Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną 🍀IVF po nieudanych IUI 🍀
Odpowiedz

🍀IVF po nieudanych IUI 🍀

Oceń ten wątek:
  • Lily1234 Autorytet
    Postów: 676 1388

    Wysłany: 22 sierpnia 2025, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kicia kocia trzymam mocno kciuki Kochana! Niech kropuś się trzyma i zdrowo rośnie! 💛💛💛💛 Daj mu jeszcze trochę czasu 🙂 szczególnie, że przyrost jest w normie 🍀🍀🍀niech się rozkręca 🍀🍀🍀🍀🍀

    Daga a zatem czekamy na wiadomości z poniedziałkowych prenatalnych ☺️ ciekawe czy się potwierdzi, że to chłopiec 😎

    Papryka, Alice też biorę magnez. Jakie dawki bierzecie? Jeśli chodzi o nospę to lekarz Wam powiedział ile i jak? Czy też bierzecie z własnej inicjatywy?

    Daga121222 lubi tę wiadomość

    On & Ona 31 lat

    Starania od września 2023 r.
    Styczeń 2024 - 💔 8 tyg 4 dni

    PCOS i niedoczynność tarczycy

    Grudzień 2024 - IUI pierwsze podejście
    Luty 2025 - IUI podejście drugie
    Nieudane próby na lekach i ovitrelle.

    8.07 - podpisanie dokumentów IVF
    Od 23.07 💉💉💉 (Bemfola, cetrotide, ovitrelle)
    29.07 USG (15 pęcherzyków)
    4.08 punkcja
    6 zapłodnionych 🥚
    ❄️❄️❄️❄️❄️❄️
    Lacidofil +estrofem+ Lenzetto
    2.10 transfer
    8.10 beta 33,6 🥹 11.10 beta 176 🥹 13.10 beta 480 🙂 16.10 beta 2473
    23.10 USG jest zarodek z serduszkiem 🥹
    4.11 USG 1,20 cm 🥹
    20.11 USG 9t5d 3,34 cm ❤️
    10.12 I prenatalne - niskie ryzyko, chłopiec 🥹🩵🩵🩵
    02.02 II prenatalne
    15.04 III prenatalne

    preg.png
  • Alicee2024 Autorytet
    Postów: 1228 2610

    Wysłany: 22 sierpnia 2025, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lily ja biorę na co dzień 2x110 cytrynianu magnezu, a po transferze dorzucam jeszcze jedna tabletkę. A co do nospy to lekarz mówił że do 3x dziennie mogę brać, jeżeli chce. Ale zwykle biorę 2 😊

    Lily1234 lubi tę wiadomość

    ♀️31l. ---> AMH 5,11 (1.25r.)
    kir Bx, HLA-C C1/C2, PAI-1, MTHFR - hetero
    ANA1, panel limf. (NK 10%) ✔️
    ♂️ 35l. - obniżone parametry nasienia
    Cross-match: 36,3 (2.25r.), 32,1% (9.25r.) ✖️

    10.2024 - 11.2024 -2x IUI ✖️
    28.12 kwalif. I IVF
    10.01.25 - stymulacja - Ovaleap, Cetrotide, Gonapeptyl
    23.01 - Punkcja - 5 x ❄️
    18.02 I FET ✖️ || 20.03 II FET ✖️ CB💔
    23.04 III FET ✖️|| 26.08 IV FET ✖️|| 30.09 V FET ✖️ (accofil, encorton, acard, prolutex, neoparin, estrofem, besins, cyclogest)

    5.25 - histero (usunięte polipy) cd138 ✔️ || cd56 ✔️
    7/8. 25 - immunosupresja
    2.12 - ponowna biopsja: cd138 ✖️ || cd56 ✔️

    II IVF 8.01.26- kwalif.
    21.01. 26 - stym, długi protok. (Gonapeptyl) —> torbiel —> 12.03 start stym. (Ovaleap, Menopur, Gonapeptyl)
    30.03 - punkcja - 3 x ❄️
    28.04 - VI FET CB 💔 leki jw + prograf

    5/6. 26r. - wyciszenie Ryego
  • MagdaLena88 Autorytet
    Postów: 1538 2995

    Wysłany: 23 sierpnia 2025, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję dziewczyny za podpowiedzi. Właśnie kusi mnie ten pakiet w Diagnostyce, ale może lepiej poczekać na samą wizytę i zobaczyć co pani doktor zaleci. Mam już wszystkie dokumenty z poprzedniej kliniki, jednak mail ze skargą zadziałał. No i dziś wielkie święto. Koniec antybiotyków. Wczoraj wieczorem czułam się fatalnie, zresztą dziś również. Ale godzę się z tym, że moje ibs da mi popalić. Najważniejsze, że już koniec tego leczenia 🥳🥳🥳

