Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną 🍀IVF po nieudanych IUI 🍀
Odpowiedz

🍀IVF po nieudanych IUI 🍀

Oceń ten wątek:
  • Paprykaa Autorytet
    Postów: 1107 1579

    Wysłany: 16 czerwca 2025, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny na już po. Wg lekarza wynik histeroskopii idealny- żadnych polipów przegrody nic zupełnie.
    Ale jeszcze jestem przed rozmową z lekarzem.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 czerwca 2025, 09:36

    Nessie, kicia_kocia, Karolove, Mq1991, Pauuulaa, Agnesss88, Nowa2024, Staraczka99, MagdaLena88, Daga121222 lubią tę wiadomość

    Starania od 01.2024
    👧🏻 31 👦🏻 30
    wszystkie badania super 🙌🏼

    02.24 7 tc 💔
    08.24 cb 💔
    3 x IUI- 1 cb 💔

    05.2025 IVF 🚀
    16.06.25- histeroskopia- stan zapalny endo
    27.08 transfer 5.1.1. po PGTA, 8dpt beta 5,6, 10 dpt 2,3 💔
    21.11 histeroskopia nr 2- WRESZCIE DIAGNOZA- stan zapalny endometrium, adenomioza podśluzówkowa, mikropolipy 😳

    ⏳ leczenie- sztuczna menopauza, antybiotyki, probiotyki

    5.03 transfer 🍀 6 dpt bhcg 43,6 7dpt bhcg 71 9 dpt 189 12 dpt beta 1065 14dpt beta 3154 16 dpt 6718🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀

    26.03 USG zarodek 🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀
    28.03 USG serduszko ❤️
    2.04 serduszko bije ❤️

    4.05 Felia test- zdrowa Dziewczynka 🥹👧🏻🌸
    7.05 USG prenatalne- zdrowy Bobasek 👶🏻🌸

    Wiem, że się uda 🍀❤️👶🏻

    preg.png
  • Alicee2024 Autorytet
    Postów: 1224 2602

    Wysłany: 16 czerwca 2025, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paprykaa wrote:
    Dziewczyny na już po. Wg lekarza wynik histeroskopii idealny- żadnych polipów przegro nic zupełnie.
    Ale jeszcze jestem przed rozmową z lekarzem.

    Wow, jakoś szybko to u Ciebie poszło 😊
    Prywatnie robiłaś histero? Biopsję też zrobili?

    Paprykaa lubi tę wiadomość

    ♀️31l. ---> AMH 5,11 (1.25r.)
    kir Bx, HLA-C C1/C2, PAI-1, MTHFR - hetero
    ANA1, panel limf. (NK 10%) ✔️
    ♂️ 35l. - obniżone parametry nasienia
    Cross-match: 36,3 (2.25r.), 32,1% (9.25r.) ✖️

    10.2024 - 11.2024 -2x IUI ✖️
    28.12 kwalif. I IVF
    10.01.25 - stymulacja - Ovaleap, Cetrotide, Gonapeptyl
    23.01 - Punkcja - 5 x ❄️
    18.02 I FET ✖️ || 20.03 II FET ✖️ CB💔
    23.04 III FET ✖️|| 26.08 IV FET ✖️|| 30.09 V FET ✖️ (accofil, encorton, acard, prolutex, neoparin, estrofem, besins, cyclogest)

    5.25 - histero (usunięte polipy) cd138 ✔️ || cd56 ✔️
    7/8. 25 - immunosupresja
    2.12 - ponowna biopsja: cd138 ✖️ || cd56 ✔️

    II IVF 8.01.26- kwalif.
    21.01. 26 - stym, długi protok. (Gonapeptyl) —> torbiel —> 12.03 start stym. (Ovaleap, Menopur, Gonapeptyl)
    30.03 - punkcja - 3 x ❄️
    28.04 - VI FET CB 💔 leki jw + prograf

    5/6. 26r. - wyciszenie Ryego
  • Nessie Autorytet
    Postów: 436 712

    Wysłany: 16 czerwca 2025, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paprykaa wrote:
    Dziewczyny na już po. Wg lekarza wynik histeroskopii idealny- żadnych polipów przegro nic zupełnie.
    Ale jeszcze jestem przed rozmową z lekarzem.

    Super, to świetnie! 👏
    Dziewczyny, dziękuję, ja również życzę wszystkim pięknego i pomyślnego dnia
    Paula, oby beta wyszła jak najwyższa!
    Daga, oby nasze zarodeczki wgryzły się bardzo mocno i nas nie opuszczały przez najbliższe 9 miesięcy.
    Agnes, powodzenia u lekarza.

