Forum Starając się z pomocą medyczną ivf rządowe z czynnika męskiego czy ktoś podchodził?
Odpowiedz

ivf rządowe z czynnika męskiego czy ktoś podchodził?

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
  1 2
Oceń ten wątek:
 • ma_pi Autorytet
  Postów: 997 514

  Wysłany: 8 grudnia 2014, 21:11

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  józefka wrote:
  tu masz racje porażka strasznie boli spotęgowana działaniem hormonów które z organizmu robią bombę w moim przypadku z opóźnionym zapłonem :(

  ta IUI była kompletni inna niż poprzednia która była książkowa. I do tego wychodowałam pęcherzyk 30 mm raczej nie nastawiam się na sukces, i dlatego powoli przygotowywuje się że jednak bez IVF może być cieżko.

  Cuda się jednak zdarzają :), oby Mikołaj w tym roku przyniósł mi teścik z 2 kreskami :)

  Masz rację, że cuda się zdążają :-D Juz o kilku na tym forum czytałam.
  Jeszcze raz powodzenia.

 • józefka Autorytet
  Postów: 2616 1912

  Wysłany: 8 grudnia 2014, 21:15

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  wzajemnie ma_pi :) trzymam kciuki za Was!!!!

  https://www.maluchy.pl/li-72827.png
 • Mimbla Autorytet
  Postów: 1947 6858

  Wysłany: 9 grudnia 2014, 18:05

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  józefka wrote:
  my planujemy badanie w razie nie udanej IUI, i wtedy zrobimy badania nasienia w tej klinice do której się zgłosimy na kwalifikacje. w moim mieście są 2 kliniki wykonujące zabieg IVF z rządowego programu


  Moim zdaniem, IUI bez badań nasienia... to błąd. Mnie by było szkoda pieniędzy.Jaki lekarz wykonuje tą IUI nie znając parametrów nasienia, jeśli można wiedzieć?

  35+, czynnik męski uwarunkowany genetycznie. 3 x IVF (12.2014, 04.2015, 02.2016)
  d51054bc0b.png
 • józefka Autorytet
  Postów: 2616 1912

  Wysłany: 9 grudnia 2014, 18:25

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Mimbla wrote:
  Moim zdaniem, IUI bez badań nasienia... to błąd. Mnie by było szkoda pieniędzy.Jaki lekarz wykonuje tą IUI nie znając parametrów nasienia, jeśli można wiedzieć?

  Źle mnie zrozumiałaś, badania mieliśmy kilkukrotnie robione odnosnie męża wyniki raczej porównywalne, w dzień IUI po oddaniu nasienia lekarz każdorazowo sprawdzał i kwalifikował nas do IUI, nie dostawaliśmy tylko tego na papierze jakie dokładnie są wyniki. Zawsze skrzętnie zapisuje coś w mojej karcie, nie wątpliwie jak okaże się IVF będzie konieczne poproszę o odpis dla kliniki na którą się zdecyduje.
  Może jestem naiwna, ale lekarz jest zawodem zaufaniu publicznego, a ja swojego dodatkowo sprawdziłam (nie widzę w chwili obecnej podstaw do braku zaufania i myśli, ze jestem naciagana na zabieg u niego) tym bardziej, że na brak zadowolonych pacjentek-klientek on akurat nie narzeka.

  https://www.maluchy.pl/li-72827.png
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