Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną 🍄🍂🌰 IVF PAŹDZIERNIK 2025 🍄🍂🌰
Odpowiedz

🍄🍂🌰 IVF PAŹDZIERNIK 2025 🍄🍂🌰

Oceń ten wątek:
  • juuula Koleżanka
    Postów: 41 54

    Wysłany: 15 października 2025, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tolala wrote:
    Też wczoraj dostałam i też w tym cyklu mam mieć transfer 🙂🙂
    Znam dokładnie te brązowe mazie (adeno też mam) ☹️ podobno te brudzenia są często też od niskiego poziomu progesteronu. Generalnie słyszałam też,że gorzej jak są po miesiączce niż przed. Ale na pewno dopytaj o to swojego lekarza. Trzymam kciuki, powodzenia 🙂🙂🙂 daj znać kiedy będziesz miała transfer dokładnie 🙂


    Po miesiaczce mam takie plamienia w kolorze „kawa z mlekiem” 🥺 ogólnie to wiesz.. U mnie nawet po leczeniu zapalenia endometrium nie widać jakieś super różnicy

    Starania od 2020r
    👩29l. 🧔‍♂️ 33l.

    I procedura: ❄️❄️ ❄️❄️
    I transfer: 10.2025?

    06.2025r. histeroskopia - adenomioza, cd138 (+)


    🙎‍♀️ Niedoczynność tarczycy, IO, adenomioza, zapalenie endometrium, cd56 (+)
  • Mandi41 Autorytet
    Postów: 452 706

    Wysłany: 15 października 2025, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    50 dzien iiiii jest 🙈. Myslalam ze wybuchne juz.. a z drugiej strony znow trace caly cykl bo wizyte mam dopiero w poniedzialek.. u mnie zawsz pod gorke ;). No trudno, grunt ze nowa klinika ;)

    Kat84 lubi tę wiadomość

    42👩‍💻 👨‍🚀38
    ❌AMH 0,05 🥹
    ❌Endometrioza 4 st. z cechami adenomiozy
    ❌Hashimoto
    ❌Anty TG w skali do 4,11 - 7
    ❌Homocysteina 11,40
    ❌MTHFR hetero, PAI-1 - hetero
    ❌insulinoopronosc - glucophage
    ❌Prolaktyna
    :/ Cross 28,4 %
    ❌KIR AA brak wszystkich implantacyjnych :( on HLA- C 👨‍🚀C1C2
    ❌ Torbiel ktora nie chce zlezc

    ✅Ferrytyna 33 -> 72
    ✅Kariotypy
    ✅Krzywa cukrowa
    ✅Witamina D
    ✅Witamina B12 i B9
    ✅pasożyty
    ✅ANA1
    ✅Bialko C i S
    ✅Cytokiny
    ✅Immunofenotyp
    ✅TSH ok
    ✅Ureaplazma
    histeroskopia 31.10 -cd56 80 i cd138 ✅


    16.08. punkcja - 0 MII 😹(Elonva, Menopur, Orgalutran)
    31.01.2025 punkcja (Rekovelle, menopur)
    1 MI dojrzala do blastocysty 06.02 transfer ❌



    Euthyrox, Dostinex, Glucophage,
    21.05 -> Omnitrope +antykoncepcja na torbiele
  • krakowiankq Autorytet
    Postów: 2417 4285

    Wysłany: 15 października 2025, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mandi41 wrote:
    50 dzien iiiii jest 🙈. Myslalam ze wybuchne juz.. a z drugiej strony znow trace caly cykl bo wizyte mam dopiero w poniedzialek.. u mnie zawsz pod gorke ;). No trudno, grunt ze nowa klinika ;)

    Hurrraa! :D

    Mandi41 lubi tę wiadomość

    👱‍♀️88' 👱81' starania od 10.2022
    IVF I: 03.24 14/10🥚5z 0️⃣❄️
    IVF II: 08.24 16/11🥚6z 4️⃣❄️
    10.24 FET I 5.1.1❌
    11.24 FET II 4.1.1❌
    12.24 histeroskopia: cd138✅️ NK⬆️
    03.25 FET III 3.1.1❌ Accofil,Smoflipid,Encorton, heparyna,HCQ-Jarosz
    04.25 FET IV 4.2.3❌
    IVF III 05.25 14/9🥚6z 2️⃣❄️->PGT-A0️⃣
    IVF IV 08.25 16/13🥚11z 7️⃣❄️->3️⃣❄️❄️❄️ PGT-A✅️
    11.25 histeroskopia: polipy, adeno, cd138❌️
    antybiotyki, Zoladex✔️
    02.26 FET V 5.1.1 Prograf, Accofil, heparyna-Sydor
    7dpt 71 12dpt 684 14dpt 1457 18dpt 3269 32dpt 4807
    brak zarodka 8tc❌️

