Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną 🍀IVF po nieudanych IUI 🍀
Odpowiedz

🍀IVF po nieudanych IUI 🍀

Oceń ten wątek:
  • kicia_kocia Autorytet
    Postów: 2129 4131

    Wysłany: 26 sierpnia 2025, 08:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicee, Nowa, trzymamy kciuki! 🍀🍀🍀

    Nowa2024, Alicee2024 lubią tę wiadomość

    PCOS, starania o drugiego 👶🏼

    styczeń 2025 ➡️ start IVF 🚀
    Rekovelle 8 ug + Orgalutran + Gonapeptyl
    23 pobrane ➡️ 16 MII ➡️ 10 ❄️

    kwiecień ➡️ 1. transfer 5AA ❌️
    maj ➡️ 2. transfer 4AB ❌️
    czerwiec ➡️ 3. transfer 4AB❌️
    czerwiec ➡️ histeroskopia + cd138 ✅️
    sierpień ➡️ 4. transfer 4BB ❌️
    wrzesień ➡️ 5. transfer 4AB + 4AC ❌️
    październik ➡️ 6. transfer 4AB + 4BC
    14 dpt: betaHCG 1285 mlU/mL 🙀😻
    17 dpt: GS 5mm, YS 1 mm 🥰
    21 dpt: betaHCG 5840 mlU/mL 🥰
    Panorama: niskie ryzyka
    It's a girl! 💕

    Jesteśmy już w komplecie 💗🥰
  • Frajda Autorytet
    Postów: 772 1694

    Wysłany: 26 sierpnia 2025, 08:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicee 🫶🏻
    Nowa ✊🏻
    Kicia Kocia, nie wiedziałam, że takie wartości bety mogą dać jakąś informację, w Diagnostyce nie ma takiego dokładnego wyniku tych małych wartości, będę musiała zmienić lab, raz robiłam w przyszpitalnym i wynik był 0,8, ale nie brałam w ogóle pod uwagę, że to coś wnosi.

    Alicee2024 lubi tę wiadomość

    Czekamy na synka 🩵

    preg.png
  • Karolove Autorytet
    Postów: 956 2071

    Wysłany: 26 sierpnia 2025, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alice kciuki za transfer 🥹❤️🤞🏻

    Nowa, kciuki za wizytę 🤞🏻

    Alicee2024 lubi tę wiadomość

    Świadome starania od 2023
    Niepłodność idiopatyczna
    👱 31l 👩🏻 38l Wszystko ok 🍀

    2024: AMH 4.51
    udrożniony jajowód metodą sHSG 💚
    2x stymulacja Lamette i IUI ❌️

    2025:
    15.1.25 nowa klinika, rozpoczęcie stymulacji do IVF:
    2-10 dc Ovaleap 150 j.m. 7-10 dc Orgalutran 0.25mg
    25.01.25 punkcja 🏥 10 🥚 ➡️ 7🪺 ➡️ 3 x 511, 1 x 432
    30.01.25 transfer ET (duphaston, cyclogest) 💔
    5.03.25 II transfer FET (cyclogest)❄️
    10dpt betaHCG 171.91 😳 12dpt betaHCG 598.09 😳 prog 47.86 17dpt betaHCG 6772.60 🙈
    21dpt maleńkie ❤️🥹
    Chłopczyk 🩵🥹

    ❄️❄️ na zimowisku 🥹

    11.25 Miś 🐻 jest na świecie🥰🥹

    age.png
  • Agnesss88 Autorytet
    Postów: 401 975

    Wysłany: 26 sierpnia 2025, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alice Ty dziś transfer o Boże 😍 ja czuję ekscytację a co dopiero Ty 🍀

    Nowa kciuki za wizytę 🫶 jednak ta ciąża bliźniacza to podwójne szczęście ale i podwójne wyzwanie i troski 👐

    Apropo tego planowania pod ciążę to zgadzam się... Nic nie można w życiu zaplanować... Nauczyły mnie tego szczególnie starania o potomstwo...

