Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną 🍀IVF po nieudanych IUI 🍀
Odpowiedz

🍀IVF po nieudanych IUI 🍀

Oceń ten wątek:
  • Nowa2024 Autorytet
    Postów: 5322 8914

    Wysłany: 3 czerwca 2025, 08:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicee ooo jak ja bym się przejechała w Tatry! 😍🥹 kocham!
    A co do żarełka to ja też sobie nie wyobrażam życia bez chipsów. Chociaż teraz na topie są u mnie żelki, szczególnie te kwasne i proszę jak nimi podkoksowalam bobasy, że są większe niż termin OM by wskazywał 🤣

    Alicee2024, Kama89wroc lubią tę wiadomość

    🍼Starania od 06.2023
    👨‍⚕️Klinika leczenia niepłodności od 01.2024
    1xCP 💔⏸️
    2x IUI ❌
    —————————
    🍀🍀🍀Start IVF MZ🍀🍀🍀
    Mamy ❄️❄️❄️❄️ blastocysty
    1. FET+EG 5AA ✅🥹🍀🤞
    Dwa bobasy na pokładzie ♥️♥️
    NIFTY pro-zdrowi chłopcy 🩵🩵

    30+2 chłopcy są z nami na świecie 😍
    1930g 45 cm i 1900g 44 cm naszych kochanych Misiów 🐻🐻
  • Karolove Autorytet
    Postów: 953 2064

    Wysłany: 3 czerwca 2025, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alice, mam przeczucie ale podzielę się czy się sprawdziło jak już będzie wiadomo, wszystkim tak mówię 😉 i wyjazd super, na pewno dobrze Ci zrobi☺️ ja w innych górach ale pogoda, co chwilę się zmienia więc mam nadzieję, że w Tatrach nie będzie padać tak jak w Beskidach!

    Nowa, ja w torebce nawet noszę kwaśne żelki bo od kilku tygodni to jest stały element diety 😂🙈

    Nowa2024, Agnesss88 lubią tę wiadomość

    Świadome starania od 2023
    Niepłodność idiopatyczna
    👱 31l 👩🏻 38l Wszystko ok 🍀

    2024: AMH 4.51
    udrożniony jajowód metodą sHSG 💚
    2x stymulacja Lamette i IUI ❌️

    2025:
    15.1.25 nowa klinika, rozpoczęcie stymulacji do IVF:
    2-10 dc Ovaleap 150 j.m. 7-10 dc Orgalutran 0.25mg
    25.01.25 punkcja 🏥 10 🥚 ➡️ 7🪺 ➡️ 3 x 511, 1 x 432
    30.01.25 transfer ET (duphaston, cyclogest) 💔
    5.03.25 II transfer FET (cyclogest)❄️
    10dpt betaHCG 171.91 😳 12dpt betaHCG 598.09 😳 prog 47.86 17dpt betaHCG 6772.60 🙈
    21dpt maleńkie ❤️🥹
    Chłopczyk 🩵🥹

    ❄️❄️ na zimowisku 🥹

    11.25 Miś 🐻 jest na świecie🥰🥹

    age.png
  • Karolove Autorytet
    Postów: 953 2064

    Wysłany: 3 czerwca 2025, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś


    Neila kciuki za transfer dziś!! 🤞🏻💚

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 czerwca 2025, 09:07

    neila6 lubi tę wiadomość

    Świadome starania od 2023
    Niepłodność idiopatyczna
    👱 31l 👩🏻 38l Wszystko ok 🍀

    2024: AMH 4.51
    udrożniony jajowód metodą sHSG 💚
    2x stymulacja Lamette i IUI ❌️

    2025:
    15.1.25 nowa klinika, rozpoczęcie stymulacji do IVF:
    2-10 dc Ovaleap 150 j.m. 7-10 dc Orgalutran 0.25mg
    25.01.25 punkcja 🏥 10 🥚 ➡️ 7🪺 ➡️ 3 x 511, 1 x 432
    30.01.25 transfer ET (duphaston, cyclogest) 💔
    5.03.25 II transfer FET (cyclogest)❄️
    10dpt betaHCG 171.91 😳 12dpt betaHCG 598.09 😳 prog 47.86 17dpt betaHCG 6772.60 🙈
    21dpt maleńkie ❤️🥹
    Chłopczyk 🩵🥹