    FET VI 4.1.2 6.doba🍓 5dpt⏸️ 7dpt 70 10dpt 299 14dpt 2062 18dpt 3560

    usunięta przegroda, AMH 2,2
    ❌️endometrioza III, adenomioza
    KIR Bx tylko 2DS2✔ ♀️C2 ♂️C1/C2
    ✖NK, IL-10, PAI-1, V R2, ferrytyna, PRL
    cross (APC) 52%,(Prokocim) negatywny🧐, allo-MLR 41%
    ♂️m.0%
  • just_a_girl Autorytet
    Postów: 1566 3323

    Wysłany: 15 października 2025, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylstaa wrote:
    Chyba mają jakiś taki vibe w Invi w tym tygodniu🫣
    Słabe te komentarze, mógł sobie pomyśleć, ale nic nie mówić na głos😑 Powinni mieć jakieś obowiązkowe szkoleniowe godziny z psychologii w ciągu roku, żeby wiedzieć jak to nas triggeruje…

    Cieszę się za urlop🤩🏝️

    A wspominałaś mu cokolwiek o histeroskopii wcześniej na wizycie po Barskiej?

    Totalna zgoda z tym szkoleniem psychologicznym, też miałam taka myśl!

    Mój też był na urlopie chyba teraz, coś się odpalił na mój urlop, że koniecznie zaplanować, że ciepelko, że może Kanary , koniecznie coś fajnego 😂

    Raz mu wspomniałam o histero, to skomentował, że nie widzi za bardzo potrzeby, więc już nie chciało mi się dyskutować. I tak te wizyty są dość stresujące, bo nie wiadomo jaki humor będzie miał lekarz, i czy będzie miał ochotę odpowiadać na pytania w zrozumiały sposób, czy jakiś głupi 😂 dziś tak momentami bredził, że nie chciało mi się wchodzić w dyskusję 😅 może następnym razem, jak już będzie po fakcie 😁

    Mauritius super kierunek, obczajałam kiedyś, na pewno cudowny wypoczynek przed Wami ❤️

    sylstaa lubi tę wiadomość

    👩🏻'95; AMH = 1,6 (08.2025)
    hiperprolaktynemia (Dostinex) ✅adenomioza ❌
    👨🏻'95; morfologia 0% / 4% / 1% ❌ MSOME 0% ❌

    starania od 04.2023
    03.2025 IVF nr 1
    14.03 punkcja: 8🥚, 2❄️: 3AB, 6BB
    19.03 I transfer ❄️3AB ❌
    18.04 biopsja endometrium:
    CD138 ❌, CD56 ✅, antybiotyk 2 tyg
    25.07 II transfer ❄️6BB ❌

    09.2025 IVF nr 2 (IMSI+FC)
    22.09 punkcja: 12🥚, 5❄️: 2x4AB, 2x4BB, 5BB
    po PGT-A: zdrowe 2x4AB, 4BB, 5BB, niska mozaika 4BB
    07.11 minihisteroskopia dr Janowiec
    diphereline x3, antybiotyki 4tyg, probiotyki
    03.03.2026 III transfer ❄️4AB (+Accofil)
    6dpt 9,5 | 8dpt 25 | 10dpt 77 | 14dpt 967 | 22dpt 9988
    27.03 I USG (24dpt) CRL 5,6mm i ❤️
    14.05 I prenatalne OK, CRL 7,3cm ♂️♂️♂️🩵🩵🩵

    preg.png
  • Derewka Koleżanka
    Postów: 32 110

    Wysłany: 15 października 2025, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sheisingoodmood wrote:
    U mnie dzisiaj 8 dpt test negatywny. Raczej się na to nastawiałam. Tak czułam. W piątek beta dla kliniki jeszcze, więc zapewne tylko potwierdzi. Powiedzcie mi proszę jak to wygląda czy teraz trzeba czekać czy można startować od razu ze stymulacja? Brać jakieś suplementy żeby poprawic jakośc komórek swoich? I co dla męża?

    Bardzo mi przykro. A robiłaś test z krwi? Może jeszcze za wcześnie? Ja dzisiaj badałam w 9 dpt progesteron i tak mnie kusiło żeby betę oznaczyć, ale zaczekam do piątku, tak jak mi klinika kazała….

    👩 33
    WPN, AMH 4,8
    Reszta badań ok
    🧑 33
    wszystkie parametry w normie
    ............................................
    Starania od 2022 r
    Kariotypy i badania genetyczne ok
    Maj 2025 r kwalifikacja do programu
    Czerwiec 2025 r. punkcja
    ❄️❄️ przebadane PGT-a
  • Melania94 Ekspertka
    Postów: 229 523

    Wysłany: 15 października 2025, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja się dziś uspokoiłam .. 15dpt 3442 bhcg. Przyrost 130% czyli tak jak ostatnio 🍀 Już więcej bety nie robię... Jutro jeszcze chce zobaczyć pęcherzyk w odpowiednim miejscu i później będę grzecznie czekać na kolejne USG 🤞🤞🤞

    Marta111, just_a_girl, MałaStokrotka, Karolaaas, Ewelcia1605, Sheisingoodmood, Honorka, Mimi7, sylstaa, EwelaKrk86, Meggi_**, Adirella, Karo_27, PastSimple32, jabk0va, Kat84 lubią tę wiadomość