    Tak się cieszyłam jak 5 lat temu dostałam od razu umowę w nowej pracy na czas nieokreślony, myślę sobie jak cudownie, bo przecież ja zaraz będę w ciąży 🤡

    A jak wychodziłam za mąż to byłam pewna, że na weselu szwagra które miało być kilkanaście miesięcy później będę na bank w ciąży.... a oni z narzeczoną zdążyli się rozstać, oboje znaleźli nowych partnerów, ohajtali się, niedoszła szwagierka ma nawet dwójkę dzieci i ja dopiero jestem w ciąży 😅😅😅 tak więc tyle z mojego planowania, cyrk na kółkach 😁🙈

    Alicee2024, Kama89wroc lubią tę wiadomość

    ♀️ 37 AMH 1,51
    ♂️ 36

    Starania od 2020 roku

    10-12.2024 - 3xIUI ❌

    13.01.2025 - Wizyta kwalifikacyjna do IVF ✔️
    21.02.2025 - start stymulacji 💉 Ovuleap, Menopur
    01.03.2025 Punkcja, z 10 pęcherzyków pobrano 5 oocytów, tylko 2 dojrzałe komórki, jedna się zapłodniła... Jedna blastka 🫶
    06.03.2025 Transfer zarodka 3bc
    9 dpt Beta 79, 11 dpt Beta 207, 13 dpt Beta 393, 15 dpt Beta 881, 19 dpt Beta 4221, 25dpt Beta 20448
    09.04.2025 - 6t 6d USG jest bijące ❤️🥹CRL 0,63 cm
    22.04.2025 - 8t 5d krwawienie 🥲 krwiak 3,2x1,75, zarodek z ❤️ CRL 2,26 cm
    05.05.2025 10t 4d krwiak 2,25x0,75, CRL 3,83
    19.05.2025 12t 4d CRL 5,91
    26.05.2025 Prenatalne, niskie ryzyka, Syn 💙
    30.11.2025 Syn na świecie ❤️ waga 3200 g 53 cm

    age.png
  • Nowa2024 Autorytet
    Postów: 5322 8914

    Wysłany: 26 sierpnia 2025, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My już dzisiaj po wizycie 😍
    Jestem spokojna, bo doktor bardzo zadowolony. Szyjka 4,17 cm także nic się nie skróciła 💪 bardzo ładna ilośc płynu owodniowego, chłopcy pięknie rosną (827g i 745g czyli tylko 10% różnicy między nimi i tutaj dr też powiedział, że bardzo ładnie to wygląda). Większy jest ten, który jest niżej i przy kopaniu może powodować u mnie ból mówił dr 😁 a ten wyżej na USG pokazał doktorkowi „✌️” 🤣

    Kolejna wizyta 11.09

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 sierpnia 2025, 12:04

    kicia_kocia, Nessie, MagdaLena88, Mq1991, Paprykaa, Frajda, Alicee2024, Agnesss88, Daga121222, Lily1234, Kama89wroc lubią tę wiadomość

    🍼Starania od 06.2023
    👨‍⚕️Klinika leczenia niepłodności od 01.2024
    1xCP 💔⏸️
    2x IUI ❌
    —————————
    🍀🍀🍀Start IVF MZ🍀🍀🍀
    Mamy ❄️❄️❄️❄️ blastocysty
    1. FET+EG 5AA ✅🥹🍀🤞
    Dwa bobasy na pokładzie ♥️♥️
    NIFTY pro-zdrowi chłopcy 🩵🩵

    30+2 chłopcy są z nami na świecie 😍
    1930g 45 cm i 1900g 44 cm naszych kochanych Misiów 🐻🐻
  • kicia_kocia Autorytet
    Postów: 2129 4131

    Wysłany: 26 sierpnia 2025, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa, wspaniale wiesci! 😍 Twoje chłopaki to juz całkiem dorodne bobasy 💪

    Ja przewiduję, że 11.09 bede miala kolejny transfer, wiec mozliwe, że będziemy mieć wspolny dzień w klinice 😉🫶

    Nowa2024, Alicee2024, Lily1234, Kama89wroc lubią tę wiadomość

    PCOS, starania o drugiego 👶🏼

    styczeń 2025 ➡️ start IVF 🚀
    Rekovelle 8 ug + Orgalutran + Gonapeptyl
    23 pobrane ➡️ 16 MII ➡️ 10 ❄️

    kwiecień ➡️ 1. transfer 5AA ❌️
    maj ➡️ 2. transfer 4AB ❌️
    czerwiec ➡️ 3. transfer 4AB❌️
    czerwiec ➡️ histeroskopia + cd138 ✅️
    sierpień ➡️ 4. transfer 4BB ❌️
    wrzesień ➡️ 5. transfer 4AB + 4AC ❌️
    październik ➡️ 6. transfer 4AB + 4BC
    14 dpt: betaHCG 1285 mlU/mL 🙀😻
    17 dpt: GS 5mm, YS 1 mm 🥰
    21 dpt: betaHCG 5840 mlU/mL 🥰
    Panorama: niskie ryzyka
    It's a girl! 💕

    Jesteśmy już w komplecie 💗🥰
  • Paprykaa Autorytet
    Postów: 1107 1579

    Wysłany: 26 sierpnia 2025, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nową gratki 😍😍😍 super chłopaki! 👶🏻👶🏻

