Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną ✨ IVF LUTY 2025 ✨
Odpowiedz

✨ IVF LUTY 2025 ✨

Oceń ten wątek:
  • Stoktotka26 Autorytet
    Postów: 373 290

    Wysłany: 1 lutego 2025, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy któraś z Was miała transfer na cyklu naturalnym? Możecie mi napisać jak to wygląda i jak często trzeba jeździć na wizyty ? Ostatnie 2 transfery miałam na cyklu sztucznym więc nie wiem czego się teraz spodziewać.
    Lekarz kazał mi przyjechać między 11.-13 DC i nic nie mówił że będzie to cykl naturalny już tak myślę że może wogole to mam jechać na wizytę kontrolną a transfer i przygotowania do niego dopiero w marcu sama już nic nie wiem 🤔

    Koniczynka_87, Nadzieja. 1 lubią tę wiadomość

    Starania od 2017r.

    07.2017 naturalny cud ❤️5tc 💔😔

    Od 2018r. Leczenie w Parens Rzeszów
    06.2020r. 1 inseminacja brak ciąży
    10.2020 decyzja o in vitro
    12.2020 stymulacja, punkcja

    03. 02.2021 kriotransfer -> beta 2.3😪
    Wizyta u immunologa
    Zlecone badania :
    P/c przeciwplemnikowe ASA ❌
    P/c antykardiolipinowe IgM❌, IgG ✔️
    ANA ✔️
    Kir AA❌
    Allo Mlr ✔️
    Cross - match✔️
    Komórki NK 13.5%✔️

    05.2021 crio ostatnia szansa 🙏 ->neoparin, accofil, encorton

    8dpt - bhcg 17,9/p.7,8
    10dpt- 14.1/p.15.1 😪

    Brak❄️


    2024r. Wracamy po przerwie
    Zmiana kliniki Artvimed Kraków
    07.2024 histeroskopia z Cd138 stan zapalny
    09.2024 biopsja endometrium stan zapalny wyleczony👍
    21.12.24 punkcja
    Mamy 2❄️
    20.02.2025 crio🙏
    11dpt- bhcg <1.1😢
    22.04.2025 crio
    10dpt- bhcg <1.2 😢

    10.2025 kolejna stymulacja
    16.10.2025 punkcja 14 pobranych 4 zapłodnione
    1❄️ -- 4bb
    🙏🙏
  • Muczylando Autorytet
    Postów: 3468 4678

    Wysłany: 1 lutego 2025, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sailor89 wrote:
    Witam w nowym wątku :)

    Moje nowe wyniki, wg Was są dobre?

    Żelazo 166,20 µg/dl (50 - 170)
    Homocysteina 6,72 µmol/l (4,44 - 13,56)
    Witamina D3 metabolit 25(OH) 57,20 ng/ml
    Witamina B12 651,00 pg/ml (187 - 883)
    Ferrytyna 38 ng/ml (4,63-204)

    Powodzenia w lutym!

    Wygląda bardzo dobrze :)

    sailor89 lubi tę wiadomość

    👩94👦87. Starania od 2018, klinika od 2024:
    🍀I:
    🐮07/04 - punkcja, 5❄️
    ❌07/31, 09/04, 10/30, 12/04 IV FET, 2 cb
    2025:
    ❌01/08 - V FET, cb
    🍀II:
    🐮03/13 punkcja, 4❄️
    🐄07/22 - VI FET, 🍼04/11 3740g, 57cm🩵

    ❌KIR: Bx +2DS2
    ❔PAI-1, mthfr - homo
    ❌Tężyczka, niedoczynność tarczycy, przewlekłe zapalenie endometrium
    🆗Kariotypy, cytokiny, immunofenotyp, ana2, asa, AMH ~3
    age.png

    "Odwaga bycia nielubianym to odwaga bycia wolnym."
  • linka Autorytet
    Postów: 1418 1699

    Wysłany: 1 lutego 2025, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pyati wrote:
    35 🙂 mąż 40.
    U nas 36 i 41 :D