    ❄️❄️ na zimowisku 🥹

    11.25 Miś 🐻 jest na świecie🥰🥹

    age.png
  • MagdaLena88 Autorytet
    Postów: 1537 2995

    Wysłany: 3 czerwca 2025, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Neila powiedzenia!
    Ja za 2 tygodnie będę w Bieszczadach, które szczerze kocham. Tylko szkoda ,że są tak daleko🤣

    Agnesss88, neila6, Daga121222 lubią tę wiadomość

    Ona 38 lat-AMH 12.24. 0,9 08.25-1,42 Kir BX, Homocysteina 11,86❗️ 10.25. 13,8- 04.26
    On 41 lat-morfoglia 0%❗️
    Kariotypy prawidłowe
    10-12. 24' 3×IUI ❌️
    Styczeń 25-1 procedura-6🥚 1 zarodek 4.1.1
    10.02. 1 Transfer beta 9dpt 0,3✖️
    Marzec 25'-2 procedura 6🥚 1❄️3.2.2
    22.05. 2 Transfer beta 6dpt 0,7✖️
    Zmiana kliniki Invicta➡️Bocian
    biopsja endometrium CD56 >200❌️
    Cross Match-10.25 60,2%04.26-28,5
    1/26'-3 procedura-Ovaleap 300 i Mensinorm 75, 6 🥚, 2 dojrzałe- 2 zarodki, 2 zdrowe po PGTA ❄️❄️
    Immunosupresja -Equoral i Encorton -11tygodni
    07.05.26- 3 Transfer, Encorton, Smoflipid, Accofil, Cyclogest,Duphaston,Besins 6dp beta 0,2✖️
    ✨️czyli tak wygląda nasz koniec...✨️
  • MagdaLena88 Autorytet
    Postów: 1537 2995

    Wysłany: 3 czerwca 2025, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alice, Pani w Alabie mi powiedziała, że jeżeli kiry wychodzą źle to wtedy robimy cross. Sam cross bez kirów jest niewiążący. My jutro jedziemy na kiry u HCl-a dla mnie i Hcl-a dla męża. Jak kiry wyjdą dobrze to nie trzeba robić crossa. Ale to kiry pokazują co tam jest źle

    Ona 38 lat-AMH 12.24. 0,9 08.25-1,42 Kir BX, Homocysteina 11,86❗️ 10.25. 13,8- 04.26
    On 41 lat-morfoglia 0%❗️
    Kariotypy prawidłowe
    10-12. 24' 3×IUI ❌️
    Styczeń 25-1 procedura-6🥚 1 zarodek 4.1.1
    10.02. 1 Transfer beta 9dpt 0,3✖️
    Marzec 25'-2 procedura 6🥚 1❄️3.2.2
    22.05. 2 Transfer beta 6dpt 0,7✖️
    Zmiana kliniki Invicta➡️Bocian
    biopsja endometrium CD56 >200❌️
    Cross Match-10.25 60,2%04.26-28,5
    1/26'-3 procedura-Ovaleap 300 i Mensinorm 75, 6 🥚, 2 dojrzałe- 2 zarodki, 2 zdrowe po PGTA ❄️❄️
    Immunosupresja -Equoral i Encorton -11tygodni
    07.05.26- 3 Transfer, Encorton, Smoflipid, Accofil, Cyclogest,Duphaston,Besins 6dp beta 0,2✖️
    ✨️czyli tak wygląda nasz koniec...✨️
  • Mq1991 Autorytet
    Postów: 3637 4067

    Wysłany: 3 czerwca 2025, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolove dziękuję Kochana, z każdym dniem mam nadzieje ze coraz lepiej ❤️ też jestem ciekawa czy to u Ciebie będzie pierwsza córeczka 😊

    Neila trzymam kciuki za transfer! Oby był udany ✊️🍀

    Alice udanego wyjazdu! Ależ Wam zazdroszczę tych gór, pochodziłabym po szlakach 😊

    Magdalena jestem bardzo ciekawa co oznacza to, ze KIRy wychodzą źle 🤔

    Alicee2024, Karolove, neila6 lubią tę wiadomość

    👱‍♀️ 34l👦🏻36l
    Starania od 08.2020, CP 💔 w 2022, Klinika leczenia niepłodności (Ovum Lublin) od 10.2023, 4 x stymulacja owulacji, 3 x IUI, 2x histeroskopia

