Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną ✨ IVF LUTY 2025 ✨
Odpowiedz

✨ IVF LUTY 2025 ✨

Oceń ten wątek:
  • Koniczynka_87 Autorytet
    Postów: 1758 2556

    Wysłany: 1 lutego 2025, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PandaUsia wrote:
    To przechodzimy na luty, 📅 10.02 pierwsza beta

    Odnośnie wlewu,nie wiem czy intralipid to to samo co immunoglobuliny ale mi w invimedzie wzięli tysiąc za podanie i dwie butelki flebogamma trwało ok 6.5h 😎

    To nie jest to samo, wlew w Invi Poznań 550zł z ich lekiem jeśli chodzi o intralipid i trwa on około 3-4 h.

    Z immunoglobulinami nie miałam doświadczenia.

    7 lat ⏳️
    Szczepienia limfocytami
    Allo MLR 44% 10.2022
    KIR BX
    Endo&Adeno ❌️
    AMH 03.2025: 3,16 ✅️
    Dr J mini-histero ➡️ antybiotykoterapia 🔜 wyciszenie

    Invimed Poznań ICSI
    I procedura ❌️
    4 blastki🥚
    6-⏱️: 4AA, 3BB + 5-⏱️: 4BA, 4BB
    4xFET❄️ 2022-2025❌️

    II + III + IV procedura
    8 blastek 🥚➡️ PGT-A
  • Koniczynka_87 Autorytet
    Postów: 1758 2556

    Wysłany: 1 lutego 2025, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Valie05 wrote:
    Nie wpływa na uczucie głodu, bo leci dożylnie :) miałam swój o 11, jak wyszłam byłam głodna jak wilk. U mnie wlew trwał ok. 2h. Zależy jaką objętość dostajesz i jak szybko pielęgniarka ustawi, aby płynęło. Miałam wrażenie, że klinice w której robiłam się spieszyło :D podawane miałam 150ml smoflipid z 250ml glukozy. Glukoza cała nie zeszła, zostało z 80ml. Odłączyli mnie jak smoflipid poszedł cały.

    Intarlipid miałaś tylko w dniu transferu czy na początku cyklu transferowego również?

    7 lat ⏳️
    Szczepienia limfocytami
    Allo MLR 44% 10.2022
    KIR BX
    Endo&Adeno ❌️
    AMH 03.2025: 3,16 ✅️
    Dr J mini-histero ➡️ antybiotykoterapia 🔜 wyciszenie

    Invimed Poznań ICSI
    I procedura ❌️
    4 blastki🥚
    6-⏱️: 4AA, 3BB + 5-⏱️: 4BA, 4BB
    4xFET❄️ 2022-2025❌️

    II + III + IV procedura
    8 blastek 🥚➡️ PGT-A
  • Koniczynka_87 Autorytet
    Postów: 1758 2556

    Wysłany: 1 lutego 2025, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolaaas wrote:
    Ładne amh jak na taki piękny wiek 😗

    Teraz już z pewnością jest niższe, jednak minęło 2,5 roku.

    7 lat ⏳️
    Szczepienia limfocytami
    Allo MLR 44% 10.2022
    KIR BX
    Endo&Adeno ❌️
    AMH 03.2025: 3,16 ✅️
    Dr J mini-histero ➡️ antybiotykoterapia 🔜 wyciszenie

    Invimed Poznań ICSI
    I procedura ❌️
    4 blastki🥚
    6-⏱️: 4AA, 3BB + 5-⏱️: 4BA, 4BB
    4xFET❄️ 2022-2025❌️

    II + III + IV procedura
    8 blastek 🥚➡️ PGT-A
  • Karolidu Autorytet
    Postów: 403 769

    Wysłany: 1 lutego 2025, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Piękno wrote:
    Nie miałam żadnych dolegliwości przy Prolutexie. Może to jakaś reakcja?
    Właśnie dziewczyny pisały wyżej , że też tak mają więc chyba to normalne 🫣
    Widzę że masz w poniedziałek punkcje , a ja transfer także powodzenia dla nas ❤️

    nick nieaktualny, Piękno lubią tę wiadomość

    🙎‍♀️31 lat
    pcos , zachwiana gospodarka hormonalna na poziomie przysadki , AMH 6,34
    👨32 lat
    Oligoasthenospermia, teratozoospermia 2%
    👧🏼 z ivf 2022
    🐕‍🦺🦮 adopciaki

