Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną IVF MARZEC 2022
Odpowiedz

IVF MARZEC 2022

Oceń ten wątek:
  • AnnaMD Autorytet
    Postów: 3127 3560

    Wysłany: 17 marca 2022, 00:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moniek330 wrote:
    Jenny88, masz rację. Jakoś to będzie ❤️

    Dziewczyny a tak z innej beczki pytanie do tych, które szły cyklem sztucznym..
    Czy miałyście badany poziom estradiolu w ktorymś DC przed transferem ? Albo poziom progesteronu przed włączeniem tabletek na 5 dni przed transferem ?
    Ja miałam badany estradiol w 11 dc podczas podglądu endo i wtedy też miałam proga badanego. Potem proga w dniu transferu. Transfer w 16dc sztucznego cyklu. Oba tak miałam :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 marca 2022, 00:13

    35 i 39 lat.
    starania od 12.2019

    07.2021 IVF ICSI, 2 ❄️❄️
    30.08.21 I transfer 3.1.3 10 dpt beta 0
    27.09.21 II transfer 4.2.3
    8dpt II; 9dpt 45,5; 11dpt 131; 15 dpt 799
    23+2 połówkowe 523g chłopca :)
    27+2 1100 g; 30+2 1600g; 33+2 2200g; 36+2 3200g; 39+0 3600g
    06.2022 40+4 SN 3560 g ❤️

    age.png

    Powrót po rodzeństwo.
    Start drugiej stymulacji 02.2025 i 2 ❄️❄️ ❤️
    23.04.25 Transfer 4.2.2
    4dpt II; 6 dpt 29; 12 dpt 950
    34+0 2800g 37+0 3600g 39+0 3800g
    01.2026 40+1 SN 3630g ❤️
    age.png
  • NaszaHania Przyjaciółka
    Postów: 65 63

    Wysłany: 17 marca 2022, 06:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    GorzkoGorzko wrote:
    Ja miałam oznaczony zarówno estradiol jak i progesteron na ostatniej wizycie przed transferem, dokładnie tydzień przed. Później już nie.
    Miałam badany progesteron na 6 dni przed transferem

    w57vxzkrusgf3qcm.png

    03.03.2020 Transfer dwóch blastek, które teraz są Hanią i Grzesiem❤️❤️

    03.03.2022 transfer blastki:
    5dpt beta 20
    8dpt beta 93
    12dpt beta 517
    26dpt bobo ma 0,46cm i ❤️
  • Moniek330 Autorytet
    Postów: 4574 3779

    Wysłany: 17 marca 2022, 07:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czyli u każdej różnie.. ja właśnie nie miałam nic badanego wcześniej, jedynie proga badałam w dniu transferu. Jeszcze plamilam podczas brania Estrofemu dobry tydzień czasu... Transfer mialam w 19dc.

    🔸Czynnik męski ➡koncentracja: 1-3mln, DFI: 33% ➡od 17.04 Clostilbegyt+Pentohexal ➡JEST POPRAWA! Koncentracja: 35mln, w całości 112mln, DFI: 18%

    💉 punkcja, 0❄️
    💉punkcja, 3❄️❄️❄️, po PGT-A 1❄️
    💔Transfer 4AA
    💉 punkcja, 3❄️❄️❄️, po PGT-A 1❄️
    ⬇️
    Naturalny cud!
    29dc beta 139,80, 32dc 775,70, 34dc 1858,80
    NIFTY ok ☺️ Dziewczynka ❤️
    12w6d Prenatalne - FHR 155/min, CRL 7,2cm
    21w1d Połówkowe - FHR 148/min, 407g
    29w3d Prenatalne - FHR 132/min, 1567g
    39w1d jest na świecie ❤️

