Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną 🍀IVF po nieudanych IUI 🍀
Odpowiedz

🍀IVF po nieudanych IUI 🍀

Oceń ten wątek:
  • Lily1234 Autorytet
    Postów: 676 1388

    Wysłany: 18 sierpnia 2025, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kicia kocia I Staraczka ściskam mocno kciuki za jutrzejszą betę 🤞🤞🤞🤞 potrzebujemy tutaj Waszych pozytywnych wiadomości 💛

    Kama powodzenia na jutrzejszej wizycie 🙂 daj znać co tam doktorek Ci powiedział.

    Nowa ależ super motyw 😍😍😍 taki nietuzinkowy a jednocześnie słodki ☺️

    Natalka w takim razie transferujemy się razem 🙂 szybciutko udało Ci się załatwić lekarza i kolejne podejście 🙂 to dobrze, że lekarz teraz ma plan. Kiedyś na którymś filmiku na YouTube słyszałam, że jak jest druga stymulacja przy PCOS to są lepsze pęcherzyki i komórki jajowe. Ale na ile to prawda nie wiem 🙂 w każdym razie teraz masz plan działania i lekarz wie co poszło nie tak więc będzie na pewno lepiej 🙂

    Staraczka99, kicia_kocia, natalka94, Kama89wroc, Nowa2024 lubią tę wiadomość

    On & Ona 31 lat

    Starania od września 2023 r.
    Styczeń 2024 - 💔 8 tyg 4 dni

    PCOS i niedoczynność tarczycy

    Grudzień 2024 - IUI pierwsze podejście
    Luty 2025 - IUI podejście drugie
    Nieudane próby na lekach i ovitrelle.

    8.07 - podpisanie dokumentów IVF
    Od 23.07 💉💉💉 (Bemfola, cetrotide, ovitrelle)
    29.07 USG (15 pęcherzyków)
    4.08 punkcja
    6 zapłodnionych 🥚
    ❄️❄️❄️❄️❄️❄️
    Lacidofil +estrofem+ Lenzetto
    2.10 transfer
    8.10 beta 33,6 🥹 11.10 beta 176 🥹 13.10 beta 480 🙂 16.10 beta 2473
    23.10 USG jest zarodek z serduszkiem 🥹
    4.11 USG 1,20 cm 🥹
    20.11 USG 9t5d 3,34 cm ❤️
    10.12 I prenatalne - niskie ryzyko, chłopiec 🥹🩵🩵🩵
    02.02 II prenatalne
    15.04 III prenatalne

    preg.png
  • Paprykaa Autorytet
    Postów: 1107 1579

    Wysłany: 18 sierpnia 2025, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalka kciuki 🩷 będzie dobrze!
    Tak jak ktoś pisał u góry czasem 2 stymulacja jest lepsza jak się zmieni leki i wierzę, że tak będzie u Ciebie 🩷🍀

    natalka94, Kama89wroc lubią tę wiadomość

    Starania od 01.2024
    👧🏻 31 👦🏻 30
    wszystkie badania super 🙌🏼

    02.24 7 tc 💔
    08.24 cb 💔
    3 x IUI- 1 cb 💔

    05.2025 IVF 🚀
    16.06.25- histeroskopia- stan zapalny endo
    27.08 transfer 5.1.1. po PGTA, 8dpt beta 5,6, 10 dpt 2,3 💔
    21.11 histeroskopia nr 2- WRESZCIE DIAGNOZA- stan zapalny endometrium, adenomioza podśluzówkowa, mikropolipy 😳

    ⏳ leczenie- sztuczna menopauza, antybiotyki, probiotyki

    5.03 transfer 🍀 6 dpt bhcg 43,6 7dpt bhcg 71 9 dpt 189 12 dpt beta 1065 14dpt beta 3154 16 dpt 6718🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀

    26.03 USG zarodek 🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀
    28.03 USG serduszko ❤️
    2.04 serduszko bije ❤️

    4.05 Felia test- zdrowa Dziewczynka 🥹👧🏻🌸
    7.05 USG prenatalne- zdrowy Bobasek 👶🏻🌸

    Wiem, że się uda 🍀❤️👶🏻

    preg.png
  • MagdaLena88 Autorytet
    Postów: 1538 2995

    Wysłany: 18 sierpnia 2025, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powodzenia dziewczyny,i za stymulację i za jutrzejsze Bety i wizyty u lekarza ;) Nowa styl Safari chyba modny teraz, bo moja bratowa również tak małemu urządziła pokoik.
    No ja dzielnie łykam antybiotyki i czuję się po nich okropnie. Zmuszam się do jedzenia, nic mi nie smakuje, ciągle boli brzuch. Do tego poprzednia klinika robi na złość i nie chce /nie potrafi wydać nam dokumentacji medycznej. A bez niej to niewiele zdziałamy. Dziś tam straciliśmy pół godziny i oczywiście wyszliśmy z niczym🫣 byle do weekendu, chcę już odstawić antybiotyki.

