Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną 🍀IVF po nieudanych IUI 🍀
Odpowiedz

🍀IVF po nieudanych IUI 🍀

Oceń ten wątek:
  • Pauuulaa Autorytet
    Postów: 5629 4522

    Wysłany: 16 czerwca 2025, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u mnie nadal nie ma wyników

    08.2012 26tc💔
    06.2026 10 tc💔
    "Ja się wcale nie żale Panie Jezu, choć czasami trudno unieść to w sobie. Niech się stanie twoja wola Panie, tylko daj mi siłę w tej drodze..."

    👩
    pcos❌amh11,1❌ IO❌HbA1C❌insulina❌
    lewy jajowód niedrożny❌
    kariotyp✅ TSH✅ AntyTPO 10✅ cytologia✅ biopsja szyjki✅ hpv ✅

    👦
    azoospermia❌
    kariotyp❌

    age.png

    1iui 04.2022-09.05⏸️
    Beta hcg:10.05 90.1/12.05 -214
    24.05-5t3 jest zarodek
    07.06 -8t2 ❤️crl16 mm.
    24.06 10t5-crl 36.7 mm tętno170
    04.07 prenatalne-12t1-crl 5.16 cm
    09.08 17t2 175g💙
    29.08- 20t2 połówkowe🆗350g 21t3- 392g/24t6-670g/28t6-1400g/31t2- 1900g/32t3-2100g/35t3-2800g/37t3-3400g

    01.2023-38t6d/3950g/56cm👶

    WRACAMY
    11.24 iui❌
    23🥚➡️MII19➡️9❄️
    1FET-cb
    2FET-cb
    3FET-b-hcg-0
    4FET9+2poronienie zatrzymane🖤💔
  • Nowa2024 Autorytet
    Postów: 5322 8914

    Wysłany: 16 czerwca 2025, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj same dobre wieści 😍 super dziewczyny!

    Czekamy Paula jeszcze na ciebie 🤞🍀

    Pauuulaa lubi tę wiadomość

    🍼Starania od 06.2023
    👨‍⚕️Klinika leczenia niepłodności od 01.2024
    1xCP 💔⏸️
    2x IUI ❌
    —————————
    🍀🍀🍀Start IVF MZ🍀🍀🍀
    Mamy ❄️❄️❄️❄️ blastocysty
    1. FET+EG 5AA ✅🥹🍀🤞
    Dwa bobasy na pokładzie ♥️♥️
    NIFTY pro-zdrowi chłopcy 🩵🩵

    30+2 chłopcy są z nami na świecie 😍
    1930g 45 cm i 1900g 44 cm naszych kochanych Misiów 🐻🐻
  • Pauuulaa Autorytet
    Postów: 5629 4522

    Wysłany: 16 czerwca 2025, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa2024 wrote:
    Dzisiaj same dobre wieści 😍 super dziewczyny!

    Czekamy Paula jeszcze na ciebie 🤞🍀
    Mam nadzieje, ze ja tej dobrej passy nie popsuję.
    U mnie nadal brak wyników. Jej oni chyba sumienia nie mają,ze tak dlugo .....
    Dzis pani pielegniarka z politowaniem spojrzala na moje ręce i tylko powiedziala "ojoj" 🤭 a ja jej na to ,ze za 4 dni sie widzimy znów 😁

    08.2012 26tc💔
    06.2026 10 tc💔
    "Ja się wcale nie żale Panie Jezu, choć czasami trudno unieść to w sobie. Niech się stanie twoja wola Panie, tylko daj mi siłę w tej drodze..."

    👩
    pcos❌amh11,1❌ IO❌HbA1C❌insulina❌
    lewy jajowód niedrożny❌
    kariotyp✅ TSH✅ AntyTPO 10✅ cytologia✅ biopsja szyjki✅ hpv ✅

    👦
    azoospermia❌
    kariotyp❌

    age.png

    1iui 04.2022-09.05⏸️
    Beta hcg:10.05 90.1/12.05 -214
    24.05-5t3 jest zarodek
    07.06 -8t2 ❤️crl16 mm.
    24.06 10t5-crl 36.7 mm tętno170
    04.07 prenatalne-12t1-crl 5.16 cm
    09.08 17t2 175g💙
    29.08- 20t2 połówkowe🆗350g 21t3- 392g/24t6-670g/28t6-1400g/31t2- 1900g/32t3-2100g/35t3-2800g/37t3-3400g

