Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną 🌹 🍩 ❤️ IVF LUTY '24 ❤️ 🍩 🌹
Odpowiedz

🌹 🍩 ❤️ IVF LUTY '24 ❤️ 🍩 🌹

Oceń ten wątek:
  • Elewina Autorytet
    Postów: 716 2149

    Wysłany: 19 lutego 2024, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Valletta wrote:
    Dziewczyny,

    Przygotowuję się do transferu w cyklu sztucznym na estrofemie.
    Na razie mam przyjmować 2dc-6cd 2x1 a potem po 3 i zastanawiam się jak to czasowo rozkładać.
    Np teraz wzięłam o 8.00 i kolejna 20.00, jak dojdzie trzecia dawka jak to wkomponować? Np 8.00, 14.00 i 20? tyle,że wtedy długa przerwa w nocy.. i jak potem ew 4 dawka powyżej 11dc co zdecyduje lekarz..
    Od tych wszystkich hormonów głowa mi pęka :(

    Hej! Idziemy podobnie. Ja czekam na 🐒 i też startuje na sztucznym. Ja jak mam brać 2 to biorę rano około 8 i potem o 20, a jak przechodzę na 3 to dziele sobie 8, 16 i okolo 23 tak żeby jakoś wychodziła średnia co 8 godzin. Przy wcześniejszych transferach tak mi lekarz doradził. Nigdy nie miałam dawek 4 na dobę, zostało potem 3.

    ona 38 on 48 + piesek

    Invimed - Wrocław
    02.2020 - 6 jajec, 5 zaplod.
    2020 - 03,06
    2021 - 03,07,10

    Gynecentrum - Katowice
    02.2023 - 20 jaj, 4 zapl., w 6 dobie zdegenerowały
    05.2023 - 14 jaj, 7 zapl., po PGT-a 4

    VI- 31.07.2023 😔

    VII - 12.03.2024- 5AA
    23 dpt - 0,23 FHR 99
    28 dpt -(6+2) 0,54 FHR 149
    mocne krwawienie
    (7+3) 1,28
    (8+2) 1,77
    (10+3) 4,06
    11/05- NIFTY -ok
    20/05- prenatalne (12+3) 6,79 FHR 162
    (13+3) FHR 153
    (17+4) FHR146, 240g
    17/07 - (20+4) pierwsze ruchy
    18/07 -(20+6) II prenatalne -445g
    krwotok z nosa - szpital
    26/07 - (22+1) 496g
    13/08 - (24+4) 800g
    09/09 - (28+3) 1340g
    17/09 - (29+4) III prenatalne 1774g
    02/10 - (31+5) 2100g
    malo ruchow- szpital
    12/10 - (33+1) 2350g
    29/10 - (35+4) 2650g
    06/11 - (36+5) 2800g
    13/11 - (37+5) 3035g
    szpital- indukcja

    15/11/2024 - Księżniczka z nami!!! 🩷🩷🩷 2860g, 52cm, 22.13 cc
  • izabelka90 Autorytet
    Postów: 10863 16372

    Wysłany: 19 lutego 2024, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przedszkolanka123 wrote:
    Dziewczyny jestem załamana, w weekend miałam gości z dziećmi i okazało się, że jedno ma rumień zakaźny 😥
    Pozostaje wierzyć, że Ciebie nie dopadło 🙏🙏🙏

    Mysza95, Przedszkolanka123 lubią tę wiadomość

  • Elewina Autorytet
    Postów: 716 2149

    Wysłany: 19 lutego 2024, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przedszkolanka123 wrote:
    Nic a nic. Ale jestem przerażona. Jeszcze pracuje w przedszkolu i pewnie do nas to dotrze. Mamy epidemie w mieście rumienia 🙈

    Trzymam kciuki by Cię nie dopadło. Może spróbuj wziąć wolne? Stres też daje popalić. Trzymaj się ciepło!!!