    Kama89wroc, Paprykaa, Nowa2024 lubią tę wiadomość

    Ona 38 lat-AMH 12.24. 0,9 08.25-1,42 Kir BX, Homocysteina 11,86❗️ 10.25. 13,8- 04.26
    On 41 lat-morfoglia 0%❗️
    Kariotypy prawidłowe
    10-12. 24' 3×IUI ❌️
    Styczeń 25-1 procedura-6🥚 1 zarodek 4.1.1
    10.02. 1 Transfer beta 9dpt 0,3✖️
    Marzec 25'-2 procedura 6🥚 1❄️3.2.2
    22.05. 2 Transfer beta 6dpt 0,7✖️
    Zmiana kliniki Invicta➡️Bocian
    biopsja endometrium CD56 >200❌️
    Cross Match-10.25 60,2%04.26-28,5
    1/26'-3 procedura-Ovaleap 300 i Mensinorm 75, 6 🥚, 2 dojrzałe- 2 zarodki, 2 zdrowe po PGTA ❄️❄️
    Immunosupresja -Equoral i Encorton -11tygodni
    07.05.26- 3 Transfer, Encorton, Smoflipid, Accofil, Cyclogest,Duphaston,Besins 6dp beta 0,2✖️
    ✨️czyli tak wygląda nasz koniec...✨️
  • Kama89wroc Autorytet
    Postów: 1262 1871

    Wysłany: 18 sierpnia 2025, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MagdaLena88 wrote:
    Powodzenia dziewczyny,i za stymulację i za jutrzejsze Bety i wizyty u lekarza ;) Nowa styl Safari chyba modny teraz, bo moja bratowa również tak małemu urządziła pokoik.
    No ja dzielnie łykam antybiotyki i czuję się po nich okropnie. Zmuszam się do jedzenia, nic mi nie smakuje, ciągle boli brzuch. Do tego poprzednia klinika robi na złość i nie chce /nie potrafi wydać nam dokumentacji medycznej. A bez niej to niewiele zdziałamy. Dziś tam straciliśmy pół godziny i oczywiście wyszliśmy z niczym🫣 byle do weekendu, chcę już odstawić antybiotyki.


    Oby szybko Ci minął czas do odstawienia antybiotyków.
    Kurczę szkoda, że na początku „przygody” z niepłodnością zawsze jest fajnie w klinice, a potem jak zaczynają się schody to już nie jest tak kolorowo… nie mniej jednak mam nadzieję, że wydadzą Wam szybko pełną dokumentację 😊

    ❌AZOOSPERMIA
    ❌ IUI 12.2024 ❌ IUI 01.2025

    ✅ 03.2025 Kwalifikacja do IVF
    ✅ 05.05.2025 start stymulacji- krótki protokół
    ❌17.05.2025 Punkcja (16 pęcherzyków, pobrano 5 komórek, żadna nie nadawała się do zapłodnienia )

    ❌Czerwiec, lipiec, sierpień 2025 - suplementacja + oczekiwania na środki w klinice

    ✅ 09.09.2025 start stymulacji nr 2 (protokół długi)
    ✅07.10.2025 Punkcja (9 pęcherzyków, pobrano 8 komórek, 4 dojrzałe, 2 ❄️ )
    ❌04.11.2025 transfer ❄️ 4AB z 6 doby
    14.11.2025 (10 dpt) bHCG 63,1🍀
    17.11.2025 (13 dpt) bHCG 121 przyrost na granicy normy
    20.11.2025 (16 dpt) bHCG 38,2 💔
    🩺04.12.2025 Histeroskopia z biopsją endometrium CD138, CD56
    01.2026 antybiotykoterapia - zapalenie endometrium
    ❌09.03.2026 beta 0
    ✅07.04.2026 start stymulacji nr 3 (protokół długi)
    ❌07.05.2026 Punkcja (5 pęcherzyków, 2 komórki, zero zarodków😭

    Decyzja o AD 🍀
  • Kama89wroc Autorytet
    Postów: 1262 1871

    Wysłany: 18 sierpnia 2025, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    natalka94 wrote:
    Hej dziewczyny, przyszła do mnie w nocy 🐒 Bardzo się cieszę, długo nie musiałam czekać po czwartkowej negatywnej betcie. Miałam takie przeczucie, więc na rano miałam umówioną wizytę do lekarza, i dobra wiadomość, zaczynam dzisiaj wieczorem stymulację po raz drugi, i mam nadzieję ostatni. Pani doktor zmieniła mi protokół w związku z wynikami poprzedniego cyklu, Menopur 150, jutro 75, i potem już 150, i do tego zapłodnienie metodą PICSI, oraz wz z dużą ilością niedojrzałych komórek po poprzednim pick upie, dodajemy IVM jeśli znowu będzie taka sytuacja.

    Lili, super, że Ci przyszła też 🐒 Będziemy w tym samym czasie transferować

    Kicia, objawy ciążowe z proga są najgorsze, od razu w głowie, że może się jest w tej ciąży i to nie tylko objawy proga… Ja przy poprzednim cyklu miałam dosłownie wszystkie objawy, i to wszystko tylko od progesteronu i estrofemu

    Nowa, super, że urządzasz już pokoik dla chłopców, też nie mogę się tego doczekać, mamy w domu jeden pokój właśnie na to przeznaczony, i od przeprowadzki nic a nic tam nie jest zrobione.

    Daga, współczuje, że doświadczyłaś takiego zachowania ze strony bliskich. Ludzie naprawdę nie potrafią zachować się, jak nie jesteś w ciąży to tylko pytają kiedy dziecko, a jak już w niej jesteś, to poczucie zachowa przestrzeni osobistej dla nich nie istnieje. Niestety, trzeba prosto i asertywnie oznaczać swoje granice.
    p.s. Jestem w tym cyklu pod opieką dr Powęskiej


    Ale fajnie, że tak szybko rozpoczynasz 2 stymulację. Trzymam kciuki, żeby przebiegła szybko, sprawnie i owocnie 😉
    Mogę zapytać ile komórek miałaś dojrzałych i ile zarodków? Widzę w stopce, że jajeczek było sporo. Jeśli to zbyt dyskretne pytanie to przepraszam.