    01.2023-38t6d/3950g/56cm👶

    WRACAMY
    11.24 iui❌
    23🥚➡️MII19➡️9❄️
    1FET-cb
    2FET-cb
    3FET-b-hcg-0
    4FET9+2poronienie zatrzymane🖤💔
  • neila6 Autorytet
    Postów: 254 476

    Wysłany: 16 czerwca 2025, 17:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pauuulaa wrote:
    Mam nadzieje, ze ja tej dobrej passy nie popsuję.
    U mnie nadal brak wyników. Jej oni chyba sumienia nie mają,ze tak dlugo .....
    Dzis pani pielegniarka z politowaniem spojrzala na moje ręce i tylko powiedziala "ojoj" 🤭 a ja jej na to ,ze za 4 dni sie widzimy znów 😁

    Rety strasznie długo biedna musisz czekać. Obyś miała wynagrodzoną swoją cierpliwość 😊🤞🤞

    Pauuulaa lubi tę wiadomość

    🙎‍♀️37 lat
    Amh 4,8
    Niedoczynność tarczycy
    🧔‍41 lat
    Obniżone parametry nasienia
    Kariotypy ✅

    03.2024 - 1 IUI ❌
    04.2024 - 2 IUI ❌
    05.2024 - 3 IUI ❌

    Histeroskopia i cd138 - stan zapalny —> wyleczony ✅

    Styczeń 2025 kwalifikacja do programu in vitro

    Start stymulacji 17.02 💉 Menopur 150 + luteina
    28.02 punkcja ➡️ 24 kumulusy 🥚➡️12 komórek
    Mamy 7 zarodków
    ❄️❄️❄️❄️ BL.5.1.1
    ❄️❄️ BL.5.2.2
    ❄️ BL.5.1.2
    Przygotowania do transferu —-> estrofem, vizarsin, acard —-> estrofem, luteina, cyclogest, ovitrelle, clexane
    03.06 transfer ❄️ BL. 5.1.1.
    6 dpt - beta 58.7 🤞🙏
    8 dpt - beta 160.26 🥹☘️
    9 dpt - beta 174.8
    10 dpt - beta 238.86
    13 dpt - beta 681.22 🥹
    17 dpt - beta 3857 ☘️🥹
    24 dpt - beta 22 242 ☘️🥰
    20.06 USG pęcherzyk w macicy 💕
    27.06 USG jest ❤️
  • Nessie Autorytet
    Postów: 436 712

    Wysłany: 16 czerwca 2025, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pauuulaa wrote:
    Mam nadzieje, ze ja tej dobrej passy nie popsuję.
    U mnie nadal brak wyników. Jej oni chyba sumienia nie mają,ze tak dlugo .....
    Dzis pani pielegniarka z politowaniem spojrzala na moje ręce i tylko powiedziala "ojoj" 🤭 a ja jej na to ,ze za 4 dni sie widzimy znów 😁

    Trzymamy kciuki ✊✊✊

    👩🏻 35 +
    Mięśniaki, endometrioza III/ IV stopnia, niedoczynność tarczycy
    675 w PAI-1, C677T w MTHFR - hetero
    Niska ferrytyna
    Kariotypy OK ✅
    FraX OK ✅
    AMH 1,5 (10.24) -> 0,3 (01.25) -> 0,7 (03.25) -> 0,4 (06.25) -> 1,2 (09.25) -> 0,4 (01.26) -> 1,1 (03.26)

    👨🏻zdrowy ✅
    Starania od 2022 roku

    ***
    1 IVF
    2024 ->1 MII, degradacja, 0❄️

    2 IVF
    2025 ->1❄️ FET -> 8t 💔

    VIII -> biopsja endometrium -> zapalenie -> antybiotyk
    XI -> histeroskopia (adenomioza, zapalenie) -> antybiotyk

    3 IVF
    Il 2026 -> 2 x MI, degradacja, 0 ❄️

    ***
    Decyzja o AK
    Wyciszenie endometriozy?
  • Pauuulaa Autorytet
    Postów: 5629 4522

    Wysłany: 16 czerwca 2025, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Narazie wrzucili mi proga jedynie 25.4 ng/ml takze jest dosc przyzwoity. Chyba niedlugo bedzie beta,bo to z jednej próbki szło 🤞🍀🤞🍀 oby coś ruszylo 🫣🙏

    neila6, Nowa2024, Nessie lubią tę wiadomość

    08.2012 26tc💔
    06.2026 10 tc💔
    "Ja się wcale nie żale Panie Jezu, choć czasami trudno unieść to w sobie. Niech się stanie twoja wola Panie, tylko daj mi siłę w tej drodze..."

