Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną IVF MAJ 2022 🌼
Odpowiedz

IVF MAJ 2022 🌼

Oceń ten wątek:
  • 19Malina19 Koleżanka
    Postów: 39 60

    Wysłany: 25 maja 2022, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nick nieaktualny wrote:
    Może zdjęcie było w większym przybliżeniu i taki się wydaje? Wczoraj rano miałam odrobine plamienia ale to mogło być tez jeszcze po usg i cytologii z poniedziałku bo doktor zbadał mnie dość dokładnie bo szukał tego źródła plamienia i potem mnie brzuch bolał ale wzięłam no spe i przeszło. Od wczoraj rano odpukac jest dobrze. Leżę prawie cały czas, po domu czasem się tylko przejdę i żeby coś zjeść zejdę do kuchni po schodach a tak to się oszczędzam maksymalnie.

    No to faktycznie może dlatego miałaś, mnie brzuch też od czasu do czasu pobolewa. A w którym miejscu masz krwiaka? Wiesz jaki rozmiar? U mnie tuż nad Kropkiem niestety, trochę bardziej na lewo... wymiary 2,22x 0,71 cm
    Też staram się większość dnia leżeć, oszczędzam się, ale jedzenie muszę naszykować🙃

    Wiadomość wyedytowana przez moderatora forum: 20 lutego, 16:03

    Starania od 2019
    2 x IUI❌ (lemetta, ovitrelle)
    I procedura IVF 02.2022(bemfola 150)
    25.02. Punkcja (uzyskano 8 komórek, 6 udało się zapłodnić✊🏼)
    Polip w trzonie macicy, transfer odroczony😞
    Histeroskopia 23.03
    Transfer 5 dniowej blastki 4AA 27.04✊🏼
    7dpt beta 95
    9dpt beta 212
    15dpt beta 1512
    19dpt beta 4225 widać pęcherzyk ciążowy z żółtkowym, a nad nim krwiak
    26dpt jest bijące ❤️ Krwiak nadal się utrzymuje
    17 tc będzie synuś😊
  • AniMka Autorytet
    Postów: 2482 6229

    Wysłany: 25 maja 2022, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byłam dzisiaj na kontroli po tej stracie i miałam nadzieję, że te wciąż utrzymujące się dziwne pobolewania podbrzusza to już oznaka zbliżającego się okresu albo jakaś owulacja, ale niestety to pięcio centymetrowa torbiel krwotoczna na jajniku 😒

    Lat 42
    Starania od 2012
    O co do..chodzi, że nie wychodzi?!😤
    IVF I
    25.02.22punkcja- 2x❄️❄️2AB
    24.03FET/c.sztuczny/
    Ciąża bezzarodkowa💔-por.niezup./zabieg😟
    10.08FET/c.nat/-Null😓
    IVF II
    28.09.22 p
    1 blastek-ocalały❄️421 😍...czeka🍍
    ... i się doczekał;) 04.03.23 FET/c.nat/
    27.03(23dpt)-jest ❤️
    06.11.23-jest i ON 🤱

    09.24-ciąża nat🌱/wypadek/strata🍂💔

    -walczymy o rodzeństwo🤞🍀
    IVF III
    12.03.25 p
    1blast-3BB🐣
    17.03.25 ET/
    C.b.💔
    IVF IV
    02.05.25 p
    1blast4BB🍀
    07.05 ET/✖
    IVF V
    06.10.25 p
    3blastki
    11.10 ET 🍀4BB
    Wolne serduszko-poronienie-ciężki krwotok💔
    31.01.26 FET ❄️4BB/c.nat/(24dpt) jest ❤️

    ❄️3AA-czeka😉

    age.png

    preg.png
  • KateM Autorytet
    Postów: 5968 8105

    Wysłany: 25 maja 2022, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Halo halo bo widzę tyle aktywności w następne dni a nikt nie chce się dopisać do kalendarza 😂
    Co to ma znaczyć 😂😜
    Ręka do góry i dopisujemy ❤️🍀