    Alicee2024, Paprykaa, Lily1234, Daga121222, Frajda lubią tę wiadomość

    Ona 38 lat-AMH 12.24. 0,9 08.25-1,42 Kir BX, Homocysteina 11,86❗️ 10.25. 13,8- 04.26
    On 41 lat-morfoglia 0%❗️
    Kariotypy prawidłowe
    10-12. 24' 3×IUI ❌️
    Styczeń 25-1 procedura-6🥚 1 zarodek 4.1.1
    10.02. 1 Transfer beta 9dpt 0,3✖️
    Marzec 25'-2 procedura 6🥚 1❄️3.2.2
    22.05. 2 Transfer beta 6dpt 0,7✖️
    Zmiana kliniki Invicta➡️Bocian
    biopsja endometrium CD56 >200❌️
    Cross Match-10.25 60,2%04.26-28,5
    1/26'-3 procedura-Ovaleap 300 i Mensinorm 75, 6 🥚, 2 dojrzałe- 2 zarodki, 2 zdrowe po PGTA ❄️❄️
    Immunosupresja -Equoral i Encorton -11tygodni
    07.05.26- 3 Transfer, Encorton, Smoflipid, Accofil, Cyclogest,Duphaston,Besins 6dp beta 0,2✖️
    ✨️czyli tak wygląda nasz koniec...✨️
  • Mq1991 Autorytet
    Postów: 3637 4067

    Wysłany: 23 sierpnia 2025, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Magdalena u mnie dr Jarosz na wizycie patrzyła na KIRy, trombofilię, cross-match, ANA i homocysteinę. Po wizycie kazała dorobić zespół antyfosfolipidowy, białko c i białko s. W sumie nie wiem od czego to zależy, widziałam że inne dziewczyny robią też cytokiny, immunofenotyp i inne badania.
    Dobrze ze juz jesteś po antybiotykach! Obyś się szybko zregenerowała!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 sierpnia 2025, 10:25

    MagdaLena88 lubi tę wiadomość

    👱‍♀️ 34l👦🏻36l
    Starania od 08.2020, CP 💔 w 2022, Klinika leczenia niepłodności (Ovum Lublin) od 10.2023, 4 x stymulacja owulacji, 3 x IUI, 2x histeroskopia

    2025 I IVF
    -25.01 stymulacja (Ovaleap, Cetrotide, Gonapeptyl)
    -10.02 punkcja, 5 x ❄️
    -08.03/08.04 I i II FET ❌️
    -08.05 III FET poronienie 21dpt 💔
    -17.07 IV FET ❌️
    -08-12.2025 leczenie immunologiczne
    -20.12 V FET CB 💔
    2026 II IVF
    -10.01 stymulacja (Ovaleap, Cetrotide, Gonapeptyl)
    -22.01 punkcja, 6 x ❄️
    -12.02 VI FET (Estrofem, Besins, Cyclogest, Prolutex, Accofil, Encorton, Acard, Neoparin, Prograf) poronienie 20dpt 💔
    -04-06.2026 Ryeqo
    5 x ❄️ na zimowisku
  • Paprykaa Autorytet
    Postów: 1107 1579

    Wysłany: 23 sierpnia 2025, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdalena gratulacje 🥳
    Te antybiotyki to jest cholerstwo, ale Ty masz już to za sobą 😎

    Mnie Dziewczyny wczoraj obudziło plamienie… Nawet nie pisałam Wam, bo miałam zalamke xd
    Jestem na estrofemie dużych dawkach, dzień wcześniej (czwartek) miałam USG i było wszystko super, a wczoraj (piątek) lekkie brązowe plamienie 😤
    Chatgpt mi podopowiedzial, że to wynik estrogenów i żeby się nie martwić że to normalne i że powinno ustąpić po progesteronie.
    Dzień wcześniej (czwartek wieczór) zażyłam probiotyk dopochwowy 🤦🏻‍♀️
    Może to od tego, coś sobie tam zadrapalam, uszkodziłam… 🤦🏻‍♀️
    Także jak zawsze plan się spieprzył 🤡

    Nie przejmuje się tym, bo moje motto teraz to żeby się już niczym nie przejmować gdyż nic nie idzie zgodnie z moim planem ☺️

    Starania od 01.2024
    👧🏻 31 👦🏻 30
    wszystkie badania super 🙌🏼

    02.24 7 tc 💔
    08.24 cb 💔
    3 x IUI- 1 cb 💔

    05.2025 IVF 🚀
    16.06.25- histeroskopia- stan zapalny endo
    27.08 transfer 5.1.1. po PGTA, 8dpt beta 5,6, 10 dpt 2,3 💔
    21.11 histeroskopia nr 2- WRESZCIE DIAGNOZA- stan zapalny endometrium, adenomioza podśluzówkowa, mikropolipy 😳