    Hope85 lubi tę wiadomość

    2015 naturals 👧 🩷

    ❌️Amh: 06/2024 0,4 😢 07/2024 0,5 09/2024 0,6 01/2025 0,8 😀

    🍀Start IVF grudzień 2024🍀
    💉23.12.2024 puregon 450, orgalutran, ovitrelle, decapeptyl
    04.01.2025 Punkcja 3 🥚-> 2 dojrzałe komórki 🌞🌞 -> 1 zapłodniona -> 1 piękna blastka ❄️
    🌱27.02.2025 FET ❤️🤞🍀
    🍀Bhcg
    🍀7dpt 73 🍀9dpt 205 🍀11dpt 515 🍀13dpt 1201 🍀16dpt 4086 🍀19dpt 12671 GS 1,44 cm YS 0,38 cm i zarodek 🍀21dpt CRL 2,1mm i ❤️ 🍀25dpt CRL 3,6 mm i ❤️ 🍀28dpt CRL 7,6mm FHR 131 ❤️ 🍀35dpt CRL 1,51 cm ❤️ 🍀9w3d CRL 2,75 cm FHR 174 🥰 🍀10w3d CRL 3,98 cm FHR 171 🥰🍀11w3d CRL 5,03 cm FHR 151 🥰
    🍀12w2d prenatalne, papp-a i panorama ryzyka niskie i 🧒🩵💙🥰
    🍀38w2d 2820 g 57 cm szczęścia 🥰
    age.png
  • Karolaaas Autorytet
    Postów: 1235 2163

    Wysłany: 1 lutego 2025, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koniczynka_87 wrote:
    Nie, diagnozę dostałam w SonoFem w Warszawie na wizycie typowo pod endometriozę. USG wykazało mi wówczas jeszcze mięśniaka, którego też zauważyła moja lekarz prowadząca i kazała mi go usunąć, bo mógł być wprost powodem braku implantacji do tej pory, ale jego usunięcie 4 miesiące wstecz nie zmieniło nic w ostatnim transferze, nadal brak implantacji chociaż minimalnej.

    Teraz jadę do dr J, bo w Warszawie nic mi nie zaproponowali tzn. zalecenie diety przeciwzapalnej i suplementacji dostałam, ogólnikowo, ale do rozważenia od razu operacja usunięcia, bez półśrodków w postaci np. leków na wyciszenie adeno, ponownej histeroskopii, ponownej biopsji. Nic.
    A jak wygląda Twoje amh? Duży ten mięśniak był?

    86’👩 niedoczynność, brak lewego jajowodu, endometrioza III/IV +adenomioza
    09.2020 8t puste jajo💔
    01.2021 7t cp💔laparo
    04.2022 laparo zrosty
    🩺VLeiden+protrombina✔️LA✔️DQ2, DQ8✔️ANA3✔️białko C i S✔️
    KIR BX ❌ 2DS2, 2DS3
    crossmatch negatywny✔️subpopulacja✔️cytokiny ✔️NK 5% ✔️kariotypy ✔️
    I procedura IVF 2024
    5AA❄️5AB❄️=cb
    II procedura IVF 2025
    4BA❄️5BB❄️=cb

    15.10 minihistero+udrożnienie jajowodu✅
    🆘 operacja endo 3/4 st?

    ♻️ zmiana kliniki
    🔜 start stymulacji - duo stim
    🆕 Amh 0,35

    „Każdego dnia rób coś, co przybliży cię do lepszego jutra” 🌸
  • Karolaaas Autorytet
    Postów: 1235 2163

    Wysłany: 1 lutego 2025, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sailor89 wrote:
    Witam w nowym wątku :)

    Moje nowe wyniki, wg Was są dobre?

    Żelazo 166,20 µg/dl (50 - 170)
    Homocysteina 6,72 µmol/l (4,44 - 13,56)
    Witamina D3 metabolit 25(OH) 57,20 ng/ml
    Witamina B12 651,00 pg/ml (187 - 883)
    Ferrytyna 38 ng/ml (4,63-204)

    Powodzenia w lutym!
    Ja bym trochę podbiła tą ferrytyne😉 ale pozostałe wyniki super😀

    sailor89 lubi tę wiadomość

    86’👩 niedoczynność, brak lewego jajowodu, endometrioza III/IV +adenomioza
    09.2020 8t puste jajo💔
    01.2021 7t cp💔laparo
    04.2022 laparo zrosty
    🩺VLeiden+protrombina✔️LA✔️DQ2, DQ8✔️ANA3✔️białko C i S✔️
    KIR BX ❌ 2DS2, 2DS3
    crossmatch negatywny✔️subpopulacja✔️cytokiny ✔️NK 5% ✔️kariotypy ✔️
    I procedura IVF 2024
    5AA❄️5AB❄️=cb
    II procedura IVF 2025
    4BA❄️5BB❄️=cb

    15.10 minihistero+udrożnienie jajowodu✅
    🆘 operacja endo 3/4 st?