    Czeka na nas ❄️
  • Papatkiiii Autorytet
    Postów: 889 902

    Wysłany: 17 marca 2022, 07:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    L.aura wrote:
    Dziewczyny, bylismy u lekarza omówić nieudany transfer i plan co dalej. Nie będziemy pogłębiać diagnostyki przed drugim transferem. Teraz robimy 1 cykl przerwy i próbujemy w kolejnym. Jeśli się nie uda, to w drugiej procedurze będziemy zapladniac więcej niż 6 komórek i prawdopodobnie zdecydujemy się też na badanie zarodków. Mimo że to strasznie drogie, lekarz sam przyznał, że wg statystyk wady zarodka to przyczyna zdecydowanej większości niepowodzeń. Dopiero później problemy z receptywnoscią endometrium, a daleko na końcu immunologia.

    Postanowiłam, że odetne się trochę od tematu IVF i odpocznę psychicznie, dlatego znikam stąd na jakiś czas. Na pewno wrócę przed kolejnym transferem 😊
    Bardzo Wam dziękuję za wsparcie i rady, które tu otrzymałam. 🥰
    Mam nadzieję, że jak tu wrócę, większości z Was już nie spotkam, bo będziecie czytać tę część forum dla przyszłych Mam 😊 Tego Wam wszystkich życzę! 🍀🤞♥️


    Odpocznij , zrelaksuj się i wracaj do działania :-*
    Życzę Ci wszystkiego dobrego , zdrówka i spełnienia marzeń ❤❤
    Trzymam mocno kciuki :-* powodzenia ❤❤❤

    👩 '94 / IO,hiperprolaktynemia,jajowod niedrożny/
    👨 '93 wszystko ok 👍
    👱‍♀️ '13 naturalsik
    I stymulacja pazdziernik 2021
    💉 Gonal 150 , Mensinorm,Fostimon , Encorton .
    🥚 - 6 . Wszystkie zdegradowały , transfer sie nie odbył 😪
    II stymulacja grudzień 2021
    💉 Gonal 150 , Mensinorm, Fostimon, Encorton .
    🥚 10 zapłodnionych
    3 x 4AA❄️❄️❄️

    18.02.22 transfer ❄️(Acard,Encorton,Utrogestan,Neoparin )

    5dpt cień ⏸️6dpt beta5.75 prog. 14.79.8 dpt beta 6.84
    (inne labo) .Prog 11.10dpt 5.54 biochem:-(

    21.04. transfer ❄️
    5dpt cień ⏸️
    Beta 5dpt 1.25
    Beta 6dpt 0.44

    11.01.23 transfer 😍😍
    4dpt ⏸️
    5dpt beta 23,09 mIU/ml , progesteron 8,39 ng/ml.
    7dpt beta 72,25 mIU/ml , Progesteron 29,92 ng/ml
    12dpt beta 798,3 mIU/ml ,progesteron 12,27 ng/ml
    27dpt mamy ❤️


    preg.png
  • Krysiaa Autorytet
    Postów: 628 1943

    Wysłany: 17 marca 2022, 07:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jak to jest - jeśli był transfer blastki z AH to 5 dpt powinna być już dodatnia beta w okolicach np. 20? Jutro mam 6 dpt i weryfikację dla kliniki i mnie wzięło na zastanawianie się 😆

    🧍🏻‍♀️1991
    🧍🏻1993
    Starania od 05.2018
    07.2021 I IVF - długi protokół (Gonapeptyl, Menopur 225) - pobrano dwie komórki, uzyskano jeden zarodek - 10dpt beta 0.
    03.2022 II IVF - długi protokół (Gonapeptyl, Elonva, Menopur 225), punkcja 07.03.2022 - pobrano 9 kumulusów z tego 5 dojrzałych komórek.
    12.03.2022 transfer blastusia 4.1.1 💕
    3 dpt - beta 11,5 prog 116 (połówka Ovitrelle)
    6 dpt - beta 27,6 prog 136
    8 dpt - beta 97
    10 dpt - beta 195, prog 150
    12 dpt - beta 293 (inne labo)
    13 dpt - beta 387
    17 dpt - beta 1477, prog 109, widoczny pęcherzyk ciążowy i żółtkowy
    24 dpt - beta 11696, prog 144
    25 dpt - jest ❤️ (6t0d)
    23.05.2022 - prenatalne (USG+PAPPA) - ryzyka niskie (13t3d)
    22.06.2022 (17t2d) - Hubert 💚
    21.10.2022 - 2460g (35t0d)
    21.11.2022, 22:29 - Hubert jest z nami 💜 3860g, 56cm