    ⏳ leczenie- sztuczna menopauza, antybiotyki, probiotyki

    5.03 transfer 🍀 6 dpt bhcg 43,6 7dpt bhcg 71 9 dpt 189 12 dpt beta 1065 14dpt beta 3154 16 dpt 6718🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀

    26.03 USG zarodek 🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀
    28.03 USG serduszko ❤️
    2.04 serduszko bije ❤️

    4.05 Felia test- zdrowa Dziewczynka 🥹👧🏻🌸
    7.05 USG prenatalne- zdrowy Bobasek 👶🏻🌸

    Wiem, że się uda 🍀❤️👶🏻

    preg.png
  • Kama89wroc Autorytet
    Postów: 1262 1871

    Wysłany: 23 sierpnia 2025, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MagdaLena88 wrote:
    Dziękuję dziewczyny za podpowiedzi. Właśnie kusi mnie ten pakiet w Diagnostyce, ale może lepiej poczekać na samą wizytę i zobaczyć co pani doktor zaleci. Mam już wszystkie dokumenty z poprzedniej kliniki, jednak mail ze skargą zadziałał. No i dziś wielkie święto. Koniec antybiotyków. Wczoraj wieczorem czułam się fatalnie, zresztą dziś również. Ale godzę się z tym, że moje ibs da mi popalić. Najważniejsze, że już koniec tego leczenia 🥳🥳🥳


    Ufff, w końcu masz wyniki i koniec antybiotyków ☺️ kolejny etap za Tobą. Kiedy macie wizytę w nowej klinice?

    ❌AZOOSPERMIA
    ❌ IUI 12.2024 ❌ IUI 01.2025

    ✅ 03.2025 Kwalifikacja do IVF
    ✅ 05.05.2025 start stymulacji- krótki protokół
    ❌17.05.2025 Punkcja (16 pęcherzyków, pobrano 5 komórek, żadna nie nadawała się do zapłodnienia )

    ❌Czerwiec, lipiec, sierpień 2025 - suplementacja + oczekiwania na środki w klinice

    ✅ 09.09.2025 start stymulacji nr 2 (protokół długi)
    ✅07.10.2025 Punkcja (9 pęcherzyków, pobrano 8 komórek, 4 dojrzałe, 2 ❄️ )
    ❌04.11.2025 transfer ❄️ 4AB z 6 doby
    14.11.2025 (10 dpt) bHCG 63,1🍀
    17.11.2025 (13 dpt) bHCG 121 przyrost na granicy normy
    20.11.2025 (16 dpt) bHCG 38,2 💔
    🩺04.12.2025 Histeroskopia z biopsją endometrium CD138, CD56
    01.2026 antybiotykoterapia - zapalenie endometrium
    ❌09.03.2026 beta 0
    ✅07.04.2026 start stymulacji nr 3 (protokół długi)
    ❌07.05.2026 Punkcja (5 pęcherzyków, 2 komórki, zero zarodków😭

    Decyzja o AD 🍀
  • Staraczka99 Ekspertka
    Postów: 198 467

    Wysłany: 23 sierpnia 2025, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beta 58,7 🥳 przyrost wg kalkulatora 190% chyba mogę zacząć powoli myśleć pozytywnie ☺️

    Alexis93, Agnesss88, Nowa2024, Karolove, Mq1991, Lily1234, kicia_kocia, Alicee2024, Paprykaa, Daga121222, Patisonek 25, MagdaLena88, Kama89wroc, Frajda lubią tę wiadomość

    👩🏼31
    PCOS, insulinooporność, mięśniaki,
    jajowody drożne, histeroskopia i wyleczone zapalenie endometrium
    Kariotyp ✅
    KIR bx ✅

    👱🏻‍♂️33
    Obniżone parametry nasienia
    Fragmentacja DNA - 30% -> 14% -> 42%
    Kariotyp✅

    Starania od 04.2023

    07.2023 - 👼

    Starania z pomocą medyczną 02.2024

    ☘️03.2025 - IUI ❌ (lametta, clostilbegyt, menopour+ovitrelle)

    ➡️ 05.2025 - kwalifikacja do IVF
    ➡️ 31.05 - start stymulacji
    ➡️11.06 - punkcja - pobrano 26🥚-> 12 MII -> ❄️❄️2x4AA(PGT-A✅)
    ➡️ 14.08 - FET❄️ (Acard, Cyglogest, Besins, Prolutex)
    7dpt - 20,3 9dpt - 58,7 11dpt - 129 13dpt - 324
  • Lily1234 Autorytet
    Postów: 676 1388

    Wysłany: 23 sierpnia 2025, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paprykaa wrote:
    Magdalena gratulacje 🥳
    Te antybiotyki to jest cholerstwo, ale Ty masz już to za sobą 😎