    Kaśka Furiatka lubi tę wiadomość

    kirAA, allo-mlr 0, morfo 0%,2%, Fragmentacja DNA - 28%,ŻPN II st
    Kariotyp❗️BT (11;22)
    03.2022 I IVF - Artemida Białystok
    09.03 punkcja ❄️❄️08.04 transfer 1AA ❄️ 10dpt < 1.1 05.05 transfer 3AA ❄️ 6-6,8-11,10-5 cb💔🖤
    06.2022 II IVF długi protokół
    04.07 punkcja❄️❄️❄️❄️ 08.09 transfer 1BB, accofil + acard 14.09 6dpt <0.2 🖤09.10 transfer 4AA accofil+acard 4dpt - 3,7 6dpt-8,2 8dpt - 4.6 💔🖤
    09.11 transfer 4AA 6-3.5,8-17,9-25,10-27,12-18💔🖤
    14.12 transfer 3AB 5 -13,7 - 27.1 💔🖤
    16.01.2023 - Invimed Wrocław - start
    13.02 punkcja
    8❄️ zbadanych 2❄️BT
    19.04 - 7 transfer 4AA
    4dpt 9, 7dpt 45,10dpt 243, 13dpt 810, 15dpt 1872, 17dpt 3401, 27dpt usg + wlew ivig
    21w3 440g chłopaka 🐥
    28w5 1438g chłopaka🐥
    35w3 2700g chłopaka 🐣
    age.png
  • KateM Autorytet
    Postów: 5968 8105

    Wysłany: 25 maja 2022, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AniMka wrote:
    Byłam dzisiaj na kontroli po tej stracie i miałam nadzieję, że te wciąż utrzymujące się dziwne pobolewania podbrzusza to już oznaka zbliżającego się okresu albo jakaś owulacja, ale niestety to pięcio centymetrowa torbiel krwotoczna na jajniku 😒

    AniMka i co teraz? Będą czekać aż się wchłonie po @, czy będą coś z tym robić jakieś leki itp?

    kirAA, allo-mlr 0, morfo 0%,2%, Fragmentacja DNA - 28%,ŻPN II st
    Kariotyp❗️BT (11;22)
    03.2022 I IVF - Artemida Białystok
    09.03 punkcja ❄️❄️08.04 transfer 1AA ❄️ 10dpt < 1.1 05.05 transfer 3AA ❄️ 6-6,8-11,10-5 cb💔🖤
    06.2022 II IVF długi protokół
    04.07 punkcja❄️❄️❄️❄️ 08.09 transfer 1BB, accofil + acard 14.09 6dpt <0.2 🖤09.10 transfer 4AA accofil+acard 4dpt - 3,7 6dpt-8,2 8dpt - 4.6 💔🖤
    09.11 transfer 4AA 6-3.5,8-17,9-25,10-27,12-18💔🖤
    14.12 transfer 3AB 5 -13,7 - 27.1 💔🖤
    16.01.2023 - Invimed Wrocław - start
    13.02 punkcja
    8❄️ zbadanych 2❄️BT
    19.04 - 7 transfer 4AA
    4dpt 9, 7dpt 45,10dpt 243, 13dpt 810, 15dpt 1872, 17dpt 3401, 27dpt usg + wlew ivig
    21w3 440g chłopaka 🐥
    28w5 1438g chłopaka🐥
    35w3 2700g chłopaka 🐣
    age.png
  • 19Malina19 Koleżanka
    Postów: 39 60

    Wysłany: 25 maja 2022, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nick nieaktualny wrote:
    Dziewczyny mam dylemat bo miałam jechać na weekend do teściów to są dwie godziny jazdy samochodem. I teraz nie wiem czy przez to, ze mam tego krwiaka taka jazda samochodem przez 2 godz może być niebezpieczna? Co o tym myślicie?

    Nie mam pojęcia, ale ja jechałam do kliniki, też 2 godziny w jedną i zaraz z powrotem. Rozłożyłam sobie fotel na leżąco, ale fakt po tej podruży mocniej czułam brzuch

    Wiadomość wyedytowana przez moderatora forum: 20 lutego, 16:03

    Starania od 2019
    2 x IUI❌ (lemetta, ovitrelle)
    I procedura IVF 02.2022(bemfola 150)
    25.02. Punkcja (uzyskano 8 komórek, 6 udało się zapłodnić✊🏼)
    Polip w trzonie macicy, transfer odroczony😞
    Histeroskopia 23.03
    Transfer 5 dniowej blastki 4AA 27.04✊🏼
    7dpt beta 95
    9dpt beta 212
    15dpt beta 1512
    19dpt beta 4225 widać pęcherzyk ciążowy z żółtkowym, a nad nim krwiak
    26dpt jest bijące ❤️ Krwiak nadal się utrzymuje
    17 tc będzie synuś😊
  • AniMka Autorytet
    Postów: 2482 6229

