X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną IVF - protokół przy endometriozie
Odpowiedz

IVF - protokół przy endometriozie

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Evelyanne Ekspertka
    Postów: 208 248

    Wysłany: 4 października 2022, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    magggie wrote:
    Cześć,

    Czy jest tu ktoś podchodzący do IVF z endometriozą? Jakim protokołem szliście/idziecie?

    Lekarz zapronował nam 3 miesiące na Diphereline, a następnie stymulacja.

    Czy ktoś może ma doświadczenie z takim protokołem?
    Hej, ja dostałam dwie propozycję od różnych lekarzy: protokołu krótkiego antagonistycznego i długiego ale bez brania antykoncepcji przed. Będę podchodzić na krótkim protokole.

    ❌endometrioza 3/4 st. DIE | adenomioza | niedoczynność tarczycy | hiperinsulinemia | MTHFR i PAI hetero |
    czerwiec 2021r laparoskopowe usunięcie torbieli z obu jajników
    On
    ❌ obniżona ruchliwość

    10-12.2022r IVF-ICSI Artvimed
    ➡10 kumulusów > 6 dojrzałych > 4 zapłodnione > ❄️❄️❄️❄️
    ➡transfer ❄️ 5.1.1 +embryoglue (c. sztuczny)
    beta 8dpt: 213 < 10dpt: 555 < 14dpt: 2201
    ➡ 25dpt mamy ❤
    ➡ syn 08.09.2023r. ❤

    starania od 2020 r.
  • magggie Przyjaciółka
    Postów: 66 38

    Wysłany: 4 października 2022, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evelyanne wrote:
    Hej, ja dostałam dwie propozycję od różnych lekarzy: protokołu krótkiego antagonistycznego i długiego ale bez brania antykoncepcji przed. Będę podchodzić na krótkim protokole.
    Zazdroszczę, ja narazie nie wyobrażam sobie tych 3 miesięcy bez nadziei, ale wolałbym nie zmieniać już lekarza 🙈Trzymam kciuki 🤞

    12.10.2022 DWIE KRESKI!!! ❤ naturals!
    28.10.2022 Mamy serduszko ❤

    Czekamy na chłopca 💙

    preg.png
  • Evelyanne Ekspertka
    Postów: 208 248

    Wysłany: 4 października 2022, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    magggie wrote:
    Zazdroszczę, ja narazie nie wyobrażam sobie tych 3 miesięcy bez nadziei, ale wolałbym nie zmieniać już lekarza 🙈Trzymam kciuki 🤞
    Dzięki :-) ale mam świadomość, że jak krótki nie wypali to będę szła tak jak Ty ultra długim czy długim, ale wolałam zostawić sobie to jako plan B :-) na kogo się zdecydowałaś? Bo kojarzę Cię z jakiegoś krakowskiego wątku. Również trzymam kciuki, powodzenia! 🍀 :-)

    ❌endometrioza 3/4 st. DIE | adenomioza | niedoczynność tarczycy | hiperinsulinemia | MTHFR i PAI hetero |
    czerwiec 2021r laparoskopowe usunięcie torbieli z obu jajników
    On
    ❌ obniżona ruchliwość

    10-12.2022r IVF-ICSI Artvimed
    ➡10 kumulusów > 6 dojrzałych > 4 zapłodnione > ❄️❄️❄️❄️
    ➡transfer ❄️ 5.1.1 +embryoglue (c. sztuczny)
    beta 8dpt: 213 < 10dpt: 555 < 14dpt: 2201
    ➡ 25dpt mamy ❤
    ➡ syn 08.09.2023r. ❤

    starania od 2020 r.
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