    Mnie Dziewczyny wczoraj obudziło plamienie… Nawet nie pisałam Wam, bo miałam zalamke xd
    Jestem na estrofemie dużych dawkach, dzień wcześniej (czwartek) miałam USG i było wszystko super, a wczoraj (piątek) lekkie brązowe plamienie 😤
    Chatgpt mi podopowiedzial, że to wynik estrogenów i żeby się nie martwić że to normalne i że powinno ustąpić po progesteronie.
    Dzień wcześniej (czwartek wieczór) zażyłam probiotyk dopochwowy 🤦🏻‍♀️
    Może to od tego, coś sobie tam zadrapalam, uszkodziłam… 🤦🏻‍♀️
    Także jak zawsze plan się spieprzył 🤡

    Nie przejmuje się tym, bo moje motto teraz to żeby się już niczym nie przejmować gdyż nic nie idzie zgodnie z moim planem ☺️

    Ale to jeszcze nie oznacza, że nie możesz podejść do transferu, prawda? 🙂 Będzie dobrze zobaczysz! 💚

    Kicia kocia jak się czujesz?

    Staraczka 🥳🥳🥳🥳🍾🍾🍾🍾

    Staraczka99 lubi tę wiadomość

    On & Ona 31 lat

    Starania od września 2023 r.
    Styczeń 2024 - 💔 8 tyg 4 dni

    PCOS i niedoczynność tarczycy

    Grudzień 2024 - IUI pierwsze podejście
    Luty 2025 - IUI podejście drugie
    Nieudane próby na lekach i ovitrelle.

    8.07 - podpisanie dokumentów IVF
    Od 23.07 💉💉💉 (Bemfola, cetrotide, ovitrelle)
    29.07 USG (15 pęcherzyków)
    4.08 punkcja
    6 zapłodnionych 🥚
    ❄️❄️❄️❄️❄️❄️
    Lacidofil +estrofem+ Lenzetto
    2.10 transfer
    8.10 beta 33,6 🥹 11.10 beta 176 🥹 13.10 beta 480 🙂 16.10 beta 2473
    23.10 USG jest zarodek z serduszkiem 🥹
    4.11 USG 1,20 cm 🥹
    20.11 USG 9t5d 3,34 cm ❤️
    10.12 I prenatalne - niskie ryzyko, chłopiec 🥹🩵🩵🩵
    02.02 II prenatalne
    15.04 III prenatalne

    preg.png
  • Paprykaa Autorytet
    Postów: 1107 1579

    Wysłany: 23 sierpnia 2025, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lily mam nadzieję, że nie 🤣 po progesteronie to plamienie się wyciszyło praktycznie zupełnie, ale na wszelki wypadek zadzwonię jeszcze do lekarki w poniedziałek 🤯
    Normalnie cały czas pod górkę xd

    Staraczka cudowny wynik 🍀🥰

    Lily1234, Staraczka99 lubią tę wiadomość

    Starania od 01.2024
    👧🏻 31 👦🏻 30
    wszystkie badania super 🙌🏼

    02.24 7 tc 💔
    08.24 cb 💔
    3 x IUI- 1 cb 💔

    05.2025 IVF 🚀
    16.06.25- histeroskopia- stan zapalny endo
    27.08 transfer 5.1.1. po PGTA, 8dpt beta 5,6, 10 dpt 2,3 💔
    21.11 histeroskopia nr 2- WRESZCIE DIAGNOZA- stan zapalny endometrium, adenomioza podśluzówkowa, mikropolipy 😳

    ⏳ leczenie- sztuczna menopauza, antybiotyki, probiotyki

    5.03 transfer 🍀 6 dpt bhcg 43,6 7dpt bhcg 71 9 dpt 189 12 dpt beta 1065 14dpt beta 3154 16 dpt 6718🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀

    26.03 USG zarodek 🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀
    28.03 USG serduszko ❤️
    2.04 serduszko bije ❤️

    4.05 Felia test- zdrowa Dziewczynka 🥹👧🏻🌸
    7.05 USG prenatalne- zdrowy Bobasek 👶🏻🌸

    Wiem, że się uda 🍀❤️👶🏻

    preg.png
  • Daga121222 Autorytet
    Postów: 2544 4380

    Wysłany: 24 sierpnia 2025, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Papryka ja po transferze dopiero brałam magnez 3 x dziennie 🙂, a nospe miałam brać, jeśli bym miała mocniejsze skurcze, więc ja wzięłam może 3 razy przez te 12 tygodni 😜

    @Kicia_kocia, ja trzymam kciuki za kropka 🍀🥹 mam nadzieję, że w poniedziałek beta wystrzeli 🚀

