Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną 🍀IVF po nieudanych IUI 🍀
Odpowiedz

🍀IVF po nieudanych IUI 🍀

Oceń ten wątek:
  • Staraczka99 Ekspertka
    Postów: 198 467

    Wysłany: 16 czerwca 2025, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny musiałam się trochę pożalić bo już nie chce męczyć mojego partnera bo i tak mam wrażenie, że już ma mnie trochę dosyć i mojego sceptycznego myślenia bo przez to czekanie jestem ciężka a on też mnie tak wkurza bo on ma znowu w drugą stronę i jemu się wydaje, że jak zapłodnili te 6 to będzie 6 i mówi że przesadzam i ja wiem, że przesadzam, ale nie musi mi tego mówić 😂 No właśnie powiem Wam, że ja mam poczucie, że podczas tych starań nawet nie ivf, ale generalnie to ciągle na coś czekam 🙈 a teraz to już w ogóle 🫣

    kicia_kocia, Nowa2024, Nessie, Agnesss88, Paprykaa lubią tę wiadomość

    👩🏼31
    PCOS, insulinooporność, mięśniaki,
    jajowody drożne, histeroskopia i wyleczone zapalenie endometrium
    Kariotyp ✅
    KIR bx ✅

    👱🏻‍♂️33
    Obniżone parametry nasienia
    Fragmentacja DNA - 30% -> 14% -> 42%
    Kariotyp✅

    Starania od 04.2023

    07.2023 - 👼

    Starania z pomocą medyczną 02.2024

    ☘️03.2025 - IUI ❌ (lametta, clostilbegyt, menopour+ovitrelle)

    ➡️ 05.2025 - kwalifikacja do IVF
    ➡️ 31.05 - start stymulacji
    ➡️11.06 - punkcja - pobrano 26🥚-> 12 MII -> ❄️❄️2x4AA(PGT-A✅)
    ➡️ 14.08 - FET❄️ (Acard, Cyglogest, Besins, Prolutex)
    7dpt - 20,3 9dpt - 58,7 11dpt - 129 13dpt - 324
  • Nowa2024 Autorytet
    Postów: 5322 8914

    Wysłany: 16 czerwca 2025, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staraczka99 wrote:
    Dzięki dziewczyny musiałam się trochę pożalić bo już nie chce męczyć mojego partnera bo i tak mam wrażenie, że już ma mnie trochę dosyć i mojego sceptycznego myślenia bo przez to czekanie jestem ciężka a on też mnie tak wkurza bo on ma znowu w drugą stronę i jemu się wydaje, że jak zapłodnili te 6 to będzie 6 i mówi że przesadzam i ja wiem, że przesadzam, ale nie musi mi tego mówić 😂 No właśnie powiem Wam, że ja mam poczucie, że podczas tych starań nawet nie ivf, ale generalnie to ciągle na coś czekam 🙈 a teraz to już w ogóle 🫣

    Spokojnie 😉
    U mnie nadawało się 5 komórek do zaplodnienia i udało się z tego uzyskać 4 zarodki 😉
    Czekamy razem z tobą! 🤞🍀

    Staraczka99, Nessie, kicia_kocia, Paprykaa lubią tę wiadomość

    🍼Starania od 06.2023
    👨‍⚕️Klinika leczenia niepłodności od 01.2024
    1xCP 💔⏸️
    2x IUI ❌
    —————————
    🍀🍀🍀Start IVF MZ🍀🍀🍀
    Mamy ❄️❄️❄️❄️ blastocysty
    1. FET+EG 5AA ✅🥹🍀🤞
    Dwa bobasy na pokładzie ♥️♥️
    NIFTY pro-zdrowi chłopcy 🩵🩵

    30+2 chłopcy są z nami na świecie 😍
    1930g 45 cm i 1900g 44 cm naszych kochanych Misiów 🐻🐻
  • Nessie Autorytet
    Postów: 436 712

    Wysłany: 16 czerwca 2025, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już po transferze, za 9 dni mam testować. Ciekawe czy wytrzymam 😅

    kicia_kocia, Agnesss88, Pauuulaa, Alicee2024, MagdaLena88, Karolove, Staraczka99, Mq1991, Paprykaa, LS, Daga121222, Nowa2024 lubią tę wiadomość