    Przedszkolanka123, Nadzieja25 lubią tę wiadomość

    ona 38 on 48 + piesek

    Invimed - Wrocław
    02.2020 - 6 jajec, 5 zaplod.
    2020 - 03,06
    2021 - 03,07,10

    Gynecentrum - Katowice
    02.2023 - 20 jaj, 4 zapl., w 6 dobie zdegenerowały
    05.2023 - 14 jaj, 7 zapl., po PGT-a 4

    VI- 31.07.2023 😔

    VII - 12.03.2024- 5AA
    23 dpt - 0,23 FHR 99
    28 dpt -(6+2) 0,54 FHR 149
    mocne krwawienie
    (7+3) 1,28
    (8+2) 1,77
    (10+3) 4,06
    11/05- NIFTY -ok
    20/05- prenatalne (12+3) 6,79 FHR 162
    (13+3) FHR 153
    (17+4) FHR146, 240g
    17/07 - (20+4) pierwsze ruchy
    18/07 -(20+6) II prenatalne -445g
    krwotok z nosa - szpital
    26/07 - (22+1) 496g
    13/08 - (24+4) 800g
    09/09 - (28+3) 1340g
    17/09 - (29+4) III prenatalne 1774g
    02/10 - (31+5) 2100g
    malo ruchow- szpital
    12/10 - (33+1) 2350g
    29/10 - (35+4) 2650g
    06/11 - (36+5) 2800g
    13/11 - (37+5) 3035g
    szpital- indukcja

    15/11/2024 - Księżniczka z nami!!! 🩷🩷🩷 2860g, 52cm, 22.13 cc
  • izabelka90 Autorytet
    Postów: 10863 16372

    Wysłany: 19 lutego 2024, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kate@@ widziałam na innym wątku efekt hodowli 🥰🥰🥰 cudownie 💚 też miałam 7 i to moja 7 w totka była bo jeszcze wszystkie okazały się prawidłowe po pgta 🥰 życzę Ci takich samych wieści 🍀🍀🍀

    Różyczka91, Yahu, Kate@@ lubią tę wiadomość

  • zulka Autorytet
    Postów: 1783 2298

    Wysłany: 19 lutego 2024, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przedszkolanka123 wrote:
    Dziewczyny jestem załamana, w weekend miałam gości z dziećmi i okazało się, że jedno ma rumień zakaźny 😥
    Musisz zrobić przeciwciała igg i igm . Najlepiej skontaktuj się z lekarzem kiedy należy takie badania zrobić . Stres duży ale może już masz przeciwciała bo ramień moze przebiegać bezobjawowo.

    Przedszkolanka123 lubi tę wiadomość

  • Mysza95 Autorytet
    Postów: 536 920

    Wysłany: 19 lutego 2024, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Promyczek 12.00! Trzymam kciuki i czekam na info <3

    Promyczek93 lubi tę wiadomość

    26.08. 💉 pobranie - 🥚17 -> 14 dojrzałych -> zapłodniono 8 zarodków -> mamy 4 ❄️❄️❄️❄️
    PGTa - zostały tylko ❄️❄️ 5.1.1., 5.2.3.

    ❄️ I Transfer 30.10., cykl naturalny
    ciąża biochemiczna 💔💔💔

    ❄️ II Transfer 24.01. cykl naturalny z ovitrelle; accofil, clexane
    5dpt 16,7 🍀 7dpt 76,4 🤞 9dpt 265❤️ 12dpt 873 😍 15dpt 2372🚀
    19dpt 8938🐭 GS 1,2cm YS 0,31cm
    28dpt 55634 CRL 8,5mm FHR 145 💓
    8w5 CRL 2,2cm FHR 180
    12w0 CRL 6cm, I prenatalne, niskie ryzyko
    20w4 426g, II prenatalne
    29w4 1428g III prenatalne

    39w1 M. jest z nami 💙 05.10.2024 l 3580g l 56cm l

    Aktualnie - wpadkowa ciąża naturalna 🥹😍

    age.png
  • Przedszkolanka123 Autorytet
    Postów: 306 903

    Wysłany: 19 lutego 2024, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zulka wrote:
    Musisz zrobić przeciwciała igg i igm . Najlepiej skontaktuj się z lekarzem kiedy należy takie badania zrobić . Stres duży ale może już masz przeciwciała bo ramień moze przebiegać bezobjawowo.
    Właśnie zaraz napisze do lekarza. Może coś podpowie 🤔

    202411064780.png
  • Mysza95 Autorytet
    Postów: 536 920

    Wysłany: 19 lutego 2024, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Btw, u Was tez tak szybko chcą zakładac kartę ciązy? do mnie dzwoniła invicta w weekend ze słyszała ze transfer sie udał i zeby podejść założyć karte.. i tak mowie ze nie chce na razie, bo nawet serduszka nie słyszałam.. że podejdę w środe po USG..
    Troche mnie to zdziwiło..