    👩
    pcos❌amh11,1❌ IO❌HbA1C❌insulina❌
    lewy jajowód niedrożny❌
    kariotyp✅ TSH✅ AntyTPO 10✅ cytologia✅ biopsja szyjki✅ hpv ✅

    👦
    azoospermia❌
    kariotyp❌

    age.png

    1iui 04.2022-09.05⏸️
    Beta hcg:10.05 90.1/12.05 -214
    24.05-5t3 jest zarodek
    07.06 -8t2 ❤️crl16 mm.
    24.06 10t5-crl 36.7 mm tętno170
    04.07 prenatalne-12t1-crl 5.16 cm
    09.08 17t2 175g💙
    29.08- 20t2 połówkowe🆗350g 21t3- 392g/24t6-670g/28t6-1400g/31t2- 1900g/32t3-2100g/35t3-2800g/37t3-3400g

    01.2023-38t6d/3950g/56cm👶

    WRACAMY
    11.24 iui❌
    23🥚➡️MII19➡️9❄️
    1FET-cb
    2FET-cb
    3FET-b-hcg-0
    4FET9+2poronienie zatrzymane🖤💔
  • Mq1991 Autorytet
    Postów: 3637 4067

    Wysłany: 16 czerwca 2025, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula ale Cie trzymają w niepewności 🫣 oby szybko się pojawiły te wyniki!

    👱‍♀️ 34l👦🏻36l
    Starania od 08.2020, CP 💔 w 2022, Klinika leczenia niepłodności (Ovum Lublin) od 10.2023, 4 x stymulacja owulacji, 3 x IUI, 2x histeroskopia

    2025 I IVF
    -25.01 stymulacja (Ovaleap, Cetrotide, Gonapeptyl)
    -10.02 punkcja, 5 x ❄️
    -08.03/08.04 I i II FET ❌️
    -08.05 III FET poronienie 21dpt 💔
    -17.07 IV FET ❌️
    -08-12.2025 leczenie immunologiczne
    -20.12 V FET CB 💔
    2026 II IVF
    -10.01 stymulacja (Ovaleap, Cetrotide, Gonapeptyl)
    -22.01 punkcja, 6 x ❄️
    -12.02 VI FET (Estrofem, Besins, Cyclogest, Prolutex, Accofil, Encorton, Acard, Neoparin, Prograf) poronienie 20dpt 💔
    -04-06.2026 Ryeqo
    5 x ❄️ na zimowisku
  • Pauuulaa Autorytet
    Postów: 5629 4522

    Wysłany: 16 czerwca 2025, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane dobra passa trwa !!!! 🥹🥹🥹
    Co prawda "tylko" 10,200 mlU/ ml ,dzis 7 dpt.
    Umie ktos z was przeliczyc na ng/ml?? Nie wiem czy to dobry wynik

    Daga121222, MagdaLena88, neila6, Agnesss88, Alicee2024, Staraczka99, kicia_kocia, Nowa2024, Karolove, Paprykaa, Ola8999, Nessie lubią tę wiadomość

    08.2012 26tc💔
    06.2026 10 tc💔
    "Ja się wcale nie żale Panie Jezu, choć czasami trudno unieść to w sobie. Niech się stanie twoja wola Panie, tylko daj mi siłę w tej drodze..."

    👩
    pcos❌amh11,1❌ IO❌HbA1C❌insulina❌
    lewy jajowód niedrożny❌
    kariotyp✅ TSH✅ AntyTPO 10✅ cytologia✅ biopsja szyjki✅ hpv ✅

    👦
    azoospermia❌
    kariotyp❌

    age.png

    1iui 04.2022-09.05⏸️
    Beta hcg:10.05 90.1/12.05 -214
    24.05-5t3 jest zarodek
    07.06 -8t2 ❤️crl16 mm.
    24.06 10t5-crl 36.7 mm tętno170
    04.07 prenatalne-12t1-crl 5.16 cm
    09.08 17t2 175g💙
    29.08- 20t2 połówkowe🆗350g 21t3- 392g/24t6-670g/28t6-1400g/31t2- 1900g/32t3-2100g/35t3-2800g/37t3-3400g