    Fighting! 💪🍀✊

    Pauuulaa, Paprykaa, kicia_kocia, Mq1991, Karolove, Alicee2024, Agnesss88, MagdaLena88, Daga121222 lubią tę wiadomość

    👩🏻 35 +
    Mięśniaki, endometrioza III/ IV stopnia, niedoczynność tarczycy
    675 w PAI-1, C677T w MTHFR - hetero
    Niska ferrytyna
    Kariotypy OK ✅
    FraX OK ✅
    AMH 1,5 (10.24) -> 0,3 (01.25) -> 0,7 (03.25) -> 0,4 (06.25) -> 1,2 (09.25) -> 0,4 (01.26) -> 1,1 (03.26)

    👨🏻zdrowy ✅
    Starania od 2022 roku

    ***
    1 IVF
    2024 ->1 MII, degradacja, 0❄️

    2 IVF
    2025 ->1❄️ FET -> 8t 💔

    VIII -> biopsja endometrium -> zapalenie -> antybiotyk
    XI -> histeroskopia (adenomioza, zapalenie) -> antybiotyk

    3 IVF
    Il 2026 -> 2 x MI, degradacja, 0 ❄️

    ***
    Decyzja o AK
    Wyciszenie endometriozy?
  • Pauuulaa Autorytet
    Postów: 5629 4522

    Wysłany: 16 czerwca 2025, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicee2024 wrote:
    Daga ostatnie godziny oczekiwania 🥰
    Obyś dostała dobre wieści od embriologow ❤️

    Paula krew oddana? 😊
    Tak 🫣 boje sie jak nigdy

    Paprykaa lubi tę wiadomość

    08.2012 26tc💔
    06.2026 10 tc💔
    "Ja się wcale nie żale Panie Jezu, choć czasami trudno unieść to w sobie. Niech się stanie twoja wola Panie, tylko daj mi siłę w tej drodze..."

    👩
    pcos❌amh11,1❌ IO❌HbA1C❌insulina❌
    lewy jajowód niedrożny❌
    kariotyp✅ TSH✅ AntyTPO 10✅ cytologia✅ biopsja szyjki✅ hpv ✅

    👦
    azoospermia❌
    kariotyp❌

    age.png

    1iui 04.2022-09.05⏸️
    Beta hcg:10.05 90.1/12.05 -214
    24.05-5t3 jest zarodek
    07.06 -8t2 ❤️crl16 mm.
    24.06 10t5-crl 36.7 mm tętno170
    04.07 prenatalne-12t1-crl 5.16 cm
    09.08 17t2 175g💙
    29.08- 20t2 połówkowe🆗350g 21t3- 392g/24t6-670g/28t6-1400g/31t2- 1900g/32t3-2100g/35t3-2800g/37t3-3400g

    01.2023-38t6d/3950g/56cm👶

    WRACAMY
    11.24 iui❌
    23🥚➡️MII19➡️9❄️
    1FET-cb
    2FET-cb
    3FET-b-hcg-0
    4FET9+2poronienie zatrzymane🖤💔
  • Paprykaa Autorytet
    Postów: 1107 1579

    Wysłany: 16 czerwca 2025, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicee2024 wrote:
    Wow, jakoś szybko to u Ciebie poszło 😊
    Prywatnie robiłaś histero? Biopsję też zrobili?

    Prywatnie, w sumie w ciągu 7 dni to ustaliłam.
    Ale też koszt 3300 🙃
    No trudno.
    Natomiast kocham opiekę w mojej klinice czuję się cudownie zaopiekowana właśnie.
    Od położnych przez anestezjologa i ginekologów.
    Właśnie podobno tylko hist pat pobrali.
    Ale zaraz się dowiem więcej.
    Czas oczekiwania 2 tyg więc możliwe że 2 miesiączki z głowy…

    Starania od 01.2024
    👧🏻 31 👦🏻 30
    wszystkie badania super 🙌🏼

    02.24 7 tc 💔
    08.24 cb 💔
    3 x IUI- 1 cb 💔

    05.2025 IVF 🚀
    16.06.25- histeroskopia- stan zapalny endo
    27.08 transfer 5.1.1. po PGTA, 8dpt beta 5,6, 10 dpt 2,3 💔
    21.11 histeroskopia nr 2- WRESZCIE DIAGNOZA- stan zapalny endometrium, adenomioza podśluzówkowa, mikropolipy 😳

    ⏳ leczenie- sztuczna menopauza, antybiotyki, probiotyki

    5.03 transfer 🍀 6 dpt bhcg 43,6 7dpt bhcg 71 9 dpt 189 12 dpt beta 1065 14dpt beta 3154 16 dpt 6718🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀

    26.03 USG zarodek 🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀
    28.03 USG serduszko ❤️
    2.04 serduszko bije ❤️