    👩 31 lat
    PCOS, brak jajowodu, badania ✅ badania immuno : Interleukina 1 lekko podwyższona ✅
    👨32 lata
    badania ✅

    2020 👶 Amelia - naturalnie 2cs

    08/22 początek starań o rodzeństwo
    06/23 c. pozamaciczna
    01/25 start Invitro
    02/25 Punkcja: 22 komórki> 11 zamrożone, 11 zapłodnione > 5 zarodków
    02/25 1 FET ❌
    03/25 2 FET ❌
    04/25 histeroskopia z biopsją ✅
    05/25 3 FET ❌
    06/25 histeroskopia ze screatchingem endometrium
    06/25 4 FET c. b. ❌
    07/25 5 FET ❌
    08/25 rozmrożenie komórek > 5 zarodków
    08/25 6 ET c. b. ❌
    09/25 histeroskopia ze scratchingem
    30.09 7 FET 🤞
    4dpt 1,1 bhcg, 7dpt 49,8 bhcg, 9 dpt 181,9 bhcg , 11 dpt 637, 13 dpt 1472 bhcg, 15dpt 3442 bhcg, 23dpt jest serduszko 🤞🤞🍀 💖
  • Marta111 Ekspertka
    Postów: 125 418

    Wysłany: 15 października 2025, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sheisingoodmood wrote:
    U mnie dzisiaj 8 dpt test negatywny. Raczej się na to nastawiałam. Tak czułam. W piątek beta dla kliniki jeszcze, więc zapewne tylko potwierdzi. Powiedzcie mi proszę jak to wygląda czy teraz trzeba czekać czy można startować od razu ze stymulacja? Brać jakieś suplementy żeby poprawic jakośc komórek swoich? I co dla męża?

    To jeszcze nic nie znaczy! Koniecznie sprawdź betę! Tego dnia beta może być jeszcze bardzo nizutka, test może nie wykryć, w stopce mój przypadek. Trzymam kciuki 🍀🥰

    🧑 30
    🧒 35
    Starania od 06.22
    04.25 kwalifikacja do in vitro
    14.08.25 - 25.08.25 stymulacja Mensinorm 225 + orgalutran + decapeptyl
    27.08.25 - punkcja, pobrano 13 🥚-> MII 6 🥚 -> 4❄️ (5BA, 5AC, 4BB, 4BB)
    01.10.25 - transfer + embryoglue + AH
    6dpt - beta 10.7
    8 dpt - beta 19.8
    10 dpt - beta 46
    12 dpt - 126 🥹
    15 dpt - 664,7 😍
    20 dpt - 4889 🥰
    26 dpt 27.10 - USG jest ❤️
    Czekamy na córeczkę 🩷
    preg.png
  • Nowa31 Autorytet
    Postów: 1412 4015

    Wysłany: 15 października 2025, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marta111 wrote:
    To jeszcze nic nie znaczy! Koniecznie sprawdź betę! Tego dnia beta może być jeszcze bardzo nizutka, test może nie wykryć, w stopce mój przypadek. Trzymam kciuki 🍀🥰

    Jak się czujesz? ❤️
    Kiedy masz wizytę ?
    Widzę że betę też mamy podoba 🤣😆🥰

    💁‍♀️33
    Amh - 3,01
    Kariotyp - 🆗
    👨‍💼33
    Morfologia nasienia 2%
    Kariotyp 🆗

    2014 - 👧 naturalnie

    I IVF - 08.04.2025 - punkcja 28 komórek - 16 🥚 - 15❄️- 1❄️💔💔

    II IVF 🙏🙏
    01.08.2025 - punkcja 💉 27 komórek - 22 - mamy 6 ❄️❄️❄️❄️❄️❄️

    1.10.2025 - 9dpt 74mlU/ml 🙏 11dpt - 159 mln/ml 🥹🥹 13dpt - 348 mln/ml - 15dpt - 916 mln/ml ❤️❤️
    24.10.2025 - mamy serduszko ❤️
    Chwilo trwaj ❤️
    💙💙Czekamy na Ciebie Synku 💙

    05.06.2026 🥹 Witamy na świecie synku! 😍
    age.png
  • Sheisingoodmood Ekspertka
    Postów: 179 338

    Wysłany: 15 października 2025, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marta111 wrote:
    To jeszcze nic nie znaczy! Koniecznie sprawdź betę! Tego dnia beta może być jeszcze bardzo nizutka, test może nie wykryć, w stopce mój przypadek. Trzymam kciuki 🍀🥰
    Tak sprawdzę w piątek, ale zarodek był 5 dniowy dobrze rozwinięty, wychodzący z otoczki, więc raczej by wyszło. Powiem Wam, że po prostu to czulam. Przy pierwszym transferze od razu czułam, że może coś z tego byc. Teraz nic. Oczywiście, że przykro, bo z miesiąca robią się dwa, trzy, pół roku i rok, a czas leci. Nie mamy już żadnych zarodków, więc od nowa trzeba będzie zaczynać procedurę. Myślicie, że może nastąpić to szybko, czy trzeba znowu odczekać jakiś czas? Z tego co wiem klinika dostała dofinansowanie, więc trzeba jeszcze z tego korzystać poki jest program z MZ