    ♻️ zmiana kliniki
    🔜 start stymulacji - duo stim
    🆕 Amh 0,35

    „Każdego dnia rób coś, co przybliży cię do lepszego jutra” 🌸
  • Koniczynka_87 Autorytet
    Postów: 1758 2556

    Wysłany: 1 lutego 2025, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stoktotka26 wrote:
    Czy któraś z Was miała transfer na cyklu naturalnym? Możecie mi napisać jak to wygląda i jak często trzeba jeździć na wizyty ? Ostatnie 2 transfery miałam na cyklu sztucznym więc nie wiem czego się teraz spodziewać.
    Lekarz kazał mi przyjechać między 11.-13 DC i nic nie mówił że będzie to cykl naturalny już tak myślę że może wogole to mam jechać na wizytę kontrolną a transfer i przygotowania do niego dopiero w marcu sama już nic nie wiem 🤔

    Ja miałam drugi transfer na moje życzenie na naturalnym. Musisz pilnować swojego cyklu. Dla przykładu ja mam krótkie cykle i wiem, że owulacja występuje u mnie najczęściej 10dc i stąd na wizytę umówiłam się w 9dc i endometrium było gotowe, dostałam receptę na ovitrelle, ale nie kazał mi się ówczesny lekarz pojawiać na sprawdzenie czy pęcherzyk pękł. W sumie to był taki cykl mieszany, bo mimo, że bez estrofemu to wdrożył mi od drugiej fazy progesteron dodatkowo.

    OlkaO lubi tę wiadomość

    7 lat ⏳️
    Szczepienia limfocytami
    Allo MLR 44% 10.2022
    KIR BX
    Endo&Adeno ❌️
    AMH 03.2025: 3,16 ✅️
    Dr J mini-histero ➡️ antybiotykoterapia 🔜 wyciszenie

    Invimed Poznań ICSI
    I procedura ❌️
    4 blastki🥚
    6-⏱️: 4AA, 3BB + 5-⏱️: 4BA, 4BB
    4xFET❄️ 2022-2025❌️

    II + III + IV procedura
    8 blastek 🥚➡️ PGT-A
  • Karolaaas Autorytet
    Postów: 1235 2163

    Wysłany: 1 lutego 2025, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stoktotka26 wrote:
    Czy któraś z Was miała transfer na cyklu naturalnym? Możecie mi napisać jak to wygląda i jak często trzeba jeździć na wizyty ? Ostatnie 2 transfery miałam na cyklu sztucznym więc nie wiem czego się teraz spodziewać.
    Lekarz kazał mi przyjechać między 11.-13 DC i nic nie mówił że będzie to cykl naturalny już tak myślę że może wogole to mam jechać na wizytę kontrolną a transfer i przygotowania do niego dopiero w marcu sama już nic nie wiem 🤔
    Na naturalnym ja miałam wizytę około 10 dc, później z tego co kojarzę wizyty co 2-3 dni, transfer na 4 wizycie bo dostałam zastrzyk na pęknięcie🙂 a tak byłoby łącznie 5 wizyt🤪

    Stoktotka26, sailor89 lubią tę wiadomość

    86’👩 niedoczynność, brak lewego jajowodu, endometrioza III/IV +adenomioza
    09.2020 8t puste jajo💔
    01.2021 7t cp💔laparo
    04.2022 laparo zrosty
    🩺VLeiden+protrombina✔️LA✔️DQ2, DQ8✔️ANA3✔️białko C i S✔️
    KIR BX ❌ 2DS2, 2DS3
    crossmatch negatywny✔️subpopulacja✔️cytokiny ✔️NK 5% ✔️kariotypy ✔️
    I procedura IVF 2024
    5AA❄️5AB❄️=cb
    II procedura IVF 2025
    4BA❄️5BB❄️=cb

    15.10 minihistero+udrożnienie jajowodu✅
    🆘 operacja endo 3/4 st?