    4.05 Felia test- zdrowa Dziewczynka 🥹👧🏻🌸
    7.05 USG prenatalne- zdrowy Bobasek 👶🏻🌸

    Wiem, że się uda 🍀❤️👶🏻

    preg.png
  • Paprykaa Autorytet
    Postów: 1107 1579

    Wysłany: 16 czerwca 2025, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pauuulaa wrote:
    Tak 🫣 boje sie jak nigdy

    Kciuki Paula. Ja nienawidzę robić bety. To jest dla mnie gorsze niż wszystkie zabiegi psychicznie…
    Ale damy radę. Pamiętaj nie jesteś z tym sama, a my wszystkie trzymamy mega kciuki 😘 🍀

    Pauuulaa, Nessie, kicia_kocia lubią tę wiadomość

    Starania od 01.2024
    👧🏻 31 👦🏻 30
    wszystkie badania super 🙌🏼

    02.24 7 tc 💔
    08.24 cb 💔
    3 x IUI- 1 cb 💔

    05.2025 IVF 🚀
    16.06.25- histeroskopia- stan zapalny endo
    27.08 transfer 5.1.1. po PGTA, 8dpt beta 5,6, 10 dpt 2,3 💔
    21.11 histeroskopia nr 2- WRESZCIE DIAGNOZA- stan zapalny endometrium, adenomioza podśluzówkowa, mikropolipy 😳

    ⏳ leczenie- sztuczna menopauza, antybiotyki, probiotyki

    5.03 transfer 🍀 6 dpt bhcg 43,6 7dpt bhcg 71 9 dpt 189 12 dpt beta 1065 14dpt beta 3154 16 dpt 6718🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀

    26.03 USG zarodek 🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀
    28.03 USG serduszko ❤️
    2.04 serduszko bije ❤️

    4.05 Felia test- zdrowa Dziewczynka 🥹👧🏻🌸
    7.05 USG prenatalne- zdrowy Bobasek 👶🏻🌸

    Wiem, że się uda 🍀❤️👶🏻

    preg.png
  • Paprykaa Autorytet
    Postów: 1107 1579

    Wysłany: 16 czerwca 2025, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nessie wrote:
    Super, to świetnie! 👏
    Dziewczyny, dziękuję, ja również życzę wszystkim pięknego i pomyślnego dnia
    Paula, oby beta wyszła jak najwyższa!
    Daga, oby nasze zarodeczki wgryzły się bardzo mocno i nas nie opuszczały przez najbliższe 9 miesięcy.
    Agnes, powodzenia u lekarza.

    Fighting! 💪🍀✊

    Nessie a jak u Ciebie z transferem?
    Kiedy jest planowany?
    Czytałam cały wątek, ale chyba to znieczulenie mi sprało mózg 🤣🤣🤣🤣

    Starania od 01.2024
    👧🏻 31 👦🏻 30
    wszystkie badania super 🙌🏼

    02.24 7 tc 💔
    08.24 cb 💔
    3 x IUI- 1 cb 💔

    05.2025 IVF 🚀
    16.06.25- histeroskopia- stan zapalny endo
    27.08 transfer 5.1.1. po PGTA, 8dpt beta 5,6, 10 dpt 2,3 💔
    21.11 histeroskopia nr 2- WRESZCIE DIAGNOZA- stan zapalny endometrium, adenomioza podśluzówkowa, mikropolipy 😳

    ⏳ leczenie- sztuczna menopauza, antybiotyki, probiotyki

    5.03 transfer 🍀 6 dpt bhcg 43,6 7dpt bhcg 71 9 dpt 189 12 dpt beta 1065 14dpt beta 3154 16 dpt 6718🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀

    26.03 USG zarodek 🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀
    28.03 USG serduszko ❤️
    2.04 serduszko bije ❤️

    4.05 Felia test- zdrowa Dziewczynka 🥹👧🏻🌸
    7.05 USG prenatalne- zdrowy Bobasek 👶🏻🌸

    Wiem, że się uda 🍀❤️👶🏻

    preg.png
  • Nessie Autorytet
    Postów: 436 712

    Wysłany: 16 czerwca 2025, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paprykaa wrote:
    Nessie a jak u Ciebie z transferem?
    Kiedy jest planowany?
    Czytałam cały wątek, ale chyba to znieczulenie mi sprało mózg 🤣🤣🤣🤣

    Hehe, dzisiaj, mam być po 11 w klinice bo jeszcze jakiś wlew Atosiban mam mieć robiony.
    Miała z Was to któraś?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 czerwca 2025, 09:53

    Paprykaa lubi tę wiadomość

    👩🏻 35 +
    Mięśniaki, endometrioza III/ IV stopnia, niedoczynność tarczycy
    675 w PAI-1, C677T w MTHFR - hetero
    Niska ferrytyna
    Kariotypy OK ✅
    FraX OK ✅
    AMH 1,5 (10.24) -> 0,3 (01.25) -> 0,7 (03.25) -> 0,4 (06.25) -> 1,2 (09.25) -> 0,4 (01.26) -> 1,1 (03.26)