    👩🏻 35 +
    Mięśniaki, endometrioza III/ IV stopnia, niedoczynność tarczycy
    675 w PAI-1, C677T w MTHFR - hetero
    Niska ferrytyna
    Kariotypy OK ✅
    FraX OK ✅
    AMH 1,5 (10.24) -> 0,3 (01.25) -> 0,7 (03.25) -> 0,4 (06.25) -> 1,2 (09.25) -> 0,4 (01.26) -> 1,1 (03.26)

    👨🏻zdrowy ✅
    Starania od 2022 roku

    ***
    1 IVF
    2024 ->1 MII, degradacja, 0❄️

    2 IVF
    2025 ->1❄️ FET -> 8t 💔

    VIII -> biopsja endometrium -> zapalenie -> antybiotyk
    XI -> histeroskopia (adenomioza, zapalenie) -> antybiotyk

    3 IVF
    Il 2026 -> 2 x MI, degradacja, 0 ❄️

    ***
    Decyzja o AK
    Wyciszenie endometriozy?
  • MagdaLena88 Autorytet
    Postów: 1537 2995

    Wysłany: 16 czerwca 2025, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kciuki mocne za wszystkie dzisiejsze bohaterki!

    Pauuulaa, Nessie, Paprykaa, Daga121222 lubią tę wiadomość

    Ona 38 lat-AMH 12.24. 0,9 08.25-1,42 Kir BX, Homocysteina 11,86❗️ 10.25. 13,8- 04.26
    On 41 lat-morfoglia 0%❗️
    Kariotypy prawidłowe
    10-12. 24' 3×IUI ❌️
    Styczeń 25-1 procedura-6🥚 1 zarodek 4.1.1
    10.02. 1 Transfer beta 9dpt 0,3✖️
    Marzec 25'-2 procedura 6🥚 1❄️3.2.2
    22.05. 2 Transfer beta 6dpt 0,7✖️
    Zmiana kliniki Invicta➡️Bocian
    biopsja endometrium CD56 >200❌️
    Cross Match-10.25 60,2%04.26-28,5
    1/26'-3 procedura-Ovaleap 300 i Mensinorm 75, 6 🥚, 2 dojrzałe- 2 zarodki, 2 zdrowe po PGTA ❄️❄️
    Immunosupresja -Equoral i Encorton -11tygodni
    07.05.26- 3 Transfer, Encorton, Smoflipid, Accofil, Cyclogest,Duphaston,Besins 6dp beta 0,2✖️
    ✨️czyli tak wygląda nasz koniec...✨️
  • kicia_kocia Autorytet
    Postów: 2127 4129

    Wysłany: 16 czerwca 2025, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Neila, a jak tam u ciebie? Planujesz kolejną betę?

    neila6 lubi tę wiadomość

    PCOS, starania o drugiego 👶🏼

    styczeń 2025 ➡️ start IVF 🚀
    Rekovelle 8 ug + Orgalutran + Gonapeptyl
    23 pobrane ➡️ 16 MII ➡️ 10 ❄️

    kwiecień ➡️ 1. transfer 5AA ❌️
    maj ➡️ 2. transfer 4AB ❌️
    czerwiec ➡️ 3. transfer 4AB❌️
    czerwiec ➡️ histeroskopia + cd138 ✅️
    sierpień ➡️ 4. transfer 4BB ❌️
    wrzesień ➡️ 5. transfer 4AB + 4AC ❌️
    październik ➡️ 6. transfer 4AB + 4BC
    14 dpt: betaHCG 1285 mlU/mL 🙀😻
    17 dpt: GS 5mm, YS 1 mm 🥰
    21 dpt: betaHCG 5840 mlU/mL 🥰
    Panorama: niskie ryzyka
    It's a girl! 💕

    Jesteśmy już w komplecie 💗🥰
  • neila6 Autorytet
    Postów: 254 476

    Wysłany: 16 czerwca 2025, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrobiłam dzisiaj betę i o dziwo wciąż nie ma wyniku, tak jak zazwyczaj o 13-14 już są. Wróciłam właśnie do domu i z walącym sercem otwierałam ale nic póki co, więc klasycznie - TRZEBA CZEKAĆ! :D tak jak piszecie, ivf to wieczne czekanie.

    Kciuki dziewczyny za dobre informacje!!!

    Paulaa Ty już masz wynik?