    Starania 2018
    Marzec 2019 poronienie w 5tc
    2019-2021 starania na Clostylbegyt , Lametta Ovitrelle

    05.2021 pierwsza wizyta IVF
    10.2021 punkcja - duża hiperka - 1 ❄️ 4BB
    23.12.2021r transfer
    2022r 👧🏼 ❤️💪

    09.2024 r 2#IVF
    11.12.2024 punkcja - 13 pobranych - 10 dojrzałych - 2 ❄️❄️ 4BB i 3BB
    2-4.01.2025r - transfer odroczony , płyn w macicy
    3.02 transfer - odroczony , brak przejścia do macicy
    14.02- histeroskopia
    31.03 transfer dwoch mrozakow 🤞🤞🤞
    7 dpt beta <0,20 ; 9 dpt <0,20 😭
    30.05 punkcja - 27 pęcherzyków - 19 zapłodnionych - 9 ❄️
    18.07 FET ❄️ 4AA 🤞beta 6 dpt- 1,27; 8 dpt - 2,77 ; 10 dpt - 6,92 ; 12 dpt- 23, 7; 14 dpt- 70,1 ; 18 dpt - 86 👎
  • Karolidu Autorytet
    Postów: 403 769

    Wysłany: 1 lutego 2025, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MjakMarta wrote:
    Cześć w lutym 🌹 dziękuję Jadzia19 za prowadzenie wątku ❤️ proszę o wpis 📅 3.02 transfer
    Witaj siostro transferowa ❤️ o której masz ? Kiedy badasz progesteron jeszcze ? I w jakim mieście ?
    Million pytań do 😂😂😂 a i jeszcze kiedy chcesz robić sikanca i betę ?

    🙎‍♀️31 lat
    pcos , zachwiana gospodarka hormonalna na poziomie przysadki , AMH 6,34
    👨32 lat
    Oligoasthenospermia, teratozoospermia 2%
    👧🏼 z ivf 2022
    🐕‍🦺🦮 adopciaki

    Starania 2018
    Marzec 2019 poronienie w 5tc
    2019-2021 starania na Clostylbegyt , Lametta Ovitrelle

    05.2021 pierwsza wizyta IVF
    10.2021 punkcja - duża hiperka - 1 ❄️ 4BB
    23.12.2021r transfer
    2022r 👧🏼 ❤️💪

    09.2024 r 2#IVF
    11.12.2024 punkcja - 13 pobranych - 10 dojrzałych - 2 ❄️❄️ 4BB i 3BB
    2-4.01.2025r - transfer odroczony , płyn w macicy
    3.02 transfer - odroczony , brak przejścia do macicy
    14.02- histeroskopia
    31.03 transfer dwoch mrozakow 🤞🤞🤞
    7 dpt beta <0,20 ; 9 dpt <0,20 😭
    30.05 punkcja - 27 pęcherzyków - 19 zapłodnionych - 9 ❄️
    18.07 FET ❄️ 4AA 🤞beta 6 dpt- 1,27; 8 dpt - 2,77 ; 10 dpt - 6,92 ; 12 dpt- 23, 7; 14 dpt- 70,1 ; 18 dpt - 86 👎
  • pyati Autorytet
    Postów: 617 624

    Wysłany: 1 lutego 2025, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamy 5 zarodków
    ❄️ klasa 5.1.1
    ❄️ klasa 5.1.2
    ❄️❄️ klasa 5.2.2
    ❄️ klasa 5.2.3

    Karolidu, Hannah Hoe, Hope85, sailor89, Koniczynka_87, Puszkina, Clausix, Piękno, Stoktotka26, Insane, fortunate_bunia, Cari09, Muczylando, Karolaaas, Valie05, nick nieaktualny, Domi0307, Thoruviel, Miwka, Alwayssmiling, linka, evcix84, Malowybitna, Ann🔆, Kulka , Hania2010, MjakMarta, Cavarathiel, krakowiankq, Andzia, Nadzieja. 1, LokaDesigner, Milagro ❤️‍🩹, LoliM, Iwkaaa, Dariana, Dzoana88, Lunkaaway, Jagodecka lubią tę wiadomość

    KIR AA 🙄
    Cross match 25,0 %
    ANA 1:320 SS-A silnie dodatnie
    APS
    Endometrioza
    i może 🍟do tego?
    Nasienie fragmentacja ✔ HBA ❌
    AMH 4,92 ✔