    26.08. 💉 pobranie - 🥚17 -> 14 dojrzałych -> zapłodniono 8 zarodków -> mamy 4 ❄️❄️❄️❄️
    PGTa - zostały tylko ❄️❄️ 5.1.1., 5.2.3.

    ❄️ I Transfer 30.10., cykl naturalny
    ciąża biochemiczna 💔💔💔

    ❄️ II Transfer 24.01. cykl naturalny z ovitrelle; accofil, clexane
    5dpt 16,7 🍀 7dpt 76,4 🤞 9dpt 265❤️ 12dpt 873 😍 15dpt 2372🚀
    19dpt 8938🐭 GS 1,2cm YS 0,31cm
    28dpt 55634 CRL 8,5mm FHR 145 💓
    8w5 CRL 2,2cm FHR 180
    12w0 CRL 6cm, I prenatalne, niskie ryzyko
    20w4 426g, II prenatalne
    29w4 1428g III prenatalne

    39w1 M. jest z nami 💙 05.10.2024 l 3580g l 56cm l

    Aktualnie - wpadkowa ciąża naturalna 🥹😍

    age.png
  • Przedszkolanka123 Autorytet
    Postów: 306 903

    Wysłany: 19 lutego 2024, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elewina wrote:
    Trzymam kciuki by Cię nie dopadło. Może spróbuj wziąć wolne? Stres też daje popalić. Trzymaj się ciepło!!!
    Nie ma opcji nie dostanę. Dziewczyny na L4. 🙈

    202411064780.png
  • Nowa1992 Autorytet
    Postów: 485 1052

    Wysłany: 19 lutego 2024, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, jestem po punkcji, pobrano 15 komórek, z czego 9 komorek mialo odpowiednia wielkosc, co chyba jest sporo bo mam 1 jajnik.. jutro maja dzwonic z laboratorium embrologicznego co dalej.. trzymajcie kciuki 😘

    hope28, Różyczka91, Oggi_91, Mysza95, Mokosza, kotciołek, Nicole123, izabelka90, Yahu, Frankfurterka, Elewina, Victoria85, Beth86, Megan07, aga12345 lubią tę wiadomość

    22.02.2024 transfer


    age.png
  • alittle Autorytet
    Postów: 5052 10653

    Wysłany: 19 lutego 2024, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Proszę o wpis do kalendarza 📆

    26.02 konsultacja przed transferem

    Kasiek789, hope28, Nadzieja25, Nicole123, izabelka90, Różyczka91, Yahu, Sarenka, aga12345 lubią tę wiadomość

    Starania od 2019
    👩🏻 90' AMH 7.47 🔴 IO, PCOS, KIR AA, CBA, CD56, PAI-1 homo
    👨🏻 91' 🔴 morfologia 3% HLA-C c1c2
    🟢 Kariotypy
    💔 05.2021 - laparo, cp
    2022 - start w klinice
    💔 3x IUI
    11.2022 punkcja 3 ❄️
    01.2023 nieudana stymulacja, brak jaj
    03.2023 punkcja 5 ❄️
    04.2023 histero, usunięcie polipów, nieudana próba zamknięcia ujścia jajowodu, CD138 leczenie
    06.2023 laparo, wodniak, usunięcie jajowodu,
    💔 12.07.2023 FET 511 CS, atosiban
    💔 03.10.2023 FET 422 CN atosiban, accofil wlew, accofil, intalipid, neoparin, encorton
    💔 06.03.2024 FET 322 CN accofil, intalipid, neoparin, encorton - 17.04 8+5 indukcja poronienia, puste jajo
    💔 12.07.2024 FET 411 CN
    08.2024 histero
    🌈🙏12.10.2024 FET 2x422 CS accofil, intalipid, EG
    7-115; 9-245; 11-441; 13-692; 15-1475; 17-3077; 18-CRL 2.5; 25-CRL 6.1 ❤️
    Nifty OK 💙

    age.png
  • Różyczka91 Autorytet
    Postów: 1966 3529

    Wysłany: 19 lutego 2024, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przedszkolanka123 wrote:
    Nie ma opcji nie dostanę. Dziewczyny na L4. 🙈