    ♻️ zmiana kliniki
    🔜 start stymulacji - duo stim
    🆕 Amh 0,35

    „Każdego dnia rób coś, co przybliży cię do lepszego jutra” 🌸
  • Stoktotka26 Autorytet
    Postów: 373 290

    Wysłany: 1 lutego 2025, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koniczynka_87 wrote:
    Ja miałam drugi transfer na moje życzenie na naturalnym. Musisz pilnować swojego cyklu. Dla przykładu ja mam krótkie cykle i wiem, że owulacja występuje u mnie najczęściej 10dc i stąd na wizytę umówiłam się w 9dc i endometrium było gotowe, dostałam receptę na ovitrelle, ale nie kazał mi się ówczesny lekarz pojawiać na sprawdzenie czy pęcherzyk pękł. W sumie to był taki cykl mieszany, bo mimo, że bez estrofemu to wdrożył mi od drugiej fazy progesteron dodatkowo.

    Dziękuję za wyjaśnienie 😊

    Koniczynka_87, Wojsia lubią tę wiadomość

    Starania od 2017r.

    07.2017 naturalny cud ❤️5tc 💔😔

    Od 2018r. Leczenie w Parens Rzeszów
    06.2020r. 1 inseminacja brak ciąży
    10.2020 decyzja o in vitro
    12.2020 stymulacja, punkcja

    03. 02.2021 kriotransfer -> beta 2.3😪
    Wizyta u immunologa
    Zlecone badania :
    P/c przeciwplemnikowe ASA ❌
    P/c antykardiolipinowe IgM❌, IgG ✔️
    ANA ✔️
    Kir AA❌
    Allo Mlr ✔️
    Cross - match✔️
    Komórki NK 13.5%✔️

    05.2021 crio ostatnia szansa 🙏 ->neoparin, accofil, encorton

    8dpt - bhcg 17,9/p.7,8
    10dpt- 14.1/p.15.1 😪

    Brak❄️


    2024r. Wracamy po przerwie
    Zmiana kliniki Artvimed Kraków
    07.2024 histeroskopia z Cd138 stan zapalny
    09.2024 biopsja endometrium stan zapalny wyleczony👍
    21.12.24 punkcja
    Mamy 2❄️
    20.02.2025 crio🙏
    11dpt- bhcg <1.1😢
    22.04.2025 crio
    10dpt- bhcg <1.2 😢

    10.2025 kolejna stymulacja
    16.10.2025 punkcja 14 pobranych 4 zapłodnione
    1❄️ -- 4bb
    🙏🙏
  • Koniczynka_87 Autorytet
    Postów: 1758 2556

    Wysłany: 1 lutego 2025, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolaaas wrote:
    A jak wygląda Twoje amh? Duży ten mięśniak był?

    Wg USG w SonoFem mięśniak miał 12x17mm, więc raczej z tych mniejszych, ale na mini-histero mówił lekarz, że taki mocno osadzony i że musiał trochę tam się namęczyć, co odczułam na zabiegu, żeby tego mięśniaka wyłuskać. Zaraz obok mam adenomiozę 13x16x19mm. Endo mam na więzadle krzyżowo-macicznym z prawej i lewej i te ogniska się łączą. Zrostów brak.

    7 lat ⏳️
    Szczepienia limfocytami
    Allo MLR 44% 10.2022
    KIR BX
    Endo&Adeno ❌️
    AMH 03.2025: 3,16 ✅️
    Dr J mini-histero ➡️ antybiotykoterapia 🔜 wyciszenie

    Invimed Poznań ICSI
    I procedura ❌️
    4 blastki🥚
    6-⏱️: 4AA, 3BB + 5-⏱️: 4BA, 4BB
    4xFET❄️ 2022-2025❌️

    II + III + IV procedura
    8 blastek 🥚➡️ PGT-A
  • frankapzn Autorytet
    Postów: 968 936

    Wysłany: 1 lutego 2025, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam w w lutym❤️💕💕oby dla Was Wszystkich był to szczęśliwy miesiąc 🤞ja w lutym planuję transfer naszego ostatniego mrozaczka❄️

    OlkaO, Valie05, Piękno, Andzia, Karolaaas, Koniczynka_87, Karolidu, Domi0307, nick nieaktualny, Woczekiwaniu, evcix84, LokaDesigner, LoliM, Lunkaaway, Yenne, Monkai lubią tę wiadomość