    👨🏻zdrowy ✅
    Starania od 2022 roku

    ***
    1 IVF
    2024 ->1 MII, degradacja, 0❄️

    2 IVF
    2025 ->1❄️ FET -> 8t 💔

    VIII -> biopsja endometrium -> zapalenie -> antybiotyk
    XI -> histeroskopia (adenomioza, zapalenie) -> antybiotyk

    3 IVF
    Il 2026 -> 2 x MI, degradacja, 0 ❄️

    ***
    Decyzja o AK
    Wyciszenie endometriozy?
  • Pauuulaa Autorytet
    Postów: 5629 4522

    Wysłany: 16 czerwca 2025, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paprykaa wrote:
    Kciuki Paula. Ja nienawidzę robić bety. To jest dla mnie gorsze niż wszystkie zabiegi psychicznie…
    Ale damy radę. Pamiętaj nie jesteś z tym sama, a my wszystkie trzymamy mega kciuki 😘 🍀
    Dziekuje 🫂 dzis mam slaby dzien 😔

    Paprykaa lubi tę wiadomość

    08.2012 26tc💔
    06.2026 10 tc💔
    "Ja się wcale nie żale Panie Jezu, choć czasami trudno unieść to w sobie. Niech się stanie twoja wola Panie, tylko daj mi siłę w tej drodze..."

    👩
    pcos❌amh11,1❌ IO❌HbA1C❌insulina❌
    lewy jajowód niedrożny❌
    kariotyp✅ TSH✅ AntyTPO 10✅ cytologia✅ biopsja szyjki✅ hpv ✅

    👦
    azoospermia❌
    kariotyp❌

    age.png

    1iui 04.2022-09.05⏸️
    Beta hcg:10.05 90.1/12.05 -214
    24.05-5t3 jest zarodek
    07.06 -8t2 ❤️crl16 mm.
    24.06 10t5-crl 36.7 mm tętno170
    04.07 prenatalne-12t1-crl 5.16 cm
    09.08 17t2 175g💙
    29.08- 20t2 połówkowe🆗350g 21t3- 392g/24t6-670g/28t6-1400g/31t2- 1900g/32t3-2100g/35t3-2800g/37t3-3400g

    01.2023-38t6d/3950g/56cm👶

    WRACAMY
    11.24 iui❌
    23🥚➡️MII19➡️9❄️
    1FET-cb
    2FET-cb
    3FET-b-hcg-0
    4FET9+2poronienie zatrzymane🖤💔
  • Mq1991 Autorytet
    Postów: 3637 4067

    Wysłany: 16 czerwca 2025, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Papryka no niby koszt niemały tej histeroskopii ale myślę, że komfort dużo większy niż w szpitalu 🫣 chwilą moment i jestes po. Mogę się mylić, ale wydaje mi się że w badaniu histopatologicznym wyszedłby ewentualnych stan zapalny :)
    Nessie pierwszy raz słyszę o takim wlewie 🤔 chyba u nas na wątku nikt tego nie miał 🤔

    Paprykaa, Nessie lubią tę wiadomość

    👱‍♀️ 34l👦🏻36l
    Starania od 08.2020, CP 💔 w 2022, Klinika leczenia niepłodności (Ovum Lublin) od 10.2023, 4 x stymulacja owulacji, 3 x IUI, 2x histeroskopia

    2025 I IVF
    -25.01 stymulacja (Ovaleap, Cetrotide, Gonapeptyl)
    -10.02 punkcja, 5 x ❄️
    -08.03/08.04 I i II FET ❌️
    -08.05 III FET poronienie 21dpt 💔
    -17.07 IV FET ❌️
    -08-12.2025 leczenie immunologiczne
    -20.12 V FET CB 💔
    2026 II IVF
    -10.01 stymulacja (Ovaleap, Cetrotide, Gonapeptyl)
    -22.01 punkcja, 6 x ❄️
    -12.02 VI FET (Estrofem, Besins, Cyclogest, Prolutex, Accofil, Encorton, Acard, Neoparin, Prograf) poronienie 20dpt 💔
    -04-06.2026 Ryeqo
    5 x ❄️ na zimowisku
  • Paprykaa Autorytet
    Postów: 1107 1579

    Wysłany: 16 czerwca 2025, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja już po. Lekarz potwierdził- wszystko w porządku. Powiedział, że dawno nie widział tak ładnej macicy. Pobrali wycinek i na te badania immuno CD38.
    Niby super, ale skąd to poronienie i cb.
    Jak zawsze wszystkie badania super, ale nadal bez odpowiedzi.
    Jednak cena 3800 😵‍💫😵‍💫😵‍💫