    IVF styczeń 2025 Klinika Bocian
    1 stymulacja- menopur 200, orgalutran
    estradiol 1466 -> 3147-> 4688
    27.01 punkcja
    pobrane 15 🥚 13 dojrzałych, 10 zapłodnionych, 9 zapłodniło się prawidłowo PICSI
    finalnie ❄❄❄❄❄
    Po PGT-A tylko ❄❄ prawidłowe...
    27.02 FET 5.1.1 🍀
    3.03 beta 2,65; 4,19- 4dpt; 4.03 beta 7,49- 5 dpt
    5.03 beta 16,5- 6dpt; 6.03 beta 27,2- 7dpt
    7.03 beta 44,4- 8dpt; 8.03 beta 67,1- 9dpt
    10.03 beta 139- 11dpt; 11.03 beta 217- 12dpt
    13.03 beta 560- 14dpt 14.03 beta 985- 15dpt
    18.03 beta 3912- 19dpt; 20.03 beta 6530- 21dpt
    20dpt pęcherzyk ciążowy z pęcherzykiem żółtkowym 🤎🤎
    23dpt wizyta w klinice CRL 2,2 mm
    01.04 jest 🤎

    preg.png
  • sylstaa Autorytet
    Postów: 2540 4672

    Wysłany: 1 lutego 2025, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilithgirl wrote:
    Nie wiem, czemu ale wydawało mi się że wlew trwa ok 2h. Zaskoczyłaś mnie, że aż 4h 🤔
    A jaki jest teraz koszt wlewu w Invimedzie?
    Kciuki za transfer 💪
    Dziękuję🙏
    Miałam rozcieńczenie 1:2,5 i bardzo wolno schłodziło. Skończyło się trochę wcześniej ok. 3,5h. Koszt to 400zł.

    Lilithgirl lubi tę wiadomość

    👩🏻‍🦰’92 + 🧔🏻‍♂️’90 | starania od 04.2022
    obniżona rezerwa jajnikowa, adenomioza, KIR AA, allo 0%, cross ~50%, RIF
    teratozoospermia

    03.2023 - 03.2025
    2x IUI, 2x IMSI, 4 transfery zdrowych zarodków, 3x obstawa immunologiczna, nigdy b-hCG+

    05.2025 IMSI, ❄️4AB zdrowy po PGT-A
    IPLE & minihistero❌
    wyciszenie Diphereline x3✅
    12.2025✨ivig + FET✨ 7dpt 52, 9dpt 175, 12dpt 742, 17dpt 4953, 23dpt 22784, 26dpt CRL 0.37cm i💗 8+3 CRL 1.78cm FHR 174, 10+3 FeliaTest zdrowa🩷 I prenatalne 12+3 6cm bobasa, II prenatalne 20+3 345g, III prenatalne 29+0 1274g🥰
    preg.png
  • sylstaa Autorytet
    Postów: 2540 4672

    Wysłany: 1 lutego 2025, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MjakMarta wrote:
    Właśnie słyszałam, że intralipid to tak ok 4-5 h kapie 🫣 ja mam w poniedziałek wlew przed transferem i tak się zastanawiam jak tego dnia ułożyć se posiłki 😅 czy to się ma jakoś do siebie? Planuje ok 7 zjeść śniadanie i o 9 być na wlewie. A później zjem jak zgłodnieje. Przeczytałam, że intralipid to żywienie pozajelitowe i nie wiem czy to jakoś wpływa na uczucie najedzenia? 😅
    Przy poprzednim transferze miałam inne rozcieńczenie 1:1 i trwało to około 2h, teraz od innego lekarza miałam takie zalecenia na 1:2,5.

    Faktycznie to jest żywienie pozajelitowe, więc dostarcza Ci kalorii, ale przez inną drogę ich podania nie ma wpływu na uczucie sytości (ono jest związane z wypełnieniem żołądka płynami i pokarmem stałym), więc normalnie śniadanie obowiązkowo😃

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 lutego 2025, 14:11

    👩🏻‍🦰’92 + 🧔🏻‍♂️’90 | starania od 04.2022
    obniżona rezerwa jajnikowa, adenomioza, KIR AA, allo 0%, cross ~50%, RIF
    teratozoospermia

    03.2023 - 03.2025
    2x IUI, 2x IMSI, 4 transfery zdrowych zarodków, 3x obstawa immunologiczna, nigdy b-hCG+