    Wysłany: 25 maja 2022, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KateM wrote:
    AniMka i co teraz? Będą czekać aż się wchłonie po @, czy będą coś z tym robić jakieś leki itp?
    Znowu czekanie 😓

    Lat 42
    Starania od 2012
    O co do..chodzi, że nie wychodzi?!😤
    IVF I
    25.02.22punkcja- 2x❄️❄️2AB
    24.03FET/c.sztuczny/
    Ciąża bezzarodkowa💔-por.niezup./zabieg😟
    10.08FET/c.nat/-Null😓
    IVF II
    28.09.22 p
    1 blastek-ocalały❄️421 😍...czeka🍍
    ... i się doczekał;) 04.03.23 FET/c.nat/
    27.03(23dpt)-jest ❤️
    06.11.23-jest i ON 🤱

    09.24-ciąża nat🌱/wypadek/strata🍂💔

    -walczymy o rodzeństwo🤞🍀
    IVF III
    12.03.25 p
    1blast-3BB🐣
    17.03.25 ET/
    C.b.💔
    IVF IV
    02.05.25 p
    1blast4BB🍀
    07.05 ET/✖
    IVF V
    06.10.25 p
    3blastki
    11.10 ET 🍀4BB
    Wolne serduszko-poronienie-ciężki krwotok💔
    31.01.26 FET ❄️4BB/c.nat/(24dpt) jest ❤️

    ❄️3AA-czeka😉

    age.png

    preg.png
  • AniMka Autorytet
    Postów: 2482 6229

    Wysłany: 25 maja 2022, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Furiatka już była z wynikami? (pytam booo zanim się przekopię od wczoraj to mi się zejdzie 😉

    Lat 42
    Starania od 2012
    O co do..chodzi, że nie wychodzi?!😤
    IVF I
    25.02.22punkcja- 2x❄️❄️2AB
    24.03FET/c.sztuczny/
    Ciąża bezzarodkowa💔-por.niezup./zabieg😟
    10.08FET/c.nat/-Null😓
    IVF II
    28.09.22 p
    1 blastek-ocalały❄️421 😍...czeka🍍
    ... i się doczekał;) 04.03.23 FET/c.nat/
    27.03(23dpt)-jest ❤️
    06.11.23-jest i ON 🤱

    09.24-ciąża nat🌱/wypadek/strata🍂💔

    -walczymy o rodzeństwo🤞🍀
    IVF III
    12.03.25 p
    1blast-3BB🐣
    17.03.25 ET/
    C.b.💔
    IVF IV
    02.05.25 p
    1blast4BB🍀
    07.05 ET/✖
    IVF V
    06.10.25 p
    3blastki
    11.10 ET 🍀4BB
    Wolne serduszko-poronienie-ciężki krwotok💔
    31.01.26 FET ❄️4BB/c.nat/(24dpt) jest ❤️

    ❄️3AA-czeka😉

    age.png

    preg.png
  • kreconairuda Autorytet
    Postów: 2545 2843

    Wysłany: 25 maja 2022, 16:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KateM wrote:
    Halo halo bo widzę tyle aktywności w następne dni a nikt nie chce się dopisać do kalendarza 😂
    Co to ma znaczyć 😂😜
    Ręka do góry i dopisujemy ❤️🍀
    Dziś po 9 pisałam prośbę o wpis <3

    KateM lubi tę wiadomość

    Start 13.05.22 r. od 2dc 💊estrofem i sildenafil.
    Transfer 30.05.2022 ❄️ 5dniowa blastka 4BB z eglue
    6dpt 12,99
    7dpt 33,5
    9dpt 80
    10dpt 130,4
    12dpt 328,3
    14dpt 815 prog 49
    18dpt 2635,4
    25dpt jest ♥️
    380 g szczęścia 👧
    26+3 tc 1100 g 👸,
    28+3 tc 1338 g👸
    31 tc 1750 g 🥰
    38 tc 4 prenatalne 3600 g 🧚‍♀️❤️
    09.02 córcia 3310 g, 56 cm, 10/10 😍

    Start stymulacji 24.03.2022: Mensinorm, Bemfola, Orgalutran oraz Gonapeptyl.
    Punkcja 05.04.2022, pobrano 20 oocytów, dodatkowo Zymot Multi (850 µL). 3 ❄️ z 6 zapłodnionych komórek.

