Forum Starając się z pomocą medyczną ivf rządowe z czynnika męskiego czy ktoś podchodził?
Odpowiedz

ivf rządowe z czynnika męskiego czy ktoś podchodził?

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
  1 2
Oceń ten wątek:
 • ma_pi Autorytet
  Postów: 997 514

  Wysłany: 8 grudnia 2014, 21:11

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  józefka wrote:
  tu masz racje porażka strasznie boli spotęgowana działaniem hormonów które z organizmu robią bombę w moim przypadku z opóźnionym zapłonem :(

  ta IUI była kompletni inna niż poprzednia która była książkowa. I do tego wychodowałam pęcherzyk 30 mm raczej nie nastawiam się na sukces, i dlatego powoli przygotowywuje się że jednak bez IVF może być cieżko.

  Cuda się jednak zdarzają :), oby Mikołaj w tym roku przyniósł mi teścik z 2 kreskami :)

  Masz rację, że cuda się zdążają :-D Juz o kilku na tym forum czytałam.
  Jeszcze raz powodzenia.

 • józefka Autorytet
  Postów: 2616 1912

  Wysłany: 8 grudnia 2014, 21:15

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  wzajemnie ma_pi :) trzymam kciuki za Was!!!!

  https://www.maluchy.pl/li-72827.png
 • Mimbla Autorytet
  Postów: 1947 6858

  Wysłany: 9 grudnia 2014, 18:05

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  józefka wrote:
  my planujemy badanie w razie nie udanej IUI, i wtedy zrobimy badania nasienia w tej klinice do której się zgłosimy na kwalifikacje. w moim mieście są 2 kliniki wykonujące zabieg IVF z rządowego programu


  Moim zdaniem, IUI bez badań nasienia... to błąd. Mnie by było szkoda pieniędzy.Jaki lekarz wykonuje tą IUI nie znając parametrów nasienia, jeśli można wiedzieć?

  35+, czynnik męski uwarunkowany genetycznie. 3 x IVF (12.2014, 04.2015, 02.2016)
  d51054bc0b.png
 • józefka Autorytet
  Postów: 2616 1912

  Wysłany: 9 grudnia 2014, 18:25

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Mimbla wrote:
  Moim zdaniem, IUI bez badań nasienia... to błąd. Mnie by było szkoda pieniędzy.Jaki lekarz wykonuje tą IUI nie znając parametrów nasienia, jeśli można wiedzieć?

  Źle mnie zrozumiałaś, badania mieliśmy kilkukrotnie robione odnosnie męża wyniki raczej porównywalne, w dzień IUI po oddaniu nasienia lekarz każdorazowo sprawdzał i kwalifikował nas do IUI, nie dostawaliśmy tylko tego na papierze jakie dokładnie są wyniki. Zawsze skrzętnie zapisuje coś w mojej karcie, nie wątpliwie jak okaże się IVF będzie konieczne poproszę o odpis dla kliniki na którą się zdecyduje.
  Może jestem naiwna, ale lekarz jest zawodem zaufaniu publicznego, a ja swojego dodatkowo sprawdziłam (nie widzę w chwili obecnej podstaw do braku zaufania i myśli, ze jestem naciagana na zabieg u niego) tym bardziej, że na brak zadowolonych pacjentek-klientek on akurat nie narzeka.

  https://www.maluchy.pl/li-72827.png
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego