Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną 💛🍁🦋🧡IVF PAŹDZIERNIK 2023🧡🦋🍁💛
Odpowiedz

💛🍁🦋🧡IVF PAŹDZIERNIK 2023🧡🦋🍁💛

Oceń ten wątek:
  • monester Autorytet
    Postów: 7267 6492

    Wysłany: 12 października 2023, 23:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joasik wrote:
    Dodatkowo mam do was prośbę bo wiem ze wiele z was robiło baaardzo dużo różnych badan immunologie , pod katem endometriozy itp itd . Ja od razu startowałam z KD ze względu na amh 0.01 .

    Do sedna :) koleżanka pytała o wyniki czy napewno Ok jak twierdzi lekarz, bo sama jak analizuje to nie jest pewna. A wy jesteście skarbnica wiedzy, wiec pozwolę sobie tutaj je wrzucić i prosić was o opinie :) dziękuje :)

    https://zapodaj.net/plik-ov171n4Ecz
    Koleżanka ma bardzo dobry wynik - ostatnio robiłam i pytalam dr o to, powiedział że od 80 jest bardzo pożądany wynik komórek bright- bo te są dobre - te dimm to są złe
    Ps- nazwisko koleżanki jeszcze na górze nie zamazane jakbys chciała zamazać

    Joasik lubi tę wiadomość

  • poprostuinna Autorytet
    Postów: 519 865

    Wysłany: 13 października 2023, 03:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MILI35 wrote:
    Ja jestem strasznie przeziębiona 😳🤕 boli mnie cały dzień prawa strona podbrzusza...
    Dzis 5dpt a mnie korci na sikanca.... u mnie w klinice kazali dopiero zrobić w środę sikanca .. a mnie nosi....

    Jak bym była w pl już dawno bym była na becie

    U mnie już 7dpt, wczoraj wieczorem walczyłam z gorączką, podwozie nadal mnie boli i jajniki ciągną, i mimo apapu głowa mi pęka. Teraz obudziłam sie na siku i spać nie mogę. Czuję dię fatalnie. No i tez się zastanawiam juto nad sikańcem.

  • Kulka413 Autorytet
    Postów: 1359 1322

    Wysłany: 13 października 2023, 06:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy dwa dni po punkcji wzdęty i twardy brzuch to coś normalnego czy mam umawiac się na wislzyte do lekarza?

    🧍🏻‍♀️'97🧍🏽‍♂️'94
    03.2022➡️INVIMED Poznań
    ➡️06.2023 IUI❌
    ➡️07.2023 IUI❌
    08.2023➡️MedART Poznań
    ➡️10.2023 punkcja➡️18🥚➡️10❄️
    ➡️11.2023 FET PGT-A❄️5.1.1 CB 💔
    ➡️12.2023 biopsja+endometrium scan➡️staphylococcus aureus+enetrococcus faecalis➡️3msc probiotykoterapii

    ➡️05.2024 naturalsik(06.05 3+5) beta 159,14 prog 15,9 (07.05 3+6) beta 232,27 (10.05 4+2) beta 1027,69 prog 47,4 (17.05 5+2) beta 15519,62 prog 22,1 (21.05 5+6) mamy❤️ (12) prenatalne będzie🩷 (17+3) pierwszy kopniak ➡️07.01.2025 CC 3320 i 56cm

    event.png

    ➡️02.2026 FET PGT-A❄️5.1.1 8dpt beta 80,96 prog 33,30 9dpt beta 166,31 13dpt beta 1255,71 prog 40 24dpt mamy ❤️ będzie 🩷

    preg.png

    Zostało 8❄️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 października 2023, 07:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    13ty dzień po Zivafert i 7dpt... Oby to już nie był zastrzyk 🥹

    IMG-20231013-070011.jpg

    Nadzieja871, Kasiek789, Różyczka91, izabelka90, Magdaos87, Kessa, Krakus, poprostuinna, Monikaa933, nick nieaktualny, Bolilol, Monita, Mela, Klaudiaj, Kulka413, Liliak, MałaMi90, Kratka, gosinka, Yoselyn82, nick nieaktualny, Mas, Ann🔆, kamisia, Saimi, Appa, Karola9393, TęczowyMiś, aganieszkam, Aguuu. , Yahu, Annn90, Pfry lubią tę wiadomość