    Ona : 36 🧡Hashimoto,adeno,mieśniak, mthfr oraz pai, KIR AA NK 44% Cross match - ujmeny, AMH 23'-2,8 24' -2,1 25'-3,6? On: 40 🧡obniżone parametry nasienia Kariotypy ok
    Starania od 2019 , 1 poronienie
    I IVF 12/2023 , brak zarodków 😭
    II IVF 05/2024 ❄️❄️4AB ,4BC
    08/24 FET 4 AB 😿💔
    02/25FET 4 BC 😿
    III IVF 03/2025 ❄️❄️❄️! 05/2025 histeroskopia (usunięcie zrostów, cd138 ok, brak stanu zapalnego)
    06/25 FET 5 AA🍀 14 tc 💔👼
    02/26 FET ❤️ 🥹 🙏🌈
    12+1 Prenatalne , ryzyka niskie
    Felia - Zdrowa dziewczynka 🩷

    preg.png
  • Koniczynka_87 Autorytet
    Postów: 1758 2556

    Wysłany: 1 lutego 2025, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolaaas wrote:
    A jak wygląda Twoje amh? Duży ten mięśniak był?

    Ostatnie moje badanie to był Lipiec 2022 i wtedy 3,06 ng/ml.

    7 lat ⏳️
    Szczepienia limfocytami
    Allo MLR 44% 10.2022
    KIR BX
    Endo&Adeno ❌️
    AMH 03.2025: 3,16 ✅️
    Dr J mini-histero ➡️ antybiotykoterapia 🔜 wyciszenie

    Invimed Poznań ICSI
    I procedura ❌️
    4 blastki🥚
    6-⏱️: 4AA, 3BB + 5-⏱️: 4BA, 4BB
    4xFET❄️ 2022-2025❌️

    II + III + IV procedura
    8 blastek 🥚➡️ PGT-A
  • sailor89 Autorytet
    Postów: 289 578

    Wysłany: 1 lutego 2025, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolaaas wrote:
    Ja bym trochę podbiła tą ferrytyne😉 ale pozostałe wyniki super😀

    Biorę codziennie D-Vitum forte 4000 j.m., Pregne Start gdzie jest 2000 j.m. oraz B-complex z Aliness. Wyniki żelaza i ferrytyny są tylko z tego co jem.

    Jak byłam w ciąży brałam Pregne Plus z żelazem i wtedy miałam ciemne stolce. Może za dużo żelaza we krwi było.

    Karolaaas, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    ♀️'89 | AMH: 4 - kariotyp ok
    ♂️ '89 - kariotyp ok

    10.24 punkcja - 5❄️ (4x4.1.1, 1x4.1.2) nie przebadane
    12.11.2024 r - transfer❄️ 4.1.1
    🍀 7dpt- ⏸
    20.11 -8dpt beta - 173,20 mIU/ml
    23.11 -11dpt beta - 781,76 mIU/ml
    03.12 - 5w5d - GS 1,56 YS 0,39
    18.12 brak 💔 21.12 poronienie 6/8 tyg

    24.06.2025 r - transfer❄️ 4.1.1
    5 dpt ⏸ 6 dpt-35 8 dpt-121 10 dpt - 241 16 dpt - 1677 23 dpt - 3039 GS 0.94 27 dpt - 5613 🤔 30 dpt puste jajo 😔 GS 1.5

    19.05.2026 - transfer❄️ 4.1.1 ❌

    Ferrytyna 37,17 ng/ml
    TSH 2,064
    MTHFR i PAI-1/SERPINE1 - hetero
    NK w krwi - 15%
    Zespół antyfosfolipidowy i ANA - ujemne
    Genotyp Bx mąż C1
    ✅ 2DL1, 2DL3, 2DL4 del, 2DS1, 2DS4 (del-22bp), 3DL1, 3DL2, 3DL3, 2DP1, 3DP1 norm
    ⛔ 2DL2, 2DL4 norm, 2DL5 (grupa 1), 2DL5 (grupa 2), 2DS2, 2DS3, 2DS4 norm, 2DS5, 3DS1, 3DP1 var
  • kamilja Autorytet
    Postów: 420 504