    Ja właśnie liczę na to, że zaraz dołączę do Ciebie ze stymulacją nr 2, tyle że u mnie w klinice brakuje środków chyba że coś się zmieniło i już są.

    natalka94 lubi tę wiadomość

    ❌AZOOSPERMIA
    ❌ IUI 12.2024 ❌ IUI 01.2025

    ✅ 03.2025 Kwalifikacja do IVF
    ✅ 05.05.2025 start stymulacji- krótki protokół
    ❌17.05.2025 Punkcja (16 pęcherzyków, pobrano 5 komórek, żadna nie nadawała się do zapłodnienia )

    ❌Czerwiec, lipiec, sierpień 2025 - suplementacja + oczekiwania na środki w klinice

    ✅ 09.09.2025 start stymulacji nr 2 (protokół długi)
    ✅07.10.2025 Punkcja (9 pęcherzyków, pobrano 8 komórek, 4 dojrzałe, 2 ❄️ )
    ❌04.11.2025 transfer ❄️ 4AB z 6 doby
    14.11.2025 (10 dpt) bHCG 63,1🍀
    17.11.2025 (13 dpt) bHCG 121 przyrost na granicy normy
    20.11.2025 (16 dpt) bHCG 38,2 💔
    🩺04.12.2025 Histeroskopia z biopsją endometrium CD138, CD56
    01.2026 antybiotykoterapia - zapalenie endometrium
    ❌09.03.2026 beta 0
    ✅07.04.2026 start stymulacji nr 3 (protokół długi)
    ❌07.05.2026 Punkcja (5 pęcherzyków, 2 komórki, zero zarodków😭

    Decyzja o AD 🍀
  • Paprykaa Autorytet
    Postów: 1107 1579

    Wysłany: 18 sierpnia 2025, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kama czekamy też na Twoją stymulację, tyle już czasu minęło, nie mam cierpliwości jak słyszę że to środki blokują nasze działania- gotuje sie we mnie.
    Zbieraj siły na nowe działania!🍀
    Ja bym pewnie tam dzwoniła i co chwilę pytała 😅

    Magdalena wiem co przeżywasz, ja myślałam że się wykończę przez 14 dni tych antybiotyków…
    Trzymam kciuki, już niedługo koniec, jesteś mega dzielna!
    Kolejny etap za Tobą! 🍀

    Kama89wroc, MagdaLena88 lubią tę wiadomość

    Starania od 01.2024
    👧🏻 31 👦🏻 30
    wszystkie badania super 🙌🏼

    02.24 7 tc 💔
    08.24 cb 💔
    3 x IUI- 1 cb 💔

    05.2025 IVF 🚀
    16.06.25- histeroskopia- stan zapalny endo
    27.08 transfer 5.1.1. po PGTA, 8dpt beta 5,6, 10 dpt 2,3 💔
    21.11 histeroskopia nr 2- WRESZCIE DIAGNOZA- stan zapalny endometrium, adenomioza podśluzówkowa, mikropolipy 😳

    ⏳ leczenie- sztuczna menopauza, antybiotyki, probiotyki

    5.03 transfer 🍀 6 dpt bhcg 43,6 7dpt bhcg 71 9 dpt 189 12 dpt beta 1065 14dpt beta 3154 16 dpt 6718🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀

    26.03 USG zarodek 🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀
    28.03 USG serduszko ❤️
    2.04 serduszko bije ❤️

    4.05 Felia test- zdrowa Dziewczynka 🥹👧🏻🌸
    7.05 USG prenatalne- zdrowy Bobasek 👶🏻🌸

    Wiem, że się uda 🍀❤️👶🏻

    preg.png
  • natalka94 Autorytet
    Postów: 395 817

    Wysłany: 18 sierpnia 2025, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kama89wroc wrote:
    Ale fajnie, że tak szybko rozpoczynasz 2 stymulację. Trzymam kciuki, żeby przebiegła szybko, sprawnie i owocnie 😉
    Mogę zapytać ile komórek miałaś dojrzałych i ile zarodków? Widzę w stopce, że jajeczek było sporo. Jeśli to zbyt dyskretne pytanie to przepraszam.

    Ja właśnie liczę na to, że zaraz dołączę do Ciebie ze stymulacją nr 2, tyle że u mnie w klinice brakuje środków chyba że coś się zmieniło i już są.

    Dzięki, też się bardzo cieszę. Obawiałam się że będę musiała odczekać cykl, ale moje jajniki się szybko zregenerowały.

    Miałam pobrane 24 kumulusy, z tego było 5 dojrzałych komórek, 12 niedojrzałych (MI-6, GV-6), 3 zdegenerowane, i 4 puste.
    Z tych 5, tylko 2 się zapłodniły prawidłowo, jeden zarodek przestał się rozwijać po 3. dobie, no i został 1 zarodek do transferu, ale niestety słaby (1BC).

    Trzymam kciuki żeby udało Ci się też rozpocząć stymulację.