    88'
    09.2023 - 21 tc. 💔
    19.03.2025 - punkcja 14🥚➡️9 zapłodnionych ➡️2 ❄️5.1.1 i 4.1.2
    21.05.2025 - transfer 4.1.2
    26.05.2025 - progesteron 22.91 ng/ml- 8 dpt beta: 37,8 mIU/ml; 10 dpt beta: 59,2 mlU/ml; 12 dpt beta: 80,mlU/ml; 14 dpt beta: 116 mlU/ml; 17 dpt beta: 347 mlU/ml; 19 dpt beta: 905 mlU/ml 💔
    07.10.2025 - transfer 5.1.1 🍀 -10 dpt: <2.3mlU/ml ❌

    AMH 2,88
    ferrytyna 57
    prolaktyna ➡️dostinex ✅
    Niedoczynność tarczycy tsh - 1.5➡️euthyrox ✅
    Insulinooporność - glukoza - 88, insulina 10➡️glucophage + dieta ✅
    wit.D3 - 50✅
    B12 - 512✅
  • Nowa31 Autorytet
    Postów: 1412 4015

    Wysłany: 15 października 2025, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sheisingoodmood wrote:
    Tak sprawdzę w piątek, ale zarodek był 5 dniowy dobrze rozwinięty, wychodzący z otoczki, więc raczej by wyszło. Powiem Wam, że po prostu to czulam. Przy pierwszym transferze od razu czułam, że może coś z tego byc. Teraz nic. Oczywiście, że przykro, bo z miesiąca robią się dwa, trzy, pół roku i rok, a czas leci. Nie mamy już żadnych zarodków, więc od nowa trzeba będzie zaczynać procedurę. Myślicie, że może nastąpić to szybko, czy trzeba znowu odczekać jakiś czas? Z tego co wiem klinika dostała dofinansowanie, więc trzeba jeszcze z tego korzystać poki jest program z MZ

    Ja po transferze odczekałam jeden cykl i wtedy podchodziłam do stymulacji. Myślę że musisz skontaktować się z lekarzem on ci napewno powie co i jak .

    Sheisingoodmood lubi tę wiadomość

    💁‍♀️33
    Amh - 3,01
    Kariotyp - 🆗
    👨‍💼33
    Morfologia nasienia 2%
    Kariotyp 🆗

    2014 - 👧 naturalnie

    I IVF - 08.04.2025 - punkcja 28 komórek - 16 🥚 - 15❄️- 1❄️💔💔

    II IVF 🙏🙏
    01.08.2025 - punkcja 💉 27 komórek - 22 - mamy 6 ❄️❄️❄️❄️❄️❄️

    1.10.2025 - 9dpt 74mlU/ml 🙏 11dpt - 159 mln/ml 🥹🥹 13dpt - 348 mln/ml - 15dpt - 916 mln/ml ❤️❤️
    24.10.2025 - mamy serduszko ❤️
    Chwilo trwaj ❤️
    💙💙Czekamy na Ciebie Synku 💙

    05.06.2026 🥹 Witamy na świecie synku! 😍
    age.png
  • Muczylando Autorytet
    Postów: 3464 4671

    Wysłany: 15 października 2025, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sheisingoodmood wrote:
    Tak sprawdzę w piątek, ale zarodek był 5 dniowy dobrze rozwinięty, wychodzący z otoczki, więc raczej by wyszło. Powiem Wam, że po prostu to czulam. Przy pierwszym transferze od razu czułam, że może coś z tego byc. Teraz nic. Oczywiście, że przykro, bo z miesiąca robią się dwa, trzy, pół roku i rok, a czas leci. Nie mamy już żadnych zarodków, więc od nowa trzeba będzie zaczynać procedurę. Myślicie, że może nastąpić to szybko, czy trzeba znowu odczekać jakiś czas? Z tego co wiem klinika dostała dofinansowanie, więc trzeba jeszcze z tego korzystać poki jest program z MZ
    Jeśli nie ma jakiegoś rodzaju indywidualnych przeciwwskazań to można działać od razu, musisz ustalić z lekarzem. Tym bardziej że stymulację miałaś już jakiś czas temu, a dobrze jest odczekać między stymulacjami te 3 miesiące żeby komórki sobie dojrzały.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 października 2025, 16:24

    Sheisingoodmood lubi tę wiadomość

    👩94👦87. Starania od 2018, klinika od 2024:
    🍀I:
    🐮07/04 - punkcja, 5❄️
    ❌07/31, 09/04, 10/30, 12/04 IV FET, 2 cb
    2025:
    ❌01/08 - V FET, cb
    🍀II:
    🐮03/13 punkcja, 4❄️
    🐄07/22 - VI FET, 🍼04/11 3740g, 57cm🩵

