🍀IVF po nieudanych IUI 🍀
-
WIADOMOŚĆ
-
@Paula, dodałam Cię do przyjaciółek👱🏻♀️31
🧑🏻🦱33
💒14.08.2022
Starania od: 09.2022
NT, PMOS, IO
06.2024 drożności jajowodów +
KIR AA
HLA-C C1/C2
Cross match - 10.25 - 32.4% 04.26 - 27.9%
CD56 ↑
CD138 (-)
REIA - Przesunięte okno implantacyjne
Parametry nasienia +
Fragmentacja DNA 19%
HLA-C C1/C2
09.2023 - 05.2025 cykle stymulowane
3x IUI 💔
09.07.2025 Kwalifikacja IVF
18.07 I IVF
30.07 Punkcja - 24 🥚-> ❄️
04.08 I ET 1BC 💔
18.08 II IVF
03.09 - Punkcja 19 🥚-> ❄️❄️❄️
08.09 II ET 4AB 💔
07.10 III FET 3BB 💔
11.02.2026 IV FET 4BB 💔
12.03 Płukanie jajników
19.03 III IVF
03.04 - Punkcja 15 🥚-> ❄️❄️
11.04 IV IVF
25.04 - Punkcja 16 🥚-> ❄️❄️
MAJ - IMMUNOSURPRESJA
Po PGT-A ❄️❄️❄️ ❤️
Zostałam stworzona, aby zostać matką. Ufam i wiem, że nowe życie przyjdzie przeze mnie na ten świat. -
Paulina199012 wrote:W ja wam powiem, że już mało kiedy gryzę się w język i spokojnie z lekkim uśmiechem na takie zaczepki odpowiadam: że to bardzo nie na miejscu zadawać takie pytania w dzisiejszych czasach albo jeśli to ktoś kto ma już dzieci to odbijam pytanie: a Ty kiedy drugie czy trzecie?
Ja reaguje już tam samo 😄 mój mąż jest szczery aż do bólu i mówi wprost „nie mam plemników nie możemy mieć dzieci” a wtedy ludzie myślą że to żart, śmieją się i potem jest taka konsternacja i zazwyczaj im głupio😅
Ale rozumiem w pełni Paulę to my przechodzimy ten proces tak na 100% tylko my wiemy jak bardzo to jest ciężkie, bolesne i rozczarowujące. Nie umniejszam facetom ale potrafią nas wkurzyć więc czasem lepiej też, żeby siedzieli cicho 🤪
Paulina199012 lubi tę wiadomość
❌AZOOSPERMIA
❌ IUI 12.2024 ❌ IUI 01.2025
✅ 03.2025 Kwalifikacja do IVF
✅ 05.05.2025 start stymulacji- krótki protokół
❌17.05.2025 Punkcja (16 pęcherzyków, pobrano 5 komórek, żadna nie nadawała się do zapłodnienia )
❌Czerwiec, lipiec, sierpień 2025 - suplementacja + oczekiwania na środki w klinice
✅ 09.09.2025 start stymulacji nr 2 (protokół długi)
✅07.10.2025 Punkcja (9 pęcherzyków, pobrano 8 komórek, 4 dojrzałe, 2 ❄️ )
❌04.11.2025 transfer ❄️ 4AB z 6 doby
14.11.2025 (10 dpt) bHCG 63,1🍀
17.11.2025 (13 dpt) bHCG 121 przyrost na granicy normy
20.11.2025 (16 dpt) bHCG 38,2 💔
🩺04.12.2025 Histeroskopia z biopsją endometrium CD138, CD56
01.2026 antybiotykoterapia - zapalenie endometrium
❌09.03.2026 beta 0
✅07.04.2026 start stymulacji nr 3 (protokół długi)
❌07.05.2026 Punkcja (5 pęcherzyków, 2 komórki, zero zarodków😭
Decyzja o AD 🍀 -
Alexis93 wrote:8 dpt: 159 mIU/ml
10 dpt: 402 mIU/ml
Chwilo trwaj 🥹
O dziwo Dr Jarosz zaleca żeby były min 3 powtórki bety. Więc w poniedziałek powtórka 🍀