    05.2025 IMSI, ❄️4AB zdrowy po PGT-A
    IPLE & minihistero❌
    wyciszenie Diphereline x3✅
    12.2025✨ivig + FET✨ 7dpt 52, 9dpt 175, 12dpt 742, 17dpt 4953, 23dpt 22784, 26dpt CRL 0.37cm i💗 8+3 CRL 1.78cm FHR 174, 10+3 FeliaTest zdrowa🩷 I prenatalne 12+3 6cm bobasa, II prenatalne 20+3 345g, III prenatalne 29+0 1274g🥰
    preg.png
  • Hope85 Autorytet
    Postów: 283 893

    Wysłany: 1 lutego 2025, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolaaas, pyati, Koniczynka_87, Milagro ❤️‍🩹, Piękno, Lunkaaway, linka - dzięki za odzew ☺️

    W kupie siła 😜

    U mnie ostatnio cięższe chwilę, muszę się posilkowac lekami przeciwlękowymi. Niby w dzień jestem zwarta i gotowa, a w nocy wybudzam się z atakiem paniki. Konsultuje się z psychologiem. Widać spychanie/tłumienie trudnych emocji nie do końca się opłaca bo potem i tak wychodzą 😅 Ale wiadomo trzeba działać.

    Dobra koniec ze smętami. Trzymam kciuki za luty!

    pyati, Piękno, Karolidu, Karolaaas, OlkaO, nick nieaktualny, evcix84, Ann🔆, Milagro ❤️‍🩹, Iwkaaa, Lunkaaway, Yenne lubią tę wiadomość

    '85 👩
    Endometrioza, adenomioza, torbiel jajnika, plus naczyniak, niedoczynność tarczycy, laparo (2013)
    Cross match 12%, Allo MLR 25%, KIR Bx
    AMH 1,7 (2021), 1,18 (01/2026), 0,8 (03/2026)

    Pierwsza era:
    IUI x 3
    0 IVF => (2015) 1 zarodek ❌
    Druga era: 2021-obecnie
    1 IVF => (2021) 6MII/6, 3 zarodki
    1 ET 4/2024 4AA ❌
    2 FET 06/2024 3AA ❌
    07/24 Histero = CD138+ 25/10
    3 FET 10/2024 4BB ❌

    2 IVF => (2022) 8MII/7, 3 zarodki
    4 ET 12/2024 3AA ⏸️
    5dpt 8,7; 9dpt 140; 17 dpt 5422; 22 dpt 16643;
    29 dpt CRL 3 mm, brak serduszka, 9tc 💔
    04/25 Histero (bez cd138) ✅
    5 FET 05/2025 3AA❌
    06-08/25 Zoladex
    6/25 Biopsja - CD138+ 50/10
    7/25 Biopsja - CD138- ✅
    6 FET 11/2025 4BB ❌

    3 IFV 02/26 10/7/2MII/1, 1 x 3AA (5), PGT-A ?
    4 IVF 04/26 8/4/3MII/2, 1 x 3AB (6), PGT-A?
    5 IVF 05/26 8/5/4MII/4, 0
  • Koniczynka_87 Autorytet
    Postów: 1758 2556

    Wysłany: 1 lutego 2025, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylstaa wrote:
    Dziękuję🙏
    Miałam rozcieńczenie 1:2,5 i bardzo wolno schłodziło. Skończyło się trochę wcześniej ok. 3,5h. Koszt to 400zł.

    Widzę, że dziś miałaś wlew. Jak zaleca lekarz? Pierwszy wlew na początku cyklu i drugi w dniu transferu?

    7 lat ⏳️
    Szczepienia limfocytami
    Allo MLR 44% 10.2022
    KIR BX
    Endo&Adeno ❌️
    AMH 03.2025: 3,16 ✅️
    Dr J mini-histero ➡️ antybiotykoterapia 🔜 wyciszenie

    Invimed Poznań ICSI
    I procedura ❌️
    4 blastki🥚
    6-⏱️: 4AA, 3BB + 5-⏱️: 4BA, 4BB
    4xFET❄️ 2022-2025❌️

    II + III + IV procedura
    8 blastek 🥚➡️ PGT-A
  • Puszkina Autorytet
    Postów: 1960 5826

    Wysłany: 1 lutego 2025, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się w wątku lutowym i ja, choć jeszcze nie wiem czy będę działać. Niemniej jednak trzymam kciuki za wszystkie dziewczyny, a u mnie się okaże.