    3 iui ☹️
    Sono HSG-ok, biopsja endometrium- ok.
    💊 Glucophage 500 XR, fertistim, wit D3 Ibuvit 4000, wit B12 metylo, sanprobi superfomuła.
    Dieta z niskim IG od 02.2022
    Immunosupresja: encorton i equoral od 12.04.2022.
    Ana3 silnie dodatnie, kir bx, wysokie tnf.
  • klaudex89 Ekspertka
    Postów: 205 443

    Wysłany: 25 maja 2022, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KateM wrote:
    Halo halo bo widzę tyle aktywności w następne dni a nikt nie chce się dopisać do kalendarza 😂
    Co to ma znaczyć 😂😜
    Ręka do góry i dopisujemy ❤️🍀

    Proszę o wpisanie na jutro - beta 15dpt 😊

    nick nieaktualny, truskawa85 lubią tę wiadomość

    🙋‍♀️32l 🙋35

    Starania od 2016 r.
    Ja:
    Morfologia ✅️ AMH 5.67 ✅️ TSH 1.99 ✅️ HSG - Jajowody obustronnie drożne ✅️ Test PCT ✅️ Endometrium - Histo ✅️ Owulacja ✅️ Cykle jak w zegarku ✅️

    Mąż:
    Plemniki 38.7mln/ml ✅️
    Morfologia plemników 5% ✅️

    2020r.
    Monitoring owulacji
    Stymulacja (aromek, ovitrelle) ➡️ ciąża - puste 🥚 - łyżeczkowanie
    Kolejne stymulacje x 4 - brak efektów
    2021r. Gameta - Podzamcze
    Powtórka badań ✅️
    Decyzja o ICSI 2022r. Marzec - Krótki protokół - (Bemfola 225, Orgalutran 0.25, Gonapeptyl) - Punkcja 09.03'22 - 12 cumulusów - w tym 8 dojrzałych 🥚
    1 ❄️
    11.05 - transfer
    Beta
    7dpt - 4.14; 9dpt - 19.25; 12dpt - 140.52; 15dpt - 554.3; 17dpt - 1137.62
    20 dpt (31.05) - usg - pęcherzyk ciążowy z żółtkowym, echo zarodka 🥰
    15.06 - ❤️ 163 bmp, CRL 1.50 cm,
    30.06 - ❤️ 164 bmp, CRL 3.00 cm,

    Dotychczas - Brak powodu Niepowodzeń 🤷‍♀️
  • AniMka Autorytet
    Postów: 2482 6229

    Wysłany: 25 maja 2022, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Susannah kochanie tak bardzo się cieszę, że u Was pięknie 😍 buziaczek prosto w pępuszek od cioteczki Animeczki 😘😘😘😘

    Susannah lubi tę wiadomość

    Lat 42
    Starania od 2012
    O co do..chodzi, że nie wychodzi?!😤
    IVF I
    25.02.22punkcja- 2x❄️❄️2AB
    24.03FET/c.sztuczny/
    Ciąża bezzarodkowa💔-por.niezup./zabieg😟
    10.08FET/c.nat/-Null😓
    IVF II
    28.09.22 p
    1 blastek-ocalały❄️421 😍...czeka🍍
    ... i się doczekał;) 04.03.23 FET/c.nat/
    27.03(23dpt)-jest ❤️
    06.11.23-jest i ON 🤱

    09.24-ciąża nat🌱/wypadek/strata🍂💔

    -walczymy o rodzeństwo🤞🍀
    IVF III
    12.03.25 p
    1blast-3BB🐣
    17.03.25 ET/
    C.b.💔
    IVF IV
    02.05.25 p
    1blast4BB🍀
    07.05 ET/✖
    IVF V
    06.10.25 p
    3blastki
    11.10 ET 🍀4BB
    Wolne serduszko-poronienie-ciężki krwotok💔
    31.01.26 FET ❄️4BB/c.nat/(24dpt) jest ❤️