    Alice kciuki za transfer ♥️♥️♥️

    Nowa2024, Alicee2024 lubią tę wiadomość

    Starania od 01.2024
    👧🏻 31 👦🏻 30
    wszystkie badania super 🙌🏼

    02.24 7 tc 💔
    08.24 cb 💔
    3 x IUI- 1 cb 💔

    05.2025 IVF 🚀
    16.06.25- histeroskopia- stan zapalny endo
    27.08 transfer 5.1.1. po PGTA, 8dpt beta 5,6, 10 dpt 2,3 💔
    21.11 histeroskopia nr 2- WRESZCIE DIAGNOZA- stan zapalny endometrium, adenomioza podśluzówkowa, mikropolipy 😳

    ⏳ leczenie- sztuczna menopauza, antybiotyki, probiotyki

    5.03 transfer 🍀 6 dpt bhcg 43,6 7dpt bhcg 71 9 dpt 189 12 dpt beta 1065 14dpt beta 3154 16 dpt 6718🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀

    26.03 USG zarodek 🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀
    28.03 USG serduszko ❤️
    2.04 serduszko bije ❤️

    4.05 Felia test- zdrowa Dziewczynka 🥹👧🏻🌸
    7.05 USG prenatalne- zdrowy Bobasek 👶🏻🌸

    Wiem, że się uda 🍀❤️👶🏻

    preg.png
  • Nowa2024 Autorytet
    Postów: 5322 8914

    Wysłany: 26 sierpnia 2025, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kicia_kocia wrote:
    Nowa, wspaniale wiesci! 😍 Twoje chłopaki to juz całkiem dorodne bobasy 💪

    Ja przewiduję, że 11.09 bede miala kolejny transfer, wiec mozliwe, że będziemy mieć wspolny dzień w klinice 😉🫶

    Ooo 😍 ale transfer pewnie w południe/popołudniu a ja wizyta znowu z rana na 8:20 więc zrobimy „zmianę warty” 🤣

    kicia_kocia lubi tę wiadomość

    🍼Starania od 06.2023
    👨‍⚕️Klinika leczenia niepłodności od 01.2024
    1xCP 💔⏸️
    2x IUI ❌
    —————————
    🍀🍀🍀Start IVF MZ🍀🍀🍀
    Mamy ❄️❄️❄️❄️ blastocysty
    1. FET+EG 5AA ✅🥹🍀🤞
    Dwa bobasy na pokładzie ♥️♥️
    NIFTY pro-zdrowi chłopcy 🩵🩵

    30+2 chłopcy są z nami na świecie 😍
    1930g 45 cm i 1900g 44 cm naszych kochanych Misiów 🐻🐻
  • nadzieja🖤 Znajoma
    Postów: 26 40

    Wysłany: 26 sierpnia 2025, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mq1991 wrote:
    @Alice mocne kciuki za Twój transfer! 🍀✊️ wierzę, że ten już będzie udany i kropek zostanie z Tobą do mają! 🥰
    Dziękuję, że pytasz jak u mnie- ogólnie nie jest już tak najgorzej po tych lekach, odeszły mi mdłości i przypały żołądkowe. Tylko jakikolwiek wysiłek fizyczny jest problemem. Ale może i do tego moj organizm przywyknie ;)

    @Kicia_kocia czyli trop już masz ;) mam nadzieję że Twój profesorek się zgodzi na ten czynnik wzrostu ;) i że faktycznie ambicja nie pozwoli mu odpuścić 💪sama muszę poczytać o tym, bo mnie to mocno zaciekawiło!

    @Magdalena też sobie tak z wieloma rzeczami liczyłam, że po IVF to już sie na pewno uda, to wtedy będę w ciąży itp. Ale z dobrych rzeczy- pójdziesz na super koncert! Mam nadzieję, że będziesz się dobrze bawić! Zazdroszczę Ci, bo sama uwielbiam Kaśkę i z checią poszlabym na jej koncert, a przegapiłam zakup biletów 🫣

    @Natalka bardzo ładna ilość pęcherzyków :) trzymam kciuki, zeby wszystkie ladnie rosły :)

    @Nessie jak dobrze Cię widzieć! Czesto o Tobie myślałam! Widzę, że przygotowujecie się do 3 procedury, mam nadzieję że będzie szczęśliwa ✊️🍀

    @Nadzieja po punkcji mogą się rozregulować te pierwsze cykle, to normalne. Jednak organizm dostal mocno w kość. Obyś szybko dostała okres i mogła zacząć przygotowania do transferu ;)

    @Nowa kciuki za wizytę 🍀✊️ nie stresuj się Kochana 😊

    Właśnie czekam z niecierpliwością a tu nic się nie dzieje 😒 niby później mam wizytę pomiędzy 9-11 dniem cyklu, a powiedzcie mi długo się czeka na taki transfer? Jest jakiś termin?