    Nessie lubi tę wiadomość

    🙎‍♀️37 lat
    Amh 4,8
    Niedoczynność tarczycy
    🧔‍41 lat
    Obniżone parametry nasienia
    Kariotypy ✅

    03.2024 - 1 IUI ❌
    04.2024 - 2 IUI ❌
    05.2024 - 3 IUI ❌

    Histeroskopia i cd138 - stan zapalny —> wyleczony ✅

    Styczeń 2025 kwalifikacja do programu in vitro

    Start stymulacji 17.02 💉 Menopur 150 + luteina
    28.02 punkcja ➡️ 24 kumulusy 🥚➡️12 komórek
    Mamy 7 zarodków
    ❄️❄️❄️❄️ BL.5.1.1
    ❄️❄️ BL.5.2.2
    ❄️ BL.5.1.2
    Przygotowania do transferu —-> estrofem, vizarsin, acard —-> estrofem, luteina, cyclogest, ovitrelle, clexane
    03.06 transfer ❄️ BL. 5.1.1.
    6 dpt - beta 58.7 🤞🙏
    8 dpt - beta 160.26 🥹☘️
    9 dpt - beta 174.8
    10 dpt - beta 238.86
    13 dpt - beta 681.22 🥹
    17 dpt - beta 3857 ☘️🥹
    24 dpt - beta 22 242 ☘️🥰
    20.06 USG pęcherzyk w macicy 💕
    27.06 USG jest ❤️
  • Pauuulaa Autorytet
    Postów: 5629 4522

    Wysłany: 16 czerwca 2025, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    neila6 wrote:
    Zrobiłam dzisiaj betę i o dziwo wciąż nie ma wyniku, tak jak zazwyczaj o 13-14 już są. Wróciłam właśnie do domu i z walącym sercem otwierałam ale nic póki co, więc klasycznie - TRZEBA CZEKAĆ! :D tak jak piszecie, ivf to wieczne czekanie.

    Kciuki dziewczyny za dobre informacje!!!

    Paulaa Ty już masz wynik?
    U mnie tez nie ma jeszcze. Dopiero po 13.00 zostaly probki zarejestrowane 🙈 a tez juz niemal na pamiec znam numer od sprawdzania 🫣
    U mnie pewnie po 17.00 beda, bo ode mnie z przychodni sa dostarczane do punktu diannostyki we Wrocławiu

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 czerwca 2025, 14:41

    08.2012 26tc💔
    06.2026 10 tc💔
    "Ja się wcale nie żale Panie Jezu, choć czasami trudno unieść to w sobie. Niech się stanie twoja wola Panie, tylko daj mi siłę w tej drodze..."

    👩
    pcos❌amh11,1❌ IO❌HbA1C❌insulina❌
    lewy jajowód niedrożny❌
    kariotyp✅ TSH✅ AntyTPO 10✅ cytologia✅ biopsja szyjki✅ hpv ✅

    👦
    azoospermia❌
    kariotyp❌

    age.png

    1iui 04.2022-09.05⏸️
    Beta hcg:10.05 90.1/12.05 -214
    24.05-5t3 jest zarodek
    07.06 -8t2 ❤️crl16 mm.
    24.06 10t5-crl 36.7 mm tętno170
    04.07 prenatalne-12t1-crl 5.16 cm
    09.08 17t2 175g💙
    29.08- 20t2 połówkowe🆗350g 21t3- 392g/24t6-670g/28t6-1400g/31t2- 1900g/32t3-2100g/35t3-2800g/37t3-3400g

    01.2023-38t6d/3950g/56cm👶

    WRACAMY
    11.24 iui❌
    23🥚➡️MII19➡️9❄️
    1FET-cb
    2FET-cb
    3FET-b-hcg-0
    4FET9+2poronienie zatrzymane🖤💔
  • Paprykaa Autorytet
    Postów: 1107 1579

    Wysłany: 16 czerwca 2025, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staraczka ja się czułam taka obolała po punkcji przez hiperke, że nawet nie miałam siły myśleć jak zarodki.
    Ale do mnie dzwonili zaraz po z informacją (na drugi dzień) i później właśnie w 5 dobie.
    Jak widzisz Nowa miała 4 zarodki- podali jeden i teraz w brzuchu są dwa bobasy 👶🏻👶🏻
    Także nie ma zasady. Ja polecam zupełnie się odciąć.
    Ja tak umiem, ale wiem, że to nie jest dla każdego.
    Czekanie w procesie in vitro jest okropne, ale ja właśnie polecam wykorzystywać to czekanie i robić przyjemne rzeczy dla siebie. Ja dzisiaj po histero kawka na tarasie, książka, serial, nutella 🤣 miałam nie jeść słodyczy, ale dzisiaj to chyba mi się należy co nie? 😆