    01.01.2025, 9:21 - naturalny cud - Krystian 🩵 4210g, 56cm

    ❄️❄️❄️ (4.1.1, 4.1.1, 3.1.1) - oddane do adopcji
  • Papatkiiii Autorytet
    Postów: 889 902

    Wysłany: 17 marca 2022, 08:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Korzystała może któraś z Was z opcji e-recpeta ?
    A może udało Wam się wziąć receptę z kliniki od lekarza na jakiś lek którego potrzebowalyscie ?:-)
    Kończą mi się leki na IO , ale mój lekarz dopiero przyjmę mnie w połowie maja 😬

    👩 '94 / IO,hiperprolaktynemia,jajowod niedrożny/
    👨 '93 wszystko ok 👍
    👱‍♀️ '13 naturalsik
    I stymulacja pazdziernik 2021
    💉 Gonal 150 , Mensinorm,Fostimon , Encorton .
    🥚 - 6 . Wszystkie zdegradowały , transfer sie nie odbył 😪
    II stymulacja grudzień 2021
    💉 Gonal 150 , Mensinorm, Fostimon, Encorton .
    🥚 10 zapłodnionych
    3 x 4AA❄️❄️❄️

    18.02.22 transfer ❄️(Acard,Encorton,Utrogestan,Neoparin )

    5dpt cień ⏸️6dpt beta5.75 prog. 14.79.8 dpt beta 6.84
    (inne labo) .Prog 11.10dpt 5.54 biochem:-(

    21.04. transfer ❄️
    5dpt cień ⏸️
    Beta 5dpt 1.25
    Beta 6dpt 0.44

    11.01.23 transfer 😍😍
    4dpt ⏸️
    5dpt beta 23,09 mIU/ml , progesteron 8,39 ng/ml.
    7dpt beta 72,25 mIU/ml , Progesteron 29,92 ng/ml
    12dpt beta 798,3 mIU/ml ,progesteron 12,27 ng/ml
    27dpt mamy ❤️


    preg.png
  • Paulina12345 Autorytet
    Postów: 6463 3627

    Wysłany: 17 marca 2022, 08:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moniek330 wrote:
    Czyli u każdej różnie.. ja właśnie nie miałam nic badanego wcześniej, jedynie proga badałam w dniu transferu. Jeszcze plamilam podczas brania Estrofemu dobry tydzień czasu... Transfer mialam w 19dc.

    A badali Ci estradiol? Ja mam problem z estradiolem bo opornie rośnie i oprócz estrofemu mam jeszcze plastry systen i lenzetto żeby osiągnął 200 i osiągnął ale ledwoco przekroczył. Właśnie jak mam za niski estradiol to plamie i bolii mnie brzuch.

    Sama sobie badaj. Ja badałam 2x w tygodniu przed transfer I pokazywałam lekarzowi.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 marca 2022, 08:12

    Moniek330 lubi tę wiadomość

  • Rossetia Autorytet
    Postów: 1725 3003

    Wysłany: 17 marca 2022, 08:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Papatkiiii wrote:
    Korzystała może któraś z Was z opcji e-recpeta ?
    A może udało Wam się wziąć receptę z kliniki od lekarza na jakiś lek którego potrzebowalyscie ?:-)
    Kończą mi się leki na IO , ale mój lekarz dopiero przyjmę mnie w połowie maja 😬
    U mnie nie ma problemu, piszę do pielęgniarek SMS-a których leków potrzebuję i one wystawiają mi e-receptę, w tym również leki na IO. Zadzwoń do siebie do Kliniki i zapytaj 🙂

