Dziewczyny melduję się z kropkiem (4ab) na pokładzie 🥹❤️ chyba tylko wy rozumiecie jak bardzo pragnę żeby się udało 🥹
💃🏼35
🕺🏼38
9.2025 IUI ❌
10.2025 IUI ❌
12.2025 IUI ❌
2.2026 kwalifikacja do IVF
2.2026 start stymulacji
10.03 2026 punkcja 💉
pobranych 18 🥚>> prawidłowych 11 🥚> > zapłodnionych 10 🥚> mamy ❄️❄️❄️❄️ 🥹
4.04.2026 FET 4aa❌ 7dpt beta 4,5 | 9dpt beta 7,0 | 11 dpt beta 1,8
23.06.2026 II FET ⏳
💃🏼35
🕺🏼38
9.2025 IUI ❌
10.2025 IUI ❌
12.2025 IUI ❌
2.2026 kwalifikacja do IVF
2.2026 start stymulacji
10.03 2026 punkcja 💉
pobranych 18 🥚>> prawidłowych 11 🥚> > zapłodnionych 10 🥚> mamy ❄️❄️❄️❄️ 🥹
4.04.2026 FET 4aa❌ 7dpt beta 4,5 | 9dpt beta 7,0 | 11 dpt beta 1,8
23.06.2026 II FET ⏳