    Mnie pociesza to, że nie jestem sama i wszystkie mamy przekichane. Ale też mega wsparcie jest tutaj na forum 🥹🥹🥹🥹

    Paula kciuki 🍀🍀🍀🍀

    Neila kciuki 🍀🍀🍀🍀

    Na tym forum to jest ciekawiej niż jakby oglądać film sensacyjny, codziennie tyle nowości! 😅

    Nessie, neila6, Alicee2024, Agnesss88, Pauuulaa lubią tę wiadomość

    Starania od 01.2024
    👧🏻 31 👦🏻 30
    wszystkie badania super 🙌🏼

    02.24 7 tc 💔
    08.24 cb 💔
    3 x IUI- 1 cb 💔

    05.2025 IVF 🚀
    16.06.25- histeroskopia- stan zapalny endo
    27.08 transfer 5.1.1. po PGTA, 8dpt beta 5,6, 10 dpt 2,3 💔
    21.11 histeroskopia nr 2- WRESZCIE DIAGNOZA- stan zapalny endometrium, adenomioza podśluzówkowa, mikropolipy 😳

    ⏳ leczenie- sztuczna menopauza, antybiotyki, probiotyki

    5.03 transfer 🍀 6 dpt bhcg 43,6 7dpt bhcg 71 9 dpt 189 12 dpt beta 1065 14dpt beta 3154 16 dpt 6718🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀

    26.03 USG zarodek 🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀
    28.03 USG serduszko ❤️
    2.04 serduszko bije ❤️

    4.05 Felia test- zdrowa Dziewczynka 🥹👧🏻🌸
    7.05 USG prenatalne- zdrowy Bobasek 👶🏻🌸

    Wiem, że się uda 🍀❤️👶🏻

    preg.png
  • Paprykaa Autorytet
    Postów: 1107 1579

    Wysłany: 16 czerwca 2025, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MagdaLena88 wrote:
    Kciuki mocne za wszystkie dzisiejsze bohaterki!

    Jeju jak to przeczytałam to mi się tak miło zrobiło 🥰🥰🥰
    Kurde my wszystkie jesteśmy naprawdę bohaterki.

    Nessie, MagdaLena88 lubią tę wiadomość

    Starania od 01.2024
    👧🏻 31 👦🏻 30
    wszystkie badania super 🙌🏼

    02.24 7 tc 💔
    08.24 cb 💔
    3 x IUI- 1 cb 💔

    05.2025 IVF 🚀
    16.06.25- histeroskopia- stan zapalny endo
    27.08 transfer 5.1.1. po PGTA, 8dpt beta 5,6, 10 dpt 2,3 💔
    21.11 histeroskopia nr 2- WRESZCIE DIAGNOZA- stan zapalny endometrium, adenomioza podśluzówkowa, mikropolipy 😳

    ⏳ leczenie- sztuczna menopauza, antybiotyki, probiotyki

    5.03 transfer 🍀 6 dpt bhcg 43,6 7dpt bhcg 71 9 dpt 189 12 dpt beta 1065 14dpt beta 3154 16 dpt 6718🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀

    26.03 USG zarodek 🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀
    28.03 USG serduszko ❤️
    2.04 serduszko bije ❤️

    4.05 Felia test- zdrowa Dziewczynka 🥹👧🏻🌸
    7.05 USG prenatalne- zdrowy Bobasek 👶🏻🌸

    Wiem, że się uda 🍀❤️👶🏻

    preg.png
  • Daga121222 Autorytet
    Postów: 2541 4373

    Wysłany: 16 czerwca 2025, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staraczka bardzo dobrze Cię rozumiem, bo sama czekałam jak na szpilkach, czekanie jest najgorsze…
    Ale na pewno wszystko będzie dobrze ❤️

    Do mnie zadzwonili półtorej godziny przed transferem, z 9 jajeczek 5 było dojrzałych i tyle zapłodnili 🙂 uzyskaliśmy 3, z czego jedno właśnie jest we mnie 🥹🍀
    Jestem wzruszona, zresztą jak zadzwonili do mnie z laboratorium to się popłakałam ze szczęścia, ale też poczułam ulgę, że coś się udało wychodować!