    2025 I IVF
    -25.01 stymulacja (Ovaleap, Cetrotide, Gonapeptyl)
    -10.02 punkcja, 5 x ❄️
    -08.03/08.04 I i II FET ❌️
    -08.05 III FET poronienie 21dpt 💔
    -17.07 IV FET ❌️
    -08-12.2025 leczenie immunologiczne
    -20.12 V FET CB 💔
    2026 II IVF
    -10.01 stymulacja (Ovaleap, Cetrotide, Gonapeptyl)
    -22.01 punkcja, 6 x ❄️
    -12.02 VI FET (Estrofem, Besins, Cyclogest, Prolutex, Accofil, Encorton, Acard, Neoparin, Prograf) poronienie 20dpt 💔
    -04-06.2026 Ryeqo
    5 x ❄️ na zimowisku
  • MagdaLena88 Autorytet
    Postów: 1537 2995

    Wysłany: 3 czerwca 2025, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MQ pewnie jak są nieobecne kiry implantacyjne w dużej ilości i jak jest ogólnie genotyp hamujący, to wtedy jest źle. Najgorsza opcja to allel Kir AA i allele HLA-C2 od ojca to zwalcza zarodek i uniemożliwia prawidłową implantację i powoduje problemy z odżywianiem płodu, czyli może prowadzić do poronień. Dlatego bada się też to HLC-A od ojca.

    Ona 38 lat-AMH 12.24. 0,9 08.25-1,42 Kir BX, Homocysteina 11,86❗️ 10.25. 13,8- 04.26
    On 41 lat-morfoglia 0%❗️
    Kariotypy prawidłowe
    10-12. 24' 3×IUI ❌️
    Styczeń 25-1 procedura-6🥚 1 zarodek 4.1.1
    10.02. 1 Transfer beta 9dpt 0,3✖️
    Marzec 25'-2 procedura 6🥚 1❄️3.2.2
    22.05. 2 Transfer beta 6dpt 0,7✖️
    Zmiana kliniki Invicta➡️Bocian
    biopsja endometrium CD56 >200❌️
    Cross Match-10.25 60,2%04.26-28,5
    1/26'-3 procedura-Ovaleap 300 i Mensinorm 75, 6 🥚, 2 dojrzałe- 2 zarodki, 2 zdrowe po PGTA ❄️❄️
    Immunosupresja -Equoral i Encorton -11tygodni
    07.05.26- 3 Transfer, Encorton, Smoflipid, Accofil, Cyclogest,Duphaston,Besins 6dp beta 0,2✖️
    ✨️czyli tak wygląda nasz koniec...✨️
  • Alicee2024 Autorytet
    Postów: 1224 2602

    Wysłany: 3 czerwca 2025, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj tak, bardzo bysmy chcieli oderwać się i pojechać w Tatry. Wieki tam nie byliśmy. Natomiast jeżeli nie będzie sprzyjająca pogoda, to pewnie zrezygnujemy z wyjazdu 🥹 szkoda będzie czasu i pieniędzy (i tak przeszacowaliśmy koszty podjazdu 🫣).

    Nowa i Karola obydwie macie zachcianki na kwaśne. Czyżby masz przeczucie na chłopaka? 😜
    Hmm żelki jako hormon wzrostu bobasów - to byłoby ciekawe 😂

    Magdalena pierwsze słyszę żeby tak było. Wgl myślałam, że HLAC u partnera jest istotne przy kirze AA u kobiety. I wtedy dopiero zalecane do badania. I jakoś nie widziałam żeby Kiry badał facet, bo one wpływają głównie na implantację zarodka.Ale może faktycznie coś w tym jest skoro pani w punkcie tak mówiła 😳 ja teraz uważam, że badanie crossa i tak jest bardzo ważne. Wiele dziewczyn na wątkach miesięcznych dopiero po zbiciu crossa miały lepsze powodzenia transferów.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 czerwca 2025, 10:59

    Karolove lubi tę wiadomość

    ♀️31l. ---> AMH 5,11 (1.25r.)
    kir Bx, HLA-C C1/C2, PAI-1, MTHFR - hetero
    ANA1, panel limf. (NK 10%) ✔️
    ♂️ 35l. - obniżone parametry nasienia
    Cross-match: 36,3 (2.25r.), 32,1% (9.25r.) ✖️