    ❌KIR: Bx +2DS2
    ❔PAI-1, mthfr - homo
    ❌Tężyczka, niedoczynność tarczycy, przewlekłe zapalenie endometrium
    🆗Kariotypy, cytokiny, immunofenotyp, ana2, asa, AMH ~3
    age.png

    "Odwaga bycia nielubianym to odwaga bycia wolnym."
  • Sheisingoodmood Ekspertka
    Postów: 179 338

    Wysłany: 15 października 2025, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa31 wrote:
    Ja po transferze odczekałam jeden cykl i wtedy podchodziłam do stymulacji. Myślę że musisz skontaktować się z lekarzem on ci napewno powie co i jak .
    Nowa31 widzę przy pierwszej stymulacji miałaś jeden zarodek a przy drugiej już 6. Co zrobiłaś, że aż tyle zarodków powstało? Suplementowalas coś czy partner?

    88'
    09.2023 - 21 tc. 💔
    19.03.2025 - punkcja 14🥚➡️9 zapłodnionych ➡️2 ❄️5.1.1 i 4.1.2
    21.05.2025 - transfer 4.1.2
    26.05.2025 - progesteron 22.91 ng/ml- 8 dpt beta: 37,8 mIU/ml; 10 dpt beta: 59,2 mlU/ml; 12 dpt beta: 80,mlU/ml; 14 dpt beta: 116 mlU/ml; 17 dpt beta: 347 mlU/ml; 19 dpt beta: 905 mlU/ml 💔
    07.10.2025 - transfer 5.1.1 🍀 -10 dpt: <2.3mlU/ml ❌

    AMH 2,88
    ferrytyna 57
    prolaktyna ➡️dostinex ✅
    Niedoczynność tarczycy tsh - 1.5➡️euthyrox ✅
    Insulinooporność - glukoza - 88, insulina 10➡️glucophage + dieta ✅
    wit.D3 - 50✅
    B12 - 512✅
  • Nowa31 Autorytet
    Postów: 1412 4015

    Wysłany: 15 października 2025, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sheisingoodmood wrote:
    Nowa31 widzę przy pierwszej stymulacji miałaś jeden zarodek a przy drugiej już 6. Co zrobiłaś, że aż tyle zarodków powstało? Suplementowalas coś czy partner?

    Mąż brał TenFertil On - u nas fajnie podnosił parametry ale to też suplementowal około 2 msc przed stymulacją . Ja dołożyłam koenzym q10 tak naprawdę do suplementacji bo tego nie brałam do pierwszej procedury. U nas myślę że głównie zadziałała metoda zapłodnienia . W pierwszej procedurze mieliśmy ISCI , a przy drugiej HBA - IMSI.
    U nas jest problem typowo męski , więc ta druga metoda pozwoliła na jeszcze lepsze i dokładniejsze szukanie dobrych plemników . Ja sama byłam w szoku że przy drugiej udało się uzyskać 6 zarodków 🫣
    A u was jaka była metoda zaplodnienia ? Może tutaj też warto zwrócić uwagę ? Metod jest sporo z tego co widziałam:)

    Sheisingoodmood lubi tę wiadomość

    💁‍♀️33
    Amh - 3,01
    Kariotyp - 🆗
    👨‍💼33
    Morfologia nasienia 2%
    Kariotyp 🆗

    2014 - 👧 naturalnie

    I IVF - 08.04.2025 - punkcja 28 komórek - 16 🥚 - 15❄️- 1❄️💔💔

    II IVF 🙏🙏
    01.08.2025 - punkcja 💉 27 komórek - 22 - mamy 6 ❄️❄️❄️❄️❄️❄️

    1.10.2025 - 9dpt 74mlU/ml 🙏 11dpt - 159 mln/ml 🥹🥹 13dpt - 348 mln/ml - 15dpt - 916 mln/ml ❤️❤️
    24.10.2025 - mamy serduszko ❤️
    Chwilo trwaj ❤️
    💙💙Czekamy na Ciebie Synku 💙

    05.06.2026 🥹 Witamy na świecie synku! 😍
    age.png
  • sylstaa Autorytet
    Postów: 2524 4656

    Wysłany: 15 października 2025, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    just_a_girl wrote:
    Totalna zgoda z tym szkoleniem psychologicznym, też miałam taka myśl!

    Mój też był na urlopie chyba teraz, coś się odpalił na mój urlop, że koniecznie zaplanować, że ciepelko, że może Kanary , koniecznie coś fajnego 😂

    Raz mu wspomniałam o histero, to skomentował, że nie widzi za bardzo potrzeby, więc już nie chciało mi się dyskutować. I tak te wizyty są dość stresujące, bo nie wiadomo jaki humor będzie miał lekarz, i czy będzie miał ochotę odpowiadać na pytania w zrozumiały sposób, czy jakiś głupi 😂 dziś tak momentami bredził, że nie chciało mi się wchodzić w dyskusję 😅 może następnym razem, jak już będzie po fakcie 😁

    Mauritius super kierunek, obczajałam kiedyś, na pewno cudowny wypoczynek przed Wami ❤️
    Mój dr też nie widział potrzeby histero, potem jak przyszłam z pomysłem od Sydora to też się nie burzył, że będę robić poza kliniką, a wyszło jak wyszło🙈😅