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 marca 2022, 08:17

    PCOS, niedoczynność tarczycy, IO, mutacja PAI-1 homo

    Bocian Białystok
    Transfer 12.09.17 beta <0,1
    Transfer 09.12.17 beta <0,1
    Transfer 06.11.18 beta <0,1

    Klinika OVIklinika Warszawa (4 zarodki)
    1. Transfer 17.09.21 (blastka 3BC)
    5dpt -beta 14, 7dpt- beta 55, 10dpt-beta 254,
    12dpt-beta 554, 14dpt-beta 958, 6tc*

    2. Transfer 23.02.22 (blastka 3AB)
    5dpt- beta 8, 7dpt- beta 37, 9dpt- beta 100, 12dpt- beta 357

    age.png

    3. Transfer 14.08.24 (blastka 3BC)
    Beta <0,1

    Wrzesień ciąża naturalna 9tc*

    4. Transfer 25.04.25 (blastka 3BC)
    7dpt beta 7,7, 10dpt beta 29, 12dpt beta 65,5, 14dpt beta 170, 17dpt beta 539, 19dpt beta 957
    7+1 CRL 1cm, FHR 153
    9+3 CRL 2,8cm, FHR 178
    11+3 CRL 5,5cm FHR 166

    preg.png
  • HopeHope Autorytet
    Postów: 1330 3184

    Wysłany: 17 marca 2022, 08:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powodzenia w ten czwartkowy piękny dzień!!

    Black_Angel: wizyta przed crio 🍀🤰
    Moniaa88: beta🍀🤰
    Clasiia: punkcja🥚🥚🍀🤰
    Victoria86: beta - 2 weryfikacja 🍀🤰
    Lucsi: podgląd 🥚🥚🍀🤰

    Rossetia, Victoria_86, Black_Angel, Krysiaa, Cytrynka 123, Papatkiiii, nick nieaktualny, kid_aa, Asante, kamisia, Mimi09, WannaBe, Asia11, Pati85, Misia90, Agulek24, Moly83, Clasiia, Baby.baby86, kasiek2620 lubią tę wiadomość

    age.png
    1 IVF:
    Start: 4.11.2021 - antyki
    26.11 - 1DS, menopur 225
    10.12 - punkcja, 10 pęcherzyków, 8 zdegenerowanych🥚, 0 zarodków
    2IVF - lipiec 2022🙏✊
    3.07 - mensinorm 300 -> 450
    14.07 - punkcja, 7 komórek, 6 prawidłowo zapłodnionych
    Mamy: ❄️❄️❄️❄️❄️❄️
    2x 4AA, 4x 4AB
    8.08.2022 - transfer 4AA✔️
    14.08 - ⏸️
    15.08 - wciąż są ⏸️ to nie sen ✊️
    16.08 - 8dpt beta 99 10dpt beta 295, 12dpt beta 585, 14dpt beta 1208, 21dpt beta 14015
    3.09 - 26dpt jest ❤, CRL 3,66mm, FHR 140
    21.09 - 8+6, CRL 2,13cm, FHR 179
    3.10 - 10+3, CRL 3.8cm, FHR 170
    12.10 - prenatalne - 5.38cm, jest ok
    28.11 - będzie SYNuś ♥️
    7.02 - 28+6 - 1400 gram
    28.02 - 31+6 - 2100 gram
    24.03.2026 - transfer 4AB ❌
    23.04.2026 - transfer 4AB
    7dpt - beta 10,1, 11dpt - 13,4, 12dpt - 18,8 18dpt- 87,5, 20dpt - 94,7, 22dpt - 128 CB ❌
  • ForeverYoung Koleżanka
    Postów: 57 114