    10.2024 - 11.2024 -2x IUI ✖️
    28.12 kwalif. I IVF
    10.01.25 - stymulacja - Ovaleap, Cetrotide, Gonapeptyl
    23.01 - Punkcja - 5 x ❄️
    18.02 I FET ✖️ || 20.03 II FET ✖️ CB💔
    23.04 III FET ✖️|| 26.08 IV FET ✖️|| 30.09 V FET ✖️ (accofil, encorton, acard, prolutex, neoparin, estrofem, besins, cyclogest)

    5.25 - histero (usunięte polipy) cd138 ✔️ || cd56 ✔️
    7/8. 25 - immunosupresja
    2.12 - ponowna biopsja: cd138 ✖️ || cd56 ✔️

    II IVF 8.01.26- kwalif.
    21.01. 26 - stym, długi protok. (Gonapeptyl) —> torbiel —> 12.03 start stym. (Ovaleap, Menopur, Gonapeptyl)
    30.03 - punkcja - 3 x ❄️
    28.04 - VI FET CB 💔 leki jw + prograf

    5/6. 26r. - wyciszenie Ryego
  • MagdaLena88 Autorytet
    Postów: 1537 2995

    Wysłany: 3 czerwca 2025, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alice, mężczyzna nie ma kirów:) Dla mężczyzny jest badanie HLAC, i teraz jeżeli ojciec ma te allele hamujące HLAC to jest źle... A jak matka ma dodatkowo kir AA to jest bardzo zły miks. Nam pani doktor kazała u mnie zbadać kiry i HLAC , a dla męża Hlac. Dlatego też robimy jak zalecała :) Jak czytam to właśnie ten miks powinny wykonać pary, które starają się o dziecko, bo kobiecie może wyjść ok, a mężczyzna ma te hamujące allele i to już jest temat dla immunologa.

    Ona 38 lat-AMH 12.24. 0,9 08.25-1,42 Kir BX, Homocysteina 11,86❗️ 10.25. 13,8- 04.26
    On 41 lat-morfoglia 0%❗️
    Kariotypy prawidłowe
    10-12. 24' 3×IUI ❌️
    Styczeń 25-1 procedura-6🥚 1 zarodek 4.1.1
    10.02. 1 Transfer beta 9dpt 0,3✖️
    Marzec 25'-2 procedura 6🥚 1❄️3.2.2
    22.05. 2 Transfer beta 6dpt 0,7✖️
    Zmiana kliniki Invicta➡️Bocian
    biopsja endometrium CD56 >200❌️
    Cross Match-10.25 60,2%04.26-28,5
    1/26'-3 procedura-Ovaleap 300 i Mensinorm 75, 6 🥚, 2 dojrzałe- 2 zarodki, 2 zdrowe po PGTA ❄️❄️
    Immunosupresja -Equoral i Encorton -11tygodni
    07.05.26- 3 Transfer, Encorton, Smoflipid, Accofil, Cyclogest,Duphaston,Besins 6dp beta 0,2✖️
    ✨️czyli tak wygląda nasz koniec...✨️
  • Mq1991 Autorytet
    Postów: 3637 4067

    Wysłany: 3 czerwca 2025, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MagdaLena88 wrote:
    Alice, mężczyzna nie ma kirów:) Dla mężczyzny jest badanie HLAC, i teraz jeżeli ojciec ma te allele hamujące HLAC to jest źle... A jak matka ma dodatkowo kir AA to jest bardzo zły miks. Nam pani doktor kazała u mnie zbadać kiry i HLAC , a dla męża Hlac. Dlatego też robimy jak zalecała :) Jak czytam to właśnie ten miks powinny wykonać pary, które starają się o dziecko, bo kobiecie może wyjść ok, a mężczyzna ma te hamujące allele i to już jest temat dla immunologa.
    Ale ten HLAC u mezczyzny jest też istotny w przypadku KIR BX? Myślałam że tylko jak u kobiety wyjdzie AA 🤔 Ciekawe to wszystko

    👱‍♀️ 34l👦🏻36l
    Starania od 08.2020, CP 💔 w 2022, Klinika leczenia niepłodności (Ovum Lublin) od 10.2023, 4 x stymulacja owulacji, 3 x IUI, 2x histeroskopia