    @Magdalena, cieszę się, że już skończyłaś antybiotyk! Teraz z dnia na dzień na pewno będziesz czuła się lepiej 😊🥰

    @Staraczka, ale się cieszę! 🥰🥹 kropek się zadomowił ❤️

    Staraczka99, Paprykaa lubią tę wiadomość

    👱🏻‍♀️30🧑🏻‍🦱30

    👩🏼‍❤️‍💋‍👨🏻2015💍2019💒12.08.2022


    Starania od 02.2023
    2025 2xIUI ❌

    28.05 ➡️ kwalifikacja IVF ✅
    31.05 ➡️ start stymulacji 💉(Menopur, Cetrotide)
    11.06 ➡️ punkcja —> 9 pobrano 🥚—> 5 dojrzałych i zapłodnionych —> 3 zarodki —> zostały ❄️❄️
    16.06 ➡️ transfer 🍀 4AA
    20.06 ➡️ 4dpt ⏸️
    21.06 ➡️ beta 5dpt - 14,10, 7dpt - 51,00, 10dpt - 234,80, 17dpt - 2826,00 🥹
    24dpt ➡️ mamy serduszko ❤️

    Córeczka 🩷
    27.02.2026
    3685g i 54cm szczęścia 🌸


    age.png
  • MagdaLena88 Autorytet
    Postów: 1538 2995

    Wysłany: 24 sierpnia 2025, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staraczka gratuluję piękny wynik😀
    Kama miałam się zgłosić na kolejną wizytę w kazdy dzień poza miesiączka. No właśnie wczoraj dostałam okres, a w przyszłym tygodniu wychodzi nam tylko czwartek terminowo. Albo na spokojnie w następnym tygodniu. W sumie to chyba i tak pani doktor będzie chciała zapoznać się z dokumentami, przejrzeć epikryzy, więc chyba za wiele się nie dowiemy i tak:)

    Kama89wroc, Staraczka99 lubią tę wiadomość

    Ona 38 lat-AMH 12.24. 0,9 08.25-1,42 Kir BX, Homocysteina 11,86❗️ 10.25. 13,8- 04.26
    On 41 lat-morfoglia 0%❗️
    Kariotypy prawidłowe
    10-12. 24' 3×IUI ❌️
    Styczeń 25-1 procedura-6🥚 1 zarodek 4.1.1
    10.02. 1 Transfer beta 9dpt 0,3✖️
    Marzec 25'-2 procedura 6🥚 1❄️3.2.2
    22.05. 2 Transfer beta 6dpt 0,7✖️
    Zmiana kliniki Invicta➡️Bocian
    biopsja endometrium CD56 >200❌️
    Cross Match-10.25 60,2%04.26-28,5
    1/26'-3 procedura-Ovaleap 300 i Mensinorm 75, 6 🥚, 2 dojrzałe- 2 zarodki, 2 zdrowe po PGTA ❄️❄️
    Immunosupresja -Equoral i Encorton -11tygodni
    07.05.26- 3 Transfer, Encorton, Smoflipid, Accofil, Cyclogest,Duphaston,Besins 6dp beta 0,2✖️
    ✨️czyli tak wygląda nasz koniec...✨️
  • Kama89wroc Autorytet
    Postów: 1262 1871

    Wysłany: 24 sierpnia 2025, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staraczka99 wrote:
    Beta 58,7 🥳 przyrost wg kalkulatora 190% chyba mogę zacząć powoli myśleć pozytywnie ☺️


    Gratuluję!! Cudowny winik 😍

    Staraczka99 lubi tę wiadomość

    ❌AZOOSPERMIA
    ❌ IUI 12.2024 ❌ IUI 01.2025

    ✅ 03.2025 Kwalifikacja do IVF
    ✅ 05.05.2025 start stymulacji- krótki protokół
    ❌17.05.2025 Punkcja (16 pęcherzyków, pobrano 5 komórek, żadna nie nadawała się do zapłodnienia )

    ❌Czerwiec, lipiec, sierpień 2025 - suplementacja + oczekiwania na środki w klinice

    ✅ 09.09.2025 start stymulacji nr 2 (protokół długi)
    ✅07.10.2025 Punkcja (9 pęcherzyków, pobrano 8 komórek, 4 dojrzałe, 2 ❄️ )
    ❌04.11.2025 transfer ❄️ 4AB z 6 doby
    14.11.2025 (10 dpt) bHCG 63,1🍀
    17.11.2025 (13 dpt) bHCG 121 przyrost na granicy normy
    20.11.2025 (16 dpt) bHCG 38,2 💔
    🩺04.12.2025 Histeroskopia z biopsją endometrium CD138, CD56
    01.2026 antybiotykoterapia - zapalenie endometrium
    ❌09.03.2026 beta 0
    ✅07.04.2026 start stymulacji nr 3 (protokół długi)
    ❌07.05.2026 Punkcja (5 pęcherzyków, 2 komórki, zero zarodków😭