    01.2023-38t6d/3950g/56cm👶

    WRACAMY
    11.24 iui❌
    23🥚➡️MII19➡️9❄️
    1FET-cb
    2FET-cb
    3FET-b-hcg-0
    4FET9+2poronienie zatrzymane🖤💔
  • Daga121222 Autorytet
    Postów: 2541 4374

    Wysłany: 16 czerwca 2025, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pauuulaa wrote:
    Kochane dobra passa trwa !!!! 🥹🥹🥹
    Co prawda "tylko" 10,200 mlU/ ml ,dzis 7 dpt.
    Umie ktos z was przeliczyc na ng/ml?? Nie wiem czy to dobry wynik
    Kochana na ng/ml to jest dokładnie tyle samo 😍
    Także pięknie! Gratulacje! 🍀
    Powtórz po 48h

    Pauuulaa lubi tę wiadomość

    👱🏻‍♀️30🧑🏻‍🦱30

    👩🏼‍❤️‍💋‍👨🏻2015💍2019💒12.08.2022


    Starania od 02.2023
    2025 2xIUI ❌

    28.05 ➡️ kwalifikacja IVF ✅
    31.05 ➡️ start stymulacji 💉(Menopur, Cetrotide)
    11.06 ➡️ punkcja —> 9 pobrano 🥚—> 5 dojrzałych i zapłodnionych —> 3 zarodki —> zostały ❄️❄️
    16.06 ➡️ transfer 🍀 4AA
    20.06 ➡️ 4dpt ⏸️
    21.06 ➡️ beta 5dpt - 14,10, 7dpt - 51,00, 10dpt - 234,80, 17dpt - 2826,00 🥹
    24dpt ➡️ mamy serduszko ❤️

    Córeczka 🩷
    27.02.2026
    3685g i 54cm szczęścia 🌸


    age.png
  • neila6 Autorytet
    Postów: 254 476

    Wysłany: 16 czerwca 2025, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pauuulaa wrote:
    Kochane dobra passa trwa !!!! 🥹🥹🥹
    Co prawda "tylko" 10,200 mlU/ ml ,dzis 7 dpt.
    Umie ktos z was przeliczyc na ng/ml?? Nie wiem czy to dobry wynik
    Pięknie!!!! 😍😍😍
    🥹🤞🤞🤞

    Pauuulaa lubi tę wiadomość

    🙎‍♀️37 lat
    Amh 4,8
    Niedoczynność tarczycy
    🧔‍41 lat
    Obniżone parametry nasienia
    Kariotypy ✅

    03.2024 - 1 IUI ❌
    04.2024 - 2 IUI ❌
    05.2024 - 3 IUI ❌

    Histeroskopia i cd138 - stan zapalny —> wyleczony ✅

    Styczeń 2025 kwalifikacja do programu in vitro

    Start stymulacji 17.02 💉 Menopur 150 + luteina
    28.02 punkcja ➡️ 24 kumulusy 🥚➡️12 komórek
    Mamy 7 zarodków
    ❄️❄️❄️❄️ BL.5.1.1
    ❄️❄️ BL.5.2.2
    ❄️ BL.5.1.2
    Przygotowania do transferu —-> estrofem, vizarsin, acard —-> estrofem, luteina, cyclogest, ovitrelle, clexane
    03.06 transfer ❄️ BL. 5.1.1.
    6 dpt - beta 58.7 🤞🙏
    8 dpt - beta 160.26 🥹☘️
    9 dpt - beta 174.8
    10 dpt - beta 238.86
    13 dpt - beta 681.22 🥹
    17 dpt - beta 3857 ☘️🥹
    24 dpt - beta 22 242 ☘️🥰
    20.06 USG pęcherzyk w macicy 💕
    27.06 USG jest ❤️
  • Pauuulaa Autorytet
    Postów: 5629 4522

    Wysłany: 16 czerwca 2025, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ten cholerny czat pisze ,ze nisko i wynik graniczny. No nic moje zyly nie odpoczną, w środę kolejna beta 🫣

    08.2012 26tc💔
    06.2026 10 tc💔
    "Ja się wcale nie żale Panie Jezu, choć czasami trudno unieść to w sobie. Niech się stanie twoja wola Panie, tylko daj mi siłę w tej drodze..."