    Teraz jak byliśmy to mąż rzucił komentarzem, że „z naszej strony robimy co możemy, a nawet więcej i bardzo prosimy żeby dr też przyjął podobne nastawienie” i zamilkł😝

    Sheisingoodmood, just_a_girl, Mimi7, Mandi41 lubią tę wiadomość

    👩🏻‍🦰’92 + 🧔🏻‍♂️’90 | starania od 04.2022
    obniżona rezerwa jajnikowa, adenomioza, KIR AA, RIF
    teratozoospermia

    03.2023 - 03.2025
    2x IUI, 2x IMSI, 4 transfery zdrowych zarodków, 3x obstawa immunologiczna, nigdy b-hCG+

    05.2025 IMSI, ❄️4AB zdrowy po PGT-A
    IPLE & minihistero❌
    wyciszenie Diphereline x3✅
    12.2025✨ivig + FET✨ 7dpt 52, 9dpt 175, 12dpt 742, 17dpt 4953, 23dpt 22784, 26dpt CRL 0.37cm i💗 8+3 CRL 1.78cm FHR 174, 10+3 FeliaTest zdrowa🩷 I prenatalne 12+3 6cm bobasa, II prenatalne 20+3 345g, III prenatalne 29+0 1274g🥰
    preg.png
  • Sheisingoodmood Ekspertka
    Postów: 179 338

    Wysłany: 15 października 2025, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa31 wrote:
    Mąż brał TenFertil On - u nas fajnie podnosił parametry ale to też suplementowal około 2 msc przed stymulacją . Ja dołożyłam koenzym q10 tak naprawdę do suplementacji bo tego nie brałam do pierwszej procedury. U nas myślę że głównie zadziałała metoda zapłodnienia . W pierwszej procedurze mieliśmy ISCI , a przy drugiej HBA - IMSI.
    U nas jest problem typowo męski , więc ta druga metoda pozwoliła na jeszcze lepsze i dokładniejsze szukanie dobrych plemników . Ja sama byłam w szoku że przy drugiej udało się uzyskać 6 zarodków 🫣
    A u was jaka była metoda zaplodnienia ? Może tutaj też warto zwrócić uwagę ? Metod jest sporo z tego co widziałam:)
    U nas było to ISCI i były tylko dwa zarodki. Zamówiłam te suplementy i dla siebie Ten fertil ona AMH, i dla męża. Oczywiście czekam do piątku na betę, wynik i decyzję lekarza.

    A tak z ciekawości dziewczyny.. czy w związku ze stymulacjami, Amh spada w dół? Czy nie ma to znaczenia?

    88'
    09.2023 - 21 tc. 💔
    19.03.2025 - punkcja 14🥚➡️9 zapłodnionych ➡️2 ❄️5.1.1 i 4.1.2
    21.05.2025 - transfer 4.1.2
    26.05.2025 - progesteron 22.91 ng/ml- 8 dpt beta: 37,8 mIU/ml; 10 dpt beta: 59,2 mlU/ml; 12 dpt beta: 80,mlU/ml; 14 dpt beta: 116 mlU/ml; 17 dpt beta: 347 mlU/ml; 19 dpt beta: 905 mlU/ml 💔
    07.10.2025 - transfer 5.1.1 🍀 -10 dpt: <2.3mlU/ml ❌

    AMH 2,88
    ferrytyna 57
    prolaktyna ➡️dostinex ✅
    Niedoczynność tarczycy tsh - 1.5➡️euthyrox ✅
    Insulinooporność - glukoza - 88, insulina 10➡️glucophage + dieta ✅
    wit.D3 - 50✅
    B12 - 512✅
  • krakowiankq Autorytet
    Postów: 2417 4285

    Wysłany: 15 października 2025, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylstaa wrote:
    Mój dr też nie widział potrzeby histero, potem jak przyszłam z pomysłem od Sydora to też się nie burzył, że będę robić poza kliniką, a wyszło jak wyszło🙈😅

    Teraz jak byliśmy to mąż rzucił komentarzem, że „z naszej strony robimy co możemy, a nawet więcej i bardzo prosimy żeby dr też przyjął podobne nastawienie” i zamilkł😝

    Ale mu Stary powiedział! Szacun :)

    Ja 'rozmawiałam' wczoraj z chatemGPT na temat tego co robić kiedy w gabinecie zderzam się ze ścianą i lekarz stopuje dalsze kroki. Ta propozycja pytania mi się spodobała: "Panie Doktorze, proszę mi wyjaśnić konkretnie dlaczego ten zabieg akurat u mnie nie jest Pana zdaniem wskazany"-zapisalam sobie na przyszłość.