  • Nadzieja871 Autorytet
    Postów: 2612 2876

    Wysłany: 13 października 2023, 07:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina wrote:
    13ty dzień po Zivafert i 7dpt... Oby to już nie był zastrzyk 🥹

    IMG-20231013-070011.jpg


    piękna kreseczka, stawiam na kropka :-)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 października 2023, 07:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kulka413 wrote:
    Dziewczyny czy dwa dni po punkcji wzdęty i twardy brzuch to coś normalnego czy mam umawiac się na wislzyte do lekarza?

    Jeśli nic więcej złego się nie dzieje, to normalne. Brzuch cie może boleć nawet do tygodnia czasu.

  • Kasiek789 Autorytet
    Postów: 3682 7484

    Wysłany: 13 października 2023, 07:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina wrote:
    13ty dzień po Zivafert i 7dpt... Oby to już nie był zastrzyk 🥹

    IMG-20231013-070011.jpg

    Aaaa 🥳 nie jest !!! 💗💗💗🍀🍀

    nick nieaktualny, Bolilol lubią tę wiadomość

    🔹Ja 85’
    Endometrioza
    MTHFR C677T hetero, PAI-1 homo
    Mięśniaki, AMH: 1,07 (11/22), 0,54 (25’)
    Cross match - 39%, Allo MLR - 27,9 %, KIR Bx (brakuje 2DS3)
    🔹Mąż 84’: DFI: 38%, morfo 2%
    🔹Kariotypy oboje ✅

    03/2019: 💔 👼

    01/2023 IVF
    20.01. Punkcja - 8 komórek, 6 dojrzałych, 5 zapłodnionych, 4 blastki
    25.01. ET 5.2.2. Clexane, Acard, Encorton, Siofor 500
    03.03. 💔 7tc 💙👼

    03.10 🍁 FET 3.1.2. Clexane, Acard, Prograf 0,5, Accofil, Siofor 500
    5dpt ⏸️bHCG: 7dpt - 61 9dpt - 152, 11dpt - 286 12dpt - 505, 21dpt - 14321 💗
    7+5 CRL: 1,39 cm, FHR: 154 bpm
    11+4 Nifty - ryzyka niskie 🎀 👧🏻

    13.06.2024 39+0, CC, 3660 gr, 58 cm 🩷 Mała na świecie!

    age.png

    ❄️❄️ (5.1.1., 5.2.2.)
  • izabelka90 Autorytet
    Postów: 10863 16372

    Wysłany: 13 października 2023, 07:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bunkierka wrote:
    Dziewczyny jak wygląda podanie atobisanu (tego leku na skurcze). Najpierw podaję się godzinę przed transferem i później po transferze też?
    Posłucham Waszej rady i poproszę dr, abyśmy podali ten lek. Bo może nie czuję skurczów, a one są 🤷 pewna jestem, że coś bolało(jak na okres) w dniu, kiedy teoretycznie kropek powinien się wgryzać. A mam nadzieję że ten lek zaszkodzić w żaden sposób chyba nie może? Jak myślicie?
    Godzina przed godzina po. Działa kilkanaście godzin podobno. W razie co później możesz się nospa wspomagać albo czopki scopolan i magnez.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 października 2023, 07:50

    Bunkierka lubi tę wiadomość

  • izabelka90 Autorytet
    Postów: 10863 16372

    Wysłany: 13 października 2023, 07:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina wrote:
    13ty dzień po Zivafert i 7dpt... Oby to już nie był zastrzyk 🥹

    IMG-20231013-070011.jpg
    Piękna, stawiam, że kropek 🥰💓

    nick nieaktualny, Bolilol lubią tę wiadomość

  • Różyczka91 Autorytet
    Postów: 1966 3529

    Wysłany: 13 października 2023, 07:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina wrote:
    13ty dzień po Zivafert i 7dpt... Oby to już nie był zastrzyk 🥹

