Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną 🍀IVF po nieudanych IUI 🍀
Odpowiedz

🍀IVF po nieudanych IUI 🍀

Oceń ten wątek:
  • Nessie Autorytet
    Postów: 436 712

    Wysłany: 13 czerwca 2025, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też trzymam kciuki i za przyrosty, i za przyjęcie, i za nas wszystkie ✊✊✊

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 czerwca 2025, 19:55

    neila6, Mq1991, kicia_kocia, Alicee2024 lubią tę wiadomość

    👩🏻 35 +
    Mięśniaki, endometrioza III/ IV stopnia, niedoczynność tarczycy
    675 w PAI-1, C677T w MTHFR - hetero
    Niska ferrytyna
    Kariotypy OK ✅
    FraX OK ✅
    AMH 1,5 (10.24) -> 0,3 (01.25) -> 0,7 (03.25) -> 0,4 (06.25) -> 1,2 (09.25) -> 0,4 (01.26) -> 1,1 (03.26)

    👨🏻zdrowy ✅
    Starania od 2022 roku

    ***
    1 IVF
    2024 ->1 MII, degradacja, 0❄️

    2 IVF
    2025 ->1❄️ FET -> 8t 💔

    VIII -> biopsja endometrium -> zapalenie -> antybiotyk
    XI -> histeroskopia (adenomioza, zapalenie) -> antybiotyk

    3 IVF
    Il 2026 -> 2 x MI, degradacja, 0 ❄️

    ***
    Decyzja o AK
    Wyciszenie endometriozy?
  • Alicee2024 Autorytet
    Postów: 1224 2602

    Wysłany: 13 czerwca 2025, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nessie wrote:
    Ja też trzymam kciuki i za przyrosty, i za przyjęcie, i za nas wszystkie ✊✊✊

    A jak Twoja przygotowania do transferu? Jak nastawienie? 😊

    ♀️31l. ---> AMH 5,11 (1.25r.)
    kir Bx, HLA-C C1/C2, PAI-1, MTHFR - hetero
    ANA1, panel limf. (NK 10%) ✔️
    ♂️ 35l. - obniżone parametry nasienia
    Cross-match: 36,3 (2.25r.), 32,1% (9.25r.) ✖️

    10.2024 - 11.2024 -2x IUI ✖️
    28.12 kwalif. I IVF
    10.01.25 - stymulacja - Ovaleap, Cetrotide, Gonapeptyl
    23.01 - Punkcja - 5 x ❄️
    18.02 I FET ✖️ || 20.03 II FET ✖️ CB💔
    23.04 III FET ✖️|| 26.08 IV FET ✖️|| 30.09 V FET ✖️ (accofil, encorton, acard, prolutex, neoparin, estrofem, besins, cyclogest)

    5.25 - histero (usunięte polipy) cd138 ✔️ || cd56 ✔️
    7/8. 25 - immunosupresja
    2.12 - ponowna biopsja: cd138 ✖️ || cd56 ✔️

    II IVF 8.01.26- kwalif.
    21.01. 26 - stym, długi protok. (Gonapeptyl) —> torbiel —> 12.03 start stym. (Ovaleap, Menopur, Gonapeptyl)
    30.03 - punkcja - 3 x ❄️
    28.04 - VI FET CB 💔 leki jw + prograf

    5/6. 26r. - wyciszenie Ryego
  • Pauuulaa Autorytet
    Postów: 5629 4522

    Wysłany: 14 czerwca 2025, 08:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kochane, dzis zas siknelam i cos zaczyna majaczyc 🥹 na zywo jest wyraźniejsza.
    https://zapodaj.net/plik-jDP5LWLH0G

    Edit: dzis jest 5dtp, a wlasciwie 4,5 dpt ,bo transfer byl po 15.00. zdjecie bez jakichkolwiek przeróbek.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 czerwca 2025, 08:04

    Agnesss88, Mq1991, Nessie, Nowa2024, neila6, Paprykaa lubią tę wiadomość

    08.2012 26tc💔
    06.2026 10 tc💔
    "Ja się wcale nie żale Panie Jezu, choć czasami trudno unieść to w sobie. Niech się stanie twoja wola Panie, tylko daj mi siłę w tej drodze..."