    Nessie lubi tę wiadomość

    Starania od 01.2024
    👧🏻 31 👦🏻 30
    wszystkie badania super 🙌🏼

    02.24 7 tc 💔
    08.24 cb 💔
    3 x IUI- 1 cb 💔

    05.2025 IVF 🚀
    16.06.25- histeroskopia- stan zapalny endo
    27.08 transfer 5.1.1. po PGTA, 8dpt beta 5,6, 10 dpt 2,3 💔
    21.11 histeroskopia nr 2- WRESZCIE DIAGNOZA- stan zapalny endometrium, adenomioza podśluzówkowa, mikropolipy 😳

    ⏳ leczenie- sztuczna menopauza, antybiotyki, probiotyki

    5.03 transfer 🍀 6 dpt bhcg 43,6 7dpt bhcg 71 9 dpt 189 12 dpt beta 1065 14dpt beta 3154 16 dpt 6718🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀

    26.03 USG zarodek 🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀
    28.03 USG serduszko ❤️
    2.04 serduszko bije ❤️

    4.05 Felia test- zdrowa Dziewczynka 🥹👧🏻🌸
    7.05 USG prenatalne- zdrowy Bobasek 👶🏻🌸

    Wiem, że się uda 🍀❤️👶🏻

    preg.png
  • Paprykaa Autorytet
    Postów: 1107 1579

    Wysłany: 16 czerwca 2025, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pauuulaa wrote:
    Dziekuje 🫂 dzis mam slaby dzien 😔

    Rozumiem Cię 🫂 Nasza droga to ciągle górki i dołki.
    Przytulam i wiem, że będzie dobrze. Jedyne nie wiem kiedy. Miejmy nadzieję, że już dziś 🥰

    Starania od 01.2024
    👧🏻 31 👦🏻 30
    wszystkie badania super 🙌🏼

    02.24 7 tc 💔
    08.24 cb 💔
    3 x IUI- 1 cb 💔

    05.2025 IVF 🚀
    16.06.25- histeroskopia- stan zapalny endo
    27.08 transfer 5.1.1. po PGTA, 8dpt beta 5,6, 10 dpt 2,3 💔
    21.11 histeroskopia nr 2- WRESZCIE DIAGNOZA- stan zapalny endometrium, adenomioza podśluzówkowa, mikropolipy 😳

    ⏳ leczenie- sztuczna menopauza, antybiotyki, probiotyki

    5.03 transfer 🍀 6 dpt bhcg 43,6 7dpt bhcg 71 9 dpt 189 12 dpt beta 1065 14dpt beta 3154 16 dpt 6718🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀

    26.03 USG zarodek 🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀
    28.03 USG serduszko ❤️
    2.04 serduszko bije ❤️

    4.05 Felia test- zdrowa Dziewczynka 🥹👧🏻🌸
    7.05 USG prenatalne- zdrowy Bobasek 👶🏻🌸

    Wiem, że się uda 🍀❤️👶🏻

    preg.png
  • Alicee2024 Autorytet
    Postów: 1224 2602

    Wysłany: 16 czerwca 2025, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Papryka pewnie sama histero 3300 kosztowała plus doliczyli za wycinki do badań 😳 i stąd ta wyższa kwota. Właśnie kurcze z jednej strony fajnie, ze nic nie wyszło. Ale z drugiej strony człowiek przynajmniej poznałby przyczynę niepowodzeń i mógł ją wyeliminować 🥺
    A tak to dalej niewiadomo o co chodzi.

    Paula jesteś fighterka! Ta beta Cię i tak nie złamie. Bez względu na wynik ✊🏻✊🏻✊🏻 🫂

    Nessie ja też nie kojarzę takiego wlewu. Mi podają nospe w kroplówce przed transferem. Mam nadzieję, że to będzie Twój jedyny transfer - ten udany 🥺

    Nessie, Paprykaa lubią tę wiadomość

    ♀️31l. ---> AMH 5,11 (1.25r.)
    kir Bx, HLA-C C1/C2, PAI-1, MTHFR - hetero
    ANA1, panel limf. (NK 10%) ✔️
    ♂️ 35l. - obniżone parametry nasienia
    Cross-match: 36,3 (2.25r.), 32,1% (9.25r.) ✖️

    10.2024 - 11.2024 -2x IUI ✖️
    28.12 kwalif. I IVF
    10.01.25 - stymulacja - Ovaleap, Cetrotide, Gonapeptyl
    23.01 - Punkcja - 5 x ❄️
    18.02 I FET ✖️ || 20.03 II FET ✖️ CB💔
    23.04 III FET ✖️|| 26.08 IV FET ✖️|| 30.09 V FET ✖️ (accofil, encorton, acard, prolutex, neoparin, estrofem, besins, cyclogest)