    2025 I IVF
    -25.01 stymulacja (Ovaleap, Cetrotide, Gonapeptyl)
    -10.02 punkcja, 5 x ❄️
    -08.03/08.04 I i II FET ❌️
    -08.05 III FET poronienie 21dpt 💔
    -17.07 IV FET ❌️
    -08-12.2025 leczenie immunologiczne
    -20.12 V FET CB 💔
    2026 II IVF
    -10.01 stymulacja (Ovaleap, Cetrotide, Gonapeptyl)
    -22.01 punkcja, 6 x ❄️
    -12.02 VI FET (Estrofem, Besins, Cyclogest, Prolutex, Accofil, Encorton, Acard, Neoparin, Prograf) poronienie 20dpt 💔
    -04-06.2026 Ryeqo
    5 x ❄️ na zimowisku
  • Daga121222 Autorytet
    Postów: 2540 4369

    Wysłany: 3 czerwca 2025, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Neila, powodzenia dziś 🍀🥹

    neila6 lubi tę wiadomość

    👱🏻‍♀️30🧑🏻‍🦱30

    👩🏼‍❤️‍💋‍👨🏻2015💍2019💒12.08.2022


    Starania od 02.2023
    2025 2xIUI ❌

    28.05 ➡️ kwalifikacja IVF ✅
    31.05 ➡️ start stymulacji 💉(Menopur, Cetrotide)
    11.06 ➡️ punkcja —> 9 pobrano 🥚—> 5 dojrzałych i zapłodnionych —> 3 zarodki —> zostały ❄️❄️
    16.06 ➡️ transfer 🍀 4AA
    20.06 ➡️ 4dpt ⏸️
    21.06 ➡️ beta 5dpt - 14,10, 7dpt - 51,00, 10dpt - 234,80, 17dpt - 2826,00 🥹
    24dpt ➡️ mamy serduszko ❤️

    Córeczka 🩷
    27.02.2026
    3685g i 54cm szczęścia 🌸


    age.png
  • Alicee2024 Autorytet
    Postów: 1224 2602

    Wysłany: 3 czerwca 2025, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mq1991 wrote:
    Ale ten HLAC u mezczyzny jest też istotny w przypadku KIR BX? Myślałam że tylko jak u kobiety wyjdzie AA 🤔 Ciekawe to wszystko

    No właśnie ja też o tym pisałam 😜
    Zastanawiałam się czy robić HLAC u męża, ale czytałam że przy Bx nie ma potrzeby.

    ♀️31l. ---> AMH 5,11 (1.25r.)
    kir Bx, HLA-C C1/C2, PAI-1, MTHFR - hetero
    ANA1, panel limf. (NK 10%) ✔️
    ♂️ 35l. - obniżone parametry nasienia
    Cross-match: 36,3 (2.25r.), 32,1% (9.25r.) ✖️

    10.2024 - 11.2024 -2x IUI ✖️
    28.12 kwalif. I IVF
    10.01.25 - stymulacja - Ovaleap, Cetrotide, Gonapeptyl
    23.01 - Punkcja - 5 x ❄️
    18.02 I FET ✖️ || 20.03 II FET ✖️ CB💔
    23.04 III FET ✖️|| 26.08 IV FET ✖️|| 30.09 V FET ✖️ (accofil, encorton, acard, prolutex, neoparin, estrofem, besins, cyclogest)

    5.25 - histero (usunięte polipy) cd138 ✔️ || cd56 ✔️
    7/8. 25 - immunosupresja
    2.12 - ponowna biopsja: cd138 ✖️ || cd56 ✔️

    II IVF 8.01.26- kwalif.
    21.01. 26 - stym, długi protok. (Gonapeptyl) —> torbiel —> 12.03 start stym. (Ovaleap, Menopur, Gonapeptyl)
    30.03 - punkcja - 3 x ❄️
    28.04 - VI FET CB 💔 leki jw + prograf

    5/6. 26r. - wyciszenie Ryego
  • neila6 Autorytet
    Postów: 254 476

    Wysłany: 3 czerwca 2025, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję dziewczyny ❤️
    Jestem już w drodze.