  • Mq1991 Autorytet
    Postów: 3637 4067

    Wysłany: 26 sierpnia 2025, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Nowa super, że z chłopakami wszystko w porządku 🥰🥹

    @Nadzieja wiesz czy będziesz mieć na cyklu naturalnym czy sztucznym? 🤔 na sztucznym mniej więcej od 2dc są już przygotowania i trzeba zacząć brać Estrofem. U mnie w klinice podgląd endometrium jest ok. 12dc i 5 dni przed transferem wprowadzany jest progesteron.
    Na naturalnym celuje się w owulację, ale nie mam doswiadczenia jak to dokładniej wyglada. Z tego co się orientuję transfer jest 5 dni później (w przypadku 5dniowych zarodkow). Moze uzupełniłabys stopkę, wtedy łatwiej jest się połapać w historii 😊

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 sierpnia 2025, 11:00

    Nowa2024 lubi tę wiadomość

    👱‍♀️ 34l👦🏻36l
    Starania od 08.2020, CP 💔 w 2022, Klinika leczenia niepłodności (Ovum Lublin) od 10.2023, 4 x stymulacja owulacji, 3 x IUI, 2x histeroskopia

    2025 I IVF
    -25.01 stymulacja (Ovaleap, Cetrotide, Gonapeptyl)
    -10.02 punkcja, 5 x ❄️
    -08.03/08.04 I i II FET ❌️
    -08.05 III FET poronienie 21dpt 💔
    -17.07 IV FET ❌️
    -08-12.2025 leczenie immunologiczne
    -20.12 V FET CB 💔
    2026 II IVF
    -10.01 stymulacja (Ovaleap, Cetrotide, Gonapeptyl)
    -22.01 punkcja, 6 x ❄️
    -12.02 VI FET (Estrofem, Besins, Cyclogest, Prolutex, Accofil, Encorton, Acard, Neoparin, Prograf) poronienie 20dpt 💔
    -04-06.2026 Ryeqo
    5 x ❄️ na zimowisku
  • Alicee2024 Autorytet
    Postów: 1228 2610

    Wysłany: 26 sierpnia 2025, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja u mnie też cykl się rozregulował po stymulacji. Zwykle były co 30-32. Po punkcji nie przekraczał 30dni. A cykl przed transferem trwał nawet 38 🤡 także różnie bywa. Trzeba uzbroić się w cierpliwość, bo każda może mieć inaczej. Termin transferu zależy od cyklu. Bo można podchodzić na naturalnym albo sztucznym. Na naturalnym wszystko zależy od tego, kiedy wystąpi owulka. A sztuczny od przygotowania endometrium. To wszystko ustala się z lekarzem na podstawie obrazu USG 😄

    Nowa ale piękne wiadomości 🤍 te maluchy już nie są takie małe!! 🥰

    Mq dobrze, że te dolegliwości żołądkowe już minęły. Mam nadzieję, że energia także Ci wróci jak już organizm przyzwyczai się do leków 🫂 wspieram mocno!

    Dzięki dziewczyny za wsparcie 🤍 jesteście najlepsze!
    Dziwne emocje mi od rana towarzyszą. Czuję ogromną ekscytację, ale jednocześnie stres. Pewnie to spowodowane jest tak długą przerwą od transferowania. W każdym razie nie mogę się doczekać! 🥰 dodatkowo jestem na urlopie. Pewnie będzie mi się dłużyło. Ale też to pierwszy transfer kiedy nie będę chodziła do pracy. Oby to się kropkowi spodobało 😄

    kicia_kocia, Karolove, Mq1991, Nowa2024, Agnesss88, Nessie, Lily1234, Kama89wroc, MagdaLena88 lubią tę wiadomość

    ♀️31l. ---> AMH 5,11 (1.25r.)
    kir Bx, HLA-C C1/C2, PAI-1, MTHFR - hetero
    ANA1, panel limf. (NK 10%) ✔️
    ♂️ 35l. - obniżone parametry nasienia
    Cross-match: 36,3 (2.25r.), 32,1% (9.25r.) ✖️

    10.2024 - 11.2024 -2x IUI ✖️
    28.12 kwalif. I IVF
    10.01.25 - stymulacja - Ovaleap, Cetrotide, Gonapeptyl
    23.01 - Punkcja - 5 x ❄️
    18.02 I FET ✖️ || 20.03 II FET ✖️ CB💔
    23.04 III FET ✖️|| 26.08 IV FET ✖️|| 30.09 V FET ✖️ (accofil, encorton, acard, prolutex, neoparin, estrofem, besins, cyclogest)