    ❄️3AA-czeka😉

    age.png

    preg.png
  • MONIKA Autorytet
    Postów: 586 507

    Wysłany: 25 maja 2022, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaśka Furiatka wrote:
    Na ostatni transfer pojechałam w skarpetach w ananasy z maskotką ananaskiem w torebce, a do tego wcinałam dojrzałego ananasa po 2 plastry dziennie. Nie udało się, ale przy następnym transferze wiem, ze tak samo ananas pójdzie w ruch.. 😉
    Na betę w 7 i 9dpt (dzisiaj) pojechałam w skarpetach i z maskotką w torebce. Tonący brzytwy się chwyta 😊
    Czy to znaczy, że się nie udało...?

    Kaśka Furiatka lubi tę wiadomość

    👱‍♀️29 lat
    Amh 1.12
    FSH 9.57
    Drożność OK
    👩‍🦲28
    Morfologia 1-2%
    Ilość i ruchliwość w normie
    Starania od stycznia 2021, W klinice od grudnia 2021
    3 x IUI (luty-kwiecień 2022)
    Maj 2022 - decyzja o IVF
    Maj/czerwiec 2022 początek stymulacji - bemfola, cetrotide
    15.06.2022 - transfer blastka 4.1.1 🍀💪💪
    Mamy jeszcze mrozaczki ❄️❄️
    1. Transfer - beta 0.
    2. Transfer - Ciąża biochemiczna
  • klaudex89 Ekspertka
    Postów: 205 443

    Wysłany: 25 maja 2022, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AniMka wrote:
    Furiatka już była z wynikami? (pytam booo zanim się przekopię od wczoraj to mi się zejdzie 😉

    Pojawiła się, ale wyników nie podała jeszcze 😏
    A ja nadal trzymam ✊️

    Kaśka Furiatka lubi tę wiadomość

    🙋‍♀️32l 🙋35

    Starania od 2016 r.
    Ja:
    Morfologia ✅️ AMH 5.67 ✅️ TSH 1.99 ✅️ HSG - Jajowody obustronnie drożne ✅️ Test PCT ✅️ Endometrium - Histo ✅️ Owulacja ✅️ Cykle jak w zegarku ✅️

    Mąż:
    Plemniki 38.7mln/ml ✅️
    Morfologia plemników 5% ✅️

    2020r.
    Monitoring owulacji
    Stymulacja (aromek, ovitrelle) ➡️ ciąża - puste 🥚 - łyżeczkowanie
    Kolejne stymulacje x 4 - brak efektów
    2021r. Gameta - Podzamcze
    Powtórka badań ✅️
    Decyzja o ICSI 2022r. Marzec - Krótki protokół - (Bemfola 225, Orgalutran 0.25, Gonapeptyl) - Punkcja 09.03'22 - 12 cumulusów - w tym 8 dojrzałych 🥚
    1 ❄️
    11.05 - transfer
    Beta
    7dpt - 4.14; 9dpt - 19.25; 12dpt - 140.52; 15dpt - 554.3; 17dpt - 1137.62
    20 dpt (31.05) - usg - pęcherzyk ciążowy z żółtkowym, echo zarodka 🥰
    15.06 - ❤️ 163 bmp, CRL 1.50 cm,
    30.06 - ❤️ 164 bmp, CRL 3.00 cm,

    Dotychczas - Brak powodu Niepowodzeń 🤷‍♀️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 maja 2022, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nick nieaktualny wrote:
    Dziewczyny mam dylemat bo miałam jechać na weekend do teściów to są dwie godziny jazdy samochodem. I teraz nie wiem czy przez to, ze mam tego krwiaka taka jazda samochodem przez 2 godz może być niebezpieczna? Co o tym myślicie?