    Także jestem po, pierwsze testowanie mam w sobotę 🍀

    Za reszte dziewczyn trzymam mocno kciuki! ❤️

    Staraczka99, Mq1991, kicia_kocia, neila6, Agnesss88, Alicee2024, MagdaLena88, Nessie, Karolove, Pauuulaa, Paprykaa, Nowa2024 lubią tę wiadomość

    👱🏻‍♀️30🧑🏻‍🦱30

    👩🏼‍❤️‍💋‍👨🏻2015💍2019💒12.08.2022


    Starania od 02.2023
    2025 2xIUI ❌

    28.05 ➡️ kwalifikacja IVF ✅
    31.05 ➡️ start stymulacji 💉(Menopur, Cetrotide)
    11.06 ➡️ punkcja —> 9 pobrano 🥚—> 5 dojrzałych i zapłodnionych —> 3 zarodki —> zostały ❄️❄️
    16.06 ➡️ transfer 🍀 4AA
    20.06 ➡️ 4dpt ⏸️
    21.06 ➡️ beta 5dpt - 14,10, 7dpt - 51,00, 10dpt - 234,80, 17dpt - 2826,00 🥹
    24dpt ➡️ mamy serduszko ❤️

    Córeczka 🩷
    27.02.2026
    3685g i 54cm szczęścia 🌸


    age.png
  • neila6 Autorytet
    Postów: 254 476

    Wysłany: 16 czerwca 2025, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dzisiaj beta 681,22 ☘️

    MagdaLena88, Agnesss88, Nessie, Karolove, Mq1991, Pauuulaa, Staraczka99, Paprykaa, kicia_kocia, Alicee2024, Nowa2024, LS lubią tę wiadomość

    🙎‍♀️37 lat
    Amh 4,8
    Niedoczynność tarczycy
    🧔‍41 lat
    Obniżone parametry nasienia
    Kariotypy ✅

    03.2024 - 1 IUI ❌
    04.2024 - 2 IUI ❌
    05.2024 - 3 IUI ❌

    Histeroskopia i cd138 - stan zapalny —> wyleczony ✅

    Styczeń 2025 kwalifikacja do programu in vitro

    Start stymulacji 17.02 💉 Menopur 150 + luteina
    28.02 punkcja ➡️ 24 kumulusy 🥚➡️12 komórek
    Mamy 7 zarodków
    ❄️❄️❄️❄️ BL.5.1.1
    ❄️❄️ BL.5.2.2
    ❄️ BL.5.1.2
    Przygotowania do transferu —-> estrofem, vizarsin, acard —-> estrofem, luteina, cyclogest, ovitrelle, clexane
    03.06 transfer ❄️ BL. 5.1.1.
    6 dpt - beta 58.7 🤞🙏
    8 dpt - beta 160.26 🥹☘️
    9 dpt - beta 174.8
    10 dpt - beta 238.86
    13 dpt - beta 681.22 🥹
    17 dpt - beta 3857 ☘️🥹
    24 dpt - beta 22 242 ☘️🥰
    20.06 USG pęcherzyk w macicy 💕
    27.06 USG jest ❤️
  • Karolove Autorytet
    Postów: 954 2066

    Wysłany: 16 czerwca 2025, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Neila, super wynik 🥹🥰 mam nadzieję, że spadł Ci kamień z serca ❤️❤️
    Pauuulaa życzę Ci tego samego ❤️

    Daga extra 😍 niech kropeczek się ładnie wgryza. Cierpliwości do soboty 🥰

    Nessie, Pauuulaa, neila6, Paprykaa, Daga121222 lubią tę wiadomość

    Świadome starania od 2023
    Niepłodność idiopatyczna
    👱 31l 👩🏻 38l Wszystko ok 🍀

    2024: AMH 4.51
    udrożniony jajowód metodą sHSG 💚
    2x stymulacja Lamette i IUI ❌️

    2025:
    15.1.25 nowa klinika, rozpoczęcie stymulacji do IVF:
    2-10 dc Ovaleap 150 j.m. 7-10 dc Orgalutran 0.25mg
    25.01.25 punkcja 🏥 10 🥚 ➡️ 7🪺 ➡️ 3 x 511, 1 x 432
    30.01.25 transfer ET (duphaston, cyclogest) 💔
    5.03.25 II transfer FET (cyclogest)❄️
    10dpt betaHCG 171.91 😳 12dpt betaHCG 598.09 😳 prog 47.86 17dpt betaHCG 6772.60 🙈
    21dpt maleńkie ❤️🥹
    Chłopczyk 🩵🥹