    👩
    pcos❌amh11,1❌ IO❌HbA1C❌insulina❌
    lewy jajowód niedrożny❌
    kariotyp✅ TSH✅ AntyTPO 10✅ cytologia✅ biopsja szyjki✅ hpv ✅

    👦
    azoospermia❌
    kariotyp❌

    age.png

    1iui 04.2022-09.05⏸️
    Beta hcg:10.05 90.1/12.05 -214
    24.05-5t3 jest zarodek
    07.06 -8t2 ❤️crl16 mm.
    24.06 10t5-crl 36.7 mm tętno170
    04.07 prenatalne-12t1-crl 5.16 cm
    09.08 17t2 175g💙
    29.08- 20t2 połówkowe🆗350g 21t3- 392g/24t6-670g/28t6-1400g/31t2- 1900g/32t3-2100g/35t3-2800g/37t3-3400g

    01.2023-38t6d/3950g/56cm👶

    WRACAMY
    11.24 iui❌
    23🥚➡️MII19➡️9❄️
    1FET-cb
    2FET-cb
    3FET-b-hcg-0
    4FET9+2poronienie zatrzymane🖤💔
  • Alicee2024 Autorytet
    Postów: 1224 2602

    Wysłany: 16 czerwca 2025, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co za dzień dzisiaj 🥰🥰

    Paula ale tak naprawdę beta mogła dopiero ruszać. Wiec ważny będzie ten środowy wynik 😃 pięknie! 🔥

    Pauuulaa lubi tę wiadomość

    ♀️31l. ---> AMH 5,11 (1.25r.)
    kir Bx, HLA-C C1/C2, PAI-1, MTHFR - hetero
    ANA1, panel limf. (NK 10%) ✔️
    ♂️ 35l. - obniżone parametry nasienia
    Cross-match: 36,3 (2.25r.), 32,1% (9.25r.) ✖️

    10.2024 - 11.2024 -2x IUI ✖️
    28.12 kwalif. I IVF
    10.01.25 - stymulacja - Ovaleap, Cetrotide, Gonapeptyl
    23.01 - Punkcja - 5 x ❄️
    18.02 I FET ✖️ || 20.03 II FET ✖️ CB💔
    23.04 III FET ✖️|| 26.08 IV FET ✖️|| 30.09 V FET ✖️ (accofil, encorton, acard, prolutex, neoparin, estrofem, besins, cyclogest)

    5.25 - histero (usunięte polipy) cd138 ✔️ || cd56 ✔️
    7/8. 25 - immunosupresja
    2.12 - ponowna biopsja: cd138 ✖️ || cd56 ✔️

    II IVF 8.01.26- kwalif.
    21.01. 26 - stym, długi protok. (Gonapeptyl) —> torbiel —> 12.03 start stym. (Ovaleap, Menopur, Gonapeptyl)
    30.03 - punkcja - 3 x ❄️
    28.04 - VI FET CB 💔 leki jw + prograf

    5/6. 26r. - wyciszenie Ryego
  • MagdaLena88 Autorytet
    Postów: 1537 2995

    Wysłany: 16 czerwca 2025, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula czekamy na piękny przyrost w środę!
    Papryka mam do Ciebie pytanie, badaliście zarodki, i mieliście konsultację z genetykiem z kliniki? Jak to wygląda? Dostaliście jakieś skierowanie od lekarza prowadzącego czy po prostu poszliście na taką wizytę?

    Pauuulaa lubi tę wiadomość

    Ona 38 lat-AMH 12.24. 0,9 08.25-1,42 Kir BX, Homocysteina 11,86❗️ 10.25. 13,8- 04.26
    On 41 lat-morfoglia 0%❗️
    Kariotypy prawidłowe
    10-12. 24' 3×IUI ❌️
    Styczeń 25-1 procedura-6🥚 1 zarodek 4.1.1
    10.02. 1 Transfer beta 9dpt 0,3✖️
    Marzec 25'-2 procedura 6🥚 1❄️3.2.2
    22.05. 2 Transfer beta 6dpt 0,7✖️
    Zmiana kliniki Invicta➡️Bocian
    biopsja endometrium CD56 >200❌️
    Cross Match-10.25 60,2%04.26-28,5
    1/26'-3 procedura-Ovaleap 300 i Mensinorm 75, 6 🥚, 2 dojrzałe- 2 zarodki, 2 zdrowe po PGTA ❄️❄️
    Immunosupresja -Equoral i Encorton -11tygodni
    07.05.26- 3 Transfer, Encorton, Smoflipid, Accofil, Cyclogest,Duphaston,Besins 6dp beta 0,2✖️
    ✨️czyli tak wygląda nasz koniec...✨️
  • kicia_kocia Autorytet
    Postów: 2127 4129