    To też się „rozchoruj „🫣😜

    Przedszkolanka123, izabelka90, Elewina lubią tę wiadomość

    Ja 32, mąż 33.
    Starania od stycznia '20.
    Obniżone parametry nasienia,
    Allo 0% ,
    Biopsja endometrium 12/10 - leczenie od grudnia '23 do lutego '24

    I IVF start maj '23. Uzyskano 3 Zarodki
    1 transfer czerwiec 23 5AB -nieudany
    2 transfer lipiec 23 4CC - nieudany
    3 transfer wrzesień 23 - 4AC - nieudany
    Zmiana kliniki
    Start stymulacji listopad.
    Mamy 1 przebadany Zarodek 5.1.1.
    Transfer z immunoglobulinami.
    23.04. TRANSFER 🙏🦋
    5 dpt ⏸️ beta 17,74 🙏
    7 dpt beta 56,13 , progesteron 34,78 🙏
    9 dpt beta 150,90 🙏
    13 dpt beta 903,80 🙏
    17 dpt beta 4312 , prog 32,58 🙏
    21 dpt beta 14 4330 , prog 28,73 🙏
    28 dpt jest ❤️🙏 6+4
    8+1 CRL 2cm 🙏
    10+4 CRL 4,3 cm 🙏
    12+4 CRL 7,5 cm 🙏
    16+5 200g🙏💜
    20+4 400 g 🙏❤️
    24+3 710 g i 31 cm 🙏💜
    28+3 1250 g 🙏🩷
    32+ 2 1810 i 44 cm 🙏❤️
    age.png
  • Kasiek789 Autorytet
    Postów: 3682 7484

    Wysłany: 19 lutego 2024, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alittle wrote:
    Proszę o wpis do kalendarza 📆

    26.02 konsultacja przed transferem

    alittle dobrze Cię widzieć z powrotem !!!! Kciuki :***

    alittle lubi tę wiadomość

    🔹Ja 85’
    Endometrioza
    MTHFR C677T hetero, PAI-1 homo
    Mięśniaki, AMH: 1,07 (11/22), 0,54 (25’)
    Cross match - 39%, Allo MLR - 27,9 %, KIR Bx (brakuje 2DS3)
    🔹Mąż 84’: DFI: 38%, morfo 2%
    🔹Kariotypy oboje ✅

    03/2019: 💔 👼

    01/2023 IVF
    20.01. Punkcja - 8 komórek, 6 dojrzałych, 5 zapłodnionych, 4 blastki
    25.01. ET 5.2.2. Clexane, Acard, Encorton, Siofor 500
    03.03. 💔 7tc 💙👼

    03.10 🍁 FET 3.1.2. Clexane, Acard, Prograf 0,5, Accofil, Siofor 500
    5dpt ⏸️bHCG: 7dpt - 61 9dpt - 152, 11dpt - 286 12dpt - 505, 21dpt - 14321 💗
    7+5 CRL: 1,39 cm, FHR: 154 bpm
    11+4 Nifty - ryzyka niskie 🎀 👧🏻

    13.06.2024 39+0, CC, 3660 gr, 58 cm 🩷 Mała na świecie!

    age.png

    ❄️❄️ (5.1.1., 5.2.2.)
  • Nadzieja25 Autorytet
    Postów: 2246 4816

    Wysłany: 19 lutego 2024, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O wow! Jutrzejszy dzień jest pusty, czy komuś coś wpisać? Bo Kamisia jedynie wiem, że jutro ma rzęsy 😅😅😀😀

    Maszonek, Oggi_91, Apka, izabelka90, hope28, Różyczka91, zulka, Lidziorek, kamisia, Yahu, Frankfurterka, Annn90, Elewina, Kate@@, Nella92, aga12345 lubią tę wiadomość

    KrakOvi
    Punkcja 20 x 🥚
    5x ❄️
    I FET 02.12.2023
    7dpt 4.9
    9dpt 14.6
    11 dpt 2.8 💔

    II FET 13.07.2024
    5dpt 10 (II)
    7dpt 65
    9dpt 130
    11dpt 233
    13dpt 490
    15dpt 1291
    20dpt 10976
    23dpt 💙