    ❄️❄️ na zimowisku 🥹

    11.25 Miś 🐻 jest na świecie🥰🥹

    age.png
  • Nessie Autorytet
    Postów: 436 712

    Wysłany: 16 czerwca 2025, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po transferze powinnam brać chyba magnez, prawda? Bo nie dopytałam dzisiaj mojej lekarki a widzę że dużo osób bierze 🤔
    Daga, a to nie za wcześnie? Mi powiedzieli żeby testować dopiero w przyszłą środę, ja myślałam dokładnie za tydzień w poniedziałek bo wiadomo że do środy nie wytrzymam 😅

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 czerwca 2025, 15:35

    👩🏻 35 +
    Mięśniaki, endometrioza III/ IV stopnia, niedoczynność tarczycy
    675 w PAI-1, C677T w MTHFR - hetero
    Niska ferrytyna
    Kariotypy OK ✅
    FraX OK ✅
    AMH 1,5 (10.24) -> 0,3 (01.25) -> 0,7 (03.25) -> 0,4 (06.25) -> 1,2 (09.25) -> 0,4 (01.26) -> 1,1 (03.26)

    👨🏻zdrowy ✅
    Starania od 2022 roku

    ***
    1 IVF
    2024 ->1 MII, degradacja, 0❄️

    2 IVF
    2025 ->1❄️ FET -> 8t 💔

    VIII -> biopsja endometrium -> zapalenie -> antybiotyk
    XI -> histeroskopia (adenomioza, zapalenie) -> antybiotyk

    3 IVF
    Il 2026 -> 2 x MI, degradacja, 0 ❄️

    ***
    Decyzja o AK
    Wyciszenie endometriozy?
  • Agnesss88 Autorytet
    Postów: 401 975

    Wysłany: 16 czerwca 2025, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daga, Neila wspaniale wiadomości 😍🥳

    U nas wszystko dobrze, dzidziuś rośnie jak trzeba ☺️ dziękuję za kciuki 🫶 Mąż cały weekend mówił, że już się za Nim stęsknił i chce go jak najszybciej zobaczyć ❤️ no to znowu pooglądał jak brykał nóżkami 😍 Ten mój krwiak nadal tam jest do obserwacji, ma ok 1 cm

    Czekamy na więcej dobrych informacji, dziś to w ogóle szaleństwo, tyle się dzieje, ściskam wszystkie mocno 💕🫂

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 czerwca 2025, 15:38

    Pauuulaa, Staraczka99, Paprykaa, kicia_kocia, Daga121222, Mq1991, Nessie, Alicee2024, Nowa2024, Karolove lubią tę wiadomość

    ♀️ 37 AMH 1,51
    ♂️ 36

    Starania od 2020 roku

    10-12.2024 - 3xIUI ❌

    13.01.2025 - Wizyta kwalifikacyjna do IVF ✔️
    21.02.2025 - start stymulacji 💉 Ovuleap, Menopur
    01.03.2025 Punkcja, z 10 pęcherzyków pobrano 5 oocytów, tylko 2 dojrzałe komórki, jedna się zapłodniła... Jedna blastka 🫶
    06.03.2025 Transfer zarodka 3bc
    9 dpt Beta 79, 11 dpt Beta 207, 13 dpt Beta 393, 15 dpt Beta 881, 19 dpt Beta 4221, 25dpt Beta 20448
    09.04.2025 - 6t 6d USG jest bijące ❤️🥹CRL 0,63 cm
    22.04.2025 - 8t 5d krwawienie 🥲 krwiak 3,2x1,75, zarodek z ❤️ CRL 2,26 cm
    05.05.2025 10t 4d krwiak 2,25x0,75, CRL 3,83
    19.05.2025 12t 4d CRL 5,91
    26.05.2025 Prenatalne, niskie ryzyka, Syn 💙
    30.11.2025 Syn na świecie ❤️ waga 3200 g 53 cm

    age.png
  • Daga121222 Autorytet
    Postów: 2541 4373

    Wysłany: 16 czerwca 2025, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    neila6 wrote:
    U mnie dzisiaj beta 681,22 ☘️
    No pięknie! 🥹❤️