    5.25 - histero (usunięte polipy) cd138 ✔️ || cd56 ✔️
    7/8. 25 - immunosupresja
    2.12 - ponowna biopsja: cd138 ✖️ || cd56 ✔️

    II IVF 8.01.26- kwalif.
    21.01. 26 - stym, długi protok. (Gonapeptyl) —> torbiel —> 12.03 start stym. (Ovaleap, Menopur, Gonapeptyl)
    30.03 - punkcja - 3 x ❄️
    28.04 - VI FET CB 💔 leki jw + prograf

    5/6. 26r. - wyciszenie Ryego
  • Karolove Autorytet
    Postów: 956 2071

    Wysłany: 26 sierpnia 2025, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alice, domyślam się, że możesz mieć mieszankę emocji teraz, a wolne po transferze może faktycznie się kropkowi spodobać 😉 oby tak było, mocne kciuki dalej 🥰

    Mq, dobrze, że minęły Ci te dolegliwości, oby na tym się skończyło! Czy podczas brania leków będziesz mieć jakieś kontrole u lekarza czy dopiero aż skończysz całą serię?

    Nadzieja, ja obydwa transfery miałam na cyklu naturalnym. Ten drugi udany miałam pierwszy monitoring 11dc, potem 13dc i transfer 20dc. Tak jak dziewczyny piszą, po owulacji przy zarodku 5dniowym. Więc organizacja tutaj i czekanie będzie zależeć od cyklu.

    Mq1991, Alicee2024 lubią tę wiadomość

    Świadome starania od 2023
    Niepłodność idiopatyczna
    👱 31l 👩🏻 38l Wszystko ok 🍀

    2024: AMH 4.51
    udrożniony jajowód metodą sHSG 💚
    2x stymulacja Lamette i IUI ❌️

    2025:
    15.1.25 nowa klinika, rozpoczęcie stymulacji do IVF:
    2-10 dc Ovaleap 150 j.m. 7-10 dc Orgalutran 0.25mg
    25.01.25 punkcja 🏥 10 🥚 ➡️ 7🪺 ➡️ 3 x 511, 1 x 432
    30.01.25 transfer ET (duphaston, cyclogest) 💔
    5.03.25 II transfer FET (cyclogest)❄️
    10dpt betaHCG 171.91 😳 12dpt betaHCG 598.09 😳 prog 47.86 17dpt betaHCG 6772.60 🙈
    21dpt maleńkie ❤️🥹
    Chłopczyk 🩵🥹

    ❄️❄️ na zimowisku 🥹

    11.25 Miś 🐻 jest na świecie🥰🥹

    age.png
  • Mq1991 Autorytet
    Postów: 3637 4067

    Wysłany: 26 sierpnia 2025, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Alice nie dziwię się, że czujesz ekscytację po takim czasie 🥰 to nie moj transfer, a sama nie mogę się doczekać :D mam nadzieję, że porządnie odpoczniesz i wyspisz się na urlopie :) niech ten Kropek się mocno trzyma 🍀✊️

    @Karolove będę się widzieć z doktorkiem na histeroskopii 05.09 (o ile okres mi się nie przesunie, bo na razie jakoś nie czuję żeby miał się pojawić 🙄). Mam nadzieję, że się uda w tym terminie, bo kolejny jest dopiero po 2 tygodniach 😂
    Ale nie będę się tym martwić, jak mam czekać 3 miesiące to poczekam i 2 tygodnie dłużej 😂 IVF uczy cierpliwości :D
    A Ty Kochana już na urlopie? :)

    Alicee2024 lubi tę wiadomość

    👱‍♀️ 34l👦🏻36l
    Starania od 08.2020, CP 💔 w 2022, Klinika leczenia niepłodności (Ovum Lublin) od 10.2023, 4 x stymulacja owulacji, 3 x IUI, 2x histeroskopia

    2025 I IVF
    -25.01 stymulacja (Ovaleap, Cetrotide, Gonapeptyl)
    -10.02 punkcja, 5 x ❄️
    -08.03/08.04 I i II FET ❌️
    -08.05 III FET poronienie 21dpt 💔
    -17.07 IV FET ❌️
    -08-12.2025 leczenie immunologiczne
    -20.12 V FET CB 💔
    2026 II IVF
    -10.01 stymulacja (Ovaleap, Cetrotide, Gonapeptyl)
    -22.01 punkcja, 6 x ❄️
    -12.02 VI FET (Estrofem, Besins, Cyclogest, Prolutex, Accofil, Encorton, Acard, Neoparin, Prograf) poronienie 20dpt 💔
    -04-06.2026 Ryeqo
    5 x ❄️ na zimowisku
  • nadzieja🖤 Znajoma
    Postów: 26 40