Achhhh pięknie, mocno Ci kibicuję i po cichu gratuluję ♥️♥️❌AZOOSPERMIA
❌ IUI 12.2024 ❌ IUI 01.2025
✅ 03.2025 Kwalifikacja do IVF
✅ 05.05.2025 start stymulacji- krótki protokół
❌17.05.2025 Punkcja (16 pęcherzyków, pobrano 5 komórek, żadna nie nadawała się do zapłodnienia )
❌Czerwiec, lipiec, sierpień 2025 - suplementacja + oczekiwania na środki w klinice
✅ 09.09.2025 start stymulacji nr 2 (protokół długi)
✅07.10.2025 Punkcja (9 pęcherzyków, pobrano 8 komórek, 4 dojrzałe, 2 ❄️ )
❌04.11.2025 transfer ❄️ 4AB z 6 doby
14.11.2025 (10 dpt) bHCG 63,1🍀
17.11.2025 (13 dpt) bHCG 121 przyrost na granicy normy
20.11.2025 (16 dpt) bHCG 38,2 💔
🩺04.12.2025 Histeroskopia z biopsją endometrium CD138, CD56
01.2026 antybiotykoterapia - zapalenie endometrium
❌09.03.2026 beta 0
✅07.04.2026 start stymulacji nr 3 (protokół długi)
❌07.05.2026 Punkcja (5 pęcherzyków, 2 komórki, zero zarodków😭
Decyzja o AD 🍀 -
@Natalka niech to będzie TEN transfer, będę ściskać kciuki z całych sił ♥️🤞🍀🍀🍀🍀❌AZOOSPERMIA
❌ IUI 12.2024 ❌ IUI 01.2025
✅ 03.2025 Kwalifikacja do IVF
✅ 05.05.2025 start stymulacji- krótki protokół
❌17.05.2025 Punkcja (16 pęcherzyków, pobrano 5 komórek, żadna nie nadawała się do zapłodnienia )
❌Czerwiec, lipiec, sierpień 2025 - suplementacja + oczekiwania na środki w klinice
✅ 09.09.2025 start stymulacji nr 2 (protokół długi)
✅07.10.2025 Punkcja (9 pęcherzyków, pobrano 8 komórek, 4 dojrzałe, 2 ❄️ )
❌04.11.2025 transfer ❄️ 4AB z 6 doby
14.11.2025 (10 dpt) bHCG 63,1🍀
17.11.2025 (13 dpt) bHCG 121 przyrost na granicy normy
20.11.2025 (16 dpt) bHCG 38,2 💔
🩺04.12.2025 Histeroskopia z biopsją endometrium CD138, CD56
01.2026 antybiotykoterapia - zapalenie endometrium
❌09.03.2026 beta 0
✅07.04.2026 start stymulacji nr 3 (protokół długi)
❌07.05.2026 Punkcja (5 pęcherzyków, 2 komórki, zero zarodków😭
Decyzja o AD 🍀 -
Przyjęłam 😊natalka94 wrote:@Paula, dodałam Cię do przyjaciółek08.2012 26tc💔
06.2026 10 tc💔
"Ja się wcale nie żale Panie Jezu, choć czasami trudno unieść to w sobie. Niech się stanie twoja wola Panie, tylko daj mi siłę w tej drodze..."
👩
pcos❌amh11,1❌ IO❌HbA1C❌insulina❌
lewy jajowód niedrożny❌
kariotyp✅ TSH✅ AntyTPO 10✅ cytologia✅ biopsja szyjki✅ hpv ✅
👦
azoospermia❌
kariotyp❌

1iui 04.2022-09.05⏸️
Beta hcg:10.05 90.1/12.05 -214
24.05-5t3 jest zarodek
07.06 -8t2 ❤️crl16 mm.
24.06 10t5-crl 36.7 mm tętno170
04.07 prenatalne-12t1-crl 5.16 cm
09.08 17t2 175g💙
29.08- 20t2 połówkowe🆗350g 21t3- 392g/24t6-670g/28t6-1400g/31t2- 1900g/32t3-2100g/35t3-2800g/37t3-3400g
01.2023-38t6d/3950g/56cm👶
WRACAMY
11.24 iui❌
23🥚➡️MII19➡️9❄️
1FET-cb
2FET-cb
3FET-b-hcg-0
4FET9+2poronienie zatrzymane🖤💔 -