    Wysłany: 16 czerwca 2025, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pauuulaa, na pewno jest to wynik pozytywny 🤩 Gratulacje! Teraz czekamy na powtórkę bety i trzymamy kciuki za piekny przyrost 💪

    PCOS, starania o drugiego 👶🏼

    styczeń 2025 ➡️ start IVF 🚀
    Rekovelle 8 ug + Orgalutran + Gonapeptyl
    23 pobrane ➡️ 16 MII ➡️ 10 ❄️

    kwiecień ➡️ 1. transfer 5AA ❌️
    maj ➡️ 2. transfer 4AB ❌️
    czerwiec ➡️ 3. transfer 4AB❌️
    czerwiec ➡️ histeroskopia + cd138 ✅️
    sierpień ➡️ 4. transfer 4BB ❌️
    wrzesień ➡️ 5. transfer 4AB + 4AC ❌️
    październik ➡️ 6. transfer 4AB + 4BC
    14 dpt: betaHCG 1285 mlU/mL 🙀😻
    17 dpt: GS 5mm, YS 1 mm 🥰
    21 dpt: betaHCG 5840 mlU/mL 🥰
    Panorama: niskie ryzyka
    It's a girl! 💕

    Jesteśmy już w komplecie 💗🥰
  • Pauuulaa Autorytet
    Postów: 5629 4522

    Wysłany: 16 czerwca 2025, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kicia_kocia wrote:
    Pauuulaa, na pewno jest to wynik pozytywny 🤩 Gratulacje! Teraz czekamy na powtórkę bety i trzymamy kciuki za piekny przyrost 💪
    Też probuje sobie tak to tlumaczyc... Ale jednak sie boje bardzo środowej bety. W tej sytuacji bardziej juz niz dzisiejszej 🫣
    Przeczesuje forum w szukaniu pozytywnych historii z takim startem ...

    08.2012 26tc💔
    06.2026 10 tc💔
    "Ja się wcale nie żale Panie Jezu, choć czasami trudno unieść to w sobie. Niech się stanie twoja wola Panie, tylko daj mi siłę w tej drodze..."

    👩
    pcos❌amh11,1❌ IO❌HbA1C❌insulina❌
    lewy jajowód niedrożny❌
    kariotyp✅ TSH✅ AntyTPO 10✅ cytologia✅ biopsja szyjki✅ hpv ✅

    👦
    azoospermia❌
    kariotyp❌

    age.png

    1iui 04.2022-09.05⏸️
    Beta hcg:10.05 90.1/12.05 -214
    24.05-5t3 jest zarodek
    07.06 -8t2 ❤️crl16 mm.
    24.06 10t5-crl 36.7 mm tętno170
    04.07 prenatalne-12t1-crl 5.16 cm
    09.08 17t2 175g💙
    29.08- 20t2 połówkowe🆗350g 21t3- 392g/24t6-670g/28t6-1400g/31t2- 1900g/32t3-2100g/35t3-2800g/37t3-3400g

    01.2023-38t6d/3950g/56cm👶

    WRACAMY
    11.24 iui❌
    23🥚➡️MII19➡️9❄️
    1FET-cb
    2FET-cb
    3FET-b-hcg-0
    4FET9+2poronienie zatrzymane🖤💔
  • Karolove Autorytet
    Postów: 954 2066

    Wysłany: 16 czerwca 2025, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pauuulaa super 🥹 wiem, że jest stres i niepewność teraz ale pamiętam u mnie w klinice mówili, że beta powyżej 5 to pozytyw i żeby powtarzać więc w środę wszystkie tutaj liczymy i życzymy Ci więcej 🥹 piękny poniedziałek dziś a ja nadrabiam skokowo i za każdym razem dobre nowiny 🥰

    Agness super, że u Ciebie też wszystko ok z maluszkiem. Rozumiem, że ten krwiak się nie powiększa tak?