    👩
    pcos❌amh11,1❌ IO❌HbA1C❌insulina❌
    lewy jajowód niedrożny❌
    kariotyp✅ TSH✅ AntyTPO 10✅ cytologia✅ biopsja szyjki✅ hpv ✅

    👦
    azoospermia❌
    kariotyp❌

    age.png

    1iui 04.2022-09.05⏸️
    Beta hcg:10.05 90.1/12.05 -214
    24.05-5t3 jest zarodek
    07.06 -8t2 ❤️crl16 mm.
    24.06 10t5-crl 36.7 mm tętno170
    04.07 prenatalne-12t1-crl 5.16 cm
    09.08 17t2 175g💙
    29.08- 20t2 połówkowe🆗350g 21t3- 392g/24t6-670g/28t6-1400g/31t2- 1900g/32t3-2100g/35t3-2800g/37t3-3400g

    01.2023-38t6d/3950g/56cm👶

    WRACAMY
    11.24 iui❌
    23🥚➡️MII19➡️9❄️
    1FET-cb
    2FET-cb
    3FET-b-hcg-0
    4FET9+2poronienie zatrzymane🖤💔
  • kicia_kocia Autorytet
    Postów: 2127 4128

    Wysłany: 14 czerwca 2025, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pauuulaa, widzę cień cienia! 🤞🤞🤞 Cos tam się dzieje 💪
    Kiedy beta? W poniedziałek?

    Pauuulaa lubi tę wiadomość

    PCOS, starania o drugiego 👶🏼

    styczeń 2025 ➡️ start IVF 🚀
    Rekovelle 8 ug + Orgalutran + Gonapeptyl
    23 pobrane ➡️ 16 MII ➡️ 10 ❄️

    kwiecień ➡️ 1. transfer 5AA ❌️
    maj ➡️ 2. transfer 4AB ❌️
    czerwiec ➡️ 3. transfer 4AB❌️
    czerwiec ➡️ histeroskopia + cd138 ✅️
    sierpień ➡️ 4. transfer 4BB ❌️
    wrzesień ➡️ 5. transfer 4AB + 4AC ❌️
    październik ➡️ 6. transfer 4AB + 4BC
    14 dpt: betaHCG 1285 mlU/mL 🙀😻
    17 dpt: GS 5mm, YS 1 mm 🥰
    21 dpt: betaHCG 5840 mlU/mL 🥰
    Panorama: niskie ryzyka
    It's a girl! 💕

    Jesteśmy już w komplecie 💗🥰
  • Pauuulaa Autorytet
    Postów: 5629 4522

    Wysłany: 14 czerwca 2025, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kicia_kocia wrote:
    Pauuulaa, widzę cień cienia! 🤞🤞🤞 Cos tam się dzieje 💪
    Kiedy beta? W poniedziałek?
    Tak, w poniedzialek beta. A zaraz lece po facelle tylko kawalera ogarnę. Zostawilam sobie poranny mocz 🫣🫣 to bede miala porównanie.
    Kochane proszę o mocne kciuki dla kropusia 🤞🤞🍀🍀
    A ty kiedy testujesz?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 czerwca 2025, 08:50

    Agnesss88, MagdaLena88, Alicee2024, Nessie, Nowa2024, neila6 lubią tę wiadomość

    08.2012 26tc💔
    06.2026 10 tc💔
    "Ja się wcale nie żale Panie Jezu, choć czasami trudno unieść to w sobie. Niech się stanie twoja wola Panie, tylko daj mi siłę w tej drodze..."

    👩
    pcos❌amh11,1❌ IO❌HbA1C❌insulina❌
    lewy jajowód niedrożny❌
    kariotyp✅ TSH✅ AntyTPO 10✅ cytologia✅ biopsja szyjki✅ hpv ✅

    👦
    azoospermia❌
    kariotyp❌

    age.png

    1iui 04.2022-09.05⏸️
    Beta hcg:10.05 90.1/12.05 -214
    24.05-5t3 jest zarodek
    07.06 -8t2 ❤️crl16 mm.
    24.06 10t5-crl 36.7 mm tętno170
    04.07 prenatalne-12t1-crl 5.16 cm
    09.08 17t2 175g💙
    29.08- 20t2 połówkowe🆗350g 21t3- 392g/24t6-670g/28t6-1400g/31t2- 1900g/32t3-2100g/35t3-2800g/37t3-3400g

    01.2023-38t6d/3950g/56cm👶

    WRACAMY
    11.24 iui❌
    23🥚➡️MII19➡️9❄️
    1FET-cb
    2FET-cb
    3FET-b-hcg-0
    4FET9+2poronienie zatrzymane🖤💔
  • Mq1991 Autorytet
    Postów: 3637 4067

    Wysłany: 14 czerwca 2025, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula jest cień 🥰
    Trzymam kciuki żeby teraz już te kreski były tylko ciemniejsze 🥰