    Wysłany: 1 lutego 2025, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy któraś z dziewczyn miała taka straszną ochotę na kwaśne rzeczy zaraz po transferze? Obstawiam ze to przyczyna progesteronu który biorę w każdej możliwej formie ale wiadomo głowa pracuje i już sobie wkręca że to ciąża

    Insane lubi tę wiadomość

    Starania od 2021
    👩🏼 30 🧔🏻 28

    12.2024- kwalifikacja do rządowego IVF
    15.01 poczatek stymulacji
    17.01 I monitoring (lewy jajnik 6 🥚, prawy 2🥚)
    20.01 II monitoring 6l🥚, 5p🥚
    23.01 III monitoring
    25.01 punkcja: pobrano 13🥚
    30.01 transfer świeży 🍀

    preg.png
  • linka Autorytet
    Postów: 1418 1699

    Wysłany: 1 lutego 2025, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ej dziewczyny, dzisiaj 16 dc i boli mnie lekko brzuch jak na okres, sluz leciutenko zabarwiony na brązowo różowo... czy miałyście podobnie na cyklu sztucznym? 🧐

    2015 naturals 👧 🩷

    ❌️Amh: 06/2024 0,4 😢 07/2024 0,5 09/2024 0,6 01/2025 0,8 😀

    🍀Start IVF grudzień 2024🍀
    💉23.12.2024 puregon 450, orgalutran, ovitrelle, decapeptyl
    04.01.2025 Punkcja 3 🥚-> 2 dojrzałe komórki 🌞🌞 -> 1 zapłodniona -> 1 piękna blastka ❄️
    🌱27.02.2025 FET ❤️🤞🍀
    🍀Bhcg
    🍀7dpt 73 🍀9dpt 205 🍀11dpt 515 🍀13dpt 1201 🍀16dpt 4086 🍀19dpt 12671 GS 1,44 cm YS 0,38 cm i zarodek 🍀21dpt CRL 2,1mm i ❤️ 🍀25dpt CRL 3,6 mm i ❤️ 🍀28dpt CRL 7,6mm FHR 131 ❤️ 🍀35dpt CRL 1,51 cm ❤️ 🍀9w3d CRL 2,75 cm FHR 174 🥰 🍀10w3d CRL 3,98 cm FHR 171 🥰🍀11w3d CRL 5,03 cm FHR 151 🥰
    🍀12w2d prenatalne, papp-a i panorama ryzyka niskie i 🧒🩵💙🥰
    🍀38w2d 2820 g 57 cm szczęścia 🥰
    age.png
  • Karolaaas Autorytet
    Postów: 1235 2163

    Wysłany: 1 lutego 2025, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sailor89 wrote:
    Biorę codziennie D-Vitum forte 4000 j.m., Pregne Start gdzie jest 2000 j.m. oraz B-complex z Aliness. Wyniki żelaza i ferrytyny są tylko z tego co jem.

    Jak byłam w ciąży brałam Pregne Plus z żelazem i wtedy miałam ciemne stolce. Może za dużo żelaza we krwi było.
    Tak suplementy z żelazem często daja taki objaw, więc to normalne. Ja po przeleczeniu helicobakter dostałam od rodzinnej na recepte sorbifer durules, też mam ferrytyne w Twoich granicach. Od dzisiaj zaczynam to łykać, oby poziom się ładnie podniósł do marcowego transferu😀

    sailor89 lubi tę wiadomość

    86’👩 niedoczynność, brak lewego jajowodu, endometrioza III/IV +adenomioza
    09.2020 8t puste jajo💔
    01.2021 7t cp💔laparo
    04.2022 laparo zrosty
    🩺VLeiden+protrombina✔️LA✔️DQ2, DQ8✔️ANA3✔️białko C i S✔️
    KIR BX ❌ 2DS2, 2DS3
    crossmatch negatywny✔️subpopulacja✔️cytokiny ✔️NK 5% ✔️kariotypy ✔️
    I procedura IVF 2024
    5AA❄️5AB❄️=cb
    II procedura IVF 2025
    4BA❄️5BB❄️=cb

    15.10 minihistero+udrożnienie jajowodu✅
    🆘 operacja endo 3/4 st?