    Na dziś mam pytania okolotransferowe 😉
    1. Na co jest wlew z intralipidu przed transferem i po?
    2. Jakie suple odstawić po punkcji/w cyklu transferowym? Na pewno kontynuuje branie: Wit D, Omega, B12, B complex, magnez, kwas foliowy, NAC. Wątpliwości mam z: Wit E, kwas alfa-lipionowy, resweratrol, kurkumina&piperyna, L-karnityna. Moze ktoś pomoże - wiem że część z dziewczyn na watkach miesięcznych też brała niektóre lub wszystkie z tej listy.

    Edit: Aha! Jadzia, pięknie zaczęłaś ten wątek 🤍 Od razu poczułam bardzo dobry vibe, który ze mną współgra, a ten pierwszy post skłania do refleksji ✨

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 lutego 2025, 14:30

    Piękno, Karolaaas, OlkaO, nick nieaktualny, evcix84 lubią tę wiadomość

    • 2021: 1cs ciąza naturalna, 10tc poronienie, zaśniad groniasty częściowy💔
    • 2023-2024: IVF nr 1, 2 i 3.
    • 2025 IVF nr 4 -> 22.04.25 IV FET ❄️ 4AB, beta 7dpt: 90.77, 24dpt: serduszko bije
    16.12.25 19:27 Witaj na świecie Synku ❤️ ✨
    Wcześniak 36+5, próba SN zakończona CC, 2930g i 57cm szczęścia, Apgar 10/10

    age.png
  • Dariana Autorytet
    Postów: 3846 6007

    Wysłany: 1 lutego 2025, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powodzenia w lutym dziewczyny. Trzymam kciuki za wszystkie badania, stymulację, punkcję, seksy na szkiełku, transfery, bety i ciążę 🤞🏻🤞🏻🤞🏻 żeby wszystko układało się po Waszej myśli ❤️

    Nauśka, Karolidu, Karolaaas, sylstaa, OlkaO, nick nieaktualny, Domi0307, Piękno, Koniczynka_87, evcix84, nick nieaktualny, Iwkaaa, Lunkaaway, Yenne lubią tę wiadomość

    🙋‍♀️ 38

    MTHFR-2xhetero
    PAI-homo
    Insulinooporności, hiperinsulinemia
    Hashimoto
    KIR AA
    Adeno
    Cross-match 24,9
    ✅ AMH - 5,2

    🙋🏻‍♂️ 39
    ❌ Teratozoospermia

    Syn 18' (3 l.starań)
    Obecnie: 5,5r.

    IUI 24' ❌❌❌

    8.10.24 mensinorm 75 jedn., Rekovelle 7 mcg, od 5dc Orgalutran 0,25mg
    19.10. punkcja - 7🥚, 6 dojrzałych, 3 MII
    2 blastki (2.1.2 i ❄️5.1.2)
    24.10. ET 2.1.2 ❌
    22.11. FET ❄️ 5.1.2 ❌

    27.12.💉Diphereline
    08.01.25 💉Ovaleap 150 💉Menopur 150
    16.01.💉Menopur 300
    22.01. Punkcja: 13🥚, 10 zapłodnionych, 7 MII,
    5 doba ❄️2.1.1 ❄️2.1.2
    6 doba ❄️ 5.1.1 ❄️5.1.2 ❄️4.2.2.
    14.03, 11.04 💉 diphereline
    9.05 FET❄️ 5.1.1
    5dpt II😍
    6dpt 16,10
    8dpt 67,9
    10dpt 130
    12dpt 268
    14dpt 763
    18dpt 3730
    24dpt 15863❤️

    Staś💜
    33+3tc, 2030g, 44cm

    age.png
  • Piękno Ekspertka
    Postów: 219 395

    Wysłany: 1 lutego 2025, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolidu wrote:
    Właśnie dziewczyny pisały wyżej , że też tak mają więc chyba to normalne 🫣
    Widzę że masz w poniedziałek punkcje , a ja transfer także powodzenia dla nas ❤️

    No właśnie też widziałam, czyli na szczęście nic Ci nie jest :). Owszem, trzymamy kciuki za siebie :)!

    Karolidu lubi tę wiadomość

    🧘‍♀️ 84 👨‍🦰 81 + 🐩🐈‍⬛

    10.2024 poronienie 8 tydzień(szpital)
    04.2025 poronienie 9 tydzień
    07.2025 poronienie 8 tydzień
    09.2025 poronienie 5 tydzień cb

    Ciąże naturalne, żaden zarodek nie urósł poza 6 tydzień. Tylko raz bicie serca. Przyczyna: Przewlekłe Histiocytarne Zapalenie Międzykosmówkowe = kłopoty z tworzeniem się połączeń krwionośnych i łożyska między zarodkiem i macicą. Występuje w 6 na 10 000 (0,06%) ciąż. Ryzyko nawrotu bez leczenia: 70-100%. Diagnoza dzięki wykonaniu badania IPKoD.