    Kama89wroc lubi tę wiadomość

    👱🏻‍♀️31
    🧑🏻‍🦱33

    💒14.08.2022

    Starania od: 09.2022
    NT, PMOS, IO

    06.2024 drożności jajowodów +
    KIR AA
    HLA-C C1/C2
    Cross match - 10.25 - 32.4% 04.26 - 27.9%
    CD56 ↑
    CD138 (-)
    REIA - Przesunięte okno implantacyjne

    Parametry nasienia +
    Fragmentacja DNA 19%
    HLA-C C1/C2

    09.2023 - 05.2025 cykle stymulowane
    3x IUI 💔

    09.07.2025 Kwalifikacja IVF
    18.07 I IVF
    30.07 Punkcja - 24 🥚-> ❄️
    04.08 I ET 1BC 💔
    18.08 II IVF
    03.09 - Punkcja 19 🥚-> ❄️❄️❄️
    08.09 II ET 4AB 💔
    07.10 III FET 3BB 💔
    11.02.2026 IV FET 4BB 💔
    12.03 Płukanie jajników
    19.03 III IVF
    03.04 - Punkcja 15 🥚-> ❄️❄️
    11.04 IV IVF
    25.04 - Punkcja 16 🥚-> ❄️❄️
    MAJ - IMMUNOSURPRESJA
    Po PGT-A ❄️❄️❄️ ❤️

    Zostałam stworzona, aby zostać matką. Ufam i wiem, że nowe życie przyjdzie przeze mnie na ten świat.
  • Alicee2024 Autorytet
    Postów: 1228 2610

    Wysłany: 18 sierpnia 2025, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam nadzieję dziewczyny, że pięknie spędziłyście długi weekend 🍀

    Kama liczę na to, że jutro wyniesiesz z wizyty plan działania i info, że są już środki w klinice ✊🏻
    Ja też już przebieram nogami na swoją jutrzejszą wizytę. Poznam pewnie datę transferu 😁

    Magdalena bardzo współczuję tych skutków ubocznych antybiotyków 🫂 koszmar, że musisz jeszcze i przez to przechodzić. Na szczęście już więcej niż połowa za Tobą 😫

    Natalka plan na drugą stymulację wygląda obiecująco 😊 dobrze że lekarka wyciągnęła wnioski i pozmieniała leki. Oby to przyniosło lepsze efekt ✊🏻

    Kama89wroc, natalka94, Paprykaa lubią tę wiadomość

    ♀️31l. ---> AMH 5,11 (1.25r.)
    kir Bx, HLA-C C1/C2, PAI-1, MTHFR - hetero
    ANA1, panel limf. (NK 10%) ✔️
    ♂️ 35l. - obniżone parametry nasienia
    Cross-match: 36,3 (2.25r.), 32,1% (9.25r.) ✖️

    10.2024 - 11.2024 -2x IUI ✖️
    28.12 kwalif. I IVF
    10.01.25 - stymulacja - Ovaleap, Cetrotide, Gonapeptyl
    23.01 - Punkcja - 5 x ❄️
    18.02 I FET ✖️ || 20.03 II FET ✖️ CB💔
    23.04 III FET ✖️|| 26.08 IV FET ✖️|| 30.09 V FET ✖️ (accofil, encorton, acard, prolutex, neoparin, estrofem, besins, cyclogest)

    5.25 - histero (usunięte polipy) cd138 ✔️ || cd56 ✔️
    7/8. 25 - immunosupresja
    2.12 - ponowna biopsja: cd138 ✖️ || cd56 ✔️

    II IVF 8.01.26- kwalif.
    21.01. 26 - stym, długi protok. (Gonapeptyl) —> torbiel —> 12.03 start stym. (Ovaleap, Menopur, Gonapeptyl)
    30.03 - punkcja - 3 x ❄️
    28.04 - VI FET CB 💔 leki jw + prograf

    5/6. 26r. - wyciszenie Ryego
  • Kama89wroc Autorytet
    Postów: 1262 1871

    Wysłany: 18 sierpnia 2025, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    natalka94 wrote:
    Dzięki, też się bardzo cieszę. Obawiałam się że będę musiała odczekać cykl, ale moje jajniki się szybko zregenerowały.

    Miałam pobrane 24 kumulusy, z tego było 5 dojrzałych komórek, 12 niedojrzałych (MI-6, GV-6), 3 zdegenerowane, i 4 puste.
    Z tych 5, tylko 2 się zapłodniły prawidłowo, jeden zarodek przestał się rozwijać po 3. dobie, no i został 1 zarodek do transferu, ale niestety słaby (1BC).

    Trzymam kciuki żeby udało Ci się też rozpocząć stymulację.


    Dziękuję za odpowiedź i za kciuki.

    Dawaj znać jak się czujesz na drugiej stymulacji, czy podobnie do pierwszej czy inaczej. Trzymam kciuki 🍀

    natalka94 lubi tę wiadomość

    ❌AZOOSPERMIA
    ❌ IUI 12.2024 ❌ IUI 01.2025

    ✅ 03.2025 Kwalifikacja do IVF
    ✅ 05.05.2025 start stymulacji- krótki protokół
    ❌17.05.2025 Punkcja (16 pęcherzyków, pobrano 5 komórek, żadna nie nadawała się do zapłodnienia )

    ❌Czerwiec, lipiec, sierpień 2025 - suplementacja + oczekiwania na środki w klinice

    ✅ 09.09.2025 start stymulacji nr 2 (protokół długi)
    ✅07.10.2025 Punkcja (9 pęcherzyków, pobrano 8 komórek, 4 dojrzałe, 2 ❄️ )
    ❌04.11.2025 transfer ❄️ 4AB z 6 doby
    14.11.2025 (10 dpt) bHCG 63,1🍀
    17.11.2025 (13 dpt) bHCG 121 przyrost na granicy normy
    20.11.2025 (16 dpt) bHCG 38,2 💔
    🩺04.12.2025 Histeroskopia z biopsją endometrium CD138, CD56
    01.2026 antybiotykoterapia - zapalenie endometrium
    ❌09.03.2026 beta 0
    ✅07.04.2026 start stymulacji nr 3 (protokół długi)
    ❌07.05.2026 Punkcja (5 pęcherzyków, 2 komórki, zero zarodków😭