    Ja np do kliniki mam 150km w jedna stronę i czuje się wybeltana i boli mnie podbrzusze 🙄 leżę plackiem właśnie 😶‍🌫️

    Wiadomość wyedytowana przez moderatora forum: 20 lutego, 16:03

  • AniMka Autorytet
    Postów: 2482 6229

    Wysłany: 25 maja 2022, 16:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mężem pewnie musi się nacieszyć 😍😉
    A nas forumowe koleżanki w odstawkę i testuje naszą cierpliwość 😜
    Takie małe furiatkowe tak już mają 🤭😜

    Kaśka Furiatka lubi tę wiadomość

    Lat 42
    Starania od 2012
    O co do..chodzi, że nie wychodzi?!😤
    IVF I
    25.02.22punkcja- 2x❄️❄️2AB
    24.03FET/c.sztuczny/
    Ciąża bezzarodkowa💔-por.niezup./zabieg😟
    10.08FET/c.nat/-Null😓
    IVF II
    28.09.22 p
    1 blastek-ocalały❄️421 😍...czeka🍍
    ... i się doczekał;) 04.03.23 FET/c.nat/
    27.03(23dpt)-jest ❤️
    06.11.23-jest i ON 🤱

    09.24-ciąża nat🌱/wypadek/strata🍂💔

    -walczymy o rodzeństwo🤞🍀
    IVF III
    12.03.25 p
    1blast-3BB🐣
    17.03.25 ET/
    C.b.💔
    IVF IV
    02.05.25 p
    1blast4BB🍀
    07.05 ET/✖
    IVF V
    06.10.25 p
    3blastki
    11.10 ET 🍀4BB
    Wolne serduszko-poronienie-ciężki krwotok💔
    31.01.26 FET ❄️4BB/c.nat/(24dpt) jest ❤️

    ❄️3AA-czeka😉

    age.png

    preg.png
  • Bocianiątko Autorytet
    Postów: 11030 13100

    Wysłany: 25 maja 2022, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nick nieaktualny wrote:
    Dziewczyny mam dylemat bo miałam jechać na weekend do teściów to są dwie godziny jazdy samochodem. I teraz nie wiem czy przez to, ze mam tego krwiaka taka jazda samochodem przez 2 godz może być niebezpieczna? Co o tym myślicie?
    Moim zdaniem na krwiaka raczej nie będzie miało to wpływu ale jak masz wątpliwości to napisz do lekarza. Ja na ostatni weekend jechałam ok 3 godziny i rzeczywiście było mi niewygodnie w aucie i trochę pobolewal mnie później brzuch. Mimo że w obie strony robiliśmy przerwę w połowie. Ale nic więcej się nie działo.

    Wiadomość wyedytowana przez moderatora forum: 20 lutego, 16:03

    event.png

    🍍FET 09.04.2022 ⛄4.1.1 💙
    6 dpt beta 35.4
    10 dpt beta 192
    12 dpt beta 412
    14 dpt beta 994
    18 dpt (5+1) GS 9x5mm; YS 2mm
    7+1 CRL 1 cm FHR 136
    8+3 CRL 1.99 cm FHR 166
    10+1 CRL 3.36 cm FHR 158
    15+4 130g
    17+3 200g
    20+2 337g 💕córeczka
    23+2 583g
    26+4 925g
    28+4 1125g
    31+4 1764g
    34+2 2200g
    35+4 2350g
    36+4 2475g
    37+4 2840g
    38+4 16.12.2022 Zosia 2815g, 51 cm miłości ❤️ 🥰👶🏻👨‍👩‍👧😍

    3️⃣ IMSI 11.2021: zostało ❄❄❄❄❄ na zimowisku 🥰
    2️⃣ ICSI 01.2021: ❄ 3.2.3 FET ❌
    1️⃣ IVF+ICSI 2019-2020: ET 8c ❌ ❄ bl2+M3 FET ❌
    🧪2x IUI 2018 ❌
    ⏰starania od 2016 ❌
    PAI-1 4G homo, ANA 1:1280, rozsiana zaawansowana adenomioza, mięśniaki, silne skurcze macicy, Hashimoto, niedoczynność tarczycy
  • Nieciążowa Autorytet
    Postów: 549 945

    Wysłany: 25 maja 2022, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misiakowa wrote:
    Witajcie kochane
    Od niedawna jestem na forum...czy są tu może kobietki u których występował problem z czynnikiem męskim i które podchodzą lub podchodziły do ivf z plemnikami dawcy? Chciałabym zapytać ile udało się pobrać komórek, czy udało się uzyskać zarodki, czy transfery były udane...jestem zupełnie zielona...a Wy napewno podpowiecie czy warto :( pozdrawiam Was wszystkie


    My mamy dawcę plemników:)
    Moich komórek było 27 pobranych, mamy 5 blastek ( jedna nie dała rady) I 6 oocytów.
    W piątek mam 1 w życiu transfer i mam nadzieję, że się uda :)

    Za jej uśmiechem stoi historia, której nigdy nie zrozumiesz...