    Agnesss88, Pauuulaa, Nessie lubią tę wiadomość

    Świadome starania od 2023
    Niepłodność idiopatyczna
    👱 31l 👩🏻 38l Wszystko ok 🍀

    2024: AMH 4.51
    udrożniony jajowód metodą sHSG 💚
    2x stymulacja Lamette i IUI ❌️

    2025:
    15.1.25 nowa klinika, rozpoczęcie stymulacji do IVF:
    2-10 dc Ovaleap 150 j.m. 7-10 dc Orgalutran 0.25mg
    25.01.25 punkcja 🏥 10 🥚 ➡️ 7🪺 ➡️ 3 x 511, 1 x 432
    30.01.25 transfer ET (duphaston, cyclogest) 💔
    5.03.25 II transfer FET (cyclogest)❄️
    10dpt betaHCG 171.91 😳 12dpt betaHCG 598.09 😳 prog 47.86 17dpt betaHCG 6772.60 🙈
    21dpt maleńkie ❤️🥹
    Chłopczyk 🩵🥹

    ❄️❄️ na zimowisku 🥹

    11.25 Miś 🐻 jest na świecie🥰🥹

    age.png
  • kicia_kocia Autorytet
    Postów: 2127 4129

    Wysłany: 16 czerwca 2025, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pauuulaa, wiadomo ze fajnie jak beta jest wyższa niż nizsza, ale rozne rzeczy juz tu na forum widziałyśmy, wiec najważniejsze zeby rosła. Trzymamy kciuki! 🤞🤞🫶🫶

    Pauuulaa, Nessie lubią tę wiadomość

    PCOS, starania o drugiego 👶🏼

    styczeń 2025 ➡️ start IVF 🚀
    Rekovelle 8 ug + Orgalutran + Gonapeptyl
    23 pobrane ➡️ 16 MII ➡️ 10 ❄️

    kwiecień ➡️ 1. transfer 5AA ❌️
    maj ➡️ 2. transfer 4AB ❌️
    czerwiec ➡️ 3. transfer 4AB❌️
    czerwiec ➡️ histeroskopia + cd138 ✅️
    sierpień ➡️ 4. transfer 4BB ❌️
    wrzesień ➡️ 5. transfer 4AB + 4AC ❌️
    październik ➡️ 6. transfer 4AB + 4BC
    14 dpt: betaHCG 1285 mlU/mL 🙀😻
    17 dpt: GS 5mm, YS 1 mm 🥰
    21 dpt: betaHCG 5840 mlU/mL 🥰
    Panorama: niskie ryzyka
    It's a girl! 💕

    Jesteśmy już w komplecie 💗🥰
  • Agnesss88 Autorytet
    Postów: 401 975

    Wysłany: 16 czerwca 2025, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolove na to wychodzi, ze krwiak się nie powiększa ale oni skupili się ostatnio na tych prenatalnych a mój lekarz na ich analizie, że jakoś nie patrzył na krwiaka zbytnio poprzednio, powiedział wtedy, że się pomniejsza i wchłania. Dziś może chciał zaznaczyć, przypomnieć mi? Nie wiem, może sam się zdziwił że jeszcze się nie wchlonal 😬 Wszystko ok, ciąża się rozwija prawidłowo ale musimy tego krwiaka jeszcze przyobserwowac, ja nie miałam żadnych plamien od ponad miesiąca a robię wszystko w domu więc nie martwię się zbytnio, no ale wiadomo, wolałabym żeby go nie było 😁

    Paula oby zaczęło szybować, będziemy zaciskać kciuki bardzo mocno 🤞🍀

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 czerwca 2025, 20:44

    Pauuulaa, Nowa2024, kicia_kocia, Karolove, Nessie, Alicee2024 lubią tę wiadomość

    ♀️ 37 AMH 1,51
    ♂️ 36

    Starania od 2020 roku

    10-12.2024 - 3xIUI ❌

    13.01.2025 - Wizyta kwalifikacyjna do IVF ✔️
    21.02.2025 - start stymulacji 💉 Ovuleap, Menopur
    01.03.2025 Punkcja, z 10 pęcherzyków pobrano 5 oocytów, tylko 2 dojrzałe komórki, jedna się zapłodniła... Jedna blastka 🫶
    06.03.2025 Transfer zarodka 3bc
    9 dpt Beta 79, 11 dpt Beta 207, 13 dpt Beta 393, 15 dpt Beta 881, 19 dpt Beta 4221, 25dpt Beta 20448
    09.04.2025 - 6t 6d USG jest bijące ❤️🥹CRL 0,63 cm
    22.04.2025 - 8t 5d krwawienie 🥲 krwiak 3,2x1,75, zarodek z ❤️ CRL 2,26 cm
    05.05.2025 10t 4d krwiak 2,25x0,75, CRL 3,83
    19.05.2025 12t 4d CRL 5,91
    26.05.2025 Prenatalne, niskie ryzyka, Syn 💙
    30.11.2025 Syn na świecie ❤️ waga 3200 g 53 cm

    age.png
  • Paprykaa Autorytet
    Postów: 1107 1579

    Wysłany: 16 czerwca 2025, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MagdaLena88 wrote:
    Paula czekamy na piękny przyrost w środę!
    Papryka mam do Ciebie pytanie, badaliście zarodki, i mieliście konsultację z genetykiem z kliniki? Jak to wygląda? Dostaliście jakieś skierowanie od lekarza prowadzącego czy po prostu poszliście na taką wizytę?