    5.25 - histero (usunięte polipy) cd138 ✔️ || cd56 ✔️
    7/8. 25 - immunosupresja
    2.12 - ponowna biopsja: cd138 ✖️ || cd56 ✔️

    II IVF 8.01.26- kwalif.
    21.01. 26 - stym, długi protok. (Gonapeptyl) —> torbiel —> 12.03 start stym. (Ovaleap, Menopur, Gonapeptyl)
    30.03 - punkcja - 3 x ❄️
    28.04 - VI FET CB 💔 leki jw + prograf

    5/6. 26r. - wyciszenie Ryego
  • Mq1991 Autorytet
    Postów: 3637 4067

    Wysłany: 16 czerwca 2025, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Neila A Ty dziś badalas betę? 😉

    👱‍♀️ 34l👦🏻36l
    Starania od 08.2020, CP 💔 w 2022, Klinika leczenia niepłodności (Ovum Lublin) od 10.2023, 4 x stymulacja owulacji, 3 x IUI, 2x histeroskopia

    2025 I IVF
    -25.01 stymulacja (Ovaleap, Cetrotide, Gonapeptyl)
    -10.02 punkcja, 5 x ❄️
    -08.03/08.04 I i II FET ❌️
    -08.05 III FET poronienie 21dpt 💔
    -17.07 IV FET ❌️
    -08-12.2025 leczenie immunologiczne
    -20.12 V FET CB 💔
    2026 II IVF
    -10.01 stymulacja (Ovaleap, Cetrotide, Gonapeptyl)
    -22.01 punkcja, 6 x ❄️
    -12.02 VI FET (Estrofem, Besins, Cyclogest, Prolutex, Accofil, Encorton, Acard, Neoparin, Prograf) poronienie 20dpt 💔
    -04-06.2026 Ryeqo
    5 x ❄️ na zimowisku
  • kicia_kocia Autorytet
    Postów: 2127 4129

    Wysłany: 16 czerwca 2025, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Te 3 tysie za histero to chyba mniej więcej standard na rynku. W mojej klinice też to tyle mniej wiecej kosztuje. I tak jak piszecie wiadomo ze fajnie nie NFZ. Ja mialam pierwsza histero na NFZ, ale wtedy sa 3 dni wyjete z życia plus czekanie na termin a prywatnie mozna praktycznie od ręki.
    Moj lekarz wspominal o histero w przypadku niepowodzenia obecnego transferu, wiec moze mnie też to czeka.
    Na razie czekamy 🤫🫣

    Paprykaa lubi tę wiadomość

    PCOS, starania o drugiego 👶🏼

    styczeń 2025 ➡️ start IVF 🚀
    Rekovelle 8 ug + Orgalutran + Gonapeptyl
    23 pobrane ➡️ 16 MII ➡️ 10 ❄️

    kwiecień ➡️ 1. transfer 5AA ❌️
    maj ➡️ 2. transfer 4AB ❌️
    czerwiec ➡️ 3. transfer 4AB❌️
    czerwiec ➡️ histeroskopia + cd138 ✅️
    sierpień ➡️ 4. transfer 4BB ❌️
    wrzesień ➡️ 5. transfer 4AB + 4AC ❌️
    październik ➡️ 6. transfer 4AB + 4BC
    14 dpt: betaHCG 1285 mlU/mL 🙀😻
    17 dpt: GS 5mm, YS 1 mm 🥰
    21 dpt: betaHCG 5840 mlU/mL 🥰
    Panorama: niskie ryzyka
    It's a girl! 💕

    Jesteśmy już w komplecie 💗🥰
  • Staraczka99 Ekspertka
    Postów: 198 467

    Wysłany: 16 czerwca 2025, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiem Wam dziewczyny, że ja dzis jestem taka zestresowana ile uda się uzyskać tych zarodków, że prawie nie jestem w stanie pracować i wszystko mi się rozmywa. Te ostatnie dni były dla mnie takie ciężkie psychicznie nie wiem jak Wy sobie radziłyście, ja mam w głowie wizję, że moje komórki są tak słabe jakościowo bo tylko 6 dało się zapłodnić z 12 plus nasienie mojego partnera też słabe, że nic nie zostanie. Najgorsze, że dziś jest 5 doba a jak dzwonili dzień po punkcji powiedzieli, że zadzwonią z finalnym rezultatem hodowli we wtorek czyli jutro i myślałam, że jakby przestały się rozwijać to zadzwonili by wcześniej, ale dziś widziałam post dziewczyny, która jest w tej samej klinice co ja a punkcje miała dzień przede mną i jej przestały się rozwijać między 3 a 4 i dali jej znać dopiero dziś 🙈 jeżeli będę musiała podchodzić do następnej to chyba na ten czas czekania będę chciała jakieś relanium, albo cokolwiek