    Sheisingoodmood, just_a_girl, Honorka lubią tę wiadomość

    👱‍♀️88' 👱81' starania od 10.2022
    IVF I: 03.24 14/10🥚5z 0️⃣❄️
    IVF II: 08.24 16/11🥚6z 4️⃣❄️
    10.24 FET I 5.1.1❌
    11.24 FET II 4.1.1❌
    12.24 histeroskopia: cd138✅️ NK⬆️
    03.25 FET III 3.1.1❌ Accofil,Smoflipid,Encorton, heparyna,HCQ-Jarosz
    04.25 FET IV 4.2.3❌
    IVF III 05.25 14/9🥚6z 2️⃣❄️->PGT-A0️⃣
    IVF IV 08.25 16/13🥚11z 7️⃣❄️->3️⃣❄️❄️❄️ PGT-A✅️
    11.25 histeroskopia: polipy, adeno, cd138❌️
    antybiotyki, Zoladex✔️
    02.26 FET V 5.1.1 Prograf, Accofil, heparyna-Sydor
    7dpt 71 12dpt 684 14dpt 1457 18dpt 3269 32dpt 4807
    brak zarodka 8tc❌️

    FET VI 4.1.2 6.doba🍓 5dpt⏸️ 7dpt 70 10dpt 299 14dpt 2062 18dpt 3560

    usunięta przegroda, AMH 2,2
    ❌️endometrioza III, adenomioza
    KIR Bx tylko 2DS2✔ ♀️C2 ♂️C1/C2
    ✖NK, IL-10, PAI-1, V R2, ferrytyna, PRL
    cross (APC) 52%,(Prokocim) negatywny🧐, allo-MLR 41%
    ♂️m.0%
  • Loraa Autorytet
    Postów: 2552 3456

    Wysłany: 15 października 2025, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    krakowiankq wrote:
    Ale mu Stary powiedział! Szacun :)

    Ja 'rozmawiałam' wczoraj z chatemGPT na temat tego co robić kiedy w gabinecie zderzam się ze ścianą i lekarz stopuje dalsze kroki. Ta propozycja pytania mi się spodobała: "Panie Doktorze, proszę mi wyjaśnić konkretnie dlaczego ten zabieg akurat u mnie nie jest Pana zdaniem wskazany"-zapisalam sobie na przyszłość.
    Dobry pomysł, zapiszę sobie 😀

    Ja 3/4 diagnostyki mam zdobione bo się uparłam lub robiłam sama.

    krakowiankq lubi tę wiadomość

    10.2024

    ➡️Endometrioza, adenomioza, Hashimoto, AMH (0,14), Stan zapalny endometrium, IO, Allo Mlr 0%

    💉
    I ICSI 05.2025 - 0 ❄️
    II ICSI 08.2025 - 1 ❄️ 4AA -> PGT-A - 1 ❄️
    III ICSI 01.2026 - 2 ❄️ 4AA (niebadane)

    I FET - beta < 0,1
    II FET - 🍀🙏

    A ch*j z tym wszystkim!
  • just_a_girl Autorytet
    Postów: 1566 3323

    Wysłany: 15 października 2025, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylstaa wrote:
    Mój dr też nie widział potrzeby histero, potem jak przyszłam z pomysłem od Sydora to też się nie burzył, że będę robić poza kliniką, a wyszło jak wyszło🙈😅

    Teraz jak byliśmy to mąż rzucił komentarzem, że „z naszej strony robimy co możemy, a nawet więcej i bardzo prosimy żeby dr też przyjął podobne nastawienie” i zamilkł😝

    Uuuu asertywny mężu, szanuje 😁

    👩🏻'95; AMH = 1,6 (08.2025)
    hiperprolaktynemia (Dostinex) ✅adenomioza ❌
    👨🏻'95; morfologia 0% / 4% / 1% ❌ MSOME 0% ❌

    starania od 04.2023
    03.2025 IVF nr 1
    14.03 punkcja: 8🥚, 2❄️: 3AB, 6BB
    19.03 I transfer ❄️3AB ❌
    18.04 biopsja endometrium:
    CD138 ❌, CD56 ✅, antybiotyk 2 tyg
    25.07 II transfer ❄️6BB ❌

    09.2025 IVF nr 2 (IMSI+FC)
    22.09 punkcja: 12🥚, 5❄️: 2x4AB, 2x4BB, 5BB
    po PGT-A: zdrowe 2x4AB, 4BB, 5BB, niska mozaika 4BB
    07.11 minihisteroskopia dr Janowiec
    diphereline x3, antybiotyki 4tyg, probiotyki
    03.03.2026 III transfer ❄️4AB (+Accofil)
    6dpt 9,5 | 8dpt 25 | 10dpt 77 | 14dpt 967 | 22dpt 9988
    27.03 I USG (24dpt) CRL 5,6mm i ❤️
    14.05 I prenatalne OK, CRL 7,3cm ♂️♂️♂️🩵🩵🩵

    preg.png
  • just_a_girl Autorytet
    Postów: 1566 3323

    Wysłany: 15 października 2025, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sheisingoodmood wrote:
    U nas było to ISCI i były tylko dwa zarodki. Zamówiłam te suplementy i dla siebie Ten fertil ona AMH, i dla męża. Oczywiście czekam do piątku na betę, wynik i decyzję lekarza.