    Pauuulaa lubi tę wiadomość

    👱‍♀️ 34l👦🏻36l
    Starania od 08.2020, CP 💔 w 2022, Klinika leczenia niepłodności (Ovum Lublin) od 10.2023, 4 x stymulacja owulacji, 3 x IUI, 2x histeroskopia

    2025 I IVF
    -25.01 stymulacja (Ovaleap, Cetrotide, Gonapeptyl)
    -10.02 punkcja, 5 x ❄️
    -08.03/08.04 I i II FET ❌️
    -08.05 III FET poronienie 21dpt 💔
    -17.07 IV FET ❌️
    -08-12.2025 leczenie immunologiczne
    -20.12 V FET CB 💔
    2026 II IVF
    -10.01 stymulacja (Ovaleap, Cetrotide, Gonapeptyl)
    -22.01 punkcja, 6 x ❄️
    -12.02 VI FET (Estrofem, Besins, Cyclogest, Prolutex, Accofil, Encorton, Acard, Neoparin, Prograf) poronienie 20dpt 💔
    -04-06.2026 Ryeqo
    5 x ❄️ na zimowisku
  • kicia_kocia Autorytet
    Postów: 2127 4128

    Wysłany: 14 czerwca 2025, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pauuulaa, ja pewnie we wtorek zrobię pierwszą betę, bo chcę isc wtorek - środa na trening i muszę ocenić jak wiele mogę z siebie dać. Potem czwartek jest wolny, wiec ewentualna powtorka dopiero w piatek.

    Pauuulaa, Nowa2024 lubią tę wiadomość

    PCOS, starania o drugiego 👶🏼

    styczeń 2025 ➡️ start IVF 🚀
    Rekovelle 8 ug + Orgalutran + Gonapeptyl
    23 pobrane ➡️ 16 MII ➡️ 10 ❄️

    kwiecień ➡️ 1. transfer 5AA ❌️
    maj ➡️ 2. transfer 4AB ❌️
    czerwiec ➡️ 3. transfer 4AB❌️
    czerwiec ➡️ histeroskopia + cd138 ✅️
    sierpień ➡️ 4. transfer 4BB ❌️
    wrzesień ➡️ 5. transfer 4AB + 4AC ❌️
    październik ➡️ 6. transfer 4AB + 4BC
    14 dpt: betaHCG 1285 mlU/mL 🙀😻
    17 dpt: GS 5mm, YS 1 mm 🥰
    21 dpt: betaHCG 5840 mlU/mL 🥰
    Panorama: niskie ryzyka
    It's a girl! 💕

    Jesteśmy już w komplecie 💗🥰
  • Staraczka99 Ekspertka
    Postów: 198 467

    Wysłany: 14 czerwca 2025, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pauuulaa ja też widzę cień cienia! Jeszcze wcześnie, więc to chyba dobrze wróży 🍀

    Pauuulaa lubi tę wiadomość

    👩🏼31
    PCOS, insulinooporność, mięśniaki,
    jajowody drożne, histeroskopia i wyleczone zapalenie endometrium
    Kariotyp ✅
    KIR bx ✅

    👱🏻‍♂️33
    Obniżone parametry nasienia
    Fragmentacja DNA - 30% -> 14% -> 42%
    Kariotyp✅

    Starania od 04.2023

    07.2023 - 👼

    Starania z pomocą medyczną 02.2024

    ☘️03.2025 - IUI ❌ (lametta, clostilbegyt, menopour+ovitrelle)

    ➡️ 05.2025 - kwalifikacja do IVF
    ➡️ 31.05 - start stymulacji
    ➡️11.06 - punkcja - pobrano 26🥚-> 12 MII -> ❄️❄️2x4AA(PGT-A✅)
    ➡️ 14.08 - FET❄️ (Acard, Cyglogest, Besins, Prolutex)
    7dpt - 20,3 9dpt - 58,7 11dpt - 129 13dpt - 324
  • Pauuulaa Autorytet
    Postów: 5629 4522

    Wysłany: 14 czerwca 2025, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki dziewczyny. Mam nadzieję,ze tym razem kropkowi sie spodoba i się nie wypisze z "interesu" 😁 narazie bardzo ostrożnie podchodzę.

    Zrobilam facelle na tym samym moczu. Nie wiem czy za dlugo stal czy co. Ale on calkowicie negatywny.... Moze tak nie mozna robic 🤷 takze czekam do jutra z kolejnym 🤞🍀

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 czerwca 2025, 11:30

    Mq1991, kicia_kocia, Agnesss88, Alicee2024 lubią tę wiadomość

    08.2012 26tc💔
    06.2026 10 tc💔
    "Ja się wcale nie żale Panie Jezu, choć czasami trudno unieść to w sobie. Niech się stanie twoja wola Panie, tylko daj mi siłę w tej drodze..."