    Została ❄️ Śnieżynka

    29.03.2022r.
    Punkcja:
    ▪︎ 27 pobranych jajeczek
    ▪︎ 5 Śnieżynek
    ▪︎ 6 oocytów

    27.05.2022r. Transfer 5dniowej blastki AA ❤️ + Embroglue + wlew atosiban
    02.06.2022r. 6dpt < 2.30 💔 8dpt < 2.30 10dpt < 2.30

    14.10.2022r. Transfer 5dniowej blastki AB ❤️ + Embroglue + wlew atosiban + wlew Accofil + ½ Accofilu co 3 dzień
    20.10.2022r. 6dpt beta 3.40/ 7dpt beta 8.60/ 8dpt 15/ 10dpt 20,4/ 11dpt 16 💔🖤

    17.12.2022r. Transfer 5dniowej blastki AB ❤️ + Embroglue + wlew atosiban + wlew Accofil + ½ Accofilu co 3 dzień
    23.12 2022r. 6dpt beta <2.30 💔🖤

    11.03.2023r. Transfer 5dniowej blastki BB ❤️ + Embroglue + AH + wlew atosiban + zastrzyk Accofil + ½ Accofilu co 3 dzień
    💔🖤

    Ciężko jest czekać na coś, co może się nigdy nie przydarzyć. Ale jeszcze ciężej jest z tego zrezygnować, kiedy wiesz, że to jedyna rzecz, której pragniesz.
  • Kaśka Furiatka Autorytet
    Postów: 2630 10168

    Wysłany: 25 maja 2022, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po 17 mam mieć moje Dziewczynki.. Ale chyba już się z nadchodzącym wynikiem pogodziłam..

    Spinam dupę i biorę się za diagnostykę przed następnym ostatnim mrozaczkiem..
    Dziękuje Bocianiątko za pomoc, jesteś cudowna i nieoceniona 😘

    AniMka wrote:
    Byłam dzisiaj na kontroli po tej stracie i miałam nadzieję, że te wciąż utrzymujące się dziwne pobolewania podbrzusza to już oznaka zbliżającego się okresu albo jakaś owulacja, ale niestety to pięcio centymetrowa torbiel krwotoczna na jajniku 😒

    Nosz jak nie urok to sraczka i wiecznie coś.. Już przeczytałam, ze masz czekać Kochana..
    Czekanie nie jest moją mocną stroną, a ciągle nas testują z tego i testują..
    Czekam więc z Tobą Kochana 😘

    Bocianiątko lubi tę wiadomość

    age.png
    Obustr. niedrożność, PCOS
    AMH 5,55 (10.22); FSH 8,42.
    FV R2_4070A>G - hetero
    MTHFR 677C>T - hetero
    PAI-1 4G - homo
    ☀️ I proc:
    03.22 - 11 komórek, ❄️❄️❄️❄️
    🍀22.03 - 10dpt beta 3,52🍀18.04 ❄️ 7 dpt beta <1,10 🍀16.05 ❄️ 9dpt beta <0,1🩸19.08 scratching, histero z cd138;🍀19.09 ❄️ 5dpt 0,20; 7dpt-19,01; 9dpt-71,72; 11dpt-120,90; 14dpt-199,60; 18dpt-15,38 CB🍀naturals 13.11-70,58, 14.11-107,30, 16.11-261, 18.11-592,50, 21.11-1089 CP
    ☀️ II proc:
    11.01.23 - 14 komórek, ❄️❄️❄️
    🍀16.01 Świeżaczka (3bb)
    23.01(7dpt)112,3; 25.01(9dpt) 250,6
    27.01(11dpt)560,9; 30.01(14dpt)3324; 31.01 (15dpt)GS 5mm; 14.02 (29dpt) jest ❤️
    28.03 (12+4) - pren - ok
    23.05 (20+4) - połówk - ok
    25.07 (29+4) - pren - ok - 1649g
    28.09.23 (38+6) 🎂 Nasz Skarb jest z nami ❤️ 3740g, 56cm, 10pkt! ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 maja 2022, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AniMka wrote:
    Byłam dzisiaj na kontroli po tej stracie i miałam nadzieję, że te wciąż utrzymujące się dziwne pobolewania podbrzusza to już oznaka zbliżającego się okresu albo jakaś owulacja, ale niestety to pięcio centymetrowa torbiel krwotoczna na jajniku 😒
    O kurde co teraz?