    Paprykaa lubi tę wiadomość

    👩🏼31
    PCOS, insulinooporność, mięśniaki,
    jajowody drożne, histeroskopia i wyleczone zapalenie endometrium
    Kariotyp ✅
    KIR bx ✅

    👱🏻‍♂️33
    Obniżone parametry nasienia
    Fragmentacja DNA - 30% -> 14% -> 42%
    Kariotyp✅

    Starania od 04.2023

    07.2023 - 👼

    Starania z pomocą medyczną 02.2024

    ☘️03.2025 - IUI ❌ (lametta, clostilbegyt, menopour+ovitrelle)

    ➡️ 05.2025 - kwalifikacja do IVF
    ➡️ 31.05 - start stymulacji
    ➡️11.06 - punkcja - pobrano 26🥚-> 12 MII -> ❄️❄️2x4AA(PGT-A✅)
    ➡️ 14.08 - FET❄️ (Acard, Cyglogest, Besins, Prolutex)
    7dpt - 20,3 9dpt - 58,7 11dpt - 129 13dpt - 324
  • Mq1991 Autorytet
    Postów: 3637 4067

    Wysłany: 16 czerwca 2025, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staraczka racja, to czekanie to był okropny czas 🫣 wiadomo, że różnie może być, ale moim zdaniem to że zaplodnilo Ci się 6 komórek z 12 to nie jest słaby tylko bardzo dobry wynik. Z tego może być 6 pięknych zarodków, a to wcale nie jest źle 😊

    Staraczka99, Nessie lubią tę wiadomość

    👱‍♀️ 34l👦🏻36l
    Starania od 08.2020, CP 💔 w 2022, Klinika leczenia niepłodności (Ovum Lublin) od 10.2023, 4 x stymulacja owulacji, 3 x IUI, 2x histeroskopia

    2025 I IVF
    -25.01 stymulacja (Ovaleap, Cetrotide, Gonapeptyl)
    -10.02 punkcja, 5 x ❄️
    -08.03/08.04 I i II FET ❌️
    -08.05 III FET poronienie 21dpt 💔
    -17.07 IV FET ❌️
    -08-12.2025 leczenie immunologiczne
    -20.12 V FET CB 💔
    2026 II IVF
    -10.01 stymulacja (Ovaleap, Cetrotide, Gonapeptyl)
    -22.01 punkcja, 6 x ❄️
    -12.02 VI FET (Estrofem, Besins, Cyclogest, Prolutex, Accofil, Encorton, Acard, Neoparin, Prograf) poronienie 20dpt 💔
    -04-06.2026 Ryeqo
    5 x ❄️ na zimowisku
  • Alicee2024 Autorytet
    Postów: 1224 2602

    Wysłany: 16 czerwca 2025, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staraczka, to czekanie jest najgorsze. Fakt 😫 bo trzeba się nastawiać na każdy możliwy scenariusz. Dłuży się niemiłosiernie. Ale dla otuchy, u nas też zapłodnili 6 komórek mimo, że pęcherzyków miałam bardzo dużo. 4 ładne zarodki zamrozili w 5 dobie. Jeden jeszcze był pod obserwacją do 6 dobry i wtedy też go zamrozili więc ze stosunkowo nie dużej ilości dojrzałych komórek, udało się osiągnąć aż 5 zarodków 😁 mój mąż też ma kiepskie nasienie. Także nie ma reguły. Trzeba wierzyć 🥹 w laboratorium teraz dzieją się cuda ❤️

    Staraczka99, Nessie, Paprykaa lubią tę wiadomość

    ♀️31l. ---> AMH 5,11 (1.25r.)
    kir Bx, HLA-C C1/C2, PAI-1, MTHFR - hetero
    ANA1, panel limf. (NK 10%) ✔️
    ♂️ 35l. - obniżone parametry nasienia
    Cross-match: 36,3 (2.25r.), 32,1% (9.25r.) ✖️

    10.2024 - 11.2024 -2x IUI ✖️
    28.12 kwalif. I IVF
    10.01.25 - stymulacja - Ovaleap, Cetrotide, Gonapeptyl
    23.01 - Punkcja - 5 x ❄️
    18.02 I FET ✖️ || 20.03 II FET ✖️ CB💔
    23.04 III FET ✖️|| 26.08 IV FET ✖️|| 30.09 V FET ✖️ (accofil, encorton, acard, prolutex, neoparin, estrofem, besins, cyclogest)

    5.25 - histero (usunięte polipy) cd138 ✔️ || cd56 ✔️
    7/8. 25 - immunosupresja
    2.12 - ponowna biopsja: cd138 ✖️ || cd56 ✔️