    06.2026 poronienie 4 tydzień cb IVF

    Endometrioza, adenomioza, KIR AA, HLA C1/C2, allo 0%, cross match 40% —> 5% 🥰, zapalenie endometrium (wyleczone! 06.2026) i trochę słabe plemniki (w trakcie leczenia). Reszta ok lub super. Mikrobiota jamy macicy 98% lactobacillus ❤️.

    02.2025 punkcja
    Dwa ❄️ 2AA i 4AA

    03.26 histeroskopia dr Janowiec
    3 zastrzyki Diphereline
    08.06.2026 ❄️ 4AA ❌ biochem beta 24 8dpt -> beta 2 11dpt
  • Clausix Autorytet
    Postów: 7069 5914

    Wysłany: 1 lutego 2025, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hope85 wrote:
    Karolaaas, pyati, Koniczynka_87, Milagro ❤️‍🩹, Piękno, Lunkaaway, linka - dzięki za odzew ☺️

    W kupie siła 😜

    U mnie ostatnio cięższe chwilę, muszę się posilkowac lekami przeciwlękowymi. Niby w dzień jestem zwarta i gotowa, a w nocy wybudzam się z atakiem paniki. Konsultuje się z psychologiem. Widać spychanie/tłumienie trudnych emocji nie do końca się opłaca bo potem i tak wychodzą 😅 Ale wiadomo trzeba działać.

    Dobra koniec ze smętami. Trzymam kciuki za luty!

    Ja też jestem typem wpychacza emocji do środka 😅 niestety już się nie raz przekonałam, że ten środek ma ograniczone miejsce i jak to całe gunwo wyleci na raz to dobrze nie jest 😅 :P

    Hope85, Piękno lubią tę wiadomość

    34 lata, starania od 10.2019
    03.2020 - 💔6 tc 02.2021 - 💔 cp 03.2023 - 💔9 tc
    02.2025 - start IVF - 10🪩➡️ 8🥚➡️ 5❄️(5.1.1, 5.1.1., 6.2.2., 6.2.3., 4.2.2.)
    07.04.2025 - FET 5.1.1 ❄️ 💔9 tc
    12.11.2025 - FET 5.1.1 ❄️ 💔7 tc
    30.04.2026 - FET 6.2.2 ❄️ ❌
    01.06.2026 - FET 4.2.2❄️bhcg 7dpt 54,1 9dpt 120,4 14 dpt 1043 17dpt 3210,7🤞
    6+0 3,5mm❤️

    "Na końcu wszystko będzie dobrze. Jeśli nie jest dobrze, to znaczy, że to jeszcze nie koniec."

    preg.png
  • Piękno Ekspertka
    Postów: 219 395

    Wysłany: 1 lutego 2025, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hope85 wrote:
    Karolaaas, pyati, Koniczynka_87, Milagro ❤️‍🩹, Piękno, Lunkaaway, linka - dzięki za odzew ☺️

    W kupie siła 😜

    U mnie ostatnio cięższe chwilę, muszę się posilkowac lekami przeciwlękowymi. Niby w dzień jestem zwarta i gotowa, a w nocy wybudzam się z atakiem paniki. Konsultuje się z psychologiem. Widać spychanie/tłumienie trudnych emocji nie do końca się opłaca bo potem i tak wychodzą 😅 Ale wiadomo trzeba działać.

    Dobra koniec ze smętami. Trzymam kciuki za luty!

    Hej, to nie smęty tylko życie :). Leki są normalne i dobrze, że je bierzesz (też mam - antydepresanty) oraz konsultujesz z psychologiem :). Bo właśnie i tak emocje wyjdą!

    Hope85, Karolaaas, nick nieaktualny, Hania2010 lubią tę wiadomość

    🧘‍♀️ 84 👨‍🦰 81 + 🐩🐈‍⬛

    10.2024 poronienie 8 tydzień(szpital)
    04.2025 poronienie 9 tydzień
    07.2025 poronienie 8 tydzień
    09.2025 poronienie 5 tydzień cb

    Ciąże naturalne, żaden zarodek nie urósł poza 6 tydzień. Tylko raz bicie serca. Przyczyna: Przewlekłe Histiocytarne Zapalenie Międzykosmówkowe = kłopoty z tworzeniem się połączeń krwionośnych i łożyska między zarodkiem i macicą. Występuje w 6 na 10 000 (0,06%) ciąż. Ryzyko nawrotu bez leczenia: 70-100%. Diagnoza dzięki wykonaniu badania IPKoD.