    Decyzja o AD 🍀
  • Kama89wroc Autorytet
    Postów: 1262 1871

    Wysłany: 18 sierpnia 2025, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicee2024 wrote:
    Mam nadzieję dziewczyny, że pięknie spędziłyście długi weekend 🍀

    Kama liczę na to, że jutro wyniesiesz z wizyty plan działania i info, że są już środki w klinice ✊🏻
    Ja też już przebieram nogami na swoją jutrzejszą wizytę. Poznam pewnie datę transferu 😁

    Magdalena bardzo współczuję tych skutków ubocznych antybiotyków 🫂 koszmar, że musisz jeszcze i przez to przechodzić. Na szczęście już więcej niż połowa za Tobą 😫

    Natalka plan na drugą stymulację wygląda obiecująco 😊 dobrze że lekarka wyciągnęła wnioski i pozmieniała leki. Oby to przyniosło lepsze efekt ✊🏻


    Jak 3 miesiące jakoś przetrwałam to dziś już myślę tylko o jutrzejszej wizycie 😅

    O to jutro ważny dzień dla Ciebie 😊 zaraz będziemy odliczały do Twojego transferu ☺️

    Alicee2024 lubi tę wiadomość

    ❌AZOOSPERMIA
    ❌ IUI 12.2024 ❌ IUI 01.2025

    ✅ 03.2025 Kwalifikacja do IVF
    ✅ 05.05.2025 start stymulacji- krótki protokół
    ❌17.05.2025 Punkcja (16 pęcherzyków, pobrano 5 komórek, żadna nie nadawała się do zapłodnienia )

    ❌Czerwiec, lipiec, sierpień 2025 - suplementacja + oczekiwania na środki w klinice

    ✅ 09.09.2025 start stymulacji nr 2 (protokół długi)
    ✅07.10.2025 Punkcja (9 pęcherzyków, pobrano 8 komórek, 4 dojrzałe, 2 ❄️ )
    ❌04.11.2025 transfer ❄️ 4AB z 6 doby
    14.11.2025 (10 dpt) bHCG 63,1🍀
    17.11.2025 (13 dpt) bHCG 121 przyrost na granicy normy
    20.11.2025 (16 dpt) bHCG 38,2 💔
    🩺04.12.2025 Histeroskopia z biopsją endometrium CD138, CD56
    01.2026 antybiotykoterapia - zapalenie endometrium
    ❌09.03.2026 beta 0
    ✅07.04.2026 start stymulacji nr 3 (protokół długi)
    ❌07.05.2026 Punkcja (5 pęcherzyków, 2 komórki, zero zarodków😭

    Decyzja o AD 🍀
  • Daga121222 Autorytet
    Postów: 2544 4380

    Wysłany: 19 sierpnia 2025, 05:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Papryka, trzymam za Ciebie mocno kciuki! 🍀🤞🏻 jesteś naprawdę wytrwała w tym wszystkim ❤️
    Co do stresu to chyba nie ma dobrego sposobu, nie da się nie stresować takimi rzeczami 🫣 ale mam nadzieję, że nie będzie to bardzo na Ciebie wpływało 😇

    @Nowa, ale super! 😍😍 Ja też już czekam na ten etap!

    @Natalka94, nawet nie wiesz jak się cieszę, że możesz tak szybko rozpocząć nową stymulację 🥹 i też mam nadzieję, że ostatnią! Oby zmiana protokołu pomogła 🍀 dr Powęska też mnie prowadziła, bardzo przemiła jest!

    @kicia_kocia i @staraczka trzymam mocno kciuki za betę! 🍀🍀🍀🤞🏻

    @Magdalena, jesteś naprawdę dzielna 🥺
    Ale współczuję, że poprzednia klinika robi problem z wydaniem dokumentacji.. oby jednak wszystko poszło sprawnie

    Mnie 21.08 (w czwartek) czeka badanie papp-a, obciążenie glukozą - ze względu na podwyższony cukier na czczo i wiele innych badań 🫣
    A już 25.08 pierwsze prenatalne 🥹 czekam z niecierpliwością, mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze

    Nowa2024, Agnesss88, natalka94, Staraczka99, Alicee2024, kicia_kocia, Kama89wroc, Paprykaa lubią tę wiadomość

    👱🏻‍♀️30🧑🏻‍🦱30

    👩🏼‍❤️‍💋‍👨🏻2015💍2019💒12.08.2022


    Starania od 02.2023
    2025 2xIUI ❌

    28.05 ➡️ kwalifikacja IVF ✅
    31.05 ➡️ start stymulacji 💉(Menopur, Cetrotide)
    11.06 ➡️ punkcja —> 9 pobrano 🥚—> 5 dojrzałych i zapłodnionych —> 3 zarodki —> zostały ❄️❄️
    16.06 ➡️ transfer 🍀 4AA
    20.06 ➡️ 4dpt ⏸️
    21.06 ➡️ beta 5dpt - 14,10, 7dpt - 51,00, 10dpt - 234,80, 17dpt - 2826,00 🥹
    24dpt ➡️ mamy serduszko ❤️

    Córeczka 🩷
    27.02.2026
    3685g i 54cm szczęścia 🌸


    age.png
  • Karolove Autorytet
    Postów: 956 2071

    Wysłany: 19 sierpnia 2025, 07:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kicia_kocia, Staraczka mocne kciuki za Wasze bety 🤞🏻🍀