    Decyzja o AD 🍀
  • Paprykaa Autorytet
    Postów: 1107 1579

    Wysłany: 24 sierpnia 2025, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie wjechał progesteron tak, że od wczoraj bym tylko spała 😴
    Ciężko będzie to wszystko przetrwać xd
    Na estrofemie było super 🤣
    Mam jeszcze pytanko.
    Do wszystkich w sumie, przed IVF, w trakcie, w ciąży- czy pijecie kawę ?
    Boże to jest moja miłość … jestem tak uzależniona :( a podobno nie jest wskazana…

    Dziewczyny miłej niedzieli! ☀️☀️☀️

    Starania od 01.2024
    👧🏻 31 👦🏻 30
    wszystkie badania super 🙌🏼

    02.24 7 tc 💔
    08.24 cb 💔
    3 x IUI- 1 cb 💔

    05.2025 IVF 🚀
    16.06.25- histeroskopia- stan zapalny endo
    27.08 transfer 5.1.1. po PGTA, 8dpt beta 5,6, 10 dpt 2,3 💔
    21.11 histeroskopia nr 2- WRESZCIE DIAGNOZA- stan zapalny endometrium, adenomioza podśluzówkowa, mikropolipy 😳

    ⏳ leczenie- sztuczna menopauza, antybiotyki, probiotyki

    5.03 transfer 🍀 6 dpt bhcg 43,6 7dpt bhcg 71 9 dpt 189 12 dpt beta 1065 14dpt beta 3154 16 dpt 6718🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀

    26.03 USG zarodek 🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀
    28.03 USG serduszko ❤️
    2.04 serduszko bije ❤️

    4.05 Felia test- zdrowa Dziewczynka 🥹👧🏻🌸
    7.05 USG prenatalne- zdrowy Bobasek 👶🏻🌸

    Wiem, że się uda 🍀❤️👶🏻

    preg.png
  • Staraczka99 Ekspertka
    Postów: 198 467

    Wysłany: 24 sierpnia 2025, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paprykaa wrote:
    U mnie wjechał progesteron tak, że od wczoraj bym tylko spała 😴
    Ciężko będzie to wszystko przetrwać xd
    Na estrofemie było super 🤣
    Mam jeszcze pytanko.
    Do wszystkich w sumie, przed IVF, w trakcie, w ciąży- czy pijecie kawę ?
    Boże to jest moja miłość … jestem tak uzależniona :( a podobno nie jest wskazana…

    Dziewczyny miłej niedzieli! ☀️☀️☀️

    Ja piję rano małą czarną kawę też się nad tym zastanawiałam czy pić czy nie pić, ale wydaje mi się, że jedna mała kawa nie zaszkodzi bo tu głównie chodzi o ilość kofeiny, która jest też w herbacie, czekoladzie itd

    Paprykaa lubi tę wiadomość

    👩🏼31
    PCOS, insulinooporność, mięśniaki,
    jajowody drożne, histeroskopia i wyleczone zapalenie endometrium
    Kariotyp ✅
    KIR bx ✅

    👱🏻‍♂️33
    Obniżone parametry nasienia
    Fragmentacja DNA - 30% -> 14% -> 42%
    Kariotyp✅

    Starania od 04.2023

    07.2023 - 👼

    Starania z pomocą medyczną 02.2024

    ☘️03.2025 - IUI ❌ (lametta, clostilbegyt, menopour+ovitrelle)

    ➡️ 05.2025 - kwalifikacja do IVF
    ➡️ 31.05 - start stymulacji
    ➡️11.06 - punkcja - pobrano 26🥚-> 12 MII -> ❄️❄️2x4AA(PGT-A✅)
    ➡️ 14.08 - FET❄️ (Acard, Cyglogest, Besins, Prolutex)
    7dpt - 20,3 9dpt - 58,7 11dpt - 129 13dpt - 324
  • Daga121222 Autorytet
    Postów: 2544 4380

    Wysłany: 24 sierpnia 2025, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paprykaa wrote:
    U mnie wjechał progesteron tak, że od wczoraj bym tylko spała 😴
    Ciężko będzie to wszystko przetrwać xd
    Na estrofemie było super 🤣
    Mam jeszcze pytanko.
    Do wszystkich w sumie, przed IVF, w trakcie, w ciąży- czy pijecie kawę ?
    Boże to jest moja miłość … jestem tak uzależniona :( a podobno nie jest wskazana…