    Zostały 3x ❄️
    age.png
  • Mokosza Autorytet
    Postów: 684 1135

    Wysłany: 19 lutego 2024, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zulka wrote:
    Dziewczyny zrobiłam test rano i jest cień cienia. Teraz powtórzyłam na innym facellku i znowu jest cień cienia .
    https://zapodaj.net/plik-SgKxyk3buZ#
    Wow ! Gratki! 🤞🏼🤞🏼🤞🏼🥳Kiedy lecisz na bete??
    8 dpt?
    Ja mialam czekac na bete do 10dpt. Ale pewnie nie wytrzymam i albo polece wczesniej albo kupie te przeklete sikance 😅🤣mam do nich uraz. 🤣

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 lutego 2024, 12:32

    Frankfurterka lubi tę wiadomość

    Starania od 2012
    82' 87'
    Mamy:🥚7 zamrożonych
    Mamy: ❄2BB ❄4BB

    Naturalny cud 🤯🙉💗 tp 22.07.26 r.

    14.02.24💚transfer 3BB💚 AH,embryoglue,atosiban
    21.02.24 7dpt - 20,1
    24.02.24 10dpt - 89,9
    26.02.24 12dpt - 171
    28.02.24 14dpt - 316
    06.03.24 21dpt - 2611
    12.03.24 27dpt - 0,29 cm i ❤ (6w4d)
    17.03.24 7w2d - 0,73 cm krwawienie szpital
    26.03.24 8w4d - 1,61 cm
    11.04.24 10w6d- 3,99 cm
    24.04.24 prenatalne- wysokie ryzyka skier. na amnio
    09.05.24 14w15d- 8cm
    13.05.24 15w2d - amnio 💗 zdrowa dziewczynka 🙏
    31.10.24 39w6d 3186 g
    07.11.24 40+6 3280g
    08.11.24 41+0 3070 g 57 cm 10 pkt🤱🎉🎀🎈

    27.11.21🍀transfer 3AB 🍀embryoglue
    13.08.22 40w 0d- 2770 g 56 cm SN 🤱

    age.png
    age.png
  • Valletta Autorytet
    Postów: 2059 3556

    Wysłany: 19 lutego 2024, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elewina wrote:
    Hej! Idziemy podobnie. Ja czekam na 🐒 i też startuje na sztucznym. Ja jak mam brać 2 to biorę rano około 8 i potem o 20, a jak przechodzę na 3 to dziele sobie 8, 16 i okolo 23 tak żeby jakoś wychodziła średnia co 8 godzin. Przy wcześniejszych transferach tak mi lekarz doradził. Nigdy nie miałam dawek 4 na dobę, zostało potem 3.

    oo super, no to mamy podobny start :)
    Ja dzisiaj 2dc i startuje :)
    W zeszłym miesiącu z powodu nagłego ostrego przeziębienia 11dc odwołaliśmy transfer i teraz zaczynam przygodę od nowa.

    Elewina lubi tę wiadomość

    👩36l endometrioza, niedoczynność tarczycy, Amh 0.9 🧔🏻‍♂️35l zdrowy

    🖇 Starania z przerwami od 10/2019
    🩺 2021-2023 leczenie endometriozy (III laparoskopie, 6m sztucznej menopauzy 💉Zoladex).

    ☘️ I IVF 07/2023 ❄️
    08/2023 - histeroskopia diagnostyczna, NK, CD138, EndoBiome, próbny transfer. Leczenie stanu zapalnego endometrium 💊
    FET- 03/2024 - 6dpt - 7.2, 8dpt - 31,30- cb 💔 (accofil)
    ☘️ II IVF 11/2024 ❄️ - ET <2.3 (accofil, encorton, neoparin, acard, intralipid).

    ☘️ III IVF 02/2025 ❄️ - ET <2.3 (accofil, encorton, neoparin, acard, atosiban)
    🍀 IV IVF 04/2025 ❄️❄️ - FET 22/04 ❄️- 6dpt - ⏸ 7dpt - 52 🥹, 10dpt - 236 🥹 13dpt - 1362, 16dpt - 5134 (acard, neoparin, prograf, accofil, 2x immunoglobuliny).

    4 IVF / 4 transfery / jeden 4BB -Baby Girl 🩷 🍼

    Styczeń 2026 - jest już z nami 🫠✨🩷
  • alittle Autorytet
    Postów: 5052 10653

    Wysłany: 19 lutego 2024, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiek789 wrote:
    alittle dobrze Cię widzieć z powrotem !!!! Kciuki :***

    Moja Kochana 💓💓💓

    Piecz tam Małą, bo ja tu na fotki czekam!