    Wysłany: 26 sierpnia 2025, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mq1991 wrote:
    @Nowa super, że z chłopakami wszystko w porządku 🥰🥹

    @Nadzieja wiesz czy będziesz mieć na cyklu naturalnym czy sztucznym? 🤔 na sztucznym mniej więcej od 2dc są już przygotowania i trzeba zacząć brać Estrofem. U mnie w klinice podgląd endometrium jest ok. 12dc i 5 dni przed transferem wprowadzany jest progesteron.
    Na naturalnym celuje się w owulację, ale nie mam doswiadczenia jak to dokładniej wyglada. Z tego co się orientuję transfer jest 5 dni później (w przypadku 5dniowych zarodkow). Moze uzupełniłabys stopkę, wtedy łatwiej jest się połapać w historii 😊

    Ja jestem na cyklu sztucznym 😄 ale ciężko mi się w tym wszystkim połapać odnośnie in vitro, nigdy nie miałam z tym styczności także uczę się wszystkiego dopiero 😕

  • nadzieja🖤 Znajoma
    Postów: 26 40

    Wysłany: 26 sierpnia 2025, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nadzieja🖤 wrote:
    Ja jestem na cyklu sztucznym 😄 ale ciężko mi się w tym wszystkim połapać odnośnie in vitro, nigdy nie miałam z tym styczności także uczę się wszystkiego dopiero 😕

    Stopkę postaram się zrobić i jakoś to ogarnąć co do tej pory się działo 🤔

    Alicee2024 lubi tę wiadomość

  • Mq1991 Autorytet
    Postów: 3637 4067

    Wysłany: 26 sierpnia 2025, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nadzieja🖤 wrote:
    Ja jestem na cyklu sztucznym 😄 ale ciężko mi się w tym wszystkim połapać odnośnie in vitro, nigdy nie miałam z tym styczności także uczę się wszystkiego dopiero 😕
    To jak jesteś na sztucznym i już zaczęłaś przygotowania to na spokojnie wszystko się uda jak pójdziesz 9-11dc ;) na cyklu sztucznym data transferu jest bardziej elastyczna- ja miałam 20, 18, 17 i 16dc 🫣

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 sierpnia 2025, 12:20

    👱‍♀️ 34l👦🏻36l
    Starania od 08.2020, CP 💔 w 2022, Klinika leczenia niepłodności (Ovum Lublin) od 10.2023, 4 x stymulacja owulacji, 3 x IUI, 2x histeroskopia

    2025 I IVF
    -25.01 stymulacja (Ovaleap, Cetrotide, Gonapeptyl)
    -10.02 punkcja, 5 x ❄️
    -08.03/08.04 I i II FET ❌️
    -08.05 III FET poronienie 21dpt 💔
    -17.07 IV FET ❌️
    -08-12.2025 leczenie immunologiczne
    -20.12 V FET CB 💔
    2026 II IVF
    -10.01 stymulacja (Ovaleap, Cetrotide, Gonapeptyl)
    -22.01 punkcja, 6 x ❄️
    -12.02 VI FET (Estrofem, Besins, Cyclogest, Prolutex, Accofil, Encorton, Acard, Neoparin, Prograf) poronienie 20dpt 💔
    -04-06.2026 Ryeqo
    5 x ❄️ na zimowisku
  • Karolove Autorytet
    Postów: 956 2071

    Wysłany: 26 sierpnia 2025, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mq1991 wrote:
    @Alice nie dziwię się, że czujesz ekscytację po takim czasie 🥰 to nie moj transfer, a sama nie mogę się doczekać :D mam nadzieję, że porządnie odpoczniesz i wyspisz się na urlopie :) niech ten Kropek się mocno trzyma 🍀✊️

    @Karolove będę się widzieć z doktorkiem na histeroskopii 05.09 (o ile okres mi się nie przesunie, bo na razie jakoś nie czuję żeby miał się pojawić 🙄). Mam nadzieję, że się uda w tym terminie, bo kolejny jest dopiero po 2 tygodniach 😂
    Ale nie będę się tym martwić, jak mam czekać 3 miesiące to poczekam i 2 tygodnie dłużej 😂 IVF uczy cierpliwości :D
    A Ty Kochana już na urlopie? :)
    Rozumiem kochana, ciekawe czy te leki, co bierzesz też mogą wpłynąć na długość cyklu 🤔 niemniej tak jak mówisz czasu trochę masz, mam nadzieję, że szybko Ci zleci 🤞🏻 a stosujesz jakąś dodatkową suplementację? I czy dalej chodzisz na akupunkturę? ☺️