    Mq1991, Nowa2024, Daga121222, Alicee2024, MagdaLena88, Karolove, Kama89wroc, Agnesss88, Pauuulaa, kamilja, Paprykaa, E_welka88 lubią tę wiadomość

    🙎‍♀️37 lat
    Amh 4,8
    Niedoczynność tarczycy
    🧔‍41 lat
    Obniżone parametry nasienia
    Kariotypy ✅

    03.2024 - 1 IUI ❌
    04.2024 - 2 IUI ❌
    05.2024 - 3 IUI ❌

    Histeroskopia i cd138 - stan zapalny —> wyleczony ✅

    Styczeń 2025 kwalifikacja do programu in vitro

    Start stymulacji 17.02 💉 Menopur 150 + luteina
    28.02 punkcja ➡️ 24 kumulusy 🥚➡️12 komórek
    Mamy 7 zarodków
    ❄️❄️❄️❄️ BL.5.1.1
    ❄️❄️ BL.5.2.2
    ❄️ BL.5.1.2
    Przygotowania do transferu —-> estrofem, vizarsin, acard —-> estrofem, luteina, cyclogest, ovitrelle, clexane
    03.06 transfer ❄️ BL. 5.1.1.
    6 dpt - beta 58.7 🤞🙏
    8 dpt - beta 160.26 🥹☘️
    9 dpt - beta 174.8
    10 dpt - beta 238.86
    13 dpt - beta 681.22 🥹
    17 dpt - beta 3857 ☘️🥹
    24 dpt - beta 22 242 ☘️🥰
    20.06 USG pęcherzyk w macicy 💕
    27.06 USG jest ❤️
  • Mq1991 Autorytet
    Postów: 3637 4067

    Wysłany: 3 czerwca 2025, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicee2024 wrote:
    No właśnie ja też o tym pisałam 😜
    Zastanawiałam się czy robić HLAC u męża, ale czytałam że przy Bx nie ma potrzeby.
    A faktycznie, nie doczytalam 🫣 Zapytaj proszę o to dr J na wizycie 🙏🏻😊

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 czerwca 2025, 11:53

    👱‍♀️ 34l👦🏻36l
    Starania od 08.2020, CP 💔 w 2022, Klinika leczenia niepłodności (Ovum Lublin) od 10.2023, 4 x stymulacja owulacji, 3 x IUI, 2x histeroskopia

    2025 I IVF
    -25.01 stymulacja (Ovaleap, Cetrotide, Gonapeptyl)
    -10.02 punkcja, 5 x ❄️
    -08.03/08.04 I i II FET ❌️
    -08.05 III FET poronienie 21dpt 💔
    -17.07 IV FET ❌️
    -08-12.2025 leczenie immunologiczne
    -20.12 V FET CB 💔
    2026 II IVF
    -10.01 stymulacja (Ovaleap, Cetrotide, Gonapeptyl)
    -22.01 punkcja, 6 x ❄️
    -12.02 VI FET (Estrofem, Besins, Cyclogest, Prolutex, Accofil, Encorton, Acard, Neoparin, Prograf) poronienie 20dpt 💔
    -04-06.2026 Ryeqo
    5 x ❄️ na zimowisku
  • Alicee2024 Autorytet
    Postów: 1224 2602

    Wysłany: 3 czerwca 2025, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mq1991 wrote:
    A faktycznie, nie doczytalam 🫣 Zapytaj proszę o to dr J na wizycie 🙏🏻😊

    Oki, zapiszę sobie to pytanie 😊 też jestem ciekawa czy ona widzi konieczność badania u partnera.

    Mq1991 lubi tę wiadomość

    ♀️31l. ---> AMH 5,11 (1.25r.)
    kir Bx, HLA-C C1/C2, PAI-1, MTHFR - hetero
    ANA1, panel limf. (NK 10%) ✔️
    ♂️ 35l. - obniżone parametry nasienia
    Cross-match: 36,3 (2.25r.), 32,1% (9.25r.) ✖️

    10.2024 - 11.2024 -2x IUI ✖️
    28.12 kwalif. I IVF
    10.01.25 - stymulacja - Ovaleap, Cetrotide, Gonapeptyl
    23.01 - Punkcja - 5 x ❄️
    18.02 I FET ✖️ || 20.03 II FET ✖️ CB💔
    23.04 III FET ✖️|| 26.08 IV FET ✖️|| 30.09 V FET ✖️ (accofil, encorton, acard, prolutex, neoparin, estrofem, besins, cyclogest)

    5.25 - histero (usunięte polipy) cd138 ✔️ || cd56 ✔️
    7/8. 25 - immunosupresja
    2.12 - ponowna biopsja: cd138 ✖️ || cd56 ✔️

    II IVF 8.01.26- kwalif.
    21.01. 26 - stym, długi protok. (Gonapeptyl) —> torbiel —> 12.03 start stym. (Ovaleap, Menopur, Gonapeptyl)
    30.03 - punkcja - 3 x ❄️
    28.04 - VI FET CB 💔 leki jw + prograf

    5/6. 26r. - wyciszenie Ryego
  • MagdaLena88 Autorytet
    Postów: 1537 2995

    Wysłany: 3 czerwca 2025, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z tego co widzę, to ogólnie jak jest dobry genotyp BX to nie trzeba. Ale, ważna jest równowaga między kirami hamującymi a aktywizującymi. Czyli, nawet jak jest BX, ale jest więcej kirów hamujących, to lepiej zrobić.