    II IVF 8.01.26- kwalif.
    21.01. 26 - stym, długi protok. (Gonapeptyl) —> torbiel —> 12.03 start stym. (Ovaleap, Menopur, Gonapeptyl)
    30.03 - punkcja - 3 x ❄️
    28.04 - VI FET CB 💔 leki jw + prograf

    5/6. 26r. - wyciszenie Ryego
  • kicia_kocia Autorytet
    Postów: 2127 4129

    Wysłany: 16 czerwca 2025, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staraczka, też myślę ze 6 to bardzo standardowy wynik i dobrze wróży na liczbę zarodków. Szczególnie ze jesteś młoda, więc tak jakosc komorek jest pewnie calkiem dobra.
    Czekanie w ivf to jest najgorsza tortura. Najpierw czekasz na wynik hodowli, potem na transfery, wyniki bety🤯

    Nessie, Paprykaa lubią tę wiadomość

    PCOS, starania o drugiego 👶🏼

    styczeń 2025 ➡️ start IVF 🚀
    Rekovelle 8 ug + Orgalutran + Gonapeptyl
    23 pobrane ➡️ 16 MII ➡️ 10 ❄️

    kwiecień ➡️ 1. transfer 5AA ❌️
    maj ➡️ 2. transfer 4AB ❌️
    czerwiec ➡️ 3. transfer 4AB❌️
    czerwiec ➡️ histeroskopia + cd138 ✅️
    sierpień ➡️ 4. transfer 4BB ❌️
    wrzesień ➡️ 5. transfer 4AB + 4AC ❌️
    październik ➡️ 6. transfer 4AB + 4BC
    14 dpt: betaHCG 1285 mlU/mL 🙀😻
    17 dpt: GS 5mm, YS 1 mm 🥰
    21 dpt: betaHCG 5840 mlU/mL 🥰
    Panorama: niskie ryzyka
    It's a girl! 💕

    Jesteśmy już w komplecie 💗🥰
  • Pauuulaa Autorytet
    Postów: 5629 4522

    Wysłany: 16 czerwca 2025, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicee2024 wrote:
    Papryka pewnie sama histero 3300 kosztowała plus doliczyli za wycinki do badań 😳 i stąd ta wyższa kwota. Właśnie kurcze z jednej strony fajnie, ze nic nie wyszło. Ale z drugiej strony człowiek przynajmniej poznałby przyczynę niepowodzeń i mógł ją wyeliminować 🥺
    A tak to dalej niewiadomo o co chodzi.

    Paula jesteś fighterka! Ta beta Cię i tak nie złamie. Bez względu na wynik ✊🏻✊🏻✊🏻 🫂

    Nessie ja też nie kojarzę takiego wlewu. Mi podają nospe w kroplówce przed transferem. Mam nadzieję, że to będzie Twój jedyny transfer - ten udany 🥺
    Papryka pewnie tak jak Alice napisala. 3300 badanie plus wycinek.
    Ja tez tak place za kolposkopie i jezeli jest wedlug lekarza potrzebne wycinki do biopsji to +ok. 500 zl. Ale o tym dowiaduje sie dopiero odczas badania na fotelu 😉

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 czerwca 2025, 12:25

    Paprykaa lubi tę wiadomość

    08.2012 26tc💔
    06.2026 10 tc💔
    "Ja się wcale nie żale Panie Jezu, choć czasami trudno unieść to w sobie. Niech się stanie twoja wola Panie, tylko daj mi siłę w tej drodze..."

    👩
    pcos❌amh11,1❌ IO❌HbA1C❌insulina❌
    lewy jajowód niedrożny❌
    kariotyp✅ TSH✅ AntyTPO 10✅ cytologia✅ biopsja szyjki✅ hpv ✅

    👦
    azoospermia❌
    kariotyp❌

    age.png

    1iui 04.2022-09.05⏸️
    Beta hcg:10.05 90.1/12.05 -214
    24.05-5t3 jest zarodek
    07.06 -8t2 ❤️crl16 mm.
    24.06 10t5-crl 36.7 mm tętno170
    04.07 prenatalne-12t1-crl 5.16 cm
    09.08 17t2 175g💙
    29.08- 20t2 połówkowe🆗350g 21t3- 392g/24t6-670g/28t6-1400g/31t2- 1900g/32t3-2100g/35t3-2800g/37t3-3400g

    01.2023-38t6d/3950g/56cm👶

    WRACAMY
    11.24 iui❌
    23🥚➡️MII19➡️9❄️
    1FET-cb
    2FET-cb
    3FET-b-hcg-0
    4FET9+2poronienie zatrzymane🖤💔
‹‹ 296 297 298 299 300 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