    👩
    pcos❌amh11,1❌ IO❌HbA1C❌insulina❌
    lewy jajowód niedrożny❌
    kariotyp✅ TSH✅ AntyTPO 10✅ cytologia✅ biopsja szyjki✅ hpv ✅

    👦
    azoospermia❌
    kariotyp❌

    age.png

    1iui 04.2022-09.05⏸️
    Beta hcg:10.05 90.1/12.05 -214
    24.05-5t3 jest zarodek
    07.06 -8t2 ❤️crl16 mm.
    24.06 10t5-crl 36.7 mm tętno170
    04.07 prenatalne-12t1-crl 5.16 cm
    09.08 17t2 175g💙
    29.08- 20t2 połówkowe🆗350g 21t3- 392g/24t6-670g/28t6-1400g/31t2- 1900g/32t3-2100g/35t3-2800g/37t3-3400g

    01.2023-38t6d/3950g/56cm👶

    WRACAMY
    11.24 iui❌
    23🥚➡️MII19➡️9❄️
    1FET-cb
    2FET-cb
    3FET-b-hcg-0
    4FET9+2poronienie zatrzymane🖤💔
  • Nowa2024 Autorytet
    Postów: 5322 8914

    Wysłany: 14 czerwca 2025, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pauuulaa trzymam kciuki niech ciemnieje! 🤞🤞🤞🍀🍀🍀

    Miłego tego ciepłego weekendu dziewczyny! ☀️☀️☀️
    U nas od rana latanie, bo w poniedziałek zaczyna się u nas remont więc jeszcze dzisiaj były remontowe zakupy, odebraliśmy płytki, mąż ogarnął w garażu, teraz ogarnia jeszcze w ogrodzie a ja sobie leżę z nóżkami wystawionymi na słoneczko 😁

    Pauuulaa, kicia_kocia, Agnesss88, Alicee2024 lubią tę wiadomość

    🍼Starania od 06.2023
    👨‍⚕️Klinika leczenia niepłodności od 01.2024
    1xCP 💔⏸️
    2x IUI ❌
    —————————
    🍀🍀🍀Start IVF MZ🍀🍀🍀
    Mamy ❄️❄️❄️❄️ blastocysty
    1. FET+EG 5AA ✅🥹🍀🤞
    Dwa bobasy na pokładzie ♥️♥️
    NIFTY pro-zdrowi chłopcy 🩵🩵

    30+2 chłopcy są z nami na świecie 😍
    1930g 45 cm i 1900g 44 cm naszych kochanych Misiów 🐻🐻
  • MagdaLena88 Autorytet
    Postów: 1537 2995

    Wysłany: 14 czerwca 2025, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podziwiam Ciebie Paulla za testowanie! Ja przy in vitro to tylko idę w betę, jakoś za dużo jednych kresek w życiu widziałam... Mocne kciuki za mocną kreskę:)
    Ja już tylko czekam na gości i chyba mogę zająć się profesjonalnie organizacją imprez :) Chociaż coś czuję, że jutro nie będę w stanie zrobić nic więcej, poza odpoczywaniem:)

    Nowa2024, Pauuulaa, kicia_kocia, Agnesss88, Nessie, Alicee2024 lubią tę wiadomość

    Ona 38 lat-AMH 12.24. 0,9 08.25-1,42 Kir BX, Homocysteina 11,86❗️ 10.25. 13,8- 04.26
    On 41 lat-morfoglia 0%❗️
    Kariotypy prawidłowe
    10-12. 24' 3×IUI ❌️
    Styczeń 25-1 procedura-6🥚 1 zarodek 4.1.1
    10.02. 1 Transfer beta 9dpt 0,3✖️
    Marzec 25'-2 procedura 6🥚 1❄️3.2.2
    22.05. 2 Transfer beta 6dpt 0,7✖️
    Zmiana kliniki Invicta➡️Bocian
    biopsja endometrium CD56 >200❌️
    Cross Match-10.25 60,2%04.26-28,5
    1/26'-3 procedura-Ovaleap 300 i Mensinorm 75, 6 🥚, 2 dojrzałe- 2 zarodki, 2 zdrowe po PGTA ❄️❄️
    Immunosupresja -Equoral i Encorton -11tygodni
    07.05.26- 3 Transfer, Encorton, Smoflipid, Accofil, Cyclogest,Duphaston,Besins 6dp beta 0,2✖️
    ✨️czyli tak wygląda nasz koniec...✨️
  • Pauuulaa Autorytet
    Postów: 5629 4522