    IMG-20231013-070011.jpg


    Wydaje mi się ze w ulotce jest napisane ze zivafert utrzymuje się do 10 dni wiec to musi być Dzidziuś !😘😘

    izabelka90, TęczowyMiś lubią tę wiadomość

    Ja 32, mąż 33.
    Starania od stycznia '20.
    Obniżone parametry nasienia,
    Allo 0% ,
    Biopsja endometrium 12/10 - leczenie od grudnia '23 do lutego '24

    I IVF start maj '23. Uzyskano 3 Zarodki
    1 transfer czerwiec 23 5AB -nieudany
    2 transfer lipiec 23 4CC - nieudany
    3 transfer wrzesień 23 - 4AC - nieudany
    Zmiana kliniki
    Start stymulacji listopad.
    Mamy 1 przebadany Zarodek 5.1.1.
    Transfer z immunoglobulinami.
    23.04. TRANSFER 🙏🦋
    5 dpt ⏸️ beta 17,74 🙏
    7 dpt beta 56,13 , progesteron 34,78 🙏
    9 dpt beta 150,90 🙏
    13 dpt beta 903,80 🙏
    17 dpt beta 4312 , prog 32,58 🙏
    21 dpt beta 14 4330 , prog 28,73 🙏
    28 dpt jest ❤️🙏 6+4
    8+1 CRL 2cm 🙏
    10+4 CRL 4,3 cm 🙏
    12+4 CRL 7,5 cm 🙏
    16+5 200g🙏💜
    20+4 400 g 🙏❤️
    24+3 710 g i 31 cm 🙏💜
    28+3 1250 g 🙏🩷
    32+ 2 1810 i 44 cm 🙏❤️
    age.png
  • izabelka90 Autorytet
    Postów: 10863 16372

    Wysłany: 13 października 2023, 07:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀

    Dzień dobry Słoneczka, miłego dnia 😘 powodzenia dziś Dziewczyny, trzymamy kciuki za Was 🍀🍀🍀✊✊✊

    13.10. piątek
    -Alittle- beta 10 dpt 💉🩸🙏⏸
    -Selina- test z moczu 7dpt/beta? 💉🩸🙏⏸
    -Kratka- beta 21dpt 💉🩸🙏🚀
    -Izabelka90- wizyta w klinice 👨‍⚕🗒
    -Appa- transfer 🐣🍀🙏🌈
    -Kessa- test z moczu 6dpt 🍀🙏⏸

    🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀

    Kasiek789, Krakus, nick nieaktualny, Bolilol, Monita, poprostuinna, Kratka, nick nieaktualny, Ann🔆, Appa, Karola9393, Yahu lubią tę wiadomość

  • Kessa Autorytet
    Postów: 2863 3467

    Wysłany: 13 października 2023, 07:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    izabelka90 wrote:
    🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀

    Dzień dobry Słoneczka, miłego dnia 😘 powodzenia dziś Dziewczyny, trzymamy kciuki za Was 🍀🍀🍀✊✊✊

    13.10. piątek
    -Alittle- beta 10 dpt 💉🩸🙏⏸
    -Selina- test z moczu 7dpt/beta? 💉🩸🙏⏸
    -Kratka- beta 21dpt 💉🩸🙏🚀
    -Izabelka90- wizyta w klinice 👨‍⚕🗒
    -Appa- transfer 🐣🍀🙏🌈
    -Kessa- test z moczu 6dpt 🍀🙏⏸

    🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀
    Kciuki i powodzenia wszystkim!
    Selina wrote:
    13ty dzień po Zivafert i 7dpt... Oby to już nie był zastrzyk 🥹