    Alice, Kama koniecznie dajcie znać po wizycie jaki jest plan działania 😃

    Dziewczyny powoli znów wchodzimy tutaj w kolejne cykle transferowe, oby jak najbardziej owocne i udane 🥹❤️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 sierpnia 2025, 07:16

    natalka94, Staraczka99, Alicee2024, kicia_kocia, Kama89wroc lubią tę wiadomość

    Świadome starania od 2023
    Niepłodność idiopatyczna
    👱 31l 👩🏻 38l Wszystko ok 🍀

    2024: AMH 4.51
    udrożniony jajowód metodą sHSG 💚
    2x stymulacja Lamette i IUI ❌️

    2025:
    15.1.25 nowa klinika, rozpoczęcie stymulacji do IVF:
    2-10 dc Ovaleap 150 j.m. 7-10 dc Orgalutran 0.25mg
    25.01.25 punkcja 🏥 10 🥚 ➡️ 7🪺 ➡️ 3 x 511, 1 x 432
    30.01.25 transfer ET (duphaston, cyclogest) 💔
    5.03.25 II transfer FET (cyclogest)❄️
    10dpt betaHCG 171.91 😳 12dpt betaHCG 598.09 😳 prog 47.86 17dpt betaHCG 6772.60 🙈
    21dpt maleńkie ❤️🥹
    Chłopczyk 🩵🥹

    ❄️❄️ na zimowisku 🥹

    11.25 Miś 🐻 jest na świecie🥰🥹

    age.png
  • Nowa2024 Autorytet
    Postów: 5322 8914

    Wysłany: 19 sierpnia 2025, 07:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kicia kocia, Staraczka 🤞🍀🫶
    Czekamy na wyniki!

    Staraczka99, kicia_kocia, Kama89wroc lubią tę wiadomość

    🍼Starania od 06.2023
    👨‍⚕️Klinika leczenia niepłodności od 01.2024
    1xCP 💔⏸️
    2x IUI ❌
    —————————
    🍀🍀🍀Start IVF MZ🍀🍀🍀
    Mamy ❄️❄️❄️❄️ blastocysty
    1. FET+EG 5AA ✅🥹🍀🤞
    Dwa bobasy na pokładzie ♥️♥️
    NIFTY pro-zdrowi chłopcy 🩵🩵

    30+2 chłopcy są z nami na świecie 😍
    1930g 45 cm i 1900g 44 cm naszych kochanych Misiów 🐻🐻
  • Staraczka99 Ekspertka
    Postów: 198 467

    Wysłany: 19 sierpnia 2025, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziś dziewczyny odpuściłam betę postanowiłam być cierpliwa i zaczekać do czwartku tak jak planowałam na początku do 7dpt, wtedy napewno już coś powinno wyjść, bałam się, że dziś jeszcze nic nie wyjdzie i będę się jeszcze dodatkowo stresować a tak dalej mam nadzieję, że się udało. Chociaż nie powiem korciło bo byłam akurat zbadać progesteron dla kliniki 🫣 W czwartek jadę do kosmetyczki na 7.10 to przed wstąpię do labolatorium 😅

    Kama89wroc, Karolove, Paprykaa, Alicee2024, Lily1234 lubią tę wiadomość

    👩🏼31
    PCOS, insulinooporność, mięśniaki,
    jajowody drożne, histeroskopia i wyleczone zapalenie endometrium
    Kariotyp ✅
    KIR bx ✅

    👱🏻‍♂️33
    Obniżone parametry nasienia
    Fragmentacja DNA - 30% -> 14% -> 42%
    Kariotyp✅

    Starania od 04.2023

    07.2023 - 👼

    Starania z pomocą medyczną 02.2024

    ☘️03.2025 - IUI ❌ (lametta, clostilbegyt, menopour+ovitrelle)

    ➡️ 05.2025 - kwalifikacja do IVF
    ➡️ 31.05 - start stymulacji
    ➡️11.06 - punkcja - pobrano 26🥚-> 12 MII -> ❄️❄️2x4AA(PGT-A✅)
    ➡️ 14.08 - FET❄️ (Acard, Cyglogest, Besins, Prolutex)
    7dpt - 20,3 9dpt - 58,7 11dpt - 129 13dpt - 324
  • Kama89wroc Autorytet
    Postów: 1262 1871

    Wysłany: 19 sierpnia 2025, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staraczka99 wrote:
    Ja dziś dziewczyny odpuściłam betę postanowiłam być cierpliwa i zaczekać do czwartku tak jak planowałam na początku do 7dpt, wtedy napewno już coś powinno wyjść, bałam się, że dziś jeszcze nic nie wyjdzie i będę się jeszcze dodatkowo stresować a tak dalej mam nadzieję, że się udało. Chociaż nie powiem korciło bo byłam akurat zbadać progesteron dla kliniki 🫣 W czwartek jadę do kosmetyczki na 7.10 to przed wstąpię do labolatorium 😅


    Podziwiam za cierpliwość ale uważam, że bardzo dobrze zrobiłaś 😉 a do czwartku szybko czas zleci.
    Oczywiście trzymam mega mocne kciuki za czwartek 🍀🍀

    Staraczka99 lubi tę wiadomość

    ❌AZOOSPERMIA
    ❌ IUI 12.2024 ❌ IUI 01.2025

    ✅ 03.2025 Kwalifikacja do IVF
    ✅ 05.05.2025 start stymulacji- krótki protokół
    ❌17.05.2025 Punkcja (16 pęcherzyków, pobrano 5 komórek, żadna nie nadawała się do zapłodnienia )