    Wysłany: 14 czerwca 2025, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MagdaLena88 wrote:
    Podziwiam Ciebie Paulla za testowanie! Ja przy in vitro to tylko idę w betę, jakoś za dużo jednych kresek w życiu widziałam... Mocne kciuki za mocną kreskę:)
    Ja już tylko czekam na gości i chyba mogę zająć się profesjonalnie organizacją imprez :) Chociaż coś czuję, że jutro nie będę w stanie zrobić nic więcej, poza odpoczywaniem:)
    Dzieki- jakos nie przeraza mnie ewentualny kolejny transfer, a tez chce wiedziec szybciej na ile moge sobie pozwolic. Wiecie ,czy moge dziecki podniesc ,czy na zakupy sama sie wybrac itp 🫣

    Milej imprezy kochana, szalej i baw sie 😁😁

    08.2012 26tc💔
    06.2026 10 tc💔
    "Ja się wcale nie żale Panie Jezu, choć czasami trudno unieść to w sobie. Niech się stanie twoja wola Panie, tylko daj mi siłę w tej drodze..."

    👩
    pcos❌amh11,1❌ IO❌HbA1C❌insulina❌
    lewy jajowód niedrożny❌
    kariotyp✅ TSH✅ AntyTPO 10✅ cytologia✅ biopsja szyjki✅ hpv ✅

    👦
    azoospermia❌
    kariotyp❌

    age.png

    1iui 04.2022-09.05⏸️
    Beta hcg:10.05 90.1/12.05 -214
    24.05-5t3 jest zarodek
    07.06 -8t2 ❤️crl16 mm.
    24.06 10t5-crl 36.7 mm tętno170
    04.07 prenatalne-12t1-crl 5.16 cm
    09.08 17t2 175g💙
    29.08- 20t2 połówkowe🆗350g 21t3- 392g/24t6-670g/28t6-1400g/31t2- 1900g/32t3-2100g/35t3-2800g/37t3-3400g

    01.2023-38t6d/3950g/56cm👶

    WRACAMY
    11.24 iui❌
    23🥚➡️MII19➡️9❄️
    1FET-cb
    2FET-cb
    3FET-b-hcg-0
    4FET9+2poronienie zatrzymane🖤💔
  • Agnesss88 Autorytet
    Postów: 401 975

    Wysłany: 14 czerwca 2025, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MagdaLena jakie pyszności szykowalas? Impreza dla tylu osób, ja bym chyba padła po tych przygotowaniach jak mucha zanim impreza by się zaczęła 😁

    ♀️ 37 AMH 1,51
    ♂️ 36

    Starania od 2020 roku

    10-12.2024 - 3xIUI ❌

    13.01.2025 - Wizyta kwalifikacyjna do IVF ✔️
    21.02.2025 - start stymulacji 💉 Ovuleap, Menopur
    01.03.2025 Punkcja, z 10 pęcherzyków pobrano 5 oocytów, tylko 2 dojrzałe komórki, jedna się zapłodniła... Jedna blastka 🫶
    06.03.2025 Transfer zarodka 3bc
    9 dpt Beta 79, 11 dpt Beta 207, 13 dpt Beta 393, 15 dpt Beta 881, 19 dpt Beta 4221, 25dpt Beta 20448
    09.04.2025 - 6t 6d USG jest bijące ❤️🥹CRL 0,63 cm
    22.04.2025 - 8t 5d krwawienie 🥲 krwiak 3,2x1,75, zarodek z ❤️ CRL 2,26 cm
    05.05.2025 10t 4d krwiak 2,25x0,75, CRL 3,83
    19.05.2025 12t 4d CRL 5,91
    26.05.2025 Prenatalne, niskie ryzyka, Syn 💙
    30.11.2025 Syn na świecie ❤️ waga 3200 g 53 cm

    age.png
  • neila6 Autorytet
    Postów: 254 476

    Wysłany: 14 czerwca 2025, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulaa cudownie 😍 niech się kropek rozgości🤞

    Miłego weekendu dziewczyny, korzystajcie ze słonka a Magdalena udanej imprezki 😊
    Ja przyjechałam do domku nad morze łapać oddech.