  • kreconairuda Autorytet
    Postów: 2545 2843

    Wysłany: 25 maja 2022, 16:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AniMka wrote:
    Byłam dzisiaj na kontroli po tej stracie i miałam nadzieję, że te wciąż utrzymujące się dziwne pobolewania podbrzusza to już oznaka zbliżającego się okresu albo jakaś owulacja, ale niestety to pięcio centymetrowa torbiel krwotoczna na jajniku 😒
    Ja też walczę wytrwale z tymi torbielami od czasu do czasu.. teraz podczas punkcji udało się 'skuć' jedną.
    Ot ciekawostkę powiem, kiedyś miałam silne zapalenie żołądka i refluks żółciowy, leczyłam się 2 lata bez skutku, więc łapałam się wszystkiego co możliwe i poradziła mi pewna Pani wizytę u osteopaty. Pomógł w 3 miesiące i refluks minął i nie wraca do dziś. Podczas z jednej wizyt mówiłam osteopacie, że mam ponad 5 cm torbiel krwotoczną, która utrzymuje się już 2 cykle, pouciskał/pomasował na trzech wizytach i wchłonęła się :D

    AniMka lubi tę wiadomość

    Start 13.05.22 r. od 2dc 💊estrofem i sildenafil.
    Transfer 30.05.2022 ❄️ 5dniowa blastka 4BB z eglue
    6dpt 12,99
    7dpt 33,5
    9dpt 80
    10dpt 130,4
    12dpt 328,3
    14dpt 815 prog 49
    18dpt 2635,4
    25dpt jest ♥️
    380 g szczęścia 👧
    26+3 tc 1100 g 👸,
    28+3 tc 1338 g👸
    31 tc 1750 g 🥰
    38 tc 4 prenatalne 3600 g 🧚‍♀️❤️
    09.02 córcia 3310 g, 56 cm, 10/10 😍

    Start stymulacji 24.03.2022: Mensinorm, Bemfola, Orgalutran oraz Gonapeptyl.
    Punkcja 05.04.2022, pobrano 20 oocytów, dodatkowo Zymot Multi (850 µL). 3 ❄️ z 6 zapłodnionych komórek.

    3 iui ☹️
    Sono HSG-ok, biopsja endometrium- ok.
    💊 Glucophage 500 XR, fertistim, wit D3 Ibuvit 4000, wit B12 metylo, sanprobi superfomuła.
    Dieta z niskim IG od 02.2022
    Immunosupresja: encorton i equoral od 12.04.2022.
    Ana3 silnie dodatnie, kir bx, wysokie tnf.
  • Ememm Autorytet
    Postów: 325 146

    Wysłany: 25 maja 2022, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nieciążowa wrote:
    My mamy dawcę plemników:)
    Moich komórek było 27 pobranych, mamy 5 blastek ( jedna nie dała rady) I 6 oocytów.
    W piątek mam 1 w życiu transfer i mam nadzieję, że się uda :)
    Co jest u męża powodem azoospermii?

    34 lata

    Azoospermia- udana biopsja mTese

    2019-ICSI 🧡
    2025- II ICSI - walka o drugie 🧡
    2026- III ICSI
‹‹ 200 201 202 203 204 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Suplementacja w ciąży a wytyczne ekspertów. Dlaczego skład Prenasolu to odpowiedź na potrzeby przyszłej mamy?

Ciąża to czas, w którym zapotrzebowanie na konkretne składniki odżywcze gwałtownie rośnie. Przyszła mama musi dostarczyć je nie tylko sobie, ale przede wszystkim rozwijającemu się maluchowi. Niestety, współczesna dieta często nie wystarcza, by pokryć te zwiększone potrzeby. Właśnie dlatego Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położników (PTGiP) przygotowało konkretne rekomendacje dotyczące dodatkowego wsparcia organizmu. Na co warto zwrócić uwagę, wybierając odpowiedni preparat? Czy każda kobieta w ciąży potrzebuje suplementów?

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