    ❌Czerwiec, lipiec, sierpień 2025 - suplementacja + oczekiwania na środki w klinice

    ✅ 09.09.2025 start stymulacji nr 2 (protokół długi)
    ✅07.10.2025 Punkcja (9 pęcherzyków, pobrano 8 komórek, 4 dojrzałe, 2 ❄️ )
    ❌04.11.2025 transfer ❄️ 4AB z 6 doby
    14.11.2025 (10 dpt) bHCG 63,1🍀
    17.11.2025 (13 dpt) bHCG 121 przyrost na granicy normy
    20.11.2025 (16 dpt) bHCG 38,2 💔
    🩺04.12.2025 Histeroskopia z biopsją endometrium CD138, CD56
    01.2026 antybiotykoterapia - zapalenie endometrium
    ❌09.03.2026 beta 0
    ✅07.04.2026 start stymulacji nr 3 (protokół długi)
    ❌07.05.2026 Punkcja (5 pęcherzyków, 2 komórki, zero zarodków😭

    Decyzja o AD 🍀
  • Nowa2024 Autorytet
    Postów: 5322 8914

    Wysłany: 19 sierpnia 2025, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staraczka99 wrote:
    Ja dziś dziewczyny odpuściłam betę postanowiłam być cierpliwa i zaczekać do czwartku tak jak planowałam na początku do 7dpt, wtedy napewno już coś powinno wyjść, bałam się, że dziś jeszcze nic nie wyjdzie i będę się jeszcze dodatkowo stresować a tak dalej mam nadzieję, że się udało. Chociaż nie powiem korciło bo byłam akurat zbadać progesteron dla kliniki 🫣 W czwartek jadę do kosmetyczki na 7.10 to przed wstąpię do labolatorium 😅

    No to odliczamy do czwartku! 💪

    Kicia kocia ja tu co chwilę wchodzę i sprawdzam czy masz wynik, bo pamiętam że u Ciebie zawsze szybko 😁🍀🤞

    kicia_kocia, Staraczka99 lubią tę wiadomość

    🍼Starania od 06.2023
    👨‍⚕️Klinika leczenia niepłodności od 01.2024
    1xCP 💔⏸️
    2x IUI ❌
    —————————
    🍀🍀🍀Start IVF MZ🍀🍀🍀
    Mamy ❄️❄️❄️❄️ blastocysty
    1. FET+EG 5AA ✅🥹🍀🤞
    Dwa bobasy na pokładzie ♥️♥️
    NIFTY pro-zdrowi chłopcy 🩵🩵

    30+2 chłopcy są z nami na świecie 😍
    1930g 45 cm i 1900g 44 cm naszych kochanych Misiów 🐻🐻
  • kicia_kocia Autorytet
    Postów: 2128 4131

    Wysłany: 19 sierpnia 2025, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa, ja tez co chwilę odswieżam stronę 😉 Ale póki co nie ma. Wyniki sa zwykle bliżej 13, wiec jeszcze chwila cierpliwości 🫣

    Nowa2024, Agnesss88, Kama89wroc, Staraczka99, Lily1234, Alexis93 lubią tę wiadomość

    PCOS, starania o drugiego 👶🏼

    styczeń 2025 ➡️ start IVF 🚀
    Rekovelle 8 ug + Orgalutran + Gonapeptyl
    23 pobrane ➡️ 16 MII ➡️ 10 ❄️

    kwiecień ➡️ 1. transfer 5AA ❌️
    maj ➡️ 2. transfer 4AB ❌️
    czerwiec ➡️ 3. transfer 4AB❌️
    czerwiec ➡️ histeroskopia + cd138 ✅️
    sierpień ➡️ 4. transfer 4BB ❌️
    wrzesień ➡️ 5. transfer 4AB + 4AC ❌️
    październik ➡️ 6. transfer 4AB + 4BC
    14 dpt: betaHCG 1285 mlU/mL 🙀😻
    17 dpt: GS 5mm, YS 1 mm 🥰
    21 dpt: betaHCG 5840 mlU/mL 🥰
    Panorama: niskie ryzyka
    It's a girl! 💕

    Jesteśmy już w komplecie 💗🥰
  • Kama89wroc Autorytet
    Postów: 1262 1871

    Wysłany: 19 sierpnia 2025, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już po wizycie. Niestety w mojej klinice nadal nie ma środków, podobno wczoraj było jakieś zebranie na którym lekarze otrzymali informację o podpisywaniu nowego aneksu i być może środki będą od początku września. Aleee kwota ma być niska, bo 20 % tego co było przewidziane na cały ten rok i niewiadomo jakie będą wytyczne z MZ.
    Przepisy „mówią”, że między stymulacjami nie może być więcej niż 6 miesięcy przerwy, więc jest szansa że w połowie września zacznę stymulację ale to nic pewnego.

    Póki co mam nadal czekać, suplementowac się i odezwać do mojej pani doktor około 4-5 września, bo wtedy będzie już wiedziała na czym stoimy.