    ♻️ zmiana kliniki
    🔜 start stymulacji - duo stim
    🆕 Amh 0,35

    „Każdego dnia rób coś, co przybliży cię do lepszego jutra” 🌸
  • MjakMarta Autorytet
    Postów: 389 674

    Wysłany: 1 lutego 2025, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylstaa wrote:
    Hej!
    Ja właśnie już 2h siedzę na wlewie🫣 mniej więcej połowa intralipidu we mnie😄 (📆1.02 wlew intralipidu)

    Proszę o wpis 📆7.02 wizyta przed transferem
    Właśnie słyszałam, że intralipid to tak ok 4-5 h kapie 🫣 ja mam w poniedziałek wlew przed transferem i tak się zastanawiam jak tego dnia ułożyć se posiłki 😅 czy to się ma jakoś do siebie? Planuje ok 7 zjeść śniadanie i o 9 być na wlewie. A później zjem jak zgłodnieje. Przeczytałam, że intralipid to żywienie pozajelitowe i nie wiem czy to jakoś wpływa na uczucie najedzenia? 😅

    Starania od 2020
    👱‍♀️ 32
    🙋‍♂️ 36

    3 IUI ❌

    1 IVF VII'24 1x ❄️ 2BB ❌️

    2 IVF IX'24 1x 3BC ❌️

    3 IVF długi protokół XII'24, 3❄️ ❌️❌️❌️

    4 IVF długi protokół XII'25, 5❄️
    Wdrożone leczenie immuno ⬆️
    1.04. Transfer 4AA ✅️🍀
    Beta hcg:
    8 dpt 113;
    10 dpt 315;
    12 dpt 539;
    15 dpt 1689;
    7w5d ❤️
    11w6d USG prenatalne zdrowa dzidzia👶
    preg.png
  • Karolaaas Autorytet
    Postów: 1235 2163

    Wysłany: 1 lutego 2025, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koniczynka_87 wrote:
    Ostatnie moje badanie to był Lipiec 2022 i wtedy 3,06 ng/ml.
    Ładne amh jak na taki piękny wiek 😗

    Koniczynka_87 lubi tę wiadomość

    86’👩 niedoczynność, brak lewego jajowodu, endometrioza III/IV +adenomioza
    09.2020 8t puste jajo💔
    01.2021 7t cp💔laparo
    04.2022 laparo zrosty
    🩺VLeiden+protrombina✔️LA✔️DQ2, DQ8✔️ANA3✔️białko C i S✔️
    KIR BX ❌ 2DS2, 2DS3
    crossmatch negatywny✔️subpopulacja✔️cytokiny ✔️NK 5% ✔️kariotypy ✔️
    I procedura IVF 2024
    5AA❄️5AB❄️=cb
    II procedura IVF 2025
    4BA❄️5BB❄️=cb

    15.10 minihistero+udrożnienie jajowodu✅
    🆘 operacja endo 3/4 st?

    ♻️ zmiana kliniki
    🔜 start stymulacji - duo stim
    🆕 Amh 0,35

    „Każdego dnia rób coś, co przybliży cię do lepszego jutra” 🌸
  • Valie05 Autorytet
    Postów: 1551 2867

    Wysłany: 1 lutego 2025, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MjakMarta wrote:
    Właśnie słyszałam, że intralipid to tak ok 4-5 h kapie 🫣 ja mam w poniedziałek wlew przed transferem i tak się zastanawiam jak tego dnia ułożyć se posiłki 😅 czy to się ma jakoś do siebie? Planuje ok 7 zjeść śniadanie i o 9 być na wlewie. A później zjem jak zgłodnieje. Przeczytałam, że intralipid to żywienie pozajelitowe i nie wiem czy to jakoś wpływa na uczucie najedzenia? 😅

    Nie wpływa na uczucie głodu, bo leci dożylnie :) miałam swój o 11, jak wyszłam byłam głodna jak wilk. U mnie wlew trwał ok. 2h. Zależy jaką objętość dostajesz i jak szybko pielęgniarka ustawi, aby płynęło. Miałam wrażenie, że klinice w której robiłam się spieszyło :D podawane miałam 150ml smoflipid z 250ml glukozy. Glukoza cała nie zeszła, zostało z 80ml. Odłączyli mnie jak smoflipid poszedł cały.