    Tak, grzejemy się na Minorce, pogoda w PL widzę, że nie rozpieszcza 🙈 jutro mamy 3 rocznicę ślubu, ostatnią w 2 na fajnym wyjeździe więc korzystamy na maxa 🥹🥰

    Mq1991, Paprykaa, Alicee2024, Agnesss88, Nowa2024 lubią tę wiadomość

    Świadome starania od 2023
    Niepłodność idiopatyczna
    👱 31l 👩🏻 38l Wszystko ok 🍀

    2024: AMH 4.51
    udrożniony jajowód metodą sHSG 💚
    2x stymulacja Lamette i IUI ❌️

    2025:
    15.1.25 nowa klinika, rozpoczęcie stymulacji do IVF:
    2-10 dc Ovaleap 150 j.m. 7-10 dc Orgalutran 0.25mg
    25.01.25 punkcja 🏥 10 🥚 ➡️ 7🪺 ➡️ 3 x 511, 1 x 432
    30.01.25 transfer ET (duphaston, cyclogest) 💔
    5.03.25 II transfer FET (cyclogest)❄️
    10dpt betaHCG 171.91 😳 12dpt betaHCG 598.09 😳 prog 47.86 17dpt betaHCG 6772.60 🙈
    21dpt maleńkie ❤️🥹
    Chłopczyk 🩵🥹

    ❄️❄️ na zimowisku 🥹

    11.25 Miś 🐻 jest na świecie🥰🥹

    age.png
  • Mq1991 Autorytet
    Postów: 3637 4067

    Wysłany: 26 sierpnia 2025, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Karolove Chyba leki same w sobie nie wpływają na długość cyklu, ale ja zawsze miałam raczej takie dłuższe 35-36dniowe. Zapisując się na ten termin 5.09 w sumie miałam taką świadomość, że mogę się nie załapać, ale zobaczymy jeszcze jest parę dni. Też mam nadzieję, że jakoś szybko mi zleci, na razie wrzesień i październik będę mieć mega intensywny w pracy, ale też w planach mamy jeszcze krótki urlop 😊 tak, supli mam całą szafkę 🫣 czasem sobie coś zmieniam i modyfikuję, teraz znowu dodatkowo włączyłam ubichinol, resweratrol i inozytol. Może trochę podkoksuję komórki 😊
    Aj zazdroszczę Wam tego ciepełka 😊 chociaż i do Polski ma podobno jeszcze przyjść na chwilę lato. I wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy ślubu 🥰❤️ widzę, że dużo nas sierpniowych par na wątku 😊
    Odpoczywajcie i bawcie się dobrze ❤️

    Karolove lubi tę wiadomość

    👱‍♀️ 34l👦🏻36l
    Starania od 08.2020, CP 💔 w 2022, Klinika leczenia niepłodności (Ovum Lublin) od 10.2023, 4 x stymulacja owulacji, 3 x IUI, 2x histeroskopia

    2025 I IVF
    -25.01 stymulacja (Ovaleap, Cetrotide, Gonapeptyl)
    -10.02 punkcja, 5 x ❄️
    -08.03/08.04 I i II FET ❌️
    -08.05 III FET poronienie 21dpt 💔
    -17.07 IV FET ❌️
    -08-12.2025 leczenie immunologiczne
    -20.12 V FET CB 💔
    2026 II IVF
    -10.01 stymulacja (Ovaleap, Cetrotide, Gonapeptyl)
    -22.01 punkcja, 6 x ❄️
    -12.02 VI FET (Estrofem, Besins, Cyclogest, Prolutex, Accofil, Encorton, Acard, Neoparin, Prograf) poronienie 20dpt 💔
    -04-06.2026 Ryeqo
    5 x ❄️ na zimowisku
  • Kama89wroc Autorytet
    Postów: 1262 1871

    Wysłany: 26 sierpnia 2025, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nessie wrote:
    Dagmara, gratuluję, oby tak dalej ✊🍀 Jednocześnie bardzo mi przykro z powodu Twojej siostry.

    Kicia Kocia, Ciebie też ściskam 🫂 Ja jak podejdę do kolejnej procedury to pewnie też zrobię PGT-a.