    👱🏻‍♀️30🧑🏻‍🦱30

    👩🏼‍❤️‍💋‍👨🏻2015💍2019💒12.08.2022


    Starania od 02.2023
    2025 2xIUI ❌

    28.05 ➡️ kwalifikacja IVF ✅
    31.05 ➡️ start stymulacji 💉(Menopur, Cetrotide)
    11.06 ➡️ punkcja —> 9 pobrano 🥚—> 5 dojrzałych i zapłodnionych —> 3 zarodki —> zostały ❄️❄️
    16.06 ➡️ transfer 🍀 4AA
    20.06 ➡️ 4dpt ⏸️
    21.06 ➡️ beta 5dpt - 14,10, 7dpt - 51,00, 10dpt - 234,80, 17dpt - 2826,00 🥹
    24dpt ➡️ mamy serduszko ❤️

    Córeczka 🩷
    27.02.2026
    3685g i 54cm szczęścia 🌸


    age.png
  • Daga121222 Autorytet
    Postów: 2541 4373

    Wysłany: 16 czerwca 2025, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nessie wrote:
    Po transferze powinnam brać chyba magnez, prawda? Bo nie dopytałam dzisiaj mojej lekarki a widzę że dużo osób bierze 🤔
    Daga, a to nie za wcześnie? Mi powiedzieli żeby testować dopiero w przyszłą środę, ja myślałam dokładnie za tydzień w poniedziałek bo wiadomo że do środy nie wytrzymam 😅
    Tutaj u nas w klinice tak jest, że pierwsza beta po 5 dniach od transferu 🙂

    Nessie, MagdaLena88 lubią tę wiadomość

    👱🏻‍♀️30🧑🏻‍🦱30

    👩🏼‍❤️‍💋‍👨🏻2015💍2019💒12.08.2022


    Starania od 02.2023
    2025 2xIUI ❌

    28.05 ➡️ kwalifikacja IVF ✅
    31.05 ➡️ start stymulacji 💉(Menopur, Cetrotide)
    11.06 ➡️ punkcja —> 9 pobrano 🥚—> 5 dojrzałych i zapłodnionych —> 3 zarodki —> zostały ❄️❄️
    16.06 ➡️ transfer 🍀 4AA
    20.06 ➡️ 4dpt ⏸️
    21.06 ➡️ beta 5dpt - 14,10, 7dpt - 51,00, 10dpt - 234,80, 17dpt - 2826,00 🥹
    24dpt ➡️ mamy serduszko ❤️

    Córeczka 🩷
    27.02.2026
    3685g i 54cm szczęścia 🌸


    age.png
  • neila6 Autorytet
    Postów: 254 476

    Wysłany: 16 czerwca 2025, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co się odstawia z tą moją betą to ja nie wiem 😁 oszaleć można. Dziewczyny ten przyrost jest dobry?
    Pitolę już nie robię więcej badań, w piątek mam wizytę w klinice z beta i USG więc już czekam.

    🙎‍♀️37 lat
    Amh 4,8
    Niedoczynność tarczycy
    🧔‍41 lat
    Obniżone parametry nasienia
    Kariotypy ✅

    03.2024 - 1 IUI ❌
    04.2024 - 2 IUI ❌
    05.2024 - 3 IUI ❌

    Histeroskopia i cd138 - stan zapalny —> wyleczony ✅

    Styczeń 2025 kwalifikacja do programu in vitro

    Start stymulacji 17.02 💉 Menopur 150 + luteina
    28.02 punkcja ➡️ 24 kumulusy 🥚➡️12 komórek
    Mamy 7 zarodków
    ❄️❄️❄️❄️ BL.5.1.1
    ❄️❄️ BL.5.2.2
    ❄️ BL.5.1.2
    Przygotowania do transferu —-> estrofem, vizarsin, acard —-> estrofem, luteina, cyclogest, ovitrelle, clexane
    03.06 transfer ❄️ BL. 5.1.1.
    6 dpt - beta 58.7 🤞🙏
    8 dpt - beta 160.26 🥹☘️
    9 dpt - beta 174.8
    10 dpt - beta 238.86
    13 dpt - beta 681.22 🥹
    17 dpt - beta 3857 ☘️🥹
    24 dpt - beta 22 242 ☘️🥰
    20.06 USG pęcherzyk w macicy 💕
    27.06 USG jest ❤️
  • Daga121222 Autorytet
    Postów: 2541 4373

    Wysłany: 16 czerwca 2025, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnesss88 wrote:
    Daga, Neila wspaniale wiadomości 😍🥳

    U nas wszystko dobrze, dzidziuś rośnie jak trzeba ☺️ dziękuję za kciuki 🫶 Mąż cały weekend mówił, że już się za Nim stęsknił i chce go jak najszybciej zobaczyć ❤️ no to znowu pooglądał jak brykał nóżkami 😍 Ten mój krwiak nadal tam jest do obserwacji, ma ok 1 cm