    A tak z ciekawości dziewczyny.. czy w związku ze stymulacjami, Amh spada w dół? Czy nie ma to znaczenia?

    Hej, jeśli dobrze dobrze zrozumiałam temat, to nie powinno. I tak co miesiąc mamy pulę komórek gotowych do ostatniej fazy dojrzewania, z której jeden pęcherzyk staje się dominujący, a reszta obumiera. Stymulacja to takie jakby zebranie całej puli z danego okresu czasu. Natomiast nie powinna bardziej wyczerpać tego "głębszego" zapasu. Tak też mi lekarz potwierdzał.

    Sheisingoodmood, Mimi7 lubią tę wiadomość

    👩🏻'95; AMH = 1,6 (08.2025)
    hiperprolaktynemia (Dostinex) ✅adenomioza ❌
    👨🏻'95; morfologia 0% / 4% / 1% ❌ MSOME 0% ❌

    starania od 04.2023
    03.2025 IVF nr 1
    14.03 punkcja: 8🥚, 2❄️: 3AB, 6BB
    19.03 I transfer ❄️3AB ❌
    18.04 biopsja endometrium:
    CD138 ❌, CD56 ✅, antybiotyk 2 tyg
    25.07 II transfer ❄️6BB ❌

    09.2025 IVF nr 2 (IMSI+FC)
    22.09 punkcja: 12🥚, 5❄️: 2x4AB, 2x4BB, 5BB
    po PGT-A: zdrowe 2x4AB, 4BB, 5BB, niska mozaika 4BB
    07.11 minihisteroskopia dr Janowiec
    diphereline x3, antybiotyki 4tyg, probiotyki
    03.03.2026 III transfer ❄️4AB (+Accofil)
    6dpt 9,5 | 8dpt 25 | 10dpt 77 | 14dpt 967 | 22dpt 9988
    27.03 I USG (24dpt) CRL 5,6mm i ❤️
    14.05 I prenatalne OK, CRL 7,3cm ♂️♂️♂️🩵🩵🩵

    preg.png
  • just_a_girl Autorytet
    Postów: 1566 3323

    Wysłany: 15 października 2025, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylstaa wrote:
    Mój dr też nie widział potrzeby histero, potem jak przyszłam z pomysłem od Sydora to też się nie burzył, że będę robić poza kliniką, a wyszło jak wyszło🙈😅

    Teraz jak byliśmy to mąż rzucił komentarzem, że „z naszej strony robimy co możemy, a nawet więcej i bardzo prosimy żeby dr też przyjął podobne nastawienie” i zamilkł😝

    A jeszcze mi się przypomniało, że dr ż, rzucając coś żeby mąż się kiedyś pojawił w klinice, przed transferem, uraczył mnie anegdota, że mieli w klinice sytuacje gdzie żona podrobiła podpis męża do transferu, a w międzyczasie się rozstali i mąż nie był świadomy transferu, udanego chyba wgl... Ale przypał. Widzę że od jakiegoś czasu regularnie o tego męża się pytają 😅

    Honorka, KiciaKocia91 lubią tę wiadomość

    👩🏻'95; AMH = 1,6 (08.2025)
    hiperprolaktynemia (Dostinex) ✅adenomioza ❌
    👨🏻'95; morfologia 0% / 4% / 1% ❌ MSOME 0% ❌

    starania od 04.2023
    03.2025 IVF nr 1
    14.03 punkcja: 8🥚, 2❄️: 3AB, 6BB
    19.03 I transfer ❄️3AB ❌
    18.04 biopsja endometrium:
    CD138 ❌, CD56 ✅, antybiotyk 2 tyg
    25.07 II transfer ❄️6BB ❌

    09.2025 IVF nr 2 (IMSI+FC)
    22.09 punkcja: 12🥚, 5❄️: 2x4AB, 2x4BB, 5BB
    po PGT-A: zdrowe 2x4AB, 4BB, 5BB, niska mozaika 4BB
    07.11 minihisteroskopia dr Janowiec
    diphereline x3, antybiotyki 4tyg, probiotyki
    03.03.2026 III transfer ❄️4AB (+Accofil)
    6dpt 9,5 | 8dpt 25 | 10dpt 77 | 14dpt 967 | 22dpt 9988
    27.03 I USG (24dpt) CRL 5,6mm i ❤️
    14.05 I prenatalne OK, CRL 7,3cm ♂️♂️♂️🩵🩵🩵

    preg.png
‹‹ 69 70 71 72 73 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking aplikacji ciążowych dla kobiet w ciąży

Jak wybrać najlepszą aplikację ciążową? Zapytałyśmy o to tysiące kobiet w ciąży i po porodzie odwiedzających nasz portal. Najlepsza aplikacja ciążowa to taka, która spełnia szereg wymagań – śledzi wagę z indywidualnymi normami, oferuje codzienne porady tworzone przez lekarzy, ma tryb połogu i naprawdę towarzyszy kobiecie przez całe 9 miesięcy. Wyniki rankingu w kilku aspektach nawet nas zaskoczyły.

CZYTAJ WIĘCEJ