    Dziewczyny miłej niedzieli! ☀️☀️☀️
    Ja piję kawę raz dziennie 🙂

    Paprykaa lubi tę wiadomość

    👱🏻‍♀️30🧑🏻‍🦱30

    👩🏼‍❤️‍💋‍👨🏻2015💍2019💒12.08.2022


    Starania od 02.2023
    2025 2xIUI ❌

    28.05 ➡️ kwalifikacja IVF ✅
    31.05 ➡️ start stymulacji 💉(Menopur, Cetrotide)
    11.06 ➡️ punkcja —> 9 pobrano 🥚—> 5 dojrzałych i zapłodnionych —> 3 zarodki —> zostały ❄️❄️
    16.06 ➡️ transfer 🍀 4AA
    20.06 ➡️ 4dpt ⏸️
    21.06 ➡️ beta 5dpt - 14,10, 7dpt - 51,00, 10dpt - 234,80, 17dpt - 2826,00 🥹
    24dpt ➡️ mamy serduszko ❤️

    Córeczka 🩷
    27.02.2026
    3685g i 54cm szczęścia 🌸


    age.png
  • Karolove Autorytet
    Postów: 956 2071

    Wysłany: 24 sierpnia 2025, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paprykaa wrote:
    U mnie wjechał progesteron tak, że od wczoraj bym tylko spała 😴
    Ciężko będzie to wszystko przetrwać xd
    Na estrofemie było super 🤣
    Mam jeszcze pytanko.
    Do wszystkich w sumie, przed IVF, w trakcie, w ciąży- czy pijecie kawę ?
    Boże to jest moja miłość … jestem tak uzależniona :( a podobno nie jest wskazana…

    Dziewczyny miłej niedzieli! ☀️☀️☀️
    Kochana ja tez piję kawę, najczęściej w biurze albo teraz na wyjeździe. Codziennie też herbatę. Chodzi właśnie o ilość kofeiny na dzień😉

    Staraczka super wynik, niech dalej szybuje 🥹❤️

    Staraczka99 lubi tę wiadomość

    Świadome starania od 2023
    Niepłodność idiopatyczna
    👱 31l 👩🏻 38l Wszystko ok 🍀

    2024: AMH 4.51
    udrożniony jajowód metodą sHSG 💚
    2x stymulacja Lamette i IUI ❌️

    2025:
    15.1.25 nowa klinika, rozpoczęcie stymulacji do IVF:
    2-10 dc Ovaleap 150 j.m. 7-10 dc Orgalutran 0.25mg
    25.01.25 punkcja 🏥 10 🥚 ➡️ 7🪺 ➡️ 3 x 511, 1 x 432
    30.01.25 transfer ET (duphaston, cyclogest) 💔
    5.03.25 II transfer FET (cyclogest)❄️
    10dpt betaHCG 171.91 😳 12dpt betaHCG 598.09 😳 prog 47.86 17dpt betaHCG 6772.60 🙈
    21dpt maleńkie ❤️🥹
    Chłopczyk 🩵🥹

    ❄️❄️ na zimowisku 🥹

    11.25 Miś 🐻 jest na świecie🥰🥹

    age.png
  • Agnesss88 Autorytet
    Postów: 401 975

    Wysłany: 24 sierpnia 2025, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staraczka wspaniała wiadomość 🙌 oby tak dalej 🫶

    Co do kawy to długo nie piłam, w lipcu zaczęłam pić jedno capuccino dziennie lub co dwa dni bo już miałam dość tej Inki... Z Włoch przywiozłam sobie Lavazze bezkofeinowa, która mi smakuje więc też ją podpijam żeby nie oszaleć ☺️ Są lekarze, którzy całkowicie odradzają w ciąży ale większość zaleca, tak jak dziewczyny piszą, zachowanie limitu kofeiny do ok 200 mg dziennie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 sierpnia 2025, 17:16

    Karolove, Staraczka99, Paprykaa lubią tę wiadomość

    ♀️ 37 AMH 1,51
    ♂️ 36

    Starania od 2020 roku

    10-12.2024 - 3xIUI ❌

    13.01.2025 - Wizyta kwalifikacyjna do IVF ✔️
    21.02.2025 - start stymulacji 💉 Ovuleap, Menopur
    01.03.2025 Punkcja, z 10 pęcherzyków pobrano 5 oocytów, tylko 2 dojrzałe komórki, jedna się zapłodniła... Jedna blastka 🫶
    06.03.2025 Transfer zarodka 3bc
    9 dpt Beta 79, 11 dpt Beta 207, 13 dpt Beta 393, 15 dpt Beta 881, 19 dpt Beta 4221, 25dpt Beta 20448
    09.04.2025 - 6t 6d USG jest bijące ❤️🥹CRL 0,63 cm
    22.04.2025 - 8t 5d krwawienie 🥲 krwiak 3,2x1,75, zarodek z ❤️ CRL 2,26 cm
    05.05.2025 10t 4d krwiak 2,25x0,75, CRL 3,83
    19.05.2025 12t 4d CRL 5,91
    26.05.2025 Prenatalne, niskie ryzyka, Syn 💙
    30.11.2025 Syn na świecie ❤️ waga 3200 g 53 cm

    age.png
  • Nowa2024 Autorytet
    Postów: 5322 8914

    Wysłany: 24 sierpnia 2025, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paprykaa ja od początku ciąży nie piłam kawy, ale po prostu mnie odrzuciło totalnie od wszystkiego, bo mdłości miałam całodniowe. Gdzieś tak może od 2 msc znów piję kawkę, ale jedno cappuccino dziennie 😉