    Kasiek789 lubi tę wiadomość

    Starania od 2019
    👩🏻 90' AMH 7.47 🔴 IO, PCOS, KIR AA, CBA, CD56, PAI-1 homo
    👨🏻 91' 🔴 morfologia 3% HLA-C c1c2
    🟢 Kariotypy
    💔 05.2021 - laparo, cp
    2022 - start w klinice
    💔 3x IUI
    11.2022 punkcja 3 ❄️
    01.2023 nieudana stymulacja, brak jaj
    03.2023 punkcja 5 ❄️
    04.2023 histero, usunięcie polipów, nieudana próba zamknięcia ujścia jajowodu, CD138 leczenie
    06.2023 laparo, wodniak, usunięcie jajowodu,
    💔 12.07.2023 FET 511 CS, atosiban
    💔 03.10.2023 FET 422 CN atosiban, accofil wlew, accofil, intalipid, neoparin, encorton
    💔 06.03.2024 FET 322 CN accofil, intalipid, neoparin, encorton - 17.04 8+5 indukcja poronienia, puste jajo
    💔 12.07.2024 FET 411 CN
    08.2024 histero
    🌈🙏12.10.2024 FET 2x422 CS accofil, intalipid, EG
    7-115; 9-245; 11-441; 13-692; 15-1475; 17-3077; 18-CRL 2.5; 25-CRL 6.1 ❤️
    Nifty OK 💙

    age.png
  • Nicole123 Autorytet
    Postów: 566 1384

    Wysłany: 19 lutego 2024, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja25 wrote:
    O wow! Jutrzejszy dzień jest pusty, czy komuś coś wpisać? Bo Kamisia jedynie wiem, że jutro ma rzęsy 😅😅😀😀
    To żeby nie było tak pusto to możesz mnie dopisać na jutro na pierwsze USG w klinice 📅📅☺️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 lutego 2024, 12:57

    Nadzieja25, hope28, izabelka90, Różyczka91, Oggi_91, Yahu, Frankfurterka, aga12345 lubią tę wiadomość

    🙋‍♀️29
    PCOS
    Długie cykle, owulacyjne
    Hormony w normie
    Jajowody drożne
    🙋🏼‍♂️30
    Badanie nasienia
    06.2022 morfologia 0%
    08.2022 morfologia 6%

    02.2022 5tyg 💔
    11.2022 5tyg 💔
    11.2023 start invitro ❤️
    Punkcja ➡️33🥚➡️❄️❄️❄️❄️
    25.01.2024 transfer 4.1.2🤞
    10.2024 Nasz wyczekany maluch 💙
    08.2025 Naturalny cud ❤️

    age.png
    preg.png
  • BajoN97 Ekspertka
    Postów: 220 590

    Wysłany: 19 lutego 2024, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, zrobiłam test chwilę temu. I mi się wydaje, że widzę cień cienia ! Mam nadzieję, że to nie moje urojenia. Dzisiaj 6dpt.

    aga12345 lubi tę wiadomość

  • izabelka90 Autorytet
    Postów: 10863 16372

    Wysłany: 19 lutego 2024, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alittle wrote:
    Proszę o wpis do kalendarza 📆

    26.02 konsultacja przed transferem
    🍀🍀🍀🍀🍀✊💪

    alittle lubi tę wiadomość

‹‹ 191 192 193 194 195 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen w ciąży i po porodzie – jak regulowane podparcie ciała wpływa na kręgosłup i miednicę?

Oczekiwanie na przyjście na świat nowego członka rodziny to moment pełen emocji, który wiąże się z ogromnymi zmianami zachodzącymi w anatomii przyszłej mamy. Rosnący brzuszek stopniowo przesuwa środek ciężkości ciała, co bardzo często skutkuje uciążliwym dyskomfortem towarzyszącym kobiecie nawet podczas nocnego odpoczynku. Znalezienie wygodnej pozycji staje się prawdziwym wyzwaniem, zwłaszcza kiedy tradycyjne poduszki i akcesoria przestają przynosić upragnioną ulgę zmęczonym plecom. Prawidłowa regeneracja jest warunkiem zachowania sił witalnych, dlatego warto zrozumieć, jak powierzchnia, na której śpisz, realnie oddziałuje na twoje zmieniające się ciało.

CZYTAJ WIĘCEJ