    Agnesss88, Nowa2024, Mq1991, kicia_kocia, Pauuulaa, Alicee2024 lubią tę wiadomość

    🙎‍♀️37 lat
    Amh 4,8
    Niedoczynność tarczycy
    🧔‍41 lat
    Obniżone parametry nasienia
    Kariotypy ✅

    03.2024 - 1 IUI ❌
    04.2024 - 2 IUI ❌
    05.2024 - 3 IUI ❌

    Histeroskopia i cd138 - stan zapalny —> wyleczony ✅

    Styczeń 2025 kwalifikacja do programu in vitro

    Start stymulacji 17.02 💉 Menopur 150 + luteina
    28.02 punkcja ➡️ 24 kumulusy 🥚➡️12 komórek
    Mamy 7 zarodków
    ❄️❄️❄️❄️ BL.5.1.1
    ❄️❄️ BL.5.2.2
    ❄️ BL.5.1.2
    Przygotowania do transferu —-> estrofem, vizarsin, acard —-> estrofem, luteina, cyclogest, ovitrelle, clexane
    03.06 transfer ❄️ BL. 5.1.1.
    6 dpt - beta 58.7 🤞🙏
    8 dpt - beta 160.26 🥹☘️
    9 dpt - beta 174.8
    10 dpt - beta 238.86
    13 dpt - beta 681.22 🥹
    17 dpt - beta 3857 ☘️🥹
    24 dpt - beta 22 242 ☘️🥰
    20.06 USG pęcherzyk w macicy 💕
    27.06 USG jest ❤️
  • Karolove Autorytet
    Postów: 954 2066

    Wysłany: 14 czerwca 2025, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny miłego weekendu Wam życzę, czy to na imprezach czy na relaksie 🥰 my już po naszym pierwszym wspólnym locie i też idziemy w relaks połączony ze zwiedzaniem 🤭

    Agnesss88, Nessie, Mq1991, kicia_kocia, Nowa2024, neila6, Alicee2024 lubią tę wiadomość

    Świadome starania od 2023
    Niepłodność idiopatyczna
    👱 31l 👩🏻 38l Wszystko ok 🍀

    2024: AMH 4.51
    udrożniony jajowód metodą sHSG 💚
    2x stymulacja Lamette i IUI ❌️

    2025:
    15.1.25 nowa klinika, rozpoczęcie stymulacji do IVF:
    2-10 dc Ovaleap 150 j.m. 7-10 dc Orgalutran 0.25mg
    25.01.25 punkcja 🏥 10 🥚 ➡️ 7🪺 ➡️ 3 x 511, 1 x 432
    30.01.25 transfer ET (duphaston, cyclogest) 💔
    5.03.25 II transfer FET (cyclogest)❄️
    10dpt betaHCG 171.91 😳 12dpt betaHCG 598.09 😳 prog 47.86 17dpt betaHCG 6772.60 🙈
    21dpt maleńkie ❤️🥹
    Chłopczyk 🩵🥹

    ❄️❄️ na zimowisku 🥹

    11.25 Miś 🐻 jest na świecie🥰🥹

    age.png
  • Mq1991 Autorytet
    Postów: 3637 4067

    Wysłany: 14 czerwca 2025, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pieknego weekendu i udanych imprezek Dziewczyny 😊
    Karolove zdradzisz gdzie odpoczywacie? 😊 baw się dobrze 😉

    Karolove, kicia_kocia, Nessie lubią tę wiadomość

    👱‍♀️ 34l👦🏻36l
    Starania od 08.2020, CP 💔 w 2022, Klinika leczenia niepłodności (Ovum Lublin) od 10.2023, 4 x stymulacja owulacji, 3 x IUI, 2x histeroskopia

    2025 I IVF
    -25.01 stymulacja (Ovaleap, Cetrotide, Gonapeptyl)
    -10.02 punkcja, 5 x ❄️
    -08.03/08.04 I i II FET ❌️
    -08.05 III FET poronienie 21dpt 💔
    -17.07 IV FET ❌️
    -08-12.2025 leczenie immunologiczne
    -20.12 V FET CB 💔
    2026 II IVF
    -10.01 stymulacja (Ovaleap, Cetrotide, Gonapeptyl)
    -22.01 punkcja, 6 x ❄️
    -12.02 VI FET (Estrofem, Besins, Cyclogest, Prolutex, Accofil, Encorton, Acard, Neoparin, Prograf) poronienie 20dpt 💔
    -04-06.2026 Ryeqo
    5 x ❄️ na zimowisku
  • Karolove Autorytet
    Postów: 954 2066

    Wysłany: 14 czerwca 2025, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jesteśmy w Austrii na kilka dni 😉 także dobry lot testowy bo krótki, w sierpniu do Hiszpanii się wybieramy i będzie trochę dłużej ale poza pasem, który jest niewygodny wszystko w porządku 😉

    kicia_kocia, Nowa2024, Mq1991, Nessie lubią tę wiadomość

    Świadome starania od 2023
    Niepłodność idiopatyczna
    👱 31l 👩🏻 38l Wszystko ok 🍀