    06.2026 poronienie 4 tydzień cb IVF

    Endometrioza, adenomioza, KIR AA, HLA C1/C2, allo 0%, cross match 40% —> 5% 🥰, zapalenie endometrium (wyleczone! 06.2026) i trochę słabe plemniki (w trakcie leczenia). Reszta ok lub super. Mikrobiota jamy macicy 98% lactobacillus ❤️.

    02.2025 punkcja
    Dwa ❄️ 2AA i 4AA

    03.26 histeroskopia dr Janowiec
    3 zastrzyki Diphereline
    08.06.2026 ❄️ 4AA ❌ biochem beta 24 8dpt -> beta 2 11dpt
  • Insane Autorytet
    Postów: 2093 3729

    Wysłany: 1 lutego 2025, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Valie05 wrote:
    Wynik estradiolu ok jak na dzień stymulacji. W ostatnim dniu stymulacji w 12 dc z 2000 z hakiem. Myślę, że ważniejsze jest ile masz pęcherzyków i czy równo rosną. U mnie świetny wynik estradiolu nie przełożył się na liczbę pęcherzyków i to był największy zawód tej stymulacji. Zakłada się, że ok. 200 ng/ml estradiolu powinno być per dojrzały pęcherzyk na koniec stymulacji.

    Dziękuję koleżanko z tej samej kliniki 😉
    Już byłam na wizycie i lekarz potwierdził, że ok. Nie wiem czemu spodziewałam się dużo większego wyniku estradiolu i jakoś mnie to wszystko zbiło z tropu.
    Pęcherzyków na tą chwilę mam koło 12-13. Jeden wyszedł przed szereg i jest znacznie większy i kilka jeszcze mniejszych, ale ogólnie dzisiaj byłam zadowolona z tego, co widziałam na USG.

    📅04.02 trzeci monitoring
    📅06.02 punkcja

    🥰

    Valie05, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    40 tc 💔

    🩷🌈 Nasze Szczęście jest z nami 🥹
  • fortunate_bunia Autorytet
    Postów: 744 873

    Wysłany: 1 lutego 2025, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koniczynka_87 wrote:
    Cześć Dziewczyny, pozwolę sobie dołączyć 😊🌷


    Powodzenia Koniczynka_87!! 🤞🤞

    Koniczynka_87 lubi tę wiadomość

    👩 38 lat
    PCOS, insulinooporność, otyłość, nadciśnienie, depresja
    👨 41 lat
    celiakia, nasienie ok
    🐕🐕🐕
    Starania od 2009.
    Stymulacje lekami ✖
    Jajowody: prawy drożny, lewy niedrożny
    I IVF 10.2022
    ❄❄❄❄❄❄
    1. Transfer FET ❄️ 12.2022 cykl sztuczny, EG + AH
    poronienie chybione 8 t.c. 💔
    2. Transfer FET ❄️ maj 2023 CSz, EG+AH 💕
    8 dpt - 74, 11 dpt - 455, 13 dpt - 1303, 15 dpt - 3210,
    CC 05.01.2024 (37+6), ♂️ 2610g, 47 cm 💙
    age.png
    3. Transfer FET ❄️ CN 11.08.2025
    6 dpt ⏸️
    8 dpt - 34,1; 10 dpt - 120;
    12 dpt - 274; 15 dpt - 1439
    21 dpt - GS+YS 28 dpt - CRL i ❤️
    17.03.2026 34+2, CC, 1830g, 43 cm, 🩵♂️
    age.png
  • Lilithgirl Autorytet
    Postów: 425 478

    Wysłany: 1 lutego 2025, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Puszkina wrote:
    Witam się w wątku lutowym i ja, choć jeszcze nie wiem czy będę działać. Niemniej jednak trzymam kciuki za wszystkie dziewczyny, a u mnie się okaże.