    IMG-20231013-070011.jpg
    Wow, piękna kreseczka 😁

    izabelka90, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    2,5 roku starań natural -> 09.23r. 💉start IVF; czynnik męski. Żadnych leków na stałe.
    10.23r. - zabieramy malucha do domu 🏡🍀🤞 9dpt beta 56.43 -> 10dpt 112.0 -> 12dpt 310.6 -> 16dpt 1436.3 -> 19dpt 4131.7 -> 23dpt mamy zarodek i migoczące ♥️
    8+1 -> 1,68cm maleństwa 🥰 13+1 -> prenatalne+pappa OK 💪 7,56 cm małego 🧸 21+0 -> połówkowe ok,420g 🎀 25+2 -> 903g małej królewny 🥰 30+0 -> 1730g pannicy ♥️ 34+2 -> 2960g 🎀
    40+3 -> Królewna jest z nami 😍 4070g,62cm 💕
    age.png
    Na feriach ❄️❄️❄️
  • Kasiek789 Autorytet
    Postów: 3682 7484

    Wysłany: 13 października 2023, 07:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kciuki za dziś Dziewczyny ✊🍀🩷

    izabelka90, Kratka lubią tę wiadomość

    🔹Ja 85’
    Endometrioza
    MTHFR C677T hetero, PAI-1 homo
    Mięśniaki, AMH: 1,07 (11/22), 0,54 (25’)
    Cross match - 39%, Allo MLR - 27,9 %, KIR Bx (brakuje 2DS3)
    🔹Mąż 84’: DFI: 38%, morfo 2%
    🔹Kariotypy oboje ✅

    03/2019: 💔 👼

    01/2023 IVF
    20.01. Punkcja - 8 komórek, 6 dojrzałych, 5 zapłodnionych, 4 blastki
    25.01. ET 5.2.2. Clexane, Acard, Encorton, Siofor 500
    03.03. 💔 7tc 💙👼

    03.10 🍁 FET 3.1.2. Clexane, Acard, Prograf 0,5, Accofil, Siofor 500
    5dpt ⏸️bHCG: 7dpt - 61 9dpt - 152, 11dpt - 286 12dpt - 505, 21dpt - 14321 💗
    7+5 CRL: 1,39 cm, FHR: 154 bpm
    11+4 Nifty - ryzyka niskie 🎀 👧🏻

    13.06.2024 39+0, CC, 3660 gr, 58 cm 🩷 Mała na świecie!

    age.png

    ❄️❄️ (5.1.1., 5.2.2.)
  • izabelka90 Autorytet
    Postów: 10863 16372

    Wysłany: 13 października 2023, 07:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jeszcze dziś przed klinika zaliczam USG piersi... Ale mnie ściska ☹️ boję się, że okaże się coś nie tak 😞

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 października 2023, 07:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny za kciuki i nie puszczajcie! Tak się boję, że to tylko piękny sen...


    Trzymam mocno kciuki za resztę dzisiaj! ❤️😊

    Kessa a jak u Ciebie? 😍

    Kessa, izabelka90, Monita, Klaudiaj, gosinka, Karola9393, TęczowyMiś lubią tę wiadomość

  • Nadzieja871 Autorytet
    Postów: 2612 2876

    Wysłany: 13 października 2023, 07:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    izabelka90 wrote:
    Ja jeszcze dziś przed klinika zaliczam USG piersi... Ale mnie ściska ☹️ boję się, że okaże się coś nie tak 😞

    oh skąd ja to znam.... muszę chodzić co pół roku, bo mam gruczołowate i spore piersi i co rusz mi wyskakuje gdzieś jakiś guzek :-/ trzymam kciuki, by wszystko było ok.

  • Kessa Autorytet
    Postów: 2863 3467

    Wysłany: 13 października 2023, 07:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    6dpt, wstałam przed 5 i zapomniałam,że test miałam robić...zrobiłam siku, także to jest drugi mocz, godzina 7 😱

    bbabdcc31314d.jpghttps://zapodaj.net/plik-9hB2xANIJe

    Wojowniczka 💪🏻, izabelka90, Nadzieja871, nick nieaktualny, Mojra, invincible👊🏻, Monikaa933, Monita, Bolilol, poprostuinna, Mela, Liliak, Kratka, prosiulek, kamisia, Klaudiaj, gosinka, MILI35, Krakus, nick nieaktualny, kropka27, Magdaos87, Ann🔆, Saimi, Karola9393, TęczowyMiś, aganieszkam, Aguuu. , Yahu lubią tę wiadomość