    2024: AMH 4.51
    udrożniony jajowód metodą sHSG 💚
    2x stymulacja Lamette i IUI ❌️

    2025:
    15.1.25 nowa klinika, rozpoczęcie stymulacji do IVF:
    2-10 dc Ovaleap 150 j.m. 7-10 dc Orgalutran 0.25mg
    25.01.25 punkcja 🏥 10 🥚 ➡️ 7🪺 ➡️ 3 x 511, 1 x 432
    30.01.25 transfer ET (duphaston, cyclogest) 💔
    5.03.25 II transfer FET (cyclogest)❄️
    10dpt betaHCG 171.91 😳 12dpt betaHCG 598.09 😳 prog 47.86 17dpt betaHCG 6772.60 🙈
    21dpt maleńkie ❤️🥹
    Chłopczyk 🩵🥹

    ❄️❄️ na zimowisku 🥹

    11.25 Miś 🐻 jest na świecie🥰🥹

    age.png
  • Nessie Autorytet
    Postów: 436 712

    Wysłany: 14 czerwca 2025, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, pytałam na grupie miesięcznej ale nikt mi nie odpisał, więc zapytam i Was - może będziecie wiedzieć skoro jest tu kilka doświadczonych osób 🫄☺️
    Czy moje wyniki badań są poprawne? Mam transfer w poniedziałek. Badałam sie dzisiaj rano na czczo, bez żadnych leków.
    - progesteron 16,80 ng/ml
    - estradiol 477,00 pg/ml
    Ten estradiol nie za duży?

    Moja lekarka zaleciła mi zbadać tylko progesteron i napisała że jest ok, ja oczywiście zbadałam też estradiol. Może niepotrzebnie ale sprawdziłam co mówi chat o tym ile powinno być przed transferem i mówi że wynik powinien wynieść do 200 🤦
    Czy to się zmniejszy w ciągu 2 dni?

    👩🏻 35 +
    Mięśniaki, endometrioza III/ IV stopnia, niedoczynność tarczycy
    675 w PAI-1, C677T w MTHFR - hetero
    Niska ferrytyna
    Kariotypy OK ✅
    FraX OK ✅
    AMH 1,5 (10.24) -> 0,3 (01.25) -> 0,7 (03.25) -> 0,4 (06.25) -> 1,2 (09.25) -> 0,4 (01.26) -> 1,1 (03.26)

    👨🏻zdrowy ✅
    Starania od 2022 roku

    ***
    1 IVF
    2024 ->1 MII, degradacja, 0❄️

    2 IVF
    2025 ->1❄️ FET -> 8t 💔

    VIII -> biopsja endometrium -> zapalenie -> antybiotyk
    XI -> histeroskopia (adenomioza, zapalenie) -> antybiotyk

    3 IVF
    Il 2026 -> 2 x MI, degradacja, 0 ❄️

    ***
    Decyzja o AK
    Wyciszenie endometriozy?
  • Pauuulaa Autorytet
    Postów: 5629 4522

    Wysłany: 14 czerwca 2025, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nessie wrote:
    Hej, pytałam na grupie miesięcznej ale nikt mi nie odpisał, więc zapytam i Was - może będziecie wiedzieć skoro jest tu kilka doświadczonych osób 🫄☺️
    Czy moje wyniki badań są poprawne? Mam transfer w poniedziałek. Badałam sie dzisiaj rano na czczo, bez żadnych leków.
    - progesteron 16,80 ng/ml
    - estradiol 477,00 pg/ml
    Ten estradiol nie za duży?

    Moja lekarka zaleciła mi zbadać tylko progesteron i napisała że jest ok, ja oczywiście zbadałam też estradiol. Może niepotrzebnie ale sprawdziłam co mówi chat o tym ile powinno być przed transferem i mówi że wynik powinien wynieść do 200 🤦
    Czy to się zmniejszy w ciągu 2 dni?
    Jezeli jestes na cyklu sztucznym to progesteron min 10- ale im wiecej tym lepiej. Jezeli na cyklu naturalnym/ wspomaganym to przed wprowadzeniem progesteronu ponizej 1.
    Jezeli chodzi o estradiol to sie nie wypowiem, bo nie badalam nigdy przed transferem 😉 skoro lekarka twierdzi ,ze ok to nic tylko jej wierzyć.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 czerwca 2025, 22:01

    08.2012 26tc💔
    06.2026 10 tc💔
    "Ja się wcale nie żale Panie Jezu, choć czasami trudno unieść to w sobie. Niech się stanie twoja wola Panie, tylko daj mi siłę w tej drodze..."