    👩🏼 91’
    Amh-1.6 (07.2024); hormony (dostinex - hiperprolaktynemia) ✅ tarczyca, insulina ✅ hipoglikemia reaktywna ❌ MUCHa ✅ Wit. D, B12, homocysteina, ferrytyna ✅ Kariotypy cytokiny❓ immunofenotyp ✅ komórki NK ✅ przewlekłe EBV ❌ trombofilia❌ ; CD138 ✅ Bx i 4/5 KIRów ✅

    🧔🏻‍♂️ 89’
    usunięte żylaki powrózka nasiennego ✅ - brak poprawy; ciężki czynnik męski

    1 IVF - Oviklinika Waw
    08.2024 3 🥚 -> 2 ❄️
    27.11.2024 transfer, blastka 4.2.2 ❌ EG + AH + Neoparin + smoflipid
    27.12.2024 transfer, blastka 3.2.2 EG + AH + Neoparin + Hydroxychlorquine
    6dpt-36; 8dpt-91; 12 dpt-361; 14 dpt-905; 20 dpt GS 1,11 YS 0,22 22 dpt-13901; 27 dpt-33512; 28 dpt-CRL 5mm i  ❤️ 8tc+3-CRL 1,9cm; 9tc+3 CRL 2,7 cm; 12tc+3 prenatalne ok CRL 5,8 cm 🩵

    age.png
  • PandaUsia Przyjaciółka
    Postów: 115 262

    Wysłany: 1 lutego 2025, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To przechodzimy na luty, 📅 10.02 pierwsza beta

    Odnośnie wlewu,nie wiem czy intralipid to to samo co immunoglobuliny ale mi w invimedzie wzięli tysiąc za podanie i dwie butelki flebogamma trwało ok 6.5h 😎

    OlkaO, Andzia lubią tę wiadomość

  • Koniczynka_87 Autorytet
    Postów: 1758 2556

    Wysłany: 1 lutego 2025, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MjakMarta wrote:
    Właśnie słyszałam, że intralipid to tak ok 4-5 h kapie 🫣 ja mam w poniedziałek wlew przed transferem i tak się zastanawiam jak tego dnia ułożyć se posiłki 😅 czy to się ma jakoś do siebie? Planuje ok 7 zjeść śniadanie i o 9 być na wlewie. A później zjem jak zgłodnieje. Przeczytałam, że intralipid to żywienie pozajelitowe i nie wiem czy to jakoś wpływa na uczucie najedzenia? 😅

    Miałam kilka wlewów. Posiłki nie mają żadnego znaczenia. I nie wpływa to na uczucie sytości/głodu.

    Z ciekawości, jak lekarz prowadzący zaleca - wlew tylko w dniu transferu czy na początku cyklu transferowego również?

    7 lat ⏳️
    Szczepienia limfocytami
    Allo MLR 44% 10.2022
    KIR BX
    Endo&Adeno ❌️
    AMH 03.2025: 3,16 ✅️
    Dr J mini-histero ➡️ antybiotykoterapia 🔜 wyciszenie

    Invimed Poznań ICSI
    I procedura ❌️
    4 blastki🥚
    6-⏱️: 4AA, 3BB + 5-⏱️: 4BA, 4BB
    4xFET❄️ 2022-2025❌️

    II + III + IV procedura
    8 blastek 🥚➡️ PGT-A
1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

W którym tygodniu planowane cesarskie cięcie? Co spakować do szpitala?

Choć poród fizjologiczny, czyli siłami natury, jest naturalnym procesem, w niektórych sytuacjach cesarskie cięcie może być korzystniejsze dla zdrowia matki i dziecka. W jakich sytuacjach i w którym tygodniu ciąży zaleca się poród przez cesarskie cięcie? Jak przyszła mama może się do tego przygotować?

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Męska płodność – jakie składniki warto suplementować w czasie starań o dziecko?

Choć przez lata w procesie starania się o dziecko większą uwagę skupiano na zdrowiu kobiety, dziś wiemy, że męska płodność ma dokładnie takie samo znaczenie. Dobra wiadomość jest taka, że wiele wpływających na nią negatywnie czynników możemy poprawić, np. przez zmiany w stylu życia czy świadome uzupełnianie kluczowych składników odżywczych. Jakie suplementy na męską płodność mogą pomóc w staraniach o dziecko?

CZYTAJ WIĘCEJ