    Wysłany: 17 marca 2022, 08:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gmagda wrote:
    Źle zapisałam ( blastki 4.2.2)
    Nie nie robiliśmy badań zarodków :)
    Pozyskaliśmy blastki
    4.2.2 która będziemy teraz transferować
    + 4.3.3. 3.2.2. 3.2.2. :)
    Przy czym przy czynnik męski wchodzi od 3 doby a po 3 dobie przetrwało nam 4 z 5 :) to raczej plemniki musiały być całkiem porządne :)
    Hej, mam pytanie co znaczy, ze po 3 dobie wchodzi czynnik męski? Czy jesli zarodki nie dotrwaly do 5 doby to znak ze plemniki byly słabe? Myślałam, ze to bardziej kwestia hodowli i tego, ze warunki nie sa tozsame z tymi ktore panują w macicy. My mielismy 4 dobrej klasy zarodki, ktore do 5 doby nie dotrwaly, dlatego dopytuje.

  • Victoria_86 Przyjaciółka
    Postów: 119 467

    Wysłany: 17 marca 2022, 08:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No powiem Wam ze dzisiaj przed druga weryfikacja bety stres jeszcze większy … 🙏🏻✊

    Rossetia, Black_Angel, WannaBe, Agulek24, Baby.baby86, KateM lubią tę wiadomość

    11.2022 - Synek ❤️
  • Rossetia Autorytet
    Postów: 1725 3003

    Wysłany: 17 marca 2022, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    HopeHope, a u Ciebie jak tam sytuacja? Prowadzisz nam pięknie wątek, ale nic o sobie bardzo nie piszesz 😌 nic się nie zmieniło i w kwietniu będziecie podchodzić do procedury? 🍀

    Mimi09 lubi tę wiadomość

    PCOS, niedoczynność tarczycy, IO, mutacja PAI-1 homo

    Bocian Białystok
    Transfer 12.09.17 beta <0,1
    Transfer 09.12.17 beta <0,1
    Transfer 06.11.18 beta <0,1

    Klinika OVIklinika Warszawa (4 zarodki)
    1. Transfer 17.09.21 (blastka 3BC)
    5dpt -beta 14, 7dpt- beta 55, 10dpt-beta 254,
    12dpt-beta 554, 14dpt-beta 958, 6tc*

    2. Transfer 23.02.22 (blastka 3AB)
    5dpt- beta 8, 7dpt- beta 37, 9dpt- beta 100, 12dpt- beta 357

    age.png

    3. Transfer 14.08.24 (blastka 3BC)
    Beta <0,1

    Wrzesień ciąża naturalna 9tc*

    4. Transfer 25.04.25 (blastka 3BC)
    7dpt beta 7,7, 10dpt beta 29, 12dpt beta 65,5, 14dpt beta 170, 17dpt beta 539, 19dpt beta 957
    7+1 CRL 1cm, FHR 153
    9+3 CRL 2,8cm, FHR 178
    11+3 CRL 5,5cm FHR 166

    preg.png
  • Rossetia Autorytet
    Postów: 1725 3003

    Wysłany: 17 marca 2022, 08:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Victoria_86 wrote:
    No powiem Wam ze dzisiaj przed druga weryfikacja bety stres jeszcze większy … 🙏🏻✊
    U mnie też z każdą kolejną stres był większy, bo się martwisz dodatkowo, czy będzie dobry przyrost i czy w ogóle beta ruszyła 😌 stres na każdym kroku 😉

    PCOS, niedoczynność tarczycy, IO, mutacja PAI-1 homo

    Bocian Białystok
    Transfer 12.09.17 beta <0,1
    Transfer 09.12.17 beta <0,1
    Transfer 06.11.18 beta <0,1

    Klinika OVIklinika Warszawa (4 zarodki)
    1. Transfer 17.09.21 (blastka 3BC)
    5dpt -beta 14, 7dpt- beta 55, 10dpt-beta 254,
    12dpt-beta 554, 14dpt-beta 958, 6tc*