    Czekamy na więcej dobrych informacji, dziś to w ogóle szaleństwo, tyle się dzieje, ściskam wszystkie mocno 💕🫂
    Super! Niech rośnie maluszek 🥰🥰🥰

    Agnesss88 lubi tę wiadomość

    👱🏻‍♀️30🧑🏻‍🦱30

    👩🏼‍❤️‍💋‍👨🏻2015💍2019💒12.08.2022


    Starania od 02.2023
    2025 2xIUI ❌

    28.05 ➡️ kwalifikacja IVF ✅
    31.05 ➡️ start stymulacji 💉(Menopur, Cetrotide)
    11.06 ➡️ punkcja —> 9 pobrano 🥚—> 5 dojrzałych i zapłodnionych —> 3 zarodki —> zostały ❄️❄️
    16.06 ➡️ transfer 🍀 4AA
    20.06 ➡️ 4dpt ⏸️
    21.06 ➡️ beta 5dpt - 14,10, 7dpt - 51,00, 10dpt - 234,80, 17dpt - 2826,00 🥹
    24dpt ➡️ mamy serduszko ❤️

    Córeczka 🩷
    27.02.2026
    3685g i 54cm szczęścia 🌸


    age.png
  • kicia_kocia Autorytet
    Postów: 2127 4129

    Wysłany: 16 czerwca 2025, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super, dziewczyny! Lubimy takie poniedziałki 😍

    Pauuulaa, caly czas trzymamy kciuki!

    neila6 lubi tę wiadomość

    PCOS, starania o drugiego 👶🏼

    styczeń 2025 ➡️ start IVF 🚀
    Rekovelle 8 ug + Orgalutran + Gonapeptyl
    23 pobrane ➡️ 16 MII ➡️ 10 ❄️

    kwiecień ➡️ 1. transfer 5AA ❌️
    maj ➡️ 2. transfer 4AB ❌️
    czerwiec ➡️ 3. transfer 4AB❌️
    czerwiec ➡️ histeroskopia + cd138 ✅️
    sierpień ➡️ 4. transfer 4BB ❌️
    wrzesień ➡️ 5. transfer 4AB + 4AC ❌️
    październik ➡️ 6. transfer 4AB + 4BC
    14 dpt: betaHCG 1285 mlU/mL 🙀😻
    17 dpt: GS 5mm, YS 1 mm 🥰
    21 dpt: betaHCG 5840 mlU/mL 🥰
    Panorama: niskie ryzyka
    It's a girl! 💕

    Jesteśmy już w komplecie 💗🥰
  • Mq1991 Autorytet
    Postów: 3637 4067

    Wysłany: 16 czerwca 2025, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Neila myślę, że przyrost jest super 🥰 w piątek jużna pewno będzie zarodek w macicy 🥹

    Nessie, neila6 lubią tę wiadomość

    👱‍♀️ 34l👦🏻36l
    Starania od 08.2020, CP 💔 w 2022, Klinika leczenia niepłodności (Ovum Lublin) od 10.2023, 4 x stymulacja owulacji, 3 x IUI, 2x histeroskopia

    2025 I IVF
    -25.01 stymulacja (Ovaleap, Cetrotide, Gonapeptyl)
    -10.02 punkcja, 5 x ❄️
    -08.03/08.04 I i II FET ❌️
    -08.05 III FET poronienie 21dpt 💔
    -17.07 IV FET ❌️
    -08-12.2025 leczenie immunologiczne
    -20.12 V FET CB 💔
    2026 II IVF
    -10.01 stymulacja (Ovaleap, Cetrotide, Gonapeptyl)
    -22.01 punkcja, 6 x ❄️
    -12.02 VI FET (Estrofem, Besins, Cyclogest, Prolutex, Accofil, Encorton, Acard, Neoparin, Prograf) poronienie 20dpt 💔
    -04-06.2026 Ryeqo
    5 x ❄️ na zimowisku
‹‹ 297 298 299 300 301 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak odróżnić w ciąży zdrowe symptomy od tych niepokojących?

Przeczytaj jakich objawów i dolegliwości możesz spodziewać się będąc w ciąży. Które z nich są normalnymi symptomami ciąży a których nigdy nie powinnaś ignorować i które powinny skłonić Cię do konsultacji z lekarzem.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