    Moja Pani Doktor jest ginekologiem i genetykiem.
    Ona ze względu na moje poronienie i 2 x cb doradzała nam zbadać zarodki.
    Powiedziała, że mimo, że nie mamy wskazań „wieku” to powinniśmy to zrobić.
    Powiedziała mi też, że zaleca to wszystkim pacjentkom powyżej 35 roku życia.
    Więc zaufałam jej.
    Nie kazała mi robić histero, ale nie posłuchałam xd
    Natomiast mój spokój ducha był warty 4 tys 😅

    kicia_kocia, Nessie, MagdaLena88 lubią tę wiadomość

    Starania od 01.2024
    👧🏻 31 👦🏻 30
    wszystkie badania super 🙌🏼

    02.24 7 tc 💔
    08.24 cb 💔
    3 x IUI- 1 cb 💔

    05.2025 IVF 🚀
    16.06.25- histeroskopia- stan zapalny endo
    27.08 transfer 5.1.1. po PGTA, 8dpt beta 5,6, 10 dpt 2,3 💔
    21.11 histeroskopia nr 2- WRESZCIE DIAGNOZA- stan zapalny endometrium, adenomioza podśluzówkowa, mikropolipy 😳

    ⏳ leczenie- sztuczna menopauza, antybiotyki, probiotyki

    5.03 transfer 🍀 6 dpt bhcg 43,6 7dpt bhcg 71 9 dpt 189 12 dpt beta 1065 14dpt beta 3154 16 dpt 6718🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀

    26.03 USG zarodek 🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀
    28.03 USG serduszko ❤️
    2.04 serduszko bije ❤️

    4.05 Felia test- zdrowa Dziewczynka 🥹👧🏻🌸
    7.05 USG prenatalne- zdrowy Bobasek 👶🏻🌸

    Wiem, że się uda 🍀❤️👶🏻

    preg.png
  • Paprykaa Autorytet
    Postów: 1107 1579

    Wysłany: 16 czerwca 2025, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulaaa kciuki kolejny raz!
    Zaraz mi odpadną od trzymania!
    🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀

    Pauuulaa, Nessie lubią tę wiadomość

    Starania od 01.2024
    👧🏻 31 👦🏻 30
    wszystkie badania super 🙌🏼

    02.24 7 tc 💔
    08.24 cb 💔
    3 x IUI- 1 cb 💔

    05.2025 IVF 🚀
    16.06.25- histeroskopia- stan zapalny endo
    27.08 transfer 5.1.1. po PGTA, 8dpt beta 5,6, 10 dpt 2,3 💔
    21.11 histeroskopia nr 2- WRESZCIE DIAGNOZA- stan zapalny endometrium, adenomioza podśluzówkowa, mikropolipy 😳

    ⏳ leczenie- sztuczna menopauza, antybiotyki, probiotyki

    5.03 transfer 🍀 6 dpt bhcg 43,6 7dpt bhcg 71 9 dpt 189 12 dpt beta 1065 14dpt beta 3154 16 dpt 6718🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀

    26.03 USG zarodek 🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀
    28.03 USG serduszko ❤️
    2.04 serduszko bije ❤️

    4.05 Felia test- zdrowa Dziewczynka 🥹👧🏻🌸
    7.05 USG prenatalne- zdrowy Bobasek 👶🏻🌸

    Wiem, że się uda 🍀❤️👶🏻

    preg.png
‹‹ 298 299 300 301 302 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking aplikacji miesiączkowych dla kobiet starających się o ciążę

Jak wybrać najlepszą aplikację miesiączkową? Zapytaliśmy o to tysiące kobiet starających się o dziecko odwiedzających nasz portal. Najlepsza aplikacja miesiączkowa to taka, która spełnia szereg wymagań np. wyznacza owulację dla cykli nieregularnych, ma codziennie dopasowane porady tworzone przez ekspertów albo ciekawe funkcjonalności specjalnie dla kobiet starających się o dziecko. Wyniki rankingu nawet nas w niektórych aspektach zaskoczyły. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