    Zaglądam na forum szukając porad co dalej robić bo lekarka nakłania mnie na rozpoczęcie 3 procedury, już nawet podpisaliśmy dokumenty, ale boję się że nie wyciągną ze mnie ani jednej poprawnej komórki, a co dopiero mówić o zdrowym zarodku 🫣



    Jeju, bardzo Ci współczuję tej obawy 🫂 przede mną ,,dopiero” druga procedura, a też boję się że historia się powtórzy. Mało tego u mnie w klinice nie zapładniają 1 komórki jeśli korzysta się z nasienia dawcy, bo jak usłyszałam jest im go szkoda…i nie ma sensu go odmrażać…

    ❌AZOOSPERMIA
    ❌ IUI 12.2024 ❌ IUI 01.2025

    ✅ 03.2025 Kwalifikacja do IVF
    ✅ 05.05.2025 start stymulacji- krótki protokół
    ❌17.05.2025 Punkcja (16 pęcherzyków, pobrano 5 komórek, żadna nie nadawała się do zapłodnienia )

    ❌Czerwiec, lipiec, sierpień 2025 - suplementacja + oczekiwania na środki w klinice

    ✅ 09.09.2025 start stymulacji nr 2 (protokół długi)
    ✅07.10.2025 Punkcja (9 pęcherzyków, pobrano 8 komórek, 4 dojrzałe, 2 ❄️ )
    ❌04.11.2025 transfer ❄️ 4AB z 6 doby
    14.11.2025 (10 dpt) bHCG 63,1🍀
    17.11.2025 (13 dpt) bHCG 121 przyrost na granicy normy
    20.11.2025 (16 dpt) bHCG 38,2 💔
    🩺04.12.2025 Histeroskopia z biopsją endometrium CD138, CD56
    01.2026 antybiotykoterapia - zapalenie endometrium
    ❌09.03.2026 beta 0
    ✅07.04.2026 start stymulacji nr 3 (protokół długi)
    ❌07.05.2026 Punkcja (5 pęcherzyków, 2 komórki, zero zarodków😭

    Decyzja o AD 🍀
  • Lily1234 Autorytet
    Postów: 676 1388

    Wysłany: 26 sierpnia 2025, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alice niech się kropek tam rozgaszacza ☺️ myślę, że spodoba mu się zrelaksowana Mamusia na urlopie 🤩 mam dokładnie taki sam plan 🙂 kilka dni wolnego po transferze na relaks bo praca zdecydowanie powoduje napięcie i stres.

    Nadzieja nie martw się 🙂 każda z nas się uczyła 😉 jak masz jakieś pytania to śmiało pytaj. Postaramy się pomóc 🙂

    U mnie już pojutrze kontrola i wyznaczenie terminu transferu 🙂 czuję ekscytację i lekką obawę czy mniej więcej wstrzeliłam się z urlopem w pracy.

    Kama89wroc, Mq1991, Alicee2024, natalka94, Karolove lubią tę wiadomość

    On & Ona 31 lat

    Starania od września 2023 r.
    Styczeń 2024 - 💔 8 tyg 4 dni

    PCOS i niedoczynność tarczycy

    Grudzień 2024 - IUI pierwsze podejście
    Luty 2025 - IUI podejście drugie
    Nieudane próby na lekach i ovitrelle.

    8.07 - podpisanie dokumentów IVF
    Od 23.07 💉💉💉 (Bemfola, cetrotide, ovitrelle)
    29.07 USG (15 pęcherzyków)
    4.08 punkcja
    6 zapłodnionych 🥚
    ❄️❄️❄️❄️❄️❄️
    Lacidofil +estrofem+ Lenzetto
    2.10 transfer
    8.10 beta 33,6 🥹 11.10 beta 176 🥹 13.10 beta 480 🙂 16.10 beta 2473
    23.10 USG jest zarodek z serduszkiem 🥹
    4.11 USG 1,20 cm 🥹
    20.11 USG 9t5d 3,34 cm ❤️
    10.12 I prenatalne - niskie ryzyko, chłopiec 🥹🩵🩵🩵
    02.02 II prenatalne
    15.04 III prenatalne

    preg.png
‹‹ 381 382 383 384 385 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

10 mitów na temat premenopauzy, które warto wiedzieć mając 40 lat lub więcej

Premenopauza (perimenopauza) to nie tylko wciąż temat tabu, ale również etap życia kobiety, który często owiany jest mitami i nieporozumieniami. W rzeczywistości jest to naturalny okres przejściowy, który poprzedza menopauzę, a jego zrozumienie może zaoszczędzić Ci wiele stresu, lęku i znacząco wpłynąć na jakość życia i zdrowie hormonalne. Wraz z ekspertami zebraliśmy dla Ciebie 10 najpowszechniejszych mitów dotyczących premenopauzy i menopauzy, opierając się na najbardziej wiarygodnych i aktualnych danych naukowych.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