    Ona 38 lat-AMH 12.24. 0,9 08.25-1,42 Kir BX, Homocysteina 11,86❗️ 10.25. 13,8- 04.26
    On 41 lat-morfoglia 0%❗️
    Kariotypy prawidłowe
    10-12. 24' 3×IUI ❌️
    Styczeń 25-1 procedura-6🥚 1 zarodek 4.1.1
    10.02. 1 Transfer beta 9dpt 0,3✖️
    Marzec 25'-2 procedura 6🥚 1❄️3.2.2
    22.05. 2 Transfer beta 6dpt 0,7✖️
    Zmiana kliniki Invicta➡️Bocian
    biopsja endometrium CD56 >200❌️
    Cross Match-10.25 60,2%04.26-28,5
    1/26'-3 procedura-Ovaleap 300 i Mensinorm 75, 6 🥚, 2 dojrzałe- 2 zarodki, 2 zdrowe po PGTA ❄️❄️
    Immunosupresja -Equoral i Encorton -11tygodni
    07.05.26- 3 Transfer, Encorton, Smoflipid, Accofil, Cyclogest,Duphaston,Besins 6dp beta 0,2✖️
    ✨️czyli tak wygląda nasz koniec...✨️
  • Pauuulaa Autorytet
    Postów: 5626 4522

    Wysłany: 3 czerwca 2025, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    neila6 wrote:
    Dziękuję dziewczyny ❤️
    Jestem już w drodze.
    🤞🍀

    08.2012 26tc💔
    06.2026 10 tc💔
    "Ja się wcale nie żale Panie Jezu, choć czasami trudno unieść to w sobie. Niech się stanie twoja wola Panie, tylko daj mi siłę w tej drodze..."

    👩
    pcos❌amh11,1❌ IO❌HbA1C❌insulina❌
    lewy jajowód niedrożny❌
    kariotyp✅ TSH✅ AntyTPO 10✅ cytologia✅ biopsja szyjki✅ hpv ✅

    👦
    azoospermia❌
    kariotyp❌

    age.png

    1iui 04.2022-09.05⏸️
    Beta hcg:10.05 90.1/12.05 -214
    24.05-5t3 jest zarodek
    07.06 -8t2 ❤️crl16 mm.
    24.06 10t5-crl 36.7 mm tętno170
    04.07 prenatalne-12t1-crl 5.16 cm
    09.08 17t2 175g💙
    29.08- 20t2 połówkowe🆗350g 21t3- 392g/24t6-670g/28t6-1400g/31t2- 1900g/32t3-2100g/35t3-2800g/37t3-3400g

    01.2023-38t6d/3950g/56cm👶

    WRACAMY
    11.24 iui❌
    23🥚➡️MII19➡️9❄️
    1FET-cb
    2FET-cb
    3FET-b-hcg-0
    4FET9+2poronienie zatrzymane🖤💔
  • Kama89wroc Autorytet
    Postów: 1259 1867

    Wysłany: 3 czerwca 2025, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    neila6 wrote:
    Dziękuję dziewczyny ❤️
    Jestem już w drodze.


    Mocne kciuki !! 🍀

    ❌AZOOSPERMIA
    ❌ IUI 12.2024 ❌ IUI 01.2025

    ✅ 03.2025 Kwalifikacja do IVF
    ✅ 05.05.2025 start stymulacji- krótki protokół
    ❌17.05.2025 Punkcja (16 pęcherzyków, pobrano 5 komórek, żadna nie nadawała się do zapłodnienia )

    ❌Czerwiec, lipiec, sierpień 2025 - suplementacja + oczekiwania na środki w klinice