    2. Transfer 23.02.22 (blastka 3AB)
    5dpt- beta 8, 7dpt- beta 37, 9dpt- beta 100, 12dpt- beta 357

    age.png

    3. Transfer 14.08.24 (blastka 3BC)
    Beta <0,1

    Wrzesień ciąża naturalna 9tc*

    4. Transfer 25.04.25 (blastka 3BC)
    7dpt beta 7,7, 10dpt beta 29, 12dpt beta 65,5, 14dpt beta 170, 17dpt beta 539, 19dpt beta 957
    7+1 CRL 1cm, FHR 153
    9+3 CRL 2,8cm, FHR 178
    11+3 CRL 5,5cm FHR 166

    preg.png
  • spineczka Autorytet
    Postów: 460 733

    Wysłany: 17 marca 2022, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje bardzo za odpowiedzi.

    Powodzenia. Udanego dnia wszystkim!

    age.png
  • mashimo Autorytet
    Postów: 403 559

    Wysłany: 17 marca 2022, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj właśnie, z tym stresem to można sobie rękę podać i chyba trzeba zaprzyjaźnić 😣

    Czasem jajniki dają o sobie znać, czasem "czuć" pracującą macicę , a czasem nic , nawet najmniejszego uczucia i wtedy wchodzi on -stres i człowiek się zastanawia : "dlaczego nic się nie dzieje jak wczoraj, przedwczoraj itd?!"...
    Eh ... 😞


    Starania od 11.2017
    👱‍♀️'88
    Komórki NK 17%
    Kariotyp ✅
    👱‍♂️'87
    Kariotyp ✅

    Gyncentrum od 11.2018 .
    2019 - 1 x IUI ❌
    2020 - 2 x IUI ❌
    08.2021 - I IVF (1 ❄️) Beta 0 ❌
    11.2021 - II punkcja ➡️ MSOME+FertilChip, EmbryoGen + PGT-A.
    6 ❄️❄️❄️❄️❄️❄️
    4 prawidłowe ❄️❄️❄️❄️ po PGT-A
    12.02.2022: KET
    9dpt- beta 96,91
    11dpt- beta 285,5
    13dpt- beta 812,07
    16 dpt- beta 3906,4
    19 dpt- I USG pęcherzyk ciążowy+żółtkowy
    30 dpt (6t6d) jest ♥️ i 👶 9 mm
    37 dpt (7t6d) 👶 1,64 cm
  • Zielona@ Autorytet
    Postów: 2188 4029

    Wysłany: 17 marca 2022, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Victoria_86 wrote:
    No powiem Wam ze dzisiaj przed druga weryfikacja bety stres jeszcze większy … 🙏🏻✊
    Powodzonka, nie martw się na zapas, Twoja pierwsza beta była bardzo ładna 🤩

    Ja idę jutro...10dpt pierwsza weryfikacja (oczywiście wynik znam) dziwię się sama sobie że tyle wytrzymałam, ale po negatywnych testach już przestałam wierzyć w cuda i ten transfer odchodzi już w zapomnienie, jutro będzie tylko potwierdzenie 😔

    Victoria_86 lubi tę wiadomość

    Starania od 2010 r. - 4 IUI

    Start in vitro 05.2020 Macierzyństwo Kraków (5x❄️blastocysty)
    ➡️21.09.20 transfer ❄️💚5.1.1. (cykl sztuczny) CB
    ➡️28.11.20 transfer ❄️💚 5.1.1 (cykl naturalny + Embrioglue)
    16dpt - pęcherzyk ciążowy 😍
    31dpt - bije ❤️ maluszek ma 7 mm
    8 t.c. - poronienie zatrzymane 💔
    ➡️06.05.21 transfer ❄️💚 4.1.1 (cykl naturalny + Embrioglue)...🙏
    ➡️28.06.21 transfer ❄️💚 4.2.1 (cykl sztuczny + Embrioglue)... biochem
    ➡️08.03.22 transfer ❄️💚 5.1.2 (cykl sztuczny + Embrioglue) ....last chance...Please, stay with us 🥰
  • Victoria_86 Przyjaciółka
    Postów: 119 467

