🤵91

    2018-2020: 3x CB❌❌❌
    2021: 3x IUI ❌❌❌
    2023: In vitro Klinika UNICA Brno, Czechy:
    ° 3x ❄️❄️❄️ z komórek dawczyni (5AA,4AA,1CM)
    °11/24: transfer ❄️ 5AA beta 0 ❌
    --> KIR Bx (brak 4 kirów implantacyjnych)🆘
    --> Trombofilia 3/5 mutacji pozytywne 🆘
    --> Allo mlr 3% 🆘, cross match 2%
    18/02/2025 ❄️4AA. 6dpt beta 6,7. 8dpt beta 33.8. 10dpt beta 111.9, 13dpt beta 399.80, 15dpt 810,20 17dpt 1545 20dpt 4214 22dpt 6464 27dpt 15553,50 30dpt mamy serducho ❤️ 8t2d aniołek 😢
    16/09/2025❄️1CM ( po rozmrozeniu 3BB) 8dpt ❌
    Styczeń 2026 zmiana kliniki Novum
    21.03 transfer 4AB świeży 5❄️ czeka
    7dpt beta 72.2, 9dpt 151.1, 11dpt 319.5, 13dpt 661.3, 17dpt 2945,8 21dpt 9091.2 27dpt 27268.4
    Felia zdrowa 🩷🩷🩷
    Cudzie trwaj 🤞❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lutego 2025, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Polecam robić badania w diagnostyce niedługo przed zamknięciem punktu. Wtedy szybko biorą próbki, wiozą do laba i wyniki przeważnie tego samego dnia!

  • Alwayssmiling Autorytet
    Postów: 1604 1623

    Wysłany: 26 lutego 2025, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do wyników to ja dzisiaj robiłam w diagnostyce i to taki punkt co do 12 otwarte i jadą potem wszystkie dalej do głównego punktu .

    Starania od 2018

    3 iui ❌
    2 ivf ❌

    Ivf:
    14dc 🔬🥚8 szt, 18 mm estradiol 2500
    21dc26.02 transfer pączek 3.1.2 zainstalowany + EG

    7 dpt bhcg 37/8dpt-bhcg 54 /10 dpt - bhcg113 /12dpt - bhcg 235 /14 dpt - ostatnia beta 554 🍀🧚
    21dpt 19.03 USG pecherzykowe 🍀🩷🧚
    28 dpt 26.03 crl 6 mm fhr 123 🩷🤞
    09/04 8w5d🩵 2cm Kropka 🥰
    13/05 nifty ryzyka niskie i 🩷
    18/06 -250 gr dziewczynki 🍀
    30/06 -połówkowe - zdrowe 405g 🩷
    16/07 -rośniemy 571 g 👧
    06/08 - 890 g 💪
    20/08 -1230 g 😍
    03/09 - III prenatalne - rośniemy 1560 g 👸
    01.10 - 2300g szczęścia 🥰
    22.10 -3100g 🏋️‍♀️

    08.11 3840 g 53cm Baby M 👧⭐️

    age.png
  • Valletta Autorytet
    Postów: 2062 3565

    Wysłany: 26 lutego 2025, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domi0307 wrote:
    Trzymam za to mocno kciuki! 🤞

    A pozostałe dziewczyny, gdzie wy robicie badania? Gdzie w miarę szybko? Mnie ostatnio tak diagnostyka wkurzyła, testowali ewidentnie moją cierpliwość, wrzucili mi wyniki przed 21...

    W sla ale w głównym punkcie w Katowicach, jak oddaje ok 7 wyniki są czasem nawet ok 13, jak w ich punktach partnerskich to trzeba czekać na transport i potem są wyniki ok 16

    👩36l endometrioza, niedoczynność tarczycy, Amh 0.9 🧔🏻‍♂️35l zdrowy

    🖇 Starania z przerwami od 10/2019
    🩺 2021-2023 leczenie endometriozy (III laparoskopie, 6m sztucznej menopauzy 💉Zoladex).

    ☘️ I IVF 07/2023 ❄️
    08/2023 - histeroskopia diagnostyczna, NK, CD138, EndoBiome, próbny transfer. Leczenie stanu zapalnego endometrium 💊
    FET- 03/2024 - 6dpt - 7.2, 8dpt - 31,30- cb 💔 (accofil)
    ☘️ II IVF 11/2024 ❄️ - ET <2.3 (accofil, encorton, neoparin, acard, intralipid).

    ☘️ III IVF 02/2025 ❄️ - ET <2.3 (accofil, encorton, neoparin, acard, atosiban)
    🍀 IV IVF 04/2025 ❄️❄️ - FET 22/04 ❄️- 6dpt - ⏸ 7dpt - 52 🥹, 10dpt - 236 🥹 13dpt - 1362, 16dpt - 5134 (acard, neoparin, prograf, accofil, 2x immunoglobuliny).

    4 IVF / 4 transfery / jeden 4BB -Baby Girl 🩷 🍼

    Styczeń 2026 - jest już z nami 🫠✨🩷
‹‹ 167 168 169 170 171 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 pytań o poród, których wiele kobiet wstydzi się zadać!

Poród zbliża się wielkimi krokami, a w Twojej głowie w dalszym ciągu kłębią się pytania, których wstydzisz się zadać? Niektóre tematy są na tyle krępujące, że ciężko je poruszyć z partnerem,  na rutynowej wizycie u lekarza, czy przy kawie z koleżankami…Nadszedł jednak czas, żeby rozwiać Twoje wątpliwości! Przeczytaj odpowiedzi na 7 najbardziej wstydliwych pytań związanych z porodem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy to nie wszystko: Kompletny Przewodnik po mądrej suplementacji przed ciążą.

Co najmniej dwa fakty na temat folianów i suplementacji przed ciążą naprawdę Cię tu zaskoczą. Zebraliśmy najczęstsze pytania naszej społeczności i na ich podstawie stworzyliśmy kompletny, oparty na badaniach przewodnik po mądrej suplementacji. Jeśli myślisz, że „zacznę brać coś po pozytywnym teście” - koniecznie sprawdź, dlaczego nauka mówi coś zupełnie innego.

CZYTAJ WIĘCEJ