    ✅ 09.09.2025 start stymulacji nr 2 (protokół długi)
    ✅07.10.2025 Punkcja (9 pęcherzyków, pobrano 8 komórek, 4 dojrzałe, 2 ❄️ )
    ❌04.11.2025 transfer ❄️ 4AB z 6 doby
    14.11.2025 (10 dpt) bHCG 63,1🍀
    17.11.2025 (13 dpt) bHCG 121 przyrost na granicy normy
    20.11.2025 (16 dpt) bHCG 38,2 💔
    🩺04.12.2025 Histeroskopia z biopsją endometrium CD138, CD56
    01.2026 antybiotykoterapia - zapalenie endometrium
    ❌09.03.2026 beta 0
    ✅07.04.2026 start stymulacji nr 3 (protokół długi)
    ❌07.05.2026 Punkcja (5 pęcherzyków, 2 komórki, zero zarodków😭

    Decyzja o AD 🍀
  • neila6 Autorytet
    Postów: 254 476

    Wysłany: 3 czerwca 2025, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem po 😊
    Ciekawe doświadczenie, widzieć ten zarodek i moment jego wprowadzania na ekranie, plus dostałam zdjęcie zarodka 😁
    Teraz już razem z kropkiem wracam do domu i czekamy 🤞😍

    MagdaLena88, Daga121222, Nowa2024, Paprykaa, Mq1991, Karolove, Pauuulaa, Agnesss88, Kama89wroc, E_welka88 lubią tę wiadomość

    🙎‍♀️37 lat
    Amh 4,8
    Niedoczynność tarczycy
    🧔‍41 lat
    Obniżone parametry nasienia
    Kariotypy ✅

    03.2024 - 1 IUI ❌
    04.2024 - 2 IUI ❌
    05.2024 - 3 IUI ❌

    Histeroskopia i cd138 - stan zapalny —> wyleczony ✅

    Styczeń 2025 kwalifikacja do programu in vitro

    Start stymulacji 17.02 💉 Menopur 150 + luteina
    28.02 punkcja ➡️ 24 kumulusy 🥚➡️12 komórek
    Mamy 7 zarodków
    ❄️❄️❄️❄️ BL.5.1.1
    ❄️❄️ BL.5.2.2
    ❄️ BL.5.1.2
    Przygotowania do transferu —-> estrofem, vizarsin, acard —-> estrofem, luteina, cyclogest, ovitrelle, clexane
    03.06 transfer ❄️ BL. 5.1.1.
    6 dpt - beta 58.7 🤞🙏
    8 dpt - beta 160.26 🥹☘️
    9 dpt - beta 174.8
    10 dpt - beta 238.86
    13 dpt - beta 681.22 🥹
    17 dpt - beta 3857 ☘️🥹
    24 dpt - beta 22 242 ☘️🥰
    20.06 USG pęcherzyk w macicy 💕
    27.06 USG jest ❤️
  • Paprykaa Autorytet
    Postów: 1107 1579

    Wysłany: 3 czerwca 2025, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Neila kciuki 😍 🍀
    Brałaś jakieś specjalne suple przed transferem? 🥰

    Dziewczyny czy po punkcji dostalyscie szybciej/wolniej okres? Bo ja juz czuje mega silne bóle jakby na okres… I sie zastanawiam czy to możliwe.

    Starania od 01.2024
    👧🏻 31 👦🏻 30
    wszystkie badania super 🙌🏼

    02.24 7 tc 💔
    08.24 cb 💔
    3 x IUI- 1 cb 💔

    05.2025 IVF 🚀
    16.06.25- histeroskopia- stan zapalny endo
    27.08 transfer 5.1.1. po PGTA, 8dpt beta 5,6, 10 dpt 2,3 💔
    21.11 histeroskopia nr 2- WRESZCIE DIAGNOZA- stan zapalny endometrium, adenomioza podśluzówkowa, mikropolipy 😳

    ⏳ leczenie- sztuczna menopauza, antybiotyki, probiotyki

    5.03 transfer 🍀 6 dpt bhcg 43,6 7dpt bhcg 71 9 dpt 189 12 dpt beta 1065 14dpt beta 3154 16 dpt 6718🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀

    26.03 USG zarodek 🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀
    28.03 USG serduszko ❤️
    2.04 serduszko bije ❤️

    4.05 Felia test- zdrowa Dziewczynka 🥹👧🏻🌸
    7.05 USG prenatalne- zdrowy Bobasek 👶🏻🌸

    Wiem, że się uda 🍀❤️👶🏻

    preg.png
‹‹ 274 275 276 277 278 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