    Paprykaa lubi tę wiadomość

    🍼Starania od 06.2023
    👨‍⚕️Klinika leczenia niepłodności od 01.2024
    1xCP 💔⏸️
    2x IUI ❌
    —————————
    🍀🍀🍀Start IVF MZ🍀🍀🍀
    Mamy ❄️❄️❄️❄️ blastocysty
    1. FET+EG 5AA ✅🥹🍀🤞
    Dwa bobasy na pokładzie ♥️♥️
    NIFTY pro-zdrowi chłopcy 🩵🩵

    30+2 chłopcy są z nami na świecie 😍
    1930g 45 cm i 1900g 44 cm naszych kochanych Misiów 🐻🐻
  • Karolove Autorytet
    Postów: 956 2071

    Wysłany: 25 sierpnia 2025, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kicia_kocia kciuki za dzisiejszą betę 🤞🏻❤️

    Świadome starania od 2023
    Niepłodność idiopatyczna
    👱 31l 👩🏻 38l Wszystko ok 🍀

    2024: AMH 4.51
    udrożniony jajowód metodą sHSG 💚
    2x stymulacja Lamette i IUI ❌️

    2025:
    15.1.25 nowa klinika, rozpoczęcie stymulacji do IVF:
    2-10 dc Ovaleap 150 j.m. 7-10 dc Orgalutran 0.25mg
    25.01.25 punkcja 🏥 10 🥚 ➡️ 7🪺 ➡️ 3 x 511, 1 x 432
    30.01.25 transfer ET (duphaston, cyclogest) 💔
    5.03.25 II transfer FET (cyclogest)❄️
    10dpt betaHCG 171.91 😳 12dpt betaHCG 598.09 😳 prog 47.86 17dpt betaHCG 6772.60 🙈
    21dpt maleńkie ❤️🥹
    Chłopczyk 🩵🥹

    ❄️❄️ na zimowisku 🥹

    11.25 Miś 🐻 jest na świecie🥰🥹

    age.png
  • Mq1991 Autorytet
    Postów: 3637 4067

    Wysłany: 25 sierpnia 2025, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Daga kciuki za prenatalne ✊️🍀
    @Kicia_kocia kciuki za betę ✊️🍀

    Daga121222 lubi tę wiadomość

    👱‍♀️ 34l👦🏻36l
    Starania od 08.2020, CP 💔 w 2022, Klinika leczenia niepłodności (Ovum Lublin) od 10.2023, 4 x stymulacja owulacji, 3 x IUI, 2x histeroskopia

    2025 I IVF
    -25.01 stymulacja (Ovaleap, Cetrotide, Gonapeptyl)
    -10.02 punkcja, 5 x ❄️
    -08.03/08.04 I i II FET ❌️
    -08.05 III FET poronienie 21dpt 💔
    -17.07 IV FET ❌️
    -08-12.2025 leczenie immunologiczne
    -20.12 V FET CB 💔
    2026 II IVF
    -10.01 stymulacja (Ovaleap, Cetrotide, Gonapeptyl)
    -22.01 punkcja, 6 x ❄️
    -12.02 VI FET (Estrofem, Besins, Cyclogest, Prolutex, Accofil, Encorton, Acard, Neoparin, Prograf) poronienie 20dpt 💔
    -04-06.2026 Ryeqo
    5 x ❄️ na zimowisku
‹‹ 378 379 380 381 382 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suplementacja w ciąży a wytyczne ekspertów. Dlaczego skład Prenasolu to odpowiedź na potrzeby przyszłej mamy?

Ciąża to czas, w którym zapotrzebowanie na konkretne składniki odżywcze gwałtownie rośnie. Przyszła mama musi dostarczyć je nie tylko sobie, ale przede wszystkim rozwijającemu się maluchowi. Niestety, współczesna dieta często nie wystarcza, by pokryć te zwiększone potrzeby. Właśnie dlatego Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położników (PTGiP) przygotowało konkretne rekomendacje dotyczące dodatkowego wsparcia organizmu. Na co warto zwrócić uwagę, wybierając odpowiedni preparat? Czy każda kobieta w ciąży potrzebuje suplementów?

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