    ❌AZOOSPERMIA
    ❌ IUI 12.2024 ❌ IUI 01.2025

    ✅ 03.2025 Kwalifikacja do IVF
    ✅ 05.05.2025 start stymulacji- krótki protokół
    ❌17.05.2025 Punkcja (16 pęcherzyków, pobrano 5 komórek, żadna nie nadawała się do zapłodnienia )

    ❌Czerwiec, lipiec, sierpień 2025 - suplementacja + oczekiwania na środki w klinice

    ✅ 09.09.2025 start stymulacji nr 2 (protokół długi)
    ✅07.10.2025 Punkcja (9 pęcherzyków, pobrano 8 komórek, 4 dojrzałe, 2 ❄️ )
    ❌04.11.2025 transfer ❄️ 4AB z 6 doby
    14.11.2025 (10 dpt) bHCG 63,1🍀
    17.11.2025 (13 dpt) bHCG 121 przyrost na granicy normy
    20.11.2025 (16 dpt) bHCG 38,2 💔
    🩺04.12.2025 Histeroskopia z biopsją endometrium CD138, CD56
    01.2026 antybiotykoterapia - zapalenie endometrium
    ❌09.03.2026 beta 0
    ✅07.04.2026 start stymulacji nr 3 (protokół długi)
    ❌07.05.2026 Punkcja (5 pęcherzyków, 2 komórki, zero zarodków😭

    Decyzja o AD 🍀
  • kicia_kocia Autorytet
    Postów: 2128 4131

    Wysłany: 19 sierpnia 2025, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, moja beta 5dpt 3.1 mlU/ml, wiec muszę uzbroić się w cierpliwość i powtórzyć ją w czwartek. Ale na pewno jest to najwyższa beta 5dpt jaką u siebie odnotowałam 🙃😄

    MagdaLena88, Nowa2024, Agnesss88, Paprykaa, Alicee2024, Lily1234, Kama89wroc, Ola8999, Alexis93, Nessie, natalka94, Daga121222 lubią tę wiadomość

    PCOS, starania o drugiego 👶🏼

    styczeń 2025 ➡️ start IVF 🚀
    Rekovelle 8 ug + Orgalutran + Gonapeptyl
    23 pobrane ➡️ 16 MII ➡️ 10 ❄️

    kwiecień ➡️ 1. transfer 5AA ❌️
    maj ➡️ 2. transfer 4AB ❌️
    czerwiec ➡️ 3. transfer 4AB❌️
    czerwiec ➡️ histeroskopia + cd138 ✅️
    sierpień ➡️ 4. transfer 4BB ❌️
    wrzesień ➡️ 5. transfer 4AB + 4AC ❌️
    październik ➡️ 6. transfer 4AB + 4BC
    14 dpt: betaHCG 1285 mlU/mL 🙀😻
    17 dpt: GS 5mm, YS 1 mm 🥰
    21 dpt: betaHCG 5840 mlU/mL 🥰
    Panorama: niskie ryzyka
    It's a girl! 💕

    Jesteśmy już w komplecie 💗🥰
  • MagdaLena88 Autorytet
    Postów: 1538 2995

    Wysłany: 19 sierpnia 2025, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kicia mam nadzieję, że to startująca beta!
    Kama bardzo to frustrujące. Powinno być tak,że każda para ma zabukowane pieniądze na 6 procedur i koniec. A nie, że klinika staje, bo im się nie spina. Jedyny plus taki, że się na maksa podkoksowałaś. No i trzymam kciuki by jednak pieniędzy dla Was nie zabrakło.
    Ja dziś mam chyba najgorszy dzień na antybiotykach. Aż musiałam wyjść z pracy wcześniej, już mnie odrzucało od wody. Ta dokscycyklina podobno bardzo uszkadza przełyk🫣.

    kicia_kocia, Kama89wroc lubią tę wiadomość

    Ona 38 lat-AMH 12.24. 0,9 08.25-1,42 Kir BX, Homocysteina 11,86❗️ 10.25. 13,8- 04.26
    On 41 lat-morfoglia 0%❗️
    Kariotypy prawidłowe
    10-12. 24' 3×IUI ❌️
    Styczeń 25-1 procedura-6🥚 1 zarodek 4.1.1
    10.02. 1 Transfer beta 9dpt 0,3✖️
    Marzec 25'-2 procedura 6🥚 1❄️3.2.2
    22.05. 2 Transfer beta 6dpt 0,7✖️
    Zmiana kliniki Invicta➡️Bocian
    biopsja endometrium CD56 >200❌️
    Cross Match-10.25 60,2%04.26-28,5
    1/26'-3 procedura-Ovaleap 300 i Mensinorm 75, 6 🥚, 2 dojrzałe- 2 zarodki, 2 zdrowe po PGTA ❄️❄️
    Immunosupresja -Equoral i Encorton -11tygodni
    07.05.26- 3 Transfer, Encorton, Smoflipid, Accofil, Cyclogest,Duphaston,Besins 6dp beta 0,2✖️
    ✨️czyli tak wygląda nasz koniec...✨️
‹‹ 371 372 373 374 375 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy zbliżającego się porodu – jak rozpoznać, że to już czas?

Ciało kobiety w ostatnich tygodniach ciąży wysyła subtelne, ale wyraźne sygnały, że poród jest coraz bliżej. Od pierwszych skurczów przepowiadających, przez zmiany w wydzielinie pochwowej, po uczucie ucisku w miednicy – wszystkie te objawy mogą wskazywać, że organizm przygotowuje się do narodzin dziecka.

CZYTAJ WIĘCEJ

Suplementy w ciąży – co naprawdę jest potrzebne?

Ciąża to czas pełen radości, ale i wyzwań. Jednym z najważniejszych aspektów, o które należy zadbać, jest odpowiednie odżywianie. Kobiety w ciąży często słyszą o konieczności suplementacji, ale które składniki są naprawdę niezbędne?

CZYTAJ WIĘCEJ