    2,5 roku starań natural -> 09.23r. 💉start IVF; czynnik męski. Żadnych leków na stałe.
    10.23r. - zabieramy malucha do domu 🏡🍀🤞 9dpt beta 56.43 -> 10dpt 112.0 -> 12dpt 310.6 -> 16dpt 1436.3 -> 19dpt 4131.7 -> 23dpt mamy zarodek i migoczące ♥️
    8+1 -> 1,68cm maleństwa 🥰 13+1 -> prenatalne+pappa OK 💪 7,56 cm małego 🧸 21+0 -> połówkowe ok,420g 🎀 25+2 -> 903g małej królewny 🥰 30+0 -> 1730g pannicy ♥️ 34+2 -> 2960g 🎀
    40+3 -> Królewna jest z nami 😍 4070g,62cm 💕
    age.png
    Na feriach ❄️❄️❄️
  • Kessa Autorytet
    Postów: 2863 3467

    Wysłany: 13 października 2023, 07:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    izabelka90 wrote:
    Ja jeszcze dziś przed klinika zaliczam USG piersi... Ale mnie ściska ☹️ boję się, że okaże się coś nie tak 😞
    Iza, trzymam kciuki aby wszystko było dobrze! Trzymaj się tam kochana mocno! 🤞🤞🍀

    izabelka90 lubi tę wiadomość

    2,5 roku starań natural -> 09.23r. 💉start IVF; czynnik męski. Żadnych leków na stałe.
    10.23r. - zabieramy malucha do domu 🏡🍀🤞 9dpt beta 56.43 -> 10dpt 112.0 -> 12dpt 310.6 -> 16dpt 1436.3 -> 19dpt 4131.7 -> 23dpt mamy zarodek i migoczące ♥️
    8+1 -> 1,68cm maleństwa 🥰 13+1 -> prenatalne+pappa OK 💪 7,56 cm małego 🧸 21+0 -> połówkowe ok,420g 🎀 25+2 -> 903g małej królewny 🥰 30+0 -> 1730g pannicy ♥️ 34+2 -> 2960g 🎀
    40+3 -> Królewna jest z nami 😍 4070g,62cm 💕
    age.png
    Na feriach ❄️❄️❄️
  • izabelka90 Autorytet
    Postów: 10863 16372

    Wysłany: 13 października 2023, 07:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja871 wrote:
    oh skąd ja to znam.... muszę chodzić co pół roku, bo mam gruczołowate i spore piersi i co rusz mi wyskakuje gdzieś jakiś guzek :-/ trzymam kciuki, by wszystko było ok.
    Ja też mam gruczołowate ale było czysto... A powiedz jak taki guzek wyskoczy to wtedy od razu biopsja?

  • izabelka90 Autorytet
    Postów: 10863 16372

    Wysłany: 13 października 2023, 07:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kessa wrote:
    6dpt, wstałam przed 5 i zapomniałam,że test miałam robić...zrobiłam siku, także to jest drugi mocz, godzina 7 😱

    bbabdcc31314d.jpghttps://zapodaj.net/plik-9hB2xANIJe
    No krecha jak ta lala 💓💓

    Kessa lubi tę wiadomość

‹‹ 138 139 140 141 142 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Rana po cc – jak o nią dbać na każdym etapie jej gojenia?

Rana po cesarskim cięciu to nie tylko ślad na skórze, lecz także miejsce, które przez wiele tygodni wymaga uważnej pielęgnacji. Od pierwszych dni po operacji aż do momentu, gdy blizna blednie i mięknie, zmienia się zarówno jej wygląd, jak i potrzeby. Sprawdź, co jest typowym etapem gojenia, jak dbać o ranę w domu, czego unikać, a także kiedy zmiany w okolicy blizny wymagają konsultacji z lekarzem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