    👩
    pcos❌amh11,1❌ IO❌HbA1C❌insulina❌
    lewy jajowód niedrożny❌
    kariotyp✅ TSH✅ AntyTPO 10✅ cytologia✅ biopsja szyjki✅ hpv ✅

    👦
    azoospermia❌
    kariotyp❌

    age.png

    1iui 04.2022-09.05⏸️
    Beta hcg:10.05 90.1/12.05 -214
    24.05-5t3 jest zarodek
    07.06 -8t2 ❤️crl16 mm.
    24.06 10t5-crl 36.7 mm tętno170
    04.07 prenatalne-12t1-crl 5.16 cm
    09.08 17t2 175g💙
    29.08- 20t2 połówkowe🆗350g 21t3- 392g/24t6-670g/28t6-1400g/31t2- 1900g/32t3-2100g/35t3-2800g/37t3-3400g

    01.2023-38t6d/3950g/56cm👶

    WRACAMY
    11.24 iui❌
    23🥚➡️MII19➡️9❄️
    1FET-cb
    2FET-cb
    3FET-b-hcg-0
    4FET9+2poronienie zatrzymane🖤💔
  • Nessie Autorytet
    Postów: 436 712

    Wysłany: 14 czerwca 2025, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pauuulaa wrote:
    Jezeli jestes na cyklu sztucznym to progesteron min 10- ale im wiecej tym lepiej. Jezeli na cyklu naturalnym/ wspomaganym to przed wprowadzeniem progesteronu ponizej 1.
    Jezeli chodzi o estradiol to sie nie wypowiem, bo nie badalam nigdy przed transferem 😉 skoro lekarka twierdzi ,ze ok to nic tylko jej wierzyć.

    Dziękuję za odpowiedź.
    Jestem na sztucznym cyklu. Lekarka napisała że progesteron ok, nic nie napisała o estradiolu. Ale zrobiłam to badanie nadprogramowo widząc że kilka dziewczyn na forum też robiło 🤦 🙄

    👩🏻 35 +
    Mięśniaki, endometrioza III/ IV stopnia, niedoczynność tarczycy
    675 w PAI-1, C677T w MTHFR - hetero
    Niska ferrytyna
    Kariotypy OK ✅
    FraX OK ✅
    AMH 1,5 (10.24) -> 0,3 (01.25) -> 0,7 (03.25) -> 0,4 (06.25) -> 1,2 (09.25) -> 0,4 (01.26) -> 1,1 (03.26)

    👨🏻zdrowy ✅
    Starania od 2022 roku

    ***
    1 IVF
    2024 ->1 MII, degradacja, 0❄️

    2 IVF
    2025 ->1❄️ FET -> 8t 💔

    VIII -> biopsja endometrium -> zapalenie -> antybiotyk
    XI -> histeroskopia (adenomioza, zapalenie) -> antybiotyk

    3 IVF
    Il 2026 -> 2 x MI, degradacja, 0 ❄️

    ***
    Decyzja o AK
    Wyciszenie endometriozy?
‹‹ 294 295 296 297 298 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak interpretować wynik testu ciążowego i co robić dalej?

Testy ciążowe są jednymi z najczęściej stosowanych narzędzi diagnostycznych w warunkach domowych. Choć ich obsługa wydaje się prosta, interpretacja wyniku może wzbudzać wiele pytań - zwłaszcza gdy rezultat jest niejednoznaczny, pojawia się wcześniej niż zaleca producent lub gdy towarzyszą mu objawy wymagające szerszej oceny medycznej. Zrozumienie działania testów wykrywających gonadotropinę kosmówkową (hCG), a także świadomość ograniczeń tych metod pozwala trafniej ocenić sytuację i podjąć odpowiednie kroki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen w ciąży i po porodzie – jak regulowane podparcie ciała wpływa na kręgosłup i miednicę?

Oczekiwanie na przyjście na świat nowego członka rodziny to moment pełen emocji, który wiąże się z ogromnymi zmianami zachodzącymi w anatomii przyszłej mamy. Rosnący brzuszek stopniowo przesuwa środek ciężkości ciała, co bardzo często skutkuje uciążliwym dyskomfortem towarzyszącym kobiecie nawet podczas nocnego odpoczynku. Znalezienie wygodnej pozycji staje się prawdziwym wyzwaniem, zwłaszcza kiedy tradycyjne poduszki i akcesoria przestają przynosić upragnioną ulgę zmęczonym plecom. Prawidłowa regeneracja jest warunkiem zachowania sił witalnych, dlatego warto zrozumieć, jak powierzchnia, na której śpisz, realnie oddziałuje na twoje zmieniające się ciało.

CZYTAJ WIĘCEJ