    Na dziś mam pytania okolotransferowe 😉
    1. Na co jest wlew z intralipidu przed transferem i po?
    2. Jakie suple odstawić po punkcji/w cyklu transferowym? Na pewno kontynuuje branie: Wit D, Omega, B12, B complex, magnez, kwas foliowy, NAC. Wątpliwości mam z: Wit E, kwas alfa-lipionowy, resweratrol, kurkumina&piperyna, L-karnityna. Moze ktoś pomoże - wiem że część z dziewczyn na watkach miesięcznych też brała niektóre lub wszystkie z tej listy.

    Edit: Aha! Jadzia, pięknie zaczęłaś ten wątek 🤍 Od razu poczułam bardzo dobry vibe, który ze mną współgra, a ten pierwszy post skłania do refleksji ✨
    Intralipid głównie na wysokie NK maciczne (na te z krwi też, ale chyba mniej) i poprawia równowagę immunologiczną. Przygotowuje endometrium, bo wspomaga ukrwienie.
    Przy okazji gratuluję zarodków 🍀 Kibicowałam bardzo i z tyłu głowy też mam opcje mezoterapii jajników w przypadku gdyby kolejna punkcja była potrzebna.

    Karolaaas, Puszkina lubią tę wiadomość

    Ona: 87' PCOS, AMH=5,07 (01.24), hipoglikemia reaktywna, MTHFR i PAI-1 hetero, KIR AA, NK 19,3%, cross match 15,8%, ANA1 dodatnie, ANA3 ujemne
    On 82' kariotyp ok, słaba jakość nasienia
    03/04/05.23 - 3 x IUI nieudane
    03.24 - stymulacja -> hiperstymulacja
    Pobrano 21 oocytów -> zapłodniono 14 -> 10 (3 doba) -> 4 (5 doba) -> PGT-A -> 3BB, 4AA, 5AB
    04.24 scratching endometrium + biopsja -> wysokie CD56, antybiotykoterapia
    07.24 FET 4AA (cs, acard, encorton, EG) 10 dpt bHCG <2,5
    09.24 biopsja -> antybiotykoterapia
    01.25 histeroskopia -> antybiotykoterapia, Provera
    14.04 FET 3BB (cn, intralipid, accofil, encorton, clexane, acard) 8dpt 102 mIU/ml 10dpt 299 mIU/ml 12dpt 682 mIU/ml 29dpt jest ❤️ CRL 9,43mm
    age.png
  • Kingus 1 Autorytet
    Postów: 2848 1732

    Wysłany: 1 lutego 2025, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam pytanko czy może wiecie w którym miejscu w Warszawie mogą podać immunoglobuliny? Może ktoś miał podawane lub wie gdzie to podpowiedzcie. 🙏🙏🙏

    Starania od 01/23

    AP-K- 03/2024
    09/23 -IUI -❌
    01/24 - FET (AZ)-❌
    09/24 - FET (AZ)- ❌
    10/24 - FET (AZ) - ❌
    03/25 - FET (AZ) - ❌

    01/26 - ET - (KD) ❤️🍀

    6 komórek - 3.1.1❄️ 2.1.2❄️ mrozaczek 🤗

    Ona: IO, endo, KIR Bx, amh - 0,52
    cross match - 22,4%
    allo mlr - 26,7%
    Mikrobiom macicy - ✅
    On: nasienie ✅ kariotyp ✅

    Prenatalne 21.03.26 - ryzyka niskie prawdopodobnie 💙
    Połówkowe 💙 - 480 gram

    preg.png
  • Insane Autorytet
    Postów: 2093 3729

    Wysłany: 1 lutego 2025, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilithgirl wrote:
    Intralipid głównie na wysokie NK maciczne (na te z krwi też, ale chyba mniej) i poprawia równowagę immunologiczną. (…)

    A czy wiesz może jakie są widełki dla NK macicznego? Bo nie mogłam nigdzie znaleźć. Albo od jakiej wartości mówi się, że jest wysokie?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 lutego 2025, 15:05

    40 tc 💔

    🩷🌈 Nasze Szczęście jest z nami 🥹
‹‹ 2 3 4 5 6 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ranking aplikacji miesiączkowych dla kobiet starających się o ciążę

Jak wybrać najlepszą aplikację miesiączkową? Zapytaliśmy o to tysiące kobiet starających się o dziecko odwiedzających nasz portal. Najlepsza aplikacja miesiączkowa to taka, która spełnia szereg wymagań np. wyznacza owulację dla cykli nieregularnych, ma codziennie dopasowane porady tworzone przez ekspertów albo ciekawe funkcjonalności specjalnie dla kobiet starających się o dziecko. Wyniki rankingu nawet nas w niektórych aspektach zaskoczyły. 

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