    Wysłany: 17 marca 2022, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja myślałam ze z każdym kolejnym etapem będzie lżej i łatwiej ale gdzie tam .. teraz dopiero się zaczęło 🙈
    Dobrze wiedzieć ze nie jest się samemu z tymi odczuciami .. dzięki dziewczyny 😘

    Rossetia, Bella93 lubią tę wiadomość

    11.2022 - Synek ❤️
  • Victoria_86 Przyjaciółka
    Postów: 119 467

    Wysłany: 17 marca 2022, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zielona@ wrote:
    Ja idę jutro...10dpt pierwsza weryfikacja (oczywiście wynik znam) dziwię się sama sobie że tyle wytrzymałam, ale po negatywnych testach już przestałam wierzyć w cuda i ten transfer odchodzi już w zapomnienie, jutro będzie tylko potwierdzenie 😔

    Nie puszczam kciuków ✊✊

    Zielona@ lubi tę wiadomość

    11.2022 - Synek ❤️
  • Papatkiiii Autorytet
    Postów: 889 902

    Wysłany: 17 marca 2022, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rossetia wrote:
    U mnie nie ma problemu, piszę do pielęgniarek SMS-a których leków potrzebuję i one wystawiają mi e-receptę, w tym również leki na IO. Zadzwoń do siebie do Kliniki i zapytaj 🙂

    Ja będę w sobotę w klinice to poproszę lekarza o receptę mam nadzieję, że mi wypisze. Bo totalnie jestem w du.. :-/
    Ale nie była pewna czy lekarza z kliniki może wypisać, wiesz czy nie będzie robił jakiś problemów bo tamto różnie jest ..😬

    👩 '94 / IO,hiperprolaktynemia,jajowod niedrożny/
    👨 '93 wszystko ok 👍
    👱‍♀️ '13 naturalsik
    I stymulacja pazdziernik 2021
    💉 Gonal 150 , Mensinorm,Fostimon , Encorton .
    🥚 - 6 . Wszystkie zdegradowały , transfer sie nie odbył 😪
    II stymulacja grudzień 2021
    💉 Gonal 150 , Mensinorm, Fostimon, Encorton .
    🥚 10 zapłodnionych
    3 x 4AA❄️❄️❄️

    18.02.22 transfer ❄️(Acard,Encorton,Utrogestan,Neoparin )

    5dpt cień ⏸️6dpt beta5.75 prog. 14.79.8 dpt beta 6.84
    (inne labo) .Prog 11.10dpt 5.54 biochem:-(

    21.04. transfer ❄️
    5dpt cień ⏸️
    Beta 5dpt 1.25
    Beta 6dpt 0.44

    11.01.23 transfer 😍😍
    4dpt ⏸️
    5dpt beta 23,09 mIU/ml , progesteron 8,39 ng/ml.
    7dpt beta 72,25 mIU/ml , Progesteron 29,92 ng/ml
    12dpt beta 798,3 mIU/ml ,progesteron 12,27 ng/ml
    27dpt mamy ❤️


    preg.png
  • Edyta1987 Przyjaciółka
    Postów: 84 480

    Wysłany: 17 marca 2022, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny dziś mój 16dpt i dostaje już na głowę. Wizytę w klinice mam w sobotę i kolejne badanie bety i usg. Nie mam żadnych objawów piersi takie jak były i wywołuje to stres. Niby wiem że jest wcześnie, ale wiadomo chciałybyśmy wszystkie żeby już było coś :)
    Miłego dnia
    Samych pozytywnych wiadomości

‹‹ 138 139 140 